Автор Тема: Правда про Майдан. Чому ми не даємо розбирати барикади і не йдемо з Майдану  (Прочитано 26749 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
є. купа приміщень так і не повернуті. там хто , привиди живуть?

То питайте у тих, хто ті приміщення зайняв.

дуже цікаво.

то прошу окреслити територіальні межі вашого приватного майдану, за який вас можна питати.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
А че, давай - стрелять так стрелять!
Выстрел - и из Ахметова посыпались денежки на армию...
Второй - и все гребаные генералы побегут впереди броников и БТР, чтобы скорее их доставить на фронт...
Третий - и все судьи, гаишники и менты сразу перестанут брать взятки...
:Hochu_pyva:   

Вижу, что против "снова віставила себя полной дурой" вы никаких аргументов не имеете и просто перевели тему на кухонную демагогию... :laugh:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
то прошу окреслити територіальні межі вашого приватного майдану, за який вас можна питати.

Приватного?  :Sho_za:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Переезд в любое другое место и налаживание инфраструктуры в любом другом месте стоит бабла. Которого у Сайдановцев нет.
Пан Шамбала сам визнав, що народ в загальній масі їх не підтримує. Бо я пригадую цей прозорий ящик біля будинку профспілок, який на половину був заповнений купюрами по 100-200-500грн., сам туди кидав неодноразово. Це до слова, про тих ГРЕБАНИХ КИЯН. Я вже не кажу про речі і їжу. Без цього революція також була неможлива.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
народ. если у нас действительно странный разговор получается, то может нам имеет смысл собраться да обо всем поговорить в реале? На майдане. Chambaly как вы на это смотрите?
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Я живу в Україні, в Києві, на Теремках, хочу, щоб демократичні процедури у нас діяли так само, як США Європі чи Австралії.

Між вашим "хочу" і вашим "можу" - відстань космічного масштабу... Ось ви написали що ви "хочете"... А я вас питаю: а що ви "можете"?

"Хочете" ви багато, а "можете" - нічого...

 :laugh:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
народ. если у нас действительно странный разговор получается, то может нам имеет смысл собраться да обо всем поговорить в реале? На майдане. Chambaly как вы на это смотрите?

Я завжди за.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
то прошу окреслити територіальні межі вашого приватного майдану, за який вас можна питати.

Приватного?  :Sho_za:
ну то окупованого, захопленого , відділеного чи як іще.
ви займаєте якусь територію, яку називаєте майданом. окрусліть межі  - може ті курортники що гріють пуза і б’ють перехожих  то не ви?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
народ. если у нас действительно странный разговор получается, то может нам имеет смысл собраться да обо всем поговорить в реале? На майдане. Chambaly как вы на это смотрите?

це буде розмова двох глухих -
він же ж щиро впевнений, що вони "захищають киян, протистоять Владі, тиснуть на Систему"
як ви збираєтесь позбавляти його цієї ілюзії?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
народ. если у нас действительно странный разговор получается, то может нам имеет смысл собраться да обо всем поговорить в реале? На майдане. Chambaly как вы на это смотрите?

це буде розмова двох глухих -
він же ж щиро впевнений, що вони "захищають киян, протистоять Владі, тиснуть на Систему"
як ви збираєтесь позбавляти його цієї ілюзії?

Я вам там питання задав про різницю між тим, що ви хочете і що ви можете...

Відповісти також не здатні?..

 :gigi:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Я вам там питання задав про різницю між тим, що ви хочете і що ви можете...

Відповісти також не здатні?..

 :gigi:

Я можу після дзвінка на мобільний добратись до будь-якої точки м. Києва протягом години
витративши на це 2-100 грн. і захистити жінок яких б'ють тітушки.

"Майданівці" цього не можуть.

Я можу винайняти офіс для організації, спілки, партії,
і провести там круглий стіл з приводу реформування, удосконалення, тиску та захисту

"Майданівці" цього не можуть.

Я навіть можу на тому круглому столі прочитати доповідь про нову концепцію податкової системи.

"Майданівці" і цього не можуть.

От такий анекдот виходить.


Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Цитата: Chambaly від Сьогодні в 14:47:23
Цитата: entp від Сьогодні в 14:45:36
то прошу окреслити територіальні межі вашого приватного майдану, за який вас можна питати.

