Автор Тема: Байден: в НАТО Украину примут только после смены власти  (Прочитано 6108 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17414
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
А це від Березовця:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Ну, можете спробувати написати якусь маєчню про гендери та з'їхати на цьому. Ще можна наліпити смайликів, або створити гілку "зливають!" з об'явою щодо постачання снарядів. Коротше будь-що підійде, аби не обговорення за суттю подій.

Навіщо пробувати. Я вже читаю маячню, що Байден чомусь вважав Україну як протекторат Кацапії. Дійсно дивно - країну, яка в масі своїй на чесних виборах обирала хіхікаючих та гигикаючих з Хуйлом тімашонок і яників, а потім бажаючих 'пєрєстать стрєлять' опаришів та висміювала проукраїнських Юща і Пороха, посмів сприймати як територію кацапського впливу   :Ganba:

Снаряди - це якраз суть справи. А зі стогонами про рашу, яку НАТО повинно рознести за пару днів ядерними нюками - це до охвісу найвеличнішого, там таке люблять тулити тоді, коли не зайняті крадівництвом  :smilie7:   

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20797
вот мне интересно
аддминистрация фупа сейчас начнет переобуваться или банить сторонников Байдена

а вообще жду криков зеленых Байден хуже путина :fp2

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
вот мне интересно
аддминистрация фупа сейчас начнет переобуваться или банить сторонников Байдена

а вообще жду криков зеленых Байден хуже путина :fp2

Ну, опаришівські 'палітікі' на чолі з найвеличнішим в свій час надрочували на Бидлана і відкривали справи на Байдена   :smilie7:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20797
Ну, опаришівські 'палітікі' на чолі з найвеличнішим в свій час надрочували на Бидлана і відкривали справи на Байдена   :smilie7:

я не уверен что они и сейчас не работают на Быдлана

постоянно нагло подставляют Байдена

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Навіщо пробувати. Я вже читаю маячню, що Байден чомусь вважав Україну як протекторат Кацапії. Дійсно дивно - країну, яка в масі своїй на чесних виборах обирала хіхікаючих та гигикаючих з Хуйлом тімашонок і яників, а потім бажаючих 'пєрєстать стрєлять' опаришів та висміювала проукраїнських Юща і Пороха, посмів сприймати як територію кацапського впливу   :Ganba:
Ну от саме нездатність розуміти різницю між країною під лютим тиском кацапстану та країною-протекторатом кацапстану - це те, що дозволяється форумчянам, але є маркером профнепридатності будь-якого політика з претензією на право прийняття серйозних рішень по зовнішньополітичній арені. Ну або маркером сволоти :) хоча особисто я схиляюся до непрофесійності.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46748
  • Never give in!
За що не люблять бюрократи Трампа?
За те що він знає що стільки кошутє. :laugh: :laugh:
Колись ще задовго до його президенства в одному із телеінтерв“ю (а йоґо до президентства всі дуже любили, особливо демократи) ві сказав:

- “Проблема з урядом і грошима платників податків та, що ось, скажімо, добрий молоток, який ви у крамниці купите за 20 доларів, мінстерство оборони закуповує через лобістів по 200 доларів.“  :gigi: :gigi: :gigi:

А ви тут розводите шмарклі про корупцію на яйцях та кевларових шоломах. У США - це норма.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Ну от саме нездатність розуміти різницю між країною під лютим тиском кацапстану та країною-протекторатом кацапстану - це те, що дозволяється форумчянам, але є маркером профнепридатності будь-якого політика з претензією на право прийняття серйозних рішень по зовнішньополітичній арені. Ну або маркером сволоти :) хоча особисто я схиляюся до непрофесійності.

Знову якісь дєвочькові емоційні пасажі.

Кожна нація формується через пролиту кров. Україна отримала формальну незалежність в 91 році трохи на халяву, відповідно пролиття цієї крові просто виявилось відкладеним в часі. 

Зразу після розвалу совка ніякого особливого тиску  не було, кацапи жерли ножки Буша і не відсвічували. І ті нації, які були сформованіші, цим часом скористались. А наше болото тоді квакало про брацкій руzzкій нарот і вкусний савєцкій пломбір.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
- Василь, кажуть у тебе від батька Калаш залишився?
- Ну залишився, а що?
- Та тут сусід каже, що він тебе боїться із-за того.
- Тю, так у нього ж самого кулемет, та й не один! Та й нахуй він мені вперся, я ні на кого не нападав...
- Ну то таке....Він все одне боїться. А може віддасиш того калаша сусіду - він тоді тебе боятися не буде.
- Тю, а як я захищатися буду?
- Та гавно вапріс, сусід пообіцяє, що він на тебе нападати не буде і що навіть захистить, якщо хтось інший полізе. І я теж, з свого боку, обіцяю вписатися, хоч я і з іншого району. І ще мій корєш, котрий на острові живе, теж впишеться. Але насправді, хто до тебе полізе? Ми далеко, а сусід - він ж практично брат тобі. Майже. Віддай по-хорошому, а?

