Автор Тема: Про Семена  (Прочитано 9920 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline Martyn

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 157
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #120 : Серпня 29, 2014, 01:31:56 13:31 »
А что только я вчера по Интеру видела кусок выступления Президента на РНБО где он говорил что с Иеловайска слинало два добровольческих формирования оставив кусок линии фронта и всех остальных в очень плохом положении.

Дрейк, я Вам плюсуну ще разок. Вже стомився дурням пояснювати, що крім емоцій треба дивитися на ФАКТИ. Судити треба по кокретним ДІЯМ!
До речі, усі висери Семенченка Українська правда публікує у новинах. Цікаво, а хто він такий? Вони навіть Президента рідко цитують?

Взагалі то він - чувак, який з абсолютного нуля організував збройний спротив (зброю йому ніхто не давав) на Донбасі, в той час як зливалися всі: мєнти, сбу, армія.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Про Семена
« Reply #121 : Серпня 29, 2014, 01:35:38 13:35 »
Що вам сказати  про Семенченка 
Нормальний солдат 
він зараз  поранений -  лежить в війську - і весь  час поривається   допомогти  своїм хлопцям .
А  в цій час  генерали-підараси  замість  того  щоб оперативно  керувати військами    - нічого не роблять
Тому що вони  такі самі як і квант  - нехай ті солдати здохнуть але  мій тупий наказ мають виконати .

А  жаль  Семенченко не генерал  а бойовий командир  і знає  що таке його солдати  він би краще сам  загинув  ніж чекати щоб їх вбили . Набагато легше  би йому було якби він був разом з своїми хлопцями...

А про зраду  генералів- підарасів  - вже чую і в нас в франківську -  приїхав солдат в Тисменицю - в відпуск
розказує  їде колона   наказ "не стріляти "   це що  ???  ЦЕ ЗРАДА!!!
і таких прикладів  багато... 

слухаю громадське  -  от і Гриценко - на повторі, каже таке саме що і я  ....


А друге -  НЕ ВАМ СУДИТИ  СЕМЕНЧЕНКА  !   нехай судять командири  АТО  його рангу .
Нехай Ярош засудить його  або ще хтось .

А гівно квант нехай помовчить ....прокурор сраний.

Золоті слова!  :smiley24:
Після перемоги можуть "диванні стратеги" "трибунали" влаштовувати.
А зараз краще підтримувати наших бійців, і добровольців, і воїнів ЗСУ.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Про Семена
« Reply #122 : Серпня 29, 2014, 01:40:40 13:40 »
А что только я вчера по Интеру видела кусок выступления Президента на РНБО где он говорил что с Иеловайска слинало два добровольческих формирования оставив кусок линии фронта и всех остальных в очень плохом положении.

Дрейк, я Вам плюсуну ще разок. Вже стомився дурням пояснювати, що крім емоцій треба дивитися на ФАКТИ. Судити треба по кокретним ДІЯМ!
До речі, усі висери Семенченка Українська правда публікує у новинах. Цікаво, а хто він такий? Вони навіть Президента рідко цитують?

Взагалі то він - чувак, який з абсолютного нуля організував збройний спротив (зброю йому ніхто не давав) на Донбасі, в той час як зливалися всі: мєнти, сбу, армія.

Ви зараз відверто брешете. Хіба воює лише батальйон донбас, а перелічені нє прі дєлах? В запалі суперечки бажано не викривляти факти в потрібну сторону.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #123 : Серпня 29, 2014, 01:42:36 13:42 »
В додаток про Яроша
забули як він ультиматум висунув  ????
Значить і він зрадник ????

Щось мені здається що не там шукаєте зрадників ....

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #124 : Серпня 29, 2014, 01:48:11 13:48 »


Клас, уже і Семенченко мій кумир.
На фейсбуці мене, яка не голосувала за Пороха, звинуватили, що він мій кумир. :smilie1:
Чесно, я більше симпатизую Ярошу, за нього лише голосувала і голосуватиму. Семенченко мені був завжди не зовсім зрозумілим.
Але.
Мені важко читати те, як диванні стратеги обливають брудом наших бійців, не важливо, яке в них прізвище.

Да, это так. Со стороны видней.

+1
Юльки взагалі без куміра не можуть.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Про Семена
« Reply #125 : Серпня 29, 2014, 01:49:02 13:49 »
В додаток про Яроша
забули як він ультиматум висунув  ????
Значить і він зрадник ????

Щось мені здається що не там шукаєте зрадників ....

Ярош не волає "нас всіх зрадили"

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Про Семена
« Reply #126 : Серпня 29, 2014, 01:51:09 13:51 »


Клас, уже і Семенченко мій кумир.
На фейсбуці мене, яка не голосувала за Пороха, звинуватили, що він мій кумир. :smilie1:
Чесно, я більше симпатизую Ярошу, за нього лише голосувала і голосуватиму. Семенченко мені був завжди не зовсім зрозумілим.
Але.
Мені важко читати те, як диванні стратеги обливають брудом наших бійців, не важливо, яке в них прізвище.

Да, это так. Со стороны видней.

+1
Юльки взагалі без куміра не можуть.

У вас какая-то паранойя с юльками. Про Юльку тут если кто и вспоминает на форуме, то только профессиональные антиюльки. Остальным она в йух не упиралась. Может хватит?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Про Семена
« Reply #127 : Серпня 29, 2014, 01:53:37 13:53 »


Клас, уже і Семенченко мій кумир.
На фейсбуці мене, яка не голосувала за Пороха, звинуватили, що він мій кумир. :smilie1:
Чесно, я більше симпатизую Ярошу, за нього лише голосувала і голосуватиму. Семенченко мені був завжди не зовсім зрозумілим.
Але.
Мені важко читати те, як диванні стратеги обливають брудом наших бійців, не важливо, яке в них прізвище.

Да, это так. Со стороны видней.

+1
Юльки взагалі без куміра не можуть.

У вас какая-то паранойя с юльками. Про Юльку тут если кто и вспоминает на форуме, то только профессиональные антиюльки. Остальным она в йух не упиралась. Может хватит?

юлек - это образ мышления

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #128 : Серпня 29, 2014, 01:55:06 13:55 »


Клас, уже і Семенченко мій кумир.
На фейсбуці мене, яка не голосувала за Пороха, звинуватили, що він мій кумир. :smilie1:
Чесно, я більше симпатизую Ярошу, за нього лише голосувала і голосуватиму. Семенченко мені був завжди не зовсім зрозумілим.
Але.
Мені важко читати те, як диванні стратеги обливають брудом наших бійців, не важливо, яке в них прізвище.

Да, это так. Со стороны видней.

+1
Юльки взагалі без куміра не можуть.

У вас какая-то паранойя с юльками. Про Юльку тут если кто и вспоминает на форуме, то только профессиональные антиюльки. Остальным она в йух не упиралась. Может хватит?

юлек - это образ мышления

схоже, що антиюльок теж такий образ сприйняття...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Про Семена
« Reply #129 : Серпня 29, 2014, 01:56:44 13:56 »


Клас, уже і Семенченко мій кумир.
На фейсбуці мене, яка не голосувала за Пороха, звинуватили, що він мій кумир. :smilie1:
Чесно, я більше симпатизую Ярошу, за нього лише голосувала і голосуватиму. Семенченко мені був завжди не зовсім зрозумілим.
Але.
Мені важко читати те, як диванні стратеги обливають брудом наших бійців, не важливо, яке в них прізвище.

Да, это так. Со стороны видней.

+1
Юльки взагалі без куміра не можуть.
Я юльок?!.
Наче ж нік у мене не юльківський...
Про юльку і не згадую...Мабуть, гарно маскуюся... :smilie5:
А взагалі, у вас вже параноя...
Подумайте, скільки адекватних і цікавих людей ви відігнали від СУПу своїми ярликами.
Читайте Кванта, далі 99% постів на СУПі будуть його.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Про Семена
« Reply #130 : Серпня 29, 2014, 02:01:18 14:01 »
В додаток про Яроша
забули як він ультиматум висунув  ????
Значить і він зрадник ????

Щось мені здається що не там шукаєте зрадників ....
:smiley24:
Не впадайте в крайнощі, а то у нас два полюси- якщо не облизуєш владу під час війни, то льєш воду на млин хуйла, або всі зрадники одні добровольці цяці. Істина десь по середині, і влада не дуже і добровольці іноді бокопорять. І взагалі - не можеш щось змінити терпи, але не мовчи, визнач свою позицію, а то вже договорились -терпи мовчки бо війна.
Батя, мы стараемся ...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #131 : Серпня 29, 2014, 02:14:19 14:14 »
В додаток про Яроша
забули як він ультиматум висунув  ????
Значить і він зрадник ????

