Автор Тема: На вашу думку, які подальші перспективи?  (Прочитано 10578 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34313
  • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #61 : Жовтня 28, 2023, 08:14:39 20:14 »
NB :smilie2:



« Останнє редагування: Жовтня 29, 2023, 03:54:54 03:54 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9784
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #62 : Жовтня 29, 2023, 12:40:53 12:40 »
NB :smilie2:




От вже ці майстри заголовків. Завжди натикають якусь сенсацію, що не відповідає дійсному стану речей. :smilie9:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #63 : Жовтня 30, 2023, 06:33:00 18:33 »
В реалі з людьми спілкуєшся і в зазвичай в їх бідах хтось винен: то барига, який ночами не спить і краде наші гроші; то чиновник, якому хабарі, мабуть, якісь інопланетяни дають; то гейропа і дядя Сем. Коротше, хто завгодно, тільки не я, не суспільство, не країна. І нам усі винні, як і кацапам. Ну, сходіть до сусіда і скажіть, що він вас винен утримувати, бо ви такі гарні і розумні. Або сходіть у магазин і спробуйте без грошей щось взяти, бо ви потребуєте. Так само і в міжнародних відносинах: кожен сам за себе і якщо якась країна вважає з меркантильних, прагматичних міркувань, що варто допомагати, наприклад, Україні, то ми повинні дякувати і радіти, що хоч комусь цікаві і що за чужі гроші нам купують ще хвильку життя. Я так подумав, що у 2019 Зелю обрали не тільки завдяки ефективній виборчій кампанії, а ще й тому, що власне він і є уособленням середнього вкраїнчика (вибачаюся за "вкраїнчика"), його мрій і сподівань

О!
Классический пример комплекса неполноценности. Ноги благодетелям мыть и воду эту пить. "хоть кому-то мы интересны... хоть что-то дают" "сходи к соседу и скажи что он вам должен"...
Так не идёт никто! А пора бы! Напомнить этим блядям, кто тут занимался разоружением и культивировал компрадорскую систему взаимоотношений с разграбляемыми территориями.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #64 : Жовтня 30, 2023, 07:17:24 19:17 »
Практично все, що Україна зараз має від союзників - з цієї області. Багато чого перетворюється на реальність за умови бодай мізерного дріфту до стану адекватності.

А давайте обратимся к академическим источникам?

1. Той, хто перебуває в союзі (у 1 знач.) або може діяти в союзі з ким-небудь, пов'язаний з кимсь спільністю інтересів, поглядів і т. ін.
2.Той, хто перебуває в союзі (у 2 знач.) з ким-, чим-небудь.
АТСУ

У Уэбстера:
1. a sovereign or state associated with another by treaty or league;
2. one that is associated with another as a helper: a person or group that provides assistance and support in an ongoing effort, activity, or struggle;
....
Интересней в международных взаимоотношениях:
1. Государство, заключившее военный союз с кем-н. Армии союзников.
2. Государство, осуществляющее полноценный вклад в достижение общих интересов, за исключением уступок в суверенитете.

Не будем касаться определения союзников у США, у них там вообще четыре категории, ну их нахер.

Так вот, то, что мы имеем от союзников - это по категории "на отъебись". Так чтоб не повторилось как в Афганистане, но и чтоб не очень расстраивать друга Владимира.
У нас с "союзниками" как в том анекдоте: "...теоретически мы миллионеры, а по факту имеем двух блядей и старого пидараса".

No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #65 : Жовтня 30, 2023, 08:21:14 20:21 »
О!
Классический пример комплекса неполноценности. Ноги благодетелям мыть и воду эту пить. "хоть кому-то мы интересны... хоть что-то дают" "сходи к соседу и скажи что он вам должен"...

Я інший класичний знаю: мені всі винні, тільки я прав

О!

Так не идёт никто! А пора бы! Напомнить этим блядям, кто тут занимался разоружением и культивировал компрадорскую систему взаимоотношений с разграбляемыми территориями.

 
 У них власні інтереси, а ми повинні відстоювати свої. Те, що ми самі у себе крали і самих себе грабували, і намагалися однією сракою на трьох стільцях вмоститися проблема особисто наша, і за цю помилку ми зараз платимо кров'.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1155
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #66 : Жовтня 30, 2023, 09:23:57 21:23 »
  ми самі у себе крали і самих себе грабували

І як успіхи? У вас щось додалось чи зникло?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #67 : Жовтня 30, 2023, 10:03:15 22:03 »
.
If you are going through hell, keep going.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #68 : Жовтня 30, 2023, 10:46:10 22:46 »
Президент Турции Реджип Тайип Эрдоган
https://t.me/babchenko77/8643

третій раз - не президент, а узурпатор та диктатор.





Я уже и не помню, сколько даже не раз, лет, я пишу, что Эрдоган - уебище еще похлеще Путина. Вы все ждете от меня новой аналитики, а какая еще может быть аналитике, кроме «А вас, блядь, предупреждали». Всей моей аналитике уже десять лет в обед.
Когда я говорил, что Турция Украине - не друг, а лишь временный союзник, что тактическое сотрудничество  выгодно

https://t.me/babchenko77/8643

да нє ждьом ми от тєбя, кацапскій  капєтан-очєвідность  дєд-оналітєг нікакой оналітєгі -  ми (конкрєтно - я) істчьтчьо 10 лєт назад (ну почті 10)  для обозначєнія  на СУП і на упячкє  сущєства ізвєстного как Ердоган, употрєблялі терміни - пєрдоган і турєцкоє Хуйло.
Но ти сссука кацапская нє чітаєшь експєртов.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7091
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #69 : Жовтня 31, 2023, 12:22:57 00:22 »
А давайте обратимся к академическим источникам?
Та хоч до аналітичної філософії, тільки от сенс? Все одно ніхто не буде в розмовному стилі використовувати кілометрові конструкції, де довго визначаються всі люди або сили на заході, котрі нам з тих чи інших причин допомагають.
Тут нещодавно заходив Себастьян Брандт з пропозицією перейменувати лібертаріанський пацифізм на пацифічний лібертізм. Так йому було досить влучно сказано, що в України протистояння добра та зла дійшло до того рівня, де жодних етичних питань вже не виникає. Життя та смерть. Життя, яке захищають ЗСУ та всі хто їм допомагає - як добро.
От коли мине загроза смерті, й почнеться росслабончік - тоді й повернуться оці всі розбори. А зараз так, снаряда купив - союзник.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #70 : Жовтня 31, 2023, 11:44:33 11:44 »
Та хоч до аналітичної філософії, тільки от сенс? Все одно ніхто не буде в розмовному стилі використовувати кілометрові конструкції, де довго визначаються всі люди або сили на заході, котрі нам з тих чи інших причин допомагають.
.......
Сенс как раз есть. Минимум чтоб понимать причины, тем более когда нет спільних інтересів та поглядів.

................. А зараз так, снаряда купив - союзник.

Бойтесь данайцев, дары приносящих.
No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #71 : Жовтня 31, 2023, 06:22:11 18:22 »
Ще один трампіст:  :smiley24:

Pompeo: US must stand with Ukraine ‘in its existential fight for national survival’

https://thehill.com/policy/defense/4285166-pompeo-us-must-stand-with-ukraine/



Former Secretary of State Mike Pompeo (R) said Tuesday the U.S. must stand with Ukraine in its war against Russia.

“The United States must stand with Ukraine in its existential fight for national survival,” Pompeo said in a statement. The former secretary of State also argued the outcome of the Russia-Ukraine war would “have a direct impact on US national security” and that “the war would be felt well beyond Ukraine’s borders,” should Russia win.

Pompeo’s statement comes as debates about funding for Ukraine in Congress ramp up. President Biden announced earlier this month he would ask Congress for more than $100 billion in a supplemental funding request. Part of the request would carve out funds for aid to Ukraine and Israel, amid their respective conflicts with neighboring nations and militant groups.

“Hamas and Putin represent different threats, but they share this in common: They both want to annihilate a neighboring democracy,” Biden said in the Oval Office speech.

Biden faces an uphill battle getting the funding request through Congress, especially with newly elected Speaker Mike Johnson (R-La.). He’s recently indicated he wants to consider aid packages for Ukraine and Israel separately and made a $14.3 billion Israel-only aid package one of the first pieces of legislation considered under his Speakership.

Senate Minority Leader Mitch McConnell (R-Ky.), however, has said he would agree with a strategy that ties Ukraine and Israel military aid together for Congress’s consideration.

