Автор Тема: Чи готуе Яценюк Украiну для iноземних iнвестицiй в виробництво?  (Прочитано 6580 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Навіщо мені читати російські статті, коли я в Польщу їзжу дуже часто і знайомий з їхніми бізнесменами.
Так, ЄС вкладає в розвиток Польщі, але й ми отримуємо від ЄС допомогу.

А що стосується рівня життя, то в Польщі є багато людей які живуть краще ніж німці, а в Україні серед моїх друзів є багато, що живуть  краще ніж значна частина поляків і частина німців. Ну і що це доводить ?

Мій знайомий співвласник найбільшої в Східній Європі офшорної програмістської контори, яка відноситься до
постіндустріальної економіки і знаходиться у Львові в Україні.

Всі ці концепції і поділи річ надзвичайно умовна.

Подивіться на ВВП на душу населення німців та поляків і порівняйте. Одразу стане все ясно. А окремі факти на глобальну картину не впливають. У нас теж є високі технології у ВПК, але їх мізер і вони на наш ВВП не впливають.

В Ісландії ВВП на душу населення в 2011-2013 був більше ніж в Німеччини. І що ?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Стартапів в Україні мало через низьку ємкість внутрішнього ринку. Коли більшість грошей населеня іде на жрачку стартувати складно. Тому власне і потрібен ЄС, з його практично бездонним ринком.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Стартапів в Україні мало через низьку ємкість внутрішнього ринку. Коли більшість грошей населеня іде на жрачку стартувати складно. Тому власне і потрібен ЄС, з його практично бездонним ринком.

Так , але  також потрібен внутрішній ПЛАТОСПРОМОЖНИЙ споживач. А це може забезпечити тільки малий бізнес.
Тільки збільшення грошей у внутрішнього споживача стане стимулом розивтку економіки.

В 2006-2007 зростання кількості грошей і як наслідок зростання економіки були забезпечені притоком капіталів з зовнішінх ринків після Майдану, але нажаль період був короткотривалим, і кацапи разом з внутрішніми ворогами звели на нуль
весь позитивний ефект.

« Останнє редагування: Серпня 21, 2014, 03:19:29 15:19 від OlegSky »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Стартапів в Україні мало через низьку ємкість внутрішнього ринку. Коли більшість грошей населеня іде на жрачку стартувати складно. Тому власне і потрібен ЄС, з його практично бездонним ринком.

Так, але тільки СтартАпи у галузі ІТ. Проблема у нас з освітою та наукою. Ми не можемо запропонувати практично нічого з ноу-хау у галузі машинобудування, авіабудування, хімічної промисловості. Немає ні знань ні технологій. І як це виправляти я навіть не знаю.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Стартапів в Україні мало через низьку ємкість внутрішнього ринку. Коли більшість грошей населеня іде на жрачку стартувати складно. Тому власне і потрібен ЄС, з його практично бездонним ринком.

Так, але тільки СтартАпи у галузі ІТ. Проблема у нас з освітою та наукою. Ми не можемо запропонувати практично нічого з ноу-хау у галузі машинобудування, авіабудування, хімічної промисловості. Немає ні знань ні технологій. І як це виправляти я навіть не знаю.

Дуже просто. Забезпечити фінансування навчання за кошт держави кращих студентів в провідних технічних вузах
Америки та Європи. У нас дуже багато талановитих учнів і постійні перемоги на міжнародних олімпіадах про це свідчать.

Але проблема не  тому щоб їх навчити. Треба дати можливість застосувати знання, і це можна зробити тільки через конкуретну економіку в середині держави. Набридло це повторювати, але тільки малий та середні бізнес дозволять
це забезпечити.

Поїхав в МТІ - вивчвився, придумав ноу-хау, створив малу фірму (стартап) і почав заробляти. Простий і дієвий алгоритм.

Адже ніхто на забороняє переймати кращі знання в тих чи інших галузях. Світ в інформаційну еру став значно
відкритіший, ніж це було за всю попередню історію людства.

« Останнє редагування: Серпня 21, 2014, 03:18:31 15:18 від OlegSky »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Поїхав в МТІ - вивчвився, придумав ноу-хау, створив малу фірму (стартап) і почав заробляти. Простий і дієвий алгоритм.


Открыл, пришли СЭС, УБЭП, пожарные, налоговая, и закрыл.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Стартапів в Україні мало через низьку ємкість внутрішнього ринку. Коли більшість грошей населеня іде на жрачку стартувати складно. Тому власне і потрібен ЄС, з його практично бездонним ринком.

Так , але  також потрібен внутрішній ПЛАТОСПРОМОЖНИЙ споиживач. А це може забезпечити тільки малий бізнес.
Тільки збільшення грошей у внутрішнього споживача стане стимулом розивтку економіки.

В 2006-2007 зростання кількості грошей і як наслідок зростання економіки були забезпечені притоком капіталів з зовнішінх ринків після Майдану, але нажаль період був короткотривалим, і кацапи разом з внутрішніми ворогами звели на нуль
весь позитивний ефект.

Де ви такого брєда начиталися, що зараз усюди тулите, не знаючи навіть азів економіки?
Я вже писав про недоліки українців, коли кожен ідіот (не про Вас) купує собі корочки, потім пише статті, а люди вірять "корочці". А ідіот при цьому не красніє.
---------------------------------------------------------
Економічне зростання у нас було з 2001 по 2008 рік. За рахунок низьких цін на енергоносії кацапні та постійному підвищені цін на метали та хімію у світі. Кучма проводив грамотну політику і у 2004 році залишив країну без боргів.
У 2005-2008 рр. Україна жила в борг. Через банки, які набирали боргів у ЄС, активно роздавали гроші усім (тільки паспорт), щоб ті купували імпорт. В результаті ми купили тільки автомобілів у ЄС на суму більше ніж 5 млрд. дол. США, а ціна сучасного заводу з виробництва цих машин - всього 3 млрд. дол. США. Усі затарилися побутовою технікою і т.д.
Звичайно малий та середній бізнес піднявся на продажах імпорту. Але у 2008 році ми на 17 млрд. доларів більше купили ніж продали. А коли восени 2008 року ціна на сталь у світі впала у два рази - то ми приїхали. Далі тупа Юля зробила Україну залежну від Росії по газу, дорогий газ добив нашу економіку.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Згоден, але я трошки не про те. В Штатах, якщо ти почав виробляти якийсь гаджет ти його зразу можеш продавати в усіх п`ятидесяти штатах канаді і мексиці. Практично без заморочок з митницею, експортними квотами, реєстрацією і тому подібним. В Україні, якщо ти почав робити щось подібне то навіть для занюханої Молдови тобі треба пів-року витратити. Для Німеччини - три. І платити зарплату різним неробам які зайняті виключно оформленням папірців. В середині ЄС ця проблема практично відсутня - спільний ринок.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Економічне зростання у нас було з 2001 по 2008 рік. За рахунок низьких цін на енергоносії кацапні та постійному підвищені цін на метали та хімію у світі. Кучма проводив грамотну політику і у 2004 році залишив країну без боргів.
У 2005-2008 рр. Україна жила в борг. Через банки, які набирали боргів у ЄС, активно роздавали гроші усім (тільки паспорт), щоб ті купували імпорт. В результаті ми купили тільки автомобілів у ЄС на суму більше ніж 5 млрд. дол. США, а ціна сучасного заводу з виробництва цих машин - всього 3 млрд. дол. США. Усі затарилися побутовою технікою і т.д.
Звичайно малий та середній бізнес піднявся на продажах імпорту. Але у 2008 році ми на 17 млрд. доларів більше купили ніж продали. А коли восени 2008 року ціна на сталь у світі впала у два рази - то ми приїхали. Далі тупа Юля зробила Україну залежну від Росії по газу, дорогий газ добив нашу економіку.

Та що мені читати. Я на своїй фірмі підняв за 2006-2007 роки зарплату у 5 разів і знаю про що говорю, і ніякого
відношення до імпорту не маю.

А потім прийша Юля, домовилася з Путіним і похиряла все, разом з п'ятою колоною в Україні.

PS. Якраз залежність від ціни сталі і великого бізнесу стало причиною провалу в економіці про який я говорю.
Був би розвинутий малий та середній бізнес, пройшли би без проблем 2008.
« Останнє редагування: Серпня 21, 2014, 03:34:56 15:34 від OlegSky »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Юля це взагалі окрема пісня. Мене від її реляцій як вона ще і ще раз "наповнила бюджет", себто забрала в людей гроші на свої потреби і досі тіпає.

P.S. Кажіть що хочете але самим геніальним реформатором поки був і є Кучма з його єдиним податком 

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Юля це взагалі окрема пісня. Мене від її реляцій як вона ще і ще раз "наповнила бюджет", себто забрала в людей гроші на свої потреби і досі тіпає.

P.S. Кажіть що хочете але самим геніальним реформатором поки був і є Кучма з його єдиним податком

Так. Безперечно. Я коли американцям (директорам та СЕО ) в Айові про цей податок розповідав, в них круглі очі були, як блюдця
« Останнє редагування: Серпня 21, 2014, 03:38:44 15:38 від OlegSky »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Юля це взагалі окрема пісня. Мене від її реляцій як вона ще і ще раз "наповнила бюджет", себто забрала в людей гроші на свої потреби і досі тіпає.

P.S. Кажіть що хочете але самим геніальним реформатором поки був і є Кучма з його єдиним податком

Так. Безперечно. Я коли американцям (директорам та СЕО ) в Айові про цей податок розповідав, в них круглі очі були, як блюдця

Ну це вони або не в курсі, або трохи лицемірили. Для більшості малих бізнесів в штатах існує аналогічний режим. Платиш $100 на рік так званого Business Privilege Tax і крутишся як можеш.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ніблагадарниє ви...
стільки покращень-реформ
і після цього організувати "Україну без Кучми"  :smilie9:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Юля це взагалі окрема пісня. Мене від її реляцій як вона ще і ще раз "наповнила бюджет", себто забрала в людей гроші на свої потреби і досі тіпає.

P.S. Кажіть що хочете але самим геніальним реформатором поки був і є Кучма з його єдиним податком

Так. Безперечно. Я коли американцям (директорам та СЕО ) в Айові про цей податок розповідав, в них круглі очі були, як блюдця

Ну це вони або не в курсі, або трохи лицемірили. Для більшості малих бізнесів в штатах існує аналогічний режим. Платиш $100 на рік так званого Business Privilege Tax і крутишся як можеш.

Лицемірили звичайно. Але вони працювали в Україні до того, і трохи були знайомі з нашою ситуацією.
Вони свій завод в Україні за 1  долар продали, бо не могли нічого зробити, а тут таке кіно від Кучми. :smilie5:


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
ніблагадарниє ви...
стільки покращень-реформ
і після цього організувати "Україну без Кучми"  :smilie9:

Ми об'єктивні. Мухи отдєльно, а коклєти отдєльно. :laugh:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Юля це взагалі окрема пісня. Мене від її реляцій як вона ще і ще раз "наповнила бюджет", себто забрала в людей гроші на свої потреби і досі тіпає.

P.S. Кажіть що хочете але самим геніальним реформатором поки був і є Кучма з його єдиним податком

Так. Безперечно. Я коли американцям (директорам та СЕО ) в Айові про цей податок розповідав, в них круглі очі були, як блюдця

Ну це вони або не в курсі, або трохи лицемірили. Для більшості малих бізнесів в штатах існує аналогічний режим. Платиш $100 на рік так званого Business Privilege Tax і крутишся як можеш.

Лицемірили звичайно. Але вони працювали в Україні до того, і трохи були знайомі з нашою ситуацією.
Вони свій завод в Україні за 1  долар продали, бо не могли нічого зробити, а тут таке кіно від Кучми. :smilie5:

 :super:

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Потрібна освіта. Бодай на рівні середньої школи. Коли воно додає в стовпчик з помилками це таки проблема.
У вас там все негры очень грамотные?
Замечу, из личного опыта - образование не является показателем ума.
А вообще это комплексная проблема, основной причиной является невозможность открытия предприятий молодыми людьми "из народа", что связано с забюракратизованностью и отсутствие денег. Т.е. необходима реальная борьба с коррупцией и приведение в порядок банковского сектора.
sine ira et studio

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
ніблагадарниє ви...
стільки покращень-реформ
і після цього організувати "Україну без Кучми"  :smilie9:

Ми об'єктивні. Мухи отдєльно, а коклєти отдєльно. :laugh:

Стопудово. До Даниловича треба ставитися зважено. Були проблеми, були і успіхи. Повне розчарування лише Федорович.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Потрібна освіта. Бодай на рівні середньої школи. Коли воно додає в стовпчик з помилками це таки проблема.
У вас там все негры очень грамотные?
Замечу, из личного опыта - образование не является показателем ума.
А вообще это комплексная проблема, основной причиной является невозможность открытия предприятий молодыми людьми "из народа", что связано с забюракратизованностью и отсутствие денег. Т.е. необходима реальная борьба с коррупцией и приведение в порядок банковского сектора.

Не дуже. Ну так у них і безробіття під 50% з лишком. У не грамотних.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
ніблагадарниє ви...
стільки покращень-реформ
і після цього організувати "Україну без Кучми"  :smilie9:

Ми об'єктивні. Мухи отдєльно, а коклєти отдєльно. :laugh:

Стопудово. До Даниловича треба ставитися зважено. Були проблеми, були і успіхи. Повне розчарування лише Федорович.
Федорович - порождєніє Даниловича, не забуваємо

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Юля це взагалі окрема пісня. Мене від її реляцій як вона ще і ще раз "наповнила бюджет", себто забрала в людей гроші на свої потреби і досі тіпає.

P.S. Кажіть що хочете але самим геніальним реформатором поки був і є Кучма з його єдиним податком

Так. Безперечно. Я коли американцям (директорам та СЕО ) в Айові про цей податок розповідав, в них круглі очі були, як блюдця

Ну це вони або не в курсі, або трохи лицемірили. Для більшості малих бізнесів в штатах існує аналогічний режим. Платиш $100 на рік так званого Business Privilege Tax і крутишся як можеш.

Лицемірили звичайно. Але вони працювали в Україні до того, і трохи були знайомі з нашою ситуацією.
Вони свій завод в Україні за 1  долар продали, бо не могли нічого зробити, а тут таке кіно від Кучми. :smilie5:

заводик під цю систему не підведеш, все одно
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Потрібна освіта. Бодай на рівні середньої школи. Коли воно додає в стовпчик з помилками це таки проблема.
У вас там все негры очень грамотные?
Замечу, из личного опыта - образование не является показателем ума.
А вообще это комплексная проблема, основной причиной является невозможность открытия предприятий молодыми людьми "из народа", что связано с забюракратизованностью и отсутствие денег. Т.е. необходима реальная борьба с коррупцией и приведение в порядок банковского сектора.

Вот именно. Средняя школа это не показатель. Главное создать систему справедливого соперничества и самореализации
действительно талантливым людям, коих у нас просто громадье (тоже из личного опыта). :laugh:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Стопудово. До Даниловича треба ставитися зважено. Були проблеми, були і успіхи. Повне розчарування лише Федорович.
Я так понимаю главным успехом было назначение Медведчука главой администрации :gigi: С этого пидора (вашего Данилыча) все и началось.
Батя, мы стараемся ...

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Не дуже. Ну так у них і безробіття під 50% з лишком. У не грамотних.
Но это не мешает Америке оставаться первой экономикой мира.
sine ira et studio

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
заводик під цю систему не підведеш, все одно

Та да. Але вони тоді перебували під таким враженям, що в Україні взагалі неможливі позитивні зрушення, а
тут така рехформа від Кучми.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
ніблагадарниє ви...
стільки покращень-реформ
і після цього організувати "Україну без Кучми"  :smilie9:

Ми об'єктивні. Мухи отдєльно, а коклєти отдєльно. :laugh:

Стопудово. До Даниловича треба ставитися зважено. Були проблеми, були і успіхи. Повне розчарування лише Федорович.
Федорович - порождєніє Даниловича, не забуваємо

Якщо чесно то Федорович це породження УБК. Наміри може і були самі шляхетні а по факту країну відкинули в кам`яний вік. Від інтеграції з НАТО, до внутрішніх свобод.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Не дуже. Ну так у них і безробіття під 50% з лишком. У не грамотних.
Но это не мешает Америке оставаться первой экономикой мира.

У Америки є свої достоїнства :)

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Цитувати
Стопудово. До Даниловича треба ставитися зважено. Були проблеми, були і успіхи. Повне розчарування лише Федорович.
Я так понимаю главным успехом было назначение Медведчука главой администрации :gigi: С этого пидора (вашего Данилыча) все и началось.

Он не наш. Попрошу не обобщать. Мы говорим о налоге.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Стопудово. До Даниловича треба ставитися зважено. Були проблеми, були і успіхи. Повне розчарування лише Федорович.
Я так понимаю главным успехом было назначение Медведчука главой администрации :gigi: С этого пидора (вашего Данилыча) все и началось.
як на мене Медведчук не головний успіх, а перший, головний, все таки, вибір свого офіційного наступника - Віктора Федоровича  :smilie5:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Цитувати
Стопудово. До Даниловича треба ставитися зважено. Були проблеми, були і успіхи. Повне розчарування лише Федорович.
Я так понимаю главным успехом было назначение Медведчука главой администрации :gigi: С этого пидора (вашего Данилыча) все и началось.
як на мене Медведчук не головний успіх, а перший, головний, все таки, вибір свого офіційного наступника - Віктора Федоровича  :smilie5:

Це не вірно ні по суті ні по факту. Данилович сказав - змагайтеся хлопці. І дав Андрійовичу стати президентом.