Автор Тема: Всем сторонникам Порошенко!!  (Прочитано 20409 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #150 : Травня 19, 2014, 01:24:37 13:24 »
При всіх очевидних мінусах Порошенка, він хоча б 5-ий Канал створив, без якого наші Майдани були просто не можливі.
А що створили Тягнибок, Фаріон, Пупс та Мохніцький? Партію брехунів та юліних поплічників?!

Ще одна фантастична мотивація. Вкрасти баблі і майна  в українців і сворити телеканал - це до фіга подвиг виявляється???? То й Ахметов за твоєю логікою також гідний кандидат, нє? :(

нє, подвигом було створити помаранчевий канал за Кучми, коли всі інші канали співали за темниками медведчука і показати перший майдан у прямому ефірі (а стрімерів в інеті тоді не було). Ну і за ефіри під час Янука і другого майдану 5-ому каналу теж дорікнути немає чим.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #151 : Травня 19, 2014, 01:24:52 13:24 »
штабна славотавка навіть гілку російською назвала :laugh:

« Останнє редагування: Травня 19, 2014, 01:51:21 13:51 від Дрейк »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #152 : Травня 19, 2014, 01:25:44 13:25 »
Если ты так истерически продвигаешь проект ПР...

Це саме ви істерично просовуєте ПР у особі Порошенка - засновника ПР. Ось саме це мені сумно, боляче і огидно :(

йой, та він пішов з тої ПР через півроку після засунвання, коли побачив у що воно перетворюється. За три роки до першого майдану.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #153 : Травня 19, 2014, 01:26:07 13:26 »
штабна славотавка навіть гілку російською назвала :laugh:

цить. То модер перейменував.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #154 : Травня 19, 2014, 01:26:52 13:26 »
При всіх очевидних мінусах Порошенка, він хоча б 5-ий Канал створив, без якого наші Майдани були просто не можливі.
А що створили Тягнибок, Фаріон, Пупс та Мохніцький? Партію брехунів та юліних поплічників?!

Ще одна фантастична мотивація. Вкрасти баблі і майна  в українців і сворити телеканал - це до фіга подвиг виявляється???? То й Ахметов за твоєю логікою також гідний кандидат, нє? :(
Без ЦЬОГО телеканалу не було б і Майданів. Це факт.
А перший Майдан відбувся без БУДЬ-ЯКОЇ участі Свободи, без Пупса, Фаріонші та дрібного шулера Мохніцького.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #155 : Травня 19, 2014, 01:27:45 13:27 »
йой, та він пішов з тої ПР через півроку після засунвання, коли побачив у що воно перетворюється. За три роки до першого майдану.

Він пішов з тої ПР влітку 2013-го року, коли риги на його майно лапу наклали. "Герой", мля :(

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #156 : Травня 19, 2014, 01:28:16 13:28 »
йой, та він пішов з тої ПР через півроку після засунвання, коли побачив у що воно перетворюється. За три роки до першого майдану.

Він пішов з тої ПР влітку 2013-го року, коли риги на його майно лапу наклали. "Герой", мля :(
шо?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #157 : Травня 19, 2014, 01:29:44 13:29 »
Без ЦЬОГО телеканалу не було б і Майданів. Це факт.[/quote]

Не факт. Але Пертя дійсно вдало помодерував обидва Майдани саме через 5-й канал:(

Цитувати
А перший Майдан відбувся без БУДЬ-ЯКОЇ участі Свободи, без Пупса, Фаріонші та дрібного шулера Мохніцького.

Та що ти кажеш. Взагалі без українців то все було - Петя і Юля усьо самі зробили, суки :(

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #158 : Травня 19, 2014, 01:30:03 13:30 »
При всіх очевидних мінусах Порошенка, він хоча б 5-ий Канал створив, без якого наші Майдани були просто не можливі.
А що створили Тягнибок, Фаріон, Пупс та Мохніцький? Партію брехунів та юліних поплічників?!

Ще одна фантастична мотивація. Вкрасти баблі і майна  в українців і сворити телеканал - це до фіга подвиг виявляється? ??? То й Ахметов за твоєю логікою також гідний кандидат, нє? :(

нє, подвигом було створити помаранчевий канал за Кучми, коли всі інші канали співали за темниками медведчука і показати перший майдан у прямому ефірі (а стрімерів в інеті тоді не було). Ну і за ефіри під час Янука і другого майдану 5-ому каналу теж дорікнути немає чим.

і ше багато багато в +++

зрозумійте ви в кінці кінців ТВ - це серйозно...
і якшо би Тягнибок був хоч трішки адекватним реаліям, то він би мав власне ТВ

я вважаю... шо в нас зараз є два два достойника, які реально розуміють, шо таке вплив...
це Порошенко і Садовий
обидва йдуть, як на мене єдино правильним шляхом створення свого іміджу...
обоє не святі... але вони розуміють вплив інформаційного простору на людей
для мене - вони адекватні...
при цьому - це не є канали "поносні", я не беру до уваги думки відверто тупого синяччя

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1613
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #159 : Травня 19, 2014, 01:30:28 13:30 »
Скільки грошей пожертвував на Майдан особисто Тягнибок?

"Легко любити Україну до глибини своєї душі, набагто важче її любити до глибини своєї кишені" (с)

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #160 : Травня 19, 2014, 01:30:41 13:30 »
йой, та він пішов з тої ПР через півроку після засунвання, коли побачив у що воно перетворюється. За три роки до першого майдану.

Він пішов з тої ПР влітку 2013-го року, коли риги на його майно лапу наклали. "Герой", мля :(
Так нахабно зазвичай брешуть лише юльки  :lol:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #161 : Травня 19, 2014, 01:32:13 13:32 »
йой, та він пішов з тої ПР через півроку після засунвання, коли побачив у що воно перетворюється. За три роки до першого майдану.

Він пішов з тої ПР влітку 2013-го року, коли риги на його майно лапу наклали. "Герой", мля :(
шо?

Шо чуєш. Рошен Порошенка вирішив купити син Януковича - і Петя мовчки подарував частину акцій. Потім історія повторилася на цукровому заводі - і Петя втямив, що його пограбують синячари до нитки попри всі його заслуги перед ригами. Тому Петя знову рвонув у опозицію і терміново ввалив неміряно бабла у Майдан-2014 , йому конче треба було залишитися у владі, щоб вберегти награбоване у українців майно.
Очі роззявте, люди добрі :(

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #162 : Травня 19, 2014, 01:34:08 13:34 »

Та що ти кажеш. Взагалі без українців то все було - Петя і Юля усьо самі зробили, суки :(
А яким боком до українців Фаріонша чи Мохницький?!
Українці здійснювали свій подвиг на Майдані, Фаріонша з Пупсом до цього не причетні.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #163 : Травня 19, 2014, 01:34:45 13:34 »
Скільки грошей пожертвував на Майдан особисто Тягнибок?

"Легко любити Україну до глибини своєї душі, набагто важче її любити до глибини своєї кишені" (с)

Скільки було. Звісно, мільярдів у нього не було. Зате Петя ввалив дохреніща - якщо це для вас аргумент, обирайте "платоспроможного добродетеля" :(
Логіка у вас залізна - хто платить, до того ви і біжіите. Чорновецького чогось не любили за гречку, а Петю возлюбили.

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #164 : Травня 19, 2014, 01:35:15 13:35 »
вибачте, але його поведінка мені видається досить достойною в тих реаліях Майдану...

А його поведінка в міністрах уряду Януковича тобі також видалася достойною? Я вже мовчу про його поведінку у 2000-х - коли він хапонув всі цукрові заводи тощо. Ви сліпі чи дурні? ???

ше раз не святий... але явно без задатків скоробагатька...
вибачте, але в наших реаліях, шоб стати скоробагатьком... треба було сидіти в нафто/газі або поруч
в нього були можливості... але ні... малою сапою все можна досягнути...

не вважаю поганим те, шо він може працювати з опонентами...
але всьому є межа...

ви пам'ятаєте ПРО МЕЖУ???
межу, яку не можна переходити?
я не думаю, шо Кошкіна працювала НА ПОРОШЕНКА зливаючи це відео
sukekd
...
[ Invalid YouTube link ]
є МЕЖА, коли ше можна домовлятись
і коли вже НІ.

Вот фраза Порошенко, которая показывает, что ОНИ ВСЕ ОДИНАКОВЫ!!!

- Я в четыре утра ввшника на своих руках вытаскивал, чтоб его не добили! Он уже идти не мог, - не унимался Порошенко, - А Кожемякин, вон, беркутов спасал! Как же ты говоришь-то такое?!

Что поршенко, что бютовец кожемякин, они не людей на баррикадах спасали, а их убийц! Кому еще не ясно, почему ни один убийца не понес наказания?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #165 : Травня 19, 2014, 01:36:31 13:36 »

А яким боком до українців Фаріонша чи Мохницький?!
Українці здійснювали свій подвиг на Майдані, Фаріонша з Пупсом до цього не причетні.

Мені влом нашукувати відео про 20 лютого, де Фаріон тягає поранених.
Косата сука підставила українців під кулі, щоб вирватися на волю. А порохняве падло на трупах українців хоче уавірватися на царство. А ви як тупі вівці ведетеся на казку про один тур.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #166 : Травня 19, 2014, 01:38:20 13:38 »
Яка запекла гілка. :smilie1:
От буде несподіванка, якщо в 2 тур вийдуть інші кандидати, або хоча б один інший...
Щось у мені здається, що так воно і буде...

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #167 : Травня 19, 2014, 01:40:24 13:40 »
вибачте, але його поведінка мені видається досить достойною в тих реаліях Майдану...

А його поведінка в міністрах уряду Януковича тобі також видалася достойною? Я вже мовчу про його поведінку у 2000-х - коли він хапонув всі цукрові заводи тощо. Ви сліпі чи дурні? ???

ше раз не святий... але явно без задатків скоробагатька...
вибачте, але в наших реаліях, шоб стати скоробагатьком... треба було сидіти в нафто/газі або поруч
в нього були можливості... але ні... малою сапою все можна досягнути...

не вважаю поганим те, шо він може працювати з опонентами...
але всьому є межа...

ви пам'ятаєте ПРО МЕЖУ???
межу, яку не можна переходити?
я не думаю, шо Кошкіна працювала НА ПОРОШЕНКА зливаючи це відео
sukekd
...
[ Invalid YouTube link ]
є МЕЖА, коли ше можна домовлятись
і коли вже НІ.

Вот фраза Порошенко, которая показывает, что ОНИ ВСЕ ОДИНАКОВЫ!!!

- Я в четыре утра ввшника на своих руках вытаскивал, чтоб его не добили! Он уже идти не мог, - не унимался Порошенко, - А Кожемякин, вон, беркутов спасал! Как же ты говоришь-то такое?!

Что поршенко, что бютовец кожемякин, они не людей на баррикадах спасали, а их убийц! Кому еще не ясно, почему ни один убийца не понес наказания?

ну і дурак... вв-шники переважно тупо стояли
і рідко, коли приймали в чомусь активну участь

і вбивство - це не є добре... ніби вбивством того вв-шника чи "беркута" було правильним? ляльководи були ж НАД ЦИМ.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #168 : Травня 19, 2014, 01:40:45 13:40 »



Вот фраза Порошенко, которая показывает, что ОНИ ВСЕ ОДИНАКОВЫ!!!

- Я в четыре утра ввшника на своих руках вытаскивал, чтоб его не добили! Он уже идти не мог, - не унимался Порошенко, - А Кожемякин, вон, беркутов спасал! Как же ты говоришь-то такое?!

Что поршенко, что бютовец кожемякин, они не людей на баррикадах спасали, а их убийц! Кому еще не ясно, почему ни один убийца не понес наказания?
От і я про те ж. Однакові вони, що юля, що пєтя... :smilie2:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #169 : Травня 19, 2014, 01:41:34 13:41 »
- Я в четыре утра ввшника на своих руках вытаскивал, чтоб его не добили! Он уже идти не мог, - не унимался Порошенко, - А Кожемякин, вон, беркутов спасал! Как же ты говоришь-то такое?!

Что поршенко, что бютовец кожемякин, они не людей на баррикадах спасали, а их убийц! Кому еще не ясно, почему ни один убийца не понес наказания?

І це правда. Петя рятував від майданівців ВБИВЦЬ :(

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #170 : Травня 19, 2014, 01:41:51 13:41 »
Что поршенко, что бютовец кожемякин, они не людей на баррикадах спасали, а их убийц! Кому еще не ясно, почему ни один убийца не понес наказания?

Ну, ВВ-шки там теж різні були. Чиїсь діти теж. Та і що, треба було добивати того ВВ-шнка? Тоді чим ми відрізняємось від тих звірів, що людей з лікарень витягали?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Задармапродавши і іншим "порохнутим"
« Reply #171 : Травня 19, 2014, 01:42:48 13:42 »
В ход пошла тяжелая артиллерия и убийственные в своей неоспоримости аргументы :lol:


 :gigi:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #172 : Травня 19, 2014, 01:44:47 13:44 »
Ну, ВВ-шки там теж різні були. Чиїсь діти теж. Та і що, треба було добивати того ВВ-шнка? Тоді чим ми відрізняємось від тих звірів, що людей з лікарень витягали?

Як мінімум треба було арештувати і судити. А Петя їх випустив на волю - і тепер вони в Леганськах-Донецьках вбивають українців :( Нехай гинуть ліпше наші діти, так? Моралізатори ви вправні :(
« Останнє редагування: Травня 19, 2014, 01:49:13 13:49 від Via »

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #173 : Травня 19, 2014, 01:44:57 13:44 »
- Я в четыре утра ввшника на своих руках вытаскивал, чтоб его не добили! Он уже идти не мог, - не унимался Порошенко, - А Кожемякин, вон, беркутов спасал! Как же ты говоришь-то такое?!

Что поршенко, что бютовец кожемякин, они не людей на баррикадах спасали, а их убийц! Кому еще не ясно, почему ни один убийца не понес наказания?

І це правда. Петя рятував від майданівців ВБИВЦЬ :(

повний ідіотизм...
ату їх... ату

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #174 : Травня 19, 2014, 01:47:44 13:47 »



Вот фраза Порошенко, которая показывает, что ОНИ ВСЕ ОДИНАКОВЫ!!!

- Я в четыре утра ввшника на своих руках вытаскивал, чтоб его не добили! Он уже идти не мог, - не унимался Порошенко, - А Кожемякин, вон, беркутов спасал! Как же ты говоришь-то такое?!

Что поршенко, что бютовец кожемякин, они не людей на баррикадах спасали, а их убийц! Кому еще не ясно, почему ни один убийца не понес наказания?
От і я про те ж. Однакові вони, що юля, що пєтя... :smilie2:
Не однакові!
Мені не ліньки повторити: в Пороха є очевидні мінуси як в кандидата в президенти, а проте в нього є й великі заслуги перед Україною. Одна з цих заслуг - створення 5-го каналу.

Юля - це суцільний негатив, нічим не краща за Янука.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #175 : Травня 19, 2014, 01:48:15 13:48 »
Ну если тебе нравится сидеть с голой жопой но в вышиванке то это твои проблемы. Но как видишь таких кактты меньшенство. Смирись

Несподівано :). А у разі перемоги Петі тобі особисто які ніштяки обіцяно - озолотишся?

Слилась на личности. Закономерно
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #176 : Травня 19, 2014, 01:48:32 13:48 »
Ну, ВВ-шки там теж різні були. Чиїсь діти теж. Та і що, треба було добивати того ВВ-шнка? Тоді чим ми відрізняємось від тих звірів, що людей з лікарень витягали?

Як мінімум треба було прештувати і судити. А Петя їх випустив на волю - і тепер вони в Леганськах-Донецьках вбивають українців :( Нехай гинуть ліпше наші діти, так? Моралізатори ви вправні :(
Не факт, що той ВВ-шник там, може зараз на нашій стороні. Он Вадік Тітушко перевиховався! :gigi:
А те що судити, якщо винен, то так. Але треба спочатку вилікувати, а тоді вже садити.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #177 : Травня 19, 2014, 01:48:38 13:48 »
вибачте, але його поведінка мені видається досить достойною в тих реаліях Майдану...

А його поведінка в міністрах уряду Януковича тобі також видалася достойною? Я вже мовчу про його поведінку у 2000-х - коли він хапонув всі цукрові заводи тощо. Ви сліпі чи дурні? ???

ше раз не святий... але явно без задатків скоробагатька...
вибачте, але в наших реаліях, шоб стати скоробагатьком... треба було сидіти в нафто/газі або поруч
в нього були можливості... але ні... малою сапою все можна досягнути...

не вважаю поганим те, шо він може працювати з опонентами...
але всьому є межа...

ви пам'ятаєте ПРО МЕЖУ???
межу, яку не можна переходити?
я не думаю, шо Кошкіна працювала НА ПОРОШЕНКА зливаючи це відео
sukekd
...
[ Invalid YouTube link ]
є МЕЖА, коли ше можна домовлятись
і коли вже НІ.

Вот фраза Порошенко, которая показывает, что ОНИ ВСЕ ОДИНАКОВЫ!!!

- Я в четыре утра ввшника на своих руках вытаскивал, чтоб его не добили! Он уже идти не мог, - не унимался Порошенко, - А Кожемякин, вон, беркутов спасал! Как же ты говоришь-то такое?!

Что поршенко, что бютовец кожемякин, они не людей на баррикадах спасали, а их убийц! Кому еще не ясно, почему ни один убийца не понес наказания?

ну і дурак... вв-шники переважно тупо стояли
і рідко, коли приймали в чомусь активну участь

і вбивство - це не є добре... ніби вбивством того вв-шника чи "беркута" було правильним? ляльководи були ж НАД ЦИМ.

Извиняюсь за оверквотинг, нет времени цитату укорачивать.

Фотки и видео, где беркуты стреляют прямо из-за щитов, которые услужливо держут ВВ-шники вы видели? Не было бы цепей ВВ-шников, не было бы и стрельбы на Грушевского и Институтской.

Соотношение погибших среди Майдановцев и "правоохранителей" вам известно? Сколько Майдановцев они убили до того, как сдох первый мусор, вы знаете?

Я просто ненавидел Пороха, когда он со своей охраной отбил у Майдановцев группу ВВ-шников и куда-то вывез из в автобусе. Куда? В Крым? В Донецк?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #178 : Травня 19, 2014, 01:50:40 13:50 »
Ну, ВВ-шки там теж різні були. Чиїсь діти теж. Та і що, треба було добивати того ВВ-шнка? Тоді чим ми відрізняємось від тих звірів, що людей з лікарень витягали?

Як мінімум треба було прештувати і судити. А Петя їх випустив на волю - і тепер вони в Леганськах-Донецьках вбивають українців :( Нехай гинуть ліпше наші діти, так? Моралізатори ви вправні :(
Вія, якщо ти маєш докази, що саме цей ВВ-шник зрадив присягу та перейшов на бік сепараторів, то будь ласкава, поділись інфою. Бо більша частина внутрішніх військ начебто за Україну та приймає участь в АТО,

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #179 : Травня 19, 2014, 01:51:24 13:51 »
Ну если тебе нравится сидеть с голой жопой но в вышиванке то это твои проблемы. Но как видишь таких кактты меньшенство. Смирись

Несподівано :). А у разі перемоги Петі тобі особисто які ніштяки обіцяно - озолотишся?

Слилась на личности. Закономерно

Роззяв очі і прочитай  свій пост, модераторша хренова :( Хто злився на особистості, га?
А потім таки дай відповідь  - то чим тебе Петя пообіуцявся озолотити?