Автор Тема: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ  (Прочитано 2964 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
"Страшно дивитися новості.То що відбувається зараз жахливо й трагічно .. Ніколи не думала, що Україна стане така яка зараз. У мене немає слів вже..Щодня молюся, щоб все закінчилося благополучно і швидко. Найважливіше не втрачати надію. Я свою батьківщину не зраджу і не заміню ні за що на світі.Я з вами мої дорогі і не втрачайте віру.Я вас дуже люблю.
Завжди ваша, Софія Ротару".

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #1 : Травня 04, 2014, 12:27:13 00:27 »
 :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #2 : Травня 04, 2014, 12:27:43 00:27 »
шо за суржик?

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #3 : Травня 04, 2014, 12:27:49 00:27 »
 Проснулась. Где блюющий смайлик?  :laugh: 
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #4 : Травня 04, 2014, 12:31:59 00:31 »
 Донедавна в Україні, крім іншого, була дуже важливою одна обставина...в Україні був мир і спокій...Ще рік тому всі громадяни країни спільно вболівали за збірну України по футболу...кожен старався як найкраще прийняти іноземних гостей...Про нас взнавали як про дуже толерантну, гостинну націю....А зараз ми воюємо, вбиваємо і ненавидимо один одного.

Offline Buxx

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 28
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #5 : Травня 04, 2014, 12:32:52 00:32 »
це вона із Ялти чи з Москви пише?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33621
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #6 : Травня 04, 2014, 12:34:24 00:34 »
Донедавна в Україні, крім іншого, була дуже важливою одна обставина...в Україні був мир і спокій...Ще рік тому всі громадяни країни спільно вболівали за збірну України...кожен старався як найкраще прийняти іноземних гостей...Про нас взнавали як про дуже толерантну, гостинну націю....А зараз ми воюємо, вбиваємо і ненавидимо один одного.

Якого ще один одного ? Ти про кацапів і гопоту ?

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #7 : Травня 04, 2014, 12:35:35 00:35 »
це вона із Ялти чи з Москви пише?

Я, не можу цього бачити :smilie2:

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #8 : Травня 04, 2014, 12:38:46 00:38 »
Донедавна в Україні, крім іншого, була дуже важливою одна обставина...в Україні був мир і спокій...Ще рік тому всі громадяни країни спільно вболівали за збірну України...кожен старався як найкраще прийняти іноземних гостей...Про нас взнавали як про дуже толерантну, гостинну націю....А зараз ми воюємо, вбиваємо і ненавидимо один одного.

Якого ще один одного ?

Можливо цей пан живе в іншій Україні, або навіть на другій планеті.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #9 : Травня 04, 2014, 12:44:30 00:44 »
Проснулась. Где блюющий смайлик?  :laugh:

А хіба від неї були якісь негативні меседжі? Я пам'ятаю нічого такого поганого вона не говорила, десь на початку кримських подій мелькало, що вона не збирається відмовлятись від українського громадянства. А щодо суржика - по-перше, навряд чи вона сама веде свою сторінку, по-друге, вона не великий знавець української, а по-третє, сам допис українською це вже плюс...
« Останнє редагування: Травня 04, 2014, 12:47:33 00:47 від GloriaAndrus »

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #10 : Травня 04, 2014, 12:47:49 00:47 »
Донедавна в Україні, крім іншого, була дуже важливою одна обставина...в Україні був мир і спокій...Ще рік тому всі громадяни країни спільно вболівали за збірну України...кожен старався як найкраще прийняти іноземних гостей...Про нас взнавали як про дуже толерантну, гостинну націю....А зараз ми воюємо, вбиваємо і ненавидимо один одного.

Якого ще один одного ?

 Про громадян України.

 
Ти про кацапів і гопоту ?

 Твій шлях веде до гибелі. Не думай, що вбивати можеш лише ти.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33621
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #11 : Травня 04, 2014, 12:53:12 00:53 »
Донедавна в Україні, крім іншого, була дуже важливою одна обставина...в Україні був мир і спокій...Ще рік тому всі громадяни країни спільно вболівали за збірну України...кожен старався як найкраще прийняти іноземних гостей...Про нас взнавали як про дуже толерантну, гостинну націю....А зараз ми воюємо, вбиваємо і ненавидимо один одного.

Якого ще один одного ?

 Про громадян України.

 
Ти про кацапів і гопоту ?

 Твій шлях веде до гибелі. Не думай, що вбивати можеш лише ти.

Ну як знаєш. Можеш здатись 'народнаму губєрнатару Луганскай рєспублікі', може помилує.  :weep:

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #12 : Травня 04, 2014, 12:58:02 00:58 »
Ну як знаєш. Можеш здатись 'народнаму губєрнатару Луганскай рєспублікі', може помилує.  :weep:

 Я не планую нікому здаватись. І своє життя вибудовую таким чином, щоб милостиню ні у кого не прохати.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #13 : Травня 04, 2014, 01:00:09 01:00 »
Ну зачем эти фейки постить без ссылок? На странице фанатов Ротару в FB написано, что у неё нет аккаунтов в социальных сетях.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33621
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #14 : Травня 04, 2014, 01:03:38 01:03 »
Ну як знаєш. Можеш здатись 'народнаму губєрнатару Луганскай рєспублікі', може помилує.  :weep:

 Я не планую нікому здаватись. І своє життя вибудовую таким чином, щоб милостиню ні у кого не прохати.

'Гординя — підступний гріх. Намагайтесь помітити його і викорінити'. (c)

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #15 : Травня 04, 2014, 01:05:34 01:05 »
Ну зачем эти фейки постить без ссылок? На странице фанатов Ротару в FB написано, что у неё нет аккаунтов в социальных сетях.

 Ну так надо  авторке ветки напхать и запхать минусов в кармУ.  :gigi: И в Горловку отправить.  :smilie5:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #16 : Травня 04, 2014, 01:06:52 01:06 »
Ну зачем эти фейки постить без ссылок? На странице фанатов Ротару в FB написано, что у неё нет аккаунтов в социальных сетях.

Чому зразу фейк ? :smilie11:

http://facebook.com/SofiaRotaru.Official

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #17 : Травня 04, 2014, 01:14:48 01:14 »
Ну зачем эти фейки постить без ссылок? На странице фанатов Ротару в FB написано, что у неё нет аккаунтов в социальных сетях.

Чому зразу фейк ? :smilie11:

http://facebook.com/SofiaRotaru.Official

 В вконтакте е? В однокласнгиках? Нема? Тому фейк!  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #18 : Травня 04, 2014, 01:17:08 01:17 »
Ну зачем эти фейки постить без ссылок? На странице фанатов Ротару в FB написано, что у неё нет аккаунтов в социальных сетях.

Чому зразу фейк ? :smilie11:

http://facebook.com/SofiaRotaru.Official

 В вконтакте е? В однокласнгиках? Нема? Тому фейк!  :gigi:

Ну звичайно ! "Свята правда" тільки в однокласниках і ВК !

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #19 : Травня 04, 2014, 01:28:55 01:28 »
Проснулась. Где блюющий смайлик?  :laugh:
:Sho_za:  :smiley23:  :Ignor:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #20 : Травня 04, 2014, 01:30:47 01:30 »
Донедавна в Україні, крім іншого, була дуже важливою одна обставина...в Україні був мир і спокій...Ще рік тому всі громадяни країни спільно вболівали за збірну України по футболу...кожен старався як найкраще прийняти іноземних гостей...Про нас взнавали як про дуже толерантну, гостинну націю....А зараз ми воюємо, вбиваємо і ненавидимо один одного.

Звідки ви таку фігню берете?  :smilie10:
З путінського ГеббельсТВ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #21 : Травня 04, 2014, 01:40:43 01:40 »
"Страшно дивитися новості.То що відбувається зараз жахливо й трагічно .. Ніколи не думала, що Україна стане така яка зараз. У мене немає слів вже..Щодня молюся, щоб все закінчилося благополучно і швидко. Найважливіше не втрачати надію. Я свою батьківщину не зраджу і не заміню ні за що на світі.Я з вами мої дорогі і не втрачайте віру.Я вас дуже люблю.
Завжди ваша, Софія Ротару".


Одне тільки забула уточнити ця прошманда, яка країна в неї Батьківщина. Молдавія, Румунія? Росія? СРСР? Крим? Але точно не Україна.

Софія Ротару -вкрай гидотна особа, я не побоюсь навіть так сказати: Негідниця й Мерзотниця. Брехлива чахоточна румунка. Ну хіба туберкульоз - це щось принизливе? НУ це хвороба й людина має її лікувати, однак жодну людину жодна хвороба не принижує.
Але ця брехлива сучка не могла не збрехати. Колись вона розповіла, чому опинилась в Ялті. Казала, що ніби то колись давно, на Маланку вона брала участь в народних обрядах ( козу водили), а її батькові як партєйному дали прочухана і вона змушена була кудись виїхати, щоб батько не потрапив під інквізицію. І виїхала чомусь аж аж аж в Ялту! А чому не в Чернівці чи в будь-яке інше місце (місто) ?? Бо страшенно горда і хворобливо самолюбива, посоромлялась сказати, що мала туберкульоз, а як же ж, вона ж королєва, а не х... собачий.  Туберкульозним завжди лікарі радили селитсь і постійно жити на П. Б. Криму, де субтропічний клімат.

При СРСР Ротару була наче Кобзон в спідниці. Співала прорадянські пісеньки ( "Над тобою солнце светит, Родіна моя!"). Кон"юктурниця.
З молоду таскалась зі всякою сволотою. Бандитит Тахтахунов, "Тайванчик". Чоловік її покійний мабуть в жодні двері не проходив, роги заважали.
На виборах 1998 коли ця прошманда йшла в виборчому списку "Союз" я несподівано дізнався що вона не просто Ротару , а Євдокименко-Ротару ;))))))) Це ж треба! )) Чоловікове прізвище завди приховувала, а тут на виборах раптом згадала - ось, знайте, мій чоловік - хохол! ;))) Саме хохол, а хто ж іще. Колись ротару розповідала абсолютно без зайвої сором"язливості "Да у меня даже муж-хохол!" Якщо могла так про свого чоловіка говорити - значить той точно був хохол.

ПІсля 1991 року Софія дуже сумувала, що СРСР розпався. А певно ж, кордони , митниці, важче стало робити "чос". У Львові колись їй зробили обструкцію і тод ця сучка багато років не приїжджала до Львова.

В 2004 році, під час Помаранч. Рев. ця румунська сука зайняла найвигіднішу вичікувальну позицію: носила на Майдан котлети учасникам, хто боровся за переголосування 2-го туру. Позиція дуже вигідна: пермогла ПР - вона всім казала, що аяк же ж, я ж теж внесла свою лєпту! Переміг би тоді Янукович - то сказала б, що її, мовляв, політика не цікавила, що їй просто було шкода тих нещасних людей, навіть якщо вони помилялися.
Хитра - як жидівка, хоча  вважає себе молдаванкою.

"Во время оранжевой революции на Украине София Ротару вместе с семьёй раздавала еду людям, пришедшим на Майдан независимости в Киеве, вне зависимости от их политических взглядов"

...А загляньте, не полінуйтеся в її сторінку на фейсбуці. Подивіться до якої групи вона входить: "Руськоязичная Украіна"! Це та сама контора, що очолював колись Гадік Колісниченко.
Здається я розповів про Ротару більш ніж достатньо.

ЗІ: Ах да, мало не забув ;)) В 2006 році на виборах до ВР Ротару йдете в списку "Блок Литвина". Але цей блок пролетів, певно. ця румунка не фартова в політиці.


Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #22 : Травня 04, 2014, 01:45:28 01:45 »
Донедавна в Україні, крім іншого, була дуже важливою одна обставина...в Україні був мир і спокій...Ще рік тому всі громадяни країни спільно вболівали за збірну України по футболу...кожен старався як найкраще прийняти іноземних гостей...Про нас взнавали як про дуже толерантну, гостинну націю....А зараз ми воюємо, вбиваємо і ненавидимо один одного.

Звідки ви таку фігню берете?  :smilie10:
З путінського ГеббельсТВ?

 Я практично не дивлюсь рос. телебачення. Хіба дуже зрідка щоб переконатись, чи вони ще у трансі ненависті до України чи змінились настанови...

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #23 : Травня 04, 2014, 01:46:08 01:46 »
Стерва як і Поввалій...один в один
чому люди до неї краще відносяться? агов..поясніть? за пісні? може співала і гарно..але яке це відношення має до того що вона сука..Повалій -2?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #24 : Травня 04, 2014, 01:52:20 01:52 »
Стерва як і Поввалій...один в один
чому люди до неї краще відносяться? агов..поясніть? за пісні? може співала і гарно..але яке це відношення має до того що вона сука..Повалій -2?

Я можу пояснити детально, тільки буде багато букф.

Всі ці "феномени", що притаманні українцям дуже добре пояснила Ліна Костенко в своїй книзі "Записки українського самошедчого". прочитавши цю книгу від початку й до кінця можна зрозуміти абсолютно все. І чому завжди негідників обирають в президенти, і чому з неймовірним натхненям заглядають в дупи таким "звьоздам" як Ротару чи Повалій ну і взагалі все, що стосується буття й перспектив українства.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #25 : Травня 04, 2014, 01:53:31 01:53 »
 То й що, що румунка. Румунка, для якої українці стали близькими людьми. Румунки є дуже вродливі і їх діти від українських чоловіків не зіпсують красу нашого народу...
 Петро Могила теж був молдаванином, а приніс Україні немало позитиву.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #26 : Травня 04, 2014, 02:01:00 02:01 »
"Страшно дивитися новості.То що відбувається зараз жахливо й трагічно .. Ніколи не думала, що Україна стане така яка зараз. У мене немає слів вже..Щодня молюся, щоб все закінчилося благополучно і швидко. Найважливіше не втрачати надію. Я свою батьківщину не зраджу і не заміню ні за що на світі.Я з вами мої дорогі і не втрачайте віру.Я вас дуже люблю.
Завжди ваша, Софія Ротару".


Одне тільки забула уточнити ця прошманда, яка країна в неї Батьківщина. Молдавія, Румунія? Росія? СРСР? Крим? Але точно не Україна.

Софія Ротару -вкрай гидотна особа, я не побоюсь навіть так сказати: Негідниця й Мерзотниця. Брехлива чахоточна румунка. Ну хіба туберкульоз - це щось принизливе? НУ це хвороба й людина має її лікувати, однак жодну людину жодна хвороба не принижує.
Але ця брехлива сучка не могла не збрехати. Колись вона розповіла, чому опинилась в Ялті. Казала, що ніби то колись давно, на Маланку вона брала участь в народних обрядах ( козу водили), а її батькові як партєйному дали прочухана і вона змушена була кудись виїхати, щоб батько не потрапив під інквізицію. І виїхала чомусь аж аж аж в Ялту! А чому не в Чернівці чи в будь-яке інше місце (місто) ?? Бо страшенно горда і хворобливо самолюбива, посоромлялась сказати, що мала туберкульоз, а як же ж, вона ж королєва, а не х... собачий.  Туберкульозним завжди лікарі радили селитсь і постійно жити на П. Б. Криму, де субтропічний клімат.

При СРСР Ротару була наче Кобзон в спідниці. Співала прорадянські пісеньки ( "Над тобою солнце светит, Родіна моя!"). Кон"юктурниця.
З молоду таскалась зі всякою сволотою. Бандитит Тахтахунов, "Тайванчик". Чоловік її покійний мабуть в жодні двері не проходив, роги заважали.
На виборах 1998 коли ця прошманда йшла в виборчому списку "Союз" я несподівано дізнався що вона не просто Ротару , а Євдокименко-Ротару ;))))))) Це ж треба! )) Чоловікове прізвище завди приховувала, а тут на виборах раптом згадала - ось, знайте, мій чоловік - хохол! ;))) Саме хохол, а хто ж іще. Колись ротару розповідала абсолютно без зайвої сором"язливості "Да у меня даже муж-хохол!" Якщо могла так про свого чоловіка говорити - значить той точно був хохол.

ПІсля 1991 року Софія дуже сумувала, що СРСР розпався. А певно ж, кордони , митниці, важче стало робити "чос". У Львові колись їй зробили обструкцію і тод ця сучка багато років не приїжджала до Львова.

В 2004 році, під час Помаранч. Рев. ця румунська сука зайняла найвигіднішу вичікувальну позицію: носила на Майдан котлети учасникам, хто боровся за переголосування 2-го туру. Позиція дуже вигідна: пермогла ПР - вона всім казала, що аяк же ж, я ж теж внесла свою лєпту! Переміг би тоді Янукович - то сказала б, що її, мовляв, політика не цікавила, що їй просто було шкода тих нещасних людей, навіть якщо вони помилялися.
Хитра - як жидівка, хоча  вважає себе молдаванкою.

"Во время оранжевой революции на Украине София Ротару вместе с семьёй раздавала еду людям, пришедшим на Майдан независимости в Киеве, вне зависимости от их политических взглядов"

...А загляньте, не полінуйтеся в її сторінку на фейсбуці. Подивіться до якої групи вона входить: "Руськоязичная Украіна"! Це та сама контора, що очолював колись Гадік Колісниченко.
Здається я розповів про Ротару більш ніж достатньо.

ЗІ: Ах да, мало не забув ;)) В 2006 році на виборах до ВР Ротару йдете в списку "Блок Литвина". Але цей блок пролетів, певно. ця румунка не фартова в політиці.
:smiley23: З усього цього висеру зрозумів, що вся її підлість у тому, що хворіє на сухоти (а як же можна при сьому жити в Москві та ще й співати,  :Sho_za:), а також що брала участь у Помаранчевій револїції (причому живучи й працюючи в Москві). Висер про те, що на Майдан носила їжу прибічникам Партії регіонів залишим на совісті афтара який, очевидно, про Майдан має лише дуже приблизне уявлення. Карочє:  КГ/АМ. Афтар, випий йаду!  :smiley23:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #27 : Травня 04, 2014, 02:01:19 02:01 »
То й що, що румунка. Румунка, для якої українці стали близькими людьми. Румунки є дуже вродливі і їх діти від українських чоловіків не зіпсують красу нашого народу...
 Петро Могила теж був молдаванином, а приніс Україні немало позитиву.

Румуни й молдавани були і є різними. І ніхто не ставить в вину С. Ротару її румунське походження.

Мова йде про її гидотне моральне нутро, про гниль і підлотну її натуру.
Ну он Повалій українка, а що толку? Скотина, така само як і Ротару.

І ще. Ніколи українці не були й не стали для Ротару близькими людьми. Що це за близкість, якщо власного чоловіка спокійнесенько називала "хохол" ??? Совєцькі люди й обрусілі хохли манкурти стали для неї близькими людьми.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #28 : Травня 04, 2014, 02:10:27 02:10 »

polemistes

Ти неуважно читав мій пост.

В 2004 році, під час Помаранч. Рев. ця румунська сука зайняла найвигіднішу вичікувальну позицію: носила на Майдан котлети учасникам, хто боровся за переголосування 2-го туру.


І про її хворобу на сухоти - то я теж не називав підлістю, а просто примітивненьке брехання, чому їй довелось переселитися в Крим. Хоче це не такий то великий гріх, але дрібне примітивне брехання її теж характеризує.
...........
залишим на совісті афтара який, очевидно, про Майдан має лише дуже приблизне уявлення. Карочє:  КГ/АМ.


Я киянин, 1968 р.н., майже все життя прожив в Києві, за виключенням двох років служби в армії.
А тобі дам єдину пораду, як кажуть в Одесі: " Купи собі на базарі півня й крути йому яйця".

...Він мені буде тут розказувать про мої пізнання в політичному житті України, в курсі якого я з 1989 року.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Софія Ротару написала на своїй сторінці ФБ
« Reply #29 : Травня 04, 2014, 02:12:09 02:12 »
Проснулась. Где блюющий смайлик?  :laugh:

Москаль дітектед