Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне) ч.2  (Прочитано 156178 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
42.295

таке відчуття, що центробанк сьогодні взагалі не виходив з інтервенціями...
Неправильне відчуття, сьогодні ЦБ вже влив десь біля $2.1млрд.
Дивіться на зміну курсу корзини валют ЦБ. Я вже писав про це декілька раз - якщо курс корзини перевищує верхню межу, ЦБ починає автоматично продавати валюту необмежено по цiнi верхньої межi, тим самим не пускаючи курс корзини вище ні на копійку. АЄОА: після продажу кожних (з урахуванням інтервенцій попередніх сесій) $350млн. він зміщує межi корзини на 5коп вгору, продовжуючи необмежено продавати валюту уже по новiй цiнi (якщо, звичайно, на неї в нього будуть покупцi по новiй цiні, адже можуть з'явитися продавці, згодні на продажи валюти і по меншій ціні). В цьому і є сенс механізму впливу ЦБ на курс рубля.

Тому знаючи верхню межу корзини та те, наскільки вона була максимально перевищена на протязі денної сесії (в вечірій сесії ЦБ не приймає участі), можна завжди оцінити розмір інтервеній ЦБ протягом даної сесії (з точністю до $350млн).

дякую. треба мені було уважніше читати попередній пост з цього приводу. видно я просто дуже не уважно прочитав  :smiley15:
:smiley15:
До речі, оцінка сьогоднішніх інтервенцій уже змінилась на $2.8млрд. (а може навіть на $3.1млрд. - я на зафіксував, коли корзина вперше перевищила $47.45).

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
В Україні повна ж..., а люди втішають себе можливою ж... в Росії.
В Україні багато хто вже зрозумів, що одночасне існування України та Росії в її нинішньому стані неможливе. На жаль, хтось із нас має обов'язково вмерти. Зараз більша "ж..." в Україні. Але російська "ж..." росте значно швидше. "Імперія", як не як. То чому б і не порадіти - адже смерть рашизму - це передумова видужування української "ж..." :laugh:

дуже хотілося б бачити паралельну гілочку про стан нашої економіки, ну і звісно, щоб там все було вперед і вгору під впливом дій нашого мудрого керівництва...

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
42.295

таке відчуття, що центробанк сьогодні взагалі не виходив з інтервенціями...
Неправильне відчуття, сьогодні ЦБ вже влив десь біля $2.1млрд.
Дивіться на зміну курсу корзини валют ЦБ. Я вже писав про це декілька раз - якщо курс корзини перевищує верхню межу, ЦБ починає автоматично продавати валюту необмежено по цiнi верхньої межi, тим самим не пускаючи курс корзини вище ні на копійку. АЄОА: після продажу кожних (з урахуванням інтервенцій попередніх сесій) $350млн. він зміщує межi корзини на 5коп вгору, продовжуючи необмежено продавати валюту уже по новiй цiнi (якщо, звичайно, на неї в нього будуть покупцi по новiй цiні, адже можуть з'явитися продавці, згодні на продажи валюти і по меншій ціні). В цьому і є сенс механізму впливу ЦБ на курс рубля.

Тому знаючи верхню межу корзини та те, наскільки вона була максимально перевищена на протязі денної сесії (в вечірій сесії ЦБ не приймає участі), можна завжди оцінити розмір інтервеній ЦБ протягом даної сесії (з точністю до $350млн).

дякую. треба мені було уважніше читати попередній пост з цього приводу. видно я просто дуже не уважно прочитав  :smiley15:
:smiley15:
До речі, оцінка сьогоднішніх інтервенцій уже змінилась на $2.8млрд. (а може навіть на $3.1млрд. - я на зафіксував, коли корзина вперше перевищила $47.45).

тобто, скоро цей процес буде відбуватись в арифметичній прогресії по ходу?
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Объем международных резервов Российской Федерации по состоянию на 17 октября 2014 года в их еженедельном исчислении на окончание указанной даты составил $443,8 млрд против $451,7 млрд на 10 октября., сообщается в материалах Банка России.

Таким образом, золотовалютные резервы Банка России уменьшились за отчетную неделю на $7,9 млрд, или на 1,7%.
Такими темпами потрібен рік :) і запасів нестане.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
В Україні повна ж..., а люди втішають себе можливою ж... в Росії.
В Україні багато хто вже зрозумів, що одночасне існування України та Росії в її нинішньому стані неможливе. На жаль, хтось із нас має обов'язково вмерти. Зараз більша "ж..." в Україні. Але російська "ж..." росте значно швидше. "Імперія", як не як. То чому б і не порадіти - адже смерть рашизму - це передумова видужування української "ж..." :laugh:

дуже хотілося б бачити паралельну гілочку про стан нашої економіки, ну і звісно, щоб там все було вперед і вгору під впливом дій нашого мудрого керівництва...
Ну от відкрийте і підтримуйте, як кажуть, ініціатива карається впровадженням ...

Ця гілка не для того, щоб відволікти увагу від стану української економіки, а просто, як хроніка воєнних дій проти Раші. Доки на сході нашої країни йде війна, я розглядаю все що повязане з Хуйлостаном тільки через призму війни. І мене зовсім не цікавлять порівняння рус. і укр. економік. Мене цікавить тільки одне: чи стає їм з кожним днем все гірше, бо чим гірше для кацапів, тим краще для нас і загине менше наших хлопців на цій війні.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
В Україні повна ж..., а люди втішають себе можливою ж... в Росії.
В Україні багато хто вже зрозумів, що одночасне існування України та Росії в її нинішньому стані неможливе. На жаль, хтось із нас має обов'язково вмерти. Зараз більша "ж..." в Україні. Але російська "ж..." росте значно швидше. "Імперія", як не як. То чому б і не порадіти - адже смерть рашизму - це передумова видужування української "ж..." :laugh:

дуже хотілося б бачити паралельну гілочку про стан нашої економіки, ну і звісно, щоб там все було вперед і вгору під впливом дій нашого мудрого керівництва...
Ну от відкрийте і підтримуйте, як кажуть, ініціатива карається впровадженням ...

Ця гілка не для того, щоб відволікти увагу від стану української економіки, а просто, як хроніка воєнних дій проти Раші. Доки на сході нашої країни йде війна, я розглядаю все що повязане з Хуйлостаном тільки через призму війни. І мене зовсім не цікавлять порівняння рус. і укр. економік. Мене цікавить тільки одне: чи стає їм з кожним днем все гірше, бо чим гірше для кацапів, тим краще для нас і загине менше наших хлопців на цій війні.

власне, я хотів би побачити реальні успіхи хоч тут на форумі...
щодо війни, то вона ведеться і проти нас...

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
...
До речі, оцінка сьогоднішніх інтервенцій уже змінилась на $2.8млрд. (а може навіть на $3.1млрд. - я на зафіксував, коли корзина вперше перевищила $47.45).

тобто, скоро цей процес буде відбуватись в арифметичній прогресії по ходу?
Важко охарактеризувати цей багатофакторний процес в двох словах. Але якщо спробувати описати його в термінах прогресій, то от Константин Боровой, наприклад, говорить про прогресію геометричну:
Цитувати
Вопрос в другом – в том, что это просто одна из нескольких важных с точки зрения правительства задач, которые надо решать сегодня. Особенности этих задач в том, что потребности их решения растут в геометрической прогрессии. Уже перестал действовать закон арифметического наполнения. И фонд, который, казалось бы, можно расходовать несколько лет, тает на глазах.

Інтерв'ю Борового повністю: Константин Боровой: от правительства РФ уже мало что зависит
Факт в тому, що зовнішні умови існування російської економіки змінились настільки, що вона має форсовано перейти до іншого рівноважного стану. Як показує досвід КНДР чи Ірану, такий новий рівноважний стан прямо чи зігзагами безперечно буде досягнуто. Але не думаю, що він сильно сподобається російському населенню. Хоча, звісно, телелоботомія вміє робити чудеса...

До речі, падіння цін на нафту більш значиме в середньо- і довгостроковій перспективі, а зараз воно давить на рубль більше психологічно. Головна причина нинішніх проблем рубля - санкції проти російських системних банків і держкомпаній. Російським компаніям потрібно віддати за жовтень - грудень $55млрд (в т.ч. ~$34млрд у грудні :hot:, і кажіть потім після цього, що "гарячий грудень" - то є оксюморон :smiley25:), а зовнішне рефінансування для них закрите (фактично повністю).

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Инвестиционный банк Голдман Сакс прогнозирует что в 2015 году цены на нефть упадут еще на 10 долл и в среднем составят $70 за дiжку

Есть такое мнение что в эпоху избытка нефти на рынке Саудиты готовы зафлудить его дешевой нефтью чтобы многие альтернативные проекты заморозились

http://www.reuters.com/article/2014/10/27/oil-forecast-goldman-idUSL4N0SM08A20141027
 

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Хм, пора Путе пару терактов в Рашке замутить, а то народ остывает ...

Цитувати
Электоральный рейтинг президента Владимира Путина впервые с начала 2014 года резко снизился — сразу на восемь пунктов, следует из исследования социологов «Левада-центра».
В августе рейтинг Путина достиг локального пика — 57%, но уже через месяц, в сентября, этот показатель опустился до 49%. Это примерно соответствует апрельским рейтингам. Для сравнения в январе 2014 года, то есть до смены власти в Украине, рейтинг Владимир Путина составлял 29%.
Стоит отметить, что это рейтинги из рассчета «от всех», включая неопределившихся. В перерасчете на тех, кто точно определился с выбором, рейтинг Путина снизился лишь с 87% до 81%.
Кстати, сильно сократилось и число тех, кто определился: в августе таких было ровно две трети, к сентябрю их стало уже 59%. Для сравнения в январе показатель составлял 45%.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
дождаться бы гиперинфляции в лаптестане, от тогда точно рейтинги пойдут  :weep:
И про спасибо жителям питера за президента тоже запоют :-)

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Спасибо жителям Питера за президента пидара :lol: :smiley24:
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
станом на ранок

Брент


долар



євро



Фондова біржа (вчорашнє закриття)



Найсвіжіша доступна ціна на юралс



ну і дані з РБК по основним індикаторам на валютам

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
фондова біржа після відкриття

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
ачьо
ніплоха!

спасіба гопам пітєра
за прізідєнта підєра!

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
що саме цікаво, що багато кацапських експертів пояснювало, що курс долара напряму залежав від ціни на нафту...





два графіки за аналогічний період...

щось я в упор не бачу прямої залежності  :smilie7:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
що саме цікаво, що багато кацапських експертів пояснювало, що курс долара напряму залежав від ціни на нафту...
два графіки за аналогічний період...

щось я в упор не бачу прямої залежності  :smilie7:
лінійна. З коефіцієнтом нуль.  :gigi:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Давно пора уже вернуться к каноничному 4 рубля за 1 гривну.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Давно пора уже вернуться к каноничному 4 рубля за 1 гривну.

Нет, каноническое, это 0.2. Жду...

Тут дело даже в другом.

Феномен "голанндской болезни" давно изучен.

Хотите правду - РФ даже нефть по 250 долл не поможет... Ну, даст пару лет отстрочки...

В этом проблема, а не в цене...

Сначала вы находите у себя ресурс, добываете и продаете на рынке... Это нормально.

Потом думаете, а нахрен я напрягаюсь, пусть покупатель и добывает, а мы ему скидку в счет затрат дадим (Соглашение о разделе продукции)

Потом вообще перестаете работать.

А потом покупатель думает - а нахрена в этой схеме этот нахлебник???   Я сам добываю, сам все делаю, а оно сидит и жрет...

И это - конец  :super:  сырьевой экономики...

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
АлексейБескоровайный ‏@AlexeyB_Kurkino 
Где вы, "Искандеры"?
Что ж вы, "Тополя"?
У "Сбербанка" доллар
43 рубля
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
пре шо танк 42.551

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
АлексейБескоровайный ‏@AlexeyB_Kurkino 
Где вы, "Искандеры"?
Что ж вы, "Тополя"?
У "Сбербанка" доллар
43 рубля

 :smilie7: :shuffle: :smiley14:



іскандери ридають від сміху...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн