Автор Тема: Україна як заручниця (мій злий текст)  (Прочитано 19265 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #30 : Квітня 11, 2014, 06:54:59 18:54 »
для sofia

спробуйте дома день українська, день російська, день англійська (якщо є можливість) включаючи перегляд ТВ і читання книг на відповідній мові.
Дуже гарно впливає на розвиток дитини, якщо почати роки в 3-4 і до 12-14.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #31 : Квітня 11, 2014, 06:55:24 18:55 »
у нас в школах з подання табачника ввели навчання рос.писемності
бо діти дуже безграмотно пишуть на рос.мові вставляючи українські літери, краще би ввели додатковий урок з англійської
Quo Vadis

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #32 : Квітня 11, 2014, 06:56:21 18:56 »
категорично проти, я за дві державні мови, але з однією умовою, право обирати і бути обраним мають  тільки ті громадяни, що склали іспит на вільне володіння обома мовами.

всі держслужбовці, медики і вчителі, складають іспит на вільне володіння двома мовами, а ті, що працюють в місцях компактного проживання менши повинні за 1 рік вивчити мову меншини.
всі дерслужбовці вище певного рангу повинні скласти іспит на вільне володіння іноземною мовою.

знание русского и украинского расширяет возможности человека, отсеивает маргинальную часть с обеих сторон.
преподавание должно быть на двух языках, по схеме семестр украинский семестр русский во всех госсударственных школах, ЗНО обязательно по обеим языкам для поступления на бюджет, возможно плюс английский если в технический ВУЗ. не хочеш, пожалуйста в частную школу, где один язык преподавания и в частный ВУЗ с одним языком преподавания.

всі технічні ВУЗ тільки на англійській і по ISO.

+100000000000000
хоча й тяжко спочатку буде, знайти стільки викладачів, щоб достатньо володіли англійською майже нереально.
Але починати треба

Угу. Західні докторс.кі ступені розумне міністерство освіти не визнає до сих пір. Бо куплені в Україні кандидатські і докторські - то крутіша наука.
If you are going through hell, keep going.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #33 : Квітня 11, 2014, 06:56:51 18:56 »
КГ/АМ
Цитувати
“русскоязичние“ в Україні, тримали і продовжують тримати цілу країну заручниками кремлівських мерзотників.

ну я "русскоязычный" , где мои заложники , йопт? :Ganba:
Mocsia delenda est

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #34 : Квітня 11, 2014, 06:59:25 18:59 »
для Feral Cat

я пропоную схему, де в хлопців з сходу не буде аргументів про другу державну раз, пенсіонери зі сходу не будуть голосувати, на заході більшість пенсіонерів вчились при союзі в українських школах і вільно володіють двома мовами.  Якщо телебачення, фільми в кінотеатрах, радіопередачі і т.д. будуть україномовними, то підростаюче покоління перейде на українську без проблем, вони і так переходять.

далі ми різко, підвищуємо загальний рівень освіти і держслужбовців і ще багато чого. Подумайте.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #35 : Квітня 11, 2014, 07:01:33 19:01 »
эко тебя куда понесло. Ну я узкоязычный украинец и что? Это мешает быть мне патриотом? Нет. Это мешает мне использовать украинский когда мне удобнее - нет. Просто по русски я пишу намного быстрее, так уж сложилось. И не вижу в этом никакой проблемы.

Ніхто не сперечається, що є російськомовні патріоти. Але також не заперечити того факту, що існує пряма залежність між україномовністю і патріотизмом, - не в індивідуальному плані, а в усередненому. Погляньте лише на мапу України.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #36 : Квітня 11, 2014, 07:03:01 19:03 »
для Capitain Cubs

за виступ в Миклаєві з піснею Путін х...ло (ми бачили), Тернопільський ПС виказує Вам своє захоплення і повагу.

А про заручників, як тільки наловими москалів, вишлемо Вам на ферму для виравних робіт (москаль не росіянин)

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #37 : Квітня 11, 2014, 07:03:52 19:03 »
для росіян і москалів пояснення в чому різниця

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #38 : Квітня 11, 2014, 07:04:54 19:04 »
для sofia

спробуйте дома день українська, день російська, день англійська (якщо є можливість) включаючи перегляд ТВ і читання книг на відповідній мові.
Дуже гарно впливає на розвиток дитини, якщо почати роки в 3-4 і до 12-14.

була така ідея вже давно та з цими подіями починаючи з грудня
починаю розуміти що весна прийшла!
тв ми не дивимось а мультики та фільми намагаюсь дітям показувати на українській та англійській мовах
сама вже не помітно з ними вивчили англійську на рівні 4 класу :smilie1:

Ваші діти совка не знають, але будуть в ньому жити так довнго, як довго будуть спілкуватися російською.

не думаю - мої діти знають Україну а "совок" живе в бабусях
які в черги приходять щоб поспілкуватись "як гарно було в совєцькому союзі"



Quo Vadis

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #39 : Квітня 11, 2014, 07:09:37 19:09 »
для sofia

головне не зупиняйтесь, ще ми практикували вчити кожен день короткий віршик, але один і той же на всіх мовах. можна Пушкіна, можна Наталю Забілу, вони є в перекладі на всіх трьох мовах.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #40 : Квітня 11, 2014, 07:10:31 19:10 »
"Чтобы серьезно начать и завершить борьбу за единство этого государства,
оставалось только вести упорную и беспощадную политику централизации.
Для этого нужно было прежде всего принципиально провести единый 
государственный язык. "

Адольф Гитлер. "Майна Кампф". (улюблена книга В.Путіна)

Якщо ми хочемо мати сильну країну, ми повинні мати єдину державну мову.
Це знають і росіяни, для яких сильна Україна - це неможливе для сприйняття поняття,
оскільки передбачає фактор порівняння з загадженою Московією. От власне
і всі причини.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #41 : Квітня 11, 2014, 07:11:20 19:11 »
Так, бо там українську не вважають за нормальну мову, і відповідно її носіїв також не вважають нормальними людьми. І нема на це ради.
Щодо неможливості вживання української в науковому сенсі - чергова дурня. Вона абсолютно нормальна для науки, і потрібно лише і далі розвивати термінологію.

Із так званою галицькою інтелігенцією ніколи не мав нагоди спілкуватися, але помітив одну рису, по переїзді до Києва, вони миттєво переходять на російську.

Це велике спрощення важливої i важкої проблеми. Ви повторюєте те, що ті галичани казали 20 років тому. І що, такою поставою Ви і вони багато змінили? Зводити все до того, що ми, як і росіяни,  можемо назвати "інтеґрал" "інтеґралом" а "комп'ютер" - "комп'ютером" - це уникати проблеми. Насправді, потрібно кілька десятиліть напруженої праці, щоб вивести українську мову "в люди". (Якби послухались тоді мене - 20 років вже могло б бути позаду. :( )

Бо, як сказав один знаменитий француз (не пам'ятаю імені): "Мова - це культура." Ось тривіальний приклад: у 20-ті роки О. Толстой написав дві книжки: "Аеліта" і "Гіперболоїд інженера Гаріна". Пройшло кілька десятиліть - і СРСР перший у космосі і має Нобелівку за винахід лазера. А що писалося тоді українською? І Корольов не був чужий українській культурі. Але про космічні польоти прочитав все-таки не в Карпенка-Карого...

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #42 : Квітня 11, 2014, 07:14:33 19:14 »
для Feral Cat

я пропоную схему, де в хлопців з сходу не буде аргументів про другу державну раз, пенсіонери зі сходу не будуть голосувати, на заході більшість пенсіонерів вчились при союзі в українських школах і вільно володіють двома мовами.  Якщо телебачення, фільми в кінотеатрах, радіопередачі і т.д. будуть україномовними, то підростаюче покоління перейде на українську без проблем, вони і так переходять.

далі ми різко, підвищуємо загальний рівень освіти і держслужбовців і ще багато чого. Подумайте.

я знаю дві мови і російську і українську і далеко не пенсіонер :smilie1:
я думаю що грамотність повинна бути і потрібно здавати екзамени чиновникам а не виправдовувати себе чимось що регіон  у них не той
є держава Україна - і чиновники повинні знати державну мову досконало інакше постає питання чи в тій країні людина наймається на роботу для забезпечення діяльності
органів влади держави Україна?
Quo Vadis

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #43 : Квітня 11, 2014, 07:15:06 19:15 »
Це, нажаль, викличе таку протидію, що навіть більш радикальні заходи будуть більш сприйнятливими. Наприклад "голосують тільки ті, хто більше дає до бюджету, ніж отримує".
Одеса завиє, та й захід теж.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #44 : Квітня 11, 2014, 07:16:55 19:16 »
для sofia

головне не зупиняйтесь, ще ми практикували вчити кожен день короткий віршик, але один і той же на всіх мовах. можна Пушкіна, можна Наталю Забілу, вони є в перекладі на всіх трьох мовах.

дякую мабуть треба спробувати
потрібно вольове рішення :superman2: :smilie1:
Quo Vadis

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #45 : Квітня 11, 2014, 07:20:00 19:20 »
прошу вибачення, чому завиють?
хотіли дві державні - немає проблем
не хочете вчити українську/російську - немає проблем
мрії збуваються, хто хоче обирати і бути обраним за рік вивчить, можна дати 2 роки перехідних, а далі про що вити? про власну тупість чи рашизм/націоналізм?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #46 : Квітня 11, 2014, 07:21:51 19:21 »
для polemistes

все складніше, думаю треба приймати вольове рішення і всю технічну документацію переводити на англійську. Всі розробки, всі статті і навчання у технічних ВУЗах.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #47 : Квітня 11, 2014, 07:24:39 19:24 »
Власне, велике значення має популяризація мови. І тут потрібна працювати державна пропаганда. Причому агресивна. В іншому разі ми в черговий раз матимемо тільки стогони про те, що українська мова маловживана. Пропаганда по принципу "Хто не скаче  той москаль!"

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #48 : Квітня 11, 2014, 07:34:37 19:34 »
для Feral Cat

я пропоную схему, де в хлопців з сходу не буде аргументів про другу державну раз, пенсіонери зі сходу не будуть голосувати, на заході більшість пенсіонерів вчились при союзі в українських школах і вільно володіють двома мовами.  Якщо телебачення, фільми в кінотеатрах, радіопередачі і т.д. будуть україномовними, то підростаюче покоління перейде на українську без проблем, вони і так переходять.

далі ми різко, підвищуємо загальний рівень освіти і держслужбовців і ще багато чого. Подумайте.

При всій повазі, от як ви не розумієте, що при введенні російської 2 державною, українська мова перейде в список мертвих мов, звісно, поступово. Тому що під боком у нас є багатомільонний сусід, який користується виключно російською і в нас у державі практично половина населення говорить російською. Навіть лише масовістю російська задушить українську.
Про які фільми і телепередачі українськлю тоді буде іти мова? Не смішіть.
Українська мова доведена до такого стану, коли потребує максимального захисту.
І, вже якщо на те пішло, в російської мови є Росія. В української - лише Україна.
І підтримка повинна бути в Україні лише українській мові, російську нехай підтримує Росія. От навіть сьогодні, мені, моїм дітям не вистачає укарїномовної книжки, україномовних телепередач, теле-шоу. Це справедливо? Де я можу це все отримати, крім як в Україні, на відміну від рускоязичних, у яких поряд є Росія?

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #49 : Квітня 11, 2014, 07:38:02 19:38 »
прошу вибачення, чому завиють?
хотіли дві державні - немає проблем
не хочете вчити українську/російську - немає проблем
мрії збуваються, хто хоче обирати і бути обраним за рік вивчить, можна дати 2 роки перехідних, а далі про що вити? про власну тупість чи рашизм/націоналізм?

є.
В СРСР не хотіли вчити українську.
Хто "не хоче", то отут таки ЧВР і без варіантів.
Можна не користуватися вдома, але вчити мають усі.
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #50 : Квітня 11, 2014, 07:39:01 19:39 »
для Шавлія

Ви неуважно читали мої пропозиції, подивіться мій перший пост.
Дублюю
я за дві державні мови, але з однією умовою, право обирати і бути обраним мають  тільки ті громадяни, що склали іспит на вільне володіння обома мовами.

всі держслужбовці, медики і вчителі, складають іспит на вільне володіння двома мовами, а ті, що працюють в місцях компактного проживання менши повинні за 1 рік вивчити мову меншини.
всі дерслужбовці вище певного рангу повинні скласти іспит на вільне володіння іноземною мовою.

знание русского и украинского расширяет возможности человека, отсеивает маргинальную часть с обеих сторон.
преподавание должно быть на двух языках, по схеме семестр украинский семестр русский во всех госсударственных школах, ЗНО обязательно по обеим языкам для поступления на бюджет, возможно плюс английский если в технический ВУЗ. не хочеш, пожалуйста в частную школу, где один язык преподавания и в частный ВУЗ с одним языком преподавания.

всі технічні ВУЗ тільки на англійській і по ISO.

Телебачення, фільми, книжки, радіо і преса за бюджетні кошти тільки українською мовою, за приватні кошти - хоч китайською

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #51 : Квітня 11, 2014, 07:41:28 19:41 »
Сейчас именно время для педалирования языкового вопроса. Именно когда войска на границе и курс лезет к 14 нужно срочно всех перевести на одну мову и ситуация выправится. Если по теме, то квотировать кол-во русского языка, создавать качественный контент (телевидение и книги), тогда большинство потихоньку будет переходить на украинский. Для технической документации, вы меня извините, но украинский мало подходит, или русский или английский. Если интегрируемся в ЕС, то логично документацию подгонять под ИЗО стандарт и на англ. А вообще, сколько языков ты знаешь, столько раз ты человек.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #52 : Квітня 11, 2014, 07:42:33 19:42 »
для Françoise

для чого створювати напругу. За бюджетні кошти всі, а в приватних школах хоч китайською. Хочеш у ВУЗ на бюджет - здай ЗНО з української мови та літератури і російської мови і літератури,  вчишся за власний кошт - хоч японською. Хочеш працювати в державних органах чи бюджетних організаціях - здай екзамен, приватний бізнес, підприємець - живи і говори, як хочеш. Маєш бажання обирати і бути обраним - здай екзамен з обох мов, не ходиш на вибори і політика тебе не цікавить - живи як хочеш.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #53 : Квітня 11, 2014, 07:45:06 19:45 »
для Shannou

скільки мов знаєш - стільки раз людина, згідний повністю

а про педалювання теми не згідний, якщо була б можливість домовитись з усіма політиками і заморозити цю тему на 5-10 років, то я за, а так будуть п....си педалювати. я за те, щоб усіх перевести на дві державні мови
Так давайте дамо їм те, що вони хочуть з моїми пропозиціями, ви як, за?

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #54 : Квітня 11, 2014, 07:46:10 19:46 »
та хай пищать
потрібно вивчати державну мову і "край"
а державним службовцям обов`язково
Quo Vadis

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #55 : Квітня 11, 2014, 07:47:19 19:47 »
для sofia

обидві і здають екзамени.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #56 : Квітня 11, 2014, 07:48:30 19:48 »
Для Nik02121971
Все що ви написали, приведе до поступового витіснення української мови російською.
Невже так важко вивчити українську мову, щоб не вводити дві державні, дві офіційні мови?
Навіщо проводити ЗНО двома мовами? Невже тільки для того, щоб не вчити українську?
У нас наразі, в тих регіонах, де є дві регіональні мови (Схід, Пвдень), українською демонстративно не розмовляють і держслужбовці.
Не вірю, що ви це не розумієте.
Це все лише відмовки, на жаль.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #57 : Квітня 11, 2014, 07:48:46 19:48 »
КГ/АМ
Цитувати
“русскоязичние“ в Україні, тримали і продовжують тримати цілу країну заручниками кремлівських мерзотників.

ну я "русскоязычный" , где мои заложники , йопт? :Ganba:

Тут трошки хитріше. Російс.ка робить заручниками і вас також. Заручниками Москви. І не має значення, скільки разів ви скажете Москві, що вас ніхто не утискає. Ви для них фактичний доказ проблеми. Тому вирішення проблеми - перейти в іншу мову.
Оскільки ви цього не зробите, то все й далі залишатиметься як є - російське тв, російська попса, і т.д.  Зачароване коло.  Я ж зі свого боку, вважатиму владу окупаційною, бо вона не захищає мене, а от Росія таки захищає вас незалежно від того, хочете ви того чи ні, кабсе.
If you are going through hell, keep going.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #58 : Квітня 11, 2014, 07:49:07 19:49 »
Сейчас именно время для педалирования языкового вопроса. Именно когда войска на границе и курс лезет к 14 нужно срочно всех перевести на одну мову и ситуация выправится. Если по теме, то квотировать кол-во русского языка, создавать качественный контент (телевидение и книги), тогда большинство потихоньку будет переходить на украинский. Для технической документации, вы меня извините, но украинский мало подходит, или русский или английский. Если интегрируемся в ЕС, то логично документацию подгонять под ИЗО стандарт и на англ. А вообще, сколько языков ты знаешь, столько раз ты человек.

Вибачте, от якраз для чисто документації російські кальки з англійської не мають жодної переваги над українськими кальками. Проблема глибше: В українській мові немає гуманітарної культури пов'язаної з науково-технічним прогресом - ось де серйозне відставання. А український "монітор" навіть на одну літеру ближчий до оригіналу, ніж російський "монитор".

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #59 : Квітня 11, 2014, 07:49:56 19:49 »
для Françoise

для чого створювати напругу. За бюджетні кошти всі, а в приватних школах хоч китайською. Хочеш у ВУЗ на бюджет - здай ЗНО з української мови та літератури і російської мови і літератури,  вчишся за власний кошт - хоч японською. Хочеш працювати в державних органах чи бюджетних організаціях - здай екзамен, приватний бізнес, підприємець - живи і говори, як хочеш. Маєш бажання обирати і бути обраним - здай екзамен з обох мов, не ходиш на вибори і політика тебе не цікавить - живи як хочеш.

я мала на увазі, що знання української має бути by default

Навчатися за свій кошт справді якою хочеш, але вивчати українську, себто мати уроки української мови та літератури, потрібно в усіх школах. Має бути цей предмет.
І нею володіти має будь-який держслужбовечь.

Решта вже за бажанням.
Форсувати нке слід, чехи свого часу поступово з німецької перейшли на чеську. Не одразу, але це сталося.
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк