Автор Тема: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?  (Прочитано 4261 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
фронт стабілізувався .. виглядає це так ...

пояснення найближче - що мобілізація таки допомогла росіянцам. якщо то є так, то на скільки їм цього вистачить? якщо в домобілізаційній фазі у них небуло проблем з технікою але були з людьми то зараз техніки буде меньше а людей більше - чи сильно і чи надовго це зміцнить рашку?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
фронт стабілізувався .. виглядає це так ...


Взагалі то у ЗСУ ще з початку наступу така тактика - не перти буром, закидаючи м'ясом ворога, а робити прориви у слабких місцях час від часу з мінімальними втратами..... Зараз просто вичікують зручного моменту для наступного прориву, от і все.......

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
так, але окрім стабілізації лініі рашковани почали наступ і мають успіхи у донецькій області вперше за багато місяців .. тобто загалом щось змінілось на їх користь.

моє припущення що мобілізація таки допомогла і суттєво.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
так, але окрім стабілізації лініі рашковани почали наступ і мають успіхи у донецькій області вперше за багато місяців .. тобто загалом щось змінілось на їх користь.

моє припущення що мобілізація таки допомогла і суттєво.

Вони і раніше мали успіхи шляхом величезних втрат та неймовірних зусиль в тому районі. Чи ви забули Северодонецьк та Лисичанськ?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Мобилизованные даже не попали еще на фронт. В чем вопрос.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
1) Достаменних даних щодо того, скільки кацапи напхали сюди м'яса нема, тому впевнено можна маніпулювати тільки даними типу "скількось".
2) Як там виглядає фронт, й з чого раптом 400 кацапорилих жмурів на добу це "стабілізація" - теж відкрите питання.
3) Мобілізація гарантує тільки дві речі. Збільшення для кацапів можливості бути десь фізично присутніми, й відповідно збільшення для нас розходів по амуніції щоб їх вбити. Все інше - опціонально.
4) Харківський напрямок, прикладом, кацапи просрали через русскую доплєсть, тобто "всє побєжалі - і я побєжал". Тобто, якщо дії ЗСУ провокують приступ русской доплєсті, то практично неважливо скільки там особового складу в цього бидла.
5) Таким чином, критично важливими показниками перебігу війни залишаються моральний стан українців, та рівень їх озброєнь. Фокус атаки кацапів наразі саме на моральний стан населення.
6) Таким чином морочити мізки щодо кацапської мобілізації може собі дозволити генштаб ЗСУ (котрий розглядає стратегії, котрі відкриваються кацапам з м'ясним ресурсом - ну там атака з бєлоруссії, м'ясні завали на донбасі, тощо) та сумні ікспєрди, котрім треба чимось наповнювати свої відосікі  :gigi:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
**чого раптом 400 кацапорилих жмурів на добу це "стабілізація"**

тому що це не призводить до провалу фронту = вони мають резерви



загалом ваше бачення якесь занадто оптимістичне / зневажливе до російських бійців ))


це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
**чого раптом 400 кацапорилих жмурів на добу це "стабілізація"**

тому що це не призводить до провалу фронту = вони мають резерви



загалом ваше бачення якесь занадто оптимістичне / зневажливе до російських бійців ))

Ну доведеться нашим думати як змінити тактику наступу - от і все.....
Ну і часу додасть на знищення живої сили ворога

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
фронт стабілізувався .. виглядає це так ...

пояснення найближче - що мобілізація таки допомогла росіянцам. якщо то є так, то на скільки їм цього вистачить? якщо в домобілізаційній фазі у них небуло проблем з технікою але були з людьми то зараз техніки буде меньше а людей більше - чи сильно і чи надовго це зміцнить рашку?

А насчёт техники откуда такая уверенность? Вот, например, британская розведкаТМ оценивала на конец лета скорость подъёма танков с консервации в 1 один танковьій батальон в неделю минимально. А это 31 танк. В неделю. РСЗО 2-3 дивизиона в неделю. Это кроме того, что военньіе заводьі работают в три сменьі.
Плюс друзья помогают. Мопедьі уже мало вьізьівают смехуёчков.
Так что о стабилизации говорить рано. Если ситуация с поставками тяжёльіх вооружений для ВСУ, в первую очередь артиллерии , не изменится в самом ближайшем будущем, то я бьі о стабилизации особо не говорил.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Ну доведеться нашим думати як змінити тактику наступу - от і все.....
Ну і часу додасть на знищення живої сили ворога
А чем тьі знищувать собрался?
No money No honey

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
**А насчёт техники откуда такая уверенность? **

та от дивлюсь на їх останні танки що ми затрофеїли і бачу що є криза ))

так танки є - але з дз трабли а це значить що його можна бити вже не тільки джавеліном але й чимось більш простим і при цьому доволі надійно щодо ураження.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1430
  • Стать: Чоловіча
Полнолуние,
а вы изучаете влияние Луны на бараньи яички ?)

Если вы внимательно посмотрите на карту автодорог и жд магистралей
то,  например, обнаружите что все они  идут от севера на юг,  типа в центр РФ,
а вот поперек и еще в зоне наступления - мизер и "а вот хрен там", увы,
а дороги типа Балаклея -Купянск - это скорее как исключение из правил )

Следовательно, фактор погоды будет влиять и налогистику и на темпы наступления.
ну и еще девайсы Илона Маска ...

поэтому могилизированная алкашня с калашами тут так ... для разговора больше.
« Останнє редагування: Жовтня 11, 2022, 04:04:44 16:04 від Stanton »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
**чого раптом 400 кацапорилих жмурів на добу це "стабілізація"**
тому що це не призводить до провалу фронту = вони мають резерви

загалом ваше бачення якесь занадто оптимістичне / зневажливе до російських бійців ))
Ну тобто у вас все зводиться до двох тез
1) Якщо кацапи всирають менше за пів-області за тиждень, то ніякий це не провал, а стабільність та суцільна користь кацапчікам
2) Кацапчіков, ой, тобто РОСІЙСЬКИХ БІЙЦІВ  :at треба бздіти, тому що пес знає чому, але дуже треба
В принципі, з таким рівнем споживання смачнющих кацапських новин та відосів - це мабуть найменший рівень інтоксикації з можливих  :gigi:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
А чем тьі знищувать собрался?

наявними засобами.... наприклад M30A1

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Тебе на упячці з цим ватним висєром забанили, то ти вирішив тут позрадойобить? Одразу попереджую, тут серед зрадойобів сувора конкуренція, один Йожин з Бажин з десяток таких як ти перезрадойобить.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
До речі, Кіяша, а ти куди саме від призиву то чухнув? Бо геолокатор на упячці показує Чехію, хоча домен ніби lviv.ua. Хоча в будь-якому випадку нік мабуть уже час змінювати.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
наявними засобами.... наприклад M30A1

Тьі приедь это Запорожью, Николаеву и Никополю с Марганцем расскажи.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Тебе на упячці з цим ватним висєром забанили, то ти вирішив тут позрадойобить? Одразу попереджую, тут серед зрадойобів сувора конкуренція, один Йожин з Бажин з десяток таких як ти перезрадойобить.  :gigi:

Та Слава Богу, что недостатка в таких могучих-тамагучих победителях "одним махом семерьіх побивахом" нету.

Язьіками уже РФию разделили и Азовское море внутренним украинским сделали.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
**А насчёт техники откуда такая уверенность? **

та от дивлюсь на їх останні танки що ми затрофеїли і бачу що є криза ))

так танки є - але з дз трабли а це значить що його можна бити вже не тільки джавеліном але й чимось більш простим і при цьому доволі надійно щодо ураження.

Танк есть танк. Трабльі у него с дз или нет. И их овер дохера.
А по поводу джавелинов и прочих вундервафлей. Не сотворите себе кумира.
Танки вьіносились и вьіносятся артиллерией, СПГ, мухами и РПГ-7. Посмотрите интервью Михаила Дианова - очень показательно.
No money No honey

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Тебе на упячці з цим ватним висєром забанили, то ти вирішив тут позрадойобить? Одразу попереджую, тут серед зрадойобів сувора конкуренція, один Йожин з Бажин з десяток таких як ти перезрадойобить.  :gigi:

на упячці довбойоби то ви вирішили до них приєднатись??

в чому зрада??
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
До речі, Кіяша, а ти куди саме від призиву то чухнув? Бо геолокатор на упячці показує Чехію, хоча домен ніби lviv.ua. Хоча в будь-якому випадку нік мабуть уже час змінювати.  :gigi:

нік то історія - нахєра його змінювати?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
а де зараз твій геолокатор мене покаже? ))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1430
  • Стать: Чоловіча
А насчёт техники откуда такая уверенность? Вот, например, британская розведкаТМ оценивала на конец лета скорость подъёма танков с консервации в 1 один танковьій батальон в неделю минимально. А это 31 танк. В неделю. РСЗО 2-3 дивизиона в неделю. Это кроме того, что военньіе заводьі работают в три сменьі.
Плюс друзья помогают. Мопедьі уже мало вьізьівают смехуёчков.
Так что о стабилизации говорить рано. Если ситуация с поставками тяжёльіх вооружений для ВСУ, в первую очередь артиллерии , не изменится в самом ближайшем будущем, то я бьі о стабилизации особо не говорил.

и шо ?
ну не говорите или говорите , а пох

потери в танках порядка 200 .. 300 штук в месяц у кацапов
а всех готовых к расконсервации танков,  месяц назад у них было было около 880
на всех базах хранения по данным из  спутников
все остальное  хлам или  геморой с ремонтами и тд

молотилка их бронетехники в Украине работает исправно )
несмотря на трындеж и прочий гон зрадофилов  ...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
1) Достаменних даних щодо того, скільки кацапи напхали сюди м'яса нема, тому впевнено можна маніпулювати тільки даними типу "скількось".
2) Як там виглядає фронт, й з чого раптом 400 кацапорилих жмурів на добу це "стабілізація" - теж відкрите питання.
3) Мобілізація гарантує тільки дві речі. Збільшення для кацапів можливості бути десь фізично присутніми, й відповідно збільшення для нас розходів по амуніції щоб їх вбити. Все інше - опціонально.
4) Харківський напрямок, прикладом, кацапи просрали через русскую доплєсть, тобто "всє побєжалі - і я побєжал". Тобто, якщо дії ЗСУ провокують приступ русской доплєсті, то практично неважливо скільки там особового складу в цього бидла.
5) Таким чином, критично важливими показниками перебігу війни залишаються моральний стан українців, та рівень їх озброєнь. Фокус атаки кацапів наразі саме на моральний стан населення.
6) Таким чином морочити мізки щодо кацапської мобілізації може собі дозволити генштаб ЗСУ (котрий розглядає стратегії, котрі відкриваються кацапам з м'ясним ресурсом - ну там атака з бєлоруссії, м'ясні завали на донбасі, тощо) та сумні ікспєрди, котрім треба чимось наповнювати свої відосікі  :gigi:
Ну тут ситуація скоріше наступна. Звичайно що з чмобіками нам буде важче, ніж без них. Але це був ще один етап ескалації, який не міг не відбутись. І якщо США та союзники продовжать (а краще посилять) військову допомогу, то фактор чмобіків мало на що вплине в історичних масштабах. Тобто нам доведеться витратити більше часу, загине більше наших воїнів, але результат все одно буде на нашу користь. До того ж чмобікі це певного роду "двосічний меч". Ними можна закрити певні дірки на фронті і продовжити агонію орків в Україні, але деморалізуючий фактор, як від них самих в військах, так і від їхніх похоронок в тилу з часом працюватиме на нашу користь.
Загалом це просто ще один етап, який ми мали пройти. Скільки їх ще буде, цих етапів, не знаю. Повна мобілізація, вступ в війну білоорків, ядерний удар... Я все ж чекаю якогось "чорного лебедя", на нашу користь. На альтернативі цьому, яка пов'язана з ядерною зброєю, я зараз не хочу зупинятись, бо там загалом скоріше за все світить кінець усій цивілізації, якщо не одразу, то через кілька років. Усі інші варіанти переважно залежать від можливостей і бажання Заходу нас підтримувати, ЗСУ уже продемонструвало що може добитись будь-якого потрібного результату.
Ну і щодо "впливу" чмобіків на нинішню ситуацію. Наразі вплив відсутній. Їхня кількість та якість поки що абсолютно недостатні щоб на щось суттєво вплинути. Зупинка наступу пов'язана з тим що наступати довгий час з такою швидкістю як це відбувалось наприклад на Харківському напрямку неможливо. Там москалі втікали так швидко і так далеко, що за час поки наші зачистять звільнену територію і підтягнуть тили, москалі встигнуть укріпитись на нових рубежах. Нашим же потрібно дати відпочити та відновитись частинам які приймали участь у наступі. Інакше, якщо продовжувати наступати таким темпом, можна нарватись на контратаку, і втратити більше ніж здобули. Тому я думаю ми змушені будемо деякий час знову спостерігати позиційну боротьбу.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
а де зараз твій геолокатор мене покаже? ))
Та колись ти вже, куди добігти встиг? Чо ти морозишся як інстітутка на перщій здибанці.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
фронт стабілізувався .. виглядає це так ...

пояснення найближче - що мобілізація таки допомогла росіянцам. якщо то є так, то на скільки їм цього вистачить? якщо в домобілізаційній фазі у них небуло проблем з технікою але були з людьми то зараз техніки буде меньше а людей більше - чи сильно і чи надовго це зміцнить рашку?

Це все одне, що дивитись у книгу й бачити фігу... Україна зробила ту мобілізацію набагато раніше й набагато успішніше. І за цей час мала всі можливості навчити й натренувати мобілізованих у всіх відношеннях. Але чомусь не кидає їх під вогневе ураження артилерії та ракетних військ РФ. 60 ТИС. СНАРЯДІВ ( не моя оцінки) випускалі ті довбні щоденно. Якщо кожний снаряд убивав хоча б одного нашого солдата, то в день вони б нищили 60 тис. українських солдат і 600 тис. за 10 днів. Єдиним виходом тут була мобільна оборона- мати дуже проріжені бойові порядки, які до того ж постійно змінювались. Тоді можна було уникнути великих втрат.

Відповідно й москалі, якби нагнали до нас своїх чмобиків сотнями тисяч, одержали б мясорубку. Бо більшість нашої зброї- радянських і російських зразків, які не відрізняються надвеликою точністю й їм для ефективних попадань потрібні великі мишені, - як, наприклад, нескінчені колонни ворожої техніки по дорогах України в перші дні війни.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Та колись ти вже, куди добігти встиг? Чо ти морозишся як інстітутка на перщій здибанці.  :gigi:

просто у мене 4 робочих столи з різних серверів )) - можу з балтії писати, німеччини .. і ще звідкись..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Ну тут ситуація скоріше наступна. Звичайно що з чмобіками нам буде важче, ніж без них. Але це був ще один етап ескалації, який не міг не відбутись. І якщо США та союзники продовжать (а краще посилять) військову допомогу, то фактор чмобіків мало на що вплине в історичних масштабах. Тобто нам доведеться витратити більше часу, загине більше наших воїнів, але результат все одно буде на нашу користь. До того ж чмобікі це певного роду "двосічний меч". Ними можна закрити певні дірки на фронті і продовжити агонію орків в Україні, але деморалізуючий фактор, як від них самих в військах, так і від їхніх похоронок в тилу з часом працюватиме на нашу користь.
Загалом це просто ще один етап, який ми мали пройти. Скільки їх ще буде, цих етапів, не знаю. Повна мобілізація, вступ в війну білоорків, ядерний удар... Я все ж чекаю якогось "чорного лебедя", на нашу користь. На альтернативі цьому, яка пов'язана з ядерною зброєю, я зараз не хочу зупинятись, бо там загалом скоріше за все світить кінець усій цивілізації, якщо не одразу, то через кілька років. Усі інші варіанти переважно залежать від можливостей і бажання Заходу нас підтримувати, ЗСУ уже продемонструвало що може добитись будь-якого потрібного результату.
Ну і щодо "впливу" чмобіків на нинішню ситуацію. Наразі вплив відсутній. Їхня кількість та якість поки що абсолютно недостатні щоб на щось суттєво вплинути. Зупинка наступу пов'язана з тим що наступати довгий час з такою швидкістю як це відбувалось наприклад на Харківському напрямку неможливо. Там москалі втікали так швидко і так далеко, що за час поки наші зачистять звільнену територію і підтягнуть тили, москалі встигнуть укріпитись на нових рубежах. Нашим же потрібно дати відпочити та відновитись частинам які приймали участь у наступі. Інакше, якщо продовжувати наступати таким темпом, можна нарватись на контратаку, і втратити більше ніж здобули. Тому я думаю ми змушені будемо деякий час знову спостерігати позиційну боротьбу.

розумно.. але ви в оцінці ситуації не врахували донеччину - там кількість мяса вже зарішала і наступ відновився після багатомісячної перерви вони досягли успізів.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1430
  • Стать: Чоловіча
Ну тут ситуація скоріше наступна. Звичайно що з чмобіками нам буде важче, ніж без них. Але це був ще один етап ескалації, який не міг не відбутись. І якщо США та союзники продовжать (а краще посилять) військову допомогу, то фактор чмобіків мало на що вплине в історичних масштабах. Тобто нам доведеться витратити більше часу, загине більше наших воїнів, але результат все одно буде на нашу користь. До того ж чмобікі це певного роду "двосічний меч". Ними можна закрити певні дірки на фронті і продовжити агонію орків в Україні, але деморалізуючий фактор, як від них самих в військах, так і від їхніх похоронок в тилу з часом працюватиме на нашу користь.
Загалом це просто ще один етап, який ми мали пройти. Скільки їх ще буде, цих етапів, не знаю. Повна мобілізація, вступ в війну білоорків, ядерний удар... Я все ж чекаю якогось "чорного лебедя", на нашу користь. На альтернативі цьому, яка пов'язана з ядерною зброєю, я зараз не хочу зупинятись, бо там загалом скоріше за все світить кінець усій цивілізації, якщо не одразу, то через кілька років. Усі інші варіанти переважно залежать від можливостей і бажання Заходу нас підтримувати, ЗСУ уже продемонструвало що може добитись будь-якого потрібного результату.
Ну і щодо "впливу" чмобіків на нинішню ситуацію. Наразі вплив відсутній. Їхня кількість та якість поки що абсолютно недостатні щоб на щось суттєво вплинути. Зупинка наступу пов'язана з тим що наступати довгий час з такою швидкістю як це відбувалось наприклад на Харківському напрямку неможливо. Там москалі втікали так швидко і так далеко, що за час поки наші зачистять звільнену територію і підтягнуть тили, москалі встигнуть укріпитись на нових рубежах. Нашим же потрібно дати відпочити та відновитись частинам які приймали участь у наступі. Інакше, якщо продовжувати наступати таким темпом, можна нарватись на контратаку, і втратити більше ніж здобули. Тому я думаю ми змушені будемо деякий час знову спостерігати позиційну боротьбу.

тут я вынужден с вами согласится )
эффект от применения точного и дорогого 155 калибра & К
будет заначительно выше, если увеличить поголовье кацапов на 1 кв км
и путлер тут пошел нам  на встречу с чмобиками )
« Останнє редагування: Жовтня 11, 2022, 05:23:27 17:23 від Stanton »