Автор Тема: NATO всё. Меморандум.  (Прочитано 11888 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #60 : Травня 17, 2014, 09:58:44 21:58 »
Рейтинг проводив аналогічне дослідження на дві тижні раніше. Жодної динаміки. Ті самі 37% за.

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #61 : Травня 17, 2014, 10:00:57 22:00 »
А что в НАТО без референдума нельзя???
А что Восток обидется ? Терроризм на Востоке начнётся?


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #62 : Травня 17, 2014, 10:02:52 22:02 »
А что в НАТО без референдума нельзя???
А что Восток обидется ? Терроризм на Востоке начнётся?

так Порох и говорит, что не надо нам референдума, а то никогда не вступим

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #63 : Травня 17, 2014, 10:06:04 22:06 »
А что в НАТО без референдума нельзя???
А что Восток обидется ? Терроризм на Востоке начнётся?

так Порох и говорит, что не надо нам референдума, а то никогда не вступим
Я думаю без референдума Но в НАТО , то и терроризм прекратится И Крым вернётся

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #64 : Травня 17, 2014, 10:13:41 22:13 »
Порошенко прав, без гарантии, что народ вискажется за НАТО, выносить этот вопрос на референдум категорически нельзя (хотя, возможно, для него это только отмазка). Орбаны и йоббики приходят и уходят, дальнейшая неизбежная изоляция России и проявление ее звериной сущности будет способствовать появлению консенсуса в НАТО. Этому же будет способствовать и смена президента США, особенно если им станет респ. Нужно готовить армию и дем. институты к требованиям ПДЧ без самого формального ПДЧ. Тогда он может и не понадобится - могут сразу принять, если все будет соответствовать. Референдум (а это требование самого НАТО), можно провести, выбрав самый удачный момент - это канает.

P.S. За безблоковый статус в проекте Конституции авторов предложения линчевать всем Киевом.


+111

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #65 : Травня 17, 2014, 10:50:59 22:50 »
Порошенко против проведения референдума о вступлении Украины в НАТО
Кандидат в президенты Украины, внефракционный народный депутат Петр Порошенко высказывается против проведения референдума о вступлении Украины в НАТО.

"Такой референдум на этом этапе единства не обеспечит, а это означает, что проводить его нецелесообразно", - сказал П.Порошенко* на брифинге в субботу в Кривом Роге, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.
По его словам, референдум по НАТО расколет страну. Кандидат отметил, что если большинство граждан выскажется на референдуме против вступления в НАТО, то это на долгие годы закроет данный вопрос.
Ну вот, конец всем сомнениям, в первом туре голосую за Ляшко.

А внимательнее почитать и осознать, что именно сказал Порох, слабо?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #66 : Травня 17, 2014, 10:51:56 22:51 »
Порошенко против проведения референдума о вступлении Украины в НАТО
Кандидат в президенты Украины, внефракционный народный депутат Петр Порошенко высказывается против проведения референдума о вступлении Украины в НАТО.

"Такой референдум на этом этапе единства не обеспечит, а это означает, что проводить его нецелесообразно", - сказал П.Порошенко* на брифинге в субботу в Кривом Роге, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.
По его словам, референдум по НАТО расколет страну. Кандидат отметил, что если большинство граждан выскажется на референдуме против вступления в НАТО, то это на долгие годы закроет данный вопрос.
Ну вот, конец всем сомнениям, в первом туре голосую за Ляшко.

А внимательнее почитать и осознать, что именно сказал Порох, слабо?
нэд, это не наш мэтод

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #67 : Травня 17, 2014, 10:52:35 22:52 »
Ніфіга. НЕ проходимо, навіть якщо відчепити увесь Схід і Південь. Проти навіть у центрі.

 На питання «Якби наступної неділі відбувся референдум щодо вступу до НАТО, як би Ви проголосували?» 36,7% респондентів відповіли, що вони проголосували б за вступ, 41,6% — проти. Найбільш активно (67%) підтримують вступ до НАТО на Заході України. В Центрі висловили готовність приєднатися до НАТО 46,9% респондентів (27,7% — проти). Більшість респондентів Півдня і Сходу України проти членства в Північноатлантичному альянсі — 60% і 68,4% відповідно.

Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 25 по 29 квітня 2014 року.

А откуда твердая увернность, что без Лугандона не будет 50%?
Уверен, как раз будет
Кстати, может их поэтому пытаются сплавить?  :smilie7:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #68 : Травня 17, 2014, 10:55:00 22:55 »
Ніфіга. НЕ проходимо, навіть якщо відчепити увесь Схід і Південь. Проти навіть у центрі.