(Василь віддає калаша, отимує красивий сертихвікат у рамці).

Через якийсь час сусід валить паркан, заходить до Василя, їбе гусей і доньку, вбиває сина, відхряпав дві кімнати з п'яти і готовий "аканчятєльно рєшить вапріс" з Василем і жінкою. Василь дзвонить до решти добрих дядечок-гарантів і чує, що по-перше сертихвікат "то таке", що калаш вони йому не дадуть, і навіть бєрдан однозарядний не дадуть, бо він може нідайбо сусіду шибки в хаті прострілити, а це ніхультурна. І що взагалі, Василю б не завадило подивитися на себе: і випива він по вихідних, і зайва вага у ньго, і з рота пахне а ще він з роботи 18 зварювальних електродів спиздив за останні 30 років і хай не думає, що ніхто не знає.  :smilie8:

Ось що мені нагадує вся ця дискусія про "наллємо води у басейн коли ви так навчитесь бездоганно з вишки вниз головою стрибати і робити ластівку в процесі".  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Знову якісь дєвочькові емоційні пасажі.

Кожна нація формується через пролиту кров. Україна отримала формальну незалежність в 91 році трохи на халяву, відповідно пролиття цієї крові просто виявилось відкладеним в часі. 

Зразу після розвалу совка ніякого особливого тиску  не було, кацапи жерли ножки Буша і не відсвічували. І ті нації, які були сформованіші, цим часом скористались. А наше болото тоді квакало про брацкій руzzкій нарот і вкусний савєцкій пломбір.
Тиску настільки не було, що президент США особисто прилітав позаганяти про каклєту па-кієфскі та необхідність покинути отой дурнуватий націоналізм та думки про незалежність. А потім драв дупу аби ото та Україна роззброювалася якось активніше, аби літачки пилялися, оце усе.
Стільки уваги до отих недолугих украйонців було, аж ніяково.
Коротше, споживання інформаційної інформації дається взнаки :) все на місці, в одному кроці від failed state.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Тиску настільки не було, що президент США особисто прилітав позаганяти про каклєту па-кієфскі та необхідність покинути отой дурнуватий націоналізм та думки про незалежність. А потім драв дупу аби ото та Україна роззброювалася якось активніше, аби літачки пилялися, оце усе.
Стільки уваги до отих недолугих украйонців було, аж ніяково.
Коротше, споживання інформаційної інформації дається взнаки :) все на місці, в одному кроці від failed state.

Тинди-ринди. Ніби ж про тиск кацапів йдеться   :smilie11:

Президент США щось там формально попистів, типу 'а може передумаєте' і почесав собі додому. Зрештою, на його пистіж навіть наші селюки забили.

А роззброювалися і літачки віддавали якраз тому, що нації сформованої не було, а були кравчуки 'поміж крапельками' з рівнем інститутського парторга.

Ті ж жиди в Ізраїлі, коли більш-менш сформувались  як державна нація, клали болт  на різних закордонних порадників і на всілякі оони з радбезами, а якраз клепали самі і закуповували де могли ту ж зброю, щоби було чим хуяритись з сусідами.   

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226

Ті ж жиди в Ізраїлі, коли більш-менш сформувались  як державна нація, клали болт  на різних закордонних порадників і на всілякі оони з радбезами, а якраз клепали самі і закуповували де могли ту ж зброю, щоби було чим хуяритись з сусідами.

То  в них просто мумурандуму не було.  :alen

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Тинди-ринди. Ніби ж про тиск кацапів йдеться   :smilie11:
Стоп, тобто ви хочете сказати що США це ще й без участі/просьп/сасусасущіствованій з кацапами робили? Чисто від щирого серця?
Йой  :weep: оце так тинди-ринди вмалювалися, а ще кажуть що я тут на США хвіст підіймаю  :laugh:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Стоп, тобто ви хочете сказати що США це ще й без участі/просьп/сасусасущіствованій з кацапами робили? Чисто від щирого серця?
Йой  :weep: оце так тинди-ринди вмалювалися, а ще кажуть що я тут на США хвіст підіймаю  :laugh:

Чого ж без участі. Кацапи сказали 'а хорошо би...', Жора Буш відповів 'да-да', відбув номер та й по всьому.

Не треба занадто надавати ваги балаканині всіляких політиканів, навіть тих найвищих за рангом.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Чого ж без участі. Кацапи сказали 'а хорошо би...', Жора Буш відповів 'да-да', відбув номер та й по всьому.

Не треба занадто надавати ваги балаканині всіляких політиканів, навіть тих найвищих за рангом.
А нічого що вся гілка про балаканину отого "всілякого політикану, найвищого за рангом"?  :gigi:
Коротше, окєй. Безпрецедентний тиск на Україну не чинився. Ну або не чинився в перші роки незалежності. Ну або чинився, але без кацапйя. Ну або все ж з кацапйом, але то не рахується, бо дужо незручно виходить.
Мені одне незрозуміло, нащо так вперто пхати глобус в ту сову? В чому полягає сама логіка? Чому просто не визнати помилковою стратегію США в частині взаємодій з кацапами? Це якийсь харам?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17414
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Знову за рибу гроші!
Що за дурне намагання рахувати чужі помилки? (Жора Буш, блять! Пригадали!)
Так, вони були, але вони мають право на свої помилки. Їм їх і виправляти.

Нам би порахувати свої помилки. І справа не лише в тих, які ми вже зробили.
Біда в тому, що зелені підараси нічого окрім помилок не роблять і зараз.
Старі помилки нас вже не згублять, бо нам на допомогу прийшла уся світова спільнота.
А от помилки які прямо тут і зараз роблять зелені покидьки, гублять нас вже зараз.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Знову за рибу гроші!
Що за дурне намагання рахувати чужі помилки? (Жора Буш, блять! Пригадали!)
Так, вони були, але вони мають право на свої помилки. Їм їх і виправляти.
Так а що я можу вдіяти, якщо ви без таких прикладах на пальцях відмовляєтеся розуміти дуже просту тезу. Зеленський\Кравчук можуть бути якими завгодно мудаками, але це ніяк не впливає на помилки Байдена\Буша. Помилки Байдена\Буша йдуть від провальної стратегії.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
А, до речі.
https://suspilne.media/512641-velika-britania-pidtrimue-sprosenu-proceduru-vstupu-ukraini-do-nato/
Цитувати

Велика Британія підтримає вступ України до Північноатлантичного альянсу (НАТО) за спрощеною процедурою.

Про це сказав міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі, повідомляє The Guardian.

За його словами, Британія підтримає пропозицію про те, що Україні не потрібно буде проходити етап Плану дій щодо членства (ПДЧ) для вступу до Альянсу.

"Ми бачили, як Україна розвивається, і розвивається неймовірно швидко. Єнс Столтенберг на неформальному саміті міністрів закордонних справ НАТО сказав, що насправді багато вимог Плану дій щодо членства в Альянсі вже виконуються", — сказав Клеверлі.

Міністр додав, що Україні вдається успішно реформувати свої Збройні сили у під час повномасштабної війни з Росією.
Не в курсі пацани, що украйонці дужо погані. Ну, звідки їм знати. Це ж пан Байден шарить, а не оці лохі альбіонські  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
А нічого що вся гілка про балаканину отого "всілякого політикану, найвищого за рангом"?  :gigi:
Коротше, окєй. Безпрецедентний тиск на Україну не чинився. Ну або не чинився в перші роки незалежності. Ну або чинився, але без кацапйя. Ну або все ж з кацапйом, але то не рахується, бо дужо незручно виходить.
Мені одне незрозуміло, нащо так вперто пхати глобус в ту сову? В чому полягає сама логіка? Чому просто не визнати помилковою стратегію США в частині взаємодій з кацапами? Це якийсь харам?

США, по великому рахунку, похер на кацапів. Тому й стратегія була така собі, тобто ніяка.

Але коли кацапи таки заїпуть (як от зараз), то тоді писти отримають. Нехай не моментально, нехай вони (Штати) навіть не власноруч це зроблять, але варіант безальтернативний. 

Цілком можливо, що й опаришів наших  періодично ганяють, щоб тут після всього якоїсь лайт версії Кацапстану не викристалізувалось. Бо сумнівів в тому, що єрмаки-каломойські ментально від кацапів не особливо далеко втекли особливо ні в кого немає. А мудрий нарот свою здатність з власної ініціативи наїстись лайна також демонструє з завидною стабільністю.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
А от помилки які прямо тут і зараз роблять зелені покидьки, гублять нас вже зараз.

