Автор Тема: НАТО  (Прочитано 14740 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: НАТО
« Reply #60 : Березня 19, 2022, 09:36:45 21:36 »
https://twitter.com/i/status/1505231362340622337

Таким чином С-300 напевно вже на шляху із Словаччини в Україну
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33449
  • Стать: Чоловіча
Re: НАТО
« Reply #61 : Березня 19, 2022, 10:59:15 22:59 »
https://twitter.com/i/status/1505231362340622337

Таким чином С-300 напевно вже на шляху із Словаччини в Україну

То зрада відміняється ?   :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Re: НАТО
« Reply #62 : Березня 20, 2022, 07:03:15 07:03 »
То зрада відміняється ?   :smilie7:
Ні, зараз почнуть розповідати, що Захід поставля нам несправні ПВО з кривим дулом, а мав би "Зірку смерті" для нас від серця відірвати.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #63 : Березня 20, 2022, 07:14:28 07:14 »
Думаю что у функционеров НАТО очко в такие моментьі готово перекусить лом.

⚡️ Российский дипломат: «У нас есть планы против НАТО»

 Посол России в Боснии и Герцеговине Игорь Калабухов заявил в интервью боснийскому Face TV, что Москва "оценивает геостратегическую ситуацию" и будет реагировать на угрозы. Сообщает N1, ссылаясь на интервью российского дипломата телеканалу Face TV.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #64 : Березня 20, 2022, 07:16:02 07:16 »
Ні, зараз почнуть розповідати, що Захід поставля нам несправні ПВО з кривим дулом, а мав би "Зірку смерті" для нас від серця відірвати.

Не!
В совокупности с пистолетами и дробовиками - моцньій арсенал!

С паршивой овцьі хоть шерсти клок.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #65 : Березня 20, 2022, 06:54:38 18:54 »

Это о перспективах.
Мьі для них не европейцьі. Взбунтовавшаяся провинция Российской Империи, которую поскорее бьі усмирили.

Бляди-с...


⚡️ "Если бы мы были членом НАТО, война бы не началась. Я хотел бы получить гарантии безопасности для моей страны, для моего народа", - Зеленский в интервью CNN

«Я просил их лично прямо сказать, что НАТО нас примет через год-два-пять, или просто четко сказать «нет». И ответ был очень четким:  вы не станете членом НАТО, но официально двери останутся открытыми».
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Re: НАТО
« Reply #66 : Березня 20, 2022, 07:23:29 19:23 »
Не!
В совокупности с пистолетами и дробовиками - моцньій арсенал!

С паршивой овцьі хоть шерсти клок.
Особливо щодо цього ви не праві, у них своя ніша. Крім пістолетів і дробовиків більше нічого не побачили?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Re: НАТО
« Reply #67 : Березня 20, 2022, 07:26:51 19:26 »
Это о перспективах.
Мьі для них не европейцьі. Взбунтовавшаяся провинция Российской Империи, которую поскорее бьі усмирили.

Бляди-с...


⚡️ "Если бы мы были членом НАТО, война бы не началась. Я хотел бы получить гарантии безопасности для моей страны, для моего народа", - Зеленский в интервью CNN

«Я просил их лично прямо сказать, что НАТО нас примет через год-два-пять, или просто четко сказать «нет». И ответ был очень четким:  вы не станете членом НАТО, но официально двери останутся открытыми».
Порох робив, а зелений гандон замість роботи тільки пиздить. То яка повинна бути відповідь? І ще: теперішнє вторгнення цілком на совісті зелених гандонів і тих гандонів, хто голосував за зелень, ригів та іншої поїботіни

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: НАТО
« Reply #68 : Березня 20, 2022, 10:18:40 22:18 »
BREAKING: The US pledges to support its NATO allies if they put troops in Ukraine, but rules out troop deployments
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
Re: НАТО
« Reply #69 : Березня 20, 2022, 11:14:31 23:14 »
???
Это как?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: НАТО
« Reply #70 : Березня 20, 2022, 11:33:58 23:33 »
Типу поляки можуть замінити наші сили на ЗУ.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
Re: НАТО
« Reply #71 : Березня 20, 2022, 11:38:29 23:38 »
У них там совсем каша в головах?
Истребители не дают, а солдат пожалуйста?

Я фигею. Думаю какаято лажа

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6552
Re: НАТО
« Reply #72 : Березня 20, 2022, 11:47:12 23:47 »
У них там совсем каша в головах?
Истребители не дают, а солдат пожалуйста?

Я фигею. Думаю какаято лажа
Я ж кажу, це той ще більярд  :gigi:  :smiley15:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
Re: НАТО
« Reply #73 : Березня 20, 2022, 11:51:21 23:51 »
Я ж кажу, це той ще більярд  :gigi:  :smiley15:

Та то хуйняякась

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6552
Re: НАТО
« Reply #74 : Березня 21, 2022, 12:00:35 00:00 »
Та то хуйняякась
Теж можливо. Пан кіт не вміє лишати посилання звідки несе новини США

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10219
Re: НАТО
« Reply #75 : Березня 21, 2022, 12:14:40 00:14 »
У них там совсем каша в головах?
Истребители не дают, а солдат пожалуйста?

Я фигею. Думаю какаято лажа

Чужими руками все що завгодно

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6552
Re: НАТО
« Reply #76 : Березня 21, 2022, 12:24:03 00:24 »
Чужими руками все що завгодно
Якби воно було так, лендліз працював би три тижні як.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6552
Re: НАТО
« Reply #77 : Березня 21, 2022, 01:33:35 01:33 »

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6552
Re: НАТО
« Reply #78 : Березня 21, 2022, 02:02:59 02:02 »
Мій вільний переклад по тезам
 - Чи ви бачите мирні перемови між Україною та русньой єдиним практичним шляхом уникнути 3 світової?
 - Це точно важливий фактор, ми дуже підтримуємо перемови, але от нажаль кацапи не дуже хочуть.
 - Ну а якщо от українців вбивають, й Зеленський буде змушений погодитися на всі умови кацапів, таке для США прийнятно?
 - Українці самі вирішують що їм прийнятно, а ми так, прастой дікій птіца.
 - Ну тобто й Крим визнаєте кацапським?
 - На поточний момент не можу сказати; як піде.
 - А заслати миротворців НАТО до України - підтримуєте?
 - Жодного солдата США в Україні не буде. Але ми підтримуємо НАТО, а ще у НАТО є 5 стаття, от яка новина, ніхто ж про це не знав.
 - Ну тобто Байден не тільки солдат США не хоче бачити в Україні, але й миротворчу місію НАТО навіть без американців?
 - Нічого не знаю, Байден сказав що на поточний момент солдати США до України не підуть, а так-то загалом інші країни НАТО можуть самі по собі вирішити послати війська в Україну. Це на їхній вибір, егеж.
 - А от Вінні Пух триндів про дзвіночок на яйцях тигра.
 - Дивіться, ми тут всім ООН регочемо що Китай тепер або смокче бібу, або підтримує кацапів всупереч власних принципів суверенітету та кордонів, отака їм дипломатична тайванська підстава, правда ж прикольно?
 - Проїхали. Кажуть, в Маріуполі кацапи людей тупо до кацапстану силоміць забирають. Ви б це яким ступенем занепокоєності описали?
 - Чула таку мульку, підтвердити поки не можу, там такая проклятая нєопрєдєльонность. Нуу... кацапи не повинні силоміць забирати українців до себе.
 - А якщо кацапи хімічну зброю застосують в Україні?
 - Вони її в Сирії застосовували, на своїх людях також. Це такий консьорн... ну, коротше ми якось відповімо, й рашка та хуйло відчують наслідки.
 - Останнє питання, тут колишній президент України Петро Порошенко запропонував великому стратегові Байдену завітати до України, коли вже все одно до Європи приїде.
 - Танунах! Там війна йде, альо! Чула, навіть стріляють. Мені таке й на думку спасти не може, аби Залізний Джо таке утнув.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: НАТО
« Reply #79 : Березня 21, 2022, 02:22:54 02:22 »
Garry Kasparov
@Kasparov63
More than 10 million Ukrainians have been displaced. The entire population of Georgia or Michigan, of Portugal or Greece. Fleeing invasion, terror, death from the skies. The West's answer is to debate the paperwork of sending jets.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: НАТО
« Reply #80 : Березня 21, 2022, 02:47:44 02:47 »
Igor Schatz
@Copernicus2013
·
2m
The Biden administration has transferred a significant number of Patriot antimissile interceptors to Saudi Arabia within the past month
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Re: НАТО
« Reply #81 : Березня 21, 2022, 02:54:29 02:54 »
Igor Schatz
@Copernicus2013
·
2m
The Biden administration has transferred a significant number of Patriot antimissile interceptors to Saudi Arabia within the past month

Це та Саудівська Аравія котра його вислала нахуй з питання термінового збільшення видобування нафти? Чи якась інша?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: НАТО
« Reply #82 : Березня 21, 2022, 03:03:14 03:03 »
Та сама.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: НАТО
« Reply #83 : Березня 21, 2022, 03:22:14 03:22 »
Visegrád 24
@visegrad24
·
1h
The President of Poland, Andrzej Duda, says that President Zelensky has proof of Russia having brought in Middle Eastern mercenaries to Ukraine, of which Syrians are the most numerous.

President Duda says that in such a situation, NATO must send more assistance to Ukraine.
If you are going through hell, keep going.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #84 : Березня 21, 2022, 07:37:53 07:37 »
Особливо щодо цього ви не праві, у них своя ніша. Крім пістолетів і дробовиків більше нічого не побачили?

Какая ниша у дробовика в общевойсковьіх интенсивньіх боях? Уточните, пожалуйста.

Інше побачив, в МИНИМАЛЬНО возможньіх количествах по МАКСИМАЛЬНО возможньім, для американского налогоплательщика, ценам.



No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #85 : Березня 21, 2022, 07:43:05 07:43 »
Порох робив, а зелений гандон замість роботи тільки пиздить. То яка повинна бути відповідь? І ще: теперішнє вторгнення цілком на совісті зелених гандонів і тих гандонів, хто голосував за зелень, ригів та іншої поїботіни

Как бьістрьі вьі на расправу.

Сегодняшняя война - вина Путина и кацапского общества. И на 100% на совести зажратьіх коррумпированьіх пидаров типа нигерийского вьіблядка Обамьі и суки Меркель и сотен и сотен представителей Западньіх политических и экономических элит.
Ни Порошенко, ни тем более Зеленский к этому отношения не имеют!
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #86 : Березня 21, 2022, 07:47:07 07:47 »
Мій вільний переклад по тезам
 - Чи ви бачите мирні перемови між Україною та русньой єдиним практичним шляхом уникнути 3 світової?
 - Це точно важливий фактор, ми дуже підтримуємо перемови, але от нажаль кацапи не дуже хочуть.
 - Ну а якщо от українців вбивають, й Зеленський буде змушений погодитися на всі умови кацапів, таке для США прийнятно?
 - Українці самі вирішують що їм прийнятно, а ми так, прастой дікій птіца.
 - Ну тобто й Крим визнаєте кацапським?
 - На поточний момент не можу сказати; як піде.
 - А заслати миротворців НАТО до України - підтримуєте?
 - Жодного солдата США в Україні не буде. Але ми підтримуємо НАТО, а ще у НАТО є 5 стаття, от яка новина, ніхто ж про це не знав.
 - Ну тобто Байден не тільки солдат США не хоче бачити в Україні, але й миротворчу місію НАТО навіть без американців?
 - Нічого не знаю, Байден сказав що на поточний момент солдати США до України не підуть, а так-то загалом інші країни НАТО можуть самі по собі вирішити послати війська в Україну. Це на їхній вибір, егеж.
 - А от Вінні Пух триндів про дзвіночок на яйцях тигра.
 - Дивіться, ми тут всім ООН регочемо що Китай тепер або смокче бібу, або підтримує кацапів всупереч власних принципів суверенітету та кордонів, отака їм дипломатична тайванська підстава, правда ж прикольно?
 - Проїхали. Кажуть, в Маріуполі кацапи людей тупо до кацапстану силоміць забирають. Ви б це яким ступенем занепокоєності описали?
 - Чула таку мульку, підтвердити поки не можу, там такая проклятая нєопрєдєльонность. Нуу... кацапи не повинні силоміць забирати українців до себе.
 - А якщо кацапи хімічну зброю застосують в Україні?
 - Вони її в Сирії застосовували, на своїх людях також. Це такий консьорн... ну, коротше ми якось відповімо, й рашка та хуйло відчують наслідки.
 - Останнє питання, тут колишній президент України Петро Порошенко запропонував великому стратегові Байдену завітати до України, коли вже все одно до Європи приїде.
 - Танунах! Там війна йде, альо! Чула, навіть стріляють. Мені таке й на думку спасти не може, аби Залізний Джо таке утнув.

Такое впечатление, что она ляпаля язьіком после четьірёх полновесньіх пятничньіх Маргарит.
Впрочем, язьік без костей.


No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #87 : Березня 21, 2022, 07:49:04 07:49 »
Це та Саудівська Аравія котра його вислала нахуй з питання термінового збільшення видобування нафти? Чи якась інша?

Бг-г-г...

Как в том анекдоте: " Кто ещё не ебал невесту?!"

Сука-а-а-.... (рука-лицо).
Вьірожденцьі!
No money No honey

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: НАТО
« Reply #88 : Березня 21, 2022, 08:08:27 08:08 »
Зе-подонок який за 3 роки нічого не зробив для оборони.Байден і Джонсон-спасли УКраїну,бо надали величезну кількість зброї перед нападом в той час,коли зе розмінував Чонгар.Вони страшно рискували,бо якщо б Україна здалась-ця вся зброя потрапила б в лапи росіян.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
Re: НАТО
« Reply #89 : Березня 21, 2022, 08:27:07 08:27 »
Ясно, таки лажа

Мій вільний переклад по тезам
 - Чи ви бачите мирні перемови між Україною та русньой єдиним практичним шляхом уникнути 3 світової?
 - Це точно важливий фактор, ми дуже підтримуємо перемови, але от нажаль кацапи не дуже хочуть.
 - Ну а якщо от українців вбивають, й Зеленський буде змушений погодитися на всі умови кацапів, таке для США прийнятно?
 - Українці самі вирішують що їм прийнятно, а ми так, прастой дікій птіца.
 - Ну тобто й Крим визнаєте кацапським?
 - На поточний момент не можу сказати; як піде.
 - А заслати миротворців НАТО до України - підтримуєте?
 - Жодного солдата США в Україні не буде. Але ми підтримуємо НАТО, а ще у НАТО є 5 стаття, от яка новина, ніхто ж про це не знав.
 - Ну тобто Байден не тільки солдат США не хоче бачити в Україні, але й миротворчу місію НАТО навіть без американців?
 - Нічого не знаю, Байден сказав що на поточний момент солдати США до України не підуть, а так-то загалом інші країни НАТО можуть самі по собі вирішити послати війська в Україну. Це на їхній вибір, егеж.
 - А от Вінні Пух триндів про дзвіночок на яйцях тигра.
 - Дивіться, ми тут всім ООН регочемо що Китай тепер або смокче бібу, або підтримує кацапів всупереч власних принципів суверенітету та кордонів, отака їм дипломатична тайванська підстава, правда ж прикольно?
 - Проїхали. Кажуть, в Маріуполі кацапи людей тупо до кацапстану силоміць забирають. Ви б це яким ступенем занепокоєності описали?
 - Чула таку мульку, підтвердити поки не можу, там такая проклятая нєопрєдєльонность. Нуу... кацапи не повинні силоміць забирати українців до себе.
 - А якщо кацапи хімічну зброю застосують в Україні?
 - Вони її в Сирії застосовували, на своїх людях також. Це такий консьорн... ну, коротше ми якось відповімо, й рашка та хуйло відчують наслідки.
 - Останнє питання, тут колишній президент України Петро Порошенко запропонував великому стратегові Байдену завітати до України, коли вже все одно до Європи приїде.
 - Танунах! Там війна йде, альо! Чула, навіть стріляють. Мені таке й на думку спасти не може, аби Залізний Джо таке утнув.