Автор Тема: Зрадойобство по ФУПівські.  (Прочитано 1045 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17520
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Зрадойобство по ФУПівські.
« : Березня 25, 2022, 08:04:49 08:04 »
Отакий пост розмістила людина з ніком Doctor:

Недавно состоялась встреча с нашим сенатором по поводу недостаточной помощи Украине. Встреча прошла в дружественной атмосфере, но после встречи его помощник озвучил в неофициальной обстановке факты, некоторые из которых я приведу ниже:

весна 2019  - в НАТО нас не зовут, поэтому, если меня выберут, туда мы не идем. Как следствие, на сессию НАТО в декабре никто не поехал..
лето  2019  - подписание формулы Лаврова, которая предусматривает выборы на Донбассе БЕЗ вывода российских оккупационных войск
осень 2019  - выдача хуйлу Цемаха несмотря на протесты голландской прокуратуры. Выдача беркутовцев как индульгенция на убийство украинцев, можно убивать, все равно потом обменяем.
лето 2020   - сдача операции по Вагнеровцам )(уйлу
2020          - приказ, впоследствии отмененный, о запрете ответного огня и наложении штрафов на ВСУ за ответку
2020          - подчинение требованиям РФ об инспекции украинских позиций, впоследствии отмененным.
2020-2021  - полный провал оборонзаказа, нет ни Нептунов ни Ольхи. Прекращение финансирования Гром/Гром2 с дальностью от 450км.
2022           - полное игнорирование предупреждений о нападении, за несколько дней до вторжения "день победы и шашлыки" вместо мобилизации хотя бы частичной
2019-2022   - покупка лугандонского угля через Россиюю
Конкурс САП
Никакой реакции на санкции по Коломойскому, Дубинскому и Деркачу...

Ждем реакцию штабных шавок..
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17520
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #1 : Березня 25, 2022, 08:06:21 08:06 »
Зрозуміло, що його миттєво забанили.
Але як я не намагався знайти тут зраду, не знайшов.
Голі факти.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #2 : Березня 25, 2022, 08:08:42 08:08 »
так. хороша шпаргалка.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17520
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #3 : Березня 25, 2022, 08:09:59 08:09 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17520
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #4 : Березня 25, 2022, 08:14:39 08:14 »
А потім ще Портников виліз:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17520
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #5 : Березня 25, 2022, 08:16:57 08:16 »
А якась падлюга ще і таке вкинула:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17520
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #6 : Березня 25, 2022, 08:17:41 08:17 »
Висновок зробила Марта - Горбатого лише могила виправить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #7 : Березня 25, 2022, 08:44:17 08:44 »
Я ж кажу: перший переляк пройшов - почалися майси.  :smilie9:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #8 : Березня 25, 2022, 08:44:55 08:44 »
Отакий пост розмістила людина з ніком Doctor:

Недавно состоялась встреча с нашим сенатором по поводу недостаточной помощи Украине. Встреча прошла в дружественной атмосфере, но после встречи его помощник озвучил в неофициальной обстановке факты, некоторые из которых я приведу ниже:

весна 2019  - в НАТО нас не зовут, поэтому, если меня выберут, туда мы не идем. Как следствие, на сессию НАТО в декабре никто не поехал..
лето  2019  - подписание формулы Лаврова, которая предусматривает выборы на Донбассе БЕЗ вывода российских оккупационных войск
осень 2019  - выдача хуйлу Цемаха несмотря на протесты голландской прокуратуры. Выдача беркутовцев как индульгенция на убийство украинцев, можно убивать, все равно потом обменяем.
лето 2020   - сдача операции по Вагнеровцам )(уйлу
2020          - приказ, впоследствии отмененный, о запрете ответного огня и наложении штрафов на ВСУ за ответку
2020          - подчинение требованиям РФ об инспекции украинских позиций, впоследствии отмененным.
2020-2021  - полный провал оборонзаказа, нет ни Нептунов ни Ольхи. Прекращение финансирования Гром/Гром2 с дальностью от 450км.
2022           - полное игнорирование предупреждений о нападении, за несколько дней до вторжения "день победы и шашлыки" вместо мобилизации хотя бы частичной
2019-2022   - покупка лугандонского угля через Россиюю
Конкурс САП
Никакой реакции на санкции по Коломойскому, Дубинскому и Деркачу...

