Автор Тема: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану  (Прочитано 329 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Де особисто я не буду потішатися з цього питання *. Натомість запрошуються добродії, котрі вивчають нарід-гній, а саме русню та їхне кодло під назвою кацапстан.
Цікавлять надбання, висновки, аналітика, тощо.

* - якщо випадково виявиться, що роки вивчення русні дали у підсумку якусь тезу, спостереження чи щось подібне, яке можна побачити неозброєним оком значно швидше - то я резервую за собою право все ж на це вказувати, але не з метою посміятися. Ми все ж маємо робити якісь висновки щодо ефективності такої наукової роботи.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #4 : Серпня 26, 2024, 09:04:38 21:04 »
Мабуть, треба було мені вточнити, що малися на увазі "надбання, висновки, аналітика, тощо" за авторством місцевих добродіїв, котрі займаються вивченням кацапстану та русні.

Втім, звісно, самі по собі посилання можуть комусь стати у пригоді.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #5 : Серпня 26, 2024, 09:23:12 21:23 »
З особистих спогадів на тему. В роки розвалу совку, мій дядько вже був у "Просвіті", й тому в мене з 90 року були не солодкі русняві тюхи "історія для пятово класа", а серйозні та якісні книги, друковані в Канаді: Орест Субтельний й все таке інше.
Як не дивно, в ці роки вчителі історії рекомендували брати й читати саме ці джерела, але іншим дітям доводилося брати з бібліотеки (там вони з'явилися завдяки тій самій "Просвіті").

Мені подобалося читати, плюс через проблемі за здоров'ям в мене була купа вільного часу, тому книжки були прочитані по кілька разів. Після цього в мене більш ніколи у житті навіть приблизно не поставало питання, чи є народ кацапскій нам браттями.

Також тоді вперше постало питання, коли саме буде наступна війна між нашими країнами, оскільки чекати чогось іншого після прочитання цих книг було просто неможливо. В мене тоді не було ніякого дорослого уявлення про життя й такі інші речі, а Донцов мені в руки попав десь на два роки пізніше.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #6 : Серпня 27, 2024, 06:06:52 06:06 »
https://uifuture.org/publications/rosiya-2024-politychni-ta-soczialni-perspektyvy/

стільки часу проводиш на кацапських ресурсах а власної думки не маєш. Це і є вплив кацапської - не мати власної думки.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #7 : Серпня 27, 2024, 12:15:04 12:15 »
стільки часу проводиш на кацапських ресурсах а власної думки не маєш. Це і є вплив кацапської - не мати власної думки.

Власна думка не Господом в вуха подається, а формується завдяки опрацюванню інформаційних джерел.
Так от власна думка і є сума знань отриманих від цих джерел.
А те, що я свою думку не озвучив саме для тебе, то я не вважаю за потрібне з зеленою пліснявою ділитися. :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #8 : Серпня 27, 2024, 12:16:02 12:16 »
стільки часу проводиш на кацапських ресурсах

Уточни будь ласка скільки, або підкажи де про це почитати?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #9 : Серпня 27, 2024, 01:42:03 13:42 »
Зі спостережень: ми, широкий загал українців, знаємо про існування Угорщини. Хтось, звісно, знає про неї більше, але здебільшого інфа наступна:
1) Колись були недоімперією
2) Обісралися
3) Повтрачали зємєлькі, котрі залюбки б відібрали в сусідів якби могли
4) Мали нормальні стосунки лише з поляками
5) Займають до нас недружню позицію
6) Займали б ворожу, але бздять
Цього нібито достатньо для будь-якої людини, котра не пише докторську по історії Угорщини, не працює в розвідці, й не співробітник МЗС.
Нема потреби знати угорську, читати їхні книжки, знати про їхню політику більше за два слова "орбан-йобік".

Мені це здається прийнятним рівнем співвідношення вкладених зусиль до практичної користі.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #10 : Серпня 27, 2024, 02:00:42 14:00 »
Уточни будь ласка скільки, або підкажи де про це почитати?

порахуй сам. Як тільки щось читає або дтвишся кацапською ти вже в їхньому інфопросторі

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #11 : Серпня 27, 2024, 04:03:12 16:03 »
порахуй сам. Як тільки щось читає або дтвишся кацапською ти вже в їхньому інфопросторі

Вони мене будуть зомбувати!?? :smilie10:
Мама! :bpk:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #12 : Серпня 27, 2024, 11:36:52 23:36 »
Попри нібито гумористичність питання, кацапським лайном "зазомбували" буквально мільйони населення. Що, теоретично, накладає на дослідників принаймі моральні зобов'язання не вихвалятися своїми дослідами в присутності... менш стійких людей.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #13 : Серпня 28, 2024, 12:37:52 00:37 »
тут бы вывчыты мотивы дебилов в 2019 году :weep:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #14 : Серпня 28, 2024, 07:06:20 07:06 »
Попри нібито гумористичність питання, кацапським лайном "зазомбували" буквально мільйони населення. Що, теоретично, накладає на дослідників принаймі моральні зобов'язання не вихвалятися своїми дослідами в присутності... менш стійких людей.

Я вже вчора десь писав, зомбують дебілів які не читають, не вчаться, не думають, і дивляться "Сватів".
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #15 : Серпня 28, 2024, 10:06:22 10:06 »
тут бы вывчыты мотивы дебилов в 2019 году :weep:
Дик вони вже сто разів описувалися. Якщо після цього досі існує якась тривожна незрозумілість по цьому питанню, то скоріш за все корінням вона йде в бажання зібратися купкою, й теревеніти в стилі "зебіли бубачька, зебіли бубачька". Ну, як власне це й робиться вже роками всіма, хто з цього ловить кайф. Правда ж?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Re: Серйозна гілка з питань вивчення кацапстану
« Reply #16 : Серпня 28, 2024, 10:14:40 10:14 »
Я вже вчора десь писав, зомбують дебілів які не читають, не вчаться, не думають, і дивляться "Сватів".
Це питання насправді теж вже підіймалося, але можна ще раз роздивитися його детально, особливо враховуючи обсяг та напрямок читаної вами літератури.

Наприклад, можна почати з того, як в принципі працює вивчання. Людина має відкрити себе для предмету вивчення. Якщо цей предмет є іншим нарідом, то відповідно треба відкрити себе для їхньої культури, цінностей, тощо. Щоб справді зрозуміти, треба осягнути та прийняти. Наскільки цей процес є успішним, настільки людина відкриває в собі здібність дивитися на світ очами того наріду, й настільки якісною буде будь-яка модель, котру людина створює в своїй голові.

Ви поки що згодні, чи вже ні?