Автор Тема: Всем сторонникам Порошенко!!  (Прочитано 20410 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #180 : Травня 19, 2014, 01:51:44 13:51 »
Вийке надо в юльки записаться
Говномет у нее чисто юльковского типа
Глупо и не в лад, зато громко, с соплями и воплями

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #181 : Травня 19, 2014, 01:51:59 13:51 »
штабна славотавка навіть гілку російською назвала :laugh:

Справедливости ради название ветки правила я, а на плашете нету украинской раскладки.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #182 : Травня 19, 2014, 01:52:44 13:52 »
Вія, якщо ти маєш докази, що саме цей ВВ-шник зрадив присягу та перейшов на бік сепараторів, то будь ласкава, поділись інфою. Бо більша частина внутрішніх військ начебто за Україну та приймає участь в АТО,

Ага,  я ж бо бігала за відпущеними і прізвища їх переписувала хутко. Петя випустив ВБИВЦЬ. Це загальновідомий факт і про це є безліч відео з Майдану в ту ніч.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #183 : Травня 19, 2014, 01:53:19 13:53 »
Ну если тебе нравится сидеть с голой жопой но в вышиванке то это твои проблемы. Но как видишь таких кактты меньшенство. Смирись

Несподівано :). А у разі перемоги Петі тобі особисто які ніштяки обіцяно - озолотишся?



Слилась на личности. Закономерно

Роззяв очі і прочитай  свій пост, модераторша хренова :( Хто злився на особистості, га?
А потім таки дай відповідь  - то чим тебе Петя пообіуцявся озолотити?


Сутки без горячей воды.  Надеюсь объяснять за что не нужно.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #184 : Травня 19, 2014, 01:58:26 13:58 »
5-й без остановки транслировал все, что происходило на Майдане. Так вот, в те страшные дни Тягныбок там не особо светился , боялся , что его арестуют.


Вийка, иди ударься головой об стенку, авось полегчает.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #185 : Травня 19, 2014, 01:58:48 13:58 »

Извиняюсь за оверквотинг, нет времени цитату укорачивать.

Фотки и видео, где беркуты стреляют прямо из-за щитов, которые услужливо держут ВВ-шники вы видели? Не было бы цепей ВВ-шников, не было бы и стрельбы на Грушевского и Институтской.

Соотношение погибших среди Майдановцев и "правоохранителей" вам известно? Сколько Майдановцев они убили до того, как сдох первый мусор, вы знаете?

Я просто ненавидел Пороха, когда он со своей охраной отбил у Майдановцев группу ВВ-шников и куда-то вывез из в автобусе. Куда? В Крым? В Донецк?

це біда, коли кров заливає очі... і ти стаєш неадекватом...
але ше більша, коли кров сходить... а неадекватність і далі присутня

є суд... най розбирається, а є ідіотизм, суд лінча
ше раз... в цій "грі" на полі були пішаки...

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #186 : Травня 19, 2014, 01:58:56 13:58 »
йой, та він пішов з тої ПР через півроку після засунвання, коли побачив у що воно перетворюється. За три роки до першого майдану.

Він пішов з тої ПР влітку 2013-го року, коли риги на його майно лапу наклали. "Герой", мля :(
шо?

Шо чуєш. Рошен Порошенка вирішив купити син Януковича - і Петя мовчки подарував частину акцій. Потім історія повторилася на цукровому заводі - і Петя втямив, що його пограбують синячари до нитки попри всі його заслуги перед ригами. Тому Петя знову рвонув у опозицію і терміново ввалив неміряно бабла у Майдан-2014 , йому конче треба було залишитися у владі, щоб вберегти награбоване у українців майно.
Очі роззявте, люди добрі :(

Вия, про мозги тебе говорить бесполезно, поэтому давай про очи... Протри линзы - с 2001 года Порошенко в штабе НУ... Ап чем ты бредишь...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #187 : Травня 19, 2014, 02:00:58 14:00 »


Вия, про мозги тебе говорить бесполезно, поэтому давай про очи... Протри линзы - с 2001 года Порошенко в штабе НУ... Ап чем ты бредишь...

Via сутки остывает в бане.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #188 : Травня 19, 2014, 02:03:06 14:03 »
Вія, якщо ти маєш докази, що саме цей ВВ-шник зрадив присягу та перейшов на бік сепараторів, то будь ласкава, поділись інфою. Бо більша частина внутрішніх військ начебто за Україну та приймає участь в АТО,

Ага,  я ж бо бігала за відпущеними і прізвища їх переписувала хутко. Петя випустив ВБИВЦЬ. Це загальновідомий факт і про це є безліч відео з Майдану в ту ніч.

Петя отпустил убийц, Кожемякин отпустил убийц... Это понятно, суки.

А почему "свободовец" Махницкмй, Генеральный Прокурор Украины(!!!) убийц не арестовывает? Почему на свободе убийцы Сашка Билого, хотя они-то точно извстны!

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #189 : Травня 19, 2014, 02:05:12 14:05 »

Сутки без горячей воды.  Надеюсь объяснять за что не нужно.

Ну зачем? Такого феерического пиара Порошенко с одновременным антипиаром Свободы даже по заказу никто не сделал бы... Она только разогрелась - и на тебе...

В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #190 : Травня 19, 2014, 02:05:39 14:05 »


ну і дурак... вв-шники переважно тупо стояли
і рідко, коли приймали в чомусь активну участь


Брехня.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #191 : Травня 19, 2014, 02:06:53 14:06 »
Ну, ВВ-шки там теж різні були. Чиїсь діти теж. Та і що, треба було добивати того ВВ-шнка? Тоді чим ми відрізняємось від тих звірів, що людей з лікарень витягали?

Як мінімум треба було арештувати і судити. А Петя їх випустив на волю - і тепер вони в Леганськах-Донецьках вбивають українців :( Нехай гинуть ліпше наші діти, так? Моралізатори ви вправні :(
А може тепер цей ВВшник тепер в одному окопі з майданівським добровольцем під Славянськом сидить ? Вони ж усі тепер Нац. гвардія. Немає в житті тільки чорного і білого, там набагато більше кольорів ...

Offline буковинка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 172
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #192 : Травня 19, 2014, 02:13:01 14:13 »
Вія, після Вашого слинобризкання ще більше захотілося проголосувати за Порошенка..
Дарма Ви ці гілку затіяли :smilie5:

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #193 : Травня 19, 2014, 02:14:12 14:14 »
Ну, ВВ-шки там теж різні були. Чиїсь діти теж. Та і що, треба було добивати того ВВ-шнка? Тоді чим ми відрізняємось від тих звірів, що людей з лікарень витягали?

Як мінімум треба було арештувати і судити. А Петя їх випустив на волю - і тепер вони в Леганськах-Донецьках вбивають українців :( Нехай гинуть ліпше наші діти, так? Моралізатори ви вправні :(
А може тепер цей ВВшник тепер в одному окопі з майданівським добровольцем під Славянськом сидить ? Вони ж усі тепер Нац. гвардія. Немає в житті тільки чорного і білого, там набагато більше кольорів ...

Ага. А может, это он "соблюдал нейтралитет" в Мариуполе, когда убивали наших в горотделе милиции... А может это он выгонял нацгвардию из ВЧ в Донецке... А может это он сейчас в Крыму избивает оставшихся там патриотов.

Не пойман, не вор.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #194 : Травня 19, 2014, 02:23:13 14:23 »
И немного о Секвойях.

"Я вообще "понтов" не люблю - что-то там где-то показывать, что я будто большое цабе и все такое. Но я являюсь главой политической партии, которая фактически является четвертой в Украине, в большом европейском государстве. Я являюсь публичным человеком, к величайшему сожалению, вынужден одевать то, что не всегда хочу одевать, ездить на той машине, на которой я не обязательно хочу ездить", - прибавил лидер "Свободы".

Может и лидером партии тоже быть заставляют? И националистом?

Стосовно цього питання вкотре повторю - він давно вже потенційний смертник і є велика вірогідність , що посторить долю австрійського націоналіста, якого грохнули одразу після виборів. На жаль.
Тому всі ці твої зауваження мене особисто лише печалять ще більше, мав би взагалі на танку їздити, але й це навряж чи допоможе.

Це ти про того Хайдера з Партії Свободи, що бухий вилетів з траси на великій швидкості ? Партію він хорошу створив, її представники разом з мадярськими йоббіками висилали спостерігачів на 'рєхвєрєндум' в Криму і заявляли, як там все було чесно.  :scenic:

До речі, обидві партії великі дружбани Виробничого Об'єднання:weep: :Ganba:

І обидві - на утриманні Путіна  :smilie7:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #195 : Травня 19, 2014, 02:23:45 14:23 »
Ну, ВВ-шки там теж різні були. Чиїсь діти теж. Та і що, треба було добивати того ВВ-шнка? Тоді чим ми відрізняємось від тих звірів, що людей з лікарень витягали?

Як мінімум треба було арештувати і судити. А Петя їх випустив на волю - і тепер вони в Леганськах-Донецьках вбивають українців :( Нехай гинуть ліпше наші діти, так? Моралізатори ви вправні :(
А може тепер цей ВВшник тепер в одному окопі з майданівським добровольцем під Славянськом сидить ? Вони ж усі тепер Нац. гвардія. Немає в житті тільки чорного і білого, там набагато більше кольорів ...

Ага. А может, это он "соблюдал нейтралитет" в Мариуполе, когда убивали наших в горотделе милиции... А может это он выгонял нацгвардию из ВЧ в Донецке... А может это он сейчас в Крыму избивает оставшихся там патриотов.

Не пойман, не вор.

тобто, ви згодні, шо може бути по різному? ви згодні, шо не всі вони там стріляли?

але при цьому кажете, нашо відбивав...
ну смерть, це дорога в один кінець... і якось мені не зрозуміла ненависть, коли ви не знаєте конкретної вини тих осіб.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #196 : Травня 19, 2014, 02:37:24 14:37 »
Яка запекла гілка. :smilie1:
От буде несподіванка, якщо в 2 тур вийдуть інші кандидати, або хоча б один інший...
Щось у мені здається, що так воно і буде...

Сподіваюсь, що цей другий вийде замість Юлі  :smilie7: Бо я таки хочу в першому турі підтримати СВОГО кандидата, а вже в другому - Порошенка.
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #197 : Травня 19, 2014, 02:44:39 14:44 »

Сутки без горячей воды.  Надеюсь объяснять за что не нужно.

Ну зачем? Такого феерического пиара Порошенко с одновременным антипиаром Свободы даже по заказу никто не сделал бы... Она только разогрелась - и на тебе...



Дуже показова гілка.

Разом з тією приснопам'ятною гілкою від Вії з ФУПа про автомобілі - гарний аргумент, чому я НІКОЛИ БІЛЬШЕ не буду голосувати за Свободу або за БУДЬ-КОГО з цієї партії персонально.  :smilie7:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #198 : Травня 19, 2014, 03:04:25 15:04 »
Где-то пані Via писала, что "Свобода'', имея 36 штьіков в парламенте, ничего не может сделать.....А Украина должна сама-сама, без членства в НАТО противостоять 130 млн.россиян, желающих ее поработить.... 40  млн против 130 млн, не считая всяких снг и др. Почему  Тягнибок против НАТО?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #199 : Травня 19, 2014, 03:13:24 15:13 »
Свобода так обісралась із махніцькими та сичами, що в той бік навіть дивитися гидко. Теж саме, що й бютошобла... :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #200 : Травня 19, 2014, 03:21:23 15:21 »

Дуже показова гілка.

Разом з тією приснопам'ятною гілкою від Вії з ФУПа про автомобілі - гарний аргумент, чому я НІКОЛИ БІЛЬШЕ не буду голосувати за Свободу або за БУДЬ-КОГО з цієї партії персонально.
  :smilie7:
То треба ж... от саме ці дві тези хотів висловити, перечитавши немаленьку гілку, паралельно подумки формулюючи свої враження в кількох словах.
Дякую, пане авжеж, у вас це вдалось навіть точніше. :smiley15:
А взагалі - свобода дуже довгий час була тою силою (хоча "сила" - трохи не те слово), за котрою спостерігав, ще будучи за межами України, і цілком свідомо збирався приєднатися до них офіційно по приїзду. На фупі завжди мав задоволення, читаючи пости Вії, дуже симпатизувала чіткою позицією, розумом, патрітизмом, тим, що завжди могла знайти потрібні слова і аргументи в суперечці..
А в результаті Свобода разом зі своїм лідером стала найбільшим моїм розчаруванням в українській політиці, а Вія своїми метаморфозами і незбагненними постами довершила створення образу тієї контори до повної ясності. Мдааа.... що з людьми діється... на фупі хотілось думати, що просто аккаунт ломанули в людини, але тут уже така версія не проходить, мабуть.


Цитувати
Хохли в дії. Порошенка ще навіть не обрали, а його вже ненавидять більше, ніж зовнішнього ворога і п'яту колону. Хохлізм - головна причина відсутності державності українців.
Чиста правда. Як воно достало, щодня чути оце хохляче ниття "всі кондони, всі паскуди, все погано, і буде погано, і нічого не покращиться на цій землі, бо такі ми недолугі хохли, така наша доля..." тьху, бля...

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #201 : Травня 19, 2014, 03:28:23 15:28 »
Цитувати
Хохли в дії. Порошенка ще навіть не обрали, а його вже ненавидять більше, ніж зовнішнього ворога і п'яту колону. Хохлізм - головна причина відсутності державності українців.
Чиста правда. Як воно достало, щодня чути оце хохляче ниття "всі кондони, всі паскуди, все погано, і буде погано, і нічого не покращиться на цій землі, бо такі ми недолугі хохли, така наша доля..." тьху, бля...

Знову те саме. Порошенко в політиці вже 16 років. За цей час він був поганим депутатом, поганим головою РНБО, поганим головою ради Нацбанку, поганим міністром закордонних справ, поганим міністром економіки, а проте люди які на основі цього припускають, що він буде поганим президентом - недолугі хохли.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #202 : Травня 19, 2014, 03:32:50 15:32 »
Тааа, не везе "Свободі" з жінками....А якщо подумати - то і з чоловіками !  :gigi:

Головна проблема "Свободи" та сама, що і більшості українських політиків - поганий їм народ дістався, не хоче за них, таких мудрих, білих та пухнастих голосувати більше одного разу. Тільки-но пришли до влади, тільки розсадили  своїх людей на усі "потоки" - а тут, курва, нові вибори ! :(

Може б їм вибори скасувати назавжди -  якщо вже народ такий дурний попався, що весь час не за тих голосує ?  :shuffle:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #203 : Травня 19, 2014, 03:37:39 15:37 »
Вия расстроилась и пошла жаловаться на фупоголик :lol:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #204 : Травня 19, 2014, 03:40:14 15:40 »
Цитувати
Хохли в дії. Порошенка ще навіть не обрали, а його вже ненавидять більше, ніж зовнішнього ворога і п'яту колону. Хохлізм - головна причина відсутності державності українців.
Чиста правда. Як воно достало, щодня чути оце хохляче ниття "всі кондони, всі паскуди, все погано, і буде погано, і нічого не покращиться на цій землі, бо такі ми недолугі хохли, така наша доля..." тьху, бля...

Знову те саме. Порошенко в політиці вже 16 років. За цей час він був поганим депутатом, поганим головою РНБО, поганим головою ради Нацбанку, поганим міністром закордонних справ, поганим міністром економіки, а проте люди які на основі цього припускають, що він буде поганим президентом - недолугі хохли.
Я не про те в конкретному випадку. Просто доводиться чути від багатьох одних і тих само людей на протязі якогось часу - "Ющ - лайно і тряпка, Яник - бандитська сволоч, Тягнибок - запроданець і лицемір, Люля - сука, і тд, і тп..... всі погані, все погане.. мєнти - продажні виродки, майдан - безглуздий цирк, армії - нема, розвідки нема, нічого нема.." А хто хороший? А ніхто. Бо ми дурні хохли, від нас нічого не залежить, і ніколи не житимемо по-людськи.
Так і з Порошенком. Майже ніхто не вдається до аналізу його плюсів-мінусів, все елементарно і тупо - він буде поганим головою держави, бо у нас завжди всі погані, а цей ще і алєгарх (а заздрість - це ж ні разу не хохляча риса, угу).

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #205 : Травня 19, 2014, 03:43:53 15:43 »
Вия расстроилась и пошла жаловаться на фупоголик :lol:

Зараз є вибір, аж три форуми, не рахуючи всяких цугундерів та іншого непотрібу...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #206 : Травня 19, 2014, 03:45:01 15:45 »
Вия расстроилась и пошла жаловаться на фупоголик :lol:

Зараз є вибір, аж три форуми, не рахуючи всяких цугундерів та іншого непотрібу...

на фупоголике не банят откровенных рашефашей.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #207 : Травня 19, 2014, 03:47:29 15:47 »
на фупоголике не банят откровенных рашефашей.

Та фіглі їм самих себе банити? Там самі кацапоюльки сидять...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #208 : Травня 19, 2014, 03:50:56 15:50 »
А я Вийку не за Свободу забанила, а за хамство модератору.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Всем сторонникам Порошенко!!
« Reply #209 : Травня 19, 2014, 03:54:55 15:54 »
А я Вийку не за Свободу забанила, а за хамство модератору.

Дык она жалуется, что за нелюбовь к Пете :laugh:
I always tell the truth. Even when I lie.