Автор Тема: Правда про Майдан. Чому ми не даємо розбирати барикади і не йдемо з Майдану  (Прочитано 26746 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Кияни вважають що Майдан спокійно може набрати цивілізованіших форм. Без мегасрача в центрі міста.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Шамбала пробує переконати в своїй правоті обзиваючи всіх хто не згоден дурнями.

Ну согласись, большая часть допысувачив в этой теме являются классическими мудрецами, которые с завязанными глазами пытаются рассуждать о внешнем виде слона. Которого они никогда не видели. И нащупав слоновий член пытаются в него дуть...

Цитувати
І не залишаючи ніякого місця для дискусії крім як на 100% прийняти його позицію. Я від нього стомився. Тому сформулюю коротко.

Передёргиваете. О дискуссии речь не шла. Было сплошное обливание лживой грязью и инсинуации направленные, в том числе, и на меня лично. В духе типичной юльковской риторики.

Цитувати
Поци на Майдані предатавляють під цю пору виключно самі себе і зі своєю кулачною демократією вони саме зажрані поци а не ніяке громадське суспільство.

Я правильно угадал?
Ты не в Киеве?
И даже не в Украине?

Так вот чтобы ты знал, дорогой далёкий друг, мы понимаем, что для киевлян и ливарюция, и Майдан, и война в Донбассе давно закончилась. Только в телевизоре какие-то дяди и тети прикольно рассказывают о каких-то убитых и раненых. А так - всё зашибись. И ещё какие-то непонятные персонажи в центре Столицы попрошайничают и отравляют эстетическое зрение приличных людей...

И вы должны знать, что этим персонажам глубоко начхать на мнение толстожопых и самодовольных засранцев, у которых их хата уже давно скраю.

И мы прекрасно знаем, что у них недостанет сил оторвать свои жопы от дивана чтобы даже прийти отстоять свои 5 копеек в ушат нечистот от Кличка... Не говоря уже о том, чтобы как - нибудь организоваться.

А поэтому, мы будем игнорировать всё что они будут тихо тошнить себе под нос, и спокойно и рассудительно будем делать своё дело.

И нет такой силы, что сможет переломить нашу силу.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Кияни вважають що Майдан спокійно може набрати цивілізованіших форм. Без мегасрача в центрі міста.

Я також киянин і також так вважаю.
Але ці кияни, що так вважають, не підкажуть, блядь, де спокійно взяти бабло, щоби надати Майдану більш цивілізованих форм?

На те, щоби надати Майдану більш цивілізованих форм потрібне бабло. Бабла ніхто не дасть для того, щоб була можливість спекулювати на "нецивілізованій формі" і під цим приводом формувати негативне сприйняття.

Слово "блядь", я використав для того, щоб акцентувати і нагадати про те, що в цій темі я один раз вже повідомляв таку ж саму відповідь на це питання.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Если майдановцы не имеют средств снимать офис для ведения общественной деятельности, но хотят жить в палатках - почему бы не разбить палаточный городок например сразу за гаражами возле ул. Северной?

Offline HappyKat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 680
Chambaly, у меня к вам вопрос. Помню были разговоры типа " нефиг здоровым мужикам сидеть на Майдане.Пускай деньги на помощь солдатам собирают женщины или дети". На днях видела на Майдане мальчика, который собирал деньги бойцам в зоне АТО.  Мне интересно, эти деньги доходят до солдат?
Только что пришли с ребёнком с Крещатика, мимо палаток реально СТРАШНО ходить.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
На днях видела на Майдане мальчика, который собирал деньги бойцам в зоне АТО.  Мне интересно, эти деньги доходят до солдат?

Можно фотографию этого мальчика - тогда я смогу дать вам точный ответ.


Цитувати
Только что пришли с ребёнком с Крещатика, мимо палаток реально СТРАШНО ходить.

Что есть, то есть...
Это своего рода зоопарк.
Только за оградой - живые люди.

Они не кусаются, и их можно покормить конфетой.
Если его покормить кофетой, то этот ужапсный человек улыбнётся и расскажет сказку...

:)
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Кияни вважають що Майдан спокійно може набрати цивілізованіших форм. Без мегасрача в центрі міста.
На те, щоби надати Майдану більш цивілізованих форм потрібне бабло. Бабла ніхто не дасть для того, щоб була можливість спекулювати на "нецивілізованій формі" і під цим приводом формувати негативне сприйняття.

Ну чому ніхто? Я дам. Якщо побачу що Майдан займається тим що я вважаю важливим. І багато хто ще дасть. Як давали взимку. Це те що я тобі з самого початку сказав. Ваша проблема не в браці бабла а в тому що ви представляєте виключно самих себе. Знайдете струну яка резонує з точкою зору киян - бабло потече рікою.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Если майдановцы не имеют средств снимать офис для ведения общественной деятельности, но хотят жить в палатках - почему бы не разбить палаточный городок например сразу за гаражами возле ул. Северной?

Ответ содержится в предыдущих сериях нашего бразильского сериала.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Знайдете струну яка резонує з точкою зору киян - бабло потече рікою.

Ти кажеш те саме, що я кожного дня кажу усім тим, хто є на Майдані, і хто цього ще не зрозумів - якщо ви будете потрібні Україні, киянам - вони будуть підтримувати Майдан - не будете потрібні - ніхто вам навіть скибку хліба не принесе. Кажу зодня в день. зодня в день. Нагадую їм, що за тиждень до початку подій на Грушевського надходження в скриньки майдану скоротилися до того, що почалися перебої з хлібом - дякуючи бездіяльності політичної опозиції. А після початку "вогненого аду" на Майдан понесли все, що було потрібно в десятикратному обсязі.

Так само і сьогодні.
Нічого не змінилося.

І як і тоді, доводиться продіяти пропаганді.
Також і в цьому нічого не змінилося.

І наостаннє - ріка бабла - не є метою.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Вибачте за відвертість, але десь вже зрозуміло, чому саме в центрі, а не, скажімо у Київській фортеці чи в іншому місці. Центр це по торговій термінології "проходняк", де так-сяк якась копійчина перепадає, а там де пропонують -"голяк". Проза життя. :smilie2:
П.С. до ідейних, як Шамбала, це не відноситься, але таких як він, думаю, мало.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
П.С. до ідейних, як Шамбала, це не відноситься, але таких як він, думаю, мало.

Якщо йдеться про "ідейних" - прошу подивитися відео, що в стартовому пості. Це збори центральної ради сотників Майдану. Будь ласка, скажіть, хто з них є "за гроші"...
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
цікаво, як люди, котрі не можуть організувати собі офіс  ,  беруться  організовувати і планувати державотворчу діяльність на території всієї країни.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
цікаво, як люди, котрі не можуть організувати собі офіс  ,  беруться  організовувати і планувати державотворчу діяльність на території всієї країни.

Дурнику, твоя еквілібристика та пересмикування не тягнуть навіть на блюзнірство... Тьху на тебе... :gigi:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
П.С. до ідейних, як Шамбала, це не відноситься, але таких як він, думаю, мало.

Якщо йдеться про "ідейних" - прошу подивитися відео, що в стартовому пості. Це збори центральної ради сотників Майдану. Будь ласка, скажіть, хто з них є "за гроші"...
Я не звик звинувачувати когось, якщо для цього недостатньо підстав і інформації, але так чи інакше там купа прилипал, які притоговують "національними почуттями" і ніякого відношення до діяльності Майдану, як засобу народного контролю, не мають.
Для прикладу- купив собі національний прапорець на авто, який кріпиться на скло. В епіцентрі вартість -19грн. на майдані такий - 40грн. :smilie8:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
цікаво, як люди, котрі не можуть організувати собі офіс  ,  беруться  організовувати і планувати державотворчу діяльність на території всієї країни.

Дурнику, твоя еквілібристика та пересмикування не тягнуть навіть на блюзнірство... Тьху на тебе... :gigi:

о. намалювався.
то ти вже готовий окреслити межі того майдану, за срач і хуліганство на якому можна тебе спитати?

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Я не звик звинувачувати когось, якщо для цього недостатньо підстав і інформації, але так чи інакше там купа прилипал, які притоговують "національними почуттями" і ніякого відношення до діяльності Майдану, як засобу народного контролю, не мають.
Для прикладу- купив собі національний прапорець на авто, який кріпиться на скло. В епіцентрі вартість -19грн. на майдані такий - 40грн. :smilie8:

1. Вибач, невже ти дораховуєш до Майдану коломайданівських торгівців? Нагадаю, торгівля аксесуарами та символікою на припинялася навіть 20 лютого... І ці коломайданівські торгівці не мають ніякого відношення до Майдану як тоді, так і зараз...

Це претензія до Майдану?

2. Критикуєш - запропонуй вирішення.
Що ти пропонуєш?
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
то ти вже готовий окреслити межі того майдану, за срач і хуліганство на якому можна тебе спитати?

З якого бодуна тобі видалося, що хтось буде звітуватися перед ницим? :gigi:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733

З якого бодуна тобі видалося, що хтось буде звітуватися перед ницим? :gigi:

Пипец... Они таки там ...банутые... возомнили себя высшей кастой... неприкасаемые... едрена меть...

 :fp2
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
2. Критикуєш - запропонуй вирішення.
Що ти пропонуєш?

1. Звільнити проїжджі частини. Можливо залишити два-три окультурених намети і меншу сцену не для постійного проживання, а для спілкування реального активу і просто пересічних людей (яких теж "треба  почути"(с)  :smilie1:)
2. Тих, хто бажає жити в наметах далі - переміститись до запропонованого місця.
3. Домовитись з владою про виділення постійного приміщення для комітетів контролю за органами влади по різним напрямкам на громадських засадах. Я думаю, за умови звільнення Кличко погодиться.
4. Зробити таку діяльність прозорою, видавати свою газету з висвітленням діяльності і звітністю.
5. Люстрацію почати з себе, вичистивши всіх "прилипал", а вони є, як і скрізь де щось можна під шумок нацарювати.  :smilie2:
6. На питання де взяти на це гроші, була відповідь у постах вище - станьте прозорими, звітуйте на що використовуються гроші - і вони з*являться.
Десь так, але я не претендую на ексклюзив.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Цитувати
2. Критикуєш - запропонуй вирішення.
Що ти пропонуєш?


3. Домовитись з владою про виділення постійного приміщення для комітетів контролю за органами влади по різним напрямкам на громадських засадах. Я думаю, за умови звільнення Кличко погодиться.


там купа незвільненх приміщень
 той же укр дім, жовтн палац.
мало їм для комітетів?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
то ти вже готовий окреслити межі того майдану, за срач і хуліганство на якому можна тебе спитати?

З якого бодуна тобі видалося, що хтось буде звітуватися перед ницим? :gigi:

Шамбала, Вас заносит.

Майдан по определению, обязан быть открыт для любого гражданина Украины, и отчеты в том числе...

Чем страдают люди в Украинском доме которые меня не пустили внутрь даже по паспорту???

Они там все больные на голову??? в январе я заходил свободно - и отдать вещи, и направо по лестнице в штаб автомайдана???

Эти то чего бояться???

Тьфу.

сворачивайте бомжатник - вон выше сказали, что и как делать.
Contra Spem Spero

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
1. Вибач, невже ти дораховуєш до Майдану коломайданівських торгівців? Нагадаю, торгівля аксесуарами та символікою на припинялася навіть 20 лютого... І ці коломайданівські торгівці не мають ніякого відношення до Майдану як тоді, так і зараз...
Це претензія до Майдану?
2. Критикуєш - запропонуй вирішення.
Що ти пропонуєш?
Нездатні навести порядок в межах майдану Незалежності зазіхають на наведення порядку в Україні = постмайданний синдром.
Вирішення:
1. піти з майдану Незалежності і не заважати наведенню там порядку
2. перемістися (без палаток і іншої "атрибутики") до Українського Дому і створити там Координаційний Центр для узгодження діяльності усіх громадьських організацій, комітетів (і т.п.), які і будуть виконувати накази Майдану щодо перезавантаження української влади.
     

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Chambaly
вижу что встреча действительно ничего не решит. Вы живете в другой реальности. Итог будет один и он вам не понравится.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
там купа незвільненх приміщень
 той же укр дім, жовтн палац.
мало їм для комітетів?

Нє, ну все має бути цивілізовано, частину треба звільнити, наприклад Жовтневий повинен працювати, як раніше, про укрдім - можливо там, але не для проживання.
Найкраще було б відремонтувати поверх в профспілках, але то не скоро буде.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Абсолютно вірно. Публіка яка називає себе Майданом в кращих традиціях совкової бюрократії закуклилася і не вважає себе підзвітною нікому. А кожному хто не згоден з тим що нинішній майдан це улюблене дитя всіх киян майдан негайно дасть по пиці.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Цитувати
там купа незвільненх приміщень
 той же укр дім, жовтн палац.
мало їм для комітетів?

Нє, ну все має бути цивілізовано, частину треба звільнити, наприклад Жовтневий повинен працювати, як раніше, про укрдім - можливо там, але не для проживання.
Найкраще було б відремонтувати поверх в профспілках, але то не скоро буде.

так приміщення для роботи в комітетах чи для проживання?
оті рекетири-сторожі , що тиняються між палатками - працвники комітетів?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
там купа незвільненх приміщень
 той же укр дім, жовтн палац.
мало їм для комітетів?

Нє, ну все має бути цивілізовано, частину треба звільнити, наприклад Жовтневий повинен працювати, як раніше, про укрдім - можливо там, але не для проживання.
Найкраще було б відремонтувати поверх в профспілках, але то не скоро буде.

так приміщення для роботи в комітетах чи для проживання?
оті рекетири-сторожі , що тиняються між палатками - працвники комітетів?


На вчерашнем "Вече" было 160 человек.... Максимум, 200...

Если отнять праздношатаюшихся гостей города - то меньше сотни

Видео я посмотрел - городили такую лабуду, что уши бы завяли и у Чуркина...

Это не Майдан, это плохая пародия... Сейчас вот проходил - выставили ящик "Допомога хлопцям на Сході" - ни пломб, ни пояснений нет. Вокруг ходит человек, который ни на один вопрос ответить не может. ЕСТЕСТВЕННО, никто ничего туда не бросает... Гривен 20 за день соберет, на стакан водки, и доволен...

Зачем это всё???
Contra Spem Spero

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Chambaly
вижу что встреча действительно ничего не решит. Вы живете в другой реальности. Итог будет один и он вам не понравится.
Вони зупинилися у лютому 2014, постмайданівський синдром.
І якби не війна, можна було б вимагати допомоги для них від влади (психологічної, соціальної), але сьогодні про них можуть і мали! б подбати їхні ж побратими з Майдану, ті, хто актівні, і знають, що треба робити саме зараз, і роблять це.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
На питання, навіщо це універсальної відповіді надійсь не існує. Там по-моєму давно кожен за своє. У що я не вірю так це в те що більшістю з нинішніх рухають хоч скільки-небудь ідеалістичні почуття.