Помилку з гальмуванням передачі радянских літаків цілий рік робили не зелені покидьки. Помилки з гальмуванням передачі західних танків і бмп 10 місяців зробили не зелені покидьки (чим дали кацапам час провести мобілізацію і збудувати глибоко ешелоновану оборону). Помилку з гальмуванням передачі систем Петріот аж до весни 2023 (аж поки половина енергетичної інфраструктури не пішла по пизді) зробили не зелені покидьки. Помилку з продовженням гальмування передачі ATACAMS і західної авіації (що очевидно ускладнює контрнаступ) зробили не зелені покидьки . І все це викликано хибними теоріями у зовнішній політиці, корені котрих тягнуться до тих самих бушей, клінтонів і засмаглих лавреатів. Ніякі спижжені яйця не шкодять так, як вищеозначені помилки, скільки не верещи про зворотнє.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
США, по великому рахунку, похер на кацапів. Тому й стратегія була така собі, тобто ніяка.

Але коли кацапи таки заїпуть (як от зараз), то тоді писти отримають. Нехай не моментально, нехай вони (Штати) навіть не власноруч це зроблять, але варіант безальтернативний. 

Цілком можливо, що й опаришів наших  періодично ганяють, щоб тут після всього якоїсь лайт версії Кацапстану не викристалізувалось. Бо сумнівів в тому, що єрмаки-каломойські ментально від кацапів не особливо далеко втекли особливо ні в кого немає. А мудрий нарот свою здатність з власної ініціативи наїстись лайна також демонструє з завидною стабільністю.
Оце от і є "знов за рибу гроші". Ну, знов так знов  :gigi:
1) США не пофіг на кацапів оскільки вони постійно й відкрито не дають їм розвалитися. Я особисто сподіваюся що цю провальну стратегію все ж буде переглянуто, але факт що стратегія була та є
2) Другий абзац можна скоротити до анаконди
3) Всі казки про те, як США ганяють зеслуг, можна відправляти до комісії єрмачка-макфольчіка

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Ніякі спижжені яйця не шкодять так, як вищеозначені помилки, скільки не верещи про зворотнє.
Дик навіть якщо б шкодили, це все одно дві різні речі.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Жоржовічь з Комашками, ви дійсно вважаєте, що Україна для всіх знаходиться в центрі всесвіту ? Я навіть не кажу про всілякі магадаскари-брунеї, але навіть для обивателів в Штатах чи країнах Європи ? 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46748
  • Never give in!
Швеця вам на ніч...  :gigi: :gigi: :gigi:




If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Жоржовічь з Комашками, ви дійсно вважаєте, що Україна для всіх знаходиться в центрі всесвіту ? Я навіть не кажу про всілякі магадаскари-брунеї, але навіть для обивателів в Штатах чи країнах Європи ?
Це ніби не я тут бігаю з посиланнями на локальні українські розклади, та розповідаю про "Байден! Байден все це бачить! Байден все це знає!!". То чого ви мене питаєте про центри всесвітів?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Це ніби не я тут бігаю з посиланнями на локальні українські розклади, та розповідаю про "Байден! Байден все це бачить! Байден все це знає!!". То чого ви мене питаєте про центри всесвітів?

Ну, Байден якраз таки знає, бо за посадою мусить у всю цю херню вникати  :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Ну, Байден якраз таки знає, бо за посадою мусить у всю цю херню вникати  :smilie7:
Ну от і зʼясували, хто тут вважає Україну центром всесвіту :)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Ну от і зʼясували, хто тут вважає Україну центром всесвіту :)

Тільки Байден ? Там цілий діпстейт є  :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17414
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Помилку з гальмуванням передачі систем Петріот аж до весни 2023 (аж поки половина енергетичної інфраструктури не пішла по пизді) зробили не зелені покидьки.

Жоржику!
Хочу тобі нагадати, що наприклад поляки чекали свій Петріот шість років, і заплатили за нього шість мільярдів. Де які країни стоять в черзі за Петріотами, і хз коли отримають.
Нам дали через пів року. І літаки дали. І танки. І Шторми. І транспортери, і БМП, і Краби, і Цезарі, і А777, і Д-30, і FH70, і Хаймарси, і МЛРС і снаряди, і дохуя-дохуя ще всього.
А ще країни заходу навчають тисячі наших військових і сплачують за це.
А ще нам дають достатньо грошей, щоб країна існувала.
А ще приймають мільйони біженців.
Низький їм уклін за все це!

А ви з Комашкою ідіоти.
Навіть Гопік обходить вас стороною. :smilie5:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17414
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Забув додати, що нам ніхто нічого не винен.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: