Автор Тема: Чай московітів "Грінфілд" проситься, щоб його не бойкотували  (Прочитано 6375 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
х.з. с вашими бойкотами... всегда пил кефир "слов"яночка" 1%,  а сегодня глянул - выробнык "вим биль дан"( это ж русская контора, хоть и укр. филиал)
 попробую  "простоквашино"  - типа, данон...

Галичину попробуй.

Offline транс

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 16
Бля, а я из имеющихся в магазине беру только Ахмад.

Так это тоже вроде москальский?
Совместное украинско-британское предприятие «Украинская чаеразвесочная фабрика Ахмад Ти»  :Prapor2:
Ну, назвать могли как угодно. Владельцами ещё недавно были москали.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Бля, а я из имеющихся в магазине беру только Ахмад.

Так это тоже вроде москальский?
Совместное украинско-британское предприятие «Украинская чаеразвесочная фабрика Ахмад Ти»  :Prapor2:
Ну, назвать могли как угодно. Владельцами ещё недавно были москали.

не побачив жодних підтверджень ваших слів
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Бля, а я из имеющихся в магазине беру только Ахмад.

Так это тоже вроде москальский?
Совместное украинско-британское предприятие «Украинская чаеразвесочная фабрика Ахмад Ти»  :Prapor2:
Ну, назвать могли как угодно. Владельцами ещё недавно были москали.

Украинской фабрики или британской головной конторы?

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Украинской фабрики или британской головной конторы?
Британская головная контора фейк какой-то, на Гуглокарту выложена фотка фасада здания и ресепшена, на самой карте в отмеченном месте здания нет, гараж там.

так і не наведені докази, що це рос. компанія :lol:
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Украинской фабрики или британской головной конторы?
Британская головная контора фейк какой-то, на Гуглокарту выложена фотка фасада здания и ресепшена, на самой карте в отмеченном месте здания нет, гараж там.

Я досить давно знаю цю марку і вона існувала ще до появи російських фейків:

AHMAD Tea
Ahmad tea is a relatively new brand, but it succeeded to quickly gain popularity especially in Europe. As it’s implied by the brand name, Ahmad tea has Iranian origins. Hussein Afshar, the founder of the brand, began importing tea to Iran from several manufacturers near the Caspian Sea.

After the disastrous effects of the Iranian revolution the family immigrated to London in 1979 where they continued their family business. Their initial attempts were quite unsuccessful. In order to change brand identity, the family decided to position the brand as an original English product. This move proved to be successful and the company started to secure new contracts. Currently, the brand is well positioned in the European market and offers a variety of black tea blends.

http://teapster.hubpages.com/hub/English-Tea-Brands

Також див.: http://ahmadteausa.com/about
« Останнє редагування: Травня 01, 2014, 11:28:00 23:28 від Мирон »

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Украинской фабрики или британской головной конторы?
Британская головная контора фейк какой-то, на Гуглокарту выложена фотка фасада здания и ресепшена, на самой карте в отмеченном месте здания нет, гараж там.
Не гони гараж. На фабрику похоже
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
х.з. с вашими бойкотами... всегда пил кефир "слов"яночка" 1%,  а сегодня глянул - выробнык "вим биль дан"( это ж русская контора, хоть и укр. филиал)
 попробую  "простоквашино"  - типа, данон...

тоже кацапы.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
х.з. с вашими бойкотами... всегда пил кефир "слов"яночка" 1%,  а сегодня глянул - выробнык "вим биль дан"( это ж русская контора, хоть и укр. филиал)
 попробую  "простоквашино"  - типа, данон...

Галичину попробуй.

вкусный кефир кстати....но если не ошибаюсь...синяк там хозяин.. :smilie3:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Я досить давно знаю цю марку і вона існувала ще до появи російських фейків:

AHMAD Tea
Ahmad tea is a relatively new brand, but it succeeded to quickly gain popularity especially in Europe. As it’s implied by the brand name, Ahmad tea has Iranian origins. Hussein Afshar, the founder of the brand, began importing tea to Iran from several manufacturers near the Caspian Sea.

After the disastrous effects of the Iranian revolution the family immigrated to London in 1979 where they continued their family business. Their initial attempts were quite unsuccessful. In order to change brand identity, the family decided to position the brand as an original English product. This move proved to be successful and the company started to secure new contracts. Currently, the brand is well positioned in the European market and offers a variety of black tea blends.

http://teapster.hubpages.com/hub/English-Tea-Brands

Також див.: http://ahmadteausa.com/about
Як давно? Я не знаю цього напевно, але цей гараж москалі могли викупити щоб мати офіційне прикриття. Ви бачили реєстр власників англійскої фабрики? Якщо там дійсно сім`я англійців у власниках, і ці люди були в реєстрі останні сто років, то я з`їм свого капелюха прилюдно.
Сайт існує, але на сайті деякі посилання російськомовні насамперед, подивіться наприклад http://ahmadteausa.com/store-locator гугломапа російська, хоча в мене український IP. Вибір мови на нібито сайті фабрики також з російської.

слухайте, краще налаштуйте свій браузер на українську тоді і мапа буде україномовною.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
х.з. с вашими бойкотами... всегда пил кефир "слов"яночка" 1%,  а сегодня глянул - выробнык "вим биль дан"( это ж русская контора, хоть и укр. филиал)
 попробую  "простоквашино"  - типа, данон...

Галичину попробуй.

вкусный кефир кстати....но если не ошибаюсь...синяк там хозяин.. :smilie3:

Да, синяк. Но пока война с рашей, я заключил продовольственное перемирие с синячими фирмами.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 

Як давно? Я не знаю цього напевно, але цей гараж москалі могли викупити щоб мати офіційне прикриття. Ви бачили реєстр власників англійскої фабрики? Якщо там дійсно сім`я англійців у власниках, і ці люди були в реєстрі останні сто років, то я з`їм свого капелюха прилюдно.
Сайт існує, але на сайті деякі посилання російськомовні насамперед, подивіться наприклад http://ahmadteausa.com/store-locator гугломапа російська, хоча в мене український IP. Вибір мови на нібито сайті фабрики також з російської.
Ну ты даешь. Гугломапа у тебя русская потому что язык браузера и винды русский. Это же гугля она все знает. У меня все как надо
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Як давно? Я не знаю цього напевно, але цей гараж москалі могли викупити щоб мати офіційне прикриття. Ви бачили реєстр власників англійскої фабрики? Якщо там дійсно сім`я англійців у власниках, і ці люди були в реєстрі останні сто років, то я з`їм свого капелюха прилюдно.
Сайт існує, але на сайті деякі посилання російськомовні насамперед, подивіться наприклад http://ahmadteausa.com/store-locator гугломапа російська, хоча в мене український IP. Вибір мови на нібито сайті фабрики також з російської.

В середині і кінці 90-х неодноразово купляв на подарунки сувенірні упаковки цього чаю в британських магазинах.

Що там було на рахунок капелюха?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
грінфілд - лайно, а не чай. колись давно взяли, 3 пакетики випили, купили інший чай, а грінфілд викинули нах. щось у кацапів тіки лайно получається
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
грінфілд - лайно, а не чай. колись давно взяли, 3 пакетики випили, купили інший чай, а грінфілд викинули нах. щось у кацапів тіки лайно получається



все що лапті не роблять - все лайно
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Як давно? Я не знаю цього напевно, але цей гараж москалі могли викупити щоб мати офіційне прикриття. Ви бачили реєстр власників англійскої фабрики? Якщо там дійсно сім`я англійців у власниках, і ці люди були в реєстрі останні сто років, то я з`їм свого капелюха прилюдно.
Сайт існує, але на сайті деякі посилання російськомовні насамперед, подивіться наприклад http://ahmadteausa.com/store-locator гугломапа російська, хоча в мене український IP. Вибір мови на нібито сайті фабрики також з російської.

В середині і кінці 90-х неодноразово купляв на подарунки сувенірні упаковки цього чаю в британських магазинах.

Що там було на рахунок капелюха?
То вже є реєстр? Кажіть.

Реєстр засновників платний. А переліку керівників часом не вистачить для шляпи?  :smilie1:

Directors/ Officers
EBRAHIM AFSHAR, director, 31 Dec 1992-
ABDOL KARIM AFSHAR, director, 31 Dec 1992-
ABDOL RAHIM AFSHAR, director, 31 Dec 1992-
EBRAHIM AFSHAR, secretary, 31 Dec 1992-
MOSTAFA AFSHAR, director, 8 Apr 2013-
 https://opencorporates.com/companies/gb/02019274