 На питання «Якби наступної неділі відбувся референдум щодо вступу до НАТО, як би Ви проголосували?» 36,7% респондентів відповіли, що вони проголосували б за вступ, 41,6% — проти. Найбільш активно (67%) підтримують вступ до НАТО на Заході України. В Центрі висловили готовність приєднатися до НАТО 46,9% респондентів (27,7% — проти). Більшість респондентів Півдня і Сходу України проти членства в Північноатлантичному альянсі — 60% і 68,4% відповідно.

Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 25 по 29 квітня 2014 року.

А откуда твердая увернность, что без Лугандона не будет 50%?
Уверен, как раз будет
Кстати, может их поэтому пытаются сплавить?  :smilie7:

потому что Схід весь против, а это еще и Харьков, и подозреваю, Днепр. И Юг тоже против, а это Одесса. Скока там того Лугандона - 6 млн?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #69 : Травня 17, 2014, 10:57:15 22:57 »
Я думаю що якраз на Донбасі у Петра Олексійовича серйозна перевага над Юлією Володимирівною. І не тому що там дуже Петра Олексійовича люблять.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #70 : Травня 17, 2014, 11:02:42 23:02 »
Ніфіга. НЕ проходимо, навіть якщо відчепити увесь Схід і Південь. Проти навіть у центрі.

 На питання «Якби наступної неділі відбувся референдум щодо вступу до НАТО, як би Ви проголосували?» 36,7% респондентів відповіли, що вони проголосували б за вступ, 41,6% — проти. Найбільш активно (67%) підтримують вступ до НАТО на Заході України. В Центрі висловили готовність приєднатися до НАТО 46,9% респондентів (27,7% — проти). Більшість респондентів Півдня і Сходу України проти членства в Північноатлантичному альянсі — 60% і 68,4% відповідно.

Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 25 по 29 квітня 2014 року.

А откуда твердая увернность, что без Лугандона не будет 50%?
Уверен, как раз будет
Кстати, может их поэтому пытаются сплавить?  :smilie7:

потому что Схід весь против, а это еще и Харьков, и подозреваю, Днепр. И Юг тоже против, а это Одесса. Скока там того Лугандона - 6 млн?


Харьков против
и Одесса, и Днепр, и Николаев, и Херсон
но без Лугандона все равно большинство Украины будет "за"  :smilie3:

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #71 : Травня 17, 2014, 11:12:11 23:12 »
За слова "позаблоковий статус України" слід кидати в камеру без зайвих розмов. За державну зраду.
Треба внести поправки в Кримінальний кодекс. Крім закликів до сепаратизму, додати ще заклики про приєднання до будь-яких політичних, економічних або військових союзів з РФ, а також заклики до набуття Україною позаблокового статусу.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #72 : Травня 17, 2014, 11:23:37 23:23 »
Уверен - %85 вообще не понимают что такое НАТО...
Возможно эти 85% думают, я не удивлюсь этому, что НАТО это такая контора, которая специально создана для того, что-бы уничтожать всех рускоязычных.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #73 : Травня 17, 2014, 11:28:19 23:28 »
Я думаю що якраз на Донбасі у Петра Олексійовича серйозна перевага над Юлією Володимирівною. І не тому що там дуже Петра Олексійовича люблять.
Десь в ЗТ були дані дуже детального опитування. Якщо не помиляюсь, то здається 18% Порошенко и 6% - Юля. Хоча в цифрах не певен. Єдине, в чому певен - процент Порошенко по Донбасу в рази вище.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #74 : Травня 17, 2014, 11:28:31 23:28 »
Уверен - %85 вообще не понимают что такое НАТО...
Возможно эти 85% думают, я не удивлюсь этому, что НАТО это такая контора, которая специально создана для того, что-бы уничтожать всех рускоязычных.

кстати да. Где то был один опрос недавний, щас не найду, там на вопросы, чего требует членство в НАТО от Украины (вопросов 8-10 было), типа требуется ли делегирование части суверенитета и т.п. на все вопросы результаты ответов были 25% - да, 25% -нет, 45-50% - не знаю, трудно сказать.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #75 : Травня 17, 2014, 11:34:59 23:34 »
За слова "позаблоковий статус України" слід кидати в камеру без зайвих розмов. За державну зраду.
Треба внести поправки в Кримінальний кодекс. Крім закликів до сепаратизму, додати ще заклики про приєднання до будь-яких політичних, економічних або військових союзів з РФ, а також заклики до набуття Україною позаблокового статусу.
Навіщо залишати РФ на самотині, вона може образитись. Можна включити РФ до вичерпного переліку країн на кшалт КНДР, РФ, Іран, Венесуела, Нікарагуа. Думаю, цього буде досить, і РФ не так самотньо  :gigi:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #76 : Травня 17, 2014, 11:40:52 23:40 »
За слова "позаблоковий статус України" слід кидати в камеру без зайвих розмов. За державну зраду.
Треба внести поправки в Кримінальний кодекс. Крім закликів до сепаратизму, додати ще заклики про приєднання до будь-яких політичних, економічних або військових союзів з РФ, а також заклики до набуття Україною позаблокового статусу.

