Автор Тема: Столетие как один миг  (Прочитано 8598 раз)

0 Користувачів і 12 Гостей дивляться цю тему.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Столетие как один миг
« Reply #30 : Травня 08, 2014, 02:17:01 14:17 »

Ну то такое... "Каштан" на палочке стоил 22-23 копейки.

Еще нас заставляли собирать макулатуру. В школе. Когда мы поняли, что можно получить 25 копеек в бутылочно-вторсырьевском пункте за 5 кило макулатуры, мы прекратили таскать ее в школу и стали жрать мороженное. :)

Мороженое в шоколаде 28 копеек :buba:

А про макулатуру... я был правильный пионер и комсорг.
Настолько правильный, что в период Перестройки за самокритику ничегонеделания комсомольцами нашего класса был быстро лишён високого даверия быть комсоргом. :take_example:

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Столетие как один миг
« Reply #31 : Травня 08, 2014, 02:18:46 14:18 »

Ну то такое... "Каштан" на палочке стоил 22-23 копейки.

Еще нас заставляли собирать макулатуру. В школе. Когда мы поняли, что можно получить 25 копеек в бутылочно-вторсырьевском пункте за 5 кило макулатуры, мы прекратили таскать ее в школу и стали жрать мороженное. :)

Мороженое в шоколаде 28 копеек :buba:

А про макулатуру... я был правильный пионер и комсорг.
Настолько правильный, что в период Перестройки за самокритику ничегонеделания комсомольцами нашего класса был быстро лишён високого даверия быть комсоргом. :take_example:

Да, правильно... Потом - 28 копеек. Но мне казалось, что при Брежневе было дешевле...

Хотя в основном покупали фруктовое - мороженный сок по 7 копеек или по 9.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Столетие как один миг
« Reply #32 : Травня 08, 2014, 02:21:05 14:21 »
не любил я эту мороженную фруктовую фуйню.

Лучше сладкой водички по три коп. из автомата попить.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Столетие как один миг
« Reply #33 : Травня 08, 2014, 02:27:01 14:27 »
про ціни  -   ага десь так
А ще сигарети 
гуцульські 14 копійок
орбіта, стюардеса , ту-104 ,  родопі - 30 копійок
БТ ,  Космос  40 копійок

Вино  - чорнило  = 1руб 02 коп

Макулатура - лазили через дірки  на складі макулатури і  шукали гарні журнали  :)


І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Столетие как один миг
« Reply #34 : Травня 08, 2014, 02:30:59 14:30 »
Ну, цей процеси 30-х років теж патріотично вітали, Адальфа та Йосю теж натовпи гопки скакали...
 Мені дід покійний розповідав як Йосю обожнювали у 30 ті, то страшне.. Сусідів розстрілювали, а публіка волала "Да здравствует..."

И потом любили тоже. Мне бабушка рассказывала, в 53-м она в 10-м классе училась. На уроке объявили что умер Сталин - весь класс рыдал навзрыд...

Я не знаю, как там в 1953м, но когда умер Брежнев, реально многие плакали.

Недоумение, как жить дальше? (а я лично учился в 7 классе) несколько скрасили три дня выходных, когда не надо было ходить в школу.

Но растерянность была серьезная. Даже я, как семикласник, ее помню до сих пор.

Это особенности тоталитаризма. Что творилось в 1953м, могу себе представить.

Я даже иногда думаю, что надо поехать в Беларусь сразу после смерти Лукашенка... Чтобы увидеть своими глазами что то такое, и поговорить с людьми... :(

Коли помер Брежнєв, мені було 26  :smilie1:

І я НЕ ПАМ'ЯТАЮ, щоб хтось (принаймні, з моїх знайомих і родичів) плакав або якимось чином побивався за ним. Пам'ятаю, що всі раділи додатковим вихідним (на траур), і атмосфера була така, наче очікували якихось змін, і змін - на краще.

А от щодо Сталіна, то моя мама розповідала, що вона із зовицею плакали, аж ридали, а її свекор з них сміявся - казав, от дурні дівчата, чого б то за ним плакати, то такий страшний кат був...
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Столетие как один миг
« Reply #35 : Травня 08, 2014, 02:34:08 14:34 »
Ну, цей процеси 30-х років теж патріотично вітали, Адальфа та Йосю теж натовпи гопки скакали...
 Мені дід покійний розповідав як Йосю обожнювали у 30 ті, то страшне.. Сусідів розстрілювали, а публіка волала "Да здравствует..."

И потом любили тоже. Мне бабушка рассказывала, в 53-м она в 10-м классе училась. На уроке объявили что умер Сталин - весь класс рыдал навзрыд...

Я не знаю, как там в 1953м, но когда умер Брежнев, реально многие плакали.

Недоумение, как жить дальше? (а я лично учился в 7 классе) несколько скрасили три дня выходных, когда не надо было ходить в школу.

Но растерянность была серьезная. Даже я, как семикласник, ее помню до сих пор.

Это особенности тоталитаризма. Что творилось в 1953м, могу себе представить.

Я даже иногда думаю, что надо поехать в Беларусь сразу после смерти Лукашенка... Чтобы увидеть своими глазами что то такое, и поговорить с людьми... :(

Коли помер Брежнєв, мені було 26  :smilie1:

І я НЕ ПАМ'ЯТАЮ, щоб хтось (принаймні, з моїх знайомих і родичів) плакав або якимось чином побивався за ним. Пам'ятаю, що всі раділи додатковим вихідним (на траур), і атмосфера була така, наче очікували якихось змін, і змін - на краще.

А от щодо Сталіна, то моя мама розповідала, що вона із зовицею плакали, аж ридали, а її свекор з них сміявся - казав, от дурні дівчата, чого б то за ним плакати, то такий страшний кат був...

Ну вам 26, а мені 14... реально інше сприйняття світу.

Мій дідусь, наприклад, поважав Брєжнева а Кравчука ненавидів, і про це відкрито у родині розмовляли.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Столетие как один миг
« Reply #36 : Травня 08, 2014, 02:36:26 14:36 »

а теперь представь что ты всю жизнь и сейчас тоже живешь в шахтерском поселке на Донбассе.
Ты уверен, что твой мозг был бы сейчас объективен и трезво оценивал происходящее ?

А какая разница?
В Киеве мозги промывали не хуже.
При том, что Донбасс при СССР кормили лучше, чем нас.
Эскимо на палочке я видел только в кино.
А на Донбассе оно продавалось, и т.д.

После развала СССР отмазки по промывке не катят.
Появился интернет, альтернативные СМИ - пища для размышления была.
Вопрос только к конкретным личностям - а хотели ли они думать, меняться?
Проще не думать. Тебе расскажут/покажут кто враг - а ты плыви по течению. Не думая.

ЗЫ: тем более, что при СССР и фиксированной абонплате за телефон рулил ФИДО НЕТ.


Ну то такое... "Каштан" на палочке стоил 22-23 копейки.

Еще нас заставляли собирать макулатуру. В школе. Когда мы поняли, что можно получить 25 копеек в бутылочно-вторсырьевском пункте за 5 кило макулатуры, мы прекратили таскать ее в школу и стали жрать мороженное. :)

22 копійки коштувало Ленінградське  :smilie3:, а Каштан - 28 :gigi:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Столетие как один миг
« Reply #37 : Травня 08, 2014, 02:37:48 14:37 »

а теперь представь что ты всю жизнь и сейчас тоже живешь в шахтерском поселке на Донбассе.
Ты уверен, что твой мозг был бы сейчас объективен и трезво оценивал происходящее ?

А какая разница?
В Киеве мозги промывали не хуже.
При том, что Донбасс при СССР кормили лучше, чем нас.
Эскимо на палочке я видел только в кино.
А на Донбассе оно продавалось, и т.д.

После развала СССР отмазки по промывке не катят.
Появился интернет, альтернативные СМИ - пища для размышления была.
Вопрос только к конкретным личностям - а хотели ли они думать, меняться?
Проще не думать. Тебе расскажут/покажут кто враг - а ты плыви по течению. Не думая.

ЗЫ: тем более, что при СССР и фиксированной абонплате за телефон рулил ФИДО НЕТ.


Ну то такое... "Каштан" на палочке стоил 22-23 копейки.

Еще нас заставляли собирать макулатуру. В школе. Когда мы поняли, что можно получить 25 копеек в бутылочно-вторсырьевском пункте за 5 кило макулатуры, мы прекратили таскать ее в школу и стали жрать мороженное. :)

22 копійки коштувало Ленінградське  :smilie3:, а Каштан - 28 :gigi:

Еще у нас в молочном магазине была очередь за молоком от прилавка до девятиэтажки через дорогу от магазина  :smilie8:

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Re: Столетие как один миг
« Reply #38 : Травня 08, 2014, 02:40:51 14:40 »
Я коли перший раз потрапив до Ленінгаду, просто об"їдався справжнім "Ескімо" на паличці у фользі. У Києві такого не було... Було багато сортів, а такого чомусь не було
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Столетие как один миг
« Reply #39 : Травня 08, 2014, 02:41:33 14:41 »

а теперь представь что ты всю жизнь и сейчас тоже живешь в шахтерском поселке на Донбассе.
Ты уверен, что твой мозг был бы сейчас объективен и трезво оценивал происходящее ?

А какая разница?
В Киеве мозги промывали не хуже.
При том, что Донбасс при СССР кормили лучше, чем нас.
Эскимо на палочке я видел только в кино.
А на Донбассе оно продавалось, и т.д.

После развала СССР отмазки по промывке не катят.
Появился интернет, альтернативные СМИ - пища для размышления была.
Вопрос только к конкретным личностям - а хотели ли они думать, меняться?
Проще не думать. Тебе расскажут/покажут кто враг - а ты плыви по течению. Не думая.

ЗЫ: тем более, что при СССР и фиксированной абонплате за телефон рулил ФИДО НЕТ.


Ну то такое... "Каштан" на палочке стоил 22-23 копейки.

Еще нас заставляли собирать макулатуру. В школе. Когда мы поняли, что можно получить 25 копеек в бутылочно-вторсырьевском пункте за 5 кило макулатуры, мы прекратили таскать ее в школу и стали жрать мороженное. :)

22 копійки коштувало Ленінградське  :smilie3:, а Каштан - 28 :gigi:

Еще у нас в молочном магазине была очередь за молоком от прилавка до девятиэтажки через дорогу от магазина  :smilie8:

Да. Еще я читал Чехова под лампой у молочного магазина. Причем я брал с собой из дому табуретку в 4 утра... Потому что в полпятого приходили пенсионерки и занимали очередь на 10 своих подруг :)   

Они меня ненавидели :)  За то, что я с 4х утра читаю Чехова, а потом еще к семи прийдут мои родители :)

--------  :(

Навколо Києва тисячі осіб, зокрема зі сходу України та з Росії готують провокації у столиці 9 травня.

Про це на прес-конференції у четвер заявив сотник 14-ї Коломийської сотні Володимир Пак, передає УНІАН.

"До 9 травня, до завтрашніх можливих провокацій Центральна рада сотень Майдану готова. Будуть посилені патрулі, будуть узгоджені дії із Самообороною, яка в Українському домі", - запевнив він.

За словами Пака, свої дії вони координуватимуть з МВС, оскільки є дані про те, що "багато груп навколо Києва чекають саме на те, щоб організувати масові заворушення тут, на Майдані".

На запитання, про які саме провокації йдеться, Пак відповів, що у ветеранів можуть виривати символіку СРСР.

"Є інформація, що багато громадян Росії, молоді спортивні хлопці, будуть тут, на Майдані. Можливо, і якісь проросійськи налаштовані частини будуть також", - сказав він.

Як зауважив Пак, цієї ночі було затримано і допитано кількох провокаторів, які й повідомили про можливість провокацій.

"Навколо Києва, є інформація, що не одна тисяча чоловік уже готова до завтрашніх подій, до того святкування, яке планується", - сказав Пак.

Він закликав киян і ветеранів з розумінням поставитися до можливої небезпеки та до "картинки, яка готується засобами масової інформації Росії".

"Щоб нам допомогти, бажано тоді не йти на це святкування. Тому що велике скупчення людей надзвичайно утруднює нашу роботу", - пояснив Пак.

Він підкреслив, що в можливих провокаціях може брати участь "велика частина "тітушок" зі східних кордонів та власне громадян Росії".

У свою чергу, голова Антикорупційного комітету Майдану Олексій Ісаєв зазначив, що 9 травня можуть створюватися провокації "для телебачення, для картинки".

Він наголосив, що необхідно вшанувати ветеранів і зробити все, аби під час заходів 9 травня їх жодним чином не було ображено.

"Ми запропонували таку ініціативу, щоб об'єднати усі силові структури Майдану для того, щоб взяли під охорону периметр в усіх звичних місцях проведення збору ветеранів", - сказав Ісаєв.

За його словами, ветерани збиратимуться, зокрема на Співочому полі, у Парку Слави та на Майдані Незалежності.

За словами Ісаєва, до ініціативи долучився й Автодозор, представники якого допомагатимуть ветеранам дістатися до місць зборів.

Він додав, що у п'ятницю вранці буде повідомлено про спільну систему ідентифікації представників Майдану, - для запобігання можливості маскування провокаторів.

За словами Ісаєва, охорону порядку 9 травня мають забезпечувати від 2 до 2,5 тис. представників силових структур Майдану.

У свою чергу голова київського осередку афганців "Ніхто крім нас" Юрій Слинявчук заявив, що афганці готові захистити ветеранів.

"У нас будуть пересувні патрулі, будемо взаємодіяти з міліцією, з Майданом", - повідомив він.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Столетие как один миг
« Reply #40 : Травня 08, 2014, 03:16:12 15:16 »
А потом я увлёкся радиотехникой...
Слушал БиБиСи, про шапку, Севу Новгородцева...

Эх, были времена!

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Столетие как один миг
« Reply #41 : Травня 08, 2014, 03:40:57 15:40 »
Если подумать, то и сейчас жить можно :)

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Столетие как один миг
« Reply #42 : Травня 08, 2014, 03:46:11 15:46 »
Мороженое пломбир "Каштан" стоило 28 коп.  Сливочное в шоколаде 22 коп. Молочное в шоколаде 20 коп. Без - 15 коп. В стаканчике вафельном разное 15-18 коп. Фруктовое без шоколада 7, с - 14 коп.
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Столетие как один миг
« Reply #43 : Травня 08, 2014, 03:50:42 15:50 »
А потом я увлёкся радиотехникой...
Слушал БиБиСи, про шапку, Севу Новгородцева...

Эх, были времена!

Ага  - зробив був детекторний приймач - антену 10 метрів  повісив між балконом і деревом
заземленя протянув  - включаю  навушники  щось там кручу  - досить багато радіостанцій   - але що саме цікавіше 
Чистенько так собі - ГОЛОС АМЕРИКИ

Я біжу татові розказую мамі  а вони в мене коммуністи  :)   
заболроняти не забороняли  слухати- але так казали - щоб нікому не розказував ..


А саме цікавіше було  - найшов в смітті старенький  довоєнний  "Телефункен"   
Включив - ПРАЦЮЄ   -відремонтував    - а там всі діапазони  нижче 25 метрів    - і все так чистенько чистенько як  в брехунці  . ...
« Останнє редагування: Травня 08, 2014, 03:55:09 15:55 від server error »
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Столетие как один миг
« Reply #44 : Травня 08, 2014, 03:51:27 15:51 »
Если подумать, то и сейчас жить можно :)

Неможна. Севу Новгородцева из эфира попёрли.

Offline Alex_A

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Re: Столетие как один миг
« Reply #45 : Травня 08, 2014, 03:57:49 15:57 »
Мороженое пломбир "Каштан" стоило 28 коп.  Сливочное в шоколаде 22 коп. Молочное в шоколаде 20 коп. Без - 15 коп. В стаканчике вафельном разное 15-18 коп. Фруктовое без шоколада 7, с - 14 коп.

какое-то мороженое(кажется пломбир) стоило 13 копеек(но это раньше)
бутылка пустая из под пива(12 коп) и копеечка - вот и мороженое :smiley25:

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Столетие как один миг
« Reply #46 : Травня 08, 2014, 04:02:43 16:02 »
и бензин по 10 копеек.

А ну на все в русський миръ на! :lol:

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Столетие как один миг
« Reply #47 : Травня 08, 2014, 04:03:13 16:03 »
по моєму було так
9 коп -  морозиво молочне  (розвісне )
13 коп   - фруктове  - з якимось смаком (розвісне)
22 копійки - леннінградське  ??? -  дві плоскі вафлі а між  ними морозиво (в упаковці )
28 копійок -  на паличці в щоколаді  (в упаковці )
 
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Столетие как один миг
« Reply #48 : Травня 08, 2014, 04:06:45 16:06 »
Да, трава была зеленее.
Но у меня нет ностальгии.
Страна с генерацией постоянной лжи и обыдлячивания населения.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Столетие как один миг
« Reply #49 : Травня 08, 2014, 04:09:39 16:09 »
и бензин по 10 копеек.

А ну на все в русський миръ на! :lol:

ага  розказували шофери що їхав поляк на дизелі  і став біля трактора 
каже дай солярки
А тракторист  - в мене не бензин в мене солярка 
Поляк  та мені і солярку треба

Ну та й тракторист перелив з баку 20 літрів  в каністру
Поляк вертається і несе йому  нейлонову рубашку в  упаковці - на подарок мабуть віз
Тоді тракторист розвертає  траетор   їде до мошини і заливає все що можна
поляк виливає  з бутилок мініральну воду (8 коп )   і траторист ще й бутилки заливає....
 :)

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Re: Столетие как один миг
« Reply #50 : Травня 08, 2014, 04:12:09 16:12 »
А потом я увлёкся радиотехникой...
Слушал БиБиСи, про шапку, Севу Новгородцева...

Эх, были времена!

 Да... А "Спидола" та самая, экспортная с 16 метрами, до сих пор как бульдозер пашет..
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline Alex_A

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Re: Столетие как один миг
« Reply #51 : Травня 08, 2014, 04:15:51 16:15 »
и бензин по 10 копеек.

А ну на все в русський миръ на! :lol:

ага  розказували шофери що їхав поляк на дизелі  і став біля трактора 
каже дай солярки
А тракторист  - в мене не бензин в мене солярка 
Поляк  та мені і солярку треба

Ну та й тракторист перелив з баку 20 літрів  в каністру
Поляк вертається і несе йому  нейлонову рубашку в  упаковці - на подарок мабуть віз
Тоді тракторист розвертає  траетор   їде до мошини і заливає все що можна
поляк виливає  з бутилок мініральну воду (8 коп )   і траторист ще й бутилки заливає....
 :)

водители иногда сливали излишки бензина в посадке прямо на землю....потому что он и на никому не нужен был.
Машин было мало. У меня был мопед. Беру канистру 20 литров, рубль и под автоколонну.
А масло брал на шахтном дворе. Стояли цистерны с кранами. Так много не брали.
Пол литровую или литровую банку. Не было необходимости делать запас.
Всегда можно было взять.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Столетие как один миг
« Reply #52 : Травня 08, 2014, 04:16:09 16:16 »
Ну, цей процеси 30-х років теж патріотично вітали, Адальфа та Йосю теж натовпи гопки скакали...
 Мені дід покійний розповідав як Йосю обожнювали у 30 ті, то страшне.. Сусідів розстрілювали, а публіка волала "Да здравствует..."

И потом любили тоже. Мне бабушка рассказывала, в 53-м она в 10-м классе училась. На уроке объявили что умер Сталин - весь класс рыдал навзрыд...

Я не знаю, как там в 1953м, но когда умер Брежнев, реально многие плакали.

Недоумение, как жить дальше? (а я лично учился в 7 классе) несколько скрасили три дня выходных, когда не надо было ходить в школу.

Но растерянность была серьезная. Даже я, как семикласник, ее помню до сих пор.

Это особенности тоталитаризма. Что творилось в 1953м, могу себе представить.

Я даже иногда думаю, что надо поехать в Беларусь сразу после смерти Лукашенка... Чтобы увидеть своими глазами что то такое, и поговорить с людьми... :(

Со смертью Брежнева был реальный переляк, взрослые почему-то боялись хз какой войны. В классе у нас плакала почему-то двоечница Танька,  но я ей не поверила... :weep:

А ми з пацанами якраз курили, і тут приходить чувак і каже що Брежнев помер.
Ми аж по підлозі каталась так ржали.
А коли він абсолютно серйозною мордою почав доводити що то правда, то ми думали що поздихаємо нафіг від сміху.
Вже просили його перестати, бо реально животи боліли так ржати.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Столетие как один миг
« Reply #53 : Травня 08, 2014, 04:17:30 16:17 »
Да, трава была зеленее.
Но у меня нет ностальгии.
Страна с генерацией постоянной лжи и обыдлячивания населения.

Ага   назад вже дороги нема  ...
Перший раз пересмикнуло мене  було коли  перший раз  в Франківську вийшли з жовтоблакитними знаменами ...

ностальгія є трохи  за дитинством - а не за  державою
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Re: Столетие как один миг
« Reply #54 : Травня 08, 2014, 04:18:30 16:18 »
Да... а у бабушки покойной был такой себе то ли Телефункен, то ли Грюндиг довоенный... Такая штука интересная раздвижная в виде журнального столика... Отдали дед с бабой кому то, и купили Симфонию 002.. тоже агрегат был отличный с колонками.. а потом, мои шибко щедрые родители в мое отсутствие ее подарили знакомым.. Пля, как с ними ругался из за этого.....
 Неимоверный был приемник, ночью особенно, лежишь в кровати, а оно  с колонок такую ламповую музыку играет.. никогда не прощу...
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Столетие как один миг
« Reply #55 : Травня 08, 2014, 04:19:10 16:19 »
А ми з пацанами якраз курили, і тут приходить чувак і каже що Брежнев помер.
Ми аж по підлозі каталась так ржали.
А коли він абсолютно серйозною мордою почав доводити що то правда, то ми думали що поздихаємо нафіг від сміху.
Вже просили його перестати, бо реально животи боліли так ржати.

от ничюкие актябрята :smilie9:

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Столетие как один миг
« Reply #56 : Травня 08, 2014, 04:23:17 16:23 »


А ми з пацанами якраз курили, і тут приходить чувак і каже що Брежнев помер.
Ми аж по підлозі каталась так ржали.
А коли він абсолютно серйозною мордою почав доводити що то правда, то ми думали що поздихаємо нафіг від сміху.
Вже просили його перестати, бо реально животи боліли так ржати.

В мене така істерика була - коли   по радіо передавали зїзд Білоруської Комуністичної партії
Спочатку так все нормально  а потім  вже не можу стримати сміх
потім виключив радіо  - успокоївся
включаю радіо знову - і в мене знову  істеричний сміх...

ні я розумію білоруську мову  , і в принципі не погано її сприймаю  , але  мене тоді якось зовсім розібрало :)
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Столетие как один миг
« Reply #57 : Травня 08, 2014, 04:25:14 16:25 »
А ми з пацанами якраз курили, і тут приходить чувак і каже що Брежнев помер.
Ми аж по підлозі каталась так ржали.
А коли він абсолютно серйозною мордою почав доводити що то правда, то ми думали що поздихаємо нафіг від сміху.
Вже просили його перестати, бо реально животи боліли так ржати.

от ничюкие актябрята :smilie9:

Та рас3.14здяї були ще ті. :)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Столетие как один миг
« Reply #58 : Травня 08, 2014, 04:29:08 16:29 »


А ми з пацанами якраз курили, і тут приходить чувак і каже що Брежнев помер.
Ми аж по підлозі каталась так ржали.
А коли він абсолютно серйозною мордою почав доводити що то правда, то ми думали що поздихаємо нафіг від сміху.
Вже просили його перестати, бо реально животи боліли так ржати.

В мене така істерика була - коли   по радіо передавали зїзд Білоруської Комуністичної партії
Спочатку так все нормально  а потім  вже не можу стримати сміх
потім виключив радіо  - успокоївся
включаю радіо знову - і в мене знову  істеричний сміх...

ні я розумію білоруську мову  , і в принципі не погано її сприймаю  , але  мене тоді якось зовсім розібрало :)

Я собі уявляю :)
Вона і так коли перші рази чуєш прикольна.
А Зїзд Партії білоруською мовою це ж повний знос криші.
Навіть не уявлю як би я ржав якби перший раз в житті побачив таке.
Колись приклаувлись скрутити в телевізорі звук під виступ Брежнева, і врубати музон, реально смішно було.
Але ваш прикол таки значно кращий!!!

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Столетие как один миг
« Reply #59 : Травня 08, 2014, 05:22:08 17:22 »
А ми з пацанами якраз курили, і тут приходить чувак і каже що Брежнев помер.
Ми аж по підлозі каталась так ржали.
А коли він абсолютно серйозною мордою почав доводити що то правда, то ми думали що поздихаємо нафіг від сміху.
Вже просили його перестати, бо реально животи боліли так ржати.




от ничюкие актябрята :smilie9:

Та рас3.14здяї були ще ті. :)

Та я власне, не про те починав. А про те, що 20 ст. завершується зараз, а не у далекому 2000 р...