Автор Тема: «Порошенко, или ты становишься лидером нации, или будет армагеддон», - активист  (Прочитано 8555 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Оце вже жосткий стьоб. Нагадати вогнегасника? Віталю просто посилали найменше з "горинича", але про "веди нас!" і мови не було.

Значить, вас в цей момент на майдані не було. Я чув це особисто. Це було десь за день - два (точно вже не пригадаю) до початку Грушевського. Потім, коли народ зрозумів, що Кличко не з тих, то почалися вогнегасники і свист.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Фу, как же тут юлькой завоняло  в этой ветке. 
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
я дивуюсь, як тут намагаються протиставити одних осіб іншим...
проте персоналії не так вже і важливі, якщо все йде у потрібний бік...
майдан то перший етап та дзвоник лідеру...
якщо той за прикладом папєрєдніків щоки надуватиме, сваритиме "поганий нарід", бачитиме в усьому провину політичних конкурентів замість того, щоб робити свою роботу, то буде і революція...
зрештою, народ висловив довіру і використання цієї довіри не на покращення життя людей - це і є злочин...
необхідність законів з ненасильницького контролю влади, владою просто відкидаються з різних причин і це проблема тупої влади, аж ніяк не людей!


О це вже схоже на конкретику.То наведіть приклади відкинутих таких законів нинішньою владою.

вони не подаються!
це закони про імпічмент президента, про відкликання нардепів і т.і.
"нема більшості!" - казка на віки!

Коли ви говорите про "нинішню владу" ви маэте на увазы Верховну Раду, чи що ?
Хто не подає Закони ?

ніхто з тих, хто має право законодавчої ініціативи, з президентом включно!

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Так до суда справу довести треба, тут без прокурора ніяк. Так на кого міняти Ярему ?

Я не просто так дойобуюсь. Я просто веду до того, що державні інститути в Україні згнили настільки, що змінюючи одних на інших у більшості випадків попадеш на ще гіршого. І це ні за рік ні за два ніхто не змінить. Справжні людей в Україні
треба шукати, як алмази в купі гівна, особливо що стосується держчиновників.

Бо система, яка існує в Україні виносить наверх в основному суцільне сміття.

Щодо системи - це так банально очевидно, що ніхто і не сперечатиметься. А от висновки...

При Мохніцькому злодії не сідають. При Яремі теж не сідають, більше того, його заступник і друган спалився на обкраданні держави. Однак міняти Ярему не варто, бо "може бути ще гірше". Чим гірше?

Хтось знайде діамант у купі лайна. Далі що? Встромить його у наш держапарат на саму верхівку, минаючи щаблі? На якій підставі? І що цей діамант там досягне?

Нє, основне, чого я хочу - щоб чиновник боявся викриття. А ще більше він має боятися не реагувати на викриття свого підлеглого. Спалений має назавжди вилітати з обойми і радіти, якщо не сидить.

Оце і є "буря", яка мені потрібна і не потрібна Порохові.   

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
я дивуюсь, як тут намагаються протиставити одних осіб іншим...
проте персоналії не так вже і важливі, якщо все йде у потрібний бік...
майдан то перший етап та дзвоник лідеру...
якщо той за прикладом папєрєдніків щоки надуватиме, сваритиме "поганий нарід", бачитиме в усьому провину політичних конкурентів замість того, щоб робити свою роботу, то буде і революція...
зрештою, народ висловив довіру і використання цієї довіри не на покращення життя людей - це і є злочин...
необхідність законів з ненасильницького контролю влади, владою просто відкидаються з різних причин і це проблема тупої влади, аж ніяк не людей!


О це вже схоже на конкретику.То наведіть приклади відкинутих таких законів нинішньою владою.

вони не подаються!
це закони про імпічмент президента, про відкликання нардепів і т.і.
"нема більшості!" - казка на віки!


ще раз читайте про що я запитав.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


ніхто з тих, хто має право законодавчої ініціативи, з президентом включно!

А куда Президент должен подавать законы? В распущенную им раду? Или распущенная рада должна заниматься законотворчеством? так лучше пусть они дома сидят, а то такого натворят, что потом долго разгребать придется.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
я дивуюсь, як тут намагаються протиставити одних осіб іншим...
проте персоналії не так вже і важливі, якщо все йде у потрібний бік...
майдан то перший етап та дзвоник лідеру...
якщо той за прикладом папєрєдніків щоки надуватиме, сваритиме "поганий нарід", бачитиме в усьому провину політичних конкурентів замість того, щоб робити свою роботу, то буде і революція...
зрештою, народ висловив довіру і використання цієї довіри не на покращення життя людей - це і є злочин...
необхідність законів з ненасильницького контролю влади, владою просто відкидаються з різних причин і це проблема тупої влади, аж ніяк не людей!


О це вже схоже на конкретику.То наведіть приклади відкинутих таких законів нинішньою владою.

вони не подаються!
це закони про імпічмент президента, про відкликання нардепів і т.і.
"нема більшості!" - казка на віки!


ще раз читайте про що я запитав.

влада присутня...
необхідні закони приймаються і у розпущеній раді...
якщо ці закони не подаються, значить в них влада не зацікавлена...

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Convex, може ти знаєш ? Кого ставити замість Яреми ?

Знаю. Його заступників за списком. Призначати при посадці попередника. Після двох третій сам відмовиться, а доти когось путнього підберуть.

Розжовую: важливі не конкретні прізвища на заміну, бо найкращий персик, кинутий в лайно, скоро сам стане лайном. Важливий механізм контролю і відповідальності. Ніяких індульгенцій і гарантій, крім гарантій жорсткого грання за корупцію і халтуру.

Ха! А як ти оце зробиш ?

Я сам - ніяк. А разом пару сотень ворогів стабільності, радикалів і нацюків кого вкинуть у сміттєвий бак, когось обкурять покришками, а при потребі можуть і жорсткіше наполягти. Порох сам завдяки ударівцям від люстрації відмазався, але закон зупинити не зміг, тому такий метод впливу на законотворчість і виконавчу владу неминучий.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча


ніхто з тих, хто має право законодавчої ініціативи, з президентом включно!

А куда Президент должен подавать законы? В распущенную им раду? Или распущенная рада должна заниматься законотворчеством? так лучше пусть они дома сидят, а то такого натворят, что потом долго разгребать придется.

а в чому різниця? хіба за останній місяць до ради не подано жодного закону?
що заважало подати його до розпуску?
владі у різних формах від 3 до 7 місяців і за цей час можна було зробити багато...
і зроблено, але не на нашу користь...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Прикладів не наведено.

Наведена пустопорожня фігня, читай демагогія, про закони яких ще не існує.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012


ніхто з тих, хто має право законодавчої ініціативи, з президентом включно!

А куда Президент должен подавать законы? В распущенную им раду? Или распущенная рада должна заниматься законотворчеством? так лучше пусть они дома сидят, а то такого натворят, что потом долго разгребать придется.

Скільки раз ви говорили цю тезу? Про розподіл гілок. я припускаю років з 10ть, І? В чому кайф?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Прикладів не наведено.

Наведена пустопорожня фігня, читай демагогія, про закони яких ще не існує.

простих слів незрозуміло?
прийнято законів дофіга!
вони прийняті в інтересах влади?
чому серед них нема законів по ненасильницькому контролю влади?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Convex, може ти знаєш ? Кого ставити замість Яреми ?

Знаю. Його заступників за списком. Призначати при посадці попередника. Після двох третій сам відмовиться, а доти когось путнього підберуть.

Розжовую: важливі не конкретні прізвища на заміну, бо найкращий персик, кинутий в лайно, скоро сам стане лайном. Важливий механізм контролю і відповідальності. Ніяких індульгенцій і гарантій, крім гарантій жорсткого грання за корупцію і халтуру.

Ха! А як ти оце зробиш ?

Я сам - ніяк. А разом пару сотень ворогів стабільності, радикалів і нацюків кого вкинуть у сміттєвий бак, когось обкурять покришками, а при потребі можуть і жорсткіше наполягти. Порох сам завдяки ударівцям від люстрації відмазався, але закон зупинити не зміг, тому такий метод впливу на законотворчість і виконавчу владу неминучий.

Ну проти цього я нічого не маю. Я до речі не роблю ніяких висновків. Я вважаю, що треба вивчати досвід інших країн, які боролися з корупцією, бо звичайно добре запхати якогось козла в мусорник, але так систему не зміниш.
Вони просто стануть обережніші. :lol:

І я вважаю, що Пороха не міняти треба, а наполегливо доносити до нього думку, що народ хоче дій, але дій саме від нього,а не його відставки. Бо толку з тої відставки. Візьміть список, тих хто балотувався і скажіть хто з них був би кращим.
Кличко, Ляшко, Тимошенко ? Хто там дальше по рейтингу.
« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 11:05:02 23:05 від OlegSky »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
зі: якщо це комерціалізаця - то це не єдиний шлях, імхо.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
ось перелік законів, знайдіть там періоди бездіяльності, окрім канікул:

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/main/tt1001

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Подавайте .В чому справа?

Вам влада  не дає задіявши ваших депутатів у Раді подати закон на розгляд?



Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Ось рейтинг  по виборах:


№   Кандидат   Голосов, чел.   Голосов, %
1   Порошенко, Пётр Алексеевич   9 856 911   54,70 %
2   Тимошенко, Юлия Владимировна   2 309 812   12,81 %
3   Ляшко, Олег Валерьевич   1 500 349   8,32 %
4   Гриценко, Анатолий Степанович   989 028   5,48 %
5   Тигипко, Сергей Леонидович   943 451   5,23 %
6   Добкин, Михаил Маркович   546 138   3,03 %
7   Рабинович, Вадим Зиновьевич   406 369   2,25 %
8   Богомолец, Ольга Вадимовна   345 386   1,90 %
9   Симоненко, Пётр Николаевич   272 858   1,51 %
10   Тягнибок, Олег Ярославович   210 504   1,16 %
11   Ярош, Дмитрий Анатольевич   127 818   0,70 %
12   Гриненко, Андрей Валериевич   73 277   0,40 %
13   Коновалюк, Валерий Ильич   69 569   0,38 %
14   Бойко, Юрий Анатольевич   35 927   0,19 %
15   Маломуж, Николай Григорьевич   24 040   0,13 %
16   Кузьмин, Ренат Равельевич   18 689   0,10 %
17   Куйбида, Василий Степанович   12 392   0,06 %
18   Клименко, Александр Иванович   10 545   0,05 %
19   Цушко, Василий Петрович   10 440   0,05 %
20   Саранов, Владимир Георгиевич   6 239   0,03 %
21   Шкиряк, Зорян Несторович   5 021   0,02 %

Хто на вашу думку повинен бути замість Порошенка ? Хто би зробив все за цей період краще ?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Ну проти цього я нічого не маю. Я до речі не роблю ніяких висновків. Я вважаю, що треба вивчати досвід інших країн, які боролися з корупцією, бо звичайно добре запхати якогось козла в мусорник, але так систему не зміниш.
Вони просто стануть обережніші. :lol:
І це незле. Нехай Гелетей стоїть перед вибором: ветерани АТО запхають в смітник його, Муженка чи Литвина. І ніяка охорона не рипнеться стріляти по героях. Чиновне бидло не повинне думати, що зазирання в очі шефу - гарантія посади.

Цитувати
І я вважаю, що Пороха не міняти треба, а наполегливо доносити до нього думку, що народ хоче дій, але дій саме від нього,а не його відставки. Бо толку з тої відставки. Візьміть список, тих хто балотувався і скажіть хто з них був би кращим.
Кличко, Ляшко, Тимошенко ? Хто там дальше по рейтингу.
Та і я б з радістю, але Порох що, дитина мала і не розуміє? Він сформований цинічний професійний політик і знає, як хоче жити.

Як відверто казав один мєнт: "Якщо я буду служити народу, то я буду рабом. А я рабом не буду."

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Влада є

а) законодавча
б) виконавча


Яку свєргать будемо ?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Янучара узурпував владу...тому був скинутий .Скинутий ЯК ЗЛОЧИНЕЦЬ, А НЕ ЯК ПРЕЗИДЕНТ.


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Влада є

а) законодавча
б) виконавча


Яку свєргать будемо ?

 Я там список найближчих претендентів на Президента навів, хай народ хоть тут на сайті напише
хто з них краще Пороха, а ми обсудимо. А законодавчу вроді уже свєргли . Вибори ж.

Бо я міняти Пороха на Юльку чи Ляшка категорично проти. Якщо потрібно, то можу обгрунтувати чому .
« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 11:20:03 23:20 від OlegSky »

Offline pseudomonas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127

 Я там список найближчих претендентів на Президента навів, хай народ хоть тут на сайті напише
хто з них краще Пороха, а ми обсудимо. А законодавчу вроді уже свєргли . Вибори ж.

Бо я міняти Пороха на Юльку чи Ляшка категорично проти. Якщо потрібно, то можу обгрунтувати чому .

Кто из них лучше Пороха? любой.
не президент решает, но народ. президент только "легализирует" решение народа. когда ныне действующий президент это осознает, чаши весов сместятся в другую сторону.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Влада є

а) законодавча
б) виконавча


Яку свєргать будемо ?

Що за бінарна логіка - або свєргать, або лизать. Треба поетапно: зробить таку ВР, щоб Порох сказав "Я лучче сам піду". Але щоб доти правильні хлопці тримали кермо і були готові добре керувати, а то шофер може і на ходу вискочити. А як не буде мішать, то хай сидить в кутку і дивиться. Ми що, звірі якісь?

« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 11:25:21 23:25 від convex »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
convex Вы не устали ещё? Не? Вам хоть покушать, попить подают? А то шо-то я за Вас переживать стала.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
А законодавчу вроді уже свєргли . Вибори ж.

От Вам одним словом описаний мануал правильного свєржєнія і другої гілки.


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Влада є

а) законодавча
б) виконавча


Яку свєргать будемо ?

Що за бінарна логіка - або свєргать, або лизать. Треба поетапно: зробить таку ВР, щоб Порох сказав "Я лучче сам піду". Але щоб доти правильні хлопці тримали кермо і були готові добре керувати, а то шофер може і на ходу вискочити. А як не буде мішать, то хай сидить в кутку і дивиться. Ми що, звірі якісь?

Які правильні хлопці ? Ти можеш сказати конкретно. Я проголосую за них якщо це нормальні. Але вже скажи толком про кого ти постійно говориш ?

 І чого має йти Порох ? Типу бо Раді будуть кращі ніж він. Та ти гуморист. :lol: По тому що я бачу в нас в Раді
ще той цирк збирається.
« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 11:33:47 23:33 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

 Я там список найближчих претендентів на Президента навів, хай народ хоть тут на сайті напише
хто з них краще Пороха, а ми обсудимо. А законодавчу вроді уже свєргли . Вибори ж.

Бо я міняти Пороха на Юльку чи Ляшка категорично проти. Якщо потрібно, то можу обгрунтувати чому .

Кто из них лучше Пороха? любой.
не президент решает, но народ. президент только "легализирует" решение народа. когда ныне действующий президент это осознает, чаши весов сместятся в другую сторону.

Брєд.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Так сколько у нас до выборов то осталось? А то я без успокоительных это не переживу? :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
convex Вы не устали ещё? Не? Вам хоть покушать, попить подают? А то шо-то я за Вас переживать стала.

Не переживайте, у  мене за стінкою холодильник. "Высшая роскошь - это роскошь человеческого общения". Де хочу, там читаю-пишу. Я ж не обороняю в віртуалі Одесу і хатку на узбережжі.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Свєргайте через Вибори.

Чуваки ! Тільки нікому. Добре? Особливо хуйлу не кажіть....Що Так роблять у всіх толкових країнах.