 :smiley24: :smilie5: :smiley15:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #77 : Травня 17, 2014, 11:54:17 23:54 »
Я думаю що якраз на Донбасі у Петра Олексійовича серйозна перевага над Юлією Володимирівною. І не тому що там дуже Петра Олексійовича люблять.
Десь в ЗТ були дані дуже детального опитування. Якщо не помиляюсь, то здається 18% Порошенко и 6% - Юля. Хоча в цифрах не певен. Єдине, в чому певен - процент Порошенко по Донбасу в рази вище.

Оце саме логічне пояснення дій нинішнього Києва.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #78 : Травня 18, 2014, 12:03:10 00:03 »
Я думаю що якраз на Донбасі у Петра Олексійовича серйозна перевага над Юлією Володимирівною. І не тому що там дуже Петра Олексійовича люблять.
Десь в ЗТ були дані дуже детального опитування. Якщо не помиляюсь, то здається 18% Порошенко и 6% - Юля. Хоча в цифрах не певен. Єдине, в чому певен - процент Порошенко по Донбасу в рази вище.

Оце саме логічне пояснення дій нинішнього Києва.
А якщо врахувати ще все це в кількісному виразі, враховуючи електоральну базу Донбасу...
До речі, я здається таки збрехав. 18 : 6 - це рахунок по всьому ПС, по Донбасу цифри менші, але співвідношення - однозначно на користь Порошенко. Як, до речі, і в Одесі.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #79 : Травня 18, 2014, 12:04:54 00:04 »
За слова "позаблоковий статус України" слід кидати в камеру без зайвих розмов. За державну зраду.
Треба внести поправки в Кримінальний кодекс. Крім закликів до сепаратизму, додати ще заклики про приєднання до будь-яких політичних, економічних або військових союзів з РФ, а також заклики до набуття Україною позаблокового статусу.

 :smiley24: :smilie5: :smiley15:

 :smiley15:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #80 : Травня 18, 2014, 12:05:12 00:05 »
Зливати якісь території, щоб виграти вибори, косатій немає някого змісту, бо вона програє у всіх регіонах, і всюди в три рази.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #81 : Травня 18, 2014, 12:26:34 00:26 »
А текст цього меморандума хтось бачив? Знов треба "услишать данбас". Поки що звідти чуємо тільки автоматні черги.
Я привел ссылку на Правду. Но нифига не ясно. Ни текста полного, ни юридического наполнения нет.

Це Меморандум від ПР. Вони його і зачитали.
Висновок засідання. Прийняти до відома. Пропонувати ВР розглянути.
А так... ніхто його не приймав. Були зачитани хотєлкі.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #82 : Травня 18, 2014, 12:29:54 00:29 »
Я думаю що якраз на Донбасі у Петра Олексійовича серйозна перевага над Юлією Володимирівною. І не тому що там дуже Петра Олексійовича люблять.
Десь в ЗТ були дані дуже детального опитування. Якщо не помиляюсь, то здається 18% Порошенко и 6% - Юля. Хоча в цифрах не певен. Єдине, в чому певен - процент Порошенко по Донбасу в рази вище.

Оце саме логічне пояснення дій нинішнього Києва.
От, до речі, це дуже цікаве дослідження:
http://zn.ua/UKRAINE/mneniya-i-vzglyady-zhiteley-yugo-vostoka-ukrainy-aprel-2014-143598_.html
Цитувати
33. Если бы в ближайшее воскресенье проходили выборы Президента Украины, приняли бы Вы участие в голосовании? А каким был бы Ваш выбор, если бы в выборах принимали участие такие кандидаты? (8-16 апреля 2014 года)
Порошенко Петр:  Юго-восток в целом (18.6%)  Донецкая (10.4%)  Луганская (7.7%)  Одесская (22.7%)
Тимошенко Юлия: Юго-восток в целом ( 3.7%)  Донецкая (  2.0%)  Луганская (1.7%)  Одесская (  4.2%)

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #83 : Травня 18, 2014, 12:36:49 00:36 »
Зливати якісь території, щоб виграти вибори, косатій немає някого змісту, бо вона програє у всіх регіонах, і всюди в три рази.
Це так, але
- Вона надіється, що фінішний спурт буде за нею, як це вже було не раз раніше.
- Який-неякий адмінресурс фактично правлячої партії (до речі, як виявила Одеська криза, призначення зампрокурорів по областях - квота Батьківшини).
- Якщо зливати програшні території, то краще зливати території з більшою кількістю виборців.

