Автор Тема: В Киеве антивакСЕРИ вышли на марш - акцию уже поддержала Савченко  (Прочитано 3019 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8382
 :smilie9:

Пидоры маськовськага патриархату...нельзя было проехать.. :smilie9:

Утром в среду, 3 ноября, в Киеве на площади возле Верховной Рады начался марш противников вакцинации. Акцию поддержала бывший народный депутат Надежда Савченко, которую недавно вместе с сестрой задержали в аэропорту с фальшивым ковид-паспортом.

Об этом сообщает "Украинская правда".

Хотя погода не способствует прогулкам - в столице идет дождь, под стенами Рады в 8:00 собрались несколько сотен человек, люди продолжают приходить.

« Останнє редагування: Листопада 03, 2021, 10:49:13 10:49 від Мазепа Київ »
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Вільні люди у вільній країні, мають право. Але треба їх лікувати за остаточним принципом, і госпіталізувати антиваксерів тільки коли в лікарнях є місця. Країна не має оплачувати чужий ідіотизм. Як немає місць, тоді, соррі, антиваксери, будь ласка, в чергу. Вас попереджали. Причому, планові госпіталізації вакцинованих з іншими хворобами, не ковідом, також мають бути приорітетними.  І нехай собі гордо демонструють.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Жоден громадянин не зобов"язаний підставляти руку, для вкачування в неї якоїсь незрозумілої жижі.
Це право кожного.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17565
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Жоден громадянин не зобов"язаний підставляти руку, для вкачування в неї якоїсь незрозумілої жижі.
Це право кожного.

Та нема питань!
Самоізолюйся у своїй халупі, і не відсічуй.

А як що хочеш вештатись між людьми, тестуйся раз на три доби і май при собі довідку..
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8382
Противники вакцинации перекрыли улицы в центре Киева

03 ноября 2021 10:40
Противники вакцинации перекрыли улицы в центре Киева В Киеве начался марш противников вакцинации и карантинных ограничений. Участники называют это акцией за права людей.

Сейчас возле Верховной Рады собралось около тысячи человек, некоторые из них с детьми.

Главный митинг должен начаться в 11:00, а участники ходят по центральным улицам.

"Это акция прямого действия, мы не стоим, ходим по улицам, дорогам и демонстрируем свой протест", - раздаются призывы с микрофона.

Участники акции неохотно общаются с журналистами и обвиняют их в продажности.

Корреспондентка BBC News Украина, например, услышала агрессивный вопрос "почему вы в намордниках (масках)?"

Но были и вежливые просьбы снять маски.

"В других местах вас просят это одеть, а я вас прошу это снять", - говорит о маске корреспондентки ВВС митингующий.

Время от времени возникают конфликты между водителями и протестующими, перекрывшими улицу Грушевского в нескольких местах.

Несколько раз почти дошло до драки. А корреспондент BBC была свидетелем того, как водитель кричал, что тоже против вакцин, но участники акции не дали ему проехать.

Тем временем в центре Киева, по данным Google, значительные пробки.

Акция проходит в день, когда в Украине рекордное количество госпитализированных - 5935 человек. А количество умерших близко к рекордному показателю - 720 летальных исходов (25 октября было 734 умерших).

В Киеве же сразу два печальных максимума – госпитализированных (2024 человека) и умерших (69 человек).

Всего в Украине с начала пандемии умерли от ковида 73 тысячи человек (данные университета Джонса Хопкинса), и некоторые специалисты считают, что реальное количество смертей еще выше.

В последнюю неделю в стране фиксировали в среднем более 500 смертей в день.

Вакцинация, по данным ученых, дает высокий уровень защиты от госпитализации и смерти. Но, как показало недавнее исследование, 43% украинцев не планируют прививаться.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Та нема питань!
Самоізолюйся у своїй халупі, і не відсічуй.

А як що хочеш вештатись між людьми, тестуйся раз на три доби і май при собі довідку..

В законодавстві України такої норми ніде не передбачено.
А те що чинить клячівська міська дерадміністрація ( та інші місцеві держадміністрації) - це антиконстинтуційне свавілля.

Але автомобільні шини й коктейлі молотова завжди знайдуться.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8382
Жоден громадянин не зобов"язаний підставляти руку, для вкачування в неї якоїсь незрозумілої жижі.
Це право кожного.

А проїхати по дорозі кожен має право, а ці антиваксери не пропускають автівки в центрі Києва, де й так корки.. :smilie9:
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8382
Самое печальное, єто то. что они собираются за бабки Кремля. Это явно спланированная и проплаченная акция..
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
А проїхати по дорозі кожен має право, а ці антиваксери не пропускають автівки в центрі Києва, де й так корки.. :smilie9:

То що робити?
Якщо виходити лише з захисту інтересів автовласників, якби так було б в 2013 р. і в 2014 р., то Янукович сидів би на своєму золотому троні ще й сьогодні.

Тим, хто їхав за кермом і хто не згоден з антикаксерами, то хай теж об"єднуються й чинять організований спротив антиваксерам- пішоходам.

Україна - це вільна країна. Тут кожен на кожного завжди хуй ложив.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Самое печальное, єто то. что они собираются за бабки Кремля. Это явно спланированная и проплаченная акция..

Звідки ти взяв таку дурницю ????

Та в самій Росії теж, майже палицею, заганяють всіх вакцинуватися.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8382
Біля АП



може антиваксери один-одного позхаражають та повиздихають  :smiley14:
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8382
Ляшко отреагировал на акции антивакцинаторов
ТЕКСТ: АЛЕКСАНДР ИВАНИЦКИЙ,  3 ноября 2021, 11:02

Противники вакцинации против коронавируса устроили масштабные акции протеста в правительственном квартале.
Министр здравоохранения Виктор Ляшко прокомментировал акции протеста противников вакцинации от коронавируса, которые проходят в среду, 3 ноября, в Киеве.
 
"Это насмешка над нашими медиками и над семьями, которые, к сожалению, потеряли своих родных из-за ковида. В реанимациях этот антивакцинаторский дух быстро исчезает, а поддельные сертификаты там не работают. Хочу, чтобы вы это осознали именно сейчас", — сказал он.
 
Министр снова призвал вакцинироваться, получать только проверенную информацию из официальных источников и не верить фейкам о вакцинации.
По данным Ляшко, каждый третий взрослый в Украине уже вакцинирован по крайней мере одной дозой, а каждый четвертый полностью вакцинирован.

Он также ожидает, что в ближайшие недели спрос на вакцинацию второй дозой вырастет вдвое, а спрос на первую дозу не уменьшится.

Как сообщалось, антивакцинаторы блокируют движение в правительственном квартале, а также протестуют под зданиями парламента и Офиса президента. Под Радой они намерены провести вече.
 
Напомним, на прошлой неделе в Украине среди госпитализированных COVID-пациентов 93% оказались не привиты. Из почти 34,5 тысяч украинцев, попавших на больничные койки с диагнозом коронавирус, не вакцинированы 32 тысячи.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8382
Навезли ватонов..в Киев..

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Звідки ти взяв таку дурницю ????

Та в самій Росії теж, майже палицею, заганяють всіх вакцинуватися.

Саме так, в росії заганяють вакцинуватися а наших недолугих громадян підбурюють цього не робити.
Сами знаєте навіщо.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Жоден громадянин не зобов"язаний підставляти руку, для вкачування в неї якоїсь незрозумілої жижі.
Це право кожного.
не брешіть
Статтю 10 гляньте, особливо пункт "б"

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
не брешіть
Статтю 10 гляньте, особливо пункт "б"

 :lol:  :smiley24:

Теперь всегда буду им это тыкать когда они будут заводить песню про нарушение прав.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!
Я читаю реакцію більшості тут щодо так званих антиваксерів і мені сумно. Звідки така нелюдяність і ненависть до людей, які особисто вам нічого поганого не зробили?
Ви нагадуєте мені тих, хто радів, бачучи на спинах інших, нічим не гірших від них людей, жовті зірки Давида. Ви такі ж самі як і ті, хто виганяв із хати родину мого прадіда, а його самого із зв“язаними руками, садовили на воза і везли у “район“. Лише тому, що він не вважав себе слухняною вівцею.

Невже ви не розумієте наскільки жалюгідно і ницо ви виглядаєте у вашому, як ви вважаєте, праведному обуренні тими, хто вам нічого поганого не зробив і  нічим вам не загрожує?

« Останнє редагування: Листопада 03, 2021, 03:41:42 15:41 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6667
Я читаю реакцію більшості тут щодо так званих антиваксерів і мені сумно. Звідки така нелюдяність і ненависть до людей, які особисто вам нічого поганого не зробили?
Ну мабуть переймаються тим, що коли захворіють припустимо на запалення, то прийдуть до лікарні, де всі місця будуть забиті бідосями-антиваксерами, й підуть лікуватися вдома.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!
Ну мабуть переймаються тим, що коли захворіють припустимо на запалення, то прийдуть до лікарні, де всі місця будуть забиті бідосями-антиваксерами, й підуть лікуватися вдома.

Зрозумів. Це вже було в минулому. Таваріщі, нада спасать рабочіх і савєцкую власть ат голода! Паетаму нада атабрать хлєб у єдіналічнікав і всєх іх вивєзті на Салавкі.
Подібні до них вважали, що євреї є брудними і не належать то чистої і здорової арійської раси, і тому їх спочатко було помічено, потім відправлено до ґетто, а потім знищено в масі...


І чим ви відрізняєтеся від цих радєтєтлєй клацової чи расової чистоти? Нічим власне....
If you are going through hell, keep going.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Я читаю реакцію більшості тут щодо так званих антиваксерів і мені сумно. Звідки така нелюдяність і ненависть до людей, які особисто вам нічого поганого не зробили?
...
та просто йдить нахєр. яка тут ненавість? лікуйтеся хоч мухоморами. але вдома.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!
та просто йдить нахєр. яка тут ненавість? лікуйтеся хоч мухоморами. але вдома.

Ви лише підтвердили те, що я сказав.
За вашою підленькою логікою лікуватися в лікарнях мають право лише правильні люди, а неправильним там не місце. І звісно ж ви записуєте себе до правильних. Тоді вже й податків від невакцинованих не вимагайте.

А потім ви дивуєтеся, що у вас президентом теж покидьок...  :smilie8:
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6667
Зрозумів. Це вже було в минулому.
Та це постійно що в Україні, що скрізь. Якісь красені та красуні не платять за електрику, голосують за зєлю, та не вакцинуються, купуючи ваучєри еліти-центра. Потім борги за електрику їм списують, в лікарнях намагаються врятувати, та інвестиції до елітоцентрів повертають.
Все це з кишень нормальних людей. Дивно, що вони не люблять коли красені та красуні вигадують собі чергову мульку.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6667
Ви лише підтвердили те, що я сказав.
За вашою підленькою логікою лікуватися в лікарнях мають право лише правильні люди
Логіка проста. Якщо людина користується медичною системою, то має й виконувати її вимоги. Вакцинація - одна з них.
Нажаль, це так не працює. Тому люди роблять що хочуть, а потім "ойспасітє". І їх рятують. Ну а когось, відповідно, вже не рятують, коли система перевантажена. На що й працюють антиваксери.
Чомусь не всім це подобається

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!
Логіка проста. Якщо людина користується медичною системою, то має й виконувати її вимоги. Вакцинація - одна з них.
Нажаль, це так не працює. Тому люди роблять що хочуть, а потім "ойспасітє". І їх рятують. Ну а когось, відповідно, вже не рятують, коли система перевантажена. На що й працюють антиваксери.
Чомусь не всім це подобається

Наскільки я бачу, так звані антиваксери ні на що не працюють. Вони в більшості просто мають власну думку щодо того отримувати вакцину чи ні. Особливо за обставини, коли вакцина викликає безліч запитань щодо її ефективності та безпеки для вакцинованих. Не кажучи вже про те, що вакцинація під час активної фази епідемії є просто безглуздям з точки зору епідеміології.
З іншого боку, якщо ви вакциновані, то вам нічого не загрожує. А хіба хворі на китайський вірус лежать в травматологіях?

Насправді ж все криється в упослідженій людській нартурі - я вакцинувалася, то яке право мають інші не вакцинуватися?! Треба їх нагнути і вакцинувати, тоді я буду почуватися щасливою, бо моя позиція єдино правильна і переможна.

« Останнє редагування: Листопада 03, 2021, 06:24:20 18:24 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20931
Наскільки я бачу, так звані антиваксери ні на що не працюють. Вони в більшості просто мають власну думку щодо того отримувати вакцину чи ні. Особливо за обставини, коли вакцина викликає безліч запитань щодо її ефективності та безпеки для вакцинованих. Не кажучи вже про те, що вакцинація під час активної фази епідемії є просто безглуздям з точки зору епідеміології.
З іншого боку, якщо ви вакциновані, то вам нічого не загрожує. А хіба хворі на китайський вірус лежать в травматологіях?

Насправді ж все криється в упослідженій людській нартурі - я вакцинувалася, то яке право мають інші не вакцинуватися?! Треба їх нагнути і вакцинувати, тоді я буду почуватися щасливою, бо моя позиція єдино правильна і переможна.

я даже не сомневался что ты кацап тметишься как антивакс :fp2

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Жоден громадянин не зобов"язаний підставляти руку, для вкачування в неї якоїсь незрозумілої жижі.
Це право кожного.

Згоден. Але якщо вже це свідомий вибір, то у разі захворювання лікуйся сам як можеш, у лікарні ліжко під апаратом займати не маєш права.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Згоден.
Але якщо вже це свідомий вибір, то у разі захворювання лікуйся сам як можеш, у лікарні ліжко під апаратом займати не маєш права.
:smiley24:

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Сьогодні на антиваксерській акції під Верховною Радою

А потім котяра розказує що антивакси ні на кого не працюють  :smilie5:


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46853
  • Never give in!
я даже не сомневался что ты кацап тметишься как антивакс :fp2

Твої предки були саме серед тих, хто розкуркулював мого прадіда, а потім відбирали останній хліб у голодуючих українських селян. Ти ж увесь на поверхні. Навіть не криєшся.
А щод вакцинації, то це має бути особистою справою кожного, і ніхто не має права примушувати інших до цього. Зрозуміло, таваріщь в касавароткє і будьонавке?
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20931
Твої предки були саме серед тих, хто розкуркулював мого прадіда, а потім відбирали останній хліб у голодуючих українських селян. Ти ж увесь на поверхні. Навіть не криєшся.
А щод вакцинації, то це має бути особистою справою кожного, і ніхто не має права примушувати інших до цього. Зрозуміло, таваріщь в касавароткє і будьонавке?


твой прадед троцкий  :fp2