Автор Тема: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?  (Прочитано 4196 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #90 : Листопада 12, 2022, 12:04:01 12:04 »
бо рф вивела з під херсону близько 30 тис кращих військ та 2 тис одиниць техніки.

і вони не підуть на курорти - вони зявляться десь.
Вибачте, але у вас уявлення про війну, ніби ви в стратегію на компі типу "Казаків" граєте. Перегнали мишкою своє військо з однієї частини карти на іншу, і одразу в бій. Тут війська пішли зі стаціонарних обжитих позицій, з якоюсь уже налагодженою логістикою, при цьому пішли миттєво, практично тікали, втрачаючи якусь техніку і ос, їхній моральний дух після відступу низький, вони втомлені. Їх потрібно виводити на відновлення, проводити декомпресію, доукомплектовувати і доозброювати. Ви спробуйте просто з квартири на квартиру переїхати з усіма меблями і речами. Відсотків 20 загубите чи розіб'єте-поламаєте, і потім ще пару місяців будете лад наводити. А тут переїзд великих військових підрозділів з технікою, штабами і особовим складом. Ці частини стануть боєготовими не раніше ніж через місяць. А потім ще якийсь час - зайти на нові позиції, оцінити обстановку, підготуватись до оборони чи наступу. А якщо їх зараз ввести прямо в бій, то це тільки нам на користь.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #91 : Листопада 12, 2022, 12:04:03 12:04 »

думай арифметик
думай

фіглі тут думати - я вже писав що вони обміняли 200 км фронту на правому березі на 150 на лівому які посилять цими 30 тис якщо не підуть кудись в атаку... а цей фронт і без них стабільний з першого місяця і ми не можемо там посунутись ...

і це мяко кажучи ускладнить нам подальші дії


я хз що ЗСУ буде робити далі.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20255
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #92 : Листопада 12, 2022, 12:47:35 12:47 »
фіглі тут думати - я вже писав що вони обміняли 200 км фронту на правому березі на 150 на лівому які посилять цими 30 тис якщо не підуть кудись в атаку... а цей фронт і без них стабільний з першого місяця і ми не можемо там посунутись ...

і це мяко кажучи ускладнить нам подальші дії


я хз що ЗСУ буде робити далі.


как выход хаймесов на Крым нам ускладнить подальши дии?

как освобождение своих территроий нам ускладнить подальши дии?

можно так менять до самой москвы фронта?

ты блядь думаешь категориями кацапа
а херсонцы 8 месяцев были в оккупации
а ты так понимаю уже в Польше :fp2


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20255
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #93 : Листопада 12, 2022, 12:53:14 12:53 »
гениальность нашего ГШ это освобождение территроий на мизере
для наступления и шутрмов надо соотношение там типа 3 к 1 и массовые жертвы солдат

а тут то ловят кацапов на дырах в обороне то создают адовые условия логистики

это современная война
а не сталинщина кияшка



Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #94 : Листопада 12, 2022, 01:23:09 13:23 »


как освобождение своих территроий нам ускладнить подальши дии?


ідіотське питання.

подальші дії ускладнить не звільнення а ситуація що зараз склалась у звязу  з конфігурацією фронту та мобілізація в раші
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20255
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #95 : Листопада 12, 2022, 01:30:11 13:30 »
ідіотське питання.

подальші дії ускладнить не звільнення а ситуація що зараз склалась у звязу  з конфігурацією фронту та мобілізація в раші


окуенное ускладнення :fp2


Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #96 : Листопада 12, 2022, 01:47:07 13:47 »
окуенное ускладнення :fp2

так - охуєнне .. херсонська операція показала що вогневий контроль не може бути достатнім .. нам або в рази треба нарощувати вогневі спроможності або до ракетного конролю додавати авіаційну компоненту.

чисто ракетний контроль не завадив війскам рф ефективно оперувати у зоні цього контролю.
а лівий берег не висить на 3-х мостах як правий.
« Останнє редагування: Листопада 12, 2022, 02:19:57 14:19 від kievlyanin »
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20255
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #97 : Листопада 13, 2022, 12:39:30 00:39 »
так - охуєнне .. херсонська операція показала що вогневий контроль не може бути достатнім .. нам або в рази треба нарощувати вогневі спроможності або до ракетного конролю додавати авіаційну компоненту.

чисто ракетний контроль не завадив війскам рф ефективно оперувати у зоні цього контролю.
а лівий берег не висить на 3-х мостах як правий.

а шож кацапы чухнули тада если огневой контроль то куйня?
у нас не было перевеса  в численности для штурма аля берлин но кацапы геополитический и геостратегический плацдарм бросили и бежали

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20255
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #98 : Листопада 13, 2022, 12:47:25 00:47 »
конечно сейчас напрашивается разрезать кацапов в направлении Мелитополя
но думаю наш ГШ творчески подойдет в делу

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #99 : Листопада 13, 2022, 09:01:51 09:01 »
а шож кацапы чухнули тада если огневой контроль то куйня?


можливо тому що плацдарм втратив свою цінність .. направду це сталось ще 6 місяців тому але зараз вони то просто визнали і зважаюці на ціну його утримання нарешті прийняли розумне рішення ... нажаль для нас вони почали думати головою.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #100 : Листопада 13, 2022, 11:34:02 11:34 »
Понад 700 тисяч росіян виїхали до Грузії під час мобілізації – президентка

Близько 700 тисяч громадян Росії виїхали до Грузії після оголошення Володимиром Путіним "часткової" мобілізації в країні.

Джерело: президент Грузії Саломе Зурабішвілі в ефірі Radio France, "Новая газета Европа"

Деталі: Зурабішвілі зазначила, що близько 100 тисяч росіян залишилися в Грузії, а 600 тисяч, за словами Зурабішвілі, могли виїхати в інші країни. У Грузії також перебувають близько 30 тисяч українців, які були змушені покинути домівку через війну.

Пряма мова Зурабішвілі: "Час від часу відбуваються словесні перепалки, але, загалом, росіяни, які приїхали в Грузію і залишилися там, - це люди, які явно не хочуть розділяти долю воюючої путінської Росії, не хочуть бути мобілізованими".

Нагадаємо: В Росії після 21 вересня, коли було оголошено так звану "часткову мобілізацію", могли мобілізувати майже пів мільйона осіб, пишуть розслідувачі

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #101 : Листопада 13, 2022, 11:39:21 11:39 »
можливо тому що плацдарм втратив свою цінність .. направду це сталось ще 6 місяців тому але зараз вони то просто визнали і зважаюці на ціну його утримання нарешті прийняли розумне рішення ... нажаль для нас вони почали думати головою.

Ґенерал Бен Годжес думає інакше. Він думає, що ЗСУ звільнить Мелітополь і Маріуполь ще в грудні-січні, далі- Крим

Я думаю інакше трохи: в грудні-січні (скоріше в січні або наприкінці грудня- з Новим роком, кацапи!) ЗСУ лише почнуть операцію по звільненню Мелітополя й Маріуполя. А звільнять їх не одразу- десь наприкінці січня, а то й лютого

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #102 : Листопада 13, 2022, 12:01:36 12:01 »
Мені здається, Киянин навмисно косить під ідіота, щоб вивідати в нас якісь секрети. А ось хер йому

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #103 : Листопада 13, 2022, 12:11:14 12:11 »
 Наскільки розумію, вдало побудована оборона тоді, коли річка перед оборонцями, а не навпаки, тому тут питання не тільки в тому як вивели, а ще й в тому, що оборона побудована всупереч здоровому глузду і військовій науці, що мало наслідки, можливо, значно гірші за вдалий чи невдалий вихід

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #104 : Листопада 13, 2022, 12:41:00 12:41 »
Тут також Годжес. Але трохи застаре, до взяття Херсону. Тут він проґнозує взяття Криму влітку 2023 року. І обіцяє М-М навіть раніше, ніж зараз, після Херсону- до кінця року. При цьому згадують його ще більш попередні проґнози й прослідковується їхня еволюція
Але суть незмінна- Україна в стані до кінця 2023 року якщо не взяти весь Крим, то, принаймні, зайти туди й підійти до Сімферополя та Севасу. Це якщо поділити оптимізм Годжеса навпіл і ще раз навпіл

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #105 : Листопада 13, 2022, 12:43:43 12:43 »
Мені здається, Киянин навмисно косить під ідіота, щоб вивідати в нас якісь секрети. А ось хер йому

 :lol:

звідки в тебе секрети??
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #106 : Листопада 13, 2022, 01:01:23 13:01 »
тепер про легкість-складність та "договорняки"
Безумовно, Херсон мав би бути легшим об'єктом для атаки, ніж "материкова частина". Але чомусь правобережному угрупуванню дали можливість стільки триматись й нарешті вийти. Чи означає це, що під Мелітополем-Маріуполем та каховками буде зовсім погано?

А яка мета всього цього дійства? Які мотиви рухають акторами? Чи російська армія хоче бути знищеною, щоб на її костях до тотальної влади в РФ прийшли спецслужби РФ, та якийсь умовний Гіркин, що побудують тоталітарну державу, яка й справді у другій війні може застосувати ядерну зброю проти України? Чи Україна в цьому зацікавлена?
Україна була зацікавлена в знищенні російської армії у першій фазі війни. І арти цієї армії у другій фазі. Зараз знищувати російську армію- це працювати на ФСБ РФ. Принаймні, повністю, щоб вони не змогли протистояти спецслужбам у боротьбі за владу в РФ- це означало б дозволити ФСБ використати себе, як лохів. А лохи тут не Україна, а російський народ.

Тому чмобиків можна нищити зараз, скіліьки хош. Але з кадровою армією РФ прийдеться зачекати. Принаймні, в повномасштабному сенсі

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #107 : Листопада 13, 2022, 01:03:57 13:03 »
:lol:

звідки в тебе секрети??

Бо я не ідіот. На відміну від тебе й тобі подібних двуногих істот. Але це й є секрет

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #108 : Листопада 13, 2022, 03:20:13 15:20 »
тепер про легкість-складність та "договорняки"
Безумовно, Херсон мав би бути легшим об'єктом для атаки, ніж "материкова частина". Але чомусь правобережному угрупуванню дали можливість стільки триматись й нарешті вийти. Чи означає це, що під Мелітополем-Маріуполем та каховками буде зовсім погано?



моя версія що під херсоном ми не атакували насправді.

це була тактика точок вогневої переваги
ЗСУ так воює відпочатку - знаходиться точка де первага ЗСУ очевидна і вона тримається .. це примушує ворога витрачати ресурси з абсолютно невигідним курсом розміну

херсон був такою точкою.

ми не атакували насправді - ми постійно тиснули .. атаками також і там де валилсоь - сунулись вперед але тотального штурму як такого не було.

це звязувало сили раши .. найкращі сили, що розвязувало нам руки на інших напрямах.

але через мобілізацію ця точка вичерпала себе - тож ми готувались до фінального штурму і рашисти це знали і тому зрозумівши що зараз їх тупо зметуть обрали вшитись цілими.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то що скаже паньство за успіхи мобілізації в рф?
« Reply #109 : Листопада 13, 2022, 05:45:05 17:45 »
моя версія що під херсоном ми не атакували насправді.

це була тактика точок вогневої переваги
ЗСУ так воює відпочатку - знаходиться точка де первага ЗСУ очевидна і вона тримається .. це примушує ворога витрачати ресурси з абсолютно невигідним курсом розміну

херсон був такою точкою.

ми не атакували насправді - ми постійно тиснули .. атаками також і там де валилсоь - сунулись вперед але тотального штурму як такого не було.

це звязувало сили раши .. найкращі сили, що розвязувало нам руки на інших напрямах.

але через мобілізацію ця точка вичерпала себе - тож ми готувались до фінального штурму і рашисти це знали і тому зрозумівши що зараз їх тупо зметуть обрали вшитись цілими.

теж вірно. Але на відході їх не дуже знищили/знищують. І загалом незрозуміло досі й до кінця, як же вони відходять? Антонівський автомобільний міст, показували фото, зруйнований повністю. Доля залізничого до кінця не ясна. Через Новокаховську дамбу- до неї ще дійти треба, й путь лежить через зруйнований Даріїнський міст. Зрозуміла загальна канва, яку ти виклав- тут заперечень немає. Деталі реалізації викликають питання

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Пряма мова Залужного:

 Російська мобілізація спрацювала. Це неправда, що їхні проблеми настільки жахливі, що ці люди не будуть воювати. Вони будуть воювати.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33012
  • Стать: Чоловіча
Пряма мова Залужного:

 Російська мобілізація спрацювала. Це неправда, що їхні проблеми настільки жахливі, що ці люди не будуть воювати. Вони будуть воювати.

Будуть, але херово  :smilie7:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6093
Пряма мова Залужного
котрий розмовляв з західним виданням, й відповідно його читачами. Ви концентруєте увагу не на тій частині речення (тм), сутність сказаного в "Це неправда (...), що ці люди не будуть воювати. Вони будуть воювати." Це явно не на українську аудиторію, в нас вже вивчили що "бєзобідний прієхавший на учєнія мальчік" аж бігом гвалтує та вбиває, якщо ЗСУ нема поряд. Це для римських пап і мам.