Якось так, якщо стати на її сторону Зла...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #84 : Травня 18, 2014, 12:37:32 00:37 »
Зливати якісь території, щоб виграти вибори, косатій немає някого змісту, бо вона програє у всіх регіонах, і всюди в три рази.

Наскільки я розумію поки боротьба іде просто за недопущення перемоги в один тур. А там вже, коли залишиться два кандидати, то Юлія Володимирівна очевидно розраховує на свої здібності у лайнометанні і адмінресурс.

Це безумовно, якщо вона виходить у другий тур. Якщо - ні, то думаю треба очікувати надзвичайного стану.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #85 : Травня 18, 2014, 12:53:08 00:53 »
Зливати якісь території, щоб виграти вибори, косатій немає някого змісту, бо вона програє у всіх регіонах, і всюди в три рази.

Наскільки я розумію поки боротьба іде просто за недопущення перемоги в один тур. А там вже, коли залишиться два кандидати, то Юлія Володимирівна очевидно розраховує на свої здібності у лайнометанні і адмінресурс.

Це безумовно, якщо вона виходить у другий тур. Якщо - ні, то думаю треба очікувати надзвичайного стану.

лайнометання їй очевидно не допомагає, бо рейтинг стоїть на місці вже півтора місяці, і нічого крім заснування  ПР 13 років тому вона предявити Пороху не може.

І ніякого надзвичайного стану не буде, бо як тільки вона не вийде в другий тур, то півБЮТу ломанеться до Пороха, а з пастором, ходять вперті чутки, вона вже розісралася.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #86 : Травня 18, 2014, 12:58:06 00:58 »
Зливати якісь території, щоб виграти вибори, косатій немає някого змісту, бо вона програє у всіх регіонах, і всюди в три рази.

Наскільки я розумію поки боротьба іде просто за недопущення перемоги в один тур. А там вже, коли залишиться два кандидати, то Юлія Володимирівна очевидно розраховує на свої здібності у лайнометанні і адмінресурс.

Це безумовно, якщо вона виходить у другий тур. Якщо - ні, то думаю треба очікувати надзвичайного стану.

лайнометання їй очевидно не допомагає, бо рейтинг стоїть на місці вже півтора місяці, і нічого крім заснування  ПР 13 років тому вона предявити Пороху не може.


Ну от і добре. Хотілося б саме вільного змагання ідей а не "полеміки"  на рівні "дрищ - синьосрака паскуда!!!" чи "дєффачку абідєлі!!" 

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #87 : Травня 18, 2014, 01:03:57 01:03 »
Можна мати гарно підготовлену армію і без нато, що доводять фінляндія та швейцарія

А референдум такий треба проводити коли останеться трошки менше динозаврів радянскькоі ери - ті кому зараз 55 та більше
Фінляндія зазбиралась в НАТО, армія типу щвейцарської зваблює багатьох, але навіть Ізраілю не вдалось таку створити - ментально на таку армію ніхто не тягне, це продукт багатовікового ментального розвитку швейцарської нації, треба щоб населення добровільно брало на себе обов"язки служби, а в Україні навіть від обов"язкової військової повинності хлопці масово відволинювали.


Ну то не проблема тих хлопців, що вони відволинювали від "дєдовщини" та будування хатинок генералам... Якби служба була по пів року, на вихидні додому, кишенькові гроші... а головне - це теоретичні та практичні навчання по військовій спеціальності (більшість звісно піхота). То я думаю, що ніхто б не косив. А якщо вже дуже не хочеться, то є абсолютно легальний спосіб не йти служити, але доведеться потім більші податки все життя платити. Саме так працює армія швейцарії.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #88 : Травня 18, 2014, 03:09:33 03:09 »
какой в жопу меморандум?

какие пидары его подписывают?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: NATO всё. Меморандум.
« Reply #89 : Травня 18, 2014, 03:33:47 03:33 »

все эти пидары на протяжении последних 25 лет вели нашу страну к этому дерьму, которое мы расхлебываем сегодня.

и теперь они опять хотят править балом?

да пусть они идут в жопу со своими меморандумами.

лично перерезал бы глотку каждому из этих педрил  :smilie9:
Welcome to the Dark Side of the Force