Автор Тема: Запитання до спеців про Буки і подібну хрінотень:  (Прочитано 7904 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Да от той установки во время пуска тикают куда подальше. Там не получится - прицелился, выстрелил. Нужна дистанционная команда.

 :Sho_za:


ну і...
де солдати, що розбігаються?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
никто не разбегается когда учения.

в случае реальной войны такие комплексы обычно Цель Номер 1 - их стараются уничтожить сразу.
потому вояки делают пуск а потом убегают подальше пока не получили ответку.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
ну і...
де солдати, що розбігаються?

Так розумію, під час запуску вони вже всі поховалися, бо згоріти живцем мало є охочих.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Да от той установки во время пуска тикают куда подальше. Там не получится - прицелился, выстрелил. Нужна дистанционная команда.

 :Sho_za:


ну і...
де солдати, що розбігаються?
Уже разбежались или вы думаете прямо во время пуска бегут :laugh:
Та установка, которую катали терры, без командного пункта не стреляет.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Уже разбежались или вы думаете прямо во время пуска бегут :laugh:
Та установка, которую катали терры, без командного пункта не стреляет.
піздьож



з 3:45 докладно для неспеціалістів розповідається саме про те, як вона працює самостійно
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ну і...
де солдати, що розбігаються?

Так розумію, під час запуску вони вже всі поховалися, бо згоріти живцем мало є охочих.

-ти сусліка бачиш?
- ні
- а він є
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Нет ни правда, верьте мне :weep:
 Я не ПВОшник утверждать не буду, но имел отношение к авиации и немного интересовался системами пво. Это просто Пусковая установка, да с радаром, может и самонаведением но стрелять из нее как из ПЗРК это садо-мазо.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Нет ни правда, верьте мне :weep:
 Я не ПВОшник утверждать не буду, но имел отношение к авиации и немного интересовался системами пво. Это просто Пусковая установка, да с радаром, может и самонаведением но стрелять из нее как из ПЗРК это садо-мазо.

 :weep: :smiley24: :weep:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Я б спросил у пвошников но сайт Сухого заблокировали, даже пароль не проходит.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
ну і...
де солдати, що розбігаються?

Так розумію, під час запуску вони вже всі поховалися, бо згоріти живцем мало є охочих.

-ти сусліка бачиш?
- ні
- а він є
Є краще висловлювання:

"Теоретично різниці між теорією і практикою немає; а практично - є."

Це я до того, що в високих кабінетах пишуть всілякі інструкції й настанови по роботі зі зброєю і вимагають, щоб ті, хто з цією зброєю воює дотримувались тих інструкцій.  :laugh:

Коротше, про дану ситуацію: Що таке ракета? Це, згрубша, бомба сповільненої дії. Вона або полетить у небо, повільно вибухаючи. Або вибухне на землі (якщо за щось зачепиться, наприклад). Мені дуже важко уявити ідіота, який би погодився сидіти у кабіні цієї машини під час пуску, навіть якщо це прописано в інструкції. Адже замість полетіти на 20 км уверх, щоб щось там підірвати, ця дура може спокійнісінько вибухнути на землі, разом з трьома сусідками, відправивши на 20 км вверх твої кишки.


Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Я б спросил у пвошников но сайт Сухого заблокировали, даже пароль не проходит.

та тут на форумі я зустрічав кілька дописів від тих хто безпосередньо на БУКу працював
ніхто такого не писав, що тікав перед пуском світ заочі
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Я б спросил у пвошников но сайт Сухого заблокировали, даже пароль не проходит.

та тут на форумі я зустрічав кілька дописів від тих хто безпосередньо на БУКу працював
ніхто такого не писав, що тікав перед пуском світ заочі
Ну я образно так выразился. Скорее всего экипаж этой установки перемещается в командный пункт для дальнейшей работы по целям.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Є краще висловлювання:
"Теоретично різниці між теорією і практикою немає; а практично - є."
Це я до того, що в високих кабінетах пишуть всілякі інструкції й настанови по роботі зі зброєю і вимагають, щоб ті, хто з цією зброєю воює дотримувались тих інструкцій.  :laugh:

Коротше, про дану ситуацію: Що таке ракета? Це, згрубша, бомба сповільненої дії. Вона або полетить у небо, повільно вибухаючи. Або вибухне на землі (якщо за щось зачепиться, наприклад). Мені дуже важко уявити ідіота, який би погодився сидіти у кабіні цієї машини під час пуску, навіть якщо це прописано в інструкції. Адже замість полетіти на 20 км уверх, щоб щось там підірвати, ця дура може спокійнісінько вибухнути на землі, разом з трьома сусідками, відправивши на 20 км вверх твої кишки.

у мене є ще коротше пояснення, якщо йти на війну то там дуже висока ймовірність, що тебе уб'ють
відповідно
далі логічний ряд про ідіотів інструкції/статути/присяги продовжите самі...

Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Я б спросил у пвошников но сайт Сухого заблокировали, даже пароль не проходит.
та тут на форумі я зустрічав кілька дописів від тих хто безпосередньо на БУКу працював
ніхто такого не писав, що тікав перед пуском світ заочі
Ну я образно так выразился. Скорее всего экипаж этой установки перемещается в командный пункт для дальнейшей работы по целям.

блядь ну скільки можна...
там же ж російською мовою сказно "самоходная огнєвая установка"
"самостоятєльно обнаружівать, сопровождать, опознавать і абстєлівать"
і жодного слова про таємничий командний центр
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Є краще висловлювання:
"Теоретично різниці між теорією і практикою немає; а практично - є."
Це я до того, що в високих кабінетах пишуть всілякі інструкції й настанови по роботі зі зброєю і вимагають, щоб ті, хто з цією зброєю воює дотримувались тих інструкцій.  :laugh:

Коротше, про дану ситуацію: Що таке ракета? Це, згрубша, бомба сповільненої дії. Вона або полетить у небо, повільно вибухаючи. Або вибухне на землі (якщо за щось зачепиться, наприклад). Мені дуже важко уявити ідіота, який би погодився сидіти у кабіні цієї машини під час пуску, навіть якщо це прописано в інструкції. Адже замість полетіти на 20 км уверх, щоб щось там підірвати, ця дура може спокійнісінько вибухнути на землі, разом з трьома сусідками, відправивши на 20 км вверх твої кишки.

у мене є ще коротше пояснення, якщо йти на війну то там дуже висока ймовірність, що тебе уб'ють
відповідно
далі логічний ряд про ідіотів інструкції/статути/присяги продовжите самі...

Ні - ну премію Дарвіна можете і в мирний час заробити - вольному воля.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Да вы не волнуйтесь, щас придут ПВОшники и все объяснят.
Я б спросил у пвошников но сайт Сухого заблокировали, даже пароль не проходит.
та тут на форумі я зустрічав кілька дописів від тих хто безпосередньо на БУКу працював
ніхто такого не писав, що тікав перед пуском світ заочі
Ну я образно так выразился. Скорее всего экипаж этой установки перемещается в командный пункт для дальнейшей работы по целям.

блядь ну скільки можна...
там же ж російською мовою сказно "самоходная огнєвая установка"
"самостоятєльно обнаружівать, сопровождать, опознавать і абстєлівать"
і жодного слова про таємничий командний центр
Нельзя верить кацапам, верьте мне. 100% дурят.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Ні - ну премію Дарвіна можете і в мирний час заробити - вольному воля.

та тут премія Дауна уже напрошується
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Двє прєміі Дауна
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Ні - ну премію Дарвіна можете і в мирний час заробити - вольному воля.
та тут премія Дауна уже напрошується
Вітаю заздалегідь!  :smiley24:

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
вибачте, але майбутнє ще не наступило, щоб зброя працювала лише за умови ідентифікації по сітківці ока та відбитках пальців, не кажучи про ДНК маркер. Ак-47 стріляє, МСТА-С, танк Т-72 стріляє без дозволу? Це ж не ядерна зброя і навіть не баллістична ракета, нажав кнопку та полетіла ракета. А от питання про маркування свій-чужий наразі слушне, тобто БУК був російський.

Для ЗРК достатньо було б якогось примітивного ПІН-кода, щоб по-п'яні солдатня якогось іноземного лайнера не завалила (адже за СРСР вони теж літали).

Нет там солдатни - весь расчёт из офицеров.
може десь під москвою і були всі тільки офіцери.
але по сибірах/чукотках все було простіше.
служив на ЗРК с-75. офіцерів було 15 чоловік, солдатів/сержантів - 80.
6 ракетних пускових, командний пункт, П-18, ПРВ-17, дизелісти-електрики, зв’язок, зенітка, кулемет :).

нарахунок - по п’яні стартонути ракету.

якщо дивізіон на бойовому чергуванні - всі (в т.ч. офіцери) тверезі, будь-яке відхилення від встановленого алгоритму дій  негайно фіксується. при попередній змові хоча б чоловік 10 - теоретично можна було б бахнути.
хтось може собі уявити попередню змову 10 чоловік в часи ссср ? набраних  з різних кінців ссср, різних національностей, соціального статусу, призваних і кадрових?

якщо не бойове чергування - треба час + дії злагоджені багатьох людей  для виходу на бойовий режим. непомічено це відбутися не може.





Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Вітаю заздалегідь!  :smiley24:

я служил в бригаде, которая вторая в СССР в 1985 была переоснащена с КУБа на БУК, так вот ракеты у нас были зелёные с белой головой, да и поиск изображения 9М38 в Гугле показывает зелёные ракеты. Белые это корабельный вариант
о так ви стріляли з БУКа чи стрільби спостерігали?
Я служил в батарее управления на 9С18, но пусковые установки с ракетами  в части и стрельбы на полигоне в Эмбе наблюдал своими глазами
тоді у мене суто практичне питання де знаходиться екіпаж БУКу в момент старту ракети?
В отделении управления позади механика-водителя
тобто в машині з якої і стартує та ракета, так?
Да, на одном шасси расположены двигатель, отсек механика-водителя и отсек управления, а над ними поворотная пусковая часть с РЛС обнаружения и подсветки цели
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Читач: Понял. Всегда думал это пусковая установка с радаром и не более. Значит заблуждался.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Читач: Понял. Всегда думал это пусковая установка с радаром и не более. Значит заблуждался.



Место оператора ЗРК "Бук"

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Читач: Понял. Всегда думал это пусковая установка с радаром и не более. Значит заблуждался.



Место оператора ЗРК "Бук"
Это Командный пункт или Пусковая установка?

Offline транс

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 16

А Ви знаєте, що пістолет - це чисто офіцерська зброя? Що солдат не міг мати доступу до пістолета?
Зависит от места службы.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча

А Ви знаєте, що пістолет - це чисто офіцерська зброя? Що солдат не міг мати доступу до пістолета?
Зависит от места службы.

 :fp2

зараз науковцю ще одну сторінку будуть доводити ще одну очевидність
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Читач: Понял. Всегда думал это пусковая установка с радаром и не более. Значит заблуждался.
http://www.rusarmy.com/pvo/pvo_vsk/images/buk_salon.JPG

http://www.rusarmy.com/pvo/pvo_vsk/images/buk_su.JPG
Место оператора ЗРК "Бук"
Это Командный пункт или Пусковая установка?
Пускова установка

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Вітаю заздалегідь!  :smiley24:

я служил в бригаде, которая вторая в СССР в 1985 была переоснащена с КУБа на БУК, так вот ракеты у нас были зелёные с белой головой, да и поиск изображения 9М38 в Гугле показывает зелёные ракеты. Белые это корабельный вариант
о так ви стріляли з БУКа чи стрільби спостерігали?
Я служил в батарее управления на 9С18, но пусковые установки с ракетами  в части и стрельбы на полигоне в Эмбе наблюдал своими глазами
тоді у мене суто практичне питання де знаходиться екіпаж БУКу в момент старту ракети?
В отделении управления позади механика-водителя
тобто в машині з якої і стартує та ракета, так?
Да, на одном шасси расположены двигатель, отсек механика-водителя и отсек управления, а над ними поворотная пусковая часть с РЛС обнаружения и подсветки цели
І шо? Я ж пояснив, що настанови й устави пишуться генералами для підлеглих. А в радянській/російській армії вояків вважали розхідним матеріалом, на який можна було плювать. Головне завжди була залізяка, яку вони обслуговували.

Але воякам, як легко зрозуміти, не було наплювати на своє життя. Тому я легко розумію дописи людини, яка сама служила і знає, що існують інструкції, а існує реальне життя. І що за найменшої нагоди, особливо під час навчань, солдати будуть думати про своє житя, а не про інструкції. І певен, їм в цьому будуть допомагати командири, бо зайві 200-ті, та ще й у мирний час нікому не потрібні. Тож за найменшої нагоди (коли, наприклад, запуск здійснюють дистанційно) будуть тікати з тих гробів, щоб збільшити шанси на виживання. Як відомо, з часів Жукова нормою є 2 проценти загиблих на навчаннях, тобто ризик загинути був реальним.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
І шо? Я ж пояснив, що настанови й устави пишуться генералами для підлеглих. А в радянській/російській армії вояків вважали розхідним матеріалом, на який можна було плювать. Головне завжди була залізяка, яку вони обслуговували.

Але воякам, як легко зрозуміти, не було наплювати на своє життя. Тому я легко розумію дописи людини, яка сама служила і знає, що існують інструкції, а існує реальне життя. І що за найменшої нагоди, особливо під час навчань, солдати будуть думати про своє житя, а не про інструкції. І певен, їм в цьому будуть допомагати командири, бо зайві 200-ті, та ще й у мирний час нікому не потрібні. Тож за найменшої нагоди (коли, наприклад, запуск здійснюють дистанційно) будуть тікати з тих гробів, щоб збільшити шанси на виживання. Як відомо, з часів Жукова нормою є 2 проценти загиблих на навчаннях, тобто ризик загинути був реальним.

ви в армії служили, науковець, спеціаліст з дотримання статутів?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!