Щось мені здається що не там шукаєте зрадників ....

Це були зовсім різні речі.
Додайте до цього що Ярош не має такої владної криші як міністр МВС.
Тобто якщо ми тут говоримо про Семенченка то він представляє одну з владних сил, а Ярош представляє свою організацию "Правий Сектор" і до влади не має ніякого стосунку.
Більше того, Правий Сектор наразі не заявляє ні про які політичні абміциї чи бажання йти у владу.
А от той самий Семенченко це людина Авакова.
Фактично на зараз Семенченко перетворився на політпроєкт, і продукт піар технологій.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Про Семена
« Reply #132 : Серпня 29, 2014, 02:21:20 14:21 »
Пять страниц про Семенченко. И мне кто-то после этого будет говорить, что он не превратился в политпроект?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Про Семена
« Reply #133 : Серпня 29, 2014, 02:21:21 14:21 »
В додаток про Яроша
забули як він ультиматум висунув  ????
Значить і він зрадник ????

Щось мені здається що не там шукаєте зрадників ....

Це були зовсім різні речі.
Додайте до цього що Ярош не має такої владної криші як міністр МВС.
Тобто якщо ми тут говоримо про Семенченка то він представляє одну з владних сил, а Ярош представляє свою організацию "Правий Сектор" і до влади не має ніякого стосунку.
Більше того, Правий Сектор наразі не заявляє ні про які політичні абміциї чи бажання йти у владу.
А от той самий Семенченко це людина Авакова.
Фактично на зараз Семенченко перетворився на політпроєкт, і продукт піар технологій.

Ихний Бореслав Береза уже заявлял, что они пойдут в парламент. И я не вижу в этом ничего плохого. Так же не вижу ничего плохого, если там же окажется и Семенченко. Все ж лучше, чем эта номенклатурная чмырота, которая там засела

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Про Семена
« Reply #134 : Серпня 29, 2014, 02:27:09 14:27 »
Пять страниц про Семенченко. И мне кто-то после этого будет говорить, что он не превратился в политпроект?

Ну, если это тот самый случай, когда выдвижение идет снизу, если у нас вдруг заработают социальные лифты, то вай нот? Когда Семенченко голыми руками отбирал оружие у сепаров и организовывал свой Донбасс, почему-то никто ни про какие проекты не говорил. И почему никто не думает, что это Аваков подбивает клинья к Семенченко, а не наоборот?

А вообще, чтоб понять всю правду про Семена, надо знать, что о нем говорят и думают его подчиненные и соратники по батальону. Почему-то до сих пор это тайна за семью печатями.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #135 : Серпня 29, 2014, 02:31:19 14:31 »
В додаток про Яроша
забули як він ультиматум висунув  ????
Значить і він зрадник ????

Щось мені здається що не там шукаєте зрадників ....
:smiley24:
Не впадайте в крайнощі, а то у нас два полюси- якщо не облизуєш владу під час війни, то льєш воду на млин хуйла, або всі зрадники одні добровольці цяці. Істина десь по середині, і влада не дуже і добровольці іноді бокопорять. І взагалі - не можеш щось змінити терпи, але не мовчи, визнач свою позицію, а то вже договорились -терпи мовчки бо війна.

Та я не впадаю в крайнощі ...
і не хочу  когось  обговорювати  ітд ітп
Я хочу бачити чіткі злагожені дії кожного  і МО  і наших бійців і Українського народу
Бачу злагожені дії Українського народу .
Бачу дії військ
А якихось дій МО ну вбий мене  я не бачу
гроші дали  - гроші не використані
командування  військами нема  - тому що то  що видно  це взагалі профанація  командування військами .
склади забиті зброєю  - то мабуть  так і залишаться на окупованій території ....
ітд ітп ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Про Семена
« Reply #136 : Серпня 29, 2014, 02:40:13 14:40 »
Пять страниц про Семенченко. И мне кто-то после этого будет говорить, что он не превратился в политпроект?

Ну, если это тот самый случай, когда выдвижение идет снизу, если у нас вдруг заработают социальные лифты, то вай нот? Когда Семенченко голыми руками отбирал оружие у сепаров и организовывал свой Донбасс, почему-то никто ни про какие проекты не говорил. И почему никто не думает, что это Аваков подбивает клинья к Семенченко, а не наоборот?

А вообще, чтоб понять всю правду про Семена, надо знать, что о нем говорят и думают его подчиненные и соратники по батальону. Почему-то до сих пор это тайна за семью печатями.

Наверное потому что он в то время занимался делом, а не призывал штурмовать генштаб

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #137 : Серпня 29, 2014, 02:42:34 14:42 »


Клас, уже і Семенченко мій кумир.
На фейсбуці мене, яка не голосувала за Пороха, звинуватили, що він мій кумир. :smilie1:
Чесно, я більше симпатизую Ярошу, за нього лише голосувала і голосуватиму. Семенченко мені був завжди не зовсім зрозумілим.
Але.
Мені важко читати те, як диванні стратеги обливають брудом наших бійців, не важливо, яке в них прізвище.

Да, это так. Со стороны видней.

+1
Юльки взагалі без куміра не можуть.

У вас какая-то паранойя с юльками. Про Юльку тут если кто и вспоминает на форуме, то только профессиональные антиюльки. Остальным она в йух не упиралась. Может хватит?

юлек - это образ мышления

схоже, що антиюльок теж такий образ сприйняття...

Ніяких "антиюльків" ніколи не існувало.
Є нормальні і є хворі на юлькізм.
Звичайно що психічно здорові люди ставляться до юльків відповідно.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #138 : Серпня 29, 2014, 02:45:40 14:45 »


Клас, уже і Семенченко мій кумир.
На фейсбуці мене, яка не голосувала за Пороха, звинуватили, що він мій кумир. :smilie1:
Чесно, я більше симпатизую Ярошу, за нього лише голосувала і голосуватиму. Семенченко мені був завжди не зовсім зрозумілим.
Але.
Мені важко читати те, як диванні стратеги обливають брудом наших бійців, не важливо, яке в них прізвище.

Да, это так. Со стороны видней.

+1
Юльки взагалі без куміра не можуть.

У вас какая-то паранойя с юльками. Про Юльку тут если кто и вспоминает на форуме, то только профессиональные антиюльки. Остальным она в йух не упиралась. Может хватит?

юлек - это образ мышления

схоже, що антиюльок теж такий образ сприйняття...

Ніяких "антиюльків" ніколи не існувало.
Є нормальні і є хворі на юлькізм.
Звичайно що психічно здорові люди ставляться до юльків відповідно.

Он ВУКЕР класичний приклад тих кого ніколи не існувало,
ярлик "юльок" він чіпляє всім з ким не згоден, ну, крім рашистів, звісно  :smilie5:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline буковинка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 172
Re: Про Семена
« Reply #139 : Серпня 29, 2014, 03:07:41 15:07 »
Семен Семенченко
близько години тому · Відредаговане

[www.facebook.com]

Я хочу обратится к украинцам, ко всему обществу, не деля его на генералов и солдат, диванную сотню и волонтеров. Я не оправдываюсь за свои действия. Я хочу чтобы вы их понимали. Я хочу чтобы вы знали правду. Я хочу что вы знали что сейчас надо делать. Я хочу чтобы вы не паниковали но твердо шли вместе с нами по верному пути.

Прежде всего хочу сказать, что я абсолютно уверен в победе. Но в победе не " благодаря", а " вопреки". Вопреки тупости и продажности многих представителей политической системы, непрофессионализму генералитета, отсутствию политической воли у тех у кого она должна присутствовать по определению.

Моя главная задача - спасти бойцов. И для меня тут все средства хороши. Все, кроме тех которые могут повредить моей стране. Это не просто бойцы батальонов Донбасс, Днепр, Свитязь, Херсон, Миротворец. Это те люди, которые завтра могут стать краеугольным камнем в фундаменте новой Украины. Конечно их можно принести в жертву. Но на чей алтарь? Новой Украины? А откуда она возьмется если те кто ее защищал и кто должен был строить после войны будут лежать в могилах? Человеческий ресурс нации не бесконечен. И если погибнут лучшие то замены им может и не найтись.

Я никогда не злоупотреблял доверим людей ко мне. Я первый раз позвал вас выйти и стать плечом к плечу с нами когда поддаваясь шантажу негодяев из Кремля моя страна готовилась заключить похабный мир с агрессором. Мир, который дала бы возможность врагу укрепится и пойти дальше. Тогда мы вышли под АП и Президент нас услышал. К сожалению в армии не изменилось ничего и снова мы побеждали " вопреки". Три города мы взяли непосредственно, в тяжелых боях, еще четыре - плечом к плечу с другими подразделениями. А потом был Иловайск.....

Иловайск должны были штурмовать силами в 800 человек. И бронетехника ВСУ. Я уже могу об Этом говорить ведь это уже прошлое. Несмотря на всю ложь выливающуюся на нас что мол мы это сделали самостоятельно - на самом деле было все совсем иначе. План был согласован и утвержден руководством АТО, непосредственное командование осуществлял генерал Хомчак, командующий сектором Б, которого я уважаю за личное мужество и твердое руководство войсками. В итоге по разным причинам город пришлось брать гораздо меньшими силами. Сейчас можно назвать и количество - 340 человек. В первый же день было взято две трети города. Если бы туда зашли подкрепления - Иловайск был бы полностью под нашим контролем еще 19.08. В тот же день я был ранен и пошел отчет нашим жертвам. 20.08 к нам зашел батальон Днепр, а вернее его отдельное подразделение. Бойцы отбивали танковые атаки, ерше жили минометные обстрела, "гряды", " смерчи", " ураганы"... Все потери- не от штурма, а от попыток малыми силами удержать город.

В тот же день я передал управление войсками своему заместителям. И кажды день мне говорили что " подкрепления на подходе". Еще не было ни удара русских из под Новоазовска, ни прорыва из сектора Д, а подкрепление все" где то " шло. И каждый день мы вертолетами эвакуировали раненных, погибших. Каждый день о мне в палату заходили раненые бойцы от которых пахло гарью и мертвыми телами. Вам описать этот запах, " возмущенное моими истериками общество"? Думаю что не стоит, вам все равно не понять. Я звонил всем. ВСЕМ это значит ВСЕМ буквально. Тогда я начала писать об этом в ФБ. Тогда Вы стали обрывать талефоны всех инстанций. И через неделю непрерывный боев и ваших звонков и постов- помощь пришла. Я не буду писать сколько. Пришли Свитязь, Херсон, Миротворец. Этого было мало , но нам было обещано что это только и начало. Вместе с командой " держатся"...

Еще несколько дней непрерывный боев и у меня и моих побратимов со всех батальонов стали возникать вопросы. Что мы тут делаем? И кому передать город если мы все таки " вопреки" возьмем над ним полный контроль. Если бы хоть кто то взял и сказал " держитесь, до такого то числа, ваша задача такая то", или " держитесь , вы отвлекаете силы противника", мы бы поняли. Но к тому моменту была разбита вся наша артиллерия и ублюдки к нам больше не совались, они просто методично расстреливали ребят из градов и ураганов с Донецка и территории РФ. Уже был убит командир бататальона Херсон, контужен комбат Днепра Юра Береза, убиты или ранены часть моих взводных...

А дальше ударил враг из сектора Д, и потом " отошли" подразделение ВСУ которые должны были прикрывать нам тыл. Нет, я уверен что такого приказа у них не было. Они просто " отошли" и некоторых ловили аж за 150 км от места дислокации. А потом ударил враг от Новозовска, а потом ударил враг из Моспино на Старобешево. И мы попали в оперативное окружение. И последний приказ " держатся". И я обрывал телефоны и материл в трубку и опять звонил ВСЕМ. И ВСЕ говорили, конечно Семен, сейчас все будет хорошо... А знаете когда я стал " истерить", " паниковать", говоря языком продажных писак и мудрых диванных стратегов?

Когда мне сообщите что боекомплекта осталось на 1 сутки. Я могу сейчас уже спокойно об этом писать потому что ночью наши захватили два КАМАЗа с БК у сепаров плюс прорвался еще один груз, причем чудом. И теперь с ним все в порядке. И как мне воспринимать ложь о том что " помощь идет", " все хорошо", у ребят всего хватает? А знаете ли вы о том что делают с захваченными добровольцами террористы? Расстреливают? Не угадали. За все время не было захвачено ни одного. Трое подорвали себя ф-1 при попытке захвата. А вот с мертвыми... Вам рассказать как шинкуют шашками мертвые тела или распинают на воротах? Или ребро за крюк и к КАМАЗу? А что делил с пленными бойцами Правого Сектора? И что должно бл...творится у меня в душе когда в ответ на сообщение " БК осталось до вечера" - мне отвечают "ага"...

А потом была бригада Нацгвардии которую отправил к нам Министр МВД и командующий Нацгвардии на помощь. И мой пост " Слава Богу".. А потом необъяснимый приказ развернуть ее на 180 градусов. Приказ командующего АТО. Я понял что ничего уж сделать не мог. И обратила к людям с призывом выйти под Генштаб. А потом состоялся пикет у АП. Его организовывал не я . Бойцы дозвонились до киевских журналистов, автомайдана и машина закрутилась. Я его поддержал. Хотя считал что нужный адрес - Минобороны и Генштаб. Дальше были митинги и попытки провокаторов бить стекла и ломать заборы . И меня выходили по телефону на громкую связь и я просил людей не терять человеческий облик и оставатся украинцами. И пиар личина этом все кому не лень, а по тв лилось обычное вранье " помощь близка"...
Я читал что многие " не узнают семенченко". Признаются и в этом. Вчера целый день провел в полусне - накачали лекарствами. Позавчера был ночью сердечный приступ и потом весь день как на американских горках. Если выворачиваться до уже до донышка- да, было и это. Но паники не было ни на секунду. Я знал что все зависит от моих побратимов и от простых украинцев.

Что произошло сегодня. У меня мало информации, по мобиле мне таких вещей говорить просто никто не будет.

До меня дозвонился командир одной ее групп, которая прорывалась из города. Их атаковали семь русских танков и до батальона пехоты. Атаковал вовремя движения. Отбились, взяли 12 пленных. Все что было можно для них, я сделал. Сейчас все зависит от их стойкости и ваших молитв. Сейчас уже поздно кого-то опять пикетировать. Сейчас надо просто ждать.

Я написал правду. Судите мои действия, как подсказывает вам ваша совесть. Если вы мне доверяете - у меня есть к вам просьба. Никуда сейчас ни на какие пикеты не выходите. Ключевое слово СЕЙЧАС. Я знаю, о чем говорю. Усилиями честных сердец воспользуются проплаченные провокаторы и политически проститутки. Ребята этим сейчас не поможешь. Все решится в течении нескольких часов. Если кто-то будет от моего имени к чему-то призывать - не верьте. Просто ждем и надеемся на стойкость наших бойцов.

Я верю в нашу Победу. Мы знаем что делать для того чтобы она пришла. Но Сейчас голова занята только одним - спасти людей. Как только они будут в безопасности - поговорим о том, что же делать дальше.

Получилось много. Постарался ничего не упустить. История не уникальная, просто так сложилось, что Бог дал мне возможность владеть и автоматом и пером. А сколько таких историй осталось неизвестными....

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Про Семена
« Reply #140 : Серпня 29, 2014, 06:12:43 18:12 »
Нафига бороться со "своей властью", когда ты ее сам выбираешь? Это же идитизм!
+1
Постмайданній синдром.
Я так понимаю, что Майдан поднялся, чтобы свергнуть ненавистную власть Янека, и поэтому во всем Майдан поддерживала (как могла). Победили, свергли, но жить целой стране (огромной стране) под руководством Майдана ведь нельзя! Власть нужна, нормальная, "традиционная", поэтому Яценюк, избрали презаа, на очереди Рада. И какой будет новая Рада сильно зависит о нас.
А "не наша власть", "с властью всегда в штыки" (имхо) - это путь в никуда, хаос.
 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Про Семена
« Reply #141 : Серпня 29, 2014, 06:21:34 18:21 »
Arsen Avakov
з коментарів на ФБ

Наши уже не в Иловайске. Как эпопея завершится - прокомментирую. До того - дай Бог удачи и отваги.

хоч би без втрат вийшли

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Про Семена
« Reply #142 : Серпня 29, 2014, 06:26:56 18:26 »
Все таки, напевно причиною всього, що сталося є відсутність дисципліни. Ніхто не відкидає геройство і заслужену повагу всіх тербатальонів. Але як так сталося, що з 800 чоловік залишилося 340 ? Чому ? Чия вина в цьому ?
Ось де треба розбиратися. Все решта, наслідки.
Семен,  так скромно каже, "по різним причинам." Що це за такі причини, які зривають військову операцію ?
Бо штурмували Іловайськ з силами втричі меншими ніж передбачалося. Чому ?
« Останнє редагування: Серпня 29, 2014, 06:29:08 18:29 від OlegSky »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #143 : Серпня 29, 2014, 06:32:09 18:32 »
Все таки, напевно причиною всього, що сталося є відсутність дисципліни. Ніхто не відкидає геройство і заслужену повагу всіх тербатальонів. Але як так сталося, що з 800 чоловік залишилося 340 ? Чому ? Чия вина в цьому ?
Ось де треба розбиратися. Все решта, наслідки.

