Автор Тема: «Порошенко, или ты становишься лидером нации, или будет армагеддон», - активист  (Прочитано 8668 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Не нужен нам пока Майдан, он нужен кремлю.

лояльні корупціонери та олігархи - наше фсьо!
хто проти - агент хуйла!

Иди на ФУПе клоунадой занимайся.

найкращі клоуни це члени сект чергової священної дупи!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Я одного ни пойму, че мне сепары постоянно толдычат что скоро будет опять майдан. Своей головы у них нет это 100%, значит объявили по ихнему радио а их радио говорит из кремля и прогнозы их частенько сбывались. Из последнего что не сбылось это поход на Харьков и Одессу, но это пока никто не отменял.

Вони ще з якоюсь "реституцією" носилися, як дурні з писаною торбою, але "не клюнуло".  :smiley14:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Хуй буде, а не Майдан. Галичанам Порох подобається, і в більшості своїй срали вони на Донбас і хочуть припинення війни.

Тому всім дякуємо, всі вільні. Без західянків та киян ніякий Майдан в України НЕМОЖЛИВИЙ :lol:

Скільки би юльки не дьоргалися. Буде великий пук а не Майдан.


Чупс

  • Гість
Хуй буде, а не Майдан. Галичанам Порох подобається, і в більшості своїй срали вони на Донбас і хочуть припинення війни.

Тому всім дякуємо, всі вільні. Без західянків та киян ніякий Майдан в України НЕМОЖЛИВИЙ :lol:

Скільки би юльки не дьоргалися. Буде великий пук а не Майдан.

От бува коли хтось щось скаже - і нічого додати.

Бублікоїди сподіваються на якийсь там майдан без Заходу... ну, телепні, їй-бо.


Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Не нужен нам пока Майдан, он нужен кремлю.

лояльні корупціонери та олігархи - наше фсьо!
хто проти - агент хуйла!
Ну сделал ты майдан, сверг Пороха, дальше что? Кем менять действующую систему, кто это будет делать, кто и что придет ей на смену?

Ок
давайте розділяти етапи:
- майдан, як висловлення незадоволення діями влади
- майдан, як боротьба проти влади
- майдан, як інструмент зміни влади
так от, переходити до останнього етапу не маючи реального плану - тупо та безперспективно, а перші два етапи є достатньо важливими самі по собі...
« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 07:23:31 19:23 від MakYury »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Не нужен нам пока Майдан, он нужен кремлю.

лояльні корупціонери та олігархи - наше фсьо!
хто проти - агент хуйла!
Ну сделал ты майдан, сверг Пороха, дальше что? Кем менять действующую систему, кто это будет делать, кто и что придет ей на смену?

Ок
давайте розділяти етапи:
- майдан, як висловлення незадоволення діями влади
- майдан, як боротьби проти влади
- майдан, як інструмент зміни влади
так от, переходити до останнього етапу не маючи реального плану - тупо та безперспективно, а перші два етапи є достатньо важливими самі по собі...

Демагогія.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Не нужен нам пока Майдан, он нужен кремлю.

лояльні корупціонери та олігархи - наше фсьо!
хто проти - агент хуйла!
Ну сделал ты майдан, сверг Пороха, дальше что? Кем менять действующую систему, кто это будет делать, кто и что придет ей на смену?

Ок
давайте розділяти етапи:
- майдан, як висловлення незадоволення діями влади
- майдан, як боротьби проти влади
- майдан, як інструмент зміни влади
так от, переходити до останнього етапу не маючи реального плану - тупо та безперспективно, а перші два етапи є достатньо важливими самі по собі...

Демагогія.

не демагогія, а теорія...
а на практиці, коли терпець уривається, трапляються і революційні олігархи, корупціонери і т.і...

Чупс

  • Гість
- майдан, як інструмент зміни влади
так от, переходити до останнього етапу не маючи реального плану - тупо та безперспективно, а перші два етапи є достатньо важливими самі по собі...

Та нема в вас і не буде третього етапу, тому перші два - божевілля.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.

не демагогія, а теорія...
анекдот про теорию

Сын просит отца объяснить ему
разницу между теорией и
практикой. Отец говорит:
- Подойди к маме и спроси,
переспала бы она за миллион
долларов со старым вонючим
негром?
Сын идет к маме, спрашивает ее, а
она говорит:
- Да, переспала, ну а что делать
жить сейчас дорого, а тут бы и вас
обеспечила.
Сын идет назад к отцу:
- Мама говорит, да!
- А теперь спроси то же самое у
своей сестры.
Подходит к сестре. Она:
- Да переспала бы, ведь мне так
хочется ездить на дорогие курорты,
одеваться в дорогих магазинах.
Сын к отцу:
- Она сказала тоже да.
- А теперь подойди к дедушке и
спроси у него.
Дед:
- Я старый солдат и мне уже в этой
жизни ничего не нужно... жизнь
доживаю... только ради вас пошел
бы на это.
Сын назад к отцу:
- И дед сказал да!
- Так вот сынок, отличие
заключается в том, что в теории мы
имеем 3 миллиона долларов, а на
практике - двух бл#дей и деда
пид#раса...
sine ira et studio

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
- майдан, як інструмент зміни влади
так от, переходити до останнього етапу не маючи реального плану - тупо та безперспективно, а перші два етапи є достатньо важливими самі по собі...

Та нема в вас і не буде третього етапу, тому перші два - божевілля.

у дзеркало подивіться...
реального плану не було взимку, саме тому і відсутність реформ, і розгул корупції...

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.

реального плану не було взимку
А сейчас он откуда взялся, с нового урожая насушили?  :shuffle:
sine ira et studio

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Хуй буде, а не Майдан. Галичанам Порох подобається, і в більшості своїй срали вони на Донбас і хочуть припинення війни.

Тому всім дякуємо, всі вільні. Без західянків та киян ніякий Майдан в України НЕМОЖЛИВИЙ :lol:

Скільки би юльки не дьоргалися. Буде великий пук а не Майдан.

Я, галичанин, у гробу бачив Пороха, так само, як і Юльку. Я голосував за Пороха НА РІК, а потім, шоколадний Педро, ПНХ. Як бачу, рік йому - це забагато. Юльку закопав, Раду розігнав, а реформ від нього я і не чекав.  Припинення війни шляхом капітуляції я не хочу, хоча кусень Даунбасу з ватниками я б віддав - такий, щоб вони вмістилися по 2x1 метр на кожного. Бажано з території Всєвєлікого Войска Донского .

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча

реального плану не було взимку
А сейчас он откуда взялся, с нового урожая насушили?  :shuffle:

гадки не маю, чому саме в мене вирішили запитати?
якщо буде реальне народне збурення, то це всього лиш ще один шанс щось змінити, але до нього може і не дійти...

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
А кто возглавлял прошлый Майдан? Только не надо рассказывать, что это были те три чмошника плюс Порох  :gigi:

Прошлый - да, как раз Сеня, Тягнибок, Порошенко, Турч. Кто на новый подпишется? бублег?


А в чем проявлялось то, что Сеня, Тягнибок, Порошенко, Турч возглавляли Майдан? В том, что им там Ганьба кричали и нах посылали? А про бублика — ну это сейчас можно только на СУПе и на ФУПе почитать. Больше Юльку нигде не вспоминают. Так что может хватит тут проталкивать постоянно параноидальную мысль, что Юлька захватит власть? Ну бред же! На нее уже давно забили все и забыли. Хватит уже это заскорузлое гавно шкрябать!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

реального плану не було взимку
А сейчас он откуда взялся, с нового урожая насушили?  :shuffle:

гадки не маю, чому саме в мене вирішили запитати?
якщо буде реальне народне збурення, то це всього лиш ще один шанс щось змінити, але до нього може і не дійти...
реальне народне збурення зараз - це, в першу чергу, НАЙРЕАЛЬНІШИЙ шанс втратити усю державу. Шансів щось цим змінити у даній ситуації немає. А Порох займається хуйньов і призначає титушководів на держ. посади. І це бісить неймовірно.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Хуй буде, а не Майдан. Галичанам Порох подобається, і в більшості своїй срали вони на Донбас і хочуть припинення війни.

Тому всім дякуємо, всі вільні. Без західянків та киян ніякий Майдан в України НЕМОЖЛИВИЙ :lol:

Скільки би юльки не дьоргалися. Буде великий пук а не Майдан.

Я, галичанин, у гробу бачив Пороха, так само, як і Юльку. Я голосував за Пороха НА РІК, а потім, шоколадний Педро, ПНХ. Як бачу, рік йому - це забагато. Юльку закопав, Раду розігнав, а реформ від нього я і не чекав.  Припинення війни шляхом капітуляції я не хочу, хоча кусень Даунбасу з ватниками я б віддав - такий, щоб вони вмістилися по 2x1 метр на кожного. Бажано з території Всєвєлікого Войска Донского .

Ну ясно, ясно все в тебе погано. Давай напиши, що ти хочеш, галичанин? Я також галичанин !  То  може пора вже галичанам почати один одного пиздити, бо я на рік Пороха не згоден і буду  відстоювати дати можливість йому працювати 5 років.
« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 07:51:55 19:51 від OlegSky »

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча

реального плану не було взимку
А сейчас он откуда взялся, с нового урожая насушили?  :shuffle:

гадки не маю, чому саме в мене вирішили запитати?
якщо буде реальне народне збурення, то це всього лиш ще один шанс щось змінити, але до нього може і не дійти...
реальне народне збурення зараз - це, в першу чергу, НАЙРЕАЛЬНІШИЙ шанс втратити усю державу. Шансів щось цим змінити у даній ситуації немає. А Порох займається хуйньов і призначає титушководів на держ. посади. І це бісить неймовірно.

це стосується будь-якої революції і під такими словами легко підиишуться овоч та хуйло...

в реаліях революції трапляються за крайнього ослаблення влади... значною мірою все від влади і залежить...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

реального плану не було взимку
А сейчас он откуда взялся, с нового урожая насушили?  :shuffle:

гадки не маю, чому саме в мене вирішили запитати?
якщо буде реальне народне збурення, то це всього лиш ще один шанс щось змінити, але до нього може і не дійти...
реальне народне збурення зараз - це, в першу чергу, НАЙРЕАЛЬНІШИЙ шанс втратити усю державу. Шансів щось цим змінити у даній ситуації немає. А Порох займається хуйньов і призначає титушководів на держ. посади. І це бісить неймовірно.
це стосується будь-якої революції і під такими словами легко підиишуться овоч та хуйло...
в реаліях революції трапляються за крайнього ослаблення влади... значною мірою все від влади і залежить...
Це ОСОБЛИВО стосується революції в умовах іноземної інтервенції.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча

реального плану не було взимку
А сейчас он откуда взялся, с нового урожая насушили?  :shuffle:

гадки не маю, чому саме в мене вирішили запитати?
якщо буде реальне народне збурення, то це всього лиш ще один шанс щось змінити, але до нього може і не дійти...
реальне народне збурення зараз - це, в першу чергу, НАЙРЕАЛЬНІШИЙ шанс втратити усю державу. Шансів щось цим змінити у даній ситуації немає. А Порох займається хуйньов і призначає титушководів на держ. посади. І це бісить неймовірно.
це стосується будь-якої революції і під такими словами легко підиишуться овоч та хуйло...
в реаліях революції трапляються за крайнього ослаблення влади... значною мірою все від влади і залежить...
Це ОСОБЛИВО стосується революції в умовах іноземної інтервенції.

нема різниці...
остання революція була без іноземної інтервенції, але вона відкрила їй дорогу...
бо революція - завжди ослаблення влади...
вибір: чи жити під сильною владою корупціонерів (згадаємо тему і перечитуємо першу сторінку) чи ослаблювати владу шляхом боротьби з нею...
всіх мирних методів контролю за владою наша влада уникає, чим і робить майдани безальтернативними...
щось таке я писав і рік тому...

Чупс

  • Гість
А в чем проявлялось то, что Сеня, Тягнибок, Порошенко, Турч возглавляли Майдан? В том, что им там Ганьба кричали и нах посылали? А про бублика — ну это сейчас можно только на СУПе и на ФУПе почитать. Больше Юльку нигде не вспоминают. Так что может хватит тут проталкивать постоянно параноидальную мысль, что Юлька захватит власть? Ну бред же! На нее уже давно забили все и забыли. Хватит уже это заскорузлое гавно шкрябать!

У вас нет никакой альтернативы, вы просто попиздеть хотите ни о чём?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ви смієтеся ? Ви що реально думаєте, що революція відбулася через корупцію і владі ? Бу-га-га.

ВСІ українці корупціонери, більше чи менше. Починаючи від вчителя і закінчуючи міністром. Тому ніколи революцію
через корупцію чи через засилля олігархів робити не будуть.

Для революції потрібно щоб Порошенко організував засилля вінницьких так як донецьких, і став Януковичем, а це навіть
теоритично неможливо. Тому розслабте булки. Революціонери диванні.

Не буде революцій ніяких більше, навіть не мрійте.
« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 08:08:42 20:08 від OlegSky »

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
революції трапляються через неможливість жити по-старому...
в нас талановиті лідери, вони легко збурюють народ проти себе...

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Я, галичанин, у гробу бачив Пороха, так само, як і Юльку. Я голосував за Пороха НА РІК, а потім, шоколадний Педро, ПНХ. Як бачу, рік йому - це забагато. Юльку закопав, Раду розігнав, а реформ від нього я і не чекав.  Припинення війни шляхом капітуляції я не хочу, хоча кусень Даунбасу з ватниками я б віддав - такий, щоб вони вмістилися по 2x1 метр на кожного. Бажано з території Всєвєлікого Войска Донского .

Ну ясно, ясно все в тебе погано. Давай напиши, що ти хочеш, галичанин? Я також галичанин !  То  може пора вже галичанам почати один одного пиздити, бо я на рік Пороха не згоден і буду  відстоювати дати можливість йому працювати 5 років.

Напишу. Суть не в тому, що я не хочу, щоб Педро добре жив - хай хоч плаває в золотому басейні з шампанським з супермоделями і жере трюфелі. Президент - це така деталь, не працює - можна розтрощити без жалю. А працювати має так:

1) Бути залежним від народу, а не від домовленостей з "баронами". Для цього має поступатись народним вимогам принаймні щодо одіозних фігур - типу Яреми, Авакова чи Гелетея. Поки цього нема, а є тупі понти - "хто ви такі, щоб мені вказувати".

2) Має ризикнути і не тягти за собою шлейф рідних і близьких бізнес-партнерів, які переважно - корупціонери і перефарбовані сто разів риги. Опора має бути масова, а не кланова. Ставлячи Ярему, Порох триндів, що для народної довіри той має посадити трьох друзів. Тим більше сам Порох має відірватися від рідного болота. Поки цього немає - див. список Пєці.

3) Має терміново почати НЕПЕРЕРВНО чистити верхи силовиків + військкомати + ланцюжки постачання, причому в ОКРЕМИХ випадках це має бути публічно. Хлопці на передовій не можуть дивитись, як сотні загинули не через випадковість чи необхідність, а через бардак і тупість, а при цьому жодна генеральська тваринка не постраждала. Цього нема - навіть не варто коментувати.

Отже, профнепридатний. Олігарх з європейським типом ведення бізнесу. Кращий від Овоща, але напівлайно.

Тому має в кращому випадку сповзти на маргінес, торгувати їблом на Заході і звільнити поле бою для жорсткіших хлопців. Ризик, звичайно, але інакше точно не виживемо.

Offline vano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 368
Хуй буде, а не Майдан. Галичанам Порох подобається, і в більшості своїй срали вони на Донбас і хочуть припинення війни.

Тому всім дякуємо, всі вільні. Без західянків та киян ніякий Майдан в України НЕМОЖЛИВИЙ :lol:

Скільки би юльки не дьоргалися. Буде великий пук а не Майдан.
Вы верите в то, что бог любит троицу? Больше таких майданов в Украине уже не будет. Смысла в них нет. Для того чтобы захватить Киев нужно 200-300 безбашенных с оружием. Сценарий в Донбассе это показал. Так что забудте за майданы. Если что и будет, так это военный переворот.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Хуй буде, а не Майдан. Галичанам Порох подобається, і в більшості своїй срали вони на Донбас і хочуть припинення війни.

Тому всім дякуємо, всі вільні. Без західянків та киян ніякий Майдан в України НЕМОЖЛИВИЙ :lol:

Скільки би юльки не дьоргалися. Буде великий пук а не Майдан.
Вы верите в то, что бог любит троицу? Больше таких майданов в Украине уже не будет. Смысла в них нет. Для того чтобы захватить Киев нужно 200-300 безбашенных с оружием. Сценарий в Донбассе это показал. Так что забудте за майданы. Если что и будет, так это военный переворот.

Ось тут згоден. Таке може бути і тоді Україну ми втратимо, бо владу в Києві галичани точно захоплювати не будуть.
А хто буде ? Я думаю що найбільше шансів таку хунту очолити Медведчуку чи його ставленикам, бо це їх останні козир, так би мовити.

Так що долой Пороха, дайош Медведа  :lol:.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Я, галичанин, у гробу бачив Пороха, так само, як і Юльку. Я голосував за Пороха НА РІК, а потім, шоколадний Педро, ПНХ. Як бачу, рік йому - це забагато. Юльку закопав, Раду розігнав, а реформ від нього я і не чекав.  Припинення війни шляхом капітуляції я не хочу, хоча кусень Даунбасу з ватниками я б віддав - такий, щоб вони вмістилися по 2x1 метр на кожного. Бажано з території Всєвєлікого Войска Донского .

Ну ясно, ясно все в тебе погано. Давай напиши, що ти хочеш, галичанин? Я також галичанин !  То  може пора вже галичанам почати один одного пиздити, бо я на рік Пороха не згоден і буду  відстоювати дати можливість йому працювати 5 років.

Напишу. Суть не в тому, що я не хочу, щоб Педро добре жив - хай хоч плаває в золотому басейні з шампанським з супермоделями і жере трюфелі. Президент - це така деталь, не працює - можна розтрощити без жалю. А працювати має так:

1) Бути залежним від народу, а не від домовленостей з "баронами". Для цього має поступатись народним вимогам принаймні щодо одіозних фігур - типу Яреми, Авакова чи Гелетея. Поки цього нема, а є тупі понти - "хто ви такі, щоб мені вказувати".

2) Має ризикнути і не тягти за собою шлейф рідних і близьких бізнес-партнерів, які переважно - корупціонери і перефарбовані сто разів риги. Опора має бути масова, а не кланова. Ставлячи Ярему, Порох триндів, що для народної довіри той має посадити трьох друзів. Тим більше сам Порох має відірватися від рідного болота. Поки цього немає - див. список Пєці.

3) Має терміново почати НЕПЕРЕРВНО чистити верхи силовиків + військкомати + ланцюжки постачання, причому в ОКРЕМИХ випадках це має бути публічно. Хлопці на передовій не можуть дивитись, як сотні загинули не через випадковість чи необхідність, а через бардак і тупість, а при цьому жодна генеральська тваринка не постраждала. Цього нема - навіть не варто коментувати.

Отже, профнепридатний. Олігарх з європейським типом ведення бізнесу. Кращий від Овоща, але напівлайно.

Тому має в кращому випадку сповзти на маргінес, торгувати їблом на Заході і звільнити поле бою для жорсткіших хлопців. Ризик, звичайно, але інакше точно не виживемо.

Тобто ти вважаєш, що якщо Порох через рік піде, то обов'язково прийде хтось, що все це зробить в українських реаліях ?
А я вважаю, що найбільші шанси владу захопити в разі перевороту у зовсім інших персонажів.

Бо що мішає Медведчуку чи наприклад Ахметов зібрати добровольчі батальони і утворити проросійську хунту в
разі незаконного зміщення Пороха.

Твій переворот проти їх. Хто буде правий ?


« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 08:27:39 20:27 від OlegSky »

Offline vano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 368
Хуй буде, а не Майдан. Галичанам Порох подобається, і в більшості своїй срали вони на Донбас і хочуть припинення війни.

Тому всім дякуємо, всі вільні. Без західянків та киян ніякий Майдан в України НЕМОЖЛИВИЙ :lol:

Скільки би юльки не дьоргалися. Буде великий пук а не Майдан.
Вы верите в то, что бог любит троицу? Больше таких майданов в Украине уже не будет. Смысла в них нет. Для того чтобы захватить Киев нужно 200-300 безбашенных с оружием. Сценарий в Донбассе это показал. Так что забудте за майданы. Если что и будет, так это военный переворот.

Ось тут згоден. Таке може бути і тоді Україну ми втратимо, бо владу в Києві галичани точно захоплювати не будуть.
А хто буде ? Я думаю що найбільше шансів таку хунту очолити Медведчуку чи його ставленикам, бо це їх останні козир, так би мовити.

Так що долой Пороха, дайош Медведа  :lol:.
Да, я тоже думаю так. Хотя Порох скорее всего не допустит этого и уйдет в отставку, тогда нет причины делать переворот. Интересно почему он на Госассамблею не поехал? Тем более перемирие идет.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
А в чем проявлялось то, что Сеня, Тягнибок, Порошенко, Турч возглавляли Майдан? В том, что им там Ганьба кричали и нах посылали? А про бублика — ну это сейчас можно только на СУПе и на ФУПе почитать. Больше Юльку нигде не вспоминают. Так что может хватит тут проталкивать постоянно параноидальную мысль, что Юлька захватит власть? Ну бред же! На нее уже давно забили все и забыли. Хватит уже это заскорузлое гавно шкрябать!

У вас нет никакой альтернативы, вы просто попиздеть хотите ни о чём?

Насчет пиздеть ни о чем — это после того будете предъявлять, как вы ответите мне на вопрос, который я задал на первой странице этой темы. А пока ни о чем — это те, кто постоянно пытается рты позатыкать, не имея никаких контраргументов, кроме большого самомнения.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Напишу. Суть не в тому, що я не хочу, щоб Педро добре жив - хай хоч плаває в золотому басейні з шампанським з супермоделями і жере трюфелі. Президент - це така деталь, не працює - можна розтрощити без жалю. А працювати має так:

1) Бути залежним від народу, а не від домовленостей з "баронами". Для цього має поступатись народним вимогам принаймні щодо одіозних фігур - типу Яреми, Авакова чи Гелетея. Поки цього нема, а є тупі понти - "хто ви такі, щоб мені вказувати".

2) Має ризикнути і не тягти за собою шлейф рідних і близьких бізнес-партнерів, які переважно - корупціонери і перефарбовані сто разів риги. Опора має бути масова, а не кланова. Ставлячи Ярему, Порох триндів, що для народної довіри той має посадити трьох друзів. Тим більше сам Порох має відірватися від рідного болота. Поки цього немає - див. список Пєці.

3) Має терміново почати НЕПЕРЕРВНО чистити верхи силовиків + військкомати + ланцюжки постачання, причому в ОКРЕМИХ випадках це має бути публічно. Хлопці на передовій не можуть дивитись, як сотні загинули не через випадковість чи необхідність, а через бардак і тупість, а при цьому жодна генеральська тваринка не постраждала. Цього нема - навіть не варто коментувати.

Отже, профнепридатний. Олігарх з європейським типом ведення бізнесу. Кращий від Овоща, але напівлайно.

Тому має в кращому випадку сповзти на маргінес, торгувати їблом на Заході і звільнити поле бою для жорсткіших хлопців. Ризик, звичайно, але інакше точно не виживемо.

Тобто ти вважаєш, що якщо Порох через рік піде, то обов'язково прийде хтось, що все це зробить в українських реаліях ?
А я вважаю, що найбільші шанси владу захопити в разі перевороту у зовсім інших персонажів.

Бо що мішає Медведчуку чи наприклад Ахметов зібрати добровольчі батальони і утворити проросійську хунту в
разі незаконного зміщення Пороха.

Твій переворот проти їх. Хто буде правий ?

Ризик є. З моїм початковим планом,  коли я голосував з Пороха, є труднощі. Наш народ інерційний і сцикливий, тому Петя і Крілик заповільно втрачають популярність, а яструби типу ПС недостатньо її набувають. Отже, суттєво оновлену в потрібний бік ВР можемо не отримати, хоча мюнхенський мінський пакт змістить народні симпатії у потрібний бік.

Якщо все вийде, хунта не буде потрібною. Тепер през всесильний тільки при впливі на Раду, а без неї "на дурака не нужен нож". Цілковито легітимно з  погляду західних бюрократів можна буде запустити процес постійної люстрації. Тоді маємо шанс.

Але, на жаль, найвірогідніший варіант - Петя + Крілик з більшістю в Раді неминуче ведуть до бунту і падіння держави...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Блін, щось мені це все нагадує... "Пусть скорєє грянєт буря"(с)... На чий млин льємо воду, люди? Ви реально сподіваєтесь, що справжня "хунта" швидко наведе лад в країні?
 Треба міняти психологію звичайних людей - от в чому основна проблема. Сьогодні довелось стати свідком діалогу між нормальними, не ватними, досить освіченими людьми. Мова про кого обирати в одному з пригородних районів  Києва. Головний аргумент - та  той багато говорить, але він нічого не робить, буду голосувати за умовно Петренка.
 "Так він же відомий хабарник, корупціонер!" Відповідь "Ну і що, зате він багато зробив для міста, сам крав, але й робить багато!" Отакоє от...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)