Автор Тема: Підтримаю і поясню точку зору Профілактика. Україна Крим зрадила  (Прочитано 7851 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
З його точки зору це особливо очевидно. І на жаль я з ним не можу не погодитися.

Для українських патріотів Крима слабка втіха слухати що їх здали заради цілої України.

Так що по-моєму цілком зрозуміло що він трохи злий на місцевих ура-патріотів.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2424
  • Стать: Чоловіча
З його точки зору це особливо очевидно. І на жаль я з ним не можу не погодитися.

Для українських патріотів Крима слабка втіха слухати що їх здали заради цілої України.

Так що по-моєму цілком зрозуміло що він трохи злий на місцевих ура-патріотів.

И вовсе я не злой :)

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Аутсайдер просто расстроен, что никак не удается на войну против России со Штатов посмотреть.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
З його точки зору це особливо очевидно. І на жаль я з ним не можу не погодитися.

Це дитяча точка зору.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2424
  • Стать: Чоловіча
З його точки зору це особливо очевидно. І на жаль я з ним не можу не погодитися.

Це дитяча точка зору.

Христос сказал - будьте как дети :)

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
З його точки зору це особливо очевидно. І на жаль я з ним не можу не погодитися.

Для українських патріотів Крима слабка втіха слухати що їх здали заради цілої України.

Так що по-моєму цілком зрозуміло що він трохи злий на місцевих ура-патріотів.

И вовсе я не злой :)

Я відчуваю в твоїх постах досаду з приводу того наскільки легко вас здали. І сумніви що не здадуть знову так же легко при перших складностях у майбутньому.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2424
  • Стать: Чоловіча

Я відчуваю в твоїх постах досаду з приводу того наскільки легко вас здали. І сумніви що не здадуть знову так же легко при перших складностях у майбутньому.

Это не досада, а обычное недопонимание реальной жизни было.

Я был уверен, что Украина чуточку сильнее, а РФ чуточку добрее.

А жизнь просто показала как оно на самом деле.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Все одно - півострів доведеться повертати.
Kremlin delenda est.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
З його точки зору це особливо очевидно. І на жаль я з ним не можу не погодитися.

Це дитяча точка зору.

Ну от посуди сам. За прикордонний Луганськ воюють люто, а острівний Крим здали без єдиного постріла.

Якщо хочеш то найближча аналогія як Росія в Другу Світову відстояла прикордонний Пітер але не знайшла за потрібне навіть толком захищати глибоко тиловий Київ.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Аутсайдер просто расстроен, что никак не удается на войну против России со Штатов посмотреть.

Він не один. Пам*ятаю Іларіонов волав у березні про те що у України лише два дні
і треба нападати на Крим...

І це притому, що в тому Криму 90 % проросійських пенсів та іншого подбіного добра і 10 %
профілактиків, які навіть не моргнули оком, що хочуть залишитись в Україні.
А серед силовиків Криму суцільна зрада.

Одинокі та малочисельні мітінги не рахуються.

Їх за вуха треба було тягнути ? Якою ціною ?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

Я відчуваю в твоїх постах досаду з приводу того наскільки легко вас здали. І сумніви що не здадуть знову так же легко при перших складностях у майбутньому.

Это не досада, а обычное недопонимание реальной жизни было.

Я был уверен, что Украина чуточку сильнее, а РФ чуточку добрее.

А жизнь просто показала как оно на самом деле.

Україна і є сильніше. Втрата Криму це абсолютно завдана сама собі рана.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Мабудь було б краще, якщоб Україна ввязалася у війну за крим, а за тиждень російськи танки "творили в мир у києві".

Доречі, жоден кримчак не давав мені відповіді на просте питання: чи згоден він, щоб не "зрадила" крим, а він був расхуячений в результаті війни за крим вщент як зараз донбас - з відповідними руйнуваннями і жертвами серед військових і цивільних...
Нєєє, не хочеться так... Хочеться якось дивовижно-волшебно, і щоб і крим український і щоб війни не було.

Та нікуди крим від україни не дінеться. А страждання кримчаків, ви вже вибачте за цінізм, аж ніяк не тякжкіші за випробування, що випали на долю донбасян.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Аутсайдер просто расстроен, что никак не удается на войну против России со Штатов посмотреть.

Він не один. Пам*ятаю Іларіонов волав у березні про те що у України лише два дні
і треба нападати на Крим...

І це притому, що в тому Криму 90 % проросійських пенсів та іншого подбіного добра і 10 %
профілактиків, які навіть не моргнули оком, що хочуть залишитись в Україні.
А серед силовиків Криму суцільна зрада.

Одинокі та малочисельні мітінги не рахуються.

Їх за вуха треба було тягнути ? Якою ціною ?

І чого ти після цього називаєш Профі ватником? Він акуратно відображає твою точку зору.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Мабудь було б краще, якщоб Україна ввязалася у війну за крим, а за тиждень російськи танки "творили в мир у києві".

Доречі, жоден кримчак не давав мені відповіді на просте питання: чи згоден він, щоб не "зрадила" крим, а він був расхуячений в результаті війни за крим вщент як зараз донбас - з відповідними руйнуваннями і жертвами серед військових і цивільних...
Нєєє, не хочеться так... Хочеться якось дивовижно-волшебно, і щоб і крим український і щоб війни не було.


Я думаю що лінія фронта зараз би була під Бахчисараєм а не Луганськом. А може вже і під Керччю

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
З його точки зору це особливо очевидно. І на жаль я з ним не можу не погодитися.

Це дитяча точка зору.

Ну от посуди сам. За прикордонний Луганськ воюють люто, а острівний Крим здали без єдиного постріла.

Якщо хочеш то найближча аналогія як Росія в Другу Світову відстояла прикордонний Пітер але не знайшла за потрібне навіть толком захищати глибоко тиловий Київ.


У нас не было НИЧЕГО.

Ни президента
Ни силовиков
Ни армии !!!

ВООБЩЕ НИЧЕГО!

Все смылись, все разворовали! Все продали и предали. Украина бывла голая! ВРРБЩЕ ГОЛАЯ! И тут Россия оттяпывает Крым! ИМЕННО В ЭТОТ МОМЕНТ! Когда было ПОЛНОЕ БЕЗВЛАСТИЕ, ибо ВСЕ власти смылись в Ростов и оставили разворованную Украину, голую армию и КУЧУ ФСБ-шников в генералитете!

Тяжело понять, что нам пришлось за ПАРУ МЕСЯЦЕВ пытаться что-то хоть восстановить? И то, как наша армия воюет с Рашей на Донбассе  - это чудо и героизм!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Аутсайдер просто расстроен, что никак не удается на войну против России со Штатов посмотреть.

Війна з Росією йде вже пів-року. Тільки вата може це заперечувати.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Я думаю що лінія фронта зараз би була під Бахчисараєм а не Луганськом. А може вже і під Керччю

А я думаю, что ты попкорн купил, а войнухи все нет, вот ты и нагнетаешь. А Крым вернется обратно по обычным экономическим причинам, проведя еще один референдум.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
профі просто також трохи перегибав палку: то русскій єзиг, бачте, в Криму притісняли, то Україна нічого для Криму хорошого не зробила. а люд у нас тут зібрався трохи знеровований - тому зразу в ватніки і записали.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
А хто вирішив, що крим втрачено остаточно?
До того ж Україні так само можна ображатися на здебільшого невдячних або пасивних  кримчан.
На той момент так сталося, і нічого з минулим вже не вдієш. Майбутнє попереду і те, яким воно виявиться, залежить від багатьох чинників. Принаймні я вірю, що за 3-5 років росія буде невзмозі утримати крим, а Україна стане зовсім іншою.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
З його точки зору це особливо очевидно. І на жаль я з ним не можу не погодитися.

Це дитяча точка зору.

Ну от посуди сам. За прикордонний Луганськ воюють люто, а острівний Крим здали без єдиного постріла.

Якщо хочеш то найближча аналогія як Росія в Другу Світову відстояла прикордонний Пітер але не знайшла за потрібне навіть толком захищати глибоко тиловий Київ.


У нас не было НИЧЕГО.

Ни президента
Ни силовиков
Ни армии !!!

ВООБЩЕ НИЧЕГО!

Все смылись, все разворовали! Все продали и предали. Украина бывла голая! ВРРБЩЕ ГОЛАЯ! И тут Россия оттяпывает Крым! ИМЕННО В ЭТОТ МОМЕНТ! Когда было ПОЛНОЕ БЕЗВЛАСТИЕ, ибо ВСЕ власти смылись в Ростов и оставили разворованную Украину, голую армию и КУЧУ ФСБ-шников в генералитете!

Тяжело понять, что нам пришлось за ПАРУ МЕСЯЦЕВ пытаться что-то хоть восстановить? И то, как наша армия воюет с Рашей на Донбассе  - это чудо и героизм!