їх не залишилось 340, їх 340 було,
причиною всьому є ...............
а наслідком частий прояв недовіри,
що призводить до зниження дисципліни, панікерства, боягузтва 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #144 : Серпня 29, 2014, 06:39:18 18:39 »
Все таки, напевно причиною всього, що сталося є відсутність дисципліни. Ніхто не відкидає геройство і заслужену повагу всіх тербатальонів. Але як так сталося, що з 800 чоловік залишилося 340 ? Чому ? Чия вина в цьому ?
Ось де треба розбиратися. Все решта, наслідки.

їх не залишилось 340, їх 340 було,
причиною всьому є ...............
а наслідком частий прояв недовіри,
що призводить до зниження дисципліни, панікерства, боягузтва

Ага  а колись потім знімуть фільм  "340 Спартанцівбатальйону Донбас"
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Про Семена
« Reply #145 : Серпня 29, 2014, 06:47:53 18:47 »
А друге -  НЕ ВАМ СУДИТИ  СЕМЕНЧЕНКА  !   нехай судять командири  АТО  його рангу .
Нехай Ярош засудить його  або ще хтось .
Судити не маю права, а от висловити свою думку - право маю, що й зробила ще на початку гілки.

А от як судить ініціативу Семеченка влаштувати "акцію" під МО людина, котра має на це повне право:

:large

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Про Семена
« Reply #146 : Серпня 29, 2014, 06:53:26 18:53 »
А друге -  НЕ ВАМ СУДИТИ  СЕМЕНЧЕНКА  !   нехай судять командири  АТО  його рангу .
Нехай Ярош засудить його  або ще хтось .
Судити не маю права, а от висловити свою думку - право маю, що й зробила ще на початку гілки.

А от як судить ініціативу Семеченка влаштувати "акцію" під МО людина, котра має на це повне право:

:large

Он судит не Семенченко, а провокаторов, которые подгадили акцию.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Про Семена
« Reply #147 : Серпня 29, 2014, 06:58:14 18:58 »
Он судит не Семенченко, а провокаторов, которые подгадили акцию.
Ага, теперь они провокаторы (целая тыща), и собрались не по призыву Семеченко идти свергать МО и спасать добровольческие батальоны.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #148 : Серпня 29, 2014, 07:01:06 19:01 »
А друге -  НЕ ВАМ СУДИТИ  СЕМЕНЧЕНКА  !   нехай судять командири  АТО  його рангу .
Нехай Ярош засудить його  або ще хтось .
Судити не маю права, а от висловити свою думку - право маю, що й зробила ще на початку гілки.

А от як судить ініціативу Семеченка влаштувати "акцію" під МО людина, котра має на це повне право:

:large

Дивно якось  читати  твої повідомлення
https://www.facebook.com/people/%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE-%D0%A0%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/100000741637295

заходи  і читай що він пише

Вчора на мітингу під Генштабом було повно переляканих агресивних мужиків, які кричали, що "не хочуть бути м'ясом, тому на фронт не підуть", але при цьому вимагали від генералів послати когось (когось іншого, не себе, звісно) у палаючий Іловайськ на допомогу батальонам. Огидне видовище. Алкосотні, розігнані з Майдану, нікуди не поділися - навпаки, навчилися виступати першими лавами у будь-якому тиловому протесті, і за ними не видно і не чути нормальних людей. Неприємний сюрприз. Гадаю, комбат Семенченко занадто довго перебував на фронті, й не в курсі тепер, наскільки сумно виглядає не лише кабінетна, але й вулична політика у столиці. Він кликав на допомогу людей, а поперед людей виліз триклятий алкомайдан.


дивно якось ви копіюєте тексти



І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Про Семена
« Reply #149 : Серпня 29, 2014, 07:10:17 19:10 »
server error
А хто міг вийти на штурм МО в той день коли росія масово завела свої війська по багатьох напрямках, окрім алкомайдану?

Не дивно що "вулична політика" опустилася...