Автор Тема: Спішіть на метрів!!!  (Прочитано 3873 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Спішіть на метрів!!!
« : Березня 02, 2015, 08:54:49 20:54 »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #1 : Березня 02, 2015, 08:57:44 20:57 »
На Зіброва я б пішов  :shuffle:

Я і друзів розумів, й ворогів умів прощати,
Бо хрещений батько мій -
То Хрещатик, то Хрещатик...

« Останнє редагування: Березня 02, 2015, 09:00:59 21:00 від svit »

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #2 : Березня 02, 2015, 09:12:49 21:12 »
Что за молодежный фестиваль?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #3 : Березня 02, 2015, 09:27:03 21:27 »
Что за молодежный фестиваль?

Якась молдаванська шароваршщина .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #4 : Березня 02, 2015, 09:40:32 21:40 »
А з іншого боку - вони збирають зал, достатній щоб окупити оренду недешевого "Палацу Україна". Так що свій слухач у них є.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #5 : Березня 03, 2015, 03:22:39 03:22 »
А з іншого боку - вони збирають зал, достатній щоб окупити оренду недешевого "Палацу Україна". Так що свій слухач у них є.
Завжди дивувало, звідки береться стільки людей, готових платити немаленькі ціни на квитки, коли грає такий отстой.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #6 : Березня 03, 2015, 05:42:24 05:42 »
А з іншого боку - вони збирають зал, достатній щоб окупити оренду недешевого "Палацу Україна". Так що свій слухач у них є.
Завжди дивувало, звідки береться стільки людей, готових платити немаленькі ціни на квитки, коли грає такий отстой.
Мабуть дивувало тому, що не розумієшся на хорошій музиці.

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #7 : Березня 03, 2015, 08:43:54 20:43 »
А з іншого боку - вони збирають зал, достатній щоб окупити оренду недешевого "Палацу Україна". Так що свій слухач у них є.
Завжди дивувало, звідки береться стільки людей, готових платити немаленькі ціни на квитки, коли грає такий отстой.
Дико плюсую. Чертей под фанеру ...... не понимаю.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #8 : Березня 04, 2015, 01:35:56 13:35 »
А з іншого боку - вони збирають зал, достатній щоб окупити оренду недешевого "Палацу Україна". Так що свій слухач у них є.
Завжди дивувало, звідки береться стільки людей, готових платити немаленькі ціни на квитки, коли грає такий отстой.
Дико плюсую. Чертей под фанеру ...... не понимаю.

По-перше, з чого ти взяв, що Бобул та Зібров співають під фонограму в «Україні», а по-друге, навіть якщо так і було б, твій коментар говорить ліше про те, що ти цього не розумієш, і аж ніяк про творчість видатних артистів.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #9 : Березня 04, 2015, 01:58:38 13:58 »
А з іншого боку - вони збирають зал, достатній щоб окупити оренду недешевого "Палацу Україна". Так що свій слухач у них є.
Завжди дивувало, звідки береться стільки людей, готових платити немаленькі ціни на квитки, коли грає такий отстой.
Мабуть дивувало тому, що не розумієшся на хорошій музиці.
Дякую, посміявся) Що, в такому випадку, для вас є є іншими прикладами хорошої музики в Україні та світі, якщо не секрет?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #10 : Березня 04, 2015, 01:59:59 13:59 »
панове, з такою акустикою і такими звукооператорами, як в палаці Україна, усім має бути абсолютно байдуже, чи співають ті люди під фонограмму, чи ні. Бо це, вибачте, не звук, а повне лайно.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #11 : Березня 04, 2015, 02:03:09 14:03 »
В класі п'ятому,попав на концерт Бобула,гнітючі спогади,особливо вразило і закарбувалось в пам'яті,як після кожного куплета він губи хустиною витирав,правда тоді про фонограму і не знали.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #12 : Березня 04, 2015, 02:14:35 14:14 »
Хороший артист — це той, хто дарує людям радість. Я не можу назвати навіть жодної пісні цих виконавців, але якщо їх багато людей люблять багато років, то треба розуміти, що вони хороші артисти. Я, наприклад, не можу уявити, що б мене могло споеукати піти на концерт «Віагри», Співакова чи, скажімо, Slipknot. Але для чого можна називати їх «отстоем»? Тільки для самоствердження за рахунок їхніх шанувальників,

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #13 : Березня 04, 2015, 02:27:28 14:27 »
Хороший артист — це той, хто дарує людям радість. Я не можу назвати навіть жодної пісні цих виконавців, але якщо їх багато людей люблять багато років, то треба розуміти, що вони хороші артисти. Я, наприклад, не можу уявити, що б мене могло споеукати піти на концерт «Віагри», Співакова чи, скажімо, Slipknot. Але для чого можна називати їх «отстоем»? Тільки для самоствердження за рахунок їхніх шанувальників,
Тому що Віагра, хоч і попса, але не отстой, а дуже якісний музон, що вже казати про Сліпкнот. В Америці чогось навіть останнє бидло слухає якісну музику (сільське - кантрі, міське - репачок, або щось таке). Зіброви з Поплавськими у нас витягують виключно за рахунок рагульства населення.
При цьому я не кажу, що вони самі по собі є непрофесійними. Просто таку музику хаває піпл. І дуже пічально, що цього піпла вистачає на те, щоб аж в "Україні" можна було зробити концерт (думаю, це дууууже недешево)

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #14 : Березня 04, 2015, 02:28:51 14:28 »
панове, з такою акустикою і такими звукооператорами, як в палаці Україна, усім має бути абсолютно байдуже, чи співають ті люди під фонограмму, чи ні. Бо це, вибачте, не звук, а повне лайно.
Хехе, один відвідувач спалився)))

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #15 : Березня 04, 2015, 02:38:22 14:38 »
Це ти спалився з «Віагрою». Не буває якісної музики взагалі. У музики може бути тільки одна якисть — шанувальники. Одним з них подобається шоу, іншим — мелодія, голос чи оранжування, третім — «душа» виконавця, четвертим — сам виконавець, п'ятим — текст. І коли ти вважаєш якусь музику «якісною» — це лише твоя суб'єктивна думка, яка нічого не має спільного з реальністю. А ображати шанувальників іншої музики — це не ввічливо принаймні.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #16 : Березня 04, 2015, 02:39:34 14:39 »
панове, з такою акустикою і такими звукооператорами, як в палаці Україна, усім має бути абсолютно байдуже, чи співають ті люди під фонограмму, чи ні. Бо це, вибачте, не звук, а повне лайно.
Хехе, один відвідувач спалився)))
каюся, був одного разу такий трафунок.  :fp Грали, переважно, нью-орлеанський блюз. Більше -- ніколи і нізащо. Це - реальний жах.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #17 : Березня 04, 2015, 02:41:19 14:41 »
панове, з такою акустикою і такими звукооператорами, як в палаці Україна, усім має бути абсолютно байдуже, чи співають ті люди під фонограмму, чи ні. Бо це, вибачте, не звук, а повне лайно.
Хехе, один відвідувач спалився)))
каюся, був одного разу такий трафунок.  :fp Грали, переважно, нью-орлеанський блюз. Більше -- ніколи і нізащо. Це - реальний жах.
Невже Зібров та Бобул грали нью-орлеанський блюз?)

Це ти спалився з «Віагрою». Не буває якісної музики взагалі. У музики може бути тільки одна якисть — шанувальники. Одним з них подобається шоу, іншим — мелодія, голос чи оранжування, третім — «душа» виконавця, четвертим — сам виконавець, п'ятим — текст. І коли ти вважаєш якусь музику «якісною» — це лише твоя суб'єктивна думка, яка нічого не має спільного з реальністю. А ображати шанувальників іншої музики — це не ввічливо принаймні.
І чим це я спалився? Віагру роблять найкращі спеціалісти у всіх відношеннях. Те, що це музика для мас - інше питання але, принаймні, зроблено воно з класними аранджами, записано. зведено, і т. д. - на вищому рівні.

І, чорт забирай, моя думка тут таки грає більшу роль, як у людини, яка з музикою працює.І думка 99 відсотків тих, хто в муз-індустрії працює, з моєю співпадає, в тому числі і тих, хто працює з Зібровами всякими. Та і вони самі теж то розуміють, але ж бабло рубати треба.

А ображати шанувальників іншої музики — це не ввічливо принаймні. - за такою логікою про виборців Януковича, допустимо, не ввічливо говорити, що вони клінічні ідіоти. Але ж говоримо
« Останнє редагування: Березня 04, 2015, 02:45:50 14:45 від Matvik »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #18 : Березня 04, 2015, 02:43:30 14:43 »
панове, з такою акустикою і такими звукооператорами, як в палаці Україна, усім має бути абсолютно байдуже, чи співають ті люди під фонограмму, чи ні. Бо це, вибачте, не звук, а повне лайно.
Хехе, один відвідувач спалився)))
каюся, був одного разу такий трафунок.  :fp Грали, переважно, нью-орлеанський блюз. Більше -- ніколи і нізащо. Це - реальний жах.
Невже Зібров та Бобул грали нью-орлеанський блюз?)
Бобул? блюз?  :lol:
нє, я про палац Україна як такий. йти туди саме слухати музику - верх ідіотизму. 95 квартал - їхнє усьо.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #19 : Березня 04, 2015, 02:43:55 14:43 »
Цікаво -  зараз оренда України зменшилась чи співаки типу Бобула чи Зіброва заробляють стільки, що запросто можуть орендувати?

У мене алергія що на того, що на того (і та Томаса Андерса теж), але цікаво...

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #20 : Березня 04, 2015, 02:48:01 14:48 »
панове, з такою акустикою і такими звукооператорами, як в палаці Україна, усім має бути абсолютно байдуже, чи співають ті люди під фонограмму, чи ні. Бо це, вибачте, не звук, а повне лайно.
Хехе, один відвідувач спалився)))
каюся, був одного разу такий трафунок.  :fp Грали, переважно, нью-орлеанський блюз. Більше -- ніколи і нізащо. Це - реальний жах.
Невже Зібров та Бобул грали нью-орлеанський блюз?)
Бобул? блюз?  :lol:
нє, я про палац Україна як такий. йти туди саме слухати музику - верх ідіотизму. 95 квартал - їхнє усьо.
Ну це власне був сарказм, я веду до того, що з різними виконавцями працюють різні люди, різна апаратура, і т. д. відповідно, це міг бути не зал, як такий, а просто персонал, чи апарат. Все ж, мені здається, що палац Україна, який побудований спеціально для концертів і подібних речей, не мав би мати аж настільки нездалу акустику

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #21 : Березня 04, 2015, 02:55:39 14:55 »
значить, мені просто не повезло. бо сидячи у 20 ряду навпроти динаміка (там два величезні динаміки з двох боків сцени), мені доводилося реально прикривати вуха, і це коли гучність була середньою (тобто, якщо слухати студійний запис тих пісень, то гучність мала би бути середньою).  Коли ж по сюжету там було forte, то в динаміках було дзз....бринь... дззз.  :fp Співчуваю тим людям, які, заплативши по кілька тисяч за квиток, сиділи в перших рядках. Вони точно мали б частково оглухнути.

Звукооператору треба поламати руки за таку роботу і звільнити за профнепридатністю.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #22 : Березня 04, 2015, 02:59:40 14:59 »
значить, мені просто не повезло. бо сидячи у 20 ряду навпроти динаміка (там два величезні динаміки з двох боків сцени), мені доводилося реально прикривати вуха, і це коли гучність була середньою (тобто, якщо слухати студійний запис тих пісень, то гучність мала би бути середньою).  Коли ж по сюжету там було forte, то в динаміках було дзз....бринь... дззз.  :fp Співчуваю тим людям, які, заплативши по кілька тисяч за квиток, сиділи в перших рядках. Вони точно мали б частково оглухнути.

Звукооператору треба поламати руки за таку роботу і звільнити за профнепридатністю.
Не завжди звукорєж винуватий) А Ви бували на інших концертах такого типу? Бо воно завше не так, як в студії. особливо, ящко навпроти динаміка сидіти)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #23 : Березня 04, 2015, 03:02:16 15:02 »
значить, мені просто не повезло. бо сидячи у 20 ряду навпроти динаміка (там два величезні динаміки з двох боків сцени), мені доводилося реально прикривати вуха, і це коли гучність була середньою (тобто, якщо слухати студійний запис тих пісень, то гучність мала би бути середньою).  Коли ж по сюжету там було forte, то в динаміках було дзз....бринь... дззз.  :fp Співчуваю тим людям, які, заплативши по кілька тисяч за квиток, сиділи в перших рядках. Вони точно мали б частково оглухнути.

Звукооператору треба поламати руки за таку роботу і звільнити за профнепридатністю.
Не завжди звукорєж винуватий) А Ви бували на інших концертах такого типу? Бо воно завше не так, як в студії. особливо, ящко навпроти динаміка сидіти)
а хто винуватий у тому дзз---бринь--дзззз замість звуку? Грає лише рояль, трохи голосніше - і все, жодної мелодії, тільки оці фіглі паразитні.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #24 : Березня 04, 2015, 03:04:36 15:04 »
значить, мені просто не повезло. бо сидячи у 20 ряду навпроти динаміка (там два величезні динаміки з двох боків сцени), мені доводилося реально прикривати вуха, і це коли гучність була середньою (тобто, якщо слухати студійний запис тих пісень, то гучність мала би бути середньою).  Коли ж по сюжету там було forte, то в динаміках було дзз....бринь... дззз.  :fp Співчуваю тим людям, які, заплативши по кілька тисяч за квиток, сиділи в перших рядках. Вони точно мали б частково оглухнути.

Звукооператору треба поламати руки за таку роботу і звільнити за профнепридатністю.
Не завжди звукорєж винуватий) А Ви бували на інших концертах такого типу? Бо воно завше не так, як в студії. особливо, ящко навпроти динаміка сидіти)
а хто винуватий у тому дзз---бринь--дзззз замість звуку? Грає лише рояль, трохи голосніше - і все, жодної мелодії, тільки оці фіглі паразитні.
Наприклад, організатори, котрі зажали бабло на потужніший звук, відповідно, приходиться використовувати той, що є, щоб озвучити весь немаленький зал

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #25 : Березня 04, 2015, 03:08:09 15:08 »
 :gigi:

Цитувати
Що за країна, коли нема героя
Той, хто стає зазвичай за людей горою
Усілякі бетмени, люди-павуки
А ще хробаки та диво-пацюки
Дон-ділі-дон-ділі-ділі-дон-дон
Навколо мене ворогів легіон
Я білий ангел на їх тлі
Хулігани-наркомани-басурмани злі
Страх!!! Але на всіх є свій жах
З неба злітає він, іде по головах
Чорний плащ, під ним – біле кімоно
Як у кіно! Все - як у кіно!!!

Приспів:
Крила одягає - Іво Бобул
Всім допомагає - Іво Бобул
Гімн заспіває - Іво Бобул
Добре, що у нас є - Іво Бобул

Крок за кроком, step by step
Тупо я читаю рєп
Камон-ЙО, маза-фаза, щіт
Гадом буду – буде хіт
В нас все добре – а як там в вас?
В нас за борги вчора перекрили газ
А ми зіграли до-ре-мі-до-ре-до
Та покликали героя до себе
Вдів він жупан чорний, шаровари сині
Сів на кобилу, а приїхав на машині
До репертуару взяв цей трек
Та додав ще - I'll Be Back

Приспів.

А що ж це за чувак взагалі? Леонід Буряк? Ні!
Павло Зібров? Ні! Сергій Ребров? Ні!
Кіркоров Пилип? Ні! Лікар Ойболить? Ні!
Еля-ля-ля Кравчук? Ні! Льоня Каденюк? Ні!
Ні, це той! Ні, це не цей!
Це людина-панацея
Не тітка Сарра, не дядько Сем
Це супер-Іво-Бобул-мен

Приспів.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #26 : Березня 04, 2015, 03:09:59 15:09 »
значить, мені просто не повезло. бо сидячи у 20 ряду навпроти динаміка (там два величезні динаміки з двох боків сцени), мені доводилося реально прикривати вуха, і це коли гучність була середньою (тобто, якщо слухати студійний запис тих пісень, то гучність мала би бути середньою).  Коли ж по сюжету там було forte, то в динаміках було дзз....бринь... дззз.  :fp Співчуваю тим людям, які, заплативши по кілька тисяч за квиток, сиділи в перших рядках. Вони точно мали б частково оглухнути.

Звукооператору треба поламати руки за таку роботу і звільнити за профнепридатністю.
Не завжди звукорєж винуватий) А Ви бували на інших концертах такого типу? Бо воно завше не так, як в студії. особливо, ящко навпроти динаміка сидіти)
а хто винуватий у тому дзз---бринь--дзззз замість звуку? Грає лише рояль, трохи голосніше - і все, жодної мелодії, тільки оці фіглі паразитні.
Наприклад, організатори, котрі зажали бабло на потужніший звук, відповідно, приходиться використовувати той, що є, щоб озвучити весь немаленький зал
тобто власну звукову систему палацу Україна треба викинути нафіг, якщо вона не в стані поширити звучання одного роялю на цілий зал. З Бобулом буде те саме.

Треба було придивится, чи там є ще щось, окрім тих двох гігантських (більше за людський зріст точно)  динаміків обабіч сцени.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #27 : Березня 04, 2015, 03:10:49 15:10 »

І, чорт забирай, моя думка тут таки грає більшу роль, як у людини, яка з музикою працює.

Це системна помилка. Наприклад, хороша їжа — це те, що смачно, а не те, що було приготовано згідно канонів кваліфікованими кухарями. І якщо музика Бобула чи Зіброва не подобається 99% твоїх знайомих професіоналів, тоце значить, що музика Бобула чи Зіброва не подобається 99% твоїх знайомих професіоналів, і не більше. Якщо приємно вважати, тих, кому вона подобається ідіотами, то це означає не те, що вони ідіоти, а те, що ти їх такими вважаєш.

А ось відвідуванність концертів — це справді об'єктивний покажчик.

І, скажі мені, чи Висоцький, наприклад, то якісна музика? Що там твої професіонали кажуть з цього приводу?

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #28 : Березня 04, 2015, 03:17:35 15:17 »
значить, мені просто не повезло. бо сидячи у 20 ряду навпроти динаміка (там два величезні динаміки з двох боків сцени), мені доводилося реально прикривати вуха, і це коли гучність була середньою (тобто, якщо слухати студійний запис тих пісень, то гучність мала би бути середньою).  Коли ж по сюжету там було forte, то в динаміках було дзз....бринь... дззз.  :fp Співчуваю тим людям, які, заплативши по кілька тисяч за квиток, сиділи в перших рядках. Вони точно мали б частково оглухнути.

Звукооператору треба поламати руки за таку роботу і звільнити за профнепридатністю.
Не завжди звукорєж винуватий) А Ви бували на інших концертах такого типу? Бо воно завше не так, як в студії. особливо, ящко навпроти динаміка сидіти)
а хто винуватий у тому дзз---бринь--дзззз замість звуку? Грає лише рояль, трохи голосніше - і все, жодної мелодії, тільки оці фіглі паразитні.
Наприклад, організатори, котрі зажали бабло на потужніший звук, відповідно, приходиться використовувати той, що є, щоб озвучити весь немаленький зал
тобто власну звукову систему палацу Україна треба викинути нафіг, якщо вона не в стані поширити звучання одного роялю на цілий зал. З Бобулом буде те саме.

Треба було придивится, чи там є ще щось, окрім тих двох гігантських (більше за людський зріст точно)  динаміків обабіч сцени.
Більші за людський зріст - це не так вже й багато, для такого залу. Там би мали нормальні лінійні масиви бути, підвішені до стелі, а то мабуть саби.
І з чого Ви взяли, що це власне місцеві колонки, а не привезені? Я думаю, там на кожен концерт окремо ставиться


І, чорт забирай, моя думка тут таки грає більшу роль, як у людини, яка з музикою працює.

Це системна помилка. Наприклад, хороша їжа — це те, що смачно, а не те, що було приготовано згідно канонів кваліфікованими кухарями. І якщо музика Бобула чи Зіброва не подобається 99% твоїх знайомих професіоналів, тоце значить, що музика Бобула чи Зіброва не подобається 99% твоїх знайомих професіоналів, і не більше. Якщо приємно вважати, тих, кому вона подобається ідіотами, то це означає не те, що вони ідіоти, а те, що ти їх такими вважаєш.

А ось відвідуванність концертів — це справді об'єктивний покажчик.

І, скажі мені, чи Висоцький, наприклад, то якісна музика? Що там твої професіонали кажуть з цього приводу?
Висоцький - якісна) Хоча і проста, як дошка) Те саме з Цоєм, наприклад
І ні, блін, якщо мені кухар професійний буде говорити, що гамбургер з макдональдса - це отстой, і я їм його внаслідок низької культури споживання їжі, то звісно що я з ним погоджуся) Хоча їсти не пеерстану
Я ж кажу, чомусь в інших сферах людської діяльності немає такого ставлення до думки спеціалістів, тільки в музиці.

А ось відвідуванність концертів — це справді об'єктивний покажчик. - згідний. об"єктивний покажчик кількості людей, які не мають музичного смаку)

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Спішіть на метрів!!!
« Reply #29 : Березня 04, 2015, 03:21:06 15:21 »
При цьому всьому я ж не кажу, що ці люди самі по собі є поганими. Вони можуть при тому добре розбиратися в тій же кухні, наприклад, у котрій я - профан, і їм всіляке гівно. Тільки чогось я це признаю, а вони (і Ви), не признають, що слухають гівно) Ніколи цього не міг зрозуміти