Автор Тема: План Маршала дав тільки 10-20% коштів на які відродувалась Європа  (Прочитано 1230 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
90-80% дали приватні інвестори які заливали європу грошима тому що у післявоєнній європі були кардинально знижені податки, були прибрані госругулювання і сам ЄС починався як ліберальний проект торгової угода і оише з часом первторився на совок та бюрократію.

Коли ми дивимось на ЄС зараз та наші довбойоби намагаються створювати європу в УА копіюючи те якою вона є зараз вони вбивають саму можливість навіть наблизитись до ЄС.

Європу зробили заможною не соціальні норми що є зараз - вони її зробили відстаюсою економікою світу єдиною перевагою якої є те що це союз найбагатших країн світу з безмежним ринком .. але ці найбагатші країни заробили свої статки не так як вони зараз це намагаються зберігти.

Заробили вони їх у післявоєнні чаасті ліберальнми реформами що кардинально знижували роль держави в економіці .. дейкі з тих реформаторів стали еталоном - наприклад Конрад Аденауер.

Українці надрочують на те що ім дадуть гроші і все буде добре - але ніт. . не буде. План маршала не спрацює якщо українці і далі будуть голосувати за політику яка призводить до рівня економічних свобод в країні з топ -20 але знизу ...

а запиту від українців на таке - немає.
 я думав що війна змінить характер але я не бачу щоб це відбувалось .. навіть війна не може примусити українців змінити цінності ... навіть війна ...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
так само доречі створювалась корея - 20% ВВП загальний податковий тиск протягом 40 років.

у україни - 50-55%
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Кияша!
Ти взагалі розумієш різницю між 10% і 20% ?
Що до плана Маршала - Лише ініціатива і перший рік фінансування були американські, на другому етапі у відновленні Європи приймали участь майже 20 країн, і гроші були як державні, так і приватних інвесторів.
А ти взагалі розумієш, що таке капіталізм, і звідки у держав гроші?
« Останнє редагування: Березня 11, 2023, 09:57:56 09:57 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Кияша!
Ти взагалі розумієш різницю між 10% і 20% ?
Що до плана Маршала - Лише ініціатива і перший рік фінансування були американські, на другому етапі у відновленні Європи приймали участь майже 20 країн, і гроші були як державні, так і приватних інвесторів.
А ти взагалі розумієш, що таке капіталізм, і звідки у держав гроші?

похоже кияша кормится где то у олигархов
постоянно несет какую маланскую хуету

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
похоже кияша кормится где то у олигархов
постоянно несет какую маланскую хуету

100%
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
похоже кияша кормится где то у олигархов
постоянно несет какую маланскую хуету

маланская хуєта.
зрисовка з натури

1 - панове 2+2 = 4 

2 - та та заїбав у нас війна нам потрібно 6 аюо навіть 7 бо війна .. то ти на когось працюєш що заперечуєш що нам ттреба навіть і 8! То тільки олігархам вигвдно аи 2+2 було 4!
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Схоже що напився, бо на Т9 не тягне.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074

Що до плана Маршала - Лише ініціатива і перший рік фінансування були американські, на другому етапі у відновленні Європи приймали участь майже 20 країн

Які саме?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
це до жопи на даному етапі. зробіть хуч 0% податків поки буде ризик прольоту ракети та ще невідомо які ризики ймовірності подальших територіальних захоплень країни - ніхто ніякий приватний інвестор не заведе в Україну ні копійку грошей.

ви розмовляєте про податки? спершу давайте поговоримо коли відкриють БОРИСПІЛЬ.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
це до жопи на даному етапі. зробіть хуч 0% податків поки буде ризик прольоту ракети та ще невідомо які ризики ймовірності подальших територіальних захоплень країни - ніхто ніякий приватний інвестор не заведе в Україну ні копійку грошей.

ви розмовляєте про податки? спершу давайте поговоримо коли відкриють БОРИСПІЛЬ.

У цьому, власне, і полягає найбільша помилка політики "не бийте нашою далекобійною зброєю по рассіющькє", бо щоб відкрився Бориспіль спочатку повинно закритися Шерємєтьєво. А потім вже відкриватися з розумінням, що воно функціонує тільки поки фукціонує Бориспіль.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Я до речі інвестую - наймаю ще одну людину саме в Україні. Але розмовляв з іншими - не Українцями- вони навіть чути не хочуть щоб іти в неню. Можливо кажуть через 10 років. І це ті що раніше з Україною працювали.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
У цьому, власне, і полягає найбільша помилка політики "не бийте нашою далекобійною зброєю по рассіющькє", бо щоб відкрився Бориспіль спочатку повинно закритися Шерємєтьєво. А потім вже відкриватися з розумінням, що воно функціонує тільки поки фукціонує Бориспіль.
саме так. Або НАТО і не просто НАТО а воєнні бази в Харкові, Сумах, Херсоні та Краматорську.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
це до жопи на даному етапі. зробіть хуч 0% податків поки буде ризик прольоту ракети та ще невідомо які ризики ймовірності подальших територіальних захоплень країни - ніхто ніякий приватний інвестор не заведе в Україну ні копійку грошей.

ви розмовляєте про податки? спершу давайте поговоримо коли відкриють БОРИСПІЛЬ.

саме так -то му НАТО

те саме нато проти якого було 80% українців до початку війни.

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Билл Гейтс только что сказал что коррупция и влияние олигархов в Украине продуциоует самое неэффективное управление страной и после войны эту куйню зачисият под корень


кияшка ты веришь Биллу? :laugh:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Если Гейтс взялся за этих пидаров   будет ой
это не Сорос

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Які саме?

Цитувати
12–15 липня 1947 у Парижі проведено Європ. екон. конф. за участі делегацій 16-ти європ. держав: Великої Британії, Франції, Італії, Бельгії, Нідерландів, Люксембурґу, Швеції, Норвегії, Данії, Австрії, Ірландії, Ісландії, Греції, Туреччини, Португалії, Швейцарії. 16 квітня 1948 створ. Орг-цію європ. екон. співпраці, яка мала виробити спільну програму відновлення Європи. Формально реалізацію М. п. розпочато після ухвали 31 березня 1948 Конгресом США «Закону про економічну співпрацю». Він передбачав щорічне виділення певної суми на відбудову Європи (на перший рік асигновано 5,3 млрд дол.). Для керування реаліза­цією М. п. організовано Адміністрацію екон. співпраці на чолі з впливовим амер. підприємцем П. Хоффманом. Допомогу надавали у формі безвідплат. субсидій і позик з федерал. бюджету США. Заг. сума асигнувань від квітня 1948 до грудня 1951 склала бл. 12 млрд дол. довгострок. позик, які згодом були повернені. Осн. частка припадала на Велику Британію (3,2 млрд), Францію (2,7 млрд), Італію (1,5 млрд) і Німеччину (1,4 млрд).
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Билл Гейтс только что сказал что коррупция и влияние олигархов в Украине продуциоует самое неэффективное управление страной и после войны эту куйню зачисият под корень


кияшка ты веришь Биллу? :laugh:

гейтс ідіот
неефективне управління продукує не це а зовсім внше - запит народу на втручання держави у кожну дірку суспільних відносин.

а олігархи та корупція то лише НАСЛІДОК

гейт - якщо він це сказав .. просто повторює лівацькі брєдні
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
гейтс ідіот


Ну звісно, на твоєму фоні...
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074


Там написано, шо гроші дали Штати, а решта із присутніх - реципіенти.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
 
Ну звісно, на твоєму фоні...
чомусь багаті філантропи сповзають у марксізм. мабуть забувають що таке заробляння грошей та виживання. також відсутність конкуренції. але чому на них дивляться знизу? загадка.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Ну звісно, на твоєму фоні...

От дивись, Маск в своїй царині ніби геній - і ракета у нього літає, і тесла тесляє... а як відкриє рота про Крим - ну довбойоб довбойобом.  :pooh_lol:


Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
От дивись, Маск в своїй царині ніби геній - і ракета у нього літає, і тесла тесляє... а як відкриє рота про Крим - ну довбойоб довбойобом.  :pooh_lol:
угу... ну хто ти такий проти Маска?  :smiley16:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Оце приниження воно в крові? просто цікаво. чи це ДНК таке...

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
От дивись, Маск в своїй царині ніби геній - і ракета у нього літає, і тесла тесляє... а як відкриє рота про Крим - ну довбойоб довбойобом.  :pooh_lol:

гарне порівняння

саме так воно й працює .. енштейн он геній а як почитаєш його марскиські висловлювання про суспільний устрій та економіку - та хоч стріляйся який там брєд
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
гарне порівняння

саме так воно й працює .. енштейн он геній а як почитаєш його марскиські висловлювання про суспільний устрій та економіку - та хоч стріляйся який там брєд
Я раніше ще Джордана Пітерсона слухав... Як він з марксістами воював.... А як про Україну рота розкрив - так кацапо агент прямо...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Не треба порівнювати Гейтса і Маска.
У Гейтса вистачило клепки все життя бути поважною людиною, а Маск вже не раз всрався.
Але обидва талановиті!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Я раніше ще Джордана Пітерсона слухав...

він вправний полеміст але направду слабий в дискусіях ідеологій .. чи занадто толерантий я хз .. нудний мені він давно став ... пропустив тому його вислови про україну
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
гейтс ідіот
неефективне управління продукує не це а зовсім внше - запит народу на втручання держави у кожну дірку суспільних відносин.

а олігархи та корупція то лише НАСЛІДОК

гейт - якщо він це сказав .. просто повторює лівацькі брєдні

ну куда там гейтсу до тебя

 :fp2
кстати какое у тебя образование? :laugh:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
почему я привел Гейтса
потому что для ктяшки он должен быть зирцем
мультимиллиардер и все прочеее
пенсы украинские херовые
мультимиилалдеры американские херовые

значит у кияшки хозяева в раше

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
почему я привел Гейтса
потому что для ктяшки он должен быть зирцем
мультимиллиардер и все прочеее
пенсы украинские херовые
мультимиилалдеры американские херовые

значит у кияшки хозяева в раше

у тебе логіка типового кацапа що шукає баірна
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.