Автор Тема: Питання до свободівців  (Прочитано 15009 раз)

0 Користувачів і 37 Гостей дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Питання до свободівців
« Reply #120 : Травня 04, 2014, 06:19:59 18:19 »
По темі гілки - судячи з подій в Одессі питань до Свободи нема - запроданці і зрадники, як і БЮТ. За гроші і посади продають Україну.
Батя, мы стараемся ...

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #121 : Травня 04, 2014, 08:41:33 20:41 »
По темі гілки - судячи з подій в Одессі питань до Свободи нема - запроданці і зрадники, як і БЮТ. За гроші і посади продають Україну.
Фаріон вже напевно пише заяву на вступ в "Єдіную Расію". Незабаром буде вчити львів"ян правильно любити Путєна  :laugh:

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до свободівців
« Reply #122 : Травня 04, 2014, 08:50:38 20:50 »
УДАР теж не фонтанує діями .
Та всі політики більш язиками воюють.
Одне діло триндіти в Раді та у Савіка , а зовсім інше налагодити дії армії та силовиків.

Розумієте, по-перше я голосувала за Свободу, так як вважала їх справжніми захисниками українців. Тепер є сумніви.
По-друге, можливо я помиляюсь, але ніколи не вважала УДАР повноцінною партією, тим більш, патріотичною силою.
Саме так. Удар - не партія.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #123 : Травня 04, 2014, 09:41:11 21:41 »
Легко ж Вас розвести. Газпрому навіть розкошелитись по-справжньому не довелось.

Судячим з усього, Газпрому вдалось "розвести", крім мене, ще й усю Європу:

Цитувати
Низка європейських країн вже ввела мораторій на використання технології гідророзриву (фрекінгу) при видобуванні нетрадиційних газів, впевнившись в катастрофічних наслідках такого методу або усвідомлюючи високий ступінь ризиків [21]. Застосування технології фрекінгу заборонене у Франції та Бельгії. У Німеччині, зокрема у Північній Вестфалії, після надання декількох ліцензій запроваджено мораторій, а у Гессені ліцензії не надаються.... Компанія Шелл проводила буріння у Швеції, але пішла з цієї країни через протести місцевих мешканців, а також через невтішні результати розробки

Але мені хотілося б почути більш конкретні аргументи, з цифрами, (бо слово"маячня" як аргумент, чомусь, мною не сприймається) на оце:

Цитувати
Прибічники ГРП стверджують, що серед хімічних домішок є такі, що використовуються у харчовій, косметичній та фармацевтичній галузях[11]. Дослідження Європейського Парламенту "Вплив видобування сланцевого газу та сланцевої нафти на довкілля та здоров'я людей" [12] показало, що 58 з 260 речовин мають одне або кілька небезпечних властивостей.
Шість з них відносяться до списку речовин найвищої небезпеки, згідно з класифікацією Європейської Комісії: акриламід, бензол, етилбензол, ізопропил бензола (кумол), нафталін, тетранатрій етилендіамінтетраацетат.[12]
Одну речовину (нафталін-біс (1-метилетил) в даний час досліджують, оскільки вона вважається стійкою, здатною до біоакумуляції і токсичною

чи це:

Цитувати
При бурінні однієї свердловини використовуються десятки тонн хімікатів, склад яких становить «комерційну таємницю»

Ризик потрапляння цих хімікатів у ґрунтові води під час фрекінгу пов'язаний з:

протіканнями, спричиненими дефектами обсадки свердловини: документи свідчать, що 6% свердловин для гідророзриву виходять з ладу відразу, а 50% — протягом 15 років[3];
Протіканнями, які сталися під землею, через природні або штучні тріщини та ходи. Більша частина рідини для фрекінгу залишається під землею (до 80% закачаного об'єму). Деякі дослідження на комп'ютерних моделях показують, що ця рідина теоретично може мігрувати до природних запасів питної води (таких як водоносні горизонти і джерела) часто за кілька років[4].

і т.д.  http://uk.wikipedia.org/wiki/Гідравлічний_розрив_пластів#.D0.9F.D1.80.D0.BE.D1.82.D0.B5.D1.81.D1.82.D0.BD.D0.B8.D0.B9_.D1.80.D1.83.D1.85

Не хотіли б таку газову свердловину в себе на подвір'ї? Поруч зі свердловиною для води ? :smilie3:

Хе-хе-хе !  :smilie5:

Я бачу ви серйозно вивчаєте вікіпедію.  :read:

Щоб спростити вам життя, ось коротка інформація про ВСІ інциденти з сланцем у  США: http://www.thedailybeast.com/articles/2012/06/20/where-are-all-the-fracking-accidents.html#url=/articles/2012/06/20/where-are-all-the-fracking-accidents.html, де видобуток давно ведеться на масштабному рівні та просвердлено тисячі свердловин. Базується на дослідженнях Массачусетського Інституту Технологій.

Загальна кількість інцидентів, що якимось чином проявились: 43 випадки (насправді існує цифра 47). Більшість з них пов'язані з тим, що після буріння газових свердловин питна вода стала 'несмачною'.  :weep:

Не хочу займатись агітацією, інформацію про сланцеві 'міфи' можете подивитись тут:http://s01.static-shell.com/content/dam/shell-new/local/country/ukr/downloads/pdf/12_myths_about_shale_gas_ukr.pdf ( на українській мові). Хочу зауважити, що видобуток сланцевого газу у Великобританії, якої цей текст стосується,  вже дозволений. У інших країнах Європи, про які ви згадуєте, питання надання дозволів  на видобуток тільки розглядається. Ніяких абсолютних заборон, як то кричать різні Газпром-медія, не існує в принципі.

