Автор Тема: Я бачу єдиний реальний вихід.  (Прочитано 3098 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Я бачу єдиний реальний вихід.
« : Травня 05, 2014, 03:22:43 15:22 »
На найближчому засіданні Верховної Ради Удар ставить питання про переобрання Турчинова, пропонуючи замість нього кандидатуру Порошенка. Для стимулювання "мислительного процесу" у гнид-народних обранців під Раду закликаються всі кияни ну і по максимуму підвезти людей з регіонів. (Прийду сам і людей 10 загітую)
Порошенко стає виконуючим обов"язки Президента і Головою ВР, поки народ стоїть під радою, змінює силовий блок і Ген прокурора (ніяких бл..ть, квот. тільки професіоналізм). І починає працювати над вирішенням кризи.  Звільняє всіх ментів в Луганській, Донецькій та Одессі (все одно працюють на ворога а зарплату у нас отримують).  Починає справжню АТО. Націоналізує всі засоби массової інформації, які належать особам оголошеним в розшук.(Ну ви в курсі про кого я). Коротше - крок за кроком починає наводити порядок. Якщо кроки будуть рішучі і хочаб на 50%  вдалі обираємо його за один тур, якщо буде соплі жувати, то голосувати за нього - продовження агонії. Хай покаже себе як сміливий і рішучий керівник, а то я поки що взагалі від нього не бачу нічого. Їздить десь, як усі, агітує як усі.  В неординарній обстановці потрібен неординарний лідер, неординарним до сих пір він був тільки в ток шоу, цього мало.
Батя, мы стараемся ...

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #1 : Травня 05, 2014, 03:24:13 15:24 »
Насколько я помню, кандидат в президенты не имеет права находиться на должности перед выборами.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #2 : Травня 05, 2014, 03:24:48 15:24 »
А Петруха в курсе?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #3 : Травня 05, 2014, 03:25:38 15:25 »
Насколько я помню, кандидат в президенты не имеет права находиться на должности перед выборами.

на какой должности. И.О.?

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #4 : Травня 05, 2014, 03:26:48 15:26 »
Насколько я помню, кандидат в президенты не имеет права находиться на должности перед выборами.

на какой должности. И.О.?

На любой высокой государственной. По закону они в отпуск должны идти во время избирательной кампании, если занимают такую должность. Ну это, насколько помню. Если ошибаюсь - пусть кто-то исправит.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #5 : Травня 06, 2014, 11:18:00 11:18 »
А я і не сподівався що в Удару стане духу на таке. Змінюю свою думку про пацанів. Хочь щось намагаються робити.
Батя, мы стараемся ...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #6 : Травня 06, 2014, 11:18:46 11:18 »
опять этот бред

http://ukrpravda.net/index.php?topic=7746.0

одной ветки мало было ?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #7 : Травня 06, 2014, 11:20:34 11:20 »
пестец какой реальный выход - вместо одного усадить другого и усилить внутрифракционную грызню - ахеренная стратегия

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #8 : Травня 06, 2014, 11:24:49 11:24 »
qwest, на дату и время моей ветки смотреть- тешу самолюбие :lol:. По второму твоему истерическому замечанию - читай форум, через тему народ обсуждает как твою богиню сжечь или утопить. вместе с ее командой профессионалов. Так что расслабся - мамке пипец. Пока не поздно ищи нового идола для поклонения.
Батя, мы стараемся ...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #9 : Травня 06, 2014, 11:29:20 11:29 »
qwest, на дату и время моей ветки смотреть- тешу самолюбие :lol:. По второму твоему истерическому замечанию - читай форум, через тему народ обсуждает как твою богиню сжечь или утопить. вместе с ее командой профессионалов. Так что расслабся - мамке пипец. Пока не поздно ищи нового идола для поклонения.

че ты несешь ?

какую мою ?

ты ебанулся вкрай ?

так как поносил на фупе юлю я наверное только гипофиз больше поносил

а ты своим узким мышлением решил что если я здесь высказываюсь против того, чтоб жопу пороха усадили вместо жопы турча на три недели раньше - значит я за мамку...

какого хера ты на меня ярлыки вешаешь...
« Останнє редагування: Травня 06, 2014, 11:42:15 11:42 від qwest »

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #10 : Травня 06, 2014, 11:32:42 11:32 »
Чувак реально попав пальцем у сраку :lol:

Двтень но розуміє що це і є план кремля по дестабілізації

Риги кинуть...турча зніммуть. ..пороха прокатять...що буде за цим бидло на думає

І при чому тут те хто за Юлю чи проти ?Коли до виборів 3 тижні

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #11 : Травня 06, 2014, 11:33:19 11:33 »
Судя по истерике все срослося
Батя, мы стараемся ...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #12 : Травня 06, 2014, 11:33:37 11:33 »
Чувак реально попав пальцем у сраку :lol:

Жовтень но розуміє що це і є план кремля по дестабілізації

Риги кинуть...турча знімати. ..пороха прокатять...що буде за цим бидло на думає

І при чому тут те хто за Юлю чи проти ?Коли до виборів 3 тижні

понимаешь, да

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #13 : Травня 06, 2014, 11:35:46 11:35 »
А для чого це Порошенку? Він вже майже гарантовано президент. Може спокійно відсиджуватися і нічого не робити, чекати перемоги.
А так до виборів ще 3 тижні, а там і другий тур можливий. За цей час багато може статися. А якщо виявиться, що він нічим не кращий Турчинова? І президентство залишиться тільки в мріях

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #14 : Травня 06, 2014, 11:35:49 11:35 »
Судя по истерике все срослося

давай я на тебя повешаю ярлык, что ты фашист, антисемит, поклонник дьявола - а ты отмывайся...ок ?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #15 : Травня 06, 2014, 11:37:07 11:37 »
А для чого це Порошенку? Він вже майже гарантовано президент. Може спокійно відсиджуватися і нічого не робити, чекати перемоги.
А так до виборів ще 3 тижні, а там і другий тур можливий. За цей час багато може статися. А якщо виявиться, що він нічим не кращий Турчинова? І президентство залишиться тільки в мріях

ну, всяким долбоебам из интернета этого очень хочется

а еще этого очень хочется всяким долбоебам, расшатывающим ситуацию в зраде изнутри

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #16 : Травня 06, 2014, 11:37:17 11:37 »
вальцман засылает дары московскому царю в виде шоколадных зайчеков и распыляет шоколадки-карамельки над бунтівним Донбассом, всем мир-труд-май  :lol:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #17 : Травня 06, 2014, 11:39:40 11:39 »
Судя по истерике все срослося

давай я на тебя повешаю ярлык, что ты фашист, антисемит, поклонник дьявола - а ты отмывайся...ок ?
О этот пост мне уже больше нравиться, поэтому извини если обидел причислив к секте юльков, был неправ.
Батя, мы стараемся ...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #18 : Травня 06, 2014, 11:41:37 11:41 »
Судя по истерике все срослося

давай я на тебя повешаю ярлык, что ты фашист, антисемит, поклонник дьявола - а ты отмывайся...ок ?
О этот пост мне уже больше нравиться, поэтому извини если обидел причислив к секте юльков, был неправ.

на нас и так щас много ярлыков вешается снаружи...а когда их еще изнутри вешают - это уже полный пиздец

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #19 : Травня 06, 2014, 12:35:05 12:35 »
Насколько я помню, кандидат в президенты не имеет права находиться на должности перед выборами.
А діючий президент на першому терміні? :idea:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #20 : Травня 06, 2014, 12:38:57 12:38 »
Одне дивує, звідки така впевненість у діях Порошенко по активізації проведення АТО?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #21 : Травня 06, 2014, 12:41:09 12:41 »
Ну все Удар сдулся, а Порошенко упустил реальную возможность стать президентом (а мы потеряли последнюю надежду на наведение хоть какого то порядка). Готовимся к веселому дню победы.
Батя, мы стараемся ...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #22 : Травня 06, 2014, 12:43:11 12:43 »
Одне дивує, звідки така впевненість у діях Порошенко по активізації проведення АТО?
Впевненості ніякої, але логіка підказувала, що бажаючи обратися. тай ще за 1 тур мусить щось робити дієве і затребуване більшістю виборців.
Батя, мы стараемся ...

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #23 : Травня 06, 2014, 12:51:03 12:51 »
Ага! И еще в нас ВДВ, Альфа и Нацгвардия не все поголовные супермены. Давайте всех их заменим на Порошенко тоже. Мы там еще должны были пару траншей от ЕС и Всемирного Банка в течение месяца получить. Понятное дело, если только сохраним прогнозируемость и прозрачность. Но нахрен нам эти транши, если у нас есть неодолимый зуд перемен, которые непрерывно требуют наши сердца...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #24 : Травня 06, 2014, 12:51:56 12:51 »
Ну все Удар сдулся, а Порошенко упустил реальную возможность стать президентом (а мы потеряли последнюю надежду на наведение хоть какого то порядка). Готовимся к веселому дню победы.
Що не домовились? Ну, може Порох сам не захотів, бо буде звинувачений ще й у админресурсі, та й не хоче відповідати за 9-11 травня. Так, полякали трохи, зробили вигляд, що типу намагались, а не дали... Лякає те, що ці політичні ігри за 5-ть  хвилин до розстрілу. :smilie2:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #25 : Травня 06, 2014, 12:53:55 12:53 »
Одне дивує, звідки така впевненість у діях Порошенко по активізації проведення АТО?
Впевненості ніякої, але логіка підказувала, що бажаючи обратися. тай ще за 1 тур мусить щось робити дієве і затребуване більшістю виборців.

Порошенко здобув рейтинг перебуваючи осторонь всіх головних подій. Чим менше він зараз щось робить і говорить тим більше у нього шансів на перемогу вже в першому турі.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #26 : Травня 06, 2014, 12:54:07 12:54 »
Одне дивує, звідки така впевненість у діях Порошенко по активізації проведення АТО?
Впевненості ніякої, але логіка підказувала, що бажаючи обратися. тай ще за 1 тур мусить щось робити дієве і затребуване більшістю виборців.

більшість виборців вимагає заміни Турчинова на Порошенка за три тижні до виборів?
хм... якась дивна логіка-впевненість
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #27 : Травня 06, 2014, 12:55:50 12:55 »
Ага! И еще в нас ВДВ, Альфа и Нацгвардия не все поголовные супермены. Давайте всех их заменим на Порошенко тоже. Мы там еще должны были пару траншей от ЕС и Всемирного Банка в течение месяца получить. Понятное дело, если только сохраним прогнозируемость и прозрачность. Но нахрен нам эти транши, если у нас есть неодолимый зуд перемен, которые непрерывно требуют наши сердца...
Я вас огорчу - хрен вы получите, а не транш. Условия получения - наведение порядка на востоке. Они видно не вкурсе что у вас стабильность и перемены только навредят. Да и насчет прозрачности - отчитываться требуют, суки, ежемесячно, наверно что то знают про наши шаловливые ручки у власти ( ну мы ж их не тронем, ради стабильности)
Батя, мы стараемся ...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #28 : Травня 06, 2014, 12:56:38 12:56 »
Ну все Удар сдулся, а Порошенко упустил реальную возможность стать президентом (а мы потеряли последнюю надежду на наведение хоть какого то порядка). Готовимся к веселому дню победы.

ашослучилось? Удар передумал снимать пастора?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #29 : Травня 06, 2014, 12:57:06 12:57 »
Одне дивує, звідки така впевненість у діях Порошенко по активізації проведення АТО?
Впевненості ніякої, але логіка підказувала, що бажаючи обратися. тай ще за 1 тур мусить щось робити дієве і затребуване більшістю виборців.

Порошенко здобув рейтинг перебуваючи осторонь всіх головних подій. Чим менше він зараз щось робить і говорить тим більше у нього шансів на перемогу вже в першому турі.

тут більше цікаво скільки шансів в України на відновлення нормального життя з таким Президентом,
бо рейтинг здобутий осторонь від подій якось шанси не збільшує  :smilie2:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!