Автор Тема: Аваков залякує, гнида  (Прочитано 20202 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #60 : Жовтня 01, 2014, 01:34:49 13:34 »
Ще менше мені хочеться у 1920.

Ну Аваков ще трохи повийобується разом з Одеськими мусорами , справи вони будуть відкривати ... І 20 незабариться . Незалежно від моїх і Ваших бажаннь . Погано , що вони там на горі аналітики як із манди ракета.

Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #61 : Жовтня 01, 2014, 01:38:51 13:38 »


Ваша уявлення про справедливість та методи її досягнення зараз реалізовані в Лугандоні.

Вони (ті. котрі місцеві) там борються за свою незалежну  державу, свободу, проти корупціонерів та олігархів.
Просто саме тими методами, які і вам подобаються.
Результати цієї боротьби споглядає весь світ.

А давайте не будемо видумувати . За що бояться в Лугандоні чітко окреслив один з них на допиті в СБУ .
" Хорошо , а как насчет , ну там Россия , Новороссия ? "
" Да все это хуета . Задача стоит накосить бабала и с... аться "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #62 : Жовтня 01, 2014, 01:40:05 13:40 »

Але, якщо один оператор Граду перестане підпорядковуватися своєму безпосередньому командиру, а почне на свій розсуд використовувати Град у тому, що він розуміє під потребами громадянського суспільства, а інший оператор потреби буде трактувати по іншому, то ховайсь під лавку. Які нахуй громадянське суспільство і демократія в армії?  Армія - це залізна дисципліна і субординація. А цивільне громадянське суспільство нехай тисне на головнокомандувача, щоб він бардак у МО ліквідував.

Одну хвилиночку . Значить по Вашому якщо завтра перевішають весь генштаб , то 3 полк спецназу , ПС , 79 і 93  , потікають з аеропорту , або почнуть стріляти з градів куди попало " громадське суспільство це здатність до самоорганізаціі , а не " демократія " в хуйловському значенні цього слова .
3 полк спецназу має слухати команди командира 3-го полку спецназу. 79 і 93 мають слухати комбригів 79 і 93. У 28-ої комбриг гандон кончений, але 28-а має слухатися його наказів. А усі вищеназвані комбриги мають виконувати накази Муженка. А якщо перевішати весь ГШ, то комбриг 28-ої скаже що він у сраці видів цю війну і відправить 28 назад в Чабанку, після чого його підлеглі муситимуть його арештувати за віддання злочинного наказу, при цьому половина буде його підтримувати, а друга половина захоче його повішати. Комбриг 79-ої скаже, що тепер він буде головним замість Муженка, а комбриг 93-ої скаже ніхуя я теж хочу. Про хуйла при цьому усі забудуть. Багато навоюємо?

Громадянське суспільство залишилося на цивілю. Все.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #63 : Жовтня 01, 2014, 01:40:17 13:40 »
До самосуду людей доводить бездіяльність влади.
На сьогоднішньому етапі ще можна загасити "народну люстрацію", - відкривши кримінальні справи по найбільш одіозним ригоаналам.
Завтра вже може бути пізно...і у втраті державності будуть винні не ПС або інші патріоти, а сама теперішня влада.
жаль, що вона того ще не розуміє... :smilie2:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #64 : Жовтня 01, 2014, 01:45:21 13:45 »
До самосуду людей доводить бездіяльність влади.
На сьогоднішньому етапі ще можна загасити "народну люстрацію", - відкривши кримінальні справи по найбільш одіозним ригоаналам.
Завтра вже може бути пізно...і у втраті державності будуть винні не ПС або інші патріоти, а сама теперішня влада.
жаль, що вона того ще не розуміє... :smilie2:
абсолютно вас підтримую.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #65 : Жовтня 01, 2014, 01:48:21 13:48 »
До самосуду людей доводить бездіяльність влади.
На сьогоднішньому етапі ще можна загасити "народну люстрацію", - відкривши кримінальні справи по найбільш одіозним ригоаналам.
Завтра вже може бути пізно...і у втраті державності будуть винні не ПС або інші патріоти, а сама теперішня влада.
жаль, що вона того ще не розуміє... :smilie2:

Не призведе це до втрати державності . державність це не апарат чиновників . Те що some heads are gonna roll , можна вважати ліквальним кровопусканням . Не буде Муженка , хай Порох призначає Рев Воєн Совєт . Історія показує , що так можна бити не тільки " бєлогвардєйскую сволоч " з кадрових військовий в чині не нижче подпоруччіка , а ще й і інтервентів .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #66 : Жовтня 01, 2014, 01:49:08 13:49 »
про 1920 ви загнули

скільки там суддів та прокурорів по Україні, а міліцейських генералів?
а армійських генералів?

тисяч 5, а депутатів ВР від ПР та КПУ?

скільки у м. Харкові депутатів міської та обласної ради від ПР та КПУ, скільки суддів та прокурорів?

не треба лякати, громадянська війна неможлива, не буде ніхто захищати Єфремова та Бондаренко.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #67 : Жовтня 01, 2014, 01:50:05 13:50 »
Ще менше мені хочеться у 1920.

Ну Аваков ще трохи повийобується разом з Одеськими мусорами , справи вони будуть відкривати ... І 20 незабариться . Незалежно від моїх і Ваших бажаннь . Погано , що вони там на горі аналітики як із манди ракета.
от власне. і що у цій ситуації має робити розумне громадянське суспільство, якому деякі з дописувачів пропонують передати керівництво ЗСУ? Якщо Аваков йолоп і не бачить куди все котиться, а громадянське суспільство таке розумне і все бачить, то що воно має зробити, щоб уникнути  подій 1920? Поки що я не бачу якихось внятних кроків громадянського суспільства, лишень спонтанні вияви народного гніву.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #68 : Жовтня 01, 2014, 01:52:41 13:52 »
про 1920 ви загнули

скільки там суддів та прокурорів по Україні, а міліцейських генералів?
а армійських генералів?

тисяч 5, а депутатів ВР від ПР та КПУ?

скільки у м. Харкові депутатів міської та обласної ради від ПР та КПУ, скільки суддів та прокурорів?

не треба лякати, громадянська війна неможлива, не буде ніхто захищати Єфремова та Бондаренко.
о, Господи, до чого тут громадянська війна. Я про конфлікт народу і теперішньої влади. Ви повішаєте 1 (одного) генерала. Аваков МУСИТИМЕ когось за це арештувати. На другий день на вулиці буде 20 тисяч народу проти Авакова. Далі що?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #69 : Жовтня 01, 2014, 01:53:01 13:53 »

от власне. і що у цій ситуації має робити розумне громадянське суспільство, якому деякі з дописувачів пропонують передати керівництво ЗСУ? Якщо Аваков йолоп і не бачить куди все котиться, а громадянське суспільство таке розумне і все бачить, то що воно має зробити, щоб уникнути  подій 1920? Поки що я не бачу якихось внятних кроків громадянського суспільства, лишень спонтанні вияви народного гніву.

Я теж не бачу . Але якщо постане  потреба в створенні альтернативних органів влади , то вони виникнуть досить швидко . Приклад відродження армії , так би мовити надихає .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #70 : Жовтня 01, 2014, 01:54:04 13:54 »


Ваша уявлення про справедливість та методи її досягнення зараз реалізовані в Лугандоні.

Вони (ті. котрі місцеві) там борються за свою незалежну  державу, свободу, проти корупціонерів та олігархів.
Просто саме тими методами, які і вам подобаються.
Результати цієї боротьби споглядає весь світ.

А давайте не будемо видумувати . За що бояться в Лугандоні чітко окреслив один з них на допиті в СБУ .
" Хорошо , а как насчет , ну там Россия , Новороссия ? "
" Да все это хуета . Задача стоит накосить бабала и с... аться "

А ви почитайте та послухайте більшу кількість лугандонців.  Частина голосувала саме за справедливість та свободу без олігархів. Частина воює за це. А частина, думаю, що більша, саме за те, щоби "накосити бабла".

І так відбувається всюди, де створено хаос.
Коли одна частина із зброєю буде "очищувати владу", обовязково виникне інша частина (менша ніж в Лугандоні, але суті це не змінить), котра буде вбивати та грабувати, щоби "накосити бабла...". А ще третя частине зайде з Росії із своїми завданнями.

На жаль, виникне такий самиій кривавий хаос, як і в Лугандонії.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #71 : Жовтня 01, 2014, 01:56:41 13:56 »
На другий день на вулиці буде 20 тисяч народу проти Авакова. Далі що?

Далі повісять Авакова і Ярему , як не прикро . Суспільні процеси теж мають свої закони . Хоча це і не чистий позитивізм .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #72 : Жовтня 01, 2014, 01:57:42 13:57 »

от власне. і що у цій ситуації має робити розумне громадянське суспільство, якому деякі з дописувачів пропонують передати керівництво ЗСУ? Якщо Аваков йолоп і не бачить куди все котиться, а громадянське суспільство таке розумне і все бачить, то що воно має зробити, щоб уникнути  подій 1920? Поки що я не бачу якихось внятних кроків громадянського суспільства, лишень спонтанні вияви народного гніву.

Я теж не бачу . Але якщо постане  потреба в створенні альтернативних органів влади , то вони виникнуть досить швидко . Приклад відродження армії , так би мовити надихає .
та яке там відродження. Яка була армія, така і лишилася. Моральний настрій змінився, це точно, танки заправили, металолом зі сховищ підрихтували, ну і псих. бар'єр "не вбий" подолано. Змінили начальника ГШ, та й по всьому. МО як було гнилим, так і лишилося. Система то на місці.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #73 : Жовтня 01, 2014, 01:58:30 13:58 »
На другий день на вулиці буде 20 тисяч народу проти Авакова. Далі що?

Далі повісять Авакова і Ярему , як не прикро . Суспільні процеси теж мають свої закони . Хоча це і не чистий позитивізм .
Далі що, окрім морального задоволення вішальщиків?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #74 : Жовтня 01, 2014, 02:03:35 14:03 »
На другий день на вулиці буде 20 тисяч народу проти Авакова. Далі що?

Далі повісять Авакова і Ярему , як не прикро . Суспільні процеси теж мають свої закони . Хоча це і не чистий позитивізм .
Далі що, окрім морального задоволення вішальщиків?

Назначение нового генпрокурора и министра МВД. У них будет возможность крепко задуматься, стоит ли играть по старым правилам.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #75 : Жовтня 01, 2014, 02:05:11 14:05 »

А ви почитайте та послухайте більшу кількість лугандонців.  Частина голосувала саме за справедливість та свободу без олігархів. Частина воює за це. А частина, думаю, що більша, саме

Я б Вам не радив би вестись на розказні лугандонців в стилі мао - дзедуна . Там з самого початку інтереси були виключно скотські , а " отнять і подєліть " це вже прийло з апетитом .
Ми вимагаємо дій влади згідно з законом,  щодо покарання порушників цих законів . Не виконання владою своїх обов'язкив нівелює її лігітимність в покаранні учасників самосуду .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #76 : Жовтня 01, 2014, 02:07:31 14:07 »

Далі що, окрім морального задоволення вішальщиків?

Далі прийде розуміння що посада прокурора це відповідальність а не корито .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #77 : Жовтня 01, 2014, 02:08:18 14:08 »
тому і чекаємо виборів, тому і даємо владі шанс, тому, поки що, просто в сміттєвий бак і по морді, а не автоматна чега

ми це все розуміємо і дуже обережно підштовхуємо владу до дій, але

7 жовтня позачергове засідання ВР по антикорупційному закону і ще по ряду принципових питань, будемо сподіватись, що приймуть, але під ВР з шинами прийдемо для стимулювання процесу.
а якщо не приймуть? може треба простимулювати ефективніше?

далі вибори, наше завдання не допустити у ВР тих хто голосував за диктаторські закони, пан Аваков і Ярема, зробили все, щоб ці суки мали можливість балотуватись, Ваші пропозиції?
будемо агітувати, переконувати, але у випадку чого будемо стріляти

далі судді і прокурори, де справи проти суддів, що саджали майданівців?
чи ви сподіваєтесь, що ми не маємо списків уродів, ми даємо владі шанс очиститись, але прошу вибачення
заміна 70% чиновників до 2020 це херня, а не план, до 2016 ще куди не йшло

панове, час спливає, по моїм відчуттям, місяця півтора - два, а далі буде біда і нічого з цим не зробиш, тут діють сили на які вже не можливо вплинути заклинаннями і демагогією

я собі не уявляю річницю загибелі Небесної сотні без покараних вбивць, мені совість не дозволить сидіти спокійно, думаю 1-го грудня перша критична дата, а вже 19-го січня на Грушевського може бути знову жарко.

що буде 18-20 лютого, якщо не буде адекватних дій влади, я не уявляю.

я знаю точно, що 18-го лютого буду в Києві, а далі залежить від влади, чи ми пом*янемо героїв з почуттям виконаного обов*язку, чи доведеться знову брати щити та бити, а може і автомати.

вікно можливостей для влади стрімко закривається і п. Авакову треба думати, як зробити так, щоб 21-го лютого не довелось іти по стежині попередника

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #78 : Жовтня 01, 2014, 02:08:29 14:08 »
На другий день на вулиці буде 20 тисяч народу проти Авакова. Далі що?

Далі повісять Авакова і Ярему , як не прикро . Суспільні процеси теж мають свої закони . Хоча це і не чистий позитивізм .
Далі що, окрім морального задоволення вішальщиків?

Назначение нового генпрокурора и министра МВД. У них будет возможность крепко задуматься, стоит ли играть по старым правилам.
ха-ха. Попередній раз, коли у нас кілька днів не було генпрокурора і міністра МВС, ми втратили Крим. На цей раз втратимо Харків чи Миколаїв. Блін, усі вже забули до чого приводить некерованість державної машини? Це півроку тому було.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #79 : Жовтня 01, 2014, 02:09:43 14:09 »

Далі що, окрім морального задоволення вішальщиків?

Далі прийде розуміння що посада прокурора це відповідальність а не корито .
До сраки то розуміння, якщо наступного прокурора хуйло призначатиме.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #80 : Жовтня 01, 2014, 02:10:27 14:10 »
. Яка була армія, така і лишилася.

Її ніякої не було .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #81 : Жовтня 01, 2014, 02:12:30 14:12 »
тому і чекаємо виборів, тому і даємо владі шанс, тому, поки що, просто в сміттєвий бак і по морді, а не автоматна чега

ми це все розуміємо і дуже обережно підштовхуємо владу до дій, але

7 жовтня позачергове засідання ВР по антикорупційному закону і ще по ряду принципових питань, будемо сподіватись, що приймуть, але під ВР з шинами прийдемо для стимулювання процесу.
а якщо не приймуть? може треба простимулювати ефективніше?

далі вибори, наше завдання не допустити у ВР тих хто голосував за диктаторські закони, пан Аваков і Ярема, зробили все, щоб ці суки мали можливість балотуватись, Ваші пропозиції?
будемо агітувати, переконувати, але у випадку чого будемо стріляти

далі судді і прокурори, де справи проти суддів, що саджали майданівців?
чи ви сподіваєтесь, що ми не маємо списків уродів, ми даємо владі шанс очиститись, але прошу вибачення
заміна 70% чиновників до 2020 це херня, а не план, до 2016 ще куди не йшло

панове, час спливає, по моїм відчуттям, місяця півтора - два, а далі буде біда і нічого з цим не зробиш, тут діють сили на які вже не можливо вплинути заклинаннями і демагогією

я собі не уявляю річницю загибелі Небесної сотні без покараних вбивць, мені совість не дозволить сидіти спокійно, думаю 1-го грудня перша критична дата, а вже 19-го січня на Грушевського може бути знову жарко.

що буде 18-20 лютого, якщо не буде адекватних дій влади, я не уявляю.

я знаю точно, що 18-го лютого буду в Києві, а далі залежить від влади, чи ми пом*янемо героїв з почуттям виконаного обов*язку, чи доведеться знову брати щити та бити, а може і автомати.

вікно можливостей для влади стрімко закривається і п. Авакову треба думати, як зробити так, щоб 21-го лютого не довелось іти по стежині попередника
Не хочете Авакова і Гелетея, отримаєте Колокольцева (довелося гуглити) і Шойгу замість них. Зате будете решту життя тішити себе фактом помсти Авакову за нерозкриття справи про Небесну сотню.

Коліївщина зажди закінчується однаково.
« Останнє редагування: Жовтня 01, 2014, 02:16:08 14:16 від PamTam »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #82 : Жовтня 01, 2014, 02:13:31 14:13 »
. Яка була армія, така і лишилася.

Її ніякої не було .
Та? А 25, 28, 72, 79, 80, 93 бригади з повітря матеріалізувалися?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #83 : Жовтня 01, 2014, 02:13:59 14:13 »

Назначение нового генпрокурора и министра МВД. У них будет возможность крепко задуматься, стоит ли играть по старым правилам.

Так-так. Вони будуть діяти за новими правилами - розстрілювати без суду і слідства, відбирати машини і квартири у кого більше однієї. Впізнаєте звідки правила.
А плебс буде задоволено ляскати в долоні. :bi

Offline golden aplle

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #84 : Жовтня 01, 2014, 02:16:15 14:16 »
гм...


Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #85 : Жовтня 01, 2014, 02:16:33 14:16 »

До сраки то розуміння, якщо наступного прокурора хуйло призначатиме.

Звичайно . Нацгвардія засмутиться , щодо Яреми покидає зброю і втече з Маріуполя .
Хуйло взяв Крим не тому що було безвладдя , а тому , що створена Хуйлом модель влади в Україні заздалегідь була з запобіжниками , які за умов перезавантаження погоріли .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #86 : Жовтня 01, 2014, 02:18:02 14:18 »
Я бачу, що такими самими методами як Шуфрича в Одесі, люстрували й прокурора Дніпропетровщини. При чому дуже схоже на те, що ніякого "народного" протесту насправді там не було, а був банальний наїзд бригади Коломойського. Яка потроху виводить свою вотчину з правового поля Української держави...
Але можете розказувати й далі, що це прояв зрілості нашого громадянського суспільства, ага... І цілком випадково одночасно з цими подіями російські посадовці почали по всьому світу кричати, що Україна - це держава, яка не відбулася...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #87 : Жовтня 01, 2014, 02:18:57 14:18 »

До сраки то розуміння, якщо наступного прокурора хуйло призначатиме.

Звичайно . Нацгвардія засмутиться , щодо Яреми покидає зброю і втече з Маріуполя .
Хуйло взяв Крим не тому що було безвладдя , а тому , що створена Хуйлом модель влади в Україні заздалегідь була з запобіжниками , які за умов перезавантаження погоріли .

можна подумати, що вона змінилася.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #88 : Жовтня 01, 2014, 02:19:01 14:19 »

Та? А 25, 28, 72, 79, 80, 93 бригади з повітря матеріалізувалися?

Це ті ,  яких ДНРівські бабки ганяли сцяними шматами по Донбасі ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #89 : Жовтня 01, 2014, 02:20:09 14:20 »
Тут многие пугают Хуйлом, говорят прокурора назначит, а давайте сами назначим скотов, лишь бы не Хуйло. А давайте в ВР проведем мудаков уже купленных Хуйлом, лишь бы он их не провел.
Я думаю, чем больше будут получать по грызлу прихвостни Хуйла, тем ему будет труднее. Сейчас некоторые политики больше боятся Хуйла, чем свой народ, а это неправильно. И они и Хуйло должны боятся людей живущих в Украине.
Ник зарезервирован