Автор Тема: Стрілянина - робота поліції.  (Прочитано 1288 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Стрілянина - робота поліції.
« : Березня 17, 2023, 12:53:42 00:53 »
https://twitter.com/desertlife88/status/1636478518539468801

отак стріляють чорний кримінал у США. красівоє

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #1 : Березня 17, 2023, 03:58:03 03:58 »
Він же сказав довбню кинути ніж разів 100 :usa
Mocsia delenda est

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #2 : Березня 17, 2023, 05:02:11 05:02 »
Треба було ще одну обойму всадити...🤣
If you are going through hell, keep going.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #3 : Березня 17, 2023, 06:26:47 06:26 »
 Невже важко побачити, що негр з ножем був над/на дівчині? Один рух ножем і вона труп

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #4 : Березня 17, 2023, 01:54:33 13:54 »
На суде девочка расскажет что это были просто ролевые игры и копу обеспечит минимум кучу гемороя

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #5 : Березня 17, 2023, 02:28:24 14:28 »
На суде девочка расскажет что это были просто ролевые игры и копу обеспечит минимум кучу гемороя
ну поліцію явно не дівчина викликала... так шо там були й інші свідки. але дівчина біла здається так шо ...

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #6 : Березня 17, 2023, 02:34:18 14:34 »
На суде девочка расскажет что это были просто ролевые игры и копу обеспечит минимум кучу гемороя
Ну так можна й до банка з автоматом зайти, а коли що в суді потім розповісти що то були рольові.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #7 : Березня 17, 2023, 02:42:46 14:42 »
Ну так можна й до банка з автоматом зайти, а коли що в суді потім розповісти що то були рольові.

Ну если кассиры подтвердят то чоне

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #8 : Березня 17, 2023, 04:10:50 16:10 »
это при Байдене проклятом?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #9 : Березня 17, 2023, 04:20:12 16:20 »
это при Байдене проклятом?

БЛМ проковтне. Бо при єблані, а він свій.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
  • Стать: Чоловіча
  • клінічний зрадойоб
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #10 : Березня 17, 2023, 04:35:53 16:35 »
БЛМ проковтне. Бо при єблані, а він свій.  :gigi:


Ізнасільнічали бідного чорношкірого цілою обоймою набоїв, якраз в момент суспільного руху за права чорношкірих  :Ganba:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #11 : Березня 17, 2023, 05:20:41 17:20 »
Я припускаю, що на камері не все видно, але те що видно виглядає не дуже.
Що я бачу і чую на відео.
Крики поліцейського: "Гет даун! Гет даун!". Інших команд від поліцейського до підозрюваного аж до самої перезарядки пістолета не подавалось. Наприклад "Кинути зброю!". Або "Руки за голову!". Перша команда "Кинь ніж" прозвучала коли в підозрюваному було півтора десятка куль.
Підозрюваний команду поліцейського  "Гет даун!" виконав чітко і швидко. Впав додолу обличчям до землі. Там де стояв. Біля жертви.
Після чого поліцейський випускає в підозрюваного, який лежить на животі частково на асфальті, частково на жертві без зупинки усю обойму з Глока (до речі дивно, я нарахував 14 пострілів, а в обоймі Глоків має бути ніби непарне число - 15, 17, 19 патронів, може я помилився, або неповний магазин). До 5-го пострілу підозрюваний лежить на жертві і постріли поліцейського відбуваються в такій проекції щоб з найбільшою ймовірністю завдати випадкове кульове ураження жертві. Після чого підозрюваний, з 5-ма кулями в тілі, уже по суті конаючий, відкочується від жертви, але поліцейський всаджує в нього послідовно ще 9 куль.
Зупиняюча здатність 9x19 також порадувала. Півтора десятка куль в тілі, а воно ще через півхвилини тримає ножа. Був би у нападника пістолет замість ножа поліцейського уже б не було на цьому світі.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #12 : Березня 17, 2023, 05:28:23 17:28 »
Хуй з ними з усіма...
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #13 : Березня 17, 2023, 05:41:50 17:41 »
Я припускаю, що на камері не все видно, але те що видно виглядає не дуже.
Що я бачу і чую на відео.
Крики поліцейського: "Гет даун! Гет даун!". Інших команд від поліцейського до підозрюваного аж до самої перезарядки пістолета не подавалось. Наприклад "Кинути зброю!". Або "Руки за голову!". Перша команда

це нічого не міняє, поліцейський рятував життя жертви

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #14 : Березня 17, 2023, 05:55:48 17:55 »
це нічого не міняє, поліцейський рятував життя жертви
Цілком можливо. Але, повторюсь, як мінімум з запису натільної камери цього не видно.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #15 : Березня 17, 2023, 06:04:52 18:04 »
Цілком можливо. Але, повторюсь, як мінімум з запису натільної камери цього не видно.

Видно. Ось тут видно що він лежав на дівчині з ножем

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #16 : Березня 17, 2023, 06:07:12 18:07 »
він вже їхав на виклик готовий робити справу. 911 його тримало на звязку... там ситуація розгорталася...