Казки що за три місяці нізвідки з`явилася боєздатна армія це для наївних. Так не бува. Чого не було так це волі до опору. Коли українські гарнізони "брали" скажені бабусі.


Мені нагадати як новопризначений Арсеном Борисовичем начміліції Крима в перший день роботи перейшов до ватників? Дуже вдале було призначення, просто дуже. І це лише один з прикладів.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
З його точки зору це особливо очевидно. І на жаль я з ним не можу не погодитися.

Це дитяча точка зору.

Ну от посуди сам. За прикордонний Луганськ воюють люто, а острівний Крим здали без єдиного постріла.

Якщо хочеш то найближча аналогія як Росія в Другу Світову відстояла прикордонний Пітер але не знайшла за потрібне навіть толком захищати глибоко тиловий Київ.

Це все висосано з дитячого пальця.
Парубій казав, що коли почалася каша в домбабве, то по тривозі змогли підняти боєздатних лише 400-500 чоловік. Як ви уявляєте собі війну за крим з такими силами? Шапками б закидали? А по периметру ще російські війська, які за 2 години можуть бути в Київі. Війна за крим - то був би найкращій подарунок путіну.
Я вже у військовій справі абсолютний ламер, але мені здається це була єдина вірна тактика, не кидати в бій неготове "мясо" щоб його знищили оголюючи увесь (!) фронт по кордону з росією і залишаючись без армії взагалі(!), а відвести в резерв, перегрупуватися і завдати контрудару - який (цей сами контрудар) ми саме і спостерігаємо в луганді.

Ось вам класична етична задачка:
вот загадка восточная "плывут в лодке муж жена ребенок и мама, лодка тонет кого спасет (має спасати) мужчина?"
Всі підараси, зрадники, хуйовий човен,  - треба було ремонтувати, треба щоб прилитіли спасателі, міру мір - не приймаються.

Україна зробила єдино правильне рішення.
« Останнє редагування: Липня 28, 2014, 03:42:03 15:42 від ВУКЕР »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
профі просто також трохи перегибав палку: то русскій єзиг, бачте, в Криму притісняли, то Україна нічого для Криму хорошого не зробила. а люд у нас тут зібрався трохи знеровований - тому зразу в ватніки і записали.

Тебе дивує що після всього Профі трохи сумнівається у відданості українців справі повернення Крима? Мене - ні. Ось знову зазвучала характерна мелодія "а нахєра той Крим треба?"

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
А хто вирішив, що крим втрачено остаточно?
До того ж Україні так само можна ображатися на здебільшого невдячних або пасивних  кримчан.
На той момент так сталося, і нічого з минулим вже не вдієш. Майбутнє попереду і те, яким воно виявиться, залежить від багатьох чинників. Принаймні я вірю, що за 3-5 років росія буде невзмозі утримати крим, а Україна стане зовсім іншою.

Та і я ж про те. А аутсайдеру хочеться щоб були трах-бабах з трьохлінійкою напєрєвєс, психічна атака, щоб розхуячили нахуй всю інфраструктуру, вбили економіку, проїбали східні північні області. Але ото як би воно виглядало класно у нього на моніторі. Він пє ранкову каву і бачить як на білому коні у стройних рядах україна звільняє крим.
я ж кажу - дитинство.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Для українських патріотів Крима слабка втіха слухати що їх здали заради цілої України.

Тобто украраїнські патріоти України здали українських патріотів Криму?
 Якось трохи ватою попахує.  А українських патріотів України не здали? Але вони підняли дупки і трохи пободалися за себе і за Україну. Може патріотам Криму теж варто було це робити з самого початку.
Батя, мы стараемся ...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Мені нагадати як новопризначений Арсеном Борисовичем начміліції Крима в перший день роботи перейшов до ватників? Дуже вдале було призначення, просто дуже. І це лише один з прикладів.

Так правільно, блять! До чого тут, блін аваков.
Силовий блок взагалі був некерований і деморалізований після майдану! Вся верхівка - російські агенти, в середній ланці разброд і шатаніє. Команди (навіть якщо б вона була) тупо було НІКОМУ виконувати. НЕКЕРОВАНА СИТУАЦІЯ,

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Цитувати
Для українських патріотів Крима слабка втіха слухати що їх здали заради цілої України.

