Автор Тема: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?  (Прочитано 4234 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Але чомусь не кидає їх під вогневе ураження артилерії та ракетних військ РФ.
Діду, ну херні-то також не неси. Перші зведені роти мого (уже колишнього) тро-шного батальйону відправляли на схід ще весною, і навчання яке вони проходили - пару днів на полігоні. І добирались до зони бойових дій своїм ходом, на власному автотранспорті. І видала їм держава тільки калашмат да патрони, все інше за свої, чи за волонтерські (грошове утримання правда платили, хоч і з затримками, але в повному обсязі). І під роздачу вони потрапили в день приїзду, навіть окопатись не встигли. І втрати тоді ж понесли. І ворога фактично не бачили, а тільки безпілотники і прильоти усього чого можна. І це історія типова для ТрО весни-літа. І різниця між нашими весняними тро-шниками і нинішніми мордорськими чмобіками по великому рахунку була лише в одному - в мотивації, бо наші всі добровольці. І можливо саме це дало їм змогу там протримались, а це в свою чергу дало змогу ЗСУ відмобілізуватись, підготувати і натренувати в тилу і закордоном інші частини. І зараз уже багато де ситуація абсолютна інша. Тобто динаміка у нас вверх - від мало чим забезпечених трошників до професійних військових, навчених західними інструкторами, а у орків вниз - від професійної армії до чмобіків.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Діду, ну херні-то також не неси. Перші зведені роти мого (уже колишнього) тро-шного батальйону відправляли на схід ще весною, і навчання яке вони проходили - пару днів на полігоні. І добирались до зони бойових дій своїм ходом, на власному автотранспорті. І видала їм держава тільки калашмат да патрони, все інше за свої, чи за волонтерські (грошове утримання правда платили, хоч і з затримками, але в повному обсязі). І під роздачу вони потрапили в день приїзду, навіть окопатись не встигли. І втрати тоді ж понесли. І ворога фактично не бачили, а тільки безпілотники і прильоти усього чого можна. І це історія типова для ТрО весни-літа. І різниця між нашими весняними тро-шниками і нинішніми мордорськими чмобіками по великому рахунку була лише в одному - в мотивації, бо наші всі добровольці. І можливо саме це дало їм змогу там протримались, а це в свою чергу дало змогу ЗСУ відмобілізуватись, підготувати і натренувати в тилу і закордоном інші частини. І зараз уже багато де ситуація абсолютна інша. Тобто динаміка у нас вверх - від мало чим забезпечених трошників до професійних військових, навчених західними інструкторами, а у орків вниз - від професійної армії до чмобіків.

Діду, мені щойно один молодий сказав, що кацапи тоді захопили близько 7 тис. наших військових. Можеш спростувати?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
и шо ?
ну не говорите или говорите , а пох

потери в танках порядка 200 .. 300 штук в месяц у кацапов
а всех готовых к расконсервации танков,  месяц назад у них было было около 880
на всех базах хранения по данным из  спутников
все остальное  хлам или  геморой с ремонтами и тд

молотилка их бронетехники в Украине работает исправно )
несмотря на трындеж и прочий гон зрадофилов  ...
про 880 та дані зі супутників хотілось би детальніше

Я чув про по 10 тис. на зберіганні, як танків, так і ББМ. І що- майже всі вони хлам?

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1430
  • Стать: Чоловіча
про 880 та дані зі супутників хотілось би детальніше

Я чув про по 10 тис. на зберіганні, як танків, так і ББМ. І що- майже всі вони хлам?

без проблем
https://mil.in.ua/uk/blogs/analiz-zapasiv-tankiv-rf-na-bazah-zberigannya-za-uralom/

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
без проблем
https://mil.in.ua/uk/blogs/analiz-zapasiv-tankiv-rf-na-bazah-zberigannya-za-uralom/

цікаво .. якщо так, то у рф приблизно 5500 танків у стані максимально годному до використання і ще 2400 у стані що якось можна відновити ..

якщо ми вже знищили 2500 то виходить що резерву на попвнення втрат вже немає і кожен наступний знищений танк це пряме зменьшення спроможностей раші бо замінити його вже буде або нема чим або є але не скоро.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
цікаво .. якщо так, то у рф приблизно 5500 танків у стані максимально годному до використання і ще 2400 у стані що якось можна відновити ..

якщо ми вже знищили 2500 то виходить що резерву на попвнення втрат вже немає і кожен наступний знищений танк це пряме зменьшення спроможностей раші бо замінити його вже буде або нема чим або є але не скоро.

Дохуя вже фоточек і відео знищених і захоплених т-62. Що означає що каци скребуть по дну діжки.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
. Що означає що каци скребуть по дну діжки.

поки що ні - просто вони були боєготові ..бо важить не тільки кількість але й срок приведення машини у робочий стан ..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
У Росії тривають бунти в армії: на сході "мобіки" відмовляються виконувати будь-які накази
22:06, 11 жовтня

Росія продовжує кидати своє "гарматне м'ясо" на війну в Україну й масштабно програвати на полі бою. Тим часом ще живі "мобіки" бунтують.

Джерело:

Генеральний штаб ЗСУ

Нові дані про ситуацію на фронті Генштаб ЗСУ оновив станом на 18:00 11 жовтня. Українські герої вже 230 днів захищають Україну від повномасштабного російського вторгнення.
Мобілізація та перекидання противником резервів не дають можливості здолати супротив захисників і захисниць нашої країни. Тим часом, в росії продовжуються бунти серед мобілізованих,
– мовиться у повідомленні.

За даними Генштабу ЗСУ, на одному з навчальних полігонів східного військового округу "мобіки" відмовляються виконувати будь-які накази командування та залишати казарми. Мовиться про понад 100 мобілізованих.

Серед причин такого рішення називають:

низький рівень забезпечення;
недотримання санітарних норм;
неналежне харчування та відсутність нормальних умов для проживання.

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Діду, мені щойно один молодий сказав, що кацапи тоді захопили близько 7 тис. наших військових. Можеш спростувати?
Не можу звісно. Ані підтвердити, ані спростувати, бо не маю доступу до таких даних. Але загалом ця цифра не видається мені чимось абсолютно фантастичним, хоча згідно з власними оцінками вважаю її перевищеною десь удвічі. Той хто наступає, захоплює велику кількість полонених. Москалі наступали перші місяці і логічно що захопили досить багато наших. В останній час наступаємо ми, і по полоненим (військовослужбовцям) я думаю вийшли на паритет мінімум. Проблема в тому що орки захоплюють окрім військовослужбовців ще багато цивільних заручників.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
і ще спостереження - вперше з весни росіяни пішли в атаки на запорізькому напрямку ... тож що не кажіть але  мобікі додали спроможності армії рф ...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
і ще спостереження - вперше з весни росіяни пішли в атаки на запорізькому напрямку ... тож що не кажіть але  мобікі додали спроможності армії рф ...

Кияша, ну, це ти щось загнув. В атаки постійно ходять то ті, то наші. З початку війни. Чи ти тільки-но прокинувся, чи за подіями не слідкуєш.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Таваріщ сралін казав, що кількість сама по собі є якістю.  :buba:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
і ще спостереження - вперше з весни росіяни пішли в атаки на запорізькому напрямку ... тож що не кажіть але  мобікі додали спроможності армії рф ...
Що саме росіяни захопили на запорізькому напрямку внаслідок цих "атак"? Що саме ти "спостерігав"? Де хоч якийсь фактаж?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
За моїми враженнями росіяни схильні знову застосувати повітряні атаки не лише за допомогою ракет середньої дальності, але й авіації. Але ж не на запорізькому напрямку, бо в Криму погромлені їхні бази. Скоріше на луганському та донецькому. В цьому аспекті атаки на міста України могли бути розвідкою та перевіркою нашої ППО на міцність, щоб спробувати масові авіа нальоти. Літаків у них вистачає, а льотчиків, яких вони втратили, вони за цей час могли підготувати. Хоча б атакою наших позицій зі свого боку, все ж таки практика. До того ж, згідно чуток, серед орків, які попали до нас у полон, кацапи більш за все цікавились льотчиками, десантниками і... не пам'ятаю точно, хто був третій ( здається, їхні ССО та загалом спецназ), але я б на їхньому місці ще б звернув увагу на полонених офіцерів

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
До того ж, ракетні обстріли інфраструктури наших міст примусить значні сили нашої ППО прикривати саме міста. Авіації орків буде легше наносити масовані бомбові удари по наших військах на позиціях та глибину, а також по тим, хто переміщається

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Що саме росіяни захопили на запорізькому напрямку внаслідок цих "атак"? Що саме ти "спостерігав"? Де хоч якийсь фактаж?

нічого .. але наважились.. до цього не наважались.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
нічого .. але наважились.. до цього не наважались.

То просто новая мєтла Спермавікін чіста мєтьот.  :smilie8:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
То просто новая мєтла Спермавікін чіста мєтьот.  :smilie8:

можливо.

але так само це може бути повязано з тим що мобілізація дала резерви на такі дії.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
про 880 та дані зі супутників хотілось би детальніше
Я чув про по 10 тис. на зберіганні, як танків, так і ББМ. І що- майже всі вони хлам?
А-а-а...
За Уралом...
В салідолі...
А Т-62 почнуть відновлювати, бо з жиру бісяться.

Бля  :smilie9:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
З новин від Машовця те що стосується мобілізації.

- Перша хвиля "частково мобілізованих" вже почала поступати на доукомплектування частин і підрозділів угрупування зс рф, діючих на території України.

Пріоритет - війська, які оперують на півдні нашої країни. Зокрема мова їде про - 8-у, 49-у, 58-у загальновійськові армії (ЗВА) Південного ВО та 22-й армійський корпус (АК)... На сьогоднішній день на доукомплектування вже спрямовано 16.5 тисяч особового складу у форматі "маршових батальйонів" та прямого доукомплектування підрозділів й БТГр, що знаходяться на відновленні...

- Починаючи зі вчорашнього дня (13-го жовтня) з залізничної станції "Ильино" (Ніжньогородська обл. рф) почалося перекидання на територію Білорусі підрозділів зс рф, укомплектованих переважно "частково мобілізованими".

Протягом тижня планується сформувати та відправити, принаймні, 4 (ЧОТИРИ) ешелону з особовим складом та основними типами штатного ОВТ. За попередньою інформацією, мова їде про частини та підрозділи 2-ї мсд 1-ї гв. ТА Західного ВО.  Зазначені сили та засоби в основному спрямовуються на полігони та НТЦ зс рб. Розрахунковий час прибуття та розвантаження - 18-20 жовтня.
Всього планується перекинути до 3-х посилених батальйонів (БТГр) та елементів органів управління - до 1850-1900 особового складу, до 135-140 одиниць штатного ОВТ.


- На Бахмутьскому напрямку противник протягом минулої доби вів наступні наступні наступальні дії:
2-а мсбр 2-го АК – Покровське, Бахмутське (до 2-х взводів);

ПВК “Вагнер” – Весела Долина, Іванград; Покровське, Бахмут; Стряпівка, Соледар (до 1 БТГр);
4-а мсбр 2-го АК – Берестове, Спірне (до посиленої роти);
131-й сб МР 1-го АК – Горлівка, Майорськ (до взводу).

- На Херсонському плацдармі противник силами посиленої роти 247-го пдп 7-ї дшд намагався атакувати в напрямку Костромка - Сухий Ставок, але перейшовши в атаку з вихідного рубежу потрапив під масоване вогневе ураження, поніс втрати та був вимушений відходити.

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Літаків у них вистачає, а льотчиків, яких вони втратили, вони за цей час могли підготувати.

Бойового льотчика? За пів-року? Зараз не 1942.

Хоча мова йде про кацапів...

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Бойового льотчика? За пів-року? Зараз не 1942.

Хоча мова йде про кацапів...

вчора була новина як мобілізували пілота літака прямо перед рейсом через що літак не злетів ))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
На жаль, зараз ми пожинаємо плоди мобілізації ворога. Мобілізовані, хто з досвідом строкової служби, а хто без, як-ніяк, але закрили прогалини в багатьох місцях. Звісно, ми ще очікуємо як вплине на оборонні можливості ротація ворога на Херсонщині. Не всім це сподобається, але ми переходимо в стан схожий на Другу світову. Команда Залужного з допомогою іноземних партнерів змогла підняти чисельний і якісний склад ЗСУ, що почало проявлятися з середини серпня. Натомість, ворог мобілізував і відправить більше 200 тисяч чоловік в зону бойових дій. Наші хлопці зараз знищують взвод ворога на першій лінії, а на наступній лінії їх вже аж 4.

(с) ✙DeepState✙🇺🇦
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
тепер ми маємо чекати авіацію .. ми таки отримаємо ті кляті ефки ... тому що реально вже потрібно
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46456
  • Never give in!
Кацапи будуть і надалі мобілізовувати і завалювати фронт трупами. Вони можуть мати понад мільйон при бажанні. Це війна на виснаження, бо США не дають наступальної зброї.
If you are going through hell, keep going.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Шрайк
У меня такое ощущение, что чмобилизацией Россия перевела стрелки на 3 месяца назад. И конец октября очень похож на конец июля.

Снова перемалывание сил противника, разносторонние движения с переменным успехом на Донбассе, долбежка путей снабжения и командных пунктов в Херсонской области.

Линия фронта на картах все так же не особо меняется. Только потери рашистов по сравнению с июлем подскочили в два раза и грязи стало куда больше.

Война затягивается, но ее суть не меняется.

Армия 20-го века, увеличивая количество личного состава, пытается удержать захваченное у страны с мотивированной армией, получающей вооружения 21 века.

Может ли российское мобилизованное количество перейти в качество? Может. В качество украинского чернозема.

Не забываем, что после июля настали август и сентябрь.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20302
Шрайк
У меня такое ощущение, что чмобилизацией Россия перевела стрелки на 3 месяца назад. И конец октября очень похож на конец июля.

Снова перемалывание сил противника, разносторонние движения с переменным успехом на Донбассе, долбежка путей снабжения и командных пунктов в Херсонской области.

Линия фронта на картах все так же не особо меняется. Только потери рашистов по сравнению с июлем подскочили в два раза и грязи стало куда больше.

Война затягивается, но ее суть не меняется.

Армия 20-го века, увеличивая количество личного состава, пытается удержать захваченное у страны с мотивированной армией, получающей вооружения 21 века.

Может ли российское мобилизованное количество перейти в качество? Может. В качество украинского чернозема.

Не забываем, что после июля настали август и сентябрь.


это успех? :fp2

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019

это успех? :fp2


ну, мети досягнуто ... фронт вони стабілізували - він перестав валитись.

тепер мяч на нашому боці - зробити так аби мясо їм не допомогло ..  або через велиі втрати або якось інакше.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
ну, мети досягнуто ... фронт вони стабілізували
по 600 кацапорилих двохсотих щодня  :laugh:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
На жаль, зараз ми пожинаємо плоди мобілізації ворога. Мобілізовані, хто з досвідом строкової служби, а хто без, як-ніяк, але закрили прогалини в багатьох місцях. Звісно, ми ще очікуємо як вплине на оборонні можливості ротація ворога на Херсонщині. Не всім це сподобається, але ми переходимо в стан схожий на Другу світову. Команда Залужного з допомогою іноземних партнерів змогла підняти чисельний і якісний склад ЗСУ, що почало проявлятися з середини серпня. Натомість, ворог мобілізував і відправить більше 200 тисяч чоловік в зону бойових дій. Наші хлопці зараз знищують взвод ворога на першій лінії, а на наступній лінії їх вже аж 4.

(с) ✙DeepState✙🇺🇦

Что характерноТМ

Кацапам ничего не пришлось изобретать. Откопали трудьі маршала Советского Союза Шапошникова Б. М.,  та ещё мразь бьіла, о "принципах револьверной мобилизации" и вперод!

Играться с кацапами в "войну на истошение" - самая хуёвая идея, которая могла прийти в головьі западньіх стратегов.
Хотя не исключаю, что в тех головах такая же коричневая, дурно пахнущая жижа, что и в головах их политиков.
Одного поля ягодьі.
No money No honey