Автор Тема: Можно ли создать единый Украинский народ?  (Прочитано 2471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2290
  • Стать: Чоловіча
Можно ли создать единый Украинский народ?
« : Листопада 21, 2015, 03:05:45 15:05 »
Вот такая тема.

Вопрос - в принципе это возможно сделать - из разных людей, с разными иногда до полярности взглядами и ожиданиями, создать народ, который осознает себя единым народом Украины?

И где та точка общности, вокруг которой сможет кристаллизоваться народная масса?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #1 : Листопада 21, 2015, 03:19:26 15:19 »
Вот такая тема.

Вопрос - в принципе это возможно сделать - из разных людей, с разными иногда до полярности взглядами и ожиданиями, создать народ, который осознает себя единым народом Украины?

И где та точка общности, вокруг которой сможет кристаллизоваться народная масса?

Он уже давно создан. Все различия искусственны и насаживались Кремлем специально по принципу "разделяй и властвуй", чтобы не допустить усиления Украины как независисмого государства, а также поддерживались днепропетровско-донецкой мафией, бывшей у руля более 20 лет, с целью беспрепятственного дерибана и разграбления страны.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Rocket

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 54
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #2 : Листопада 21, 2015, 03:25:32 15:25 »
Поки Кубань, Крим і частина Донбасу окупована росіянами - ні.
Точка общности - боротьба проти орди. 700 років тому побороли - і зараз поборемо.
« Останнє редагування: Листопада 21, 2015, 03:29:49 15:29 від Rocket »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #3 : Листопада 21, 2015, 03:29:47 15:29 »
ТС бухає ? Український народ є і завжди був. Окацаплені раніше люди теж мають можливість повернутись до українства самі, або хоча б повернути до нього своїх дітей.

Завезені в Україну в телятниках та їх нащадки в переважній більшості українцями не стануть, тут іллюзій бути не повинно.   

Offline Rocket

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 54
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #4 : Листопада 21, 2015, 03:30:48 15:30 »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #5 : Листопада 21, 2015, 03:32:40 15:32 »

И где та точка общности, вокруг которой сможет кристаллизоваться народная масса?


Все люди хотят нормально жить и на востоке и на западе, жить в европейской демократической сильной Украине, иметь возможность зарабатывать, растить детей и т.д. Проблемы ущемления русского языка, страха перед НАТО, геев надуманны и насаживаются российской пропагандой  - все больше людей это понимают.
« Останнє редагування: Листопада 21, 2015, 03:56:45 15:56 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #6 : Листопада 21, 2015, 03:37:21 15:37 »
ТС бухає ?
Ні. Провокує.

Та то ясно. Просто щось зараз немає настрою зразу накуй посилати.  :gigi:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #7 : Листопада 21, 2015, 03:41:45 15:41 »
А по-моему все уже и так давно очевидно :smilie1:  До сих пор непонятно разве что только ватникам и всепропальцам.
Prosperity is based on people and ideas

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #8 : Листопада 21, 2015, 04:00:48 16:00 »
Можно лі создать єдиний американський народ, в який гармонійно влиються совки з Брайтон-Біч, що не можуть і не хочуть розмовляти жодною мовою, крім одесько-російської?

Чи можна створити єдиний естонський народ, який підійде і ніде не тиснутиме москалям з Нарви?

Чому росіяни скрізь, де вони є меншиною, хочуть перезасновувати народи і пхаються у співзасновники?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46472
  • Never give in!
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #9 : Листопада 21, 2015, 04:08:49 16:08 »
Тому шо вони кацапи і з ними все ясно. Гірше ацапів - лише скацаплені землячки. Типу профілактіка.
If you are going through hell, keep going.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #10 : Листопада 21, 2015, 04:23:35 16:23 »
Можно лі создать єдиний американський народ, в який гармонійно влиються совки з Брайтон-Біч, що не можуть і не хочуть розмовляти жодною мовою, крім одесько-російської?

Ну с мексиканцами и испанским языком как-то у них на юге получается? Может, потому, что их там большинство?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #11 : Листопада 21, 2015, 04:31:39 16:31 »
Можно лі создать єдиний американський народ, в який гармонійно влиються совки з Брайтон-Біч, що не можуть і не хочуть розмовляти жодною мовою, крім одесько-російської?

Ну с мексиканцами и испанским языком как-то у них на юге получается? Может, потому, что их там большинство?

І багато іспаномовних зробило кар'єру у Вашингтоні без англійської? Чи техаські університети перейшли на викладання іспанською? І взагалі, іспаномовні висувають претензії на створення наново американської нації?

А дошкільну і шкільну освіту що російською, що іспанською ніхто під сумнів не ставить. Меншина - то меншина, що десь там має локальну перевагу.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46472
  • Never give in!
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #12 : Листопада 21, 2015, 04:37:10 16:37 »
Рузкоязичні - це креоли в Україні. Я колись тут давно про це згадував. Ціла істерика була у дебілів Дюді і Астронавта з довбнем Монахом. Така шо вони звідси повтікали. :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2290
  • Стать: Чоловіча
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #13 : Листопада 21, 2015, 04:45:49 16:45 »

Он уже давно создан. Все различия искусственны и насаживались Кремлем специально по принципу "разделяй и властвуй", чтобы не допустить усиления Украины как независисмого государства, а также поддерживались днепропетровско-донецкой мафией, бывшей у руля более 20 лет, с целью беспрепятственного дерибана и разграбления страны.


Народ не может воевать сам с собой. Так не бывает. Значит существуют объективные силы, которые растаскивают единый народ в разные углы по каким-то признакам.

Возможно в этом виноват Кремль. Но разве какой-то кремль может быть сильнее народа? Не может. Значит основная причина не в усилиях Кремля, а внутри самого народа. Можно бесконечно долго заниматься поиском врагов вне Украины, но от этого основная причина не исчезнет, а наоборот - из-за отвлечения сил на поиски станет сильнее и эффективнее.

Что касается мафии, то на мой взгляд мафия - это наиболее эффективный, если хотите оптимальный способ управления активами. Максимум прибыли при минимуме затрат. Но иногда действия мафии идут вразрез с интересами народа Украины и, наверное, именно с этой позиции имеет смысл оценивать полезность или вредность мафии.


Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2290
  • Стать: Чоловіча
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #14 : Листопада 21, 2015, 04:46:52 16:46 »

Все люди хотят нормально жить


Возможно проблема в том, что разные люди по-разному понимают что такое "нормально жить".

У каждого свое понятие о норме.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #15 : Листопада 21, 2015, 04:48:42 16:48 »
Тому шо вони кацапи і з ними все ясно. Гірше ацапів - лише скацаплені землячки. Типу профілактіка.

Ніякий профілактик не скацаплений. Він відвертий і однозначний кацап.(украинский язык мне не родной (с))
Буде тепер чудова кумпанія нашому гомі.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2290
  • Стать: Чоловіча
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #16 : Листопада 21, 2015, 04:52:44 16:52 »
Тому шо вони кацапи і з ними все ясно. Гірше ацапів - лише скацаплені землячки. Типу профілактіка.

Ніякий профілактик не скацаплений. Він відвертий і однозначний кацап.(украинский язык мне не родной (с))
Буде тепер чудова кумпанія нашому гомі.

Спросите у Feral Cat - как будет на английском "родной язык".

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #17 : Листопада 21, 2015, 04:54:28 16:54 »

Все люди хотят нормально жить


Возможно проблема в том, что разные люди по-разному понимают что такое "нормально жить".

У каждого свое понятие о норме.

Вы вырвали фразу из контекста, цитируйте все предложение целиком.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #18 : Листопада 21, 2015, 04:57:20 16:57 »
Разные люди по-разному многое понимают в ЛЮБОЙ стране в принципе, таково свойство психики человека. Два соседа могут иметь разные точки зрения  :smilie5:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46472
  • Never give in!
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #19 : Листопада 21, 2015, 05:02:16 17:02 »
Особа українського походження яка спілкується на узком єзигє в Україні і є громадянином України - це або дебіл або наволоч. Вибирайте що вам ближче.
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2290
  • Стать: Чоловіча
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #20 : Листопада 21, 2015, 05:05:08 17:05 »
Особа українського походження яка спілкується на узком єзигє в Україні і є громадянином України - це або дебіл або наволоч. Вибирайте що вам ближче.

"Я сам родился в Крыму, у меня детки родились в Крыму. Нет никакой проблемы в том, на каком языке я говорю. Это вопрос тех людей, которые хотят разделить Украину. Эти люди сидят дома, ничего не делают, но пытаются разделить Украину.

 Я – украинец! Я представляю Украину, украинский спорт! Я могу разговаривать на русском или украинском. Моя жена – россиянка, родом из Красноярска, но это иной вопрос. Главное – что у тебя сердце украинское, а какой язык – дело третье".

http://hotsport.ua/ru/boxingnews/aleksandr-usik-nevazhno-na-kakom-yazyke-ya-govoryu-serdtse-u_1383048059.html

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #21 : Листопада 21, 2015, 05:06:56 17:06 »
Народ не может воевать сам с собой. Так не бывает. Значит существуют объективные силы, которые растаскивают единый народ в разные углы по каким-то признакам.

Народ з собою і не воює. Проти України - ті, хто так і не став українським народом, колоністи плюс асимільовані ними аборигени. Вони лояльні до Росії і не сприймають жодної реальної української ідентичності. Тому їх не можна інтегрувати в українську націю без розпаду останньої. Та й навіщо?

По інший бік - етнічні українці та ті національні меншини, що стали на їх боці. Вони, залежно від ступеня асимільованості в Україну, і складають шари тої цибулини, що називається українським народом.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #22 : Листопада 21, 2015, 05:08:41 17:08 »
Особа українського походження яка спілкується на узком єзигє в Україні і є громадянином України - це або дебіл або наволоч. Вибирайте що вам ближче.

"Я сам родился в Крыму, у меня детки родились в Крыму. Нет никакой проблемы в том, на каком языке я говорю. Это вопрос тех людей, которые хотят разделить Украину. Эти люди сидят дома, ничего не делают, но пытаются разделить Украину.

 Я – украинец! Я представляю Украину, украинский спорт! Я могу разговаривать на русском или украинском. Моя жена – россиянка, родом из Красноярска, но это иной вопрос. Главное – что у тебя сердце украинское, а какой язык – дело третье".

http://hotsport.ua/ru/boxingnews/aleksandr-usik-nevazhno-na-kakom-yazyke-ya-govoryu-serdtse-u_1383048059.html

Тоді це російська нацменшина в Україні. І що, вони наполягають, щоб навколо них все залишалось російськомовним?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2290
  • Стать: Чоловіча
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #23 : Листопада 21, 2015, 05:11:47 17:11 »
Особа українського походження яка спілкується на узком єзигє в Україні і є громадянином України - це або дебіл або наволоч. Вибирайте що вам ближче.

"Я сам родился в Крыму, у меня детки родились в Крыму. Нет никакой проблемы в том, на каком языке я говорю. Это вопрос тех людей, которые хотят разделить Украину. Эти люди сидят дома, ничего не делают, но пытаются разделить Украину.

 Я – украинец! Я представляю Украину, украинский спорт! Я могу разговаривать на русском или украинском. Моя жена – россиянка, родом из Красноярска, но это иной вопрос. Главное – что у тебя сердце украинское, а какой язык – дело третье".

http://hotsport.ua/ru/boxingnews/aleksandr-usik-nevazhno-na-kakom-yazyke-ya-govoryu-serdtse-u_1383048059.html

Тоді це російська нацменшина в Україні. І що, вони наполягають, щоб навколо них все залишалось російськомовним?

Он не считает себя русским, а четко объявляет "Я - украинец!". Он украинец, а не какое-то там меньшинство.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #24 : Листопада 21, 2015, 05:12:01 17:12 »
Само по собi питання провокацiйне.
Якщо е Держава, то й народ е..
Чi PF iншоi думки?..
Ось за радянських часiв був радянський народ - украiнцi, росiяни, буряти, татари, таджики, узбеки - будь хто...
Коли СССР здох - лишилися сувереннi республiки...
 :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #25 : Листопада 21, 2015, 05:15:41 17:15 »
Он не считает себя русским, а четко объявляет "Я - украинец!". Он украинец, а не какое-то там меньшинство.

Що значить "какое-то"? Німецькомовні французи в Ельзасі - не "какое-то меньшинство", а частина французької нації. І вони таки французи, але не етнічні французи.

Чого росіяни так бояться статусу національної меншини? Через звичку, що "русский" може асоціюватися тільки з "великий" і "могучий", і може бути тільки на перших ролях?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2290
  • Стать: Чоловіча
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #26 : Листопада 21, 2015, 05:18:52 17:18 »
Он не считает себя русским, а четко объявляет "Я - украинец!". Он украинец, а не какое-то там меньшинство.

Що значить "какое-то"? Німецькомовні французи в Ельзасі - не "какое-то меньшинство", а частина французької нації. І вони таки французи, але не етнічні французи.

Чого росіяни так бояться статусу національної меншини? Через звичку, що "русский" може асоціюватися тільки з "великий" і "могучий", і може бути тільки на перших ролях?

Видимо Усик не считает себя меньшинством. Он считает себя украинцем.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46472
  • Never give in!
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #27 : Листопада 21, 2015, 05:19:46 17:19 »
Украінєц в Україні як русифікатор - історично знайомий покруч. Поки така падаль житиме в Україні Україна буде підстилкою Москви. Доведено історично.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #28 : Листопада 21, 2015, 05:25:11 17:25 »
Он не считает себя русским, а четко объявляет "Я - украинец!". Он украинец, а не какое-то там меньшинство.

Що значить "какое-то"? Німецькомовні французи в Ельзасі - не "какое-то меньшинство", а частина французької нації. І вони таки французи, але не етнічні французи.

Чого росіяни так бояться статусу національної меншини? Через звичку, що "русский" може асоціюватися тільки з "великий" і "могучий", і може бути тільки на перших ролях?

Видимо Усик не считает себя меньшинством. Он считает себя украинцем.

Усик ніколи не бовкне, що українська мова йому чужа, і він буде спілкуватися нею тільки з примусу держави .
Припускаю, що мова у нього не ідеально правильна, але вона в нього є....
.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Можно ли создать единый Украинский народ?
« Reply #29 : Листопада 21, 2015, 05:25:32 17:25 »
Он не считает себя русским, а четко объявляет "Я - украинец!". Он украинец, а не какое-то там меньшинство.

Що значить "какое-то"? Німецькомовні французи в Ельзасі - не "какое-то меньшинство", а частина французької нації. І вони таки французи, але не етнічні французи.

Чого росіяни так бояться статусу національної меншини? Через звичку, що "русский" може асоціюватися тільки з "великий" і "могучий", і може бути тільки на перших ролях?

Видимо Усик не считает себя меньшинством. Он считает себя украинцем.

Так він і є українець. Чи є він меншиною - залежить від його ідентичності. Якщо русскоязичний укрАїнєц - то він мовна і культурна меншина, що ніяк не суперечить його українському патріотизмові.

Чи Ви від нього знаєте, що він за утворення чергового двоголового мутанта - русско-укрАїнского європєйско-орієнтірованного народа?