“This is a moment for swift and decisive action to prevent further loss of life, and to impose real consequences on the tyrants who have terrorized the people of Ukraine and of Israel,” McConnell said Monday while introducing Oksana Markarova, the Ukrainian ambassador to the U.S., at an event at the University of Louisville.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7091
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #73 : Жовтня 31, 2023, 09:44:27 21:44 »
Сенс как раз есть. Минимум чтоб понимать причины, тем более когда нет спільних інтересів та поглядів.
Не було б спільних інтересів - не було б снарядів. Тупо жодного. Максимум адіялкі.
Коли снаряди є, треба це враховувати так само, як й адіялки.
Чесно кажучи, я не знаю чому з цим такі серйозні проблеми в українському суспільстві. Тупо щось бінарне, без напівтону. Або всі на заході святі  :Sho_za:, або всі вороги  :Sho_za:.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27321
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #74 : Жовтня 31, 2023, 10:03:53 22:03 »
Не було б спільних інтересів - не було б снарядів. Тупо жодного. Максимум адіялкі.
Коли снаряди є, треба це враховувати так само, як й адіялки.
Чесно кажучи, я не знаю чому з цим такі серйозні проблеми в українському суспільстві. Тупо щось бінарне, без напівтону. Або всі на заході святі  :Sho_za:, або всі вороги  :Sho_za:.

Стрес, страх. Когда ситуация требует быстрых и радикальных решений модель мира вынужденно и максимально упрощается, все оттенки серого исчезают :) Логика отключается, остаются только инстинкты как у ящерицы

Я кстати на себе это как то в студенчестве испытал. Меня какието дебилы заперли в 9 часов вечера в виварии в подвале. Я на чистом автомате вылез в дырку в воротах шириной сантиметров 15, не больше. Причем безо всяких размышлений и колебаний. Напоминаю для юного поколения что мобильников тогда просто не существовало в природе

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #75 : Листопада 01, 2023, 12:21:29 00:21 »
Не було б спільних інтересів - не було б снарядів. Тупо жодного. Максимум адіялкі.
Коли снаряди є, треба це враховувати так само, як й адіялки.
Чесно кажучи, я не знаю чому з цим такі серйозні проблеми в українському суспільстві. Тупо щось бінарне, без напівтону. Або всі на заході святі  :Sho_za:, або всі вороги  :Sho_za:.

Вот видите? "Спільні інтереси". Вьі используете данную терминологию без привязки к местности.
Я это пьітаюсь донести.
Вьі не можете! Абсолютно! Описать "спільні інтереси". А знаете почему? Потому что их просто нет!
Просто нет! Это как кастинг молодой актрисьі в Голливуде. Вроде бьі "спільні інтереси", но у продюсера они имеют один практический характер, а у юной бьівшей девственной актрисьі другой.
Украину имеют за веру в светлое, европейское, богатое будущее...
А, по-факту: мьі, за счёт трупов, обеспечиваем жирование "просвещенного запада".
Нас ебут, - а мьі крепчам!
Вот и весь бином Ньютона
No money No honey

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9784
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #76 : Листопада 01, 2023, 12:23:47 00:23 »
Вот видите? "Спільні інтереси". Вьі используете данную терминологию без привязки к местности.
Я это пьітаюсь донести.
Вьі не можете! Абсолютно! Описать "спільні інтереси". А знаете почему? Потому что их просто нет!
Просто нет! Это как кастинг молодой актрисьі в Голливуде. Вроде бьі "спільні інтереси", но у продюсера они имеют один практический характер, а у юной бьівшей девственной актрисьі другой.
Украину имеют за веру в светлое, европейское, богатое будущее...
А, по-факту: мьі, за счёт трупов, обеспечиваем жирование "просвещенного запада".
Нас ебут, - а мьі крепчам!
Вот и весь бином Ньютона

...І тому ми маємо здатися й кинутися в братні обійми рашки?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34313
  • Стать: Чоловіча
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #77 : Листопада 01, 2023, 07:32:28 07:32 »

Бойтесь данайцев, дары приносящих.

Що, хочеш 'сойтісь посєрєдінє', кацапєрдь ?   :moskali:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7091
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #78 : Листопада 01, 2023, 08:55:16 08:55 »
Вот видите? "Спільні інтереси". Вьі используете данную терминологию без привязки к местности.
Я это пьітаюсь донести.
Вьі не можете! Абсолютно! Описать "спільні інтереси". А знаете почему? Потому что их просто нет!
Просто нет! Это как кастинг молодой актрисьі в Голливуде. Вроде бьі "спільні інтереси", но у продюсера они имеют один практический характер, а у юной бьівшей девственной актрисьі другой.
Украину имеют за веру в светлое, европейское, богатое будущее...
А, по-факту: мьі, за счёт трупов, обеспечиваем жирование "просвещенного запада".
Нас ебут, - а мьі крепчам!
Вот и весь бином Ньютона
Я здебільшого не розумію, що означає прив'язка до місцевості в вашому контексті. Тому власне й цікавлюся - чи можна якісь приклади з реального світу оцього всього, "союзників", "спільних інтересів". А то може виявитися що ви концептуально ці терміни не сприймаєте :)
А віра в богате європейське майбутнє то добре, але наразі навіть пересічні змушені періодично розуміти, що стоїть питання виживання, а не багатств. Відповідно неясно, звідки взагалі цей дискурс в темі.
Ви от війну як бачите, як питання виживання? В цьому питанні, інтерес до вбивства кацапів, він є? Якщо є факт поставки снарядів, котрими абсолютно точно будуть вбивати кацапів, то оце спільний інтерес і є. Те, що країна-постачальник це може робити банально тому що не хоче аби війна докотилася до неї - це не питання інтересів, а питання кінцевої мети, котра в усіх завжди різна й сто разів ще змінюється в процесі.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #79 : Листопада 01, 2023, 12:10:45 12:10 »
...І тому ми маємо здатися й кинутися в братні обійми рашки?

Моего брата убили 27 апреля 2023 года в Харьковской области. Хоронили 1 мая. Детей не было. Лейтенант. Командир взвода, совмещал с должностью замком роты. Две награды.
Платили деньги  патолоанатому чтоб сшил тело и была возможность хоронить в открытом гробу. Забирали из морга 30 мая. В этот день вместе с ним в морге находилось ещё 15 тел воинов на выдачу.

Неделю назад, в корпоративной группе фейсбука, я с интересом наблюдал за обсуждением  цветовой гаммы стенда на выставке в Москве моего бывшего работодателя - западноевропейской компании, где я проработал 15 лет. По скудоумию и жлобству руководства меня забыли удалить.

Так вот. НА ХУЮ я видел все разговоры и рассуждения о: сдаться - не сдаться, демократии, западных ценностях, эскалации, озабоченностях, НАТО, ЕС, "союзниках" и прочей хуйне.

Смотрите на Беларусь. Сравнивайте и думайте!
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #80 : Листопада 01, 2023, 12:11:11 12:11 »
Що, хочеш 'сойтісь посєрєдінє', кацапєрдь ?   :moskali:

Идиот!
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #81 : Листопада 01, 2023, 12:20:11 12:20 »
Я здебільшого не розумію, що означає прив'язка до місцевості в вашому контексті. Тому власне й цікавлюся - чи можна якісь приклади з реального світу оцього всього, "союзників", "спільних інтересів". А то може виявитися що ви концептуально ці терміни не сприймаєте :)
А віра в богате європейське майбутнє то добре, але наразі навіть пересічні змушені періодично розуміти, що стоїть питання виживання, а не багатств. Відповідно неясно, звідки взагалі цей дискурс в темі.
Ви от війну як бачите, як питання виживання? В цьому питанні, інтерес до вбивства кацапів, він є? Якщо є факт поставки снарядів, котрими абсолютно точно будуть вбивати кацапів, то оце спільний інтерес і є. Те, що країна-постачальник це може робити банально тому що не хоче аби війна докотилася до неї - це не питання інтересів, а питання кінцевої мети, котра в усіх завжди різна й сто разів ще змінюється в процесі.

Привязка к местности - это авианосная группа и безоговорочная поддержка в течение недели с момента начала конфликта и танковый батальон через почти 2 года после начала полномасштабной общевойсковой войны. Это вам и союзники и спільні інтереси. А те, що краіна-постачальник поставляет 1/3 снарядов от обещанного (не от потребности!) говорит как раз об интересах. А конечная цель известна: капитуляция Украины и бизнес эз южиал с другом Владимиром.
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7091
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #82 : Листопада 01, 2023, 01:45:01 13:45 »
Привязка к местности - это авианосная группа и безоговорочная поддержка в течение недели с момента начала конфликта и танковый батальон через почти 2 года после начала полномасштабной общевойсковой войны. Это вам и союзники и спільні інтереси. А те, що краіна-постачальник поставляет 1/3 снарядов от обещанного (не от потребности!) говорит как раз об интересах. А конечная цель известна: капитуляция Украины и бизнес эз южиал с другом Владимиром.
Авіаносна група не завадила б, але для капітуляції України можна перестати надавати ті ж снаряди. Чому, з вашої точки зору, їх надають?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #83 : Листопада 01, 2023, 02:42:25 14:42 »
Авіаносна група не завадила б, але для капітуляції України можна перестати надавати ті ж снаряди. Чому, з вашої точки зору, їх надають?
Идут торги. И торгуются не об Украине. Она давно продана.
Торгуются за страньі Балтии. И публичньій отказ от ультиматума.
Украина как удобньій инструмент, которьім пользуются с 1991 года. Переодически подтачивают, но уже скоро сотрётся до ручки. Тогда и бросят.
No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #84 : Листопада 01, 2023, 03:43:37 15:43 »
Проблема в тому, що кацапи вже ведуть третю світову війну. І поступово переводять на військові рейки економіку, ну а населення у них на гарматне м“ясо є.
Щодо України, то вона поки що відбивається завдяки власним силам і певній матріяльній підтримці Заходу і найближчих сусідів. Але ані Україна, ані Захід ще не зробили практично нічого для переходу на військові рейки як організаційно так і економічно. Поки що незрозуміло, яка стратегія і України, і Заходу на даний момент.

Захід очевидно сподівається, що у певний момент почнуться переговориь. Адміністрація Байдена очевидно сподівається передати проблему наступній республіканській адміністрації і умити руки - ми, мовляв, нашу місію виконали, Україні максимальну допомогу надали, хуйла до Європи не пустили, а далі будемо спостерігати як Трамп, чи хто там буде президентом закінчуватиме цю справу.
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #85 : Листопада 01, 2023, 03:54:15 15:54 »
І як успіхи? У вас щось додалось чи зникло?
Досить точне спостереження: і додалося, і зникло.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #86 : Листопада 01, 2023, 03:56:37 15:56 »

Бойтесь данайцев, дары приносящих.
Радіти кацапам принісшим насилля і руйнування?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #87 : Листопада 01, 2023, 03:58:17 15:58 »

Чесно кажучи, я не знаю чому з цим такі серйозні проблеми в українському суспільстві. Тупо щось бінарне, без напівтону. Або всі на заході святі  :Sho_za:, або всі вороги  :Sho_za:.
Наслідки совку

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #88 : Листопада 01, 2023, 03:59:46 15:59 »
Проблема в тому, що кацапи вже ведуть третю світову війну. І поступово переводять на військові рейки економіку, ну а населення у них на гарматне м“ясо є.
Щодо України, то вона поки що відбивається завдяки власним силам і певній матріяльній підтримці Заходу і найближчих сусідів. Але ані Україна, ані Захід ще не зробили практично нічого для переходу на військові рейки як організаційно так і економічно. Поки що незрозуміло, яка стратегія і України, і Заходу на даний момент.

Захід очевидно сподівається, що у певний момент почнуться переговориь. Адміністрація Байдена очевидно сподівається передати проблему наступній республіканській адміністрації і умити руки - ми, мовляв, нашу місію виконали, Україні максимальну допомогу надали, хуйла до Європи не пустили, а далі будемо спостерігати як Трамп, чи хто там буде президентом закінчуватиме цю справу.

От для прикладу і порівняння із Заходом.

Разведка Южной Кореи: КНДР поставила России более 1 млн снарядов
https://www.svoboda.org/a/razvedka-yuzhnoy-korei-kndr-postavila-rossii-bolee-1-mln-snaryadov/32665934.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: На вашу думку, які подальші перспективи?
« Reply #89 : Листопада 01, 2023, 04:03:31 16:03 »
Вот видите? "Спільні інтереси". Вьі используете данную терминологию без привязки к местности.
Я это пьітаюсь донести.
Вьі не можете! Абсолютно! Описать "спільні інтереси". А знаете почему? Потому что их просто нет!
Просто нет! Это как кастинг молодой актрисьі в Голливуде. Вроде бьі "спільні інтереси", но у продюсера они имеют один практический характер, а у юной бьівшей девственной актрисьі другой.
Украину имеют за веру в светлое, европейское, богатое будущее...
А, по-факту: мьі, за счёт трупов, обеспечиваем жирование "просвещенного запада".
Нас ебут, - а мьі крепчам!
Вот и весь бином Ньютона

 Ці інтереси висловлювалися західними державами тисячу разів європейськими країнами, США