Автор Тема: Голосувалка. Коломойський-Корбан проти Порошенка-Наливайченка  (Прочитано 10593 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
А звідки інформація, що Мірошник працював у СБУ Луганської області? Коли він там працював?
та взагалі звідки той Мірошник виліз? Все що міг знайти, що в бородаті 2008 роки працював в УВС Харківської області. Він що суперспец в Нафтогазі?

Тут я розумію Коломойського, так як це точно чиясь підставна кандидатура.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
А звідки інформація, що Мірошник працював у СБУ Луганської області? Коли він там працював?
та взагалі звідки той Мірошник виліз? Все що міг знайти, що в бородаті 2008 роки працював в УВС Харківської області. Він що суперспец в Нафтогазі?

Тут я розумію Коломойського, так як це точно чиясь підставна кандидатура.

Я задав цілком конкретне питання. Тобто, окрім слів Коломойського, ніяких джерел цієї інформації немає, і слова Противної одеситки про «бывшего начальника СБУ Луганска, сдавшего город сепарам» (це цитата) — це її особиста брехня вигадка, я вірно розумію?

Про бувшого працівника МВС в якості нового керівника — цілком зрозуміла річ. Він повинен взяти підприємство під контроль, провести аудіт, а потім передати його до рук професіоналів. Професійні якості в таких справах грають другорядну роль. Дуже дивно робити висновок, що це чиясь підставна кандидатура, коли за нею президент, уряд та Рада, що прийняла закон про АТ.

 

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Цитувати
Сергій Андрушко
Журналіст
Вітер проти Коломойського
23 березня 2015, 02:55

Мені дзвонять щодо випадку з Коломойським і вдень, і вночі, і на вихідних. Досі я не дав жодного коментаря жодному ЗМІ. Щиро кажу, я просто не знаю як коментувати чиюсь хамську поведінку.

Справді, я був шокований поведінкою Коломойського. Впевнений, в будь-якій цивілізованій країні урядник собі такого б не дозволив. Або вибачився б та пішов у відставку.

А Коломойський, схоже, плюнув проти вітру, потрапив собі ж в обличчя та ще й розлетілось на інших представників влади. Йому всі кажуть – умийся, а він каже – ні, не буду. Так і ходить.

Загалом, я у нього лише тричі брав коментар. Перший раз зустрів його біля Парламенту, коли він приїхав в одній машині з депутатом Андрієм Іванчуком. Тоді він із посмішкою повідомив, що має три паспорти

Другий раз – я побував на засіданні комісії з питань приватизації, де пан Коломойський зізнався про свій спільний бізнес інтерес (опосередкований) з головою комітету з питань економічної політики. Тим самим Андрієм Іванчуком, чий комітет саботував розгляд законопроекту, що мав би обмежити вплив Коломойського на "Укрнафту".

І третій раз – ви знаєте – біля "Укртранснафти".

Вважаю даний випадок – тривожним дзвінком. Це перший прецедент після Євромайдану, коли урядник публічно зробив вчинок, "який порочить його як державного службовця", як сказано в догані. А ті, хто не злякаються догани, можуть і далі піти.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
В перші дні конфлікту я старався не робити поспішних висновків. Тепер деякі зробив. Коломойський надто жадібний. Це не дало йому виїхати, бо всі його активи з війною перетворились на гарбуз. Він вирішив погратись в патріота, щоб потім відбити всі збитки в потрійному розмірі. Рефінінси, нафта. Воістину, жадність фраєра згубила. Тепер, коли його притиснули, він панікує і кричить через всі підконтрольні ЗМІ, що він святий спаситель, і якщо йому не дадуть красти, то війська хуйла телепортуються з донбасу через наш фронт прямо в Дніпропетровськ. Я думаю бєня як жест відчаю може організувати тітушню під виглядом ватніків, щоб всіх налякати.
А сцикунам, що піддались на "лішбинєбиловойни" я хочу порадити дивитись за своїм містом самим, а не підставляти сраку олігарху за уявний "захист". :Prapor2:
« Останнє редагування: Березня 24, 2015, 08:32:47 08:32 від Cortex »

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
как бы то ни было, а лещенко мелкая падла
сейчас у куликова пиздит. противная рожа, грязный, жалкий сученок

Терпіти його не можу з часів Ющенка.
А при бандюковичу його не дуже було видно та чути. Стервятник.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
как бы то ни было, а лещенко мелкая падла
сейчас у куликова пиздит. противная рожа, грязный, жалкий сученок

Терпіти його не можу з часів Ющенка.
А при бандюковичу його не дуже було видно та чути. Стервятник.

При всем моем неоднозначном отношении к Ющенко, простить сучке-лещенко "сына бога" не могу до сих пор
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
1 Коломойський далеко не святий і за ним і за палицями давно "Паля" плаче.
2. Порошенко - засновник "ПР", няких реформ нема в Україні, программа субсидій адський піздец ну і ше багато всілякої юхні за ним наблюдається.
3. Нас штучно протиставляють, і заставляють вибирати з двох сортів гівна.
4. Починати треба було з ригівської шолупоні а тоді вже предявляти коломойському.
5. Фабрика в Ліпецку працює? працює!
Висновок - обидва підари, проте за зраду надіям Української нації Порох повинен першим піти на шибеницю - а за ним і коломойський з палицею. Я замучився обирати між сортів гівна - на шибеницю обох.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
1 Коломойський далеко не святий і за ним і за палицями давно "Паля" плаче.
2. Порошенко - засновник "ПР", няких реформ нема в Україні, программа субсидій адський піздец ну і ше багато всілякої юхні за ним наблюдається.
3. Нас штучно протиставляють, і заставляють вибирати з двох сортів гівна.
4. Починати треба було з ригівської шолупоні а тоді вже предявляти коломойському.
5. Фабрика в Ліпецку працює? працює!
Висновок - обидва підари, проте за зраду надіям Української нації Порох повинен першим піти на шибеницю - а за ним і коломойський з палицею. Я замучився обирати між сортів гівна - на шибеницю обох.

такие как вы в 2010 "не выбирали из двух сортов..." и накачали нам на шею януковича и ко.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Такі як ви вибирали з двох сортів і маємо те що маємо. Замість того щоб обирати патріотів.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Такі як ви вибирали з двох сортів і маємо те що маємо. Замість того щоб обирати патріотів.
а патриоты у нас кто?
Тягнибок с Махницким - "аспитрантом пидрахуя" или ляшко, а может лещенко - на подкормке у пинчука?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
1 Коломойський далеко не святий і за ним і за палицями давно "Паля" плаче.
2. Порошенко - засновник "ПР", няких реформ нема в Україні, программа субсидій адський піздец ну і ше багато всілякої юхні за ним наблюдається.
3. Нас штучно протиставляють, і заставляють вибирати з двох сортів гівна.
4. Починати треба було з ригівської шолупоні а тоді вже предявляти коломойському.
5. Фабрика в Ліпецку працює? працює!
Висновок - обидва підари, проте за зраду надіям Української нації Порох повинен першим піти на шибеницю - а за ним і коломойський з палицею. Я замучився обирати між сортів гівна - на шибеницю обох.

такие как вы в 2010 "не выбирали из двух сортов..." и накачали нам на шею януковича и ко.

Такие как вы помогли багине втоптать в говно Ющенко и заставить нас выбирать из двух сортов этого говна. А сейчас по этому же сценарию помогаете Коломойскому втаптывать Порошенко. Я во втором туре проголосовал за Януковича, и ни капельки об этом не жалею, потому что если бы выбрали Йулю, то сейчас бы не было ни настоящей украинской власти, ни, собственно, Украины. Кстати, что там про луганское СБУ и сдачу сепарам, откуда дровишки, а?

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
дровишки из соцсетей, где эта тема повторяется многократно

вот одна из ссылок:
http://espreso.tv/article/2015/03/23/naftova_ataka_na_kolomoyskoho
а вот цитата оттуда

У протоколі Юрій Мірошника названо “особою, що тимчасово виконує обов'язки голови правління”. Мірошник - особа непублічна і маловідома. До енергетики взагалі, і до нафтової сфери зокрема, стосунку жодного не має. Але так само як і у Савченка під піджаком на плечах у Мірошника просвічують зірки. На погонах.
ЮРІЙ МІРОШНИК, Т.В.О. ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ “УКРТРАНСНАФТА”
Извините, а где вы работали? - В СБУ. - А в нефтегазовой отрасли? - Очень давно
Юрій Мірошник раніше працював у Луганському управлінні СБУ, про якісь вагомі результати його роботи, зокрема на ниві боротьби з сепаратизмом, поки що невідомо.
ЮРІЙ МІРОШНИК, Т.В.О. ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ “УКРТРАНСНАФТА”:
Я не буду делать никаких резких изменений в компании, время покажет.

что касается ЮВТ, то здесь я согласна, но позиция "не разбираюсь в сортах" неприемлема
« Останнє редагування: Березня 24, 2015, 11:52:21 11:52 від Противная одесситка »
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Такі як ви вибирали з двох сортів і маємо те що маємо. Замість того щоб обирати патріотів.

Це хто патріоти? Твої путєнські шістки тягнибоки-фаріоны, що проти «жидів», НАТО, ЄС, сланцевого газу та продовження Майдану «бо нас усіх посадять»? Вони вже пішли в дупу, і звідти ніколи не повернуться. Горітимуть в пеклі, нащадки НКВДшників.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
1 Коломойський далеко не святий і за ним і за палицями давно "Паля" плаче.
2. Порошенко - засновник "ПР", няких реформ нема в Україні, программа субсидій адський піздец ну і ше багато всілякої юхні за ним наблюдається.
3. Нас штучно протиставляють, і заставляють вибирати з двох сортів гівна.
4. Починати треба було з ригівської шолупоні а тоді вже предявляти коломойському.
5. Фабрика в Ліпецку працює? працює!
Висновок - обидва підари, проте за зраду надіям Української нації Порох повинен першим піти на шибеницю - а за ним і коломойський з палицею. Я замучився обирати між сортів гівна - на шибеницю обох.

такие как вы в 2010 "не выбирали из двух сортов..." и накачали нам на шею януковича и ко.

Такие как вы помогли багине втоптать в говно Ющенко и заставить нас выбирать из двух сортов этого говна. А сейчас по этому же сценарию помогаете Коломойскому втаптывать Порошенко. Я во втором туре проголосовал за Януковича, и ни капельки об этом не жалею, потому что если бы выбрали Йулю, то сейчас бы не было ни настоящей украинской власти, ни, собственно, Украины. Кстати, что там про луганское СБУ и сдачу сепарам, откуда дровишки, а?

В своем интервью Беня говорит что Мирошник не только слил Луганск сепарам, но и его родственник, тоже Мирошник, сейчас в руководстве ЛНР. За свои слова Беня готов отвечать перед любым судом.
Prosperity is based on people and ideas

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А звідки інформація, що Мірошник працював у СБУ Луганської області? Коли він там працював?
та взагалі звідки той Мірошник виліз? Все що міг знайти, що в бородаті 2008 роки працював в УВС Харківської області. Він що суперспец в Нафтогазі?

Тут я розумію Коломойського, так як це точно чиясь підставна кандидатура.

Особь очень мутная:
Цитувати
"Мы будем проверять, что было сделано в компании, пока директором был Лазорко: работу, финансовые показатели. Я знаю ситуацию, я всю жизнь работал в правоохранительной сфере", - отметил Мирошник. Он добавил, что работал в СБУ.
И он действительно там работал, притом в Луганском (как бы тут кто не петушился):
Цитувати
Кузьма (11.09.2008, 23:30)
Суммы звучат заниженные. В действительности они как минимум в два раза выше. А должность он покупает у очень крутого зама областного СБУ Мирошника. Но этот парень меньше 50-ти “штук” просто не берет. Надо отработать 300 “штук” за назначение замом. Трепещите карьеристы Лугвнского СБУ, собирайте бабки с запасом. Кстати, никто не знает сколько отдал Мирошнику придурок Макаров за должность начальника спецотдела ”К”?
Как ни странно после 2008 года про этого достойного борца с коррупцией в нефтегазовой сфере нет никакой публичной информации.
Батя, мы стараемся ...

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
дровишки из соцсетей, где эта тема повторяется многократно

вот одна из ссылок:
http://espreso.tv/article/2015/03/23/naftova_ataka_na_kolomoyskoho
а вот цитата оттуда

У протоколі Юрій Мірошника названо “особою, що тимчасово виконує обов'язки голови правління”. Мірошник - особа непублічна і маловідома. До енергетики взагалі, і до нафтової сфери зокрема, стосунку жодного не має. Але так само як і у Савченка під піджаком на плечах у Мірошника просвічують зірки. На погонах.
ЮРІЙ МІРОШНИК, Т.В.О. ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ “УКРТРАНСНАФТА”
Извините, а где вы работали? - В СБУ. - А в нефтегазовой отрасли? - Очень давно
Юрій Мірошник раніше працював у Луганському управлінні СБУ, про якісь вагомі результати його роботи, зокрема на ниві боротьби з сепаратизмом, поки що невідомо.
ЮРІЙ МІРОШНИК, Т.В.О. ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ “УКРТРАНСНАФТА”:
Я не буду делать никаких резких изменений в компании, время покажет.

Про «сдачу Луганска сепарам» кто придумал, спрашиваю? Нужно или привести источник, или сказать честно, да, соврала, необъективно оценила информацию, готова врать, чтобы защитить кумира-олигарха Коломойского, который нарушает законы направо-налево, матерится на камеру и хамит журналистам (да ещё кому — Андрушко!) и признаётся в том, что у него три паспорта. Но нашим любимчикам законы нарушать можно, правда?


Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Тут же Наливайченко выдвигает нелепые обвинения администрации ДнепрОГА в крышевании ОПГ, убийстве, происходит муть какая-то.
И еще вчера сайт Нацгвардии, как на зло взломали, чудные дела творятся...  :smiley16:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Как ни странно после 2008 года про этого достойного борца с коррупцией в нефтегазовой сфере нет никакой публичной информации.

Авжеж, немає, тому що усім відомо, що було з СБУ за часів Овоча. Там лишилися тільки ті, хто мав служити КГБ. Я не захищаю ніяких мірошників, і якщо хтось тут наведе достовірну інформацію (а не слова зацікавленого Коломойського), то я буду лише вдячний, тому що це знати потрібно. Але на теперішній час в мене немає сумнівів щодо цього пана, оскільки Наливайченко знає про нього все.

З.И. Ну і в якості джерела інформації використовувати коментар, що був написаний анонімним Кузьмою, до статті на нікому невідомому сайті — це прийом для «Раша тудей». Треба поважати інтелект співразмовників.
« Останнє редагування: Березня 24, 2015, 12:08:59 12:08 від Фюмюлюх »

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Тут же Наливайченко выдвигает нелепые обвинения администрации ДнепрОГА в крышевании ОПГ, убийстве, происходит муть какая-то.
И еще вчера сайт Нацгвардии, как на зло взломали, чудные дела творятся...  :smiley16:

Слово «нелепые» — це особиста оцінка користувача публічного форума діяльності голови Служби безпеки України з багаторічним стажем і купою вищих освіт. Я вірно розумію?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Аудит должен проводить кто-то из большой четвертки. Конечно Беня лицо заинтересованное, но тут с ним нельзя не согласится.

С 20 мин. Мирошник - русский диверсант  :smilie7:

Prosperity is based on people and ideas

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Треба поважати інтелект співразмовників.
Не обольщайся, "рукописи не горят" к твоему интеллекту еще вернемся, попозже. Боец невидимого фронта.
Батя, мы стараемся ...

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
(click to show/hide)

Про «сдачу Луганска сепарам» кто придумал, спрашиваю? Нужно или привести источник, или сказать честно, да, соврала, необъективно оценила информацию, готова врать, чтобы защитить кумира-олигарха Коломойского, который нарушает законы направо-налево, матерится на камеру и хамит журналистам (да ещё кому — Андрушко!) и признаётся в том, что у него три паспорта. Но нашим любимчикам законы нарушать можно, правда?



найдите пожалуйста хоть один мой пост, где я признаюсь в любви к коломойскому, а потом поговорим, кто врет, а кто нет
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати

Слово «нелепые» — це особиста оцінка користувача публічного форума діяльності голови Служби безпеки України з багаторічним стажем і купою вищих освіт. Я вірно розумію?

Делать такие заявления без доказательств, без расследования - это как ?
Для меня Беня далеко не кумир, но то что творится последние дни, это просто позорище.

Prosperity is based on people and ideas

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615

Ну Вы понимаете, все не так просто. Ирония судьбы: в делах государственного управления у Коломойского сейчас блокирующий пакет.

саме тому я кажу про ЗНИЩЕННЯ
є питання в яких держава НЕ ПОВИННА рахуватися НІ З ЧИЇМИСЬ інтересами
навіть коломойського
інакше це буде не держава

Ну тогда будет уничтожение государства вместе с Коломойским.
Устраивать сейчас, во время войны, передел собственности и выяснение отношений - это все равно, что больного, лежащего под капельницей после удаления аппендицита, заставлять поднять штангу.

Есть стратегия - победа в войне с Россией и снижение влияния олигархов на власть (именно с такими приоритетами - победа в войне важнее, потому что без нее всё остальное не имеет смысла). А есть тактика, которая позволяет достичь стратегических целей. Тактика такой внутренней борьбы, какая происходит сейчас, ослабляет государство в войне внешней, поэтому она проигрышна.

Давайте еще батальон "Азов" распустим за его идеологию, которая может принести кучу проблем мирной Украине. Только кто будет защищать Мариуполь?

Прийдется процитировать самого себя. Дело не в тактике борьбі за власть, а в насущной и срочной потребности

Ответ простой и потому может не понравиться любителям конспирологии.
В отличии от перечисленных персонажах, которые воровали раньше, и так сказать, разово, беня ворует сейчас и перманентно.
Коломойский сидит в государственных компаниях, которые непрерывно генерируют убытки для государства, в том числе и за счет Бениных прибылей.
А основная задача, стоящая перед правительством, задача за которой сочень пристально следят наши доноры и инвесторы, все эти Госдепы и МВФ - сбалансируйте бюджет, уменьшите дефицит бюджета.
Так что с Беней ничего личного "просто бизнес"
Причем, я уверен, с Коломойским об этом разговаривали, но он решил, что его просто разводят, что бы отдать потоки нужным людям.

Вот подобное, но более развернуто, с цифирками, пишет человек в ФБ
Цитувати
Филипп Духлий13 ч. · отредактировано · Давайте еще раз.
 Украине нужны деньги. Много денег. Бюджет катастрофически дефицитен. Мы напечатали в прошлом году 150 чи 170 млрд грн при бюджете в 500. Дефолт периодически снится министрам в кошмарных снах. Деньги дает США. Но эти ребята не любят когда их деньги просерают или воруют. Дефицит надо сокращать. Урезать расходы и увеличивать доходы.
 И вот тут рассеянный взгляд госдепа упирается в вертикально интегрированные компании, которые добывают нефть, ее транспортируют, перерабатывают и продают. И все это принадлежит Нафтогазу, который убыточен на 90 млрд. грн. Люди, покажите мне еще одну компанию в мире, которая добывает и продает нефть с газом и при этом дает в год убытков в треть своей капитализации! Нонсенс!
 Взгляд госдепа тут же фокусируется и госдеп ставит условие. Дадим денег, если вы, идиоты, начнете зарабатывать на нефти и газе, а не плодить им здоровые дыры в бюджете.
 Наши хлопцы делают под козырек и цену на газ для населения, которое потребляет 2/3 всего газа в Украине, поднимают почти до реальной, сократив здоровый кусок дефицита.
 Но есть второй пункт - нефть. И тут, вдруг оказывается, что магическим образом почти на всей украинской нефти зарабатывает один человек. При том, что компании тут, с большинством корпоративных прав Украины!  И человеку говорят: ты молодец, герой, мы тебя любим и уважаем и даже орден дадим, но уйди милчеловек с государственного добра, стране нужны деньги, как свои, так и штатовские. Но милчеловек послал всех в жопу: "Я страну спас, герой революции и вообще на колчатовских фронтах ранен. Хрен вам моржовый, я сроднился с этими активами."
 И вот у ПАПа дилема. Дефолт и уважение к ветерану революции или пенсии без задержек и небольшая возня с вооруженными людьми без опознавательных знаков.
 А теперь поставьте себя на место ПАПа, вы что выбираете?
 Ну ответ вы уже знаете, а вот вам и подтверждение.
 "в квітні–травні поточного року Міністерство фінансів України планує здійснити випуск єврооблігацій обсягом $1 млрд. під державні гарантії США"
 Еще раз. Під. Державні. Гарантії. США.
 http://www.minfin.gov.ua/control/uk/publish/article…
 Все будет хоршо. Штаты с нами.
 http://coub.com/view/36uzs
 А любителям бени я бы посоветовал хоть иногда включать мозг и понять на самом деле что они пытаются защитить. Мож на страну хватит всего две ватные области?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
(click to show/hide)

Про «сдачу Луганска сепарам» кто придумал, спрашиваю? Нужно или привести источник, или сказать честно, да, соврала, необъективно оценила информацию, готова врать, чтобы защитить кумира-олигарха Коломойского, который нарушает законы направо-налево, матерится на камеру и хамит журналистам (да ещё кому — Андрушко!) и признаётся в том, что у него три паспорта. Но нашим любимчикам законы нарушать можно, правда?



найдите пожалуйста хоть один мой пост, где я признаюсь в любви к коломойскому, а потом поговорим, кто врет, а кто нет

Я не говорил о любви к Коломойскому, а говорил о готовности прощать беззаконие любимчику. Я привёл цитату-ложь и вижу, что раскаяния со стороны её автора не будет. Значит, это было не заблуждение, а позиция: врать в защиту своих можно.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
(click to show/hide)

Про «сдачу Луганска сепарам» кто придумал, спрашиваю? Нужно или привести источник, или сказать честно, да, соврала, необъективно оценила информацию, готова врать, чтобы защитить кумира-олигарха Коломойского, который нарушает законы направо-налево, матерится на камеру и хамит журналистам (да ещё кому — Андрушко!) и признаётся в том, что у него три паспорта. Но нашим любимчикам законы нарушать можно, правда?



найдите пожалуйста хоть один мой пост, где я признаюсь в любви к коломойскому, а потом поговорим, кто врет, а кто нет

Я не говорил о любви к Коломойскому, а говорил о готовности прощать беззаконие любимчику. Я привёл цитату-ложь и вижу, что раскаяния со стороны её автора не будет. Значит, это было не заблуждение, а позиция: врать в защиту своих можно.

слив засчитан.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Цитувати

Слово «нелепые» — це особиста оцінка користувача публічного форума діяльності голови Служби безпеки України з багаторічним стажем і купою вищих освіт. Я вірно розумію?

Делать такие заявления без доказательств, без расследования - это как ?
Для меня Беня далеко не кумир, но то что творится последние дни, это просто позорище.

Ок, повторюю: чи я вірно розумію, що ці цитати претендують на хоч скільки-небудь об'єктивну оцінку діяльності голови СБУ? Чи я вірно розумію, що автор цих оцінок має таку ж поінформованість та досвід, як у Наливайченко?

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Борцуны антиКоломойцы почему-то не видят, что беспредел с назначением нового "главы" Укртранснефти (что и стало поводом начала "войны") остановил именно К., и теперь все будет, как и должно быть по закону - объявлен конкурс и т.д.

А вот без его вмешательства все было бы как всегда - 100% гос. предприятие с крысами у руля, и воруйте себе тихенько и спокойненько.

Но если среднему манюпасу такая половинчатая беременность простительна, то Н. и Л. - нет, все они знают и понимают, но смотрят на инциНдент почему-то только одним глазиком, напрчь закрыв второй. Что и вызывает очень сильные подозрения в их (если мягко) честности.
А с Л. это вообще особая история: вчера у Куликова в очередной раз его ткнули носом в то (случай с Мартыненко и Швейцарией), каким образом он строит свои "обличения" - и факты подтасовывать не гнушается, и выводы "с потолка" делать тоже.

И последнее: то, что вооруженные "охранные структуры" не должны шататься по городу с автоматами, по-моему, никто из "защитников" К. не отрицает. Заигрался таки Беня.       
 

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774

Я не говорил о любви к Коломойскому, а говорил о готовности прощать беззаконие любимчику. Я привёл цитату-ложь и вижу, что раскаяния со стороны её автора не будет. Значит, это было не заблуждение, а позиция: врать в защиту своих можно.

слив засчитан.

Я не проти. Я не дуже розуміюсь на цьому. Однак факт брехні Противної одеситки і небажання зізнатися в брехні залишається фактом. І ставлення до її подальших слів у розумної людини має бути відповідним.