Автор Тема: На Хрещатику сталася перестрілка. Є поранені - ЗМІ  (Прочитано 43058 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Давай так- котлети окремо,мухи окремо.
Маємо наочний приклад-ідіот в балаклаві набухався і стріляв по своїх.
Ти вважаєш що це не варте уваги?
Нехай так і буде?
Ти впевнений що ПС контролює усіх своїх?
Я знаю що не всіх.Далеко не всіх.
Отже маємо невідому кількість чуваків в балаклавах із зброєю,які невідомо що думають і роблять.
Ти вважаєш це нормальним?
Тільки тому що вони називають себе ПС?
Так я тобі розкажу що за один день в одну із адміністрацій Києва приходили ТРИ різні ПС із вимогою надати приміщення.Причому всі із зброєю і всі один одного не знали.
Пішли розбиратися між собою.Не поверталися.
хорошо давай так.

бухой мент за рулем сбил человека на пешеходном переходе.

значит министр МВД не может контролировать своих подчиненных.

отже маемо 350 тысяч ментов, которые с ксивами неизвестно что думают и делают.

ты считаешь это нормальным?  :smiley16:
Ні,я не вважаю це нормальним.
Але(на жаль чи на щастя) мєнти-законна формація.І ти можеш (в теорії) засудити мєнта.А невідомий в балаклаві-він і є невідомий в балаклаві.Для того і одягає її щоб не знайшли.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
а чем этот правый сектор лучше таких ментов? будешь ждать пока они кого-то из твоих знакомых не убьют?
тем что правый сектор никого у меня не убил на соседней улице. в отличие от мусаров  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
На каждого из 350 тысяч ментов, есть личное дело, медосмор, справка психиатра, и личная подпись в журнале выдачи оружия. Номер оружия, и еще хуева куча бумаг. Включая и Закон о Милиции. Что есть у ПС?
уважаемый, давай не трави басни.

личная подпись в выдаче оружия и номер оружия почему-то никак не помогают найти убийц людей на Институтской  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
..Але(на жаль чи на щастя) мєнти-законна формація.І ти можеш (в теорії) засудити мєнта

була б вона законна не було б майдану

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
І ти можеш (в теорії) засудити мєнта

 :lol: :lol: :lol:

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809


вопрос: кого мне следует бояться больше?  :smiley16:

Кантемировской дивизии. И их идиота главкома.  А ПС настойчиво работает на Допкина, Гепкина, и как следствие Медведя итд.
вот почему-то кантемировской девизии я боюсь меньше, чем родненьких мусаров.

знаешь почему? потому что кантемировская девизия далеко и неизвестн, увижу ли я ее когда-нибудь вообще, а родненькие мусара рядом и сталкиваюсь я с ними каждый день. и я никогда не знаю заранее, когда перехожу по пешеходному переходу, вылетит ли или не вылетит на меня из-за остановившегося жыпа внезапное бухое мусарило на какой-то кэмри или шкоде :smiley16:
На каждого из 350 тысяч ментов, есть личное дело, медосмор, справка психиатра, и личная подпись в журнале выдачи оружия. Номер оружия, и еще хуева куча бумаг. Включая и Закон о Милиции. Что есть у ПС?

Десь так.
Чому самооборона пішла служити у військо в момент війни,а пацанва з макаровими сидить в готелі Дніпро і бухає в Мафії,пострілюючи в своїх а не в мєнтів.,Парадокс....

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
ПС - це не причина - це наслідок політики тупих манюпасів які голосують то за яника то за юлю -- не буда б розграблена вся країна ніхто б про них би і не знав
По вашей логике ПС ходит с автоматами, чтобы вправить мозги тупых маньюпасов и заставить их не голосовать за Юлю, Попкина и же с ними? :weep: Или он под дулами автоматов заставит ЦВК изменить результаты выборов, если глупый маньюпас таки проголосует за Юлю?  :smilie10: не несите бред свой кобылы! Все, чем занят сейчас ПС, это передел имущества бывшей власти, ничего другого я не вижу, может вы видите, просветите нас тёмных, чем конкретно занят сейчас ПС, если вы не бот!

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
І ти можеш (в теорії) засудити мєнта

 :lol: :lol: :lol:

Я ж написав в теорії.Мав на увазі те що постом вище.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\Чому самооборона пішла служити у військо в момент війни

тому що без них російські танки в Київ заїдуть так само як і в Крим (мирний супротив) така ціна нашій армії і тим хто нею керує

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
На каждого из 350 тысяч ментов, есть личное дело, медосмор, справка психиатра, и личная подпись в журнале выдачи оружия. Номер оружия, и еще хуева куча бумаг. Включая и Закон о Милиции. Что есть у ПС?
уважаемый, давай не трави басни.

личная подпись в выдаче оружия и номер оружия почему-то никак не помогают найти убийц людей на Институтской  :smiley14:

Уважаемый, а с какого бодуна Вы решили, что на институтской стреляли менты, и расписывались в журнале?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ні,я не вважаю це нормальним.
Але(на жаль чи на щастя) мєнти-законна формація.І ти можеш (в теорії) засудити мєнта.А невідомий в балаклаві-він і є невідомий в балаклаві.Для того і одягає її щоб не знайшли.
алло! уважаемый!

ты не забыл, что совсем недавно эта "законная формация" убивала людей на Грушевского и Институтской?

как громила автомобили активистов и избивала их?

у тебя точно все ок с памятью?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
На каждого из 350 тысяч ментов, есть личное дело, медосмор, справка психиатра, и личная подпись в журнале выдачи оружия. Номер оружия, и еще хуева куча бумаг. Включая и Закон о Милиции. Что есть у ПС?
уважаемый, давай не трави басни.

личная подпись в выдаче оружия и номер оружия почему-то никак не помогают найти убийц людей на Институтской  :smiley14:

А це вже небажання влади.
Тобто мухи.
А катлєти пуляють в мирних відвідувачів ресторану Мафія.До речі у мене немає бабок на ресторан Мафія=все віддаю "на Майдан".Очевидно на них і бухають.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\По вашей логике ПС ходит с автоматами, чтобы вправить мозги тупых маньюпасов и заставить их не голосовать за Юлю, Попкина и же \\с ними?

по моїй логіці вони ходять щоб в нас ті вибори пройшли - тому що влада ще не помінялась - у владі сидять ті самі злодії що і сиділи

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police

Уважаемый, а с какого бодуна Вы решили, что на институтской стреляли менты, и расписывались в журнале?
а кто стрелял? неужто рашинский ФСБ? или амерский блеквотерс?  :laugh:

сливайте эту чушь недоумкам  :smiley23:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
Народ, а "Альфа" , якою керує Асавелюк, належить до СБУ, а не МВС. Чи я помиляюсь?
Якщо це бійці Наливайченка, то треба згадати, що Правий Сектор раніше дружить/в з Наливайченком, який був на їх зборах

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
\\Чому самооборона пішла служити у військо в момент війни

тому що без них російські танки в Київ заїдуть так само як і в Крим (мирний супротив) така ціна нашій армії і тим хто нею керує
А почему ПС не последовал примеру самообороны? Или ещё не все золотые батоны и бентли поделены?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Народ, а "Альфа" , якою керує Асавелюк, належить до СБУ, а не МВС. Чи я помиляюсь?
Якщо це бійці Наливайченка, то треба згадати, що Правий Сектор раніше дружить/в з Наливайченком, який був на їх зборах
Асавелюк бывший сотрудник СБУ. сейчас он в ВВ МВД

он руководит вроде бы не альфой СБУ, а омегой ВВ

« Останнє редагування: Квітня 01, 2014, 02:52:33 02:52 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Ні,я не вважаю це нормальним.
Але(на жаль чи на щастя) мєнти-законна формація.І ти можеш (в теорії) засудити мєнта.А невідомий в балаклаві-він і є невідомий в балаклаві.Для того і одягає її щоб не знайшли.
алло! уважаемый!

ты не забыл, что совсем недавно эта "законная формация" убивала людей на Грушевского и Институтской?

как громила автомобили активистов и избивала их?

у тебя точно все ок с памятью?

Не хами мені.
Бери калаша і починай в них стріляти.
Саме час.
Цим ти дуже допоможеш рідній вітчизні.
ПиСи.У мене пам*ять хороша-я пам*ятаю коли стріляли,то весь ПС акуратно злиняв за день до того.Що і не приховував.І пан очільник їздив до бандюковича "на стрєлку".
Зрозумів,"уважаємий"?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Не хами мені.
Бери калаша і починай в них стріляти.
Саме час.
Цим ти дуже допоможеш рідній вітчизні.
ПиСи.У мене пам*ять хороша-я пам*ятаю коли стріляли,то весь ПС акуратно злиняв за день до того.Що і не приховував.І пан очільник їздив до бандюковича "на стрєлку".
Зрозумів,"уважаємий"?
уважаемый, ты мне не указывай, что мне делать. я мирно пью чай, а ты не подстрекай  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
\\По вашей логике ПС ходит с автоматами, чтобы вправить мозги тупых маньюпасов и заставить их не голосовать за Юлю, Попкина и же \\с ними?

по моїй логіці вони ходять щоб в нас ті вибори пройшли - тому що влада ще не помінялась - у владі сидять ті самі злодії що і сиділи
І що конкретно зробив ПС щоб при владі не було злодіїв? Моє питання про добрі справи ПС ви як справжній бот оминули.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
ні я пішов спати мені завтра на роботу на відміну від вас

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Не хами мені.
Бери калаша і починай в них стріляти.
Саме час.
Цим ти дуже допоможеш рідній вітчизні.
ПиСи.У мене пам*ять хороша-я пам*ятаю коли стріляли,то весь ПС акуратно злиняв за день до того.Що і не приховував.І пан очільник їздив до бандюковича "на стрєлку".
Зрозумів,"уважаємий"?
уважаемый, ты мне не указывай, что мне делать. я мирно пью чай, а ты не подстрекай  :smiley14:

Злив зараховано

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
ні я пішов спати мені завтра на роботу на відміну від вас

Я теж.
Надобраніч.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
ні я пішов спати мені завтра на роботу на відміну від вас
мені також на роботу, тому злив зараховано! Надобраніч! Хай вам насняться дачі медведчука та хати Пшонки, там ще так багато справ для ПС....

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
"Дубас Богдан Йосипович випадково опинився на місці сварки двох учасників Майдану. Один їх них з "Правого сектора", другий - з Самооборони", - розповів Ведмідь, зазначивши, що йому не відома причина конфлікту.
За словами Ведмідя, під час конфлікту один з них вихопив пістолет, другий - газовий балончик і бризнув йому в обличчя. Другий почав стріляти, внаслідок чого були поранені дві людини: боєць самооборони Майдану і Дубас.


совсем е*анулись там  :smilie9:

Ще хтось буде говорити про вільний продаж зброї? Така херня буде щовечора в кожному генделику.

Я теж так вважаю. Не варто рівнятися на Ісландію, Швейцарію і навіть Штати. Це буде Сомалі.

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
В Сомали мало кто бывал, а вот Молдавия рядом. Там вроде с короткостволом довольно свободно, и не мочат друг друга на улицах. Или мочат? кто бывал, что скажете?
Sapere aude

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Про Сомалі можна на інтернеті почитати, А на Волині мочили одні одних в 90-х, мого однокласника помилково з калаша в кафешці застрілили. Не можна давати українцям зброї, перестріляють один одного... хочеш стріляти - йди у військо або національну гвардію. Он москалі на кордонах, є шанс.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Не можна давати українцям зброї, перестріляють один одного...
Ну, то тоді заведуться й шерифи, концепція "справедливості" стане більш зрозумілою...

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Не можна давати українцям зброї, перестріляють один одного...
Ну, то тоді заведуться й шерифи, концепція "справедливості" стане більш зрозумілою...

Скільки при цьому людей загине? Чи вестернів надивився, Гізмо? ;)

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Не можна давати українцям зброї, перестріляють один одного...
Ну, то тоді заведуться й шерифи, концепція "справедливості" стане більш зрозумілою...

Скільки при цьому людей загине? Чи вестернів надивився, Гізмо? ;)
"Вестерн" - це те, через що (в тому чи іншому вигляді) пройшли всі цивілізовані країни світу, і аналогу чого не було в Україні.
Хіба козацтво. Але й те - дивилося, кому б служити.