Автор Тема: «Порошенко, или ты становишься лидером нации, или будет армагеддон», - активист  (Прочитано 8642 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
convex Вы не устали ещё? Не? Вам хоть покушать, попить подают? А то шо-то я за Вас переживать стала.

Не переживайте, у  мене за стінкою холодильник. "Высшая роскошь - это роскошь человеческого общения". Де хочу, там читаю-пишу. Я ж не обороняю в віртуалі Одесу і хатку на узбережжі.

Да ради Бога пишите себе на здоровье. Только смотрите не перетрудитесь. Оно того не стоит. Здоровье важнее.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так сколько у нас до выборов то осталось? А то я без успокоительных это не переживу? :)


угу...припарила вже ультралєвацька логіка деяких теоретиків
чегевара на чегеварі і чегеварою поганяє

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Свєргайте через Вибори.

Чуваки ! Тільки нікому. Добре? Особливо хуйлу не кажіть....Що Так роблять у всіх толкових країнах.

От і я про те ж. Є цивілізовані механізми. До чого ці всі стогони.

До речі, ще не факт, що людина яка щиро вболіває за Україну, прийме ті Закони що потрібно.
Побачимо що буде нова Рада приймати. І як новоспечені депутати пройдуть перевірку баблом, коли їм почнуть в чемоданах мільони заносити зі словами "Ось цей закон стопроцентно допоможе розвитку держави".



« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 11:38:10 23:38 від OlegSky »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Влада є

а) законодавча
б) виконавча


Яку свєргать будемо ?

Що за бінарна логіка - або свєргать, або лизать. Треба поетапно: зробить таку ВР, щоб Порох сказав "Я лучче сам піду". Але щоб доти правильні хлопці тримали кермо і були готові добре керувати, а то шофер може і на ходу вискочити. А як не буде мішать, то хай сидить в кутку і дивиться. Ми що, звірі якісь?

Які правильні хлопці ? Ти можеш сказати конкретно. Я проголосую за них якщо це нормальні. Але вже скажи толком про кого ти постійно говориш ?

Різні повинні бути, і багато. Чи ти думаєш, що це п'ятеро суперменів, що зараз ховаються разом в якомусь погребі? (і платять мені зарплату  :gigi:) У будь-якому випадку, це повинні бути:

1) націоналісти (наші, не узкіє)

2) прихильники публічного контролю над політикою і державною господаркою

3) не замазані корупцією і політпроституцією в минулому

4) не мають боятися жорстких дій і продуманої конфронтації з кацапами

Це не гарантія, але мінімальні вимоги.

А щодо конкретних варіантів на вибори - ще дивлюсь. Може, ПС, але не бачив всього їх списку.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Влада є

а) законодавча
б) виконавча


Яку свєргать будемо ?

Що за бінарна логіка - або свєргать, або лизать. Треба поетапно: зробить таку ВР, щоб Порох сказав "Я лучче сам піду". Але щоб доти правильні хлопці тримали кермо і були готові добре керувати, а то шофер може і на ходу вискочити. А як не буде мішать, то хай сидить в кутку і дивиться. Ми що, звірі якісь?

Які правильні хлопці ? Ти можеш сказати конкретно. Я проголосую за них якщо це нормальні. Але вже скажи толком про кого ти постійно говориш ?

Різні повинні бути, і багато. Чи ти думаєш, що це п'ятеро суперменів, що зараз ховаються разом в якомусь погребі? (і платять мені зарплату  :gigi:) У будь-якому випадку, це повинні бути:

1) націоналісти (наші, не узкіє)

2) прихильники публічного контролю над політикою і державною господаркою

3) не замазані корупцією і політпроституцією в минулому

4) не мають боятися жорстких дій і продуманої конфронтації з кацапами

Це не гарантія, але мінімальні вимоги.

А щодо конкретних варіантів на вибори - ще дивлюсь. Може, ПС, але не бачив всього їх списку.

Ще раз тут напишу
Побачимо як ці депутати пройдуть перевірку баблом, коли їм почнуть в чемоданах мільони носити.
І зі словами будуть такими "Цей закон саме те що потрібно для побудови сильної, незалежної України"
"Допоможіть мені з цим тендером і ми піднімемо обороноздатність держави" і т.д і т.п


« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 11:46:11 23:46 від OlegSky »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Мне кто-то может объяснить отчего вдруг резко начали раздаваться вопли про всякие Майданы, свержения и т.п. хрень? Неделю назад этого ещё нигде не звучало. Какая падла, не побоюсь этого слова, педалирует со всей дури эту тему?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Мне кто-то может объяснить отчего вдруг резко начали раздаваться вопли про всякие Майданы, свержения и т.п. хрень? Неделю назад этого ещё нигде не звучало. Какая падла, не побоюсь этого слова, педалирует со всей дури эту тему?

Есть такое, причем по всему нету. Заказ наверное поступил, а многие и рады подтянутся. "Думать не приучены" (с)
Охрану Порошенку надо усиливать. Могут подляну серьезную ему готовить.

Offline pseudomonas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
а, собственно, свергать кого собрались?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
а, собственно, свергать кого собрались?

Я так понимаю что нынешнего Президента.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Мне кто-то может объяснить отчего вдруг резко начали раздаваться вопли про всякие Майданы, свержения и т.п. хрень? Неделю назад этого ещё нигде не звучало. Какая падла, не побоюсь этого слова, педалирует со всей дури эту тему?

Де ви побачили про свєрженія? Для того, щоб за рік втратити владу, не обов'язково переворотів. Досить довести рейтинг до півпроцента.

Чому останній тиждень - це ж з 16-го числа неприємні вислови про себе Петя заробив сам - приниженням держави без пояснення народу, чи це дійсно потрібно, наглим способом гвалтування ВР і наплєвізмом на думку громади, зокрема, щодо особливо одіозних кадрів. Аж 25-го має бути перша за його каденцію відкрита прес-конференція.

Якщо порозумнішає, що малоймовірно, то має шанс.

Offline pseudomonas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127

Я так понимаю что нынешнего Президента.

я так и знал. свергать не президента надо. свергать надо всю ту шваль, что лезет в ВР. вот их и надо свергать. причем не в альтфатеры свергать, а...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Мне кто-то может объяснить отчего вдруг резко начали раздаваться вопли про всякие Майданы, свержения и т.п. хрень? Неделю назад этого ещё нигде не звучало. Какая падла, не побоюсь этого слова, педалирует со всей дури эту тему?

Де ви побачили про свєрженія? Для того, щоб за рік втратити владу, не обов'язково переворотів. Досить довести рейтинг до півпроцента.

Чому останній тиждень - це ж з 16-го числа неприємні вислови про себе Петя заробив сам - приниженням держави без пояснення народу, чи це дійсно потрібно, наглим способом гвалтування ВР і наплєвізмом на думку громади, зокрема, щодо особливо одіозних кадрів. Аж 25-го має бути перша за його каденцію відкрита прес-конференція.

Якщо порозумнішає, що малоймовірно, то має шанс.

Я вам скажу, що на таке кажуть американці "Якщо ти такий розумний, то чому ти не такий багатий"

Я думаю, що мало хто є розумнішим за Порошенка в Україні :lol:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Мне кто-то может объяснить отчего вдруг резко начали раздаваться вопли про всякие Майданы, свержения и т.п. хрень? Неделю назад этого ещё нигде не звучало. Какая падла, не побоюсь этого слова, педалирует со всей дури эту тему?

Де ви побачили про свєрженія? Для того, щоб за рік втратити владу, не обов'язково переворотів. Досить довести рейтинг до півпроцента.

Чому останній тиждень - це ж з 16-го числа неприємні вислови про себе Петя заробив сам - приниженням держави без пояснення народу, чи це дійсно потрібно, наглим способом гвалтування ВР і наплєвізмом на думку громади, зокрема, щодо особливо одіозних кадрів. Аж 25-го має бути перша за його каденцію відкрита прес-конференція.

Якщо порозумнішає, що малоймовірно, то має шанс.

Я вам скажу, що на таке кажуть американці "Якщо ти такий розумний, то чому ти не такий багатий"

Я думаю, що мало хто є розумнішим за Порошенка в Україні :lol:

Які розумні росіяни, що вибрали Путіна! Він там найбагатший, тому й найрозумніший. Хочете піти їх слідами?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
Для того, щоб за рік втратити владу, не обов'язково переворотів. Досить довести рейтинг до півпроцента.

Як відверто ...
От власне над цим тут в гілці і працюють заточені на мочилово ніки.

Юща згадали? Зжерли його саме так...
« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 11:56:42 23:56 від finli »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Які розумні росіяни, що вибрали Путіна! Він там найбагатший, тому й найрозумніший. Хочете піти їх слідами?

Я  на це відповім так : "Кожен народ має той уряд, якого він заслуговує." (с) Жозеф де Местр

Путін і розумний і багатий і для збереження Росії робить багато.

Це тим не менше не відкидає того що він Хуйло. І тому ми з ним воюємо.

І ще одне -  Порошенко значно розумніший чим Путін.
« Останнє редагування: Вересня 24, 2014, 12:00:55 00:00 від OlegSky »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Цитувати
Для того, щоб за рік втратити владу, не обов'язково переворотів. Досить довести рейтинг до півпроцента.

Як відверто ...
От власне над цим тут в гілці і працюють заточені на мочилово ніки.

Як казала моя бабця, "Що хто робить - робить сам собі".  Тільки Порох може довести себе до краху. Його попередникам - Ющу, Юльці і Янику - це вдалося.

Скинути президента через наїзди на нього на СУПі - це трохи довгий шлях. У мене нема стільки терпіння  :smiley14:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Які розумні росіяни, що вибрали Путіна! Він там найбагатший, тому й найрозумніший. Хочете піти їх слідами?

Я  на це відповім так : "Кожен народ має той уряд, якого він заслуговує." (с) Жозеф де Местр

Путін і розумний і багатий і для збереження Росії робить багато.

Це тим не менше не відкидає того що він Хуйло.

Треба ж, який хуйлофіл  :gigi:

Не варто розвивати у собі такі комплекси щодо чужого багатства. Воно є тільки ознакою здібностей до заробляння - добра якість, але не універсальна.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
Для того, щоб за рік втратити владу, не обов'язково переворотів. Досить довести рейтинг до півпроцента.

Як відверто ...
От власне над цим тут в гілці і працюють заточені на мочилово ніки.

Як казала моя бабця, "Що хто робить - робить сам собі".  Тільки Порох може довести себе до краху. Його попередникам - Ющу, Юльці і Янику - це вдалося.

Скинути президента через наїзди на нього на СУПі - це трохи довгий шлях. У мене нема стільки терпіння  :smiley14:

Та все у Вас є...Точите як шашель.  :gigi: 
Коли істерикою про "зраду"  , коли демагогією "за народ"
Але напрямок Ваших потуг чітко по темнику.


Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Цитувати
Для того, щоб за рік втратити владу, не обов'язково переворотів. Досить довести рейтинг до півпроцента.

Як відверто ...
От власне над цим тут в гілці і працюють заточені на мочилово ніки.

Юща згадали? Зжерли його саме так...

да аналогия прослеживается очень сильно. От жеш прошмандовка косатая. Никак не угомонится. И что печально судя по развернувшемуся мочилову бабки в неё влили конкретные.  И кто в лил тоже сомневаться не приходится.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Які розумні росіяни, що вибрали Путіна! Він там найбагатший, тому й найрозумніший. Хочете піти їх слідами?

Я  на це відповім так : "Кожен народ має той уряд, якого він заслуговує." (с) Жозеф де Местр

Путін і розумний і багатий і для збереження Росії робить багато.

Це тим не менше не відкидає того що він Хуйло.

Треба ж, який хуйлофіл  :gigi:

Не варто розвивати у собі такі комплекси щодо чужого багатства. Воно є тільки ознакою здібностей до заробляння - добра якість, але не універсальна.

Я реаліст.  Але  ти перейшов на особистості, і починаєш робити оціночні судження про мене. Тому. :Ignor:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Цитувати
Для того, щоб за рік втратити владу, не обов'язково переворотів. Досить довести рейтинг до півпроцента.

Як відверто ...
От власне над цим тут в гілці і працюють заточені на мочилово ніки.

Юща згадали? Зжерли його саме так...

да аналогия прослеживается очень сильно. От жеш прошмандовка косатая. Никак не угомонится. И что печально судя по развернувшемуся мочилову бабки в неё влили конкретные.  И кто в лил тоже сомневаться не приходится.

Та я ещё весной говорил что Хуйло через Медведчука будет финансировать только один политпроект в Украине - Батькивщину.  Молодец Сеня что с Турчом ушли, а то он сильно бы меня разочаровал.  :lol:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


Я реаліст.  Але  ти перейшов на особистості, і починаєш робити оціночні судження про мене. Тому. :Ignor:

И не только о Вас. Мне вон тоже прилетело

Цитувати
Цитата: convex від Сьогодні в 12:30:31 am


Не переживайте, у  мене за стінкою холодильник. "Высшая роскошь - это роскошь человеческого общения". Де хочу, там читаю-пишу. Я ж не обороняю в віртуалі Одесу і хатку на узбережжі.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Тю, який вінегрет! Один вражений до глибини тонкої душі моїм брутальним жартом, інший нічтоже сумняшеся пише мене у заробітчани, що підточують неньку-Україну, дама навіть знає, що це за юльчині гроші. Шекспірівські пристрасті...

Добре, всім борцям диванної сотні добраніч. Впевнений, у всіх вас гарні наміри, якими вистелена дорога в пекло і світле майбутнє.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А Пороха так просто захавати не дамо ....навіть  не надійтесь упирі  :smiley14:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757


Я реаліст.  Але  ти перейшов на особистості, і починаєш робити оціночні судження про мене. Тому. :Ignor:

И не только о Вас. Мне вон тоже прилетело

Цитувати
Цитата: convex від Сьогодні в 12:30:31 am


Не переживайте, у  мене за стінкою холодильник. "Высшая роскошь - это роскошь человеческого общения". Де хочу, там читаю-пишу. Я ж не обороняю в віртуалі Одесу і хатку на узбережжі.

Да уж. Я такое не приемлю. Глупо что-то обсуждать с людьми, которые говорят обо мне, а не по теме  спора.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Тю, який вінегрет! Один вражений до глибини тонкої душі моїм брутальним жартом, інший нічтоже сумняшеся пише мене у заробітчани, що підточують неньку-Україну, дама навіть знає, що це за юльчині гроші. Шекспірівські пристрасті...

Добре, всім борцям диванної сотні добраніч. Впевнений, у всіх вас гарні наміри, якими вистелена дорога в пекло і світле майбутнє.

Хм, человек оказывается с горящего танка постил, а мы ту так неуважительно к нему отнеслись
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline pseudomonas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
тонко однако. давайте хаять пороха. и вообще, "давайте спорить о вкусе устриц с теми кто их ел". можно еще юлю похаять. и авакова. но почему-то никто не хочет критиковать тренд о замыливании мозгов путем навязывания личности, как решения всех проблем в нашей стране. а личность ничего не решает. "если ты плюнешь на коллектив, он утрется. но если коллектив плюнет на тебя - ты утонешь". вот такую вот экстраполяцию вбить бы в головы тем, кто критикует личности.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Хотів вимикати, але ще відповім на

И не только о Вас. Мне вон тоже прилетело

Цитувати
Цитата: convex від Сьогодні в 12:30:31 am


Не переживайте, у  мене за стінкою холодильник. "Высшая роскошь - это роскошь человеческого общения". Де хочу, там читаю-пишу. Я ж не обороняю в віртуалі Одесу і хатку на узбережжі.

У мене просто є гіпотеза, що весь форум Ви пропускаєте через критерій "Як він подіє на дух бійців з ближньої погранзастави". Вони дійсно захищають Одесу і Вашу хатку, причому не розумію, як згадка про хатку Вас ображає - чи Ви це зрозуміли як натяк на шкурні інтереси? Типу, якби не жили на березі моря, то й не парилися б кацапами.

Звідси і бажання, щоб не було "нитиків і панікерів", і толерантність до Кванта - може, у нього на заставі є фани як у військового оглядача.

Я, звичайно, у цьому всьому можу помилятись і не чекаю на відповідь - це чисто Ваша приватна справа.

А тепер таки добраніч - роботу завтра ніхто не скасовував.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Я не голосовал за Порошенко. Я голосовал против всех. Уже на второй день я писал что у Порошенко будет самый короткий срок президентских полномочий. Порошенко просто из старой номенклатуры и по другому он не может. Он не стал опираться на Майдан. Он в него не верил. он его использовал. Он будет наказан за это.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


У мене просто є гіпотеза, що весь форум Ви пропускаєте через критерій "Як він подіє на дух бійців з ближньої погранзастави". Вони дійсно захищають Одесу і Вашу хатку, причому не розумію, як згадка про хатку Вас ображає - чи Ви це зрозуміли як натяк на шкурні інтереси? Типу, якби не жили на березі моря, то й не парилися б кацапами.

Звідси і бажання, щоб не було "нитиків і панікерів", і толерантність до Кванта - може, у нього на заставі є фани як у військового оглядача.

Я, звичайно, у цьому всьому можу помилятись і не чекаю на відповідь - це чисто Ваша приватна справа.

А тепер таки добраніч - роботу завтра ніхто не скасовував.

Эти действительно мое личное дело. И не является поводом для обсуждения на форумах, равно как и личные дела всех остальных участников этого ресурса. Вы же преступили черту приватности.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))