Ждем реакцию штабных шавок..
Це Йожину і Комашкам тре почитати

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #9 : Березня 25, 2022, 08:48:30 08:48 »
Це Йожину і Комашкам тре почитати

Ну, и ?

Что я тут нового узнаю?

Или к чему твоё замечание?
No money No honey

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17520
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #10 : Березня 25, 2022, 09:19:29 09:19 »
А к тому, що усі, хто дупу солнецлікому лиже, потім будуть питати - Ой, а хто ж це зробив?
Зрадницька кодла нікуди не ділася. Нажаль! :smilie2:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17520
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #11 : Березня 25, 2022, 09:24:45 09:24 »
Хочу ще додати - чотири дні тому Венедіктова знову погрожувала Порошенко, по справі Ротердаму;
Прокурорчики відкрили кримінальну справу проти Пашинського і Чорновіл, за передачу Стугн у війська.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #12 : Березня 25, 2022, 09:25:02 09:25 »
А к тому, що усі, хто дупу солнецлікому лиже, потім будуть питати - Ой, а хто ж це зробив?
Зрадницька кодла нікуди не ділася. Нажаль! :smilie2:
Ну, и ?

Что я тут нового узнаю?

Или к чему твоё замечание?
Або будуть розповідати, що Захід нас зрадив чи чого за свій рахунок нас не захища

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #13 : Березня 25, 2022, 09:51:42 09:51 »
А к тому, що усі, хто дупу солнецлікому лиже, потім будуть питати - Ой, а хто ж це зробив?
Зрадницька кодла нікуди не ділася. Нажаль! :smilie2:

Тьі ебанулся на почве шпиономании?
Где и когда я лизал дупу солнцеликому?

Блядь, пиздец!!!
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #14 : Березня 25, 2022, 09:53:27 09:53 »
Або будуть розповідати, що Захід нас зрадив чи чого за свій рахунок нас не захища

Да!
И против факта тьі не попрёшь!
Нас предали!

Красиво, изящно, цивилизованно!
По-европейски!
No money No honey

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #15 : Березня 25, 2022, 09:53:46 09:53 »
Це Йожину і Комашкам тре почитати
Я краще почитаю ваші коментарі щодо того, як Порошенку доводилося будувати нашу поточну армію з нуля й в умовах, коли захід камлав "утютю, ЖОДНОЇ летальної зброї для України, ЖОДНОЇ!!11", при цьому продовжуючи постачання до кацапів. А Зеленському - при всьому тому, що ви мені тут "нагадуєте", типу я цього не знаю - відправлялися літаки зі зброєю, коли він патякав про майські шашличкі.
Бо я ж чудово знаю що ви не прихильник комплексу української неповноцінності й іншого антикорупсйоньорства, де головною тезою було "захід не робить того й того бо українці лайно, а як тільки виправимося то будуть річки з кісєля", тож буде принаймі цікаво подивитися чи змінилася у вас парадігма під тиском необхідності виписати колективному заходу колективну індульгенцію.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #16 : Березня 25, 2022, 10:10:21 10:10 »
А к тому, що усі, хто дупу солнецлікому лиже, потім будуть питати - Ой, а хто ж це зробив?
Зрадницька кодла нікуди не ділася. Нажаль! :smilie2:
Я реально не розумію, оце на нашому форумі існує нагальна потреба робити наголос на нових та раніше невідомих фактах, таких як вагнергейт? Піти тему створити - "дивіться пане ЮАР, єрмак-то виявляється ФСБшна мразота, а Зеленський-то виявляється автор вислову "треба просто пєрєстать пострєлівать" та фанат особистих "мирних перемов" з хуйлом"?
Тобто є факт, коли спершу G7 робить абсолютно адекватну заяву з приводу того, що не сприйме ніяких змін територіальної цілістності України внаслідок кацапської навали, а потім постпред США у ООН, й кількома днями післі - сам президент США - словами з рота в мікрофон у прямий етер на весь світ кажуть, що "здавати території чи ні - то справа України". І я маю це ніяк не коментувати, або коментувати в стилі "хороший президент США не хотів таке верзти, але подивився на Зеленського, й це так вразило тендітну психіку Джо що він таки це ляпнув, гей відкоркую за нього пляшечку"?
До чого тут взагалі Зеленський, всі заслуги котрого на поточний момент полягають в акторському вмінні читати текст?
Якщо такі новини нічого корисного не дають, а тільки псують всім настрій під час війни - скажіть модеру, хай вліпить тимчасову заборону, й будемо сюди тільки позитив носити. Якщо ні - то про що мова.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #17 : Березня 25, 2022, 10:22:42 10:22 »
Да!
И против факта тьі не попрёшь!
Нас предали!

Красиво, изящно, цивилизованно!
По-европейски!
То наведіть письмову угоду, де Захід обіцяв нам збройний захист

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #18 : Березня 25, 2022, 10:29:05 10:29 »
Я краще почитаю ваші коментарі щодо того, як Порошенку доводилося будувати нашу поточну армію з нуля й в умовах, коли захід камлав "утютю, ЖОДНОЇ летальної зброї для України, ЖОДНОЇ!!11", при цьому продовжуючи постачання до кацапів. А Зеленському - при всьому тому, що ви мені тут "нагадуєте", типу я цього не знаю - відправлялися літаки зі зброєю, коли він патякав про майські шашличкі.
Бо я ж чудово знаю що ви не прихильник комплексу української неповноцінності й іншого антикорупсйоньорства, де головною тезою було "захід не робить того й того бо українці лайно, а як тільки виправимося то будуть річки з кісєля", тож буде принаймі цікаво подивитися чи змінилася у вас парадігма під тиском необхідності виписати колективному заходу колективну індульгенцію.
Я прихильник тези, що працювати потрібно самому і жити своїм розумом, а не на когось безпідставно надіятися, а коли безпідставні надії не справджуються (яка ж несподіванка), то прихильник не литя ріки сліз, обвинувачень, жалів, а знову ж таки праці і життя своїм розумом.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #19 : Березня 25, 2022, 10:29:49 10:29 »
То наведіть письмову угоду, де Захід обіцяв нам збройний захист

Захід обещал жениться.
И эти ритуальньіе танцьі с бубнами делались не просто так.
Не без корьістно!

То, что Украина в своей наивности в это поверила, ну, такое - национальная трагедия.
Не первьій раз, кстати.
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #20 : Березня 25, 2022, 10:48:21 10:48 »
Захід обещал жениться.
И эти ритуальньіе танцьі с бубнами делались не просто так.
Не без корьістно!

То, что Украина в своей наивности в это поверила, ну, такое - национальная трагедия.
Не первьій раз, кстати.
Угода є чи нема?

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #21 : Березня 25, 2022, 10:49:55 10:49 »
Я прихильник тези, що працювати потрібно самому і жити своїм розумом, а не на когось безпідставно надіятися, а коли безпідставні надії не справджуються (яка ж несподіванка), то прихильник не литя ріки сліз, обвинувачень, жалів, а знову ж таки праці і життя своїм розумом.
Ага, дуже круто.
Давайте чисто для цікавості розберемо момент з безпідставністю. Що на вашу думку є безпідставним:
1) Під час війни, очікувати від G7 заяви, що як би вона не пішла - вони ніяких змін кордонів під дулом танку не визнають
або
2) Під час війни, очікувати від США відсутності заяв типу "якщо українці під дулом танку віддадуть півкраїни кацапам, то їхнє суверенне право й ми всі тільки за"

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #22 : Березня 25, 2022, 10:55:31 10:55 »
Ага, дуже круто.
Давайте чисто для цікавості розберемо момент з безпідставністю. Що на вашу думку є безпідставним:
1) Під час війни, очікувати від G7 заяви, що як би вона не пішла - вони ніяких змін кордонів під дулом танку не визнають
або
2) Під час війни, очікувати від США відсутності заяв типу "якщо українці під дулом танку віддадуть півкраїни кацапам, то їхнє суверенне право й ми всі тільки за"
У обох тверджень є підстави.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #23 : Березня 25, 2022, 11:14:57 11:14 »
Угода є чи нема?

