Автор Тема: Філософське питання #2.  (Прочитано 2411 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Філософське питання #2.
« Reply #60 : Грудня 25, 2021, 02:19:54 02:19 »
Ну от я й цікавлюся, які це саме :)

По данному питанню дуже просто - сбереження того порядку що є і не занурення у пучину срср яку веде подальший дисбаланс.

Тому я жорство проти толерування тих напрямків, та майноріті, які ведуть на знищення основ того світогляду на яких тримається Капіталізм, Свобода, Закон, Традиції, Вільне володіння зброєю (самозахист).

Я розумію, що сатаністи, пєдєрасти, всякі блми, коммуністи, хіпарі - намагаються знищити цей порядок. Вони прикриваються свободою слова, ховаються за інші свободи - хоча ми всі бачили що при їхньому приході свобод не буде. Вони іх винищать нах.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16145
Re: Філософське питання #2.
« Reply #61 : Грудня 25, 2021, 05:47:44 05:47 »
:bi

як я і передбачав........ найкращий аргумент, який прохвесор Юрась може навести..... після "поверхневого вивчення" питання.........

А по суті? Що пріоритетне - закон чи прецедент в Америці?

Спробуйте почитати і поміркувати. До речі "джерело" у праві - це термін.
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BE_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0


ви хоч читаєте, що постите?
переклад:
Прецедент

Прецедент відноситься до судового рішення, яке вважається повноваженням для вирішення наступних справ, що стосуються ідентичних або подібних фактів, або подібних правових питань. Прецедент включено в доктрину stare decisis і вимагає від судів застосовувати закон таким же чином до справ з тими ж фактами.

 ще раз повторю посилання на статтю про прецедентне право, читайте, ви там живете:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D0%BE-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D1%81%D1%96%D0%BC%27%D1%8F

 звідти цитата: Як зазначалося, головним джерелом англійського права є судовий прецедент, що створюється судовою практикою

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Філософське питання #2.
« Reply #62 : Грудня 25, 2021, 08:13:39 08:13 »
По данному питанню дуже просто - сбереження того порядку що є і не занурення у пучину срср яку веде подальший дисбаланс.

Тому я жорство проти толерування тих напрямків, та майноріті, які ведуть на знищення основ того світогляду на яких тримається Капіталізм, Свобода, Закон, Традиції, Вільне володіння зброєю (самозахист).

Я розумію, що сатаністи, пєдєрасти, всякі блми, коммуністи, хіпарі - намагаються знищити цей порядок. Вони прикриваються свободою слова, ховаються за інші свободи - хоча ми всі бачили що при їхньому приході свобод не буде. Вони іх винищать нах.
Оскільки якихось приходів до влади хіпарів, сатаністів та гомсів ніхто ніколи ніде не бачив :) гадаю що філософське питання де-факто можна звести до одного з двох виглядів.
1) Як жити людині, котра дедалі сильніше помічає, як світ змінюється й стає геть несхожим на той, що був за часів її юнацтва
2) Як толерувати нетолерантних, й чи треба взагалі це робити