Автор Тема: Україна як заручниця (мій злий текст)  (Прочитано 19264 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #60 : Квітня 11, 2014, 07:51:00 19:51 »
для Françoise

для чого створювати напругу. За бюджетні кошти всі, а в приватних школах хоч китайською. Хочеш у ВУЗ на бюджет - здай ЗНО з української мови та літератури і російської мови і літератури,  вчишся за власний кошт - хоч японською. Хочеш працювати в державних органах чи бюджетних організаціях - здай екзамен, приватний бізнес, підприємець - живи і говори, як хочеш. Маєш бажання обирати і бути обраним - здай екзамен з обох мов, не ходиш на вибори і політика тебе не цікавить - живи як хочеш.

Here we go again!  :smilie9: Ну для чого екзамени з росілійської мови і літератури? Яка логіка? Нема логіки.
If you are going through hell, keep going.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #61 : Квітня 11, 2014, 07:51:21 19:51 »
Сейчас именно время для педалирования языкового вопроса. Именно когда войска на границе и курс лезет к 14 нужно срочно всех перевести на одну мову и ситуация выправится. Если по теме, то квотировать кол-во русского языка, создавать качественный контент (телевидение и книги), тогда большинство потихоньку будет переходить на украинский. Для технической документации, вы меня извините, но украинский мало подходит, или русский или английский. Если интегрируемся в ЕС, то логично документацию подгонять под ИЗО стандарт и на англ. А вообще, сколько языков ты знаешь, столько раз ты человек.

Вибачте, от якраз для чисто документації російські кальки з англійської не мають жодної переваги над українськими кальками. Проблема глибше: В українській мові немає гуманітарної культури пов'язаної з науково-технічним прогресом - ось де серйозне відставання. А український "монітор" навіть на одну літеру ближчий до оригіналу, ніж російський "монитор".

Тут безнадійно відстають усі без вийнятку слов'янські мови.
Ну не технічні вони, нічого тут не вдієш

Французька, до речі, також не той щоб комільфо у цьому плані.
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #62 : Квітня 11, 2014, 07:52:13 19:52 »
для Шавлія

Ви знову не зрозуміли
ЗНО не двома мовами, а два окремі іспити, один з української, а другий з російської. Без здачі обох навчання на бюджеті неможливе. Так само з держслужбовцями здати екзамен на володіння обома мовами.
так само в усіх школах, семестр українська мова викладання, семестр - російська, у всіх бюджетних школах

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #63 : Квітня 11, 2014, 07:53:29 19:53 »
для Shannou

скільки мов знаєш - стільки раз людина, згідний повністю

а про педалювання теми не згідний, якщо була б можливість домовитись з усіма політиками і заморозити цю тему на 5-10 років, то я за, а так будуть п....си педалювати. я за те, щоб усіх перевести на дві державні мови
Так давайте дамо їм те, що вони хочуть з моїми пропозиціями, ви як, за?

Я считаю, что первым должно идти экономическое богатство нации, и на этом фундаменте, когда появляется гордость за свою нацию, когда люди не смотрят в панике в завтрашний день, тогда начинается подъем культуры. И это не должна быть шароварщина, это должны быть писатели, которых интересно читать, передачи, которые интересно смотреть, но все это возможно лишь при хорошей экономической основе. Там в луганском сбу счас каждому дай по пять тысяч баксов, они гимн выйдут петь и путин ~уйло кричать.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #64 : Квітня 11, 2014, 07:55:51 19:55 »
для Feral Cat

а чем и кому мешает знание российского языка, а потом я хочу отсеять идейных и идиотов с обеих сторон.
мы раз и навсегда лишаем уважаемых русскоязычных аргументов о притеснениях, все граждане Украины имеют равные права и обязаности. Или Вам тяжело выучить два языка?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #65 : Квітня 11, 2014, 07:58:28 19:58 »
Так, бо там українську не вважають за нормальну мову, і відповідно її носіїв також не вважають нормальними людьми. І нема на це ради.
Щодо неможливості вживання української в науковому сенсі - чергова дурня. Вона абсолютно нормальна для науки, і потрібно лише і далі розвивати термінологію.

Із так званою галицькою інтелігенцією ніколи не мав нагоди спілкуватися, але помітив одну рису, по переїзді до Києва, вони миттєво переходять на російську.

Це велике спрощення важливої i важкої проблеми. Ви повторюєте те, що ті галичани казали 20 років тому. І що, такою поставою Ви і вони багато змінили? Зводити все до того, що ми, як і росіяни,  можемо назвати "інтеґрал" "інтеґралом" а "комп'ютер" - "комп'ютером" - це уникати проблеми. Насправді, потрібно кілька десятиліть напруженої праці, щоб вивести українську мову "в люди". (Якби послухались тоді мене - 20 років вже могло б бути позаду. :( )

Бо, як сказав один знаменитий француз (не пам'ятаю імені): "Мова - це культура." Ось тривіальний приклад: у 20-ті роки О. Толстой написав дві книжки: "Аеліта" і "Гіперболоїд інженера Гаріна". Пройшло кілька десятиліть - і СРСР перший у космосі і має Нобелівку за винахід лазера. А що писалося тоді українською? І Корольов не був чужий українській культурі. Але про космічні польоти прочитав все-таки не в Карпенка-Карого...

Корольов був українцем.
If you are going through hell, keep going.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #66 : Квітня 11, 2014, 07:59:27 19:59 »
для Шавлія

Ви знову не зрозуміли
ЗНО не двома мовами, а два окремі іспити, один з української, а другий з російської. Без здачі обох навчання на бюджеті неможливе. Так само з держслужбовцями здати екзамен на володіння обома мовами.
так само в усіх школах, семестр українська мова викладання, семестр - російська, у всіх бюджетних школах

Щиро кажучи, у перспективі не бачу жодної необхідності в російській мові. Не буде більше ані СРСР, ані Російської імперії з її величезним (у порівнянні з іншими народами) молодим населенням. Росія занепадає. Вся науково-технічна сфера там буде абсолютно вторинною. Відповідно, буде вторинною і її культура, бо цікавою світу є лише культура лідерів. Боюсь, навіть з нiмецької культури Ви знаєте небагато (якщо якось не пов'язані з Німеччиною) а це ж одна з найпередовіших країн світу. Тому вважаю, що допомагати Росії триматися на плаву могли б (і робили це) раніше, а не у відповідь на загрози окупацією і намагання винищити українську мову.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #67 : Квітня 11, 2014, 07:59:33 19:59 »
для Shannou

прошу вибачення, але здається ви злились
вам важко вивчити дві мови?
я пропоную усунути проблему кардинально, ніяких утисків, всі громадяни України мають однакові права і обов'язки.
При чому тут гроші? Я хочу, щоб всі діти в Україні вільно володіли двома - трьома мовами, думаю держава від цього тільки виграє. Хочу, щоб більше ніхто не піднімав питання другої державної мови, хочу, щоб ідейні особи і ідіоти не голосували.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #68 : Квітня 11, 2014, 08:01:26 20:01 »
обидві і здають екзамени.
все це гарно на словах а на місцях у містах та селах беруть "те що є" зі знанням чи без, скоріше "без" а ще "по знайомству"
навіть без елементарного професійного знання та навичок
 
Quo Vadis

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #69 : Квітня 11, 2014, 08:01:50 20:01 »
Так, бо там українську не вважають за нормальну мову, і відповідно її носіїв також не вважають нормальними людьми. І нема на це ради.
Щодо неможливості вживання української в науковому сенсі - чергова дурня. Вона абсолютно нормальна для науки, і потрібно лише і далі розвивати термінологію.

Із так званою галицькою інтелігенцією ніколи не мав нагоди спілкуватися, але помітив одну рису, по переїзді до Києва, вони миттєво переходять на російську.

Це велике спрощення важливої i важкої проблеми. Ви повторюєте те, що ті галичани казали 20 років тому. І що, такою поставою Ви і вони багато змінили? Зводити все до того, що ми, як і росіяни,  можемо назвати "інтеґрал" "інтеґралом" а "комп'ютер" - "комп'ютером" - це уникати проблеми. Насправді, потрібно кілька десятиліть напруженої праці, щоб вивести українську мову "в люди". (Якби послухались тоді мене - 20 років вже могло б бути позаду. :( )

Бо, як сказав один знаменитий француз (не пам'ятаю імені): "Мова - це культура." Ось тривіальний приклад: у 20-ті роки О. Толстой написав дві книжки: "Аеліта" і "Гіперболоїд інженера Гаріна". Пройшло кілька десятиліть - і СРСР перший у космосі і має Нобелівку за винахід лазера. А що писалося тоді українською? І Корольов не був чужий українській культурі. Але про космічні польоти прочитав все-таки не в Карпенка-Карого...

Корольов був українцем.

Так. Але став тим, ким він став, завдяки російській культурі, бо в українській відповідної тематики не існувало і навіть с'огодні практично не існує.  :smilie2:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #70 : Квітня 11, 2014, 08:03:14 20:03 »
для Feral Cat

а чем и кому мешает знание российского языка, а потом я хочу отсеять идейных и идиотов с обеих сторон.
мы раз и навсегда лишаем уважаемых русскоязычных аргументов о притеснениях, все граждане Украины имеют равные права и обязаности. Или Вам тяжело выучить два языка?

Я вільно володію трьома мовами - українською (рідна), російською, англійською. Але в Україні, українська мова знаходиться на грані знищення із-за тиску з боку російськомовного населення, підтимуваного керівництвом росії та владою Києва. Невже важко це усвідомити?
Як громадянин України я не зобов“язаний знати російську, але я не можу реалізувати свої культурні запити в Україні українською.

На біса кому ця ще одна Ірландія на Сході Європи?
If you are going through hell, keep going.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #71 : Квітня 11, 2014, 08:04:11 20:04 »
для polemistes

в перспективі я з Вами погоджуюсь, але ми маємо те, що маємо, 40% зомбі, яким треба другу державну. Так дамо їм те, що вони хочуть і хай не вчать українську мову, але при цьому і не голосують.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #72 : Квітня 11, 2014, 08:04:13 20:04 »
для Shannou

прошу вибачення, але здається ви злились
вам важко вивчити дві мови?
я пропоную усунути проблему кардинально, ніяких утисків, всі громадяни України мають однакові права і обов'язки.
При чому тут гроші? Я хочу, щоб всі діти в Україні вільно володіли двома - трьома мовами, думаю держава від цього тільки виграє. Хочу, щоб більше ніхто не піднімав питання другої державної мови, хочу, щоб ідейні особи і ідіоти не голосували.

Мені здається, ви не зовсім зрозуміли, що я хотів сказати, це не проблема вивчити дві мови для будь-кого з достатнім рівнем інтелекту (окрім Азірова), але в стані економічної прірви впровадження другої державної мови це додаткове навантаження на бюджет, ми не можемо зараз дозволити собі це.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #73 : Квітня 11, 2014, 08:04:42 20:04 »
в україні зараз "прітісняют" україномовних. наприклад в донецьку.

в україні російських підручників для вищої школи багато, а от українських мало. викладачі у нас в донецьку часто не в змозі викладати української. я не кажу про історичний факультет або економічний.

Я наприклад кажу про кафедру Прикладної математики та інформатики ДонНТУ,
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #74 : Квітня 11, 2014, 08:04:51 20:04 »
Так, бо там українську не вважають за нормальну мову, і відповідно її носіїв також не вважають нормальними людьми. І нема на це ради.
Щодо неможливості вживання української в науковому сенсі - чергова дурня. Вона абсолютно нормальна для науки, і потрібно лише і далі розвивати термінологію.

Із так званою галицькою інтелігенцією ніколи не мав нагоди спілкуватися, але помітив одну рису, по переїзді до Києва, вони миттєво переходять на російську.

Це велике спрощення важливої i важкої проблеми. Ви повторюєте те, що ті галичани казали 20 років тому. І що, такою поставою Ви і вони багато змінили? Зводити все до того, що ми, як і росіяни,  можемо назвати "інтеґрал" "інтеґралом" а "комп'ютер" - "комп'ютером" - це уникати проблеми. Насправді, потрібно кілька десятиліть напруженої праці, щоб вивести українську мову "в люди". (Якби послухались тоді мене - 20 років вже могло б бути позаду. :( )

Бо, як сказав один знаменитий француз (не пам'ятаю імені): "Мова - це культура." Ось тривіальний приклад: у 20-ті роки О. Толстой написав дві книжки: "Аеліта" і "Гіперболоїд інженера Гаріна". Пройшло кілька десятиліть - і СРСР перший у космосі і має Нобелівку за винахід лазера. А що писалося тоді українською? І Корольов не був чужий українській культурі. Але про космічні польоти прочитав все-таки не в Карпенка-Карого...

Корольов був українцем.

Так. Але став тим, ким він став, завдяки російській культурі, бо в українській відповідної тематики не існувало і навіть с'огодні практично не існує.  :smilie2:

Завдяки Берії став і поламаній в НКВД щелепі, а не культурі. Вся та культура реалізувала себе в повній мірі на підлозі Донецької облдержадмінстрації.  :smiley14:
If you are going through hell, keep going.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #75 : Квітня 11, 2014, 08:05:33 20:05 »
Державна одна-українська.ТВ українською тільки якщо загальнонаціональні канали.Середня школа по вибору але всі виші тільки державною  і англійською.Диплом  за виші давати тільки якщо захистився англійською.Якщо державною то тільки довідка.Держслужбовці вище певного рівня повинні здати англійську по TOEFL або нема посади.Чим далі від узкого міру тим краще
Комуно здохни

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #76 : Квітня 11, 2014, 08:07:57 20:07 »
для Feral Cat

я прекрасно це усвідомлюю і саме тому:
а скільки зараз російськомовних шкіл без української мови?
я хочу, щоб всі діти знали обидві мови, як при цьому зменшиться кількість тих, хто знає українську? думаю тільки зросте. Чи можна зараз вчитись на бюджеті не знаючи українську? я пропоную заборонити.
подумайте над моїми пропозиціями і ви побачити, що всі громадяни України, які хочуть приймати участь в будівництві країни вивчать Українську.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #77 : Квітня 11, 2014, 08:08:13 20:08 »
для Шавлія

Ви знову не зрозуміли
ЗНО не двома мовами, а два окремі іспити, один з української, а другий з російської. Без здачі обох навчання на бюджеті неможливе. Так само з держслужбовцями здати екзамен на володіння обома мовами.
так само в усіх школах, семестр українська мова викладання, семестр - російська, у всіх бюджетних школах

А навіщо?!. :smilie10:
Державна мова російська - в Росії. Навіщо в Україні вивчати і робити державною російську? Невже з російськомовних впаде корона, якщо вони будуть вивчати українську мову в Україні?
Ще раз повторюю, якщо буде дві державні мови, поступово ВСІ держслужбовці перейдуть на російську. Приклад - Схід і Південь сьогодні.
Бачу ми не зрозуміємо один одного.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #78 : Квітня 11, 2014, 08:09:07 20:09 »
Державна одна-українська.ТВ українською тільки якщо загальнонаціональні канали.Середня школа по вибору але всі виші тільки державною  і англійською.Диплом  за виші давати тільки якщо захистився англійською.Якщо державною то тільки довідка.Держслужбовці вище певного рівня повинні здати англійську по TOEFL або нема посади.Чим далі від узкого міру тим краще
:smiley24:

Але попробуйте доведіть це нашим закомплексованим хахлам, які дня не проживуть без 95-го кварталу і параша-шустер-тв.
If you are going through hell, keep going.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #79 : Квітня 11, 2014, 08:09:39 20:09 »
Державна одна-українська.ТВ українською тільки якщо загальнонаціональні канали.Середня школа по вибору але всі виші тільки державною  і англійською.Диплом  за виші давати тільки якщо захистився англійською.Якщо державною то тільки довідка.Держслужбовці вище певного рівня повинні здати англійську по TOEFL або нема посади.Чим далі від узкого міру тим краще

 :smiley24:
+ в карму

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #80 : Квітня 11, 2014, 08:10:44 20:10 »
для coolzak

згідний зі всім, окрім середньої школи по вибору.
будемо і надалі мати одну українську школу на весь Крим.
всі державні школи двомовні, перший семестр українською, другий російською, всі предмети і підручники друкувати відповідно. Ми тільки виграємо від того, що всі діти будуть знати дві мови.
Всі фільми