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
  • Стать: Чоловіча
  • клінічний зрадойоб
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #17 : Березня 17, 2023, 06:10:02 18:10 »
Чуєте, я щось не дуже розумію, що Ви тут обговорюєте.... Те, що можливо поліцейський був не правий?


Чорношкірий з ножем лежав НА жінці... і це факт... Що тут обговорювати?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #18 : Березня 17, 2023, 09:38:24 21:38 »
З гвинтівки тре хуярити. Піздалєт - то хуйня.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #19 : Березня 17, 2023, 10:26:09 22:26 »
Чуєте, я щось не дуже розумію, що Ви тут обговорюєте.... Те, що можливо поліцейський був не правий?


Чорношкірий з ножем лежав НА жінці... і це факт... Що тут обговорювати?
Те, що чувак ліг на жінку згідно команди копа, що вигляда так ніби він здався, виконував все що коп йому казав, й отримав оверкілл дозу з пістолета. Написано ж все в гілці.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #20 : Березня 17, 2023, 10:51:28 22:51 »
Видно. Ось тут видно що він лежав на дівчині з ножем

Давайте продовжимо розмову коли ви на картинці яку запостили обведете червоним кружечком ніж.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #21 : Березня 17, 2023, 10:55:19 22:55 »
Він же сказав довбню кинути ніж разів 100 :usa

"Щас с людямі нужно мягше, а на вапроси сматрєть ширше"(с)

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #22 : Березня 17, 2023, 11:15:58 23:15 »
"Щас с людямі нужно мягше, а на вапроси сматрєть ширше"(с)
Ну з обіймою в пузі все ж не дивно, що реакції трохи запізнілі та кволі

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #23 : Березня 17, 2023, 11:31:33 23:31 »
Ну з обіймою в пузі все ж не дивно, що реакції трохи запізнілі та кволі

Нєхуй було цю мульку взагалі починати.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #24 : Березня 18, 2023, 03:01:11 03:01 »
Давайте продовжимо розмову коли ви на картинці яку запостили обведете червоним кружечком ніж.

Прикритий рукою поліцейського. За пару секунд


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #25 : Березня 18, 2023, 02:41:56 14:41 »
Прикритий рукою поліцейського.
Тобто все ж таки "знову ця клята невизначеність"? Але те що добре для анекдоту, не дуже добре для позиції обвинувачення в суді.
Давтайте почнемо спочатку.
В своєму першому повідомленні я написав "Я припускаю, що на камері не все видно, але те що видно виглядає не дуже.". Далі я чітко і послідовно описав що я бачу на відео. Я написав і про те що нападник лежав на жертві ("який лежить на животі частково на асфальті, частково на жертві"), і про ніж ("Півтора десятка куль в тілі, а воно ще через півхвилини тримає ножа"). При цьому я зазначив що з відео складається враження, що нападник лежав на (або біля) жертви, тому що чітко і швидко виконав УСІ подані йому поліцейським команди.
Ви у відповідь на моє повідомлення написали "це нічого не міняє, поліцейський рятував життя жертви". На що я відповів, що як мінімум з запису натільної камери цього не видно.
У відповідь ви запостили скрін з відео. Ось цей.

На якому НАПАДНИК НЕ ЛЕЖИТЬ НА ЖЕРТВІ, і на якому НЕ ВИДНО НОЖА. З коментарем "Ось тут видно що він лежав на дівчині з ножем. Пробачте, але якщо дивлячись на цей скрін ви справді бачите що він лежить на дівчині, і справді бачите ніж, то у мене для вас погані новини.
Тим більше що ніби я не заперечував, а навпаки в першому ж своєму повідомленні написав, що з відео видно, що нападник ЧІТКО ВИКОНАВШИ КОМАНДУ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО впав на землю одразу, опинившись при цьому на жертві, або частково на жертві, або безпосередньо біля жертви. З ножем все ще складніше. Ніж вперше на відео з'являється на 13 секунді. Коли нападник уже отримав десять куль, зробив два перевороти, спробу встати, і впав на спину. З відео взагалі не видно де був ніж до цього. А оскльки цього не видно на відео, то якщо грунтуватись тільки на ньому, ваше твердження що нападник ним загрожував жертві, настільки ж має право на життя, як і твердження що ніж увесь цей час лежав на землі, і потрапив до рук нападника коли він перекочувався вбік, або взагалі був в руках у дівчини, а нападник відібрав його в той час коли поліцейський в нього стріляв. Те як ви описуєте те чого не бачите власними очима - це лише ваші особисті фантазії. Саме тому я і попросив вас обвести кружком ніж на картинці. Бо ви його не бачите, але уявляєте. В межах сцени як її намалювала ваша фантазія. Але ви замість цього вирішили схитрувати і навести черговий доказ, який нічого не доводить.
Резюмуючи, бо не хочу чесно кажучи більше приділяти часу цьому випадку, який мене взагалі ніяким чином не стосується. Якщо ми розбираємо лише це конкретне відео, не маючи упередженнь і грунтуючись лише на тому що там чітко видно, без власних фантазій і уявленнь про те як насправді відбувались події, а також не беручи до уваги інші можливі докази чи свідчення про які нам нічого не відомо, ситуація виглядає НЕ ДУЖЕ. При цьому навіть якщо інші докази та свідчення будуть на користь правомірності використання зброї поліцейським, то я все одно залишусь при думці про недостатній професіоналізм та витримку конкретно цієї пари копів.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #26 : Березня 18, 2023, 07:42:12 19:42 »
100%, таке враження, що почав здуру палити.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #27 : Березня 18, 2023, 07:55:58 19:55 »
Тобто все ж таки "знову ця клята невизначеність"? Але те що добре для анекдоту, не дуже добре для позиції обвинувачення в суді.
Давтайте почнемо спочатку.
В своєму першому повідомленні я написав "Я припускаю, що на камері не все видно, але те що видно виглядає не дуже.". Далі я чітко і послідовно описав що я бачу на відео. Я написав і про те що нападник лежав на жертві ("який лежить на животі частково на асфальті, частково на жертві"), і про ніж ("Півтора десятка куль в тілі, а воно ще через півхвилини тримає ножа"). При цьому я зазначив що з відео складається враження, що нападник лежав на (або біля) жертви, тому що чітко і швидко виконав УСІ подані йому поліцейським команди.
Ви у відповідь на моє повідомлення написали "це нічого не міняє, поліцейський рятував життя жертви". На що я відповів, що як мінімум з запису натільної камери цього не видно.
У відповідь ви запостили скрін з відео. Ось цей.