Коли щось не зовсім зрозуміло, звертайтесь. Буду радий допомогти.  :shuffle:

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #124 : Травня 04, 2014, 10:48:30 22:48 »
Тема "сланцевый газ" - это лакмусовая бумажка для кацапов и кацапской агентуры. Они его ненавидят всеми фибрами души.

И верхушка ВОС, похоже, на этом вопросе крупно попалилась. За ними тянется что-то вроде парашюта Штирлица. Вроде бы, украинские патриоты, но поют в унисон с газпромовскими шавками. Слишком велики ставки? Ради этого можно спалить глубоко законспирированную агентутру? Возможно.

я пояснював ще на старому ФУПі ставлення Свободи до питання видобудку сланцевого газу. Хто не вкурсі - пояснюю ще раз.
Свобода дійсно по максимуму ставила палки в колеса цьому питанню в часи режиму йануковича. Мотивація в той час була така:
1. Не дати можливість йанику стати "своїм сучим сином" для США
2. Не дати "сім*ї" можливість чергового грабунку держави
3. Добитися для місцевих мешканців максимальних преференцій у випадку якщо газ добувати почнуть.
Всі тупі істерички на пару з "облічітєлями" від конкурентів здійняли виття шо "Свобода грає за газпром"
І нині ніхто з них не каже, що Львівська обл.рада дала дозвіл на видобуток газу.
Я знаю точно, що роздування декількох скандалів навколо Свободи відбувалось виключно з однією метою - щоб представник газовидобувної компанії зустрівся з Сех і щоб питання вирішилося так, як йому треба.
В цій "великій грі" за газ багатьох "доброзичливців" Свободи використовують в темну... Вони навіть не здогадуються, що тиражуючи брехню і лиючи бруд на Свободу, вони тим самим зменшують потиенційні надходження до бюджету держави і сприяють збільшенню забрудненості середовища
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Питання до свободівців
« Reply #125 : Травня 04, 2014, 10:55:51 22:55 »
Тема "сланцевый газ" - это лакмусовая бумажка для кацапов и кацапской агентуры. Они его ненавидят всеми фибрами души.

И верхушка ВОС, похоже, на этом вопросе крупно попалилась. За ними тянется что-то вроде парашюта Штирлица. Вроде бы, украинские патриоты, но поют в унисон с газпромовскими шавками. Слишком велики ставки? Ради этого можно спалить глубоко законспирированную агентутру? Возможно.

я пояснював ще на старому ФУПі ставлення Свободи до питання видобудку сланцевого газу. Хто не вкурсі - пояснюю ще раз.
Свобода дійсно по максимуму ставила палки в колеса цьому питанню в часи режиму йануковича. Мотивація в той час була така:
1. Не дати можливість йанику стати "своїм сучим сином" для США
2. Не дати "сім*ї" можливість чергового грабунку держави
3. Добитися для місцевих мешканців максимальних преференцій у випадку якщо газ добувати почнуть.
Всі тупі істерички на пару з "облічітєлями" від конкурентів здійняли виття шо "Свобода грає за газпром"
І нині ніхто з них не каже, що Львівська обл.рада дала дозвіл на видобуток газу.
Я знаю точно, що роздування декількох скандалів навколо Свободи відбувалось виключно з однією метою - щоб представник газовидобувної компанії зустрівся з Сех і щоб питання вирішилося так, як йому треба.
В цій "великій грі" за газ багатьох "доброзичливців" Свободи використовують в темну... Вони навіть не здогадуються, що тиражуючи брехню і лиючи бруд на Свободу, вони тим самим зменшують потиенційні надходження до бюджету держави і сприяють збільшенню забрудненості середовища

 :smiley23: Вони змушені були відступити під тиском громадськості. Бо всім були очевидні дві речі: "Свобода" або на підсосі у Газпрома, або хоче жирного відкату.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #126 : Травня 04, 2014, 11:08:50 23:08 »
Тема "сланцевый газ" - это лакмусовая бумажка для кацапов и кацапской агентуры. Они его ненавидят всеми фибрами души.

И верхушка ВОС, похоже, на этом вопросе крупно попалилась. За ними тянется что-то вроде парашюта Штирлица. Вроде бы, украинские патриоты, но поют в унисон с газпромовскими шавками. Слишком велики ставки? Ради этого можно спалить глубоко законспирированную агентутру? Возможно.

я пояснював ще на старому ФУПі ставлення Свободи до питання видобудку сланцевого газу. Хто не вкурсі - пояснюю ще раз.
Свобода дійсно по максимуму ставила палки в колеса цьому питанню в часи режиму йануковича. Мотивація в той час була така:
1. Не дати можливість йанику стати "своїм сучим сином" для США
2. Не дати "сім*ї" можливість чергового грабунку держави
3. Добитися для місцевих мешканців максимальних преференцій у випадку якщо газ добувати почнуть.
Всі тупі істерички на пару з "облічітєлями" від конкурентів здійняли виття шо "Свобода грає за газпром"
І нині ніхто з них не каже, що Львівська обл.рада дала дозвіл на видобуток газу.
Я знаю точно, що роздування декількох скандалів навколо Свободи відбувалось виключно з однією метою - щоб представник газовидобувної компанії зустрівся з Сех і щоб питання вирішилося так, як йому треба.
В цій "великій грі" за газ багатьох "доброзичливців" Свободи використовують в темну... Вони навіть не здогадуються, що тиражуючи брехню і лиючи бруд на Свободу, вони тим самим зменшують потиенційні надходження до бюджету держави і сприяють збільшенню забрудненості середовища

 :smiley23: Вони змушені були відступити під тиском громадськості. Бо всім були очевидні дві речі: "Свобода" або на підсосі у Газпрома, або хоче жирного відкату.

ну-ну... я навів логічну й правдиву мотивацію тих дій, а ти бризкаєш слиною і чіпляєш ярлички. Без жодного фактажу...
І хто ти після того?
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Питання до свободівців
« Reply #127 : Травня 04, 2014, 11:13:28 23:13 »
ну-ну... я навів логічну й правдиву мотивацію тих дій, а ти бризкаєш слиною і чіпляєш ярлички. Без жодного фактажу...
І хто ти після того?

Я ніхто і звуть мене ніяк.  А от парламентська партія, що тримає виборців за дурнів, просто перестає бути парламентською партією - та й усе.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #128 : Травня 04, 2014, 11:25:45 23:25 »
ну-ну... я навів логічну й правдиву мотивацію тих дій, а ти бризкаєш слиною і чіпляєш ярлички. Без жодного фактажу...
І хто ти після того?

Я ніхто і звуть мене ніяк.  А от парламентська партія, що тримає виборців за дурнів, просто перестає бути парламентською партією - та й усе.

ок!
"курчат по осені рахують"(с)
поживемо - побачимо як то буде і хто кого дурив...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Питання до свободівців
« Reply #129 : Травня 05, 2014, 12:01:12 00:01 »
У мене давно склалося враження, що керівництво Свободи просто паразитує на патріотичних почуттях людей і дурить власних прихильників. Керівники Свободи - в абсолютній масі банальні демагоги і бездарі, а також хитрі пристосуванці типу тягнибоків-сичів-махніцьких-михальчишиних.
Серед рядових Свободівців - маса патріотично налаштованих і чесних людей, і вони довели це на Майдані і після нього, поклавши власні життя заради України. Було б не погано, якби партія очистилася від збанкрутілого і корумпованого керівництва, але зараз такий час, що взагалі не відомо, що буде завтра.

Никогда не забуду, как Тягнибок уговаривал всех в январе уходить с Майдана, или, по крайней мере, освободить Грушевского - "потому что нас же всех посадят". "И вообще, Киев нас не поддержал" Когда мы ему сказали, что из 40 человек, перед которыми он стоит, киевлян три четверти, он не придумал, что ответить. Это было возле Европейской баррикады (с лозунгом, "Поймите нас - задолбало").

С этого момента его партии для меня не существует. Желаю, кстати, Львову отбиться от этих паразитов, слава богу, львовяне уже поняли, что это за компания...
   

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #130 : Травня 05, 2014, 12:06:35 00:06 »
Загальна кількість інцидентів, що якимось чином проявились: 43 випадки (насправді існує цифра 47). Більшість з них пов'язані з тим, що після буріння газових свердловин питна вода стала 'несмачною'.  :weep:

Це, гадаю, якраз і є та кількість домоволодінь, що втрапила у зону видобутку сланцевого газу в США. :smilie5:
А скільки втрапить в Україні?
Проте,кому це цікаво? Гешефт є  гешефт. Головне ж, щоб у Швейцарії фрекінґ не використовували, чи не так? :smilie3:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #131 : Травня 05, 2014, 12:09:33 00:09 »
Тема "сланцевый газ" - это лакмусовая бумажка для кацапов и кацапской агентуры. Они его ненавидят всеми фибрами души.

И верхушка ВОС, похоже, на этом вопросе крупно попалилась. За ними тянется что-то вроде парашюта Штирлица. Вроде бы, украинские патриоты, но поют в унисон с газпромовскими шавками. Слишком велики ставки? Ради этого можно спалить глубоко законспирированную агентутру? Возможно.

я пояснював ще на старому ФУПі ставлення Свободи до питання видобудку сланцевого газу. Хто не вкурсі - пояснюю ще раз.
Свобода дійсно по максимуму ставила палки в колеса цьому питанню в часи режиму йануковича. Мотивація в той час була така:
1. Не дати можливість йанику стати "своїм сучим сином" для США
2. Не дати "сім*ї" можливість чергового грабунку держави
3. Добитися для місцевих мешканців максимальних преференцій у випадку якщо газ добувати почнуть.
Всі тупі істерички на пару з "облічітєлями" від конкурентів здійняли виття шо "Свобода грає за газпром"
І нині ніхто з них не каже, що Львівська обл.рада дала дозвіл на видобуток газу.
Я знаю точно, що роздування декількох скандалів навколо Свободи відбувалось виключно з однією метою - щоб представник газовидобувної компанії зустрівся з Сех і щоб питання вирішилося так, як йому треба.
В цій "великій грі" за газ багатьох "доброзичливців" Свободи використовують в темну... Вони навіть не здогадуються, що тиражуючи брехню і лиючи бруд на Свободу, вони тим самим зменшують потиенційні надходження до бюджету держави і сприяють збільшенню забрудненості середовища

Хотілось би спробувати повірити, але виглядає дуже натягнуто. 

Пряма цитата Сех з свободівського сайту: 'Міт про те, що і в Сполучених штатах Америки, і в країнах Европи успішно видобувають сланцевий газ, руйнується на очах – у багатьох державах не хочуть ризикувати здоров'ям громадян і довкіллям'. Це відверта брехня, суть якої не зовсім зрозуміла.

По пп. 1,2 - газ мають добувати американці, яким насправді було похер на янека. Свою долю по розподілу вони віддають на баланс держави, а не комусь особисто. Та й реальні об'єми видобутку будуть лише років через 5-6, не менше. Чи Свобода була так впевнена, що яник - це так надовго ?  :smilie5:

Не зовсім також зрозуміло, чому інвестор мав бігати за Сех, щоби обговорити питання по суті ? Чи це у неї такий бізнес 'по-галичанськи' ?

Якщо облрада таки дала дозвіл на видобуток - зауважу, ще в жовтні 2013 р., тобто все ще при Янику ?! (хоч Свобода так і не голосувала за нього), то можна припустити, що питання екології вже були вирішені по серйозному ? От тільки я чомусь дотепер не зміг отримати інформацію, на основі якого стандарту буде йти видобуток - ЄСівського чи американського ? Тобто, по простому: чи зобов'язаний користувач повторно закачувати використану воду в свердловини, чи ні ? Підозрюю, що це насправді всім 'великим екологам' та борцям до лампочки.

Питання блядські ці зайобують (с) Лесь.  :smilie7:
 

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #132 : Травня 05, 2014, 12:14:01 00:14 »
які ваші аргументи на користь тези "від цього буде більше користі і суспільству і партії."?
генпрокуратура не буде робити навіть того мінімуму що нині, в міністерствах знову почнеться кумівство і дерибан а у ВР збільшиться к-сть срачу (імхо)

Перебування в опозиції буде корисніше, бо дасть можливість тиску на тюлєбан. Співпраця з тюлєбаном згубна для всіх.
Не можна брати на себе відповідальність за чужі рішення.
Жулинські-драчі сиділи за столами при всіх президентах, але керували табачники.

країна перебуває в стані війни... Вважаю, що вже давно тре позбутись поділу за кольоровими "фантиками" і працювати над відбиттям зовнішньої агресії.
Бавитись в опозицію будемо в мирний час

Справа не в фанткиках, і не грі в опозицию.
Все виглядає так що Свобода підтримує ворогів і зрадників, які захопили владу.
Виникає питання чи в керівництві "Свободи" не засіли такі самі зарадники і агенти Кремля, як і в БЮТ.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #133 : Травня 05, 2014, 12:18:44 00:18 »
Загальна кількість інцидентів, що якимось чином проявились: 43 випадки (насправді існує цифра 47). Більшість з них пов'язані з тим, що після буріння газових свердловин питна вода стала 'несмачною'.  :weep:

Це, гадаю, якраз і є та кількість домоволодінь, що втрапила у зону видобутку сланцевого газу в США. :smilie5:
А скільки втрапить в Україні?
Проте,кому це цікаво? Гешефт є  гешефт. Головне ж, щоб у Швейцарії фрекінґ не використовували, чи не так? :smilie3:

Так-так, на десятки тисяч свердловин , причому наприклад щільність населення в Пенсільванії, де їх дуже до фіга, рази в півтора вища, ніж в Україні.  :smilie5:

У Швейцарії немає сланцевого газу.  :shuffle:

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: Питання до свободівців
« Reply #134 : Травня 05, 2014, 12:25:28 00:25 »
ну-ну... я навів логічну й правдиву мотивацію тих дій, а ти бризкаєш слиною і чіпляєш ярлички. Без жодного фактажу...
І хто ти після того?

Я ніхто і звуть мене ніяк.  А от парламентська партія, що тримає виборців за дурнів, просто перестає бути парламентською партією - та й усе.

ок!
"курчат по осені рахують"(с)
поживемо - побачимо як то буде і хто кого дурив...

«Не тратьте куме сили...» Свобода на сьогодні - єдина проукраїнська добре стуктурована політична партія в нашій державі.
Відомо, що наказ на маргіналізацію проукраїнських сил іде з європи. На цьому форумі є кілька проплачених, котрі  постійно намагаються виливати на Свободу і її керівництво помиї і є недумаюча шара котра їх підтримує з огляду на потребу скинути негатив. На жаль керівники Свободи - повні профани в політичному маркетингу, а гірше того, нехтують ним. На мою думку, зараз, тролити партію, котра єдина стоїть на чіткій державницькій позиції є не тільки політичним невіглаством але і злочином проти держави.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #135 : Травня 05, 2014, 12:31:40 00:31 »
ну-ну... я навів логічну й правдиву мотивацію тих дій, а ти бризкаєш слиною і чіпляєш ярлички. Без жодного фактажу...
І хто ти після того?

Я ніхто і звуть мене ніяк.  А от парламентська партія, що тримає виборців за дурнів, просто перестає бути парламентською партією - та й усе.

ок!
"курчат по осені рахують"(с)
поживемо - побачимо як то буде і хто кого дурив...

«Не тратьте куме сили...» Свобода на сьогодні - єдина проукраїнська добре стуктурована політична партія в нашій державі.
Відомо, що наказ на маргіналізацію проукраїнських сил іде з європи. На цьому форумі є кілька проплачених, котрі  постійно намагаються виливати на Свободу і її керівництво помиї і є недумаюча шара котра їх підтримує з огляду на потребу скинути негатив. На жаль керівники Свободи - повні профани в політичному маркетингу, а гірше того, нехтують ним. На мою думку, зараз, тролити партію, котра єдина стоїть на чіткій державницькій позиції є не тільки політичним невіглаством але і злочином проти держави.

Де мої гроші ?  Хочу їх отримати. :laugh:

А Свободівські боси не хочуть спробувати не тримати людей за дурнів ? В довшій перспективі це буде найкращим маркетингом.  :Prapor2: 

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #136 : Травня 05, 2014, 12:34:58 00:34 »
«Не тратьте куме сили...» Свобода на сьогодні - єдина проукраїнська добре стуктурована політична партія в нашій державі.
Відомо, що наказ на маргіналізацію проукраїнських сил іде з європи. На цьому форумі є кілька проплачених, котрі  постійно намагаються виливати на Свободу і її керівництво помиї і є недумаюча шара котра їх підтримує з огляду на потребу скинути негатив. На жаль керівники Свободи - повні профани в політичному маркетингу, а гірше того, нехтують ним. На мою думку, зараз, тролити партію, котра єдина стоїть на чіткій державницькій позиції є не тільки політичним невіглаством але і злочином проти держави.

Я сьогодні ще й ходив в палатку Свободи, пісулей давав агітаторам  :Ganba: Отримав кучу емоцій та задоволення. Наболіло на "верхушку", а попало рядовим.
Це моя мстя за те, що зрадники. Я раніше за БЮТ голосував (у 2002 році) і тепер теж зрадники отримують по-повній. Їх палатки також під роздачу попадають.
Я авторитетна людина, в мене є коло знайомих, які з моєю думкою рахуються. Мені соромно за те, що я агітував за БЮТ, а тепер за Свободу. БЮТ я розкусив одразу, а Свободу, на жаль, після Майдану.
« Останнє редагування: Травня 05, 2014, 12:36:39 00:36 від Kvant »

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #137 : Травня 05, 2014, 12:36:06 00:36 »
У мене давно склалося враження, що керівництво Свободи просто паразитує на патріотичних почуттях людей і дурить власних прихильників. Керівники Свободи - в абсолютній масі банальні демагоги і бездарі, а також хитрі пристосуванці типу тягнибоків-сичів-махніцьких-михальчишиних.
Серед рядових Свободівців - маса патріотично налаштованих і чесних людей, і вони довели це на Майдані і після нього, поклавши власні життя заради України. Було б не погано, якби партія очистилася від збанкрутілого і корумпованого керівництва, але зараз такий час, що взагалі не відомо, що буде завтра.

Никогда не забуду, как Тягнибок уговаривал всех в январе уходить с Майдана, или, по крайней мере, освободить Грушевского - "потому что нас же всех посадят". "И вообще, Киев нас не поддержал" Когда мы ему сказали, что из 40 человек, перед которыми он стоит, киевлян три четверти, он не придумал, что ответить. Это было возле Европейской баррикады (с лозунгом, "Поймите нас - задолбало").

С этого момента его партии для меня не существует. Желаю, кстати, Львову отбиться от этих паразитов, слава богу, львовяне уже поняли, что это за компания...
   

Сергій! Я поважаю Вас як особистість, але тут ви дещо лукавите...((( Перегляньте ще раз відео і переконайтесь, що Тягнибок НЕ " уговаривал всех в январе уходить с Майдана, или, по крайней мере, освободить Грушевского"
І фразу про "нас же всех посадят" він сказав прямо після зустрічі в ап з йаником.  На той момент він сказав ПРАВДУ! камери були вже наготовані...

з.і. Будете у Львові - дайтеся чути. Спробую довести що я НЕ паразит
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #138 : Травня 05, 2014, 12:40:17 00:40 »
2 RG

ваше право брати до уваги мої пояснення чи ні...

з.і. я так і не побачив чітко сформульованих претензій до Свободи.
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #139 : Травня 05, 2014, 12:41:20 00:41 »
Сергій! Я поважаю Вас як особистість, але тут ви дещо лукавите...((( Перегляньте ще раз відео і переконайтесь, що Тягнибок НЕ " уговаривал всех в январе уходить с Майдана, или, по крайней мере, освободить Грушевского"
І фразу про "нас же всех посадят" він сказав прямо після зустрічі в ап з йаником.  На той момент він сказав ПРАВДУ! камери були вже наготовані...

з.і. Будете у Львові - дайтеся чути. Спробую довести що я НЕ паразит

А ніхто Вас і не винить! Проблема не в рядових партійцях. Там майже 100% реальних патріотів. Це партія мрія!
Проблема в керівництві Свободи. Тут уже нічого не вдієш, партія однієї особи.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #140 : Травня 05, 2014, 12:50:39 00:50 »
Сергій! Я поважаю Вас як особистість, але тут ви дещо лукавите...((( Перегляньте ще раз відео і переконайтесь, що Тягнибок НЕ " уговаривал всех в январе уходить с Майдана, или, по крайней мере, освободить Грушевского"
І фразу про "нас же всех посадят" він сказав прямо після зустрічі в ап з йаником.  На той момент він сказав ПРАВДУ! камери були вже наготовані...

з.і. Будете у Львові - дайтеся чути. Спробую довести що я НЕ паразит

А ніхто Вас і не винить! Проблема не в рядових партійцях. Там майже 100% реальних патріотів. Це партія мрія!
Проблема в керівництві Свободи. Тут уже нічого не вдієш, партія однієї особи.

я є одним з тих, хто в 1991-му році заснував цю партію. Мені є що розказати розумним людям!

з.і. і я НЕ є в керівництві партії! Вашими словами я -рядовий партієць
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: Питання до свободівців
« Reply #141 : Травня 05, 2014, 12:55:08 00:55 »
Сергій! Я поважаю Вас як особистість, але тут ви дещо лукавите...((( Перегляньте ще раз відео і переконайтесь, що Тягнибок НЕ " уговаривал всех в январе уходить с Майдана, или, по крайней мере, освободить Грушевского"
І фразу про "нас же всех посадят" він сказав прямо після зустрічі в ап з йаником.  На той момент він сказав ПРАВДУ! камери були вже наготовані...

з.і. Будете у Львові - дайтеся чути. Спробую довести що я НЕ паразит

А ніхто Вас і не винить! Проблема не в рядових партійцях. Там майже 100% реальних патріотів. Це партія мрія!
Проблема в керівництві Свободи. Тут уже нічого не вдієш, партія однієї особи.

То чого, ти, авторитетний чоловіче, їх тролиш?  ЗАРАЗ? :smilie11:
Маєш час і натхнення - вперед, допоможи своїм обранцям, роботи - не переробити.
Чи вони все мають робити самі, а ми їх будемо тільки критикивати?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #142 : Травня 05, 2014, 12:56:19 00:56 »
2 RG

ваше право брати до уваги мої пояснення чи ні...

з.і. я так і не побачив чітко сформульованих претензій до Свободи.

Претензія в принципі по підходу Свободи/її керівників до цього питання.

Але добре, якщо можете, дайте актуальну позицію Свободи (чи, принаймі, як ви її розумієте)  по питанню видобутку сланцевого газу в Україні.

Я розумію, що час зараз не зовсім відповідний на концептуальні дискусії, тому не прошу давати негайну відповідь.  :Prapor2:

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: Питання до свободівців
« Reply #143 : Травня 05, 2014, 12:56:41 00:56 »
ну-ну... я навів логічну й правдиву мотивацію тих дій, а ти бризкаєш слиною і чіпляєш ярлички. Без жодного фактажу...
І хто ти після того?

Я ніхто і звуть мене ніяк.  А от парламентська партія, що тримає виборців за дурнів, просто перестає бути парламентською партією - та й усе.

ок!
"курчат по осені рахують"(с)
поживемо - побачимо як то буде і хто кого дурив...

«Не тратьте куме сили...» Свобода на сьогодні - єдина проукраїнська добре стуктурована політична партія в нашій державі.
Відомо, що наказ на маргіналізацію проукраїнських сил іде з європи. На цьому форумі є кілька проплачених, котрі  постійно намагаються виливати на Свободу і її керівництво помиї і є недумаюча шара котра їх підтримує з огляду на потребу скинути негатив. На жаль керівники Свободи - повні профани в політичному маркетингу, а гірше того, нехтують ним. На мою думку, зараз, тролити партію, котра єдина стоїть на чіткій державницькій позиції є не тільки політичним невіглаством але і злочином проти держави.

Де мої гроші ?  Хочу їх отримати. :laugh:

А Свободівські боси не хочуть спробувати не тримати людей за дурнів ? В довшій перспективі це буде найкращим маркетингом.  :Prapor2:

Ти сам себе записав...

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #144 : Травня 05, 2014, 01:08:37 01:08 »
ну-ну... я навів логічну й правдиву мотивацію тих дій, а ти бризкаєш слиною і чіпляєш ярлички. Без жодного фактажу...
І хто ти після того?

Я ніхто і звуть мене ніяк.  А от парламентська партія, що тримає виборців за дурнів, просто перестає бути парламентською партією - та й усе.

ок!
"курчат по осені рахують"(с)
поживемо - побачимо як то буде і хто кого дурив...

«Не тратьте куме сили...» Свобода на сьогодні - єдина проукраїнська добре стуктурована політична партія в нашій державі.
Відомо, що наказ на маргіналізацію проукраїнських сил іде з європи. На цьому форумі є кілька проплачених, котрі  постійно намагаються виливати на Свободу і її керівництво помиї і є недумаюча шара котра їх підтримує з огляду на потребу скинути негатив. На жаль керівники Свободи - повні профани в політичному маркетингу, а гірше того, нехтують ним. На мою думку, зараз, тролити партію, котра єдина стоїть на чіткій державницькій позиції є не тільки політичним невіглаством але і злочином проти держави.

Де мої гроші ?  Хочу їх отримати. :laugh:

А Свободівські боси не хочуть спробувати не тримати людей за дурнів ? В довшій перспективі це буде найкращим маркетингом.  :Prapor2:

Ти сам себе записав...

За мною не займати.  :av 

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #145 : Травня 05, 2014, 01:20:51 01:20 »
Дивіться, що цікаво: рейтинг Свободи упав до 2% з 12%, що є свідченням того, що щось таки робиться не вірно. Я економіст і знаю, що економічна програма Свободи "повний гон і брєд", але вона значення ніякого немає, бо програми у нас виконувати ніхто і не планує. Питання сланцевого газу я ще якось розумію, бо місцеві еліти теж хочуть щось мати від того. Я це теж можу зрозуміти та ще якось простити.
Я хотів від Свободи:
1. Відстоювання національних інтересів. Не дибілоїдне кричання у залі ВР "українською" і т.д. А, наприклад, блокування трибуни, коли будуть приймати антиукраїнські закони. Цього було б достатньо. Тягнибок позицію пояснює добре, оратор він хороший.
2. Діалогу з українцями, малим бізнесом. Свобода мала б стати захисником українців у ворожому для них середовищі. Щоб можна було зателефонувати і там допомогли: юристи, чи просто хлопці приїхали (якщо такі є), чи порадою і т.д. Я розумію, що це мало реально, але навіть тим українцям Донбассу часто потрібна була б поміч, хоча б юридичні поради і т.д. Там багато принижень наших українців.
Тобто треба було б ПОСТІЙНО показувати, що Ви з народом, Ви спасаєте, допомагаєте. Це треба було б крутити в Інтернеті і т.д. (учіться у Ляшка, де він з мухи слона робить).

Що на виході:
1. Партія замкнулася у собі. На одному лідері. Я не знаю схему прийняття рішень, але вона явно "недолуга".
2. Люди замість діалогів тільки бачили якісь крики "українською" у ВР. Це погано. Спочатку це було кайф, а потім почало бісити. Реально бісити. Адже такі дії ситуацію не міняють, а тільки виставляють партію на "посміховисько". Саме по цій причині Свобода почала програвати на перевиборах у ВР.
3. Нічого не зроблено для популяризації партії. Треба було зробити якісь переваги для людей, які є членами партії, свого роду "масонську ложу" по типу партій США. Тобто, якщо людина у партії, то у неї є певний "захист" хоч мінімальний, вона десь збирається, щось з кимось обговорює, впливає на прийняття рішень. Збиратися можна раз у тиждень, десь у бібліотеці чи ще десь. Попити чай, спілкуватися між собою, нові знайомства і т.д. Людям цього дуже не вистачає, особливо одиноким. Якщо людей зацікавити, то вони будуть навіть членські взноси добровільно платити і не треба буде шукати спонсорів.
4. Знесення пам'ятників добре, але цього, на жаль, недостатньо. Люди ще не зовсім розуміють значення цього.
5. Тягнибок увійшов у владу із БЮТ. Посада Генпрокурора у країні з прокурорським наглядом - це дуже висока посада. А є ще члени уряду. Зворотнього звязку з людьми Тягнибок не робить. Крим зливають, Схід зливають, українців катують, викрадають, убивають, а Олежка мовчить. Ну що ж мовчи і далі.....

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #146 : Травня 05, 2014, 01:28:12 01:28 »
А якщо одним реченням, то враження таке: від Свободи люди очікували щось дуже незвичайного, щось особливого. Ставки були дуже високі, аж надто високі як до цієї партії. Ці ставки не підтвердилися, їх було дуже важко досягти. Виборці Свободи дуже думаючі люди, це не електорат БЮТиків, у яких стабільно 11% маргінальних бабусь. Погляньте на Ваші результати у м. Києві.
По факту, те що було зроблено Тягнибоком - явно недостатньо. Дуже погано, що Свобода контролювала трибуну на Майдані. Цим рейтинг Ви не зберегли. Злив Криму та Сходу БЮТом при пасивній участі Свободи - Ваші виборці не зрозуміють і навряд чи простять.
Іншими словами "захист українців" на практиці не спрацював.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #147 : Травня 05, 2014, 01:36:34 01:36 »
Ще хочу порадити:
1. Терміново зробити реформу партії і по всім каналам це крутити! Щоб люди знали. Вибачитися перед виборцями, пояснити, що "було страшно", "не змогли" і т.д. Люди простять, але не мовчати!!!
2. Показувати і крутити результати роботи по захисту України! Робота Махніцького, робота депутатів і т.д. Є ще шанс, але часу мало. Перевибори будуть вже восени, ніхто від них нікуди не дінеться.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: Питання до свободівців
« Reply #148 : Травня 05, 2014, 01:42:12 01:42 »
Дивіться, що цікаво: рейтинг Свободи упав до 2% з 12%, що є свідченням того, що щось таки робиться не вірно. Я економіст і знаю, що економічна програма Свободи "повний гон і брєд", але вона значення ніякого немає, бо програми у нас виконувати ніхто і не планує. Питання сланцевого газу я ще якось розумію, бо місцеві еліти теж хочуть щось мати від того. Я це теж можу зрозуміти та ще якось простити.
Я хотів від Свободи:
1. Відстоювання національних інтересів. Не дибілоїдне кричання у залі ВР "українською" і т.д. А, наприклад, блокування трибуни, коли будуть приймати антиукраїнські закони. Цього було б достатньо. Тягнибок позицію пояснює добре, оратор він хороший.
2. Діалогу з українцями, малим бізнесом. Свобода мала б стати захисником українців у ворожому для них середовищі. Щоб можна було зателефонувати і там допомогли: юристи, чи просто хлопці приїхали (якщо такі є), чи порадою і т.д. Я розумію, що це мало реально, але навіть тим українцям Донбассу часто потрібна була б поміч, хоча б юридичні поради і т.д. Там багато принижень наших українців.
Тобто треба було б ПОСТІЙНО показувати, що Ви з народом, Ви спасаєте, допомагаєте. Це треба було б крутити в Інтернеті і т.д. (учіться у Ляшка, де він з мухи слона робить).

Що на виході:
1. Партія замкнулася у собі. На одному лідері. Я не знаю схему прийняття рішень, але вона явно "недолуга".
2. Люди замість діалогів тільки бачили якісь крики "українською" у ВР. Це погано. Спочатку це було кайф, а потім почало бісити. Реально бісити. Адже такі дії ситуацію не міняють, а тільки виставляють партію на "посміховисько". Саме по цій причині Свобода почала програвати на перевиборах у ВР.
3. Нічого не зроблено для популяризації партії. Треба було зробити якісь переваги для людей, які є членами партії, свого роду "масонську ложу" по типу партій США. Тобто, якщо людина у партії, то у неї є певний "захист" хоч мінімальний, вона десь збирається, щось з кимось обговорює, впливає на прийняття рішень. Збиратися можна раз у тиждень, десь у бібліотеці чи ще десь. Попити чай, спілкуватися між собою, нові знайомства і т.д. Людям цього дуже не вистачає, особливо одиноким. Якщо людей зацікавити, то вони будуть навіть членські взноси добровільно платити і не треба буде шукати спонсорів.
4. Знесення пам'ятників добре, але цього, на жаль, недостатньо. Люди ще не зовсім розуміють значення цього.
5. Тягнибок увійшов у владу із БЮТ. Посада Генпрокурора у країні з прокурорським наглядом - це дуже висока посада. А є ще члени уряду. Зворотнього звязку з людьми Тягнибок не робить. Крим зливають, Схід зливають, українців катують, викрадають, убивають, а Олежка мовчить. Ну що ж мовчи і далі.....

Багато ваших питань стосуються власне пояснення дій керівництва,
Свобода, крім газети, не має інших можливостей для пояснення своєї політики, з інтернетом і соцмережами - вони не «дружать» однозначно.
На ПіаР фірму - банально немає грошей. Тому Тягнибок їздить зараз і виступає перед людьми. Знаю, буде в нашому місті, спробую з ним поговорити.

П.С. Думаєте не допустять до «тіла»?  :smilie5:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #149 : Травня 05, 2014, 01:47:37 01:47 »
Дивіться, що цікаво: рейтинг Свободи упав до 2% з 12%, що є свідченням того, що щось таки робиться не вірно. Я економіст і знаю, що економічна програма Свободи "повний гон і брєд", але вона значення ніякого немає, бо програми у нас виконувати ніхто і не планує. Питання сланцевого газу я ще якось розумію, бо місцеві еліти теж хочуть щось мати від того. Я це теж можу зрозуміти та ще якось простити.
Я хотів від Свободи:
1. Відстоювання національних інтересів. Не дибілоїдне кричання у залі ВР "українською" і т.д. А, наприклад, блокування трибуни, коли будуть приймати антиукраїнські закони. Цього було б достатньо. Тягнибок позицію пояснює добре, оратор він хороший.
2. Діалогу з українцями, малим бізнесом. Свобода мала б стати захисником українців у ворожому для них середовищі. Щоб можна було зателефонувати і там допомогли: юристи, чи просто хлопці приїхали (якщо такі є), чи порадою і т.д. Я розумію, що це мало реально, але навіть тим українцям Донбассу часто потрібна була б поміч, хоча б юридичні поради і т.д. Там багато принижень наших українців.
Тобто треба було б ПОСТІЙНО показувати, що Ви з народом, Ви спасаєте, допомагаєте. Це треба було б крутити в Інтернеті і т.д. (учіться у Ляшка, де він з мухи слона робить).

Що на виході:
1. Партія замкнулася у собі. На одному лідері. Я не знаю схему прийняття рішень, але вона явно "недолуга".
2. Люди замість діалогів тільки бачили якісь крики "українською" у ВР. Це погано. Спочатку це було кайф, а потім почало бісити. Реально бісити. Адже такі дії ситуацію не міняють, а тільки виставляють партію на "посміховисько". Саме по цій причині Свобода почала програвати на перевиборах у ВР.
3. Нічого не зроблено для популяризації партії. Треба було зробити якісь переваги для людей, які є членами партії, свого роду "масонську ложу" по типу партій США. Тобто, якщо людина у партії, то у неї є певний "захист" хоч мінімальний, вона десь збирається, щось з кимось обговорює, впливає на прийняття рішень. Збиратися можна раз у тиждень, десь у бібліотеці чи ще десь. Попити чай, спілкуватися між собою, нові знайомства і т.д. Людям цього дуже не вистачає, особливо одиноким. Якщо людей зацікавити, то вони будуть навіть членські взноси добровільно платити і не треба буде шукати спонсорів.
4. Знесення пам'ятників добре, але цього, на жаль, недостатньо. Люди ще не зовсім розуміють значення цього.
5. Тягнибок увійшов у владу із БЮТ. Посада Генпрокурора у країні з прокурорським наглядом - це дуже висока посада. А є ще члени уряду. Зворотнього звязку з людьми Тягнибок не робить. Крим зливають, Схід зливають, українців катують, викрадають, убивають, а Олежка мовчить. Ну що ж мовчи і далі.....

Багато ваших питань стосуються власне пояснення дій керівництва,
Свобода, крім газети, не має інших можливостей для пояснення своєї політики, з інтернетом і соцмережами - вони не «дружать» однозначно.
На ПіаР фірму - банально немає грошей. Тому Тягнибок їздить зараз і виступає перед людьми. Знаю, буде в нашому місті, спробую з ним поговорити.

П.С. Думаєте не допустять до «тіла»?  :smilie5:

Боюсь, що буде пізно. Тут треба дуже впливова людина яка зможе донести до Тягнибока мою позицію. Це не тільки моя позиція. Це просто крик душі!!!