Приватного? 

ну то окупованого, захопленого , відділеного чи як іще.
ви займаєте якусь територію, яку називаєте майданом. окресліть межі  - може ті курортники що гріють пуза і б’ють перехожих  то не ви?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

народ. если у нас действительно странный разговор получается, то может нам имеет смысл собраться да обо всем поговорить в реале? На майдане. Chambaly как вы на это смотрите?

Жартуєте?
З ким? З цим прибацаним наполєончиком ?Чи з тими бомжами які знайшли собі необтяжливий спосіб жебрацтва?
Забийте...
Нахабних клоунів скоро виженуть.Бо то сором, антисанітарія та відвертий кримінал.
« Останнє редагування: Липня 20, 2014, 02:15:25 14:15 від finli »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я вже бачив таку хєрню. Назаивалася Оккюпай Вол-Стріт. Пенвник час їм співчували. А потім, в міру того як пійшла наркота, п`яні бійки, згвалтування і як вінець - пара трупів симпатії випарувалися.


Коли поліція виносила нахєр цей бомжатник весь величезний і дуже ліберальний Нью-Йорк полегшено зітхнув. Я не знаю чи колега Шамбала наївняк, дурень чи прохвост, але я упевнено передбачаю що коли київська міліція виноситиме піджопниками цих оккьюпай Київ теж лише полегшено зітхне. Бо ця публіка очевидно абсолютно глуха до потреб і побажань киян.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Бо ця публіка очевидно абсолютно глуха до потреб і побажань киян.

Так.
Глуха.
Бо потреби та побажання киян зараз такі, як і завжди: пожрати, потрахатися, випорожнитися.

Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Бо ця публіка очевидно абсолютно глуха до потреб і побажань киян.

Так.
Глуха.
Бо потреби та побажання киян зараз такі, як і завжди: пожрати, потрахатися, випорожнитися.

і ви в знак протесту це вирішили в гротескній формі демострувати в центрі столиці?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Бо ця публіка очевидно абсолютно глуха до потреб і побажань киян.

Так.
Глуха.
Бо потреби та побажання киян зараз такі, як і завжди: пожрати, потрахатися, випорожнитися.

У вас же за душею нема нічого крім популізма. В принципі. Це реально самознищення. Є повно речей які б були популярні серед киян. Не думаю що обзивалки помножені на дитячий максималізм це спосіб завоювати їх підтримку.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
і ви в знак протесту це вирішили в гротескній формі демострувати в центрі столиці?

Ти коли небуть бачив свою влясну життєдіяльність зі сторони? ні? Запевняю, це смішне та прикре видовище...  :laugh:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
У вас же за душею нема нічого крім популізма.

От скажи мені, що і ти також киянин і знаєш, що відбувається на Майдані безпосередньо...



Цитувати
В принципі. Це реально самознищення. Є повно речей які б були популярні серед киян. Не думаю що обзивалки помножені на дитячий максималізм це спосіб завоювати їх підтримку.

Оскільки ти не є киянином, то не можеш знати, що є популярним серед киян.
Крапка.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733

Я вам там питання задав про різницю між тим, що ви хочете і що ви можете...


А ты сам что можешь? Постричь купоны на раскрученном бренде? Заниматся конкретными делами можно и без срача на майдане... Ты сам конкретно что сделал? Напал на жилу, и прикрываешься свом участием в масовых сценах?
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
і ви в знак протесту це вирішили в гротескній формі демострувати в центрі столиці?

Ти коли небуть бачив свою влясну життєдіяльність зі сторони? ні? Запевняю, це смішне та прикре видовище...  :laugh:

можливо. тільки я її не демонструю в центріі києва.

то які межі того майдану, за який тебе можна питати ? окреслиш нарешті?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Бо ця публіка очевидно абсолютно глуха до потреб і побажань киян.

Так.
Глуха.
Бо потреби та побажання киян зараз такі, як і завжди: пожрати, потрахатися, випорожнитися.

Я так понимаю, это базовые потребности и не только киевлян - тем более, как я понимаю, Шамбала сам киевлянин, так что читать его несколько удивительно.

Просто дисскусия отрвалась от реальности и перешла в плоскость придумывания фсякой фигни. Я просто уверен, что Шамбала всеми указанными тремя активностями переодически занимается сам, и выглядит это со стороны точно так же, как у других киевлян
Contra Spem Spero

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Майдан в нинішньому вигляді- позорище!!! Проходив позавчора і перше, що кинулось ввічі - пластикова коробка для пожертв біля Пошти...Знаю декількох людей, які зараз там живуть- один з них, взагалі, не приймав участі у Подіях... Мені соромно за вас. Був на Майдані з 1 грудня 2013 р- провів  першу добу, допомагав ставити барикаду біля Профспілок, ну і потім- не раз, аж до 18 лютого 2014 р...
Хлопці, йдіть по домам, або їдьте на АТО.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Бо ця публіка очевидно абсолютно глуха до потреб і побажань киян.

Так.
Глуха.
Бо потреби та побажання киян зараз такі, як і завжди: пожрати, потрахатися, випорожнитися.

 Я просто уверен, что Шамбала всеми указанными тремя активностями переодически занимается сам

А у меня сомнения по второму пункту... Вот и решил самоутвердиться путем сублимации на Майдане...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Шамбала пробує переконати в своїй правоті обзиваючи всіх хто не згоден дурнями. І не залишаючи ніякого місця для дискусії крім як на 100% прийняти його позицію. Я від нього стомився. Тому сформулюю коротко. Поци на Майдані предатавляють під цю пору виключно самі себе і зі своєю кулачною демократією вони саме зажрані поци а не ніяке громадське суспільство.


Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Шамбала пробує переконати в своїй правоті обзиваючи всіх хто не згоден дурнями. І не залишаючи ніякого місця для дискусії крім як на 100% прийняти його позицію. Я від нього стомився. Тому сформулюю коротко. Поци на Майдані предатавляють під цю пору виключно самі себе і зі своєю кулачною демократією вони саме зажрані поци а не ніяке громадське суспільство.

 :smiley24:
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
А ты сам что можешь? Постричь купоны на раскрученном бренде? Заниматся конкретными делами можно и без срача на майдане... Ты сам конкретно что сделал? Напал на жилу, и прикрываешься свом участием в масовых сценах?

Лол!

Щас я тебе начну в очередной раз перечислять всё то, что уже десять раз написал на фупе и здесь...  :laugh:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
А ты сам что можешь? Постричь купоны на раскрученном бренде? Заниматся конкретными делами можно и без срача на майдане... Ты сам конкретно что сделал? Напал на жилу, и прикрываешься свом участием в масовых сценах?

Лол!

Щас я тебе начну в очередной раз перечислять всё то, что уже десять раз написал на фупе и здесь...  :laugh:

А кроме написать, что сделал?
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Бо ця публіка очевидно абсолютно глуха до потреб і побажань киян.

Так.
Глуха.
Бо потреби та побажання киян зараз такі, як і завжди: пожрати, потрахатися, випорожнитися.

Я так понимаю, это базовые потребности и не только киевлян - тем более, как я понимаю, Шамбала сам киевлянин, так что читать его несколько удивительно.

Просто дисскусия отрвалась от реальности и перешла в плоскость придумывания фсякой фигни. Я просто уверен, что Шамбала всеми указанными тремя активностями переодически занимается сам, и выглядит это со стороны точно так же, как у других киевлян

Совершенно справедливо. Однако у меня, в отличие от майдановцев есть возможность всё это делать в стенах своего киевского дома, а не под микроскопом увлеченных идеей охоты за чернухой киевлян.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Майдан в нинішньому вигляді- позорище!!! Проходив позавчора і перше, що кинулось ввічі - пластикова коробка для пожертв біля Пошти...Знаю декількох людей, які зараз там живуть- один з них, взагалі, не приймав участі у Подіях... Мені соромно за вас. Був на Майдані з 1 грудня 2013 р- провів  першу добу, допомагав ставити барикаду біля Профспілок, ну і потім- не раз, аж до 18 лютого 2014 р...
Хлопці, йдіть по домам, або їдьте на АТО.

Вот, ещё один адепт чистоплюйства...

Здрассти!  :laugh:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...