Автор Тема: Україна як заручниця (мій злий текст)  (Прочитано 19260 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #90 : Квітня 11, 2014, 08:21:05 20:21 »
для Шавлія

Ваша пропозиія?
заборонити російську?  є реалії життя, в Криму одна українська гімназія, скільки в Донецькій області?
є ряд політичних п...сів, які будуть педалювати цю тему до бескінечності, а російськомовне населення буде за них голосувати, бо "русській язік".
В ідеалі я з Вами повністю згідний але, що робити зараз?
Давайте закриємо питання раз і назавжди.

Вихід - проводити поступову українізацію
Вивчення російської мови - лише по бажанню, факультативно. У мене син в школі, Вінничина, від 5 класу вивчає російську, не по бажанню.
Пільги україномовному книгодрукуванню, російськомовні не забороняються, але їх підтримує Росія.
На телебаченні ввести квоти на українську мову і російську, по співвідношенню україномовних і російськомовних. На тепер 90% мови на ТВ з- російська.
Підтримка (пільги) україномовних газет і журналів.
Державні ВНЗ - тільки на українській і англійській мові (міжнародній).
Всі кандидати на держпосади повинні здавати екзамен з української мови. І спілкуватись повинні або державною, або по вимогі - регіональною.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #91 : Квітня 11, 2014, 08:21:34 20:21 »
оце бидло вимагає другою державною російську. давайте його задовольнимо?

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Джоні Юз

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #92 : Квітня 11, 2014, 08:23:04 20:23 »
Шановний ТС, а де Ви зараз (наразі  :smilie5:) мешкаєте?
Ланселот. Как тебя зовут?
Кот. Машенька.
Ланселот. Я думал – ты кот.
Кот. Да, я кот, но люди иногда так невнимательны.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #93 : Квітня 11, 2014, 08:25:09 20:25 »
для Who is John Galt?

ви гальмуєте, як ви збираєтесь закрити російськомовні школи на сході? хочете захист російськомовних? формальний для бабусь не пройде бо чиновники забудуть першу і перейдуть на другу.

для Feral Cat

Ваші пропозиції?
1. Залишити, як є. Царьова і Єфремова Вам в депутати.
2. Заборонити викладання російською у всіх державних навчальних закладах. Захист російськомовних Вам у область і колорадів на мітинг.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #94 : Квітня 11, 2014, 08:26:57 20:26 »
для Shannou

прошу вибачення, але здається ви злились
вам важко вивчити дві мови?
я пропоную усунути проблему кардинально, ніяких утисків, всі громадяни України мають однакові права і обов'язки.
При чому тут гроші? Я хочу, щоб всі діти в Україні вільно володіли двома - трьома мовами, думаю держава від цього тільки виграє. Хочу, щоб більше ніхто не піднімав питання другої державної мови, хочу, щоб ідейні особи і ідіоти не голосували.

Вивчення російської мови відбере купу часу й зусиль, які можна було б витратити на вивчення чогось набагато кориснішого в житті людини. Для спілкування з гопотою вивчати 10 років Толстого з Пушкіним? А жодної іншої користі від російської я не бачу, окрім шкоди, а саме: постійних намагань Росії включити нас до своєї сфери впливу і диктувати нам свою волю.

Ваша помилка, що Ви намагаєтесь проблему кількох днів (маю на увазі нинішню кризу, спровоковану "Рускім міром") перетворити на проблему всіх наступних поколінь українців. Моя позиція така: Або живуть в Україні і - якщо хочуть - можуть не знати української мови (але навряд чи зможуть робити політичну кар'єру на національному рівні), або нехай вимагають приєднаня до РФ. А щоб купка російських нацистів вирішувала все майбуття України - з цим я не згоден радикально.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #95 : Квітня 11, 2014, 08:30:51 20:30 »
КГ/АМ
Цитувати
“русскоязичние“ в Україні, тримали і продовжують тримати цілу країну заручниками кремлівських мерзотників.

ну я "русскоязычный" , где мои заложники , йопт? :Ganba:

Тут трошки хитріше. Російс.ка робить заручниками і вас також. Заручниками Москви.

Послушай меня, валера. Был я в той москве, и аж нияк не стал ее заложником. Ты давай грусть-тоску про моих заложников гони.
Иначе, я нихуя не понял из твоего сбивчивого речитатива :lol:
Могу, кстати, правильный драп из николаева подогнать, чтобы тебя не косоёбило от избытка креатива  :upa
Mocsia delenda est

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #96 : Квітня 11, 2014, 08:31:04 20:31 »
для Шавлія

я за всі ваші пропозиції, тільки як це зробити в школах Донецька, Луганська, Криму і  т.д.? Заборонити викладання російською?
Поступова - це скільки років, а голосують рашисти вже на цих виборах. Ви створили правильну картинку, яку я хочу бачити, але механізм реалізації?

для Єгорій

а вони ще і голосувати ходять.
так дати їм другу державну і хто не знає обидвох не має права обирати, бути обраним, працювати в державних органах і бюджетних організаціях.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #97 : Квітня 11, 2014, 08:33:53 20:33 »
Вихід - проводити поступову українізацію
Вивчення російської мови - лише по бажанню, факультативно. У мене син в школі, Вінничина, від 5 класу вивчає російську, не по бажанню.
Пільги україномовному книгодрукуванню, російськомовні не забороняються, але їх підтримує Росія.
На телебаченні ввести квоти на українську мову і російську, по співвідношенню україномовних і російськомовних. На тепер 90% мови на ТВ з- російська.
Підтримка (пільги) україномовних газет і журналів.
Державні ВНЗ - тільки на українській і англійській мові (міжнародній).
Всі кандидати на держпосади повинні здавати екзамен з української мови. І спілкуватись повинні або державною, або по вимогі - регіональною.

повністю підтримую але реальність інша :smilie2:
Quo Vadis

Offline Джоні Юз

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #98 : Квітня 11, 2014, 08:36:02 20:36 »
Не помню, хто сказал, но из серьезных политиков, что разнообразие

Украины это её сильная сторона. Я бы добавил - и слабая. Но и сильная. :Prapor2:
Ланселот. Как тебя зовут?
Кот. Машенька.
Ланселот. Я думал – ты кот.
Кот. Да, я кот, но люди иногда так невнимательны.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #99 : Квітня 11, 2014, 08:36:23 20:36 »
Знаєте, не можу сказати, що я хочу жити в одній країні з тими, хто настільки зневажає мою мову, землю, культуру.
Можливо, справді, кожен має зробити свій вибір. Крим уже зробив...
А можливо, їм буде краще - в лайні, при диктатурі, з рускім язиком? Навіщо примушувати.
Я не зі Сходу, нехай східняки самі вирішують. Але я ніколи не підтримаю знищення моєї мови.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #100 : Квітня 11, 2014, 08:36:48 20:36 »
для polemistes

депортуємо 40% населення, чи етнічні чистки?
про який час ви говорите? якшо в першому семестрі математика викладається українською, а в другому російською.
у меня в гимназии, каждый день был урок или русского языка или литературы и ничего плохого в Гоголе, Толстом или Достоевском не вижу

Ваша проблема кількох днів вже десять років приводить у ВР дебілів на мовному питанні, які не знають державної мови.

Ця проблема не зникне за кілька днів і якщо заморозити ситуацію буде ще багато років псувати всім нерви. Вам важко вивчити дві мови і скласти іспит?

Подумайте, скільки народу не буде вчити другу державну і відпвідно не піде на наступні вибори. Царьов і Чечетов не підуть у депутати.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #101 : Квітня 11, 2014, 08:37:34 20:37 »
для Єгорій

а вони ще і голосувати ходять.
так дати їм другу державну і хто не знає обидвох не має права обирати, бути обраним, працювати в державних органах і бюджетних організаціях.

 :smiley24: я це ще 4 роки тому на хвупі почав проповідувати...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #102 : Квітня 11, 2014, 08:37:59 20:37 »
а вони ще і голосувати ходять.
так дати їм другу державну і хто не знає обидвох не має права обирати, бути обраним, працювати в державних органах і бюджетних організаціях.

Всі міжнародні інстанції нас засудять. Бо на практиці це буде означати заборону голосувати російськомовним - отже - той самий славнозвісний нацизм, доказів якого так не вистачає Путіну.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #103 : Квітня 11, 2014, 08:40:52 20:40 »
а вони ще і голосувати ходять.
так дати їм другу державну і хто не знає обидвох не має права обирати, бути обраним, працювати в державних органах і бюджетних організаціях.

Всі міжнародні інстанції нас засудять. Бо на практиці це буде означати заборону голосувати російськомовним - отже - той самий славнозвісний нацизм, доказів якого так не вистачає Путіну.

це буде заборона голосувати напівдебілам. потрібні чіткі критерії. і якщо кацапи під них підпадатимуть або впізнають себе в цій категорії - то це їхні проблеми, можуть скаржитись хоч марсіанам.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #104 : Квітня 11, 2014, 08:41:21 20:41 »
для Шавлія

там живе 65%, які хочуть жити в Україні.
Крим вибору не робив. Це вже визнали всі, Крим українська земля тимчасово окупована Росією.
Вибір можуть робити, хто не хоче жити в Україні - чемодан-вокзал-Росія і ніяк інакше.
ця гілка про інше. Поступовий перехід до Вашого бачення в ідеалі, зараз всі школярі повинні вчити українську, всі хто отримує зарплату з бюджету повинні знати українську мову. Я пропоную механіз реалізації, плюс зняття напруги в суспільстві, а мої діти і так вільно володіють трьома мовами.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #105 : Квітня 11, 2014, 08:41:54 20:41 »
категорично проти, я за дві державні мови, але з однією умовою, право обирати і бути обраним мають  тільки ті громадяни, що склали іспит на вільне володіння обома мовами.

всі держслужбовці, медики і вчителі, що працюють в місцях компактного проживання менши повинні за 1 рік вивчити мову меншини.
всі дерслужбовці вище певного рангу повинні скласти іспит на вільне володіння іноземною мовою.

знание русского и украинского расширяет возможности человека, отсеивает маргинальную часть с обеих сторон.
преподавание должно быть на обеих языках, по схеме семестр украинский семестр русский во всех госсударственных школах, ЗНО обязательно по обеим языкам для поступления на бюджет, возможно плюс английский если в технический ВУЗ. не хочеш, пожалуйста в частную школу, где один язык преподавания и в частный ВУЗ с одним языком преподавания.

всі технічні ВУЗ тільки на англійській і по ISO.

Для навчання російською можна переїхати до Росії.

Можна. Але руська нац. меншина має право навчатися російською.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #106 : Квітня 11, 2014, 08:42:06 20:42 »
КГ/АМ
Цитувати
“русскоязичние“ в Україні, тримали і продовжують тримати цілу країну заручниками кремлівських мерзотників.

ну я "русскоязычный" , где мои заложники , йопт? :Ganba:

Тут трошки хитріше. Російс.ка робить заручниками і вас також. Заручниками Москви.

Послушай меня, валера. Был я в той москве, и аж нияк не стал ее заложником. Ты давай грусть-тоску про моих заложников гони.
Иначе, я нихуя не понял из твоего сбивчивого речитатива :lol:
Могу, кстати, правильный драп из николаева подогнать, чтобы тебя не косоёбило от избытка креатива  :upa
Що тут розуміти? Путін вказує на Вас і каже: "Ось російськомовна людина, яку ми прийшли захистити."

Берете паспорт РФ і славите великого Пу, бо інакше вб'ють.

Завіса.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #107 : Квітня 11, 2014, 08:44:02 20:44 »
для Єгорій

ніхто нічого не скаже, бо всі громадяни Україні мають однакові права і обов'яки, ніякої дискримінації, якщо в Львові є ідейні люди, що не хочуть/не можуть вивчити російську - вони теж не голосують. Ніхто естонців, чи латишів не плющить.
Заборона не російськомовним, а тим громадянам України, що не склали іспит на володіння державними мовами, російською в тому числі.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #108 : Квітня 11, 2014, 08:44:56 20:44 »
Знаєте, не можу сказати, що я хочу жити в одній країні з тими, хто настільки зневажає мою мову, землю, культуру.
Можливо, справді, кожен має зробити свій вибір. Крим уже зробив...
А можливо, їм буде краще - в лайні, при диктатурі, з рускім язиком? Навіщо примушувати.
Я не зі Сходу, нехай східняки самі вирішують. Але я ніколи не підтримаю знищення моєї мови.

І де ж ви залишитися жити з таким підходом? У зазбруччі?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #109 : Квітня 11, 2014, 08:46:30 20:46 »
для ofenrohr

звичайно мають право, але не в державних школах, відкривайте приватні і на здоров'я, так само як українці можуть не вчити російську - приватна школа за власні кошти і вперед.
Теж саме з ВУЗами, хочете ВУЗ з російською мовою викладання, на здоров'я, але не за державні гроші.
І далі по тексту.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #110 : Квітня 11, 2014, 08:48:38 20:48 »
КГ/АМ
Цитувати
“русскоязичние“ в Україні, тримали і продовжують тримати цілу країну заручниками кремлівських мерзотників.

ну я "русскоязычный" , где мои заложники , йопт? :Ganba:

Тут трошки хитріше. Російс.ка робить заручниками і вас також. Заручниками Москви.

Послушай меня, валера. Был я в той москве, и аж нияк не стал ее заложником. Ты давай грусть-тоску про моих заложников гони.
Иначе, я нихуя не понял из твоего сбивчивого речитатива :lol:
Могу, кстати, правильный драп из николаева подогнать, чтобы тебя не косоёбило от избытка креатива  :upa
Що тут розуміти? Путін вказує на Вас і каже: "Ось російськомовна людина, яку ми прийшли захистити."

Берете паспорт РФ і славите великого Пу, бо інакше вб'ють.

Завіса.

Кстати, да
тёлка знакомая сегодня сегодня возмущалась:
ты не защищай, ты трахни , типа.
А говорю, мол, пива уже выпил, так шо не поеду  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #111 : Квітня 11, 2014, 08:48:56 20:48 »
для polemistes

ти Capitain Cubs не зачіпай, а то ПС Тернополя тобі пояснить, що бувають російськомовні патріоти України.

повторю для Capitain Cubs
за виступ в Миклаєві з піснею Путін х...ло (ми бачили), Тернопільський ПС виказує Вам своє захоплення і повагу.

А про заручників, як тільки наловими москалів, вишлемо Вам на ферму для виравних робіт (москаль не росіянин)

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #112 : Квітня 11, 2014, 08:49:45 20:49 »
Знаєте, скажу думку дуже багатьох людей.
Якщо лише захочуть вводити другу державну російську мову, буде ще один Майдан.
Повірте, для багатьох українців це дуже болюча тема. Ми вже дуже довго були толерантними. Настав час трохи проявити толерантність і рускоязичним. Ради об`єднання України.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #113 : Квітня 11, 2014, 08:51:31 20:51 »
заборони нічого не дадуть
треба державна підтримка і обов`язкове вивчення української мови у всіх школах як державної вибачте але, не хочеш вчити державну мову, не маєш ніякого права на працевлаштування  на державну службу
Quo Vadis

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #114 : Квітня 11, 2014, 08:53:34 20:53 »
для Єгорій

ніхто нічого не скаже, бо всі громадяни Україні мають однакові права і обов'яки, ніякої дискримінації, якщо в Львові є ідейні люди, що не хочуть/не можуть вивчити російську - вони теж не голосують. Ніхто естонців, чи латишів не плющить.
Заборона не російськомовним, а тим громадянам України, що не склали іспит на володіння державними мовами, російською в тому числі.

напевно це для polemistes, бо я тільки ЗА!
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #115 : Квітня 11, 2014, 08:54:27 20:54 »
для Шавлія

а ви поясніть, що введення другої лише за умови знання обох, а не однієї з двох.
Подумайте над моїми пропозиціями спокійно. Уявіть голосують 100% людей, що знають українську мову, всі діти вчать українську мову і знають її, всі хто отримують гроші з бюджету знають українську, що поганого?

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #116 : Квітня 11, 2014, 08:54:33 20:54 »
Знаєте, скажу думку дуже багатьох людей.
Якщо лише захочуть вводити другу державну російську мову, буде ще один Майдан.
Повірте, для багатьох українців це дуже болюча тема. Ми вже дуже довго були толерантними. Настав час трохи проявити толерантність і рускоязичним. Ради об`єднання України.
:smiley24:
Quo Vadis

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #117 : Квітня 11, 2014, 08:54:44 20:54 »
для polemistes

депортуємо 40% населення, чи етнічні чистки?
про який час ви говорите? якшо в першому семестрі математика викладається українською, а в другому російською.
у меня в гимназии, каждый день был урок или русского языка или литературы
Я стверджую просто, що вивчення російської це як мінімум порожня витрата часу, якщо забудемо що це ще й заохочення агресивного сусіду вважати нас частиною своєї країни.
Цитувати
и ничего плохого в Гоголе, Толстом или Достоевском не вижу
Покажіть, як з їхньою допомогою заробити хоча б 1000 єврів на місяць? Бо, скажімо, дехто й мертві мови вивчає, але зазвичaй це люди, яким батьки залишають у спадок принаймні кілька десятків мільйонів.

А от вивчивши додатково німецьку, китайськy, або ту ж С++ людина підвищує свої шанси на успіх в житті.
Цитувати
Ваша проблема кількох днів вже десять років приводить у ВР дебілів на мовному питанні, які не знають державної мови.

Ця проблема не зникне за кілька днів і якщо заморозити ситуацію буде ще багато років псувати всім нерви. Вам важко вивчити дві мови і скласти іспит?
Я вивчив кілька мов, серед них російську, і жалкую у зв'язку з останньою про втрачений час. Навіть в СРСР англійська давала мені більше заробітку, ніж російська.
Цитувати
Подумайте, скільки народу не буде вчити другу державну і відпвідно не піде на наступні вибори. Царьов і Чечетов не підуть у депутати.
Немає жодної можливості не дати їм піти в депутати. Весь світ почне говорити про український нацизм.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #118 : Квітня 11, 2014, 08:56:01 20:56 »
для Єгорія

вибачаюсь, це точно туди.
давайте разом тиснути на політиків, там на підході закон про мови.
пишіть, я вже всім кому міг.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #119 : Квітня 11, 2014, 08:56:47 20:56 »
для polemistes

ти Capitain Cubs не зачіпай, а то ПС Тернополя тобі пояснить, що бувають російськомовні патріоти України.

повторю для Capitain Cubs
за виступ в Миклаєві з піснею Путін х...ло (ми бачили), Тернопільський ПС виказує Вам своє захоплення і повагу.

А про заручників, як тільки наловими москалів, вишлемо Вам на ферму для виравних робіт (москаль не росіянин)

Дякую, гречно.
Але з москалі трударі аж ніякі.
В мене в Ташкенті кацапів аж дохуя, а нема тільки понту їх на роботу брати  :lol:
Mocsia delenda est