В мене немає даних ні підтвердити це, ні спростувати.
No money No honey

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #24 : Березня 25, 2022, 11:16:35 11:16 »
У обох тверджень є підстави.
То чому негативні коментарі на адресу порушення другого пункту зараховуються за зрадоньку, лиття сліз (?!..) та іншу хоботню?
Це політичний форум, його сутність в тому, щоб бачити та надавати оцінки тим чи іншим явищам.
Коли нам, попри звернення та закріплений в конституції вектор до НАТО, звідти прилітає повний нуль - це не означає що нам не треба до НАТО, це означає що в НАТО існує політична воля, котра не дає нам туди вступити, й щось робити треба саме з цим.
Що це означає, от наприклад?
Наприклад це означає, що постать Зеленського як перешкода нашому входженню до НАТО - це хрінь. Бо он член НАТО товаріщ йобік смокче прутня хуйлу так, що самому Зеленському не снилося - й робити це він почав не вчора, й нічого - член НАТО!
Наприклад це означає, що весь дешевий триндьож про "ЗСУ не такі якісь, треба покращити перш ніж до НАТО йти" - це теж хрінь, й суто бюрократичні конверсії точно не є причиною, чому ми не там.
Розуміння наприклад оцих двох фактів заощаджує купу часу на намагання прикрутити тюбітєйку з клімат-нейтрального боку, й фокусує погляд на проблемі як такої: чия це воля, чому вона така, й що ми можемо з цим робити.
Відмова від розуміння - бо це ж зрадонька - призводить до безпідставних сподівань, які ви так не любите.
Оце й все

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #25 : Березня 25, 2022, 11:24:01 11:24 »
В мене немає даних ні підтвердити це, ні спростувати.
Яка ймовірність зустріти сьогодні живого тиранозаврв на вулиці Київа?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #26 : Березня 25, 2022, 11:28:37 11:28 »
То чому негативні коментарі на адресу порушення другого пункту зараховуються за зрадоньку, лиття сліз (?!..) та іншу хоботню?
Це політичний форум, його сутність в тому, щоб бачити та надавати оцінки тим чи іншим явищам.
Коли нам, попри звернення та закріплений в конституції вектор до НАТО, звідти прилітає повний нуль - це не означає що нам не треба до НАТО, це означає що в НАТО існує політична воля, котра не дає нам туди вступити, й щось робити треба саме з цим.
Що це означає, от наприклад?
Наприклад це означає, що постать Зеленського як перешкода нашому входженню до НАТО - це хрінь. Бо он член НАТО товаріщ йобік смокче прутня хуйлу так, що самому Зеленському не снилося - й робити це він почав не вчора, й нічого - член НАТО!
Наприклад це означає, що весь дешевий триндьож про "ЗСУ не такі якісь, треба покращити перш ніж до НАТО йти" - це теж хрінь, й суто бюрократичні конверсії точно не є причиною, чому ми не там.
Розуміння наприклад оцих двох фактів заощаджує купу часу на намагання прикрутити тюбітєйку з клімат-нейтрального боку, й фокусує погляд на проблемі як такої: чия це воля, чому вона така, й що ми можемо з цим робити.
Відмова від розуміння - бо це ж зрадонька - призводить до безпідставних сподівань, які ви так не любите.
Оце й все
Щодо другого пункту сформулюю коротше: це наміри зелених чувирл. Про що вони відверто весь час кажуть.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #27 : Березня 25, 2022, 11:32:49 11:32 »
Щодо другого пункту сформулюю коротше: це наміри зелених чувирл. Про що вони відверто весь час кажуть.
ясно, бідося Байден от не хотів-не хотів це верзти, але на нього вплинула магія демократії. Він такий - йой, не хочу нести цю хрінь... але мені так сказав Зеленський, а його демократично обрали, й тому я змушений бігати й камлати прямо протилежне власній заяві в рамках G7.
 :fp2
нема про що дискутувати.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #28 : Березня 25, 2022, 11:34:12 11:34 »
ясно, бідося Байден от не хотів-не хотів це верзти, але на нього вплинула магія демократії. Він такий - йой, не хочу нести цю хрінь... але мені так сказав Зеленський, а його демократично обрали, й тому я змушений бігати й камлати прямо протилежне власній заяві в рамках G7.
 :fp2
нема про що дискутувати.
Нема, так нема. До речі, США суверенна країна.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17520
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Зрадойобство по ФУПівські.
« Reply #29 : Березня 25, 2022, 02:06:55 14:06 »
Тьі ебанулся на почве шпиономании?
Где и когда я лизал дупу солнцеликому?

Блядь, пиздец!!!

Там ясно написано - усі хто лиже дупу.
Як лижеш, тебе стосується, як що ні, то ні.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: