Автор Тема: прихильники ПС у парламенті - вибачте, але ви - дебіли.  (Прочитано 6831 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде

ведетеся на проекти, замість головою думати.

http://pravyysektor.info/articles/prohrama-politychnoji-partiji-pravyj-sektor-realizatsiji-ukrajinskoji-natsionalnoji-ideji-u-protsesi-derzhavotvorennya/

для прикладу - беремо і читаємо економічна частина - голімий бла-бла-бла:
Цитувати
6. Економічна політика.
Економіка – це система забезпечення матеріальних інтересів тих, кому належить влада. У розвинутих, національних державах народ виборов собі значну частину влади, а з нею – і право на значну частку в розподілі прибутків від економічної діяльності.
В Україні економіка ідеально працює на забезпечення матеріальних інтересів людей влади і зв’язаних з нею через корупцію внутрішніх і зовнішніх хижаків.
Наша економіка не тільки не забезпечує матеріальних інтересів народу, але перетворена в досконалу систему грабежу народу та держави і є найголовнішою складовою частиною системи нищення української нації. Дуже багато єднало та єднає владу і опозицію у методах управління економікою. Можна виділити кілька спільних рис.Найперше – це тяжіння вирішувати кризові ситуації через грубе адміністративне втручання. Друге – це сприяння імпорту на шкоду національному виробникові. Третє – це використання зовнішніх заощаджень на потреби “проїдання”. Четверте – управління державним бюджетом в “ручному режимі”. П’яте – однаково негативне ставлення та нерозуміння ролі малого бізнесу.
Інша проблема полягає у великому бізнесі, який не є українським (йдеться передусім про світогляд) та державницьким у ставленні до країни та її громадян. Абсолютна більшість його представників розглядає Україну та українців виключно як територію і «населення» для отримання вищої норми прибутку.
Ключем до перетворення економіки в систему забезпечення матеріальних інтересів народу є тільки національно-державотворча політика: створення власної національної держави. Економічна політика повинна будуватися і розвивається за формулою: “Від створення й утвердження національної держави – через державний захист економічних інтересів народу – до добробуту кожного громадянина”.

політична сила, яка декларує ТАКУ ЕКОНОМІЧНУ ПАРАДИГМУ нічого доброго країні не дасть.
це продовження погладжування по голівці патерналістсько налаштованих,  інфантильних недо-громадян України.

вам мало комуністів->соціалістів->юлі?
то для вас тепер ще два проекти паралельних :
 замість юлі - ляшко, замість свободи - пс.

лиш би ви і надалі чекали, що хтось щось дасть або зробить замість того, щоб вимагати політиуків, котрі забезпечать  умови, в яких ви самі зможете робити і будувати.

дуже гірко.


Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
тю. ну давай выберем рыгов. при них лучше было. стабильность :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
тю. ну давай выберем рыгов. при них лучше было. стабильность :smiley16:
нахуя пересмикуєш?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Краще вже за ПС, ніж за БПП.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
ТС, була про вас кращої думки...тепер не бачу змісту реагувати на ваші пости...

У вас під ніком написано: "Озброєне суспільство — це ввічливе суспільство."

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
тю. ну давай выберем рыгов. при них лучше было. стабильность :smiley16:
нахуя пересмикуєш?
ну почему пересмыкую. мне лучше при вихторпёдрыче было. у него была команда хороших хозяйственников, экономистов - миколаяныч, например. или арбузов там.

рыгономика - это стабильная экономика. я за такую кароч :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
entp

Дарт по суті не може...

тролінг і срач от тут він дока .

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Зі. Програма не торт.В економіці вони - нулі..

Але ....Я б хотів бачити представників ПС в комітетах з оборони та нац безпеки.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Зі.зі. Голосуватиму за БПП

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
entp

Дарт по суті не може...

тролінг і срач от тут він дока .
я за то, чтобы в экономике работали все. в т.ч. и рыговские предприятия.

например, конгломерат Святсолнышко Ринатахметыча. или там молодой прогрессивный олигарх Курченко. ну там Фирташ тоже хороший собственник.

вот мне нравицца, што они сегодня имеют большое влияние на экономику.

их участие в экономическом развитии страны - это залог стабильности и добробуту епта :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Зі.зі. Голосуватиму за БПП
за стабильнисть :smiley24:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
to entp
З огляду на те, що до ВР може прорватись шобла так званих "Опозиційного блоку" та "Сильної України" (і, не дай боже, комуняки), у парламенті просто мають бути українські праві. Причому не ліберальні, а хоч в якійсь мірі революційні. Такі як ПС або Свобода. Просто щоби ставити тих уродів на місце.
Вони не візьмуть стільки голосів, щоб серйозно впливати на курс держави (економічний та політичний). Але як стримуючий фактор, вони просто зобов'язані бути у Верховній Раді.
... і хай Росія згине як держава

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Зі. Програма не торт.В економіці вони - нулі..

Але ....Я б хотів бачити представників ПС в комітетах з оборони та нац безпеки.
Где-то так, но и не все в других партиях великие экономисты. Спецов привлечь можно, основное - направление движения.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
ну я ж кажу...срач і кривляння

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
а еще мне нравится как управляется сегодня банковских сектор. очень профессионально. по делу. стабильно так  :smiley16:

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Зі. Програма не торт.В економіці вони - нулі..

Але ....Я б хотів бачити представників ПС в комітетах з оборони та нац безпеки.

А я би дуже не хотіла.
Тому, що вони ПРОТИ вступу до НАТО. Не вистачало їх ще у цих комітетах!

А я ЗА! І більшість украінців також.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
ТС, була про вас кращої думки...тепер не бачу змісту реагувати на ваші пости...

У вас під ніком написано: "Озброєне суспільство — це ввічливе суспільство."

я знаю що написано під ніком. це слова Хейнлайна.
An armed society is a polite society (c) Robert A. Heinlein
я сповідую цей принцип вже багато років, а не мімікрую до подій, що зараз відбуваються.


щодо думки про мене - мені байдуже - я не політик, а військовослужбовець ЗСУ, інструктор групи підготовки підрозділів ППО.  і  це сталося на 90% через дебілів які голосували за "криза_мінет" або "почую_кожного". інакше б працював собі дальше в малому бізнесі, які і попередні 25 років.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Зі. Програма не торт.В економіці вони - нулі..

Але ....Я б хотів бачити представників ПС в комітетах з оборони та нац безпеки.
Где-то так, но и не все в других партиях великие экономисты. Спецов привлечь можно, основное - направление движения.

Там де український евроорієнтований бізнес там і специ

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Хочу спросить всех, кто ищет спецов по экономике для управления экономикой. Вы для управления своим семейным бюджетом и семейной экономикой тоже ищете какого-то умного дядю в галстуке, чтоб вам рассказывал что куда тратить, что сажать на огороде, какую специальность выбирать вашим детям, сколько вам просить за свою работу и т.д.? Вы, йолопы, разве не понимаете, что экономика — это процесс, подчиняющийся простому здравому смыслу. Ею не надо управлять! Наоборот, необходимо не давать ею управлять! Потому что тот, кто управляет чужим (а экономика страны для любого чинуши — это все равно формально чужое, не его) всегда ворует это чужое. Вот и нужны люди, которые не будут давать управлять и воровать при этом. И кто для этого больше подходит, как вы думаете?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
ну в общем, ТС молодчага. ведерко говнеца на ПС вылил. задание выполнил :smiley24:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
entp, а по моєму дебіл тут ти. Бо тільки дебіл може вимагати від однієї політичної сили і від  корупціонерів країну зачистити і в економіці навести порядок і з армією розібратися. Ти ім ще мистецтво розвивати замов. Звик до популістів, які у всьому розбираються і все обіцяють виправити. Так хто тут дебил, хто вірить що Луценко , Яценюк з Турчиновимчи Тимошенко з Кужель когось справді відлюструють, піднімуть економіку. зміцнять обороноздатність? Ходи і далі по цим граблям, прозрівший. Ти бачив як вів передвиборчу компанію Ярош, як її веде зараз Правий Сектор, це схоже на проєкт?Та один, кого хочь інколи, видно в зомбоящику це Береза (правда його походи на 112 канал дійсно насторожують) хіба так проекти робляться?
Коротше, обираючи Правий Сектор в парламент ми зовсім не сподіваємось, що вони розбудують нам економіку, у них інша місія. Вони цю місію добре розуміють і саме під неї заточені.
І ще, по великому рахунку жодна з партій що балотується не тільки не має реального плану розбудови нашої економіки, але  не має і людей, якіб це зробили по чужому плану.
Батя, мы стараемся ...

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
ТС, була про вас кращої думки...тепер не бачу змісту реагувати на ваші пости...

У вас під ніком написано: "Озброєне суспільство — це ввічливе суспільство."

я знаю що написано під ніком. це слова Хейнлайна.
An armed society is a polite society (c) Robert A. Heinlein
я сповідую цей принцип вже багато років, а не мімікрую до подій, що зараз відбуваються.


щодо думки про мене - мені байдуже - я не політик, а військовослужбовець ЗСУ, інструктор групи підготовки підрозділів ППО.  і  це сталося на 90% через дебілів які голосували за "криза_мінет" або "почую_кожного". інакше б працював собі дальше в малому бізнесі, які і попередні
25 років.

Я щиро поважаю тих, хто зараз захищає країну, і вас в тому числі.
Але не забувайте, що серед тих, хто теж на передовій, багато прихильників ПС. І ви їх теж обізвали дебілами.
Вести дискусії потрібно, але не ображаючи опонентів. Я не сприймаю оте "дибіли", погодьтесь, це не є ознакою великого розуму.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Хочу спросить всех, кто ищет спецов по экономике для управления экономикой. Вы для управления своим семейным бюджетом и семейной экономикой тоже ищете какого-то умного дядю в галстуке, чтоб вам рассказывал что куда тратить, что сажать на огороде, какую специальность выбирать вашим детям, сколько вам просить за свою работу и т.д.? Вы, йолопы, разве не понимаете, что экономика — это процесс, подчиняющийся простому здравому смыслу. Ею не надо управлять! Наоборот, необходимо не давать ею управлять! Потому что тот, кто управляет чужим (а экономика страны для любого чинуши — это все равно формально чужое, не его) всегда ворует это чужое. Вот и нужны люди, которые не будут давать управлять и воровать при этом. И кто для этого больше подходит, как вы думаете?
100500 плюсів
Батя, мы стараемся ...

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
ну в общем, ТС молодчага. ведерко говнеца на ПС вылил. задание выполнил :smiley24:
Ой, подолає ПС прохідний бар`єр, точно подолає.  :smilie5:
Інакше б стільки лайна на них не виливали перед самими вибоами.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

ведетеся на проекти, замість головою думати.




Экономика - не их сильная сторона. Автоматом картошку копать неудобно.

А вот супруга утверждает, что наличие в парламенте праворадикальных элементов может помочь обществу избавиться от советского прошлого. По типу очистки чайника от накипи кислотой.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
А вот супруга утверждает, что наличие в парламенте праворадикальных элементов может помочь обществу избавиться от советского прошлого. По типу очистки чайника от накипи кислотой.
мудрая у тебя жена :smiley24: :gigi:

корень всего зла лежит именно в совке, а не путине или рашизме - это все производное от совка
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Зі. Програма не торт.В економіці вони - нулі..

Але ....Я б хотів бачити представників ПС в комітетах з оборони та нац безпеки.

А я би дуже не хотіла.
Тому, що вони ПРОТИ вступу до НАТО.
Не вистачало їх ще у цих комітетах!

А я ЗА! І більшість украінців також.

 :smiley24: :smiley24:

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Хочу спросить всех, кто ищет спецов по экономике для управления экономикой. Вы для управления своим семейным бюджетом и семейной экономикой тоже ищете какого-то умного дядю в галстуке, чтоб вам рассказывал что куда тратить, что сажать на огороде, какую специальность выбирать вашим детям, сколько вам просить за свою работу и т.д.? Вы, йолопы, разве не понимаете, что экономика — это процесс, подчиняющийся простому здравому смыслу. Ею не надо управлять! Наоборот, необходимо не давать ею управлять! Потому что тот, кто управляет чужим (а экономика страны для любого чинуши — это все равно формально чужое, не его) всегда ворует это чужое. Вот и нужны люди, которые не будут давать управлять и воровать при этом. И кто для этого больше подходит, как вы думаете?
Кто?  :smilie7:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Разве лучше, если вместо ПС пролезет "оппозиционный блок" или другая шаражка, спонсируемая Левочкиным? Несомненно, у бывших рыгионалов экономическая программа более грамотная, но ведь никаких реформ они делать не будут.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Разве лучше, если вместо ПС пролезет "оппозиционный блок" или другая шаражка, спонсируемая Левочкиным? Несомненно, у бывших рыгионалов экономическая программа более грамотная, но ведь никаких реформ они делать не будут.

З чого Ви взяли, що якщо не голосуєш за ПС ...то обовязково за ..?

Є ж НФ БПП Самопоміч