Автор Тема: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США  (Прочитано 1366 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« : Листопада 17, 2022, 11:31:58 11:31 »


Не лякайтесь їхнього зовнішнього вигляду яйцеголових інопланетян з одного інкубатора. Говорять цікаво, хоч і виглядають якимись безумними фріками. Я ні разу не тромбон, але тему вважаю вартої уваги

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #1 : Листопада 17, 2022, 01:52:07 13:52 »
Ближче до кінця опоненти прорисували свою позицію по Трампу та підтримці України
Солонін проти Трампа, що вже є відпрацьованим матеріалом. Проф. Знаменський заговорив про Десантиса, але чекає, коли праимериз " поставить всі крапки над ї " . При цьому просить українців не хвилюватись щодо допомоги США Україні- каже, двопартійна підтримка буде також у районі 70%, за винятком крайніх правих і крайніх лівих.

Тобто вони обидва ні разу не трампісти, але й явно не бістандери- це ядерні консерватори, що ніколи не будуть за демів, тільки за репів. 
Особисто я за поглядами скоріше соціальний ліберал (прикладом є демократи США та ліберальні демократи Великої Британії), але без крайнощів- тобто людей з такими поглядами, як у мене, вони вважають принциповими противниками. Тим не менше віддаю належне логічності їхньої арґументації

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #2 : Листопада 17, 2022, 02:21:04 14:21 »
Чим тобі цей Солонін так подобається що ти його постійно сюди тягаєш....

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #3 : Листопада 17, 2022, 02:39:31 14:39 »
Чим тобі цей Солонін так подобається що ти його постійно сюди тягаєш....
Не підозрюй мене ні в чому. Мені подобається слухати опонентів, це заточує мою думку
Крім того, я кожного разу сподіваюсь, що тутешні репи поведуться та почнуть захищати тези відео. Але не доля

Отже, якщо коротко, викладання їхніх думок:
1) "нові ліві" вигадали новий пролетаріат-могильник капіталізму. Це інтелігенція, расові та етнічні меншини, країни третього світу, жінки, сексуальні меншини- всі, хто історично відчував гноблення, приниження, образу

2) "Позитивна дискримінація" може призвести ( а в деяких штатах США  і провінціях Канади, як  то Британська Колумбія, куди я подав заявку на візу :) чи Каліфорнія, де вже живеш ти :) уже  призвела ) до крайнощів дискримінації білого населення, особливо його продуктивної частини

3) високі податки в таких штатах-провінціях призвели до відтоку середнього класу, утворилась соціальна структура з дуже багатих і їхніх зубожилих клієнтів

4) так далі...

5) коротше, Армагеддон вже наближається!

Це проф. Знаменський, Солонін тут у ролі ведучого, який підкреслює свою технічну освіту й намагання розібратись у механізмі саме цієї "революції" як технар.

Коротше, мене це цікавить лише як політ думки. Люди, що ведуть командну гру за гроші, якраз сюди, проти моїх сподівань, так і не зайшли. Бо філософія- це дуже дороге задоволення, ресурсів інтелектуальних вони б витратили багато, але результат був би нульовий. Їм платять не за те, а за конкретні справи

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #4 : Листопада 17, 2022, 02:41:54 14:41 »
як затравщик він мені подобається, як підражнювач моїх інтелектуальних ресурсів

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #5 : Листопада 17, 2022, 02:43:41 14:43 »
Забавляє, як професор Знаменський скидає свою респектабельність, щоб признатись у ненависті до Каліфорнії та Британської Колумбії...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #6 : Листопада 17, 2022, 02:47:42 14:47 »
як затравщик він мені подобається, як підражнювач моїх інтелектуальних ресурсів

Про дискримінацію білого населення всякими толерастами та пєдіками - це улюблена кацапська тема

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #7 : Листопада 17, 2022, 03:02:04 15:02 »
Моє бачення історичного процесу трішки різниться.

По-перше, я визнаю корисність існування опозиції, що складається з опонентів, типу консерваторів, якщо при владі та партія, яку я підтримую. І допускаю, що може бути й навпаки,- аби була можливість для тієї політичної сили, що підтримую я, повернутись до влади. Саме в цьому сенсі можна казати про "революцію"- коли опонентів більше не буде, правляча партія їх знищить. Поки що такого немає й близько

По-друге, я вважаю головною лінію протистояння не боротьбу названих партій ( консерватори й ліберали), а лінію особистість- влада

По-третє, я інакше бачу класове протистояння в сучасному світі. На мою думку, правлячим класом в результаті процесів, яких можна назвати революційними чи еволюційними ( залежно від методів боротьби за владу) стає клас державних бюрократів і відповідних недержавних інститутів і інституцій, що здатні здійснювати стратеґічне планування ( тобто на досить великі проміжки часу, що набагато перебільшує тривалість життя сучасної людини). Тобто так званий діп стеит. Боротьба ж партій- це лише верхівка аисберґу й не є принциповою, поки вони діють у межах Конституції й не збираються узурпувати ВСЮ владу

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #8 : Листопада 17, 2022, 03:03:17 15:03 »
Чим тобі цей Солонін так подобається що ти його постійно сюди тягаєш....
Сто разів вже пояснювалося, проблема вумних мужиков. Вумний мужик завше думає, що може їсти абсолютно будь-які кацапські нарративи, й лишитися чистеньким, з загостреним розумом. Бо він жеж вумний, за визначенням.
Всі намагання пояснити, що це трохи не так працює, автоматично означають сумніви в вумності мужика, сприймаються як наїзд, та заїдаються ще більшою кількістю смачного кацапського лайна.
Логіка шкільного рівня теж не діє, бо одна й та сама людина може написати що типу "я наспоживав стільки англомовного, що сам став якоюсь мірою англосаксом", й вибухнути з гніву якщо поміняти "англо" на "кацапо".
Так й живемо  :gigi:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #9 : Листопада 17, 2022, 03:11:58 15:11 »
Про дискримінацію білого населення всякими толерастами та пєдіками - це улюблена кацапська тема

Кацапи, звісно, після 1917 року вже ніколи не відрізнялись гарними манерами, але ж справа не лише у названому
Ну, не будуть казати про толератію чи пєдіків, будуть казати про аборти- яка різниця? По суті це теж розмова не про основне, це лише ознака належності до певної групи. Я бачив досить багато людей, явних гомосексуалістів, які симпатизували Трампу, Росії, і були проти гомосексуалізму, що найбільш дивувало, та всілякої толерастії. При цьому могли співпрацювати з СБУ та виконувати їхні доручення. Я хер розумію цих людей, але на пострадянському просторі вони такі й є- абсолютно амбівалентні, безхребетні в моральному плані створіння

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #10 : Листопада 17, 2022, 03:15:36 15:15 »
Сто разів вже пояснювалося, проблема вумних мужиков. Вумний мужик завше думає, що може їсти абсолютно будь-які кацапські нарративи, й лишитися чистеньким, з загостреним розумом. Бо він жеж вумний, за визначенням.
Всі намагання пояснити, що це трохи не так працює, автоматично означають сумніви в вумності мужика, сприймаються як наїзд, та заїдаються ще більшою кількістю смачного кацапського лайна.
Логіка шкільного рівня теж не діє, бо одна й та сама людина може написати що типу "я наспоживав стільки англомовного, що сам став якоюсь мірою англосаксом", й вибухнути з гніву якщо поміняти "англо" на "кацапо".
Так й живемо  :gigi:

А посміхнутись як з ...  дурненької, замість вибухнути гнівом, така людина може?  Так, іноді я вибухаю гнівом. На жаль, надто часто. Але не в цьому разі

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #11 : Листопада 17, 2022, 03:22:55 15:22 »
Просто я не зрозумів яка мета цієї гілки.....

Солонін з якимось іншим Хмирьом вчергове мусолять улюблену тему кацапів та деяких американських консерваторів......
Вони щось нове видали?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #12 : Листопада 17, 2022, 03:28:05 15:28 »
Просто я не зрозумів яка мета цієї гілки.....

Солонін з якимось іншим Хмирьом вчергове мусолять улюблену тему кацапів та деяких американських консерваторів......
Вони щось нове видали?

Вони видали своє бачення світу. Я не сумніваюсь у їхній щирості- та й виглядають вони не дуже презентабельно, для фікції могли б знайти когось і посексапільніше

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #13 : Листопада 17, 2022, 03:37:58 15:37 »
Про дискримінацію білого населення всякими толерастами та пєдіками - це улюблена кацапська тема

Кацапські теми то хіба що для тебе. А фактів подібної дискримінації більш ніж досить. Affirmative action є найбільш кричущим.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #14 : Листопада 17, 2022, 03:38:36 15:38 »
все він вірно говорить

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #15 : Листопада 17, 2022, 03:42:34 15:42 »
Про дискримінацію білого населення всякими толерастами та пєдіками - це улюблена кацапська тема
я пам'ятаю як у вас арештовували людей зо намагалися зафарбувати напис black live Matters що був зроблений на дорозі

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #16 : Листопада 17, 2022, 03:44:48 15:44 »
Вони видали своє бачення світу. Я не сумніваюсь у їхній щирості- та й виглядають вони не дуже презентабельно, для фікції могли б знайти когось і посексапільніше

То не "своє" бачення світу, а стандартне бачення у певної групи населення

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #17 : Листопада 17, 2022, 03:46:51 15:46 »
Ось у нас також два представника цієї групи  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #18 : Листопада 17, 2022, 03:49:42 15:49 »
Ось у нас також два представника цієї групи  :smilie5:
Професоре, так що таке Affirmative action?
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #19 : Листопада 17, 2022, 03:50:44 15:50 »
А посміхнутись як з ...  дурненької, замість вибухнути гнівом, така людина може?
Звісно що може, просто що це ніяк не допомагає проти інтоксикації кацапщиною. От якби допомагало, то була б інша справа :)

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #20 : Листопада 17, 2022, 04:16:33 16:16 »
Чим тобі цей Солонін так подобається що ти його постійно сюди тягаєш....


свий до своего
 :fp2

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #21 : Листопада 17, 2022, 04:17:53 16:17 »
Ось у нас також два представника цієї групи  :smilie5:

Ну нарешті!  :hot: :hot:
Дякую, Юкі
Без тебе та Комашки у нене б нічого не вийшло на цій гілці

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #22 : Листопада 17, 2022, 04:22:04 16:22 »
Професоре, так що таке Affirmative action?
Ви же знаєте. Позитивна дискримінація, типу скороченого робочого дня у жінок, що є вагітною або доглядають дитину, пільгові умови для вступу до університету для певних категорій населення ( типу чукчи у СРСР) та прийому на роботу

З якою метою цікавимся?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #23 : Листопада 17, 2022, 04:26:19 16:26 »
Ви же знаєте. Позитивна дискримінація, типу скороченого робочого дня у жінок, що є вагітною або доглядають дитину, пільгові умови для вступу до університету для певних категорій населення ( типу чукчи у СРСР) та прийому на роботу

З якою метою цікавимся?

Дискримінація не може бути позитивною.
Блядь, де ви беретеся?... :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #24 : Листопада 17, 2022, 04:27:16 16:27 »
Тут же річ не в самому принципі, а в розумній мірі застосування. У різних політичних сил може бути різні погляди на цю розумну міру. І свій електорат у  зв'язку з цим
Проф. Знаменський також не заперечував корисності цього принципу, якби ним не зловживали. Причому, розуміючи теоретично таку можливість, він утверджує її не як можливість, а як даність. І Зло, практично вже в будь-якій мірі, бо розбещує

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #25 : Листопада 17, 2022, 04:28:38 16:28 »
Дискримінація не може бути позитивною.
Блядь, де ви беретеся?... :fp2 :fp2 :fp2
Ти що, придурок? Це синоніми!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #26 : Листопада 17, 2022, 04:30:16 16:30 »
Тут же річ не в самому принципі, а в розумній мірі застосування. У різних політичних сил може бути різні погляди на цю розумну міру. І свій електорат у  зв'язку з цим
Проф. Знаменський також не заперечував корисності цього принципу, якби ним не зловживали. Причому, розуміючи теоретично таку можливість, він утверджує її не як можливість, а як даність. І Зло, практично вже в будь-якій мірі, бо розбещує

Я не знаю, що це за професор Знамєнскій. І знати не хочу.
Ось тут багато чого є.

https://ukrpravda.net/index.php?topic=62620.0
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #27 : Листопада 17, 2022, 04:32:36 16:32 »
Цитувати
Позитивна дискримінація (англ. affirmative action) або позитивні дії — це соціально-політичні заходи з підвищення представництва груп людей, дискримінованих у суспільствах за певною ознакою, як-то стать (дискримінацією тут є сексизм), раса (расизм), етнос (ксенофобія), конфесія, сексуальна орієнтація (гомофобія).

Оце ти мене спіймав на слові...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #28 : Листопада 17, 2022, 04:35:31 16:35 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #29 : Листопада 17, 2022, 04:38:47 16:38 »
Оце ти мене спіймав на слові...


Як це працює на практиці:
Оголошено конкурс на посаду професора в університеті. Відібрали трьох кандидаток - білу, жовту, і чорну. Чорна з професійної точки зору - нижче плінтуса. Роботу отримала вона.
 
If you are going through hell, keep going.