Тобто украраїнські патріоти України здали українських патріотів Криму?
Якось трохи ватою попахує. А українських патріотів України не здали? Але вони підняли дупки і трохи пободалися за себе і за Україну. Може патріотам Криму теж варто було це робити з самого початку.

Ага.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

Ось вам класична етична задачка:
вот загадка восточная "плывут в лодке муж жена ребенок и мама, лодка тонет кого спасет (має спасати) мужчина?"
Всі підараси, зрадники, хуйовий човен,  - треба було ремонтувати, треба щоб прилитіли спасателі, міру мір - не приймаються.

Україна зробила єдино правильне рішення.

Значить вона заслужено втратила право на Крим. Мені ці пояснення здорово нагадують пояснення росіян що "не було ніякої можливості" обороняти Україну від німців. Бо треба було обороняти Пітер і Москву.

Навіть риторика та ж сама.

Профі власне на це і вказує. Дуже неприємно жити з усвідомленням що за тебе воювати не будуть а просто кинуть пораненого в тилу ворога.

Які гарантії у Крима що ним знову при нагоді не пожертвують "заради Києва"? Так ото ж

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
З його точки зору це особливо очевидно. І на жаль я з ним не можу не погодитися.

Це дитяча точка зору.

Ну от посуди сам. За прикордонний Луганськ воюють люто, а острівний Крим здали без єдиного постріла.

Якщо хочеш то найближча аналогія як Росія в Другу Світову відстояла прикордонний Пітер але не знайшла за потрібне навіть толком захищати глибоко тиловий Київ.


У нас не было НИЧЕГО.

Ни президента
Ни силовиков
Ни армии !!!

ВООБЩЕ НИЧЕГО!

Все смылись, все разворовали! Все продали и предали. Украина бывла голая! ВРРБЩЕ ГОЛАЯ! И тут Россия оттяпывает Крым! ИМЕННО В ЭТОТ МОМЕНТ! Когда было ПОЛНОЕ БЕЗВЛАСТИЕ, ибо ВСЕ власти смылись в Ростов и оставили разворованную Украину, голую армию и КУЧУ ФСБ-шников в генералитете!

Тяжело понять, что нам пришлось за ПАРУ МЕСЯЦЕВ пытаться что-то хоть восстановить? И то, как наша армия воюет с Рашей на Донбассе  - это чудо и героизм!

Казки що за три місяці нізвідки з`явилася боєздатна армія це для наївних. Так не бува. Чого не було так це волі до опору. Коли українські гарнізони "брали" скажені бабусі.


Мені нагадати як новопризначений Арсеном Борисовичем начміліції Крима в перший день роботи перейшов до ватників? Дуже вдале було призначення, просто дуже. І це лише один з прикладів.

Адмірала Березовського також треба згадати.
Як на мене, це радше підтверджує тезіс про тодішню неготовність, яка продовжилась історією про беззатворних десантників, а потім якось поступово зійшла нанівець.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
профі просто також трохи перегибав палку: то русскій єзиг, бачте, в Криму притісняли, то Україна нічого для Криму хорошого не зробила. а люд у нас тут зібрався трохи знеровований - тому зразу в ватніки і записали.

Тебе дивує що після всього Профі трохи сумнівається у відданості українців справі повернення Крима? Мене - ні. Ось знову зазвучала характерна мелодія "а нахєра той Крим треба?"

Дуже слушне питання  при  існуючому розкладі та обставинах.
Зміняться обставини, тоді і будуть інші питання.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
профі просто також трохи перегибав палку: то русскій єзиг, бачте, в Криму притісняли, то Україна нічого для Криму хорошого не зробила. а люд у нас тут зібрався трохи знеровований - тому зразу в ватніки і записали.

Тебе дивує що після всього Профі трохи сумнівається у відданості українців справі повернення Крима? Мене - ні. Ось знову зазвучала характерна мелодія "а нахєра той Крим треба?"

Я тобі зізнаюся, що мене бува саму у цьому питанні гойда як Меркель поміж санкціями. Як подумаєш знов про тих "пєнсіонєрок в трусах із рубашкі умєршего мужа"(с), які знов нас як мінімум до мутного союзу тягтимуть, то й подумаєш - дідько з ними, годі.
Потім згадаєш про форумчан, того ж Профілактика, то "діаметрально протилежне" починаю думати. Загалом хотілося б відтворити свою територію у належних кордонах, але зараз, гадаю, в нас на те не вистачить сил. Хорватія Вуковар десь лише за 3 роки повернула.....
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк