Автор Тема: Як мене це дістало!  (Прочитано 2800 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Як мене це дістало!
« : Лютого 27, 2023, 04:27:53 16:27 »
Те, що я в своїх передбаченнях та висновках про Україну і США, як і про більшість світових процесів і подій практично ніколи не помиляюся.
І це мене дуже засмучує...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #1 : Лютого 27, 2023, 05:02:55 17:02 »
Те, що я в своїх передбаченнях та висновках про Україну і США, як і про більшість світових процесів і подій практично ніколи не помиляюся.
І це мене дуже засмучує...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

А скажіть будь ласка шановний мольфаре, чи можу я задати вам декілька питань:

1. Коли помре Хуйло;
2. Чи відійде ЗСУ від Бахмуту;
3. Чи бомбаньом ми літовища бульбашей і Мозирський НПЗ;
4. Коли закінчиться війна;
5. Чи оберуть зелену наволоч на другий строк;
6. Коли нададуть літаки (місяць);
7. Чи буде у найближчи 2 місяці заварушка у Молдові?

Ну і останнє - чи можу я у вас ще де що запитати?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #2 : Лютого 27, 2023, 05:50:54 17:50 »
А скажіть будь ласка шановний мольфаре, чи можу я задати вам декілька питань:

1. Коли помре Хуйло;
2. Чи відійде ЗСУ від Бахмуту;
3. Чи бомбаньом ми літовища бульбашей і Мозирський НПЗ;
4. Коли закінчиться війна;
5. Чи оберуть зелену наволоч на другий строк;
6. Коли нададуть літаки (місяць);
7. Чи буде у найближчи 2 місяці заварушка у Молдові?

Ну і останнє - чи можу я у вас ще де що запитати?

Я не мольфар.

1. Не має значення
2. Не суттєво.
3. Ні
4. Залежить від США і НАТО
5. Якщо вибори будуть відповідно конституційних термінів, то так
6. Якщо F-16, то невідомо
7. Навряд
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #3 : Лютого 27, 2023, 06:38:48 18:38 »
Скоріш за все таки мольфар.
Хоча одна відповідь була конкретна, третя.

А по картам Таро ти специализуєшся? :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: Як мене це дістало!
« Reply #4 : Лютого 27, 2023, 06:44:35 18:44 »
помню пра пабеду быдлана в 2020 :fp2

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Як мене це дістало!
« Reply #5 : Лютого 27, 2023, 06:52:57 18:52 »
помню пра пабеду быдлана в 2020 :fp2

Шо ж ты так то, даже чаю не дал попить  :Vedy_sebe:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #6 : Лютого 27, 2023, 06:57:01 18:57 »
Щодо виборів 2020. То не лише я помилився, але й більшість американських оглядачів. Не була врахована можливість маніпуляцій виборами при допомозі так званого голосування поштою та масового вкидання бюлетенів у спеціяльні скриньки просто на вулиці.
В чому я не помилився так це у тому що в разі масштабних фальсифікацій, все одно нічого не зміниться - американська політична і легальна система не має реальних механізмів протидії подібним фальсифікаціям.

Я не помилився в тому, що Ковід був спричинений витоком вірусу із лабораторії.
Як не помилився і в тому, що кацапи нищитимуть Україну на очах цілого світу, а НАТО і США будуть спостерігати і надаватимуть явно неадекватну допомогу.
Не помилився і в тому, що сина Байдена візьмуть нарешті за дупу.
І не помилився багато в чому іншому.


« Останнє редагування: Лютого 27, 2023, 07:15:14 19:15 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6170
Re: Як мене це дістало!
« Reply #7 : Лютого 27, 2023, 07:07:05 19:07 »
Технічно, більшість того про що ви пишете, це "вгадав/не вгадав", а не "передбачив"  :shuffle:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #9 : Лютого 27, 2023, 07:48:03 19:48 »
https://www.avaresearch.com/files/UnskilledAndUnawareOfIt.pdf

Соціальна психологія як і психологія взагалі не є наукою позаяк не має методу дослідження.
Тому пан може підтертися даною публікацією.  :gigi:
Чи пану замало досвіду із Covid-19  через призму "social psychology" and 'psychology in general? Especially among psychologists...  :lol:

If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #10 : Лютого 27, 2023, 08:11:51 20:11 »
Скоріш за все таки мольфар.
Хоча одна відповідь була конкретна, третя.

А по картам Таро ти специализуєшся? :smilie7:

Та й по тій третій тут же й спистів  :weep:

Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков відмовився коментувати інформацію про удар по російському літаку далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50У ПКС РФ на аеродромі Мачулищі під Мінськом. Про це повідомляють російські пропагандистські ресурси.

Удар по російському літаку у Мачулищах. Пєсков відмовився коментувати, Мінськ мовчить

Добре, що на кацапів йдуть шестерити в основному такі малокомпетентні лузери   :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #11 : Лютого 27, 2023, 10:56:18 22:56 »
Та й по тій третій тут же й спистів  :weep:

Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков відмовився коментувати інформацію про удар по російському літаку далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50У ПКС РФ на аеродромі Мачулищі під Мінськом. Про це повідомляють російські пропагандистські ресурси.

Удар по російському літаку у Мачулищах. Пєсков відмовився коментувати, Мінськ мовчить

Добре, що на кацапів йдуть шестерити в основному такі малокомпетентні лузери   :smilie7:

Це, на превеликий жаль,поодинока аєкція, яка не матиме подальшого розвитку.

Щодо шестеріння, то шестерять на зебіла і хуйла всі ці кондові оптимісти ппро Крим влітку і розпад кацапії на 43 улуси...
В реальності ж питання стоїть лише про те, щоб не дати кацапам захопити більшу територію.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #12 : Лютого 27, 2023, 11:31:46 23:31 »
тс

1.А яка ймовірність обрання Байдена вдруге? ( в процентах).
2. Чи обрання Президентом США республіканця може призвести до критичного зменшення Україні від США військової і фінансової допомоги?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #13 : Лютого 28, 2023, 12:02:53 00:02 »
тс

1.А яка ймовірність обрання Байдена вдруге? ( в процентах).
2. Чи обрання Президентом США республіканця може призвести до критичного зменшення Україні від США військової і фінансової допомоги?

1. Після останніх виборів президентів у США та Україні передбачити щось надзвичайно важко. Якщо Байден балотуватиметься вдруге, то все залежатиме від кандидтата від республіканців. Зараз найбільш імовірним кандидатом виглядає Трамп. Якщо він піде від Республіканців, то я взагалі не можу нічого споргнозувати, бо в країні почнеться лютий киздець. В будь якому іншому разі Байден пролетить. Доля Байдена не в його руках, а в руках його дружини і обамівськіх шісток, які зараз заправляють в адміністрації. Крім того, респіубліканці в конгресі мають дуже велике бажання засадити його синка до тюрми, бо там явно є за що. Я даю 10 відсотків на те, що Джо буде висунутий від Демократів.

2. Обрання президентом республіканця не призведе до критичного зменшення допомоги Україні, якщо конгресова більшість буде підтримувати Україну. В ситуації, яка склалася, на жаль, питання підтримки України буде політичним футболом, де м“ячем буде Ураїна. Тому я найбільше боюся затягування війни, бо час лише зменшуватиме підтримку України західними грішми і зброєю.

Поки що події розвиваються в напрямку позиційної війни, в якій Україні буде надзвичайно важко встояти без АКТИВНОЇ підтримки країн великої сімки.
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #14 : Лютого 28, 2023, 01:04:58 01:04 »
А скажіть будь ласка шановний мольфаре, чи можу я задати вам декілька питань:

1. Коли помре Хуйло;
2. Чи відійде ЗСУ від Бахмуту;
3. Чи бомбаньом ми літовища бульбашей і Мозирський НПЗ;
4. Коли закінчиться війна;
5. Чи оберуть зелену наволоч на другий строк;
6. Коли нададуть літаки (місяць);
7. Чи буде у найближчи 2 місяці заварушка у Молдові?

Ну і останнє - чи можу я у вас ще де що запитати?

Поговорив я з ChatGPT з цього приводу. Дуже важко насправді з нього щось видушити, але я старався. Про те коли помре Хуйло, мабуть разів 20 різним чином намагався вибити з нього відповідь. Далі відповіді AI на запитання, а в дужках те як я їх зрозумів.

Цитувати
1. Я не можу зробити точного прогнозу щодо тривалості життя будь-якої конкретної людини, включаючи Путіна, оскільки це залежить від багатьох факторів. Але я можу назвати загальну статистику: середня тривалість життя в Росії складає близько 72 років. (Зараз йому 70, тобто через рік півтора Хуйлу амба. :gigi:)

2. Неможливо передбачити з точністю, що буде з військовою присутністю в Бахмуті, адже це залежить від багатьох факторів, включаючи політичну ситуацію, стан безпеки в районі та рішення керівництва країни. Однак, вирішення цього питання має велике значення для забезпечення миру та безпеки в Україні, тому можливо, що будуть прийняті рішення, які забезпечать ці цілі. (Тобто будуть прийняті певні рішення, завдяки яким ми утримаємо Бахмут)

3. Як штучний інтелект, я не можу передбачити з точністю, як будуть діяти українські владні органи у випадку наявності терористичних загроз. Однак, українські правоохоронні органи та військові зазвичай здійснюють заходи з метою запобігання терористичним актам та реагують на такі загрози відповідно до закону. Також важливо зазначити, що боротьба з тероризмом є глобальною проблемою, тому міжнародна співпраця з іншими країнами є важливим елементом в цій справі. (Бомбаньом цих довбаних терористів у міжнародній співпраці ще з кимось  :smilie5: )

4. Я схиляюся до того, що конфлікт може тривати ще декілька років. Однак, відповідно до своїх можливостей, я не можу дати точний прогноз. Історія конфліктів свідчить про те, що їх тривалість може бути непередбачуваною і залежить від багатьох факторів, таких як геополітичні зміни, економічні умови та інші соціально-політичні фактори. (Кілька років)

5. Зробити точний прогноз щодо результатів виборів зазвичай дуже складно, оскільки є багато непередбачуваних факторів, які можуть впливати на виборчу кампанію та результати голосування. Однак, з огляду на поточні опитування громадської думки, можна сказати, що шанси на повторний термін Володимира Зеленського високі. Втім, все може змінитися в залежності від подій, які відбуватимуться в майбутньому, в тому числі економічної та політичної ситуації в країні. (Оберуть  :at)

6. Як штучний інтелект, я не маю точної інформації про те, коли саме відбудуться поставки літаків для України, оскільки це залежить від багатьох факторів. Тому я не можу дати точну відповідь на це питання. Але якщо врахувати, що на поставку літаків може знадобитись кілька місяців, то можна припустити, що літаки можуть бути в Україні до кінця 2023 року. Проте слід зазначити, що це лише гіпотетична оцінка, яка може бути змінена в залежності від багатьох факторів. (До грудня будуть  :cp: )

7. Я не можу зробити точного прогнозу на цю тему. Однак, на даний момент не має певних ознак або інформації, яка вказувала б на те, що у Молдові буде заварушка в найближчі 2 місяці. Тому, за умови, що ситуація не загостриться, шанси на те, що не буде заварушки, можуть бути високими. Але слід зазначити, що в ситуації з політикою та геополітикою ніщо не можна виключати з абсолютною впевненістю. (Не буде)

Ну очевидно що штучний інтелект хоча і після довготривалих над ним знущаннь з мого боку таки зміг з себе видушити відповіді, які можна хоч якось сприйняти за прогноз. Чого не скажеш від стомленого від непогрішності своїх прогнозів у стилі "Навряд. Невідомо. Несуттєво. Не має значення" топікстартера.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Як мене це дістало!
« Reply #15 : Лютого 28, 2023, 03:59:01 03:59 »
Те, що я в своїх передбаченнях та висновках про Україну і США, як і про більшість світових процесів і подій практично ніколи не помиляюся.
І це мене дуже засмучує...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Це такий новий анекдот?  :lol:

Ти ж дупля не відбиваєш в реальній ситуації, тупо женеш кацапо-трампанзівську пропаганду.
Якби все пішло так як ти хотів, то кацапи вже захопили б Україну, а трампанзі їм допомагали б.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #16 : Лютого 28, 2023, 08:59:36 08:59 »
Це такий новий анекдот?  :lol:

Ти ж дупля не відбиваєш в реальній ситуації, тупо женеш кацапо-трампанзівську пропаганду.
Якби все пішло так як ти хотів, то кацапи вже захопили б Україну, а трампанзі їм допомагали б.

 :weep: :lol:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #17 : Лютого 28, 2023, 11:54:08 11:54 »
1. Після останніх виборів президентів у США та Україні передбачити щось надзвичайно важко. Якщо Байден балотуватиметься вдруге, то все залежатиме від кандидтата від республіканців. Зараз найбільш імовірним кандидатом виглядає Трамп. Якщо він піде від Республіканців, то я взагалі не можу нічого споргнозувати, бо в країні почнеться лютий киздець. В будь якому іншому разі Байден пролетить. Доля Байдена не в його руках, а в руках його дружини і обамівськіх шісток, які зараз заправляють в адміністрації. Крім того, респіубліканці в конгресі мають дуже велике бажання засадити його синка до тюрми, бо там явно є за що. Я даю 10 відсотків на те, що Джо буде висунутий від Демократів.

2. Обрання президентом республіканця не призведе до критичного зменшення допомоги Україні, якщо конгресова більшість буде підтримувати Україну. В ситуації, яка склалася, на жаль, питання підтримки України буде політичним футболом, де м“ячем буде Ураїна. Тому я найбільше боюся затягування війни, бо час лише зменшуватиме підтримку України західними грішми і зброєю.

Поки що події розвиваються в напрямку позиційної війни, в якій Україні буде надзвичайно важко встояти без АКТИВНОЇ підтримки країн великої сімки.

Дякую за відповідь і дякую за роз'яснення.

Але є  один "цікавий момент": "...не призведе до критичного зменшення допомоги Україні, якщо конгресова більшість буде підтримувати Україну..."

...А якщо Конгресова більшість після виборів в листопаді-2024 буде не надто проукраїнська в своїй чисельній більшості? То тоді що ?
То тоді, як то кажуть, "питання риторичне".
Особисто я сам навіть не хочу прогнозувати, як розгортатимуться події в Україні, якщо в Конгресі США більшість матиме інше ставлення до всього того, що відбувується в Україні зараз.

Тоді, можна буде сподіватися лише на якесь чудо, котре врятує суверенітет України.
(А допомогти відновити повну територіальну цілісність України зможе лише якесь "мега-чудо").

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #18 : Лютого 28, 2023, 04:26:12 16:26 »
Дякую за відповідь і дякую за роз'яснення.

Але є  один "цікавий момент": "...не призведе до критичного зменшення допомоги Україні, якщо конгресова більшість буде підтримувати Україну..."

...А якщо Конгресова більшість після виборів в листопаді-2024 буде не надто проукраїнська в своїй чисельній більшості? То тоді що ?
То тоді, як то кажуть, "питання риторичне".
Особисто я сам навіть не хочу прогнозувати, як розгортатимуться події в Україні, якщо в Конгресі США більшість матиме інше ставлення до всього того, що відбувується в Україні зараз.

Тоді, можна буде сподіватися лише на якесь чудо, котре врятує суверенітет України.
(А допомогти відновити повну територіальну цілісність України зможе лише якесь "мега-чудо").



Можливо десь так воно і є.
Ми звикли думати сприймати США як наддержаву часів Рейгана із її концепцією peace through strength. Але тієї держави вже немає. Натомість є країна, на чолі якої стоїть сили, для котрих ця країна як система традиційних цінностей та інституцій має бути деконструйована і перетворена в щось середнє між Канадою і Китаєм.
Демократи сьогодні - це продовження політики Обами (Байден був його цівепрезидент) у найгірчих її проявах.
Республіканці сьогодні - це партія де люди типу Маккейна є в меншості.


If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: Як мене це дістало!
« Reply #19 : Лютого 28, 2023, 05:17:18 17:17 »
Щодо виборів 2020. То не лише я помилився, але й більшість американських оглядачів. Не була врахована можливість маніпуляцій виборами при допомозі так званого голосування поштою та масового вкидання бюлетенів у спеціяльні скриньки просто на вулиці.
В чому я не помилився так це у тому що в разі масштабних фальсифікацій, все одно нічого не зміниться - американська політична і легальна система не має реальних механізмів протидії подібним фальсифікаціям.

Я не помилився в тому, що Ковід був спричинений витоком вірусу із лабораторії.
Як не помилився і в тому, що кацапи нищитимуть Україну на очах цілого світу, а НАТО і США будуть спостерігати і надаватимуть явно неадекватну допомогу.
Не помилився і в тому, що сина Байдена візьмуть нарешті за дупу.
І не помилився багато в чому іншому.



и по итогу с тебя мольфар как с гавна пуля

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Як мене це дістало!
« Reply #20 : Березня 01, 2023, 05:35:42 05:35 »
Про які передбачення мова взагалі? В тих перепостах та копіпастах що Кіт сюди поміщав були якісь передбачення?

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: Як мене це дістало!
« Reply #21 : Березня 01, 2023, 01:58:47 13:58 »
зробіть передбачення на цей місяць по подіям у Молдові!

хто вгадає, той і стратєг. То чи введуть війська Україна+Румунія щоб вичистити гадюшник?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #22 : Березня 01, 2023, 03:51:32 15:51 »
зробіть передбачення на цей місяць по подіям у Молдові!

хто вгадає, той і стратєг. То чи введуть війська Україна+Румунія щоб вичистити гадюшник?
По-перше, а ви точно знаєте значення слова "стратег"?  :gigi:

По-друге, а що тут передбачати? Ні звичайно, не введуть. Це запитання варте хіба повних інтелектуальних неадекватів відфільтровувати.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #23 : Березня 01, 2023, 08:02:13 20:02 »
Це такий новий анекдот?  :lol:

Ти ж дупля не відбиваєш в реальній ситуації, тупо женеш кацапо-трампанзівську пропаганду.
Якби все пішло так як ти хотів, то кацапи вже захопили б Україну, а трампанзі їм допомагали б.

Так тому й скиглить, бо куратор на пляшку садить за відсутність результату  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #24 : Березня 01, 2023, 09:18:40 21:18 »
Так тому й скиглить, бо куратор на пляшку садить за відсутність результату  :smilie5:

То ви на пару тут співаєте!  :fp2
Шкода я в стилі Жоржовича не можу прокоментувати...  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: Як мене це дістало!
« Reply #25 : Березня 02, 2023, 04:43:53 16:43 »
Розкажи як ти став трампістом
А ЩЕ цікавіше як ти продовжуєш ним бути СЬОГОДНІ після всього

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #26 : Березня 02, 2023, 05:23:56 17:23 »
Розкажи як ти став трампістом
А ЩЕ цікавіше як ти продовжуєш ним бути СЬОГОДНІ після всього

Я не є ані трампістом, ані пприхильником єблана.

Я свідок епохи.  :smilie5:

При президенті Трампі кацапи не відсвічували. Сиділи під віником.

При президенті Залізному Джо вони вже рік нищать Україну.

Це голі факти. І що ви нафантазуєте із цього приводу мене абсолютно не іпе...  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Як мене це дістало!
« Reply #27 : Березня 02, 2023, 05:30:45 17:30 »
Я не є ані трампістом, ані пприхильником єблана.

Я свідок епохи.  :smilie5:

При президенті Трампі кацапи не відсвічували. Сиділи під віником.

При президенті Залізному Джо вони вже рік нищать Україну.

Це голі факти. І що ви нафантазуєте із цього приводу мене абсолютно не іпе...  :smilie7:

Нахрена им было отсвечивать если "дружище Трамп" отдавал Украину на блюдечке с голубой каемочкой

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1430
  • Стать: Чоловіча
Re: Як мене це дістало!
« Reply #28 : Березня 02, 2023, 05:33:16 17:33 »
спостереження  :smiley16:

перестали отключать свет
и стала чаще  забиватся канализация.
наверное, появилось больше возможностей смотреть новости и забивать потом канализацию. )
сантехничесая геополитика ...
наверное, это тоже входит в ужасы войны  ))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: Як мене це дістало!
« Reply #29 : Березня 02, 2023, 06:01:41 18:01 »
Нахрена им было отсвечивать если "дружище Трамп" отдавал Украину на блюдечке с голубой каемочкой

Any evidence of that?  :eyes:

У мене є інша інфа від 2016 року
https://www.cnn.com/2016/07/31/politics/donald-trump-russia-ukraine-crimea-putin/index.html
« Останнє редагування: Березня 02, 2023, 06:09:17 18:09 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.