На якому НАПАДНИК НЕ ЛЕЖИТЬ НА ЖЕРТВІ, і на якому НЕ ВИДНО НОЖА. З коментарем "Ось тут видно що він лежав на дівчині з ножем. Пробачте, але якщо дивлячись на цей скрін ви справді бачите що він лежить на дівчині, і справді бачите ніж, то у мене для вас погані новини.
Тим більше що ніби я не заперечував, а навпаки в першому ж своєму повідомленні написав, що з відео видно, що нападник ЧІТКО ВИКОНАВШИ КОМАНДУ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО впав на землю одразу, опинившись при цьому на жертві, або частково на жертві, або безпосередньо біля жертви. З ножем все ще складніше. Ніж вперше на відео з'являється на 13 секунді. Коли нападник уже отримав десять куль, зробив два перевороти, спробу встати, і впав на спину. З відео взагалі не видно де був ніж до цього. А оскльки цього не видно на відео, то якщо грунтуватись тільки на ньому, ваше твердження що нападник ним загрожував жертві, настільки ж має право на життя, як і твердження що ніж увесь цей час лежав на землі, і потрапив до рук нападника коли він перекочувався вбік, або взагалі був в руках у дівчини, а нападник відібрав його в той час коли поліцейський в нього стріляв. Те як ви описуєте те чого не бачите власними очима - це лише ваші особисті фантазії. Саме тому я і попросив вас обвести кружком ніж на картинці. Бо ви його не бачите, але уявляєте. В межах сцени як її намалювала ваша фантазія. Але ви замість цього вирішили схитрувати і навести черговий доказ, який нічого не доводить.
Резюмуючи, бо не хочу чесно кажучи більше приділяти часу цьому випадку, який мене взагалі ніяким чином не стосується. Якщо ми розбираємо лише це конкретне відео, не маючи упередженнь і грунтуючись лише на тому що там чітко видно, без власних фантазій і уявленнь про те як насправді відбувались події, а також не беручи до уваги інші можливі докази чи свідчення про які нам нічого не відомо, ситуація виглядає НЕ ДУЖЕ. При цьому навіть якщо інші докази та свідчення будуть на користь правомірності використання зброї поліцейським, то я все одно залишусь при думці про недостатній професіоналізм та витримку конкретно цієї пари копів.

Ну він коли упав - то у нього в руках був ніж. Поліцейський це бачив і тому лупив щоб врятувати дівчину. Те що хлоп тримався за цей ніж до останнього можливо навіть не маючи намірів нікого убивати - то це його проблеми. Задача поліцейського захистити себе та інших від злочинців

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #28 : Березня 18, 2023, 11:15:10 23:15 »
Ну він коли упав - то у нього в руках був ніж. Поліцейський це бачив і тому лупив щоб врятувати дівчину. Те що хлоп тримався за цей ніж до останнього можливо навіть не маючи намірів нікого убивати - то це його проблеми. Задача поліцейського захистити себе та інших від злочинців
Нє, це так не працює. Якщо чорта з ножем треба відразу лупити з пістолета без зайвих розмов, то власне він й мав розрядити обійму в голову мовчки. Якщо все ж існує інший протокол дій, то й постають питання до всього, чого не видно з камери.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: Стрілянина - робота поліції.
« Reply #29 : Березня 18, 2023, 11:16:30 23:16 »
Нєхуй було цю мульку взагалі починати.
Play stupid games, win stupid prizes (tm)