Автор Тема: Всем сторонникам Порошенко!!  (Прочитано 20239 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #90 : Травня 19, 2014, 12:38:37 12:38 »
А у тебе, Вія, талан ставити питання, яке містить в собі і відповідь.
Тому і перекладаємо, що не здатні.

Толку з мого таланту, якщо ви хилите мовчки голови і голосуєте все одно за негідників :(

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #91 : Травня 19, 2014, 12:39:02 12:39 »
Дрейк

А в мене друзі всякі є. Правда чистих євреїв нема, бо їх вже в Києві майже й нема.
Хоча я не вважаю, що якщо хтось українець - то це автоматично мій друг товариш і брат.
І не вважаю, що якщо хтось не українець - то це автоматично мій ворог.

Був колись Президентом України чистокровний українець Ющенко, так він  стільки бід Україні наробив, що стільки не наробили б навіть 10 євреїв і москалів разом узятих.

А зараз на низькому старті приготувався Порошенко ( сам себе вважає українцем). Але бід він зробить ще більше ніж Ющенко. ТІльки не сам: після нього буде наступник такий як Янукович ( або й гірший) і тоді ми вже південно-східні регіони втратимо точно.
« Останнє редагування: Травня 19, 2014, 12:43:24 12:43 від Бумеранг »

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #92 : Травня 19, 2014, 12:39:08 12:39 »
Тягныбок проиграл в тот момент, когда распластался под Юлей это во-первых. А во-вторых Украина не может сейчас позволить не рукопожптного Президента. А Тягныбок именно такой.

А это какой?  :smilie11:

Не-українець, не-націоналіст.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #93 : Травня 19, 2014, 12:40:03 12:40 »
По большому счету Вия очень права.
(Не в плане именных веток, конечно.)
А в плане вот этой обреченности, что мол нет другого выхода. , иначе мол будет хуже.
Это ужасная логика рабов, таки да.
Есл кому реально нравится кто - голосуйте, но предать своего кандидата из этих лжесоображений, вот это плохо.

знаєте, я не вважаю його злом... так не святенник
але не зло.
така відповідь підійде?
5-ий канал створювався, досить чесними журналістами(в моєму розумінні)... так багато хто з них пішов, через тиск з боку керівництва, але і ті, шо залишились в мене викликають більше симпатію

чому при цьому, я маю вважати, його повним гівном?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #94 : Травня 19, 2014, 12:40:14 12:40 »
А во-вторых Украина не может сейчас позволить не рукопожптного Президента. А Тягныбок именно такой.

Ха сто разів. Ось саме про це також моя гілка "А що ж скаже Європа і їхні жиди" :(
половина заслуги у тому, що танки хуйла зараз стоять під Бєлгородом, а не Мостиською, належить Америці з її жидами і Європі з її жидами. Бо у березні нас можна було брати голими руками. Кацапські танки доїхали б до нашого західного кордону швидше, ніж пастор з сєнею би спромоглися зрозуміти, що відбувається, і заправити наші танки з літаками.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #95 : Травня 19, 2014, 12:40:51 12:40 »
Уважаемые друзья, голосуйте не голосуйте, а президентом Украины будет Бутенко

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #96 : Травня 19, 2014, 12:41:14 12:41 »
Мда...я даже не нахожу что сказать...

Це я тобі пояснила навмисне - щоб тебе попустило. Не варто ховати голову в пісок, реалії дійсно сумні. Але попри все - робимо, що маємо робити. А ви робіть висновки.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #97 : Травня 19, 2014, 12:43:17 12:43 »
Свобода своїм гарчанням на євреїв нагадує нерозумну собачку, яка по старій звичці люто кидається на котів, вперто не помічаючи вбивцю  з ножем на порозі своєї хати. :smilie9:

Тобто нам пофіг, хто окупанти - давайти мовчки мінятимемо шило на мило?

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #98 : Травня 19, 2014, 12:43:52 12:43 »
Только за деньгами на Туровской в очереди стоит вместе с турчиновым и тягнибоком.

хто і чії гроші там видає?

Вам нужна фамилия кассира в штабе БЮТ? Я ее не знаю.
А вот чьи это деньги, вопрос интересный и принципиальный. Думаю, источники финансирования БЮТа очень диверсифицированы - поток и от путина и от януковича с "семьей" и от местных "губских".

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #99 : Травня 19, 2014, 12:43:57 12:43 »
Свобода своїм гарчанням на євреїв нагадує нерозумну собачку, яка по старій звичці люто кидається на котів, вперто не помічаючи вбивцю  з ножем на порозі своєї хати. :smilie9:

Это Вия гырчит. Тягнибок каждое утро приезжает к Яценюку и Тврчинову на утренний поцелуй.

Offline Kasia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 225
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #100 : Травня 19, 2014, 12:44:34 12:44 »
По большому счету Вия очень права.
(Не в плане именных веток, конечно.)
А в плане вот этой обреченности, что мол нет другого выхода. , иначе мол будет хуже.
Это ужасная логика рабов, таки да.
Есл кому реально нравится кто - голосуйте, но предать своего кандидата из этих лжесоображений, вот это плохо.

знаєте, я не вважаю його злом... так не святенник
але не зло.
така відповідь підійде?
5-ий канал створювався, досить чесними журналістами(в моєму розумінні)... так багато хто з них пішов, через тиск з боку керівництва, але і ті, шо залишились в мене викликають більше симпатію

чому при цьому, я маю вважати, його повним гівном?

Я не говорю, что Вия права в отношении Порошенко.
Она права, когда говорит, что нельзя голосовать, исходя из дурного принципа: мой не пройдет, голосну за проходного.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #101 : Травня 19, 2014, 12:51:21 12:51 »
Мда...я даже не нахожу что сказать...

Це я тобі пояснила навмисне - щоб тебе попустило. Не варто ховати голову в пісок, реалії дійсно сумні. Але попри все - робимо, що маємо робити. А ви робіть висновки.

Вия, я честно шокирован. Ты серьезно хочешь меня убедить в возможном покушении на Тягныбока, чтобы оправдать покупку Секвойи? А не бронированного седана, как делают нормальные люди в таких случаях. Мда...по прежнему нет слов.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #102 : Травня 19, 2014, 12:51:45 12:51 »
И немного о Секвойях.

"Я вообще "понтов" не люблю - что-то там где-то показывать, что я будто большое цабе и все такое. Но я являюсь главой политической партии, которая фактически является четвертой в Украине, в большом европейском государстве. Я являюсь публичным человеком, к величайшему сожалению, вынужден одевать то, что не всегда хочу одевать, ездить на той машине, на которой я не обязательно хочу ездить", - прибавил лидер "Свободы".

Может и лидером партии тоже быть заставляют? И националистом?

Стосовно цього питання вкотре повторю - він давно вже потенційний смертник і є велика вірогідність , що посторить долю австрійського націоналіста, якого грохнули одразу після виборів. На жаль.
Тому всі ці твої зауваження мене особисто лише печалять ще більше, мав би взагалі на танку їздити, але й це навряж чи допоможе.

Це ти про того Хайдера з Партії Свободи, що бухий вилетів з траси на великій швидкості ? Партію він хорошу створив, її представники разом з мадярськими йоббіками висилали спостерігачів на 'рєхвєрєндум' в Криму і заявляли, як там все було чесно.  :scenic:

До речі, обидві партії великі дружбани Виробничого Об'єднання.  :weep: :Ganba:

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #103 : Травня 19, 2014, 12:52:07 12:52 »
По большому счету Вия очень права.
(Не в плане именных веток, конечно.)
А в плане вот этой обреченности, что мол нет другого выхода. , иначе мол будет хуже.
Это ужасная логика рабов, таки да.
Есл кому реально нравится кто - голосуйте, но предать своего кандидата из этих лжесоображений, вот это плохо.

знаєте, я не вважаю його злом... так не святенник
але не зло.
така відповідь підійде?
5-ий канал створювався, досить чесними журналістами(в моєму розумінні)... так багато хто з них пішов, через тиск з боку керівництва, але і ті, шо залишились в мене викликають більше симпатію

чому при цьому, я маю вважати, його повним гівном?

Я не говорю, что Вия права в отношении Порошенко.
Она права, когда говорит, что нельзя голосовать, исходя из дурного принципа: мой не пройдет, голосну за проходного.


У Тягнибока был шанс. Такой шанс, который выпадает человеку один раз в жизни. Он его просрал на сцене Майдана. Вместе с Турчиновым.

Они политические трупы. О чем еще говорить?

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #104 : Травня 19, 2014, 12:52:14 12:52 »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #105 : Травня 19, 2014, 12:52:27 12:52 »
Мда...я даже не нахожу что сказать...

Це я тобі пояснила навмисне - щоб тебе попустило. Не варто ховати голову в пісок, реалії дійсно сумні. Але попри все - робимо, що маємо робити. А ви робіть висновки.

Вия, я честно шокирован. Ты серьезно хочешь меня убедить в возможном покушении на Тягныбока, чтобы оправдать покупку Секвойи? А не бронированного седана, как делают нормальные люди в таких случаях. Мда...по прежнему нет слов.

партия сказала надо! (С)

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #106 : Травня 19, 2014, 12:53:13 12:53 »
Саме так, Кася. Це мені нагадує ситуацію, коли людина з останніми грошами на хліб пішла в магазин, а там купила друшляк, бо їй так підказав продавець "Тобі ж краще буде". А діти хай хоч вимруть з голоду :(

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #107 : Травня 19, 2014, 12:53:57 12:53 »
По большому счету Вия очень права.
(Не в плане именных веток, конечно.)
А в плане вот этой обреченности, что мол нет другого выхода. , иначе мол будет хуже.
Это ужасная логика рабов, таки да.
Есл кому реально нравится кто - голосуйте, но предать своего кандидата из этих лжесоображений, вот это плохо.

знаєте, я не вважаю його злом... так не святенник
але не зло.
така відповідь підійде?
5-ий канал створювався, досить чесними журналістами(в моєму розумінні)... так багато хто з них пішов, через тиск з боку керівництва, але і ті, шо залишились в мене викликають більше симпатію

чому при цьому, я маю вважати, його повним гівном?

Я не говорю, что Вия права в отношении Порошенко.
Она права, когда говорит, что нельзя голосовать, исходя из дурного принципа: мой не пройдет, голосну за проходного.

вибачте, але в даній ситуації...
реально просто треба мати легітимного ПРЕЗИДЕНТА
в.о. то трохи не те... і я не хочу чекати лишні 2 тижні... при цьому без гарантії, шо через ці 2 тижні ситуація зміниться на краще...

так, я буду голосувати за нього, в т.ч. і для того, шоб все закінчилось ОДНИМ туром
і це не дурний принцип, а бажання не погіршити ситуацію... лишніми 2 тижнями "в.о."

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #108 : Травня 19, 2014, 12:54:41 12:54 »
Свобода своїм гарчанням на євреїв нагадує нерозумну собачку, яка по старій звичці люто кидається на котів, вперто не помічаючи вбивцю  з ножем на порозі своєї хати. :smilie9:

Тобто нам пофіг, хто окупанти - давайти мовчки мінятимемо шило на мило?

Не потрібно обзивати хоч і ситуативних, але союзників на даний момент окупантами. 



половина заслуги у тому, що танки хуйла зараз стоять під Бєлгородом, а не Мостиською, належить Америці з її жидами і Європі з її жидами. Бо у березні нас можна було брати голими руками. Кацапські танки доїхали б до нашого західного кордону швидше, ніж пастор з сєнею би спромоглися зрозуміти, що відбувається, і заправити наші танки з літаками.

Дуже вірно написано, проте Вія прагне боротися не з ворогом, який на даний момент знаходиться на нашій території, а з людьми, які знаходяться на нашій стороні в цьому конфлікті. ДУЖЕ дивно це виглядає.

Транші 'животворящі' рулять.  :weep:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #109 : Травня 19, 2014, 12:54:43 12:54 »
Вия, я честно шокирован. Ты серьезно хочешь меня убедить в возможном покушении на Тягныбока, чтобы оправдать покупку Секвойи? А не бронированного седана, как делают нормальные люди в таких случаях. Мда...по прежнему нет слов.

Я вкотре повторюю - це нічого принципово не міняє, його все одно грохнуть рано чи пізно. Тому чим швидше він стане Президентом України - тим більше шансів вижити. Компреме?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #110 : Травня 19, 2014, 12:55:02 12:55 »
По большому счету Вия очень права.
(Не в плане именных веток, конечно.)
А в плане вот этой обреченности, что мол нет другого выхода. , иначе мол будет хуже.
Это ужасная логика рабов, таки да.
Есл кому реально нравится кто - голосуйте, но предать своего кандидата из этих лжесоображений, вот это плохо.

знаєте, я не вважаю його злом... так не святенник
але не зло.
така відповідь підійде?
5-ий канал створювався, досить чесними журналістами(в моєму розумінні)... так багато хто з них пішов, через тиск з боку керівництва, але і ті, шо залишились в мене викликають більше симпатію

чому при цьому, я маю вважати, його повним гівном?

Я не говорю, что Вия права в отношении Порошенко.
Она права, когда говорит, что нельзя голосовать, исходя из дурного принципа: мой не пройдет, голосну за проходного.

вибачте, але в даній ситуації...
реально просто треба мати легітимного ПРЕЗИДЕНТА
в.о. то трохи не те... і я не хочу чекати лишні 2 тижні... при цьому без гарантії, шо через ці 2 тижні ситуація зміниться на краще...

так, я буду голосувати за нього, в т.ч. і для того, шоб все закінчилось ОДНИМ туром
і це не дурний принцип, а бажання не погіршити ситуацію... лишніми 2 тижнями "в.о."

три тижні. Другий тур, якщо буде, то 15.06

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #111 : Травня 19, 2014, 12:56:50 12:56 »
А во-вторых Украина не может сейчас позволить не рукопожптного Президента. А Тягныбок именно такой.

Ха сто разів. Ось саме про це також моя гілка "А що ж скаже Європа і їхні жиди" :(

Ну если тебе нравится сидеть с голой жопой но в вышиванке то это твои проблемы. Но как видишь таких кактты меньшенство. Смирись
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #112 : Травня 19, 2014, 12:56:55 12:56 »
вибачте, але в даній ситуації...
реально просто треба мати легітимного ПРЕЗИДЕНТА
в.о. то трохи не те... і я не хочу чекати лишні 2 тижні... при цьому без гарантії, шо через ці 2 тижні ситуація зміниться на краще...

Не хочеш чекати 2 тижні - потім чекатимеш 5 років.
Кожний має право бити стіну власним лобом, так, то й так.

Цитувати
так, я буду голосувати за нього, в т.ч. і для того, шоб все закінчилось ОДНИМ туром
і це не дурний принцип, а бажання не погіршити ситуацію... лишніми 2 тижнями "в.о."

НЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ. Буде два тури. І тому твоя мотивація хибна - ти даремно наїсися лайна :(

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #113 : Травня 19, 2014, 12:57:55 12:57 »
Доводы не перевешивают необходимости пойти (1) и проголосовать за Порошенко (2). Агитирую всех родственников и знакомых. ТС -  :Ignor:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #114 : Травня 19, 2014, 12:58:19 12:58 »

Я вкотре повторюю - це нічого принципово не міняє, його все одно грохнуть рано чи пізно. Тому чим швидше він стане Президентом України - тим більше шансів вижити. Компреме?

Более чем уверен, что Олежка умрет своей смертью и еще нескоро. Кому он нужен чтобы его грохать?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Задармапродавши і іншим "порохнутим"
« Reply #115 : Травня 19, 2014, 12:58:20 12:58 »
Справа навіть не в жидівстві і навіть не в підарасії.
Хочеться, щоб президент був ПРОУКРАЇНСЬКИЙ. І не "домовлявся" з ворогами, а ЗНИЩУВАВ їх. Бо ми так ніколи з малоросійщини не виберемось.

Але тут таки Ляшко не проукраїнський. Цікаво хто його фінансував і чи є тут "рука Москви"?
Моральні якості людини, яка через "попу" та тюрму пішла до "вершин" я промовчу.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #116 : Травня 19, 2014, 12:58:28 12:58 »
соррі
три тижні в.о.

через дурний принцип, я буду голосувати, за того, шо мені подобається, а в нього рейтинг 0,1%
але він мені дуже подобається...

ТРИ ТИЖНІ В.О. Президента
при реальній війні... ви здуріли?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #117 : Травня 19, 2014, 12:59:11 12:59 »
Ну если тебе нравится сидеть с голой жопой но в вышиванке то это твои проблемы. Но как видишь таких кактты меньшенство. Смирись

Несподівано :). А у разі перемоги Петі тобі особисто які ніштяки обіцяно - озолотишся?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #118 : Травня 19, 2014, 01:00:20 13:00 »
Уважаемые друзья, голосуйте не голосуйте, а президентом Украины будет Бутенко

ХТО?????

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #119 : Травня 19, 2014, 01:00:48 13:00 »
ТРИ ТИЖНІ В.О. Президента
при реальній війні... ви здуріли?

А 5 років при Януковичу-2 - це ви не здуріли????? "Лішь би не била вайни"? Так і не буде - Рошенівські заводи в Ліпецьку навіть зараз працюють, з москалями він вже про все докурликався.