Автор Тема: Про зниження граничного мобілізаційного віку для чоловіків з 60 до 50 років  (Прочитано 4713 раз)

0 Користувачів і 14 Гостей дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Мій текст починається так:

Виключно моя думка.

І думка моя про те, як мало би бути, а не про долбоєбізм війни.

Как мае буты я уже давно писал
Всякие "планы призыва" должны быть устранены. Это система изначально заточенная на советскую доктрину забрасывания мясом. Гребут всех до кого могут дотянутся, вручают винтовку и отправляют на передовую.
Оценивать деятельность ТЦК надо не по валовому показателю, а по тому сколько народу ими набраного забрали в элитные части, сколько осилило общий курс подготовки и сколько в первый месяц уехало на больничку
После введения такой системы призыв эпилептиков и синяков мгновенно прекратится

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
У тебя странна логика
Система должна быть устроена так что бы каждый ее элемент выдавал максимально возможную пользу максимально возможное время.
А не так что "с паршивой овцы хоть шерсти клок"
Просто: раз сходив на штурм - максимально можлива користь. Один раз - це вже максимальний час. Зберіг життя більш молодому

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Как мае буты я уже давно писал
Всякие "планы призыва" должны быть устранены. Это система изначально заточенная на советскую доктрину забрасывания мясом. Гребут всех до кого могут дотянутся, вручают винтовку и отправляют на передовую.
Оценивать деятельность ТЦК надо не по валовому показателю, а по тому сколько народу ими набраного забрали в элитные части, сколько осилило общий курс подготовки и сколько в первый месяц уехало на больничку
После введения такой системы призыв эпилептиков и синяков мгновенно прекратится
Ви, мабуть, здивуєтеся але фронт тримають не елітні частини. То ви кіна передивилися

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Поясни який сенс берегти від війни чоловіків віком 50-60 років

Війна - справа молодих ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Війна - справа молодих ...
ЯКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ СЕНС? До чого тут кацапські пісеньки?

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
ЯКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ СЕНС? До чого тут кацапські пісеньки?

Прожиєш з моє - зрозумієш ....
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10352
Війна - справа молодих ...

Хто сказав? Цой? Цой великий спеціаліст по війнах?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Прожиєш з моє - зрозумієш ....
А ви звідки знаєте скільки я прожив? Чи аби що пізда5ути? То який економічний сенс? Чи може у вас свій інтерес? В армію не хочеться йти?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Ви, мабуть, здивуєтеся але фронт тримають не елітні частини. То ви кіна передивилися

Какая разница кто на фронте?
Важно качество набираемых людей

Просто: раз сходив на штурм - максимально можлива користь. Один раз - це вже максимальний час. Зберіг життя більш молодому

Тебе с такой философией прямая дорога в штормзет. Одна проблема - му не Китай что б так солдатами разбрасываться

Кстати можно вопрос - нахрена сохранять жизнь более молодому?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Какая разница кто на фронте?
Важно качество набираемых людей

Ви кіна передивилися. Воюємо тим, що є



Тебе с такой философией прямая дорога в штормзет. Одна проблема - му не Китай что б так солдатами разбрасываться

А ви поцікавтеся трохи втратами у штурмових чи стрілецьких підрозділах (як найхарактершніших). Може філософія поступиться місцем реальності і навпаки. Кого цікавить, що ми не Кітай? Солдата і його близьких.

Кстати можно вопрос - нахрена сохранять жизнь более молодому?
Як більш здоровому і перспективному. Чиста прагматика

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
А ви поцікавтеся трохи втратами у штурмових чи стрілецьких підрозділах (як найхарактершніших). Може філософія поступиться місцем реальності і навпаки. Кого цікавить, що ми не Кітай? Солдата і його близьких.
Вообщето это должно интересовать генштаб в плане наличия личного состава для ведения войны

Ви кіна передивилися. Воюємо тим, що є

Не тем что есть, а тем что набрали в военкоматах. Это разные вещи

Як більш здоровому і перспективному. Чиста прагматика

И что этот "здоровый и перспективный" в оккупации делать будет?

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Чи може у вас свій інтерес? В армію не хочеться йти?

Я своє відслужив сповна ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Вообщето это должно интересовать генштаб в плане наличия личного состава для ведения войны

До чого тут ГШ? Ми на форумі сперечаємося, ГШ до суперечки не залучали


Не тем что есть, а тем что набрали в военкоматах. Это разные вещи

А військкомати звідки їх взяли? Кого змогли, того й набрали. Чи ви думаєте, що людей можна мобілізувати як у магазині шурупів купити?


И что этот "здоровый и перспективный" в оккупации делать будет?

 Те ж саме, що й тут: буде ухилятися або погонять у штурм-Z

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Я своє відслужив сповна ...
І як це врятує від кулі у потилицю? Ніяк. Тому наша пісня гарна, починай спочатку. Чи не для того квіточку ростили?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
До чого тут ГШ? Ми на форумі сперечаємося, ГШ до суперечки не залучали

Тоесть вопрос " Кого цікавить, що ми не Кітай? " относился только к присутствующим на форуме? Замечательно

А військкомати звідки їх взяли? Кого змогли, того й набрали. Чи ви думаєте, що людей можна мобілізувати як у магазині шурупів купити?

Ну если спускать установку набирать в армию только пенсионеров то набрать туда здоровых людей действительно будет весьма затруднительно

Те ж саме, що й тут: буде ухилятися або погонять у штурм-Z

Тут он вполне официально освобожден от призыва. Поэтому он ни от чего не скрывается и его никто никуда не гонит


Юрас у нас тут новую стратегию открыл - на штурм позиций надо отправлять не тех кто может оттуда врага выбить , а тех кого не жалко
Предлагаю два тактических решения в развитие этого предложения
1 - разминирование полей с помощью безногих колясочников
2 - к безруким можно прикручивать мину и отправлять под вражеские танки, как собак во вторую мировую
Обе категории никак к "здоровым и перспективным" не отнести, одна нагрузка на бюджет. А тут сразу двойная польза

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Тоесть вопрос " Кого цікавить, що ми не Кітай? " относился только к присутствующим на форуме? Замечательно

Ну, напишіть в ГШ, може зацікавляться. А краще сюди Сирського запросіть, хай послухає розумних людей


Ну если спускать установку набирать в армию только пенсионеров то набрать туда здоровых людей действительно будет весьма затруднительно

Тут он вполне официально освобожден от призыва. Поэтому он ни от чего не скрывается и его никто никуда не гонит

Самі придумали? Установку до вас особисто доводили?


Юрас у нас тут новую стратегию открыл - на штурм позиций надо отправлять не тех кто может оттуда врага выбить , а тех кого не жалко
Предлагаю два тактических решения в развитие этого предложения
1 - разминирование полей с помощью безногих колясочников
2 - к безруким можно прикручивать мину и отправлять под вражеские танки, как собак во вторую мировую
Обе категории никак к "здоровым и перспективным" не отнести, одна нагрузка на бюджет. А тут сразу двойная польза


 Насправді, ви відкрили самі. Треба вам терміново в ГШ дзвонити, ідеями ви фонтануєте
 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Ну, напишіть в ГШ, може зацікавляться. А краще сюди Сирського запросіть, хай послухає розумних людей
 Самі придумали? Установку до вас особисто доводили?

 Насправді, ви відкрили самі. Треба вам терміново в ГШ дзвонити, ідеями ви фонтануєте

Да неужели
Это кто писал
Цитувати
Просто: раз сходив на штурм - максимально можлива користь. Один раз - це вже максимальний час. Зберіг життя більш молодому
я?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Да неужели
Это кто писал  я?
Я писав, і що? Ви думаєте, що це якась стратего- тактика? Поцікавтесь реальними штурмами, там усіляко бувало. Уся штурмова група могла відразу лягти. І в обороні так само.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Я писав, і що? Ви думаєте, що це якась стратего- тактика? Поцікавтесь реальними штурмами, там усіляко бувало. Уся штурмова група могла відразу лягти. І в обороні так само.

Нахера мне объяснять как может быть? Я сам знаю как может быть
Я пытаюсь от тебя добиться как ты из этого факта приходишь к выводу о необходимости набора в штурмовые группы 50ти летних мужиков

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Нахера мне объяснять как может быть? Я сам знаю как может быть
Я пытаюсь от тебя добиться как ты из этого факта приходишь к выводу о необходимости набора в штурмовые группы 50ти летних мужиков
Про необхідність стверджуєте ви, я стверджую, що якщо вже 50 літній потрапив до штурмовиків, то це не трагедія, а може бути користь, у тому числі, якщо своєю загибеллю врятує молодшого.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
 Я вважаю, що не всі життя є однаково важливими. Реальність бачу теж саме так. Від того, що мені реальність не подобається я не плачу, а шукаю вихід, може якийся прийнятний і знайдеться.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Про необхідність стверджуєте ви, я стверджую, що якщо вже 50 літній потрапив до штурмовиків, то це не трагедія, а може бути користь, у тому числі, якщо своєю загибеллю врятує молодшого.

Потрапыв это хорошо сказано. Точно отражает суть происходящего
Отправляют не того кого надо куда надо, а кого попало куда попало. Система поистине гениальная, не?

А потом все удивляются, как жеж так. Обороняли обороняли какой месяц и вдруг прорыв, то под Соледаром, то под Харьковом или как сейчас под Красногоривкой. А шож такое? Ой, оказывается как то так случилось что туда попала! часть состоящая из условно годных пятидесятилетних пердунов, какая досада :(
А шож вы не поставили молодых и здоровых?
Вы что?!! Их же могли убить! Наших бубочек надо холить, лелеить, кормить с ложечки и всячески сдувать пыль.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Я вважаю, що не всі життя є однаково важливими. Реальність бачу теж саме так. Від того, що мені реальність не подобається я не плачу, а шукаю вихід, може якийся прийнятний і знайдеться.

Это не реальность, а ваши нездоровые фантазии.
А РЕАЛЬНОСТЬ такова. Есть некое задание. И есть люди способные в силу свои физических и умственных качеств его выполнить. А есть люди неспособные его выполнить
И если вы, в силу какойто своей философической фантазии о ценности отдельных индивидуумов, назначите неспособных выполнять задание на его выполнение то случится внимание! что?
ЗАДАНИЕ ВЫПОЛНЕНО НЕ БУДЕТ.

 :pleasantry:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
 div, все що ви награфоманили можна висловити коротше: не для того мама квіточку ростила.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
div, все що ви награфоманили можна висловити коротше: не для того мама квіточку ростила.

Ну да, главное в момент спора не забыть спросить паспорт :bi

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
А чому бугаїв здорових, у яких троє дітей, не мобілізують? Чим вони кращі за тих, у кого менше дітей або ж нема дітей взагалі?
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Ну да, главное в момент спора не забыть спросить паспорт :bi
Паспорт тут ні до чого, головне бажання, здоров'я, готовність.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
А чому бугаїв здорових, у яких троє дітей, не мобілізують? Чим вони кращі за тих, у кого менше дітей або ж нема дітей взагалі?

Наверно потому что этих детей нужно комуто кормить

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Паспорт тут ні до чого, головне бажання, здоров'я, готовність.

Не придуривайся, ты меня понял

ЗЫ: И перестань позорится пытаясь доказать явную ахинею

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Наверно потому что этих детей нужно комуто кормить

А якщо двоє дітей, то нехай нахуй пропадають?  :fp2
В Ізраїлі теж така система справедлива?
If you are going through hell, keep going.