Автор Тема: «Порошенко, или ты становишься лидером нации, или будет армагеддон», - активист  (Прочитано 8617 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Блін, щось мені це все нагадує... "Пусть скорєє грянєт буря"(с)... На чий млин льємо воду, люди? Ви реально сподіваєтесь, що справжня "хунта" швидко наведе лад в країні?
 Треба міняти психологію звичайних людей - от в чому основна проблема. Сьогодні довелось стати свідком діалогу між нормальними, не ватними, досить освіченими людьми. Мова про кого обирати в одному з пригородних районів  Києва. Головний аргумент - та  той багато говорить, але він нічого не робить, буду голосувати за умовно Петренка.
 "Так він же відомий хабарник, корупціонер!" Відповідь "Ну і що, зате він багато зробив для міста, сам крав, але й робить багато!" Отакоє от...

Успокойтесь. Выборы. Вот и течет юльковско-медведчуковское дерьмо по трубам на все информ ресурсы.

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Успокойтесь. Выборы. Вот и течет юльковско-медведчуковское дерьмо по трубам на все информ ресурсы.
Та за останні місяці стільки вже довелось хвилюватись, що якось вже і не хвилюється.  :smilie1: А от "за дєржаву обідно"(с)
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Правило усталого ветерана "Не ломается - не трогай!" добре для халявщиків-сисадмінів і жеківських сантехніків. Для пасажирів корабля, у якому мотор барахлить і днище протікає, цей варіант не годиться. Люди, ви дійсно вірите, що необхідність аварійно все виправляти - це "блажь"? Що, сховавши голову в пісок, ми уникаємо бурі? Що заміна окремих злодіїв нагорі під тиском мас - це страшніше збурення, ніж обвал держави, яку ці злодії прогризли, як короїди?

Реформи знизу - це романтична казочка для дурнуватих народників. Держава реформується згори, коли є рушійне пасіонарне ядро. Чекати, коли народ сам перевиховається в межах існуючої системи - це те саме, що зразу здатися Хуйлу.
Зараз Петя не дає відкритися клапану безпеки. Мабуть, хоче, щоб котел розірвало. 

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
А це Яневський:

Цитувати
Про диванних стратегів. Що правда - то не гріх.

...

Про ціну гри за своїми правилами. Шанси на успіх у грі мають лише ті, у кого на руках є добрі карти, розуміння правил та відчуття духу тої гри. Ну і вдача. Наразі у Президента, як і в Україні в цілому, немає ані першого, ані другого, ані третього. Є лише громадський сектор і армія. Саме вони є нашою гордістю, надією, теперішнім та майбутнім, точками докладання всіх можливих і потрібних зусиль.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Правило усталого ветерана "Не ломается - не трогай!" добре для халявщиків-сисадмінів і жеківських сантехніків. Для пасажирів корабля, у якому мотор барахлить і днище протікає, цей варіант не годиться. Люди, ви дійсно вірите, що необхідність аварійно все виправляти - це "блажь"? Що, сховавши голову в пісок, ми уникаємо бурі? Що заміна окремих злодіїв нагорі під тиском мас - це страшніше збурення, ніж обвал держави, яку ці злодії прогризли, як короїди?

Реформи знизу - це романтична казочка для дурнуватих народників. Держава реформується згори, коли є рушійне пасіонарне ядро. Чекати, коли народ сам перевиховається в межах існуючої системи - це те саме, що зразу здатися Хуйлу.
Зараз Петя не дає відкритися клапану безпеки. Мабуть, хоче, щоб котел розірвало.
Абсолютно логічно. Саме так і було в 17-му році. Група пасіонарних, яка мішала з гівном "народників", взяла владу і наджорстокими методами її втримала і почала кроїти ту державу під своє розуміння справедливого світу. І років через 50 настало більш-менш спокійне життя. Теж варіант. Для тих, у кого є такий запас часу.

З іншого боку, ніхто не знає, яка б була Росія при еволюційному розвитку. Чогось мені здається, що було б не гірше ніж зараз на заході.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Правило усталого ветерана "Не ломается - не трогай!" добре для халявщиків-сисадмінів і жеківських сантехніків. Для пасажирів корабля, у якому мотор барахлить і днище протікає, цей варіант не годиться. Люди, ви дійсно вірите, що необхідність аварійно все виправляти - це "блажь"? Що, сховавши голову в пісок, ми уникаємо бурі? Що заміна окремих злодіїв нагорі під тиском мас - це страшніше збурення, ніж обвал держави, яку ці злодії прогризли, як короїди?

Реформи знизу - це романтична казочка для дурнуватих народників. Держава реформується згори, коли є рушійне пасіонарне ядро. Чекати, коли народ сам перевиховається в межах існуючої системи - це те саме, що зразу здатися Хуйлу.
Зараз Петя не дає відкритися клапану безпеки. Мабуть, хоче, щоб котел розірвало.
Абсолютно логічно. Саме так і було в 17-му році. Група пасіонарних, яка мішала з гівном "народників", взяла владу і наджорстокими методами її втримала і почала кроїти ту державу під своє розуміння справедливого світу. І років через 50 настало більш-менш спокійне життя. Теж варіант. Для тих, у кого є такий запас часу.

З іншого боку, ніхто не знає, яка б була Росія при еволюційному розвитку. Чогось мені здається, що було б не гірше ніж зараз на заході.

Ми звикли, що пасіонарні - це конче ліваки-фашисти-фанатики, типу якобінців, д'Аннунціо або червоних кхмерів, а все передове взялося з еволюції - гівно (тут я не конче маю на увазі діючого президента) бродило-бродило, і вибродило цілюще мумійо. Нічого подібного, батьки-засновники США, маршалек Пілсудський або Лі Куан Ю - теж до дідька пасіонарні хлопаки і водночас засновники і менеджери успішних проектів. Якраз вони дали поштовхи, які запустили правильну еволюцію.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
батьки-засновники США, маршалек Пілсудський або Лі Куан Ю
Всі ці державні діячі робили свої реформі при майже повній підтримці народу, і були  відомими авторитетними лідерами вже до того, як прийшли до влади. І саме тому прийшли до влади, що мали неабиякий авторитет, а не навпаки, спочатку отримали владу і потім стали лідерами.
Так що, порівняння не зовсім коректне. Назвіть такого лідера у нас?
Якщо з"явиться, народ його нутром відчує.
Згадайте, як на майдані всі кричали: "Віталій веди нас!" і уявіть Кличка зараз на місті Пороха...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Цитувати
батьки-засновники США, маршалек Пілсудський або Лі Куан Ю
Всі ці державні діячі робили свої реформі при майже повній підтримці народу,
Чєво? Пілсудський неперервно конфронтував з Дмовським і його польскими фашистами. США  пройшли через війну за незалежність з лоялістами. Лі Куан Ю взагалі вигрібав з повної дупи, коли Малайзія їх викинула. Підтримка настала потім, коли вони поставили все на карту і виграли. А Порох, навпаки, має більшість у першому турі і карт-бланш настільки, що Крілик, формально не нижчий, не ризикує дуже впиратись. І що? З цим золотим запасом Пєця бадьоро крокує в дупу, бо не робить нічого, що ускладнить його особистий комфорт або знизить вплив.
 
Цитувати
Так що, порівняння не зовсім коректне. Назвіть такого лідера у нас?
Якщо з"явиться, народ його нутром відчує.
 
Так ви ж обурюватиметесь, що Пеця легітимний, еволюційний і має посвідчення від ЦВК. Який іще інший лідер?

Цитувати
Згадайте, як на майдані всі кричали: "Віталій веди нас!" і уявіть Кличка зараз на місті Пороха...

Оце вже жосткий стьоб. Нагадати вогнегасника? Віталю просто посилали найменше з "горинича", але про "веди нас!" і мови не було.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Неможливо нічого зробити в розділеній країні. США для руху вперед була потрібна громадянська війна. Тільки сьогодні вирішивши проблеми з Кримом і Лугандоном українці отримали шанс починати справді будувати державу в біль-менш однорідному суспільстві.

І нема чого піднімати бурю. Треба йти еволюційним шляхом.
« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 10:18:20 22:18 від OlegSky »

Offline KingSolomon

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Не, мало у нас проблем! Вот выборы как раз то чего не хватало стране для полного "набора"

а)Не того вибралі(с)
в) Ющенко Порошенко нас сліл(с)
с)Оні всє одінаковиє(с)

Зі. граблі чекають твердолобих

твои грабли стояли когда ты за шоколадного голосовал. Хотя впрочем для тебя штабного это не грабли , а отрабатывание штабного заказа

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Не, мало у нас проблем! Вот выборы как раз то чего не хватало стране для полного "набора"

а)Не того вибралі(с)
в) Ющенко Порошенко нас сліл(с)
с)Оні всє одінаковиє(с)

Зі. граблі чекають твердолобих

твои грабли стояли когда ты за шоколадного голосовал. Хотя впрочем для тебя штабного это не грабли , а отрабатывание штабного заказа

А ти не штабний ? :lol:

Давайте по суті, а то ці наїзди на СУПерів якась хуйня.

Чудак пише, що Петру треба когось поасадити. Є пропозиції ? Але з доказаними злочинами, або хоча б з обгрунтованими підозрами ? Ну там з журналістським розслідуавнням, хоча б .

Але зауважте, що судити має прокурор, а не Президент.  От наприклад, кого посадив свободівець Мохніцький ?

Бо так виглядає, що пиздіти всі можуть, але не більше.

А от назвіть мені прізвище, хоча б одного чесного прокурора. Хто знає таких ?

Convex, може ти знаєш ? Кого ставити замість Яреми ?
« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 10:30:49 22:30 від OlegSky »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012

Offline KingSolomon

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Не, мало у нас проблем! Вот выборы как раз то чего не хватало стране для полного "набора"

а)Не того вибралі(с)
в) Ющенко Порошенко нас сліл(с)
с)Оні всє одінаковиє(с)

Зі. граблі чекають твердолобих

твои грабли стояли когда ты за шоколадного голосовал. Хотя впрочем для тебя штабного это не грабли , а отрабатывание штабного заказа

А ти не штабний ? :lol:

Давайте по суті, а то ці наїзди на СУПерів якась хуйня.

Чудак пише, що Петру треба когось поасадити. Є пропозиції ? Але з доказаними злочинами, або хоча б з обгурнованими підозрами ? Ну там з журналістським розлсідувнням .

Але зауваже, що судити має прокурор.  От наприкла, кого посадив свободівець Мохніцький ?

Меня за... бали наезды насчета штабного. Хочешь встретимся и ты убедишься что я не штабной?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Не, мало у нас проблем! Вот выборы как раз то чего не хватало стране для полного "набора"

а)Не того вибралі(с)
в) Ющенко Порошенко нас сліл(с)
с)Оні всє одінаковиє(с)

Зі. граблі чекають твердолобих

твои грабли стояли когда ты за шоколадного голосовал. Хотя впрочем для тебя штабного это не грабли , а отрабатывание штабного заказа

А ти не штабний ? :lol:

Давайте по суті, а то ці наїзди на СУПерів якась хуйня.

Чудак пише, що Петру треба когось поасадити. Є пропозиції ? Але з доказаними злочинами, або хоча б з обгурнованими підозрами ? Ну там з журналістським розлсідувнням .

Але зауваже, що судити має прокурор.  От наприкла, кого посадив свободівець Мохніцький ?

Меня за... бали наезды насчета штабного. Хочешь встретимся и ты убедишься что я не штабной?

Нет. Не штабной ну и хорошо. Ти мене не цікавиш.

Ще раз, хто знає прізвище людини, на яку потрібно замінити Ярему ?


Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012

Вот я хочу спросить Порошенко, неужели он думает, что ради этого народ стоял и умирал на Майдане, ради этого гибнут на Востоке добровольцы, теряют здоровье волонтеры...


Нет, блять, это все ради юлю-в-премьеры  :smilie9: знакомый порчерк.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


Меня за... бали наезды насчета штабного. Хочешь встретимся и ты убедишься что я не штабной?

Не думаю что кому-то будет в реале интересно встречаться со штабной юльковской особью.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Вот я хочу спросить Порошенко, неужели он думает, что ради этого народ стоял и умирал на Майдане, ради этого гибнут на Востоке добровольцы, теряют здоровье волонтеры...


Нет, блять, это все ради юлю-в-премьеры  :smilie9: знакомый порчерк.

Самое интересное что все берутся вещать от имени народа, а на простой вопрос на кого менять Ярему ответа дать не могут.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Чудак пише, що Петру треба когось поасадити. Є пропозиції ? Але з доказаними злочинами, або хоча б з обгурнованими підозрами ? Ну там з журналістським розлсідувнням.
Нє, Петру треба у критичних випадках припильнувати, щоб Петро Литвин, заступник Яреми чи друган Гелетея з братом у ДНР не втекли і не відкупилися, а чемно ходили до слідчого, а потім суддя не забував, що бувають дисциплінарні покарання. Громадськість допоможе.   

Цитувати
Але зауваже, що судити має прокурор.  От наприкла, кого посадив свободівець Мохніцький ?

Тю, це ж сталінізм - коли прокурор судить. Вишинський в гробу потирає руки. Навіть у пізньому совку прокурор формально підтримував державне звинувачення, плюс прокуратура проводила слідство. А судити у цивілізованому світі має суддя.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Чудак пише, що Петру треба когось поасадити. Є пропозиції ? Але з доказаними злочинами, або хоча б з обгурнованими підозрами ? Ну там з журналістським розлсідувнням.
Нє, Петру треба у критичних випадках припильнувати, щоб Петро Литвин, заступник Яреми чи друган Гелетея з братом у ДНР не втекли і не відкупилися, а чемно ходили до слідчого, а потім суддя не забував, що бувають дисциплінарні покарання. Громадськість допоможе.   

Цитувати
Але зауваже, що судити має прокурор.  От наприкла, кого посадив свободівець Мохніцький ?

Тю, це ж сталінізм - коли прокурор судить. Вишинський в гробу потирає руки. Навіть у пізньому совку прокурор формально підтримував державне звинувачення, плюс прокуратура проводила слідство. А судити у цивілізованому світі має суддя.

Так до суда справу довести треба, тут без прокурора ніяк. Так на кого міняти Ярему ?

Я не просто так дойобуюсь. Я просто веду до того, що державні інститути в Україні згнили настільки, що змінюючи одних на інших у більшості випадків попадеш на ще гіршого. І це ні за рік ні за два ніхто не змінить. Справжні людей в Україні
треба шукати, як алмази в купі гівна, особливо що стосується держчиновників.

Бо система, яка існує в Україні виносить наверх в основному суцільне сміття.


« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 10:40:00 22:40 від OlegSky »

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
я дивуюсь, як тут намагаються протиставити одних осіб іншим...
проте персоналії не так вже і важливі, якщо все йде у потрібний бік...
майдан то перший етап та дзвоник лідеру...
якщо той за прикладом папєрєдніків щоки надуватиме, сваритиме "поганий нарід", бачитиме в усьому провину політичних конкурентів замість того, щоб робити свою роботу, то буде і революція...
зрештою, народ висловив довіру і використання цієї довіри не на покращення життя людей - це і є злочин...
необхідність законів з ненасильницького контролю влади, владою просто відкидаються з різних причин і це проблема тупої влади, аж ніяк не людей!

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012

Вот я хочу спросить Порошенко, неужели он думает, что ради этого народ стоял и умирал на Майдане, ради этого гибнут на Востоке добровольцы, теряют здоровье волонтеры...


Нет, блять, это все ради юлю-в-премьеры  :smilie9: знакомый порчерк.

Самое интересное что все берутся вещать от имени народа*, а на простой вопрос на кого менять Ярему ответа дать не могут.

Це не цікавао. Це банальна маніпуляція. ми ж маємо к цьому звикнути давно. Якщо ні - постійно матиметемо такі "інтереснінки" і "несподіванки".

*Це  - 100%- на маніпуляція. Хто і може де юре і де факто  -це порох. Інші - просто маніпулятори які зжирають ваш час. це єдина їх задача. тролінг і спам.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


Нет. Не штабной ну и хорошо. Ти мене не цікавиш.

Ще раз, хто знає прізвище людини, на яку потрібно замінити Ярему ?

та штабной он как и парочка других тут. Я как-то в реале встречалась Дидусем. Очень славно посидели. Можно подумать от этого он перестал быть штабным юльком
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Convex, може ти знаєш ? Кого ставити замість Яреми ?

Знаю. Його заступників за списком. Призначати при посадці попередника. Після двох третій сам відмовиться, а доти когось путнього підберуть.

Розжовую: важливі не конкретні прізвища на заміну, бо найкращий персик, кинутий в лайно, скоро сам стане лайном. Важливий механізм контролю і відповідальності. Ніяких індульгенцій і гарантій, крім гарантій жорсткого грання за корупцію і халтуру.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча

Вот я хочу спросить Порошенко, неужели он думает, что ради этого народ стоял и умирал на Майдане, ради этого гибнут на Востоке добровольцы, теряют здоровье волонтеры...


Нет, блять, это все ради юлю-в-премьеры  :smilie9: знакомый порчерк.

йо... який в людини широкий світогляд!
юля-Петя і картина світу є довершеною!

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Самое интересное что все берутся вещать от имени народа, а на просто вопрос на кого менять Ярему ответа дать не могут.
Так отож. Був свободівець Мохницький і шо? До момента, поки Петро Ярему призначив було більше двох місяців. Доречі, майдан до Яреми відносився досить позитивно, нє?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Convex, може ти знаєш ? Кого ставити замість Яреми ?

Знаю. Його заступників за списком. Призначати при посадці попередника. Після двох третій сам відмовиться, а доти когось путнього підберуть.

Розжовую: важливі не конкретні прізвища на заміну, бо найкращий персик, кинутий в лайно, скоро сам стане лайном. Важливий механізм контролю і відповідальності. Ніяких індульгенцій і гарантій, крім гарантій жорсткого грання за корупцію і халтуру.

Ха! А як ти оце зробиш ?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
я дивуюсь, як тут намагаються протиставити одних осіб іншим...
проте персоналії не так вже і важливі, якщо все йде у потрібний бік...
майдан то перший етап та дзвоник лідеру...
якщо той за прикладом папєрєдніків щоки надуватиме, сваритиме "поганий нарід", бачитиме в усьому провину політичних конкурентів замість того, щоб робити свою роботу, то буде і революція...
зрештою, народ висловив довіру і використання цієї довіри не на покращення життя людей - це і є злочин...
необхідність законів з ненасильницького контролю влади, владою просто відкидаються з різних причин і це проблема тупої влади, аж ніяк не людей!


О це вже схоже на конкретику.То наведіть приклади відкинутих таких законів нинішньою владою.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757


Нет. Не штабной ну и хорошо. Ти мене не цікавиш.

Ще раз, хто знає прізвище людини, на яку потрібно замінити Ярему ?

та штабной он как и парочка других тут. Я как-то в реале встречалась Дидусем. Очень славно посидели. Можно подумать от этого он перестал быть штабным юльком

Та я знаю. Я ему просто написал чтобы он finli не трогал. Мне не нравятся разборки между никами. Это глупо.

« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 10:46:14 22:46 від OlegSky »

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
я дивуюсь, як тут намагаються протиставити одних осіб іншим...
проте персоналії не так вже і важливі, якщо все йде у потрібний бік...
майдан то перший етап та дзвоник лідеру...
якщо той за прикладом папєрєдніків щоки надуватиме, сваритиме "поганий нарід", бачитиме в усьому провину політичних конкурентів замість того, щоб робити свою роботу, то буде і революція...
зрештою, народ висловив довіру і використання цієї довіри не на покращення життя людей - це і є злочин...
необхідність законів з ненасильницького контролю влади, владою просто відкидаються з різних причин і це проблема тупої влади, аж ніяк не людей!


О це вже схоже на конкретику.То наведіть приклади відкинутих таких законів нинішньою владою.

вони не подаються!
це закони про імпічмент президента, про відкликання нардепів і т.і.
"нема більшості!" - казка на віки!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
я дивуюсь, як тут намагаються протиставити одних осіб іншим...
проте персоналії не так вже і важливі, якщо все йде у потрібний бік...
майдан то перший етап та дзвоник лідеру...
якщо той за прикладом папєрєдніків щоки надуватиме, сваритиме "поганий нарід", бачитиме в усьому провину політичних конкурентів замість того, щоб робити свою роботу, то буде і революція...
зрештою, народ висловив довіру і використання цієї довіри не на покращення життя людей - це і є злочин...
необхідність законів з ненасильницького контролю влади, владою просто відкидаються з різних причин і це проблема тупої влади, аж ніяк не людей!


О це вже схоже на конкретику.То наведіть приклади відкинутих таких законів нинішньою владою.

вони не подаються!
це закони про імпічмент президента, про відкликання нардепів і т.і.
"нема більшості!" - казка на віки!

Коли ви говорите про "нинішню владу" ви маєте на увазі Верховну Раду, чи що ?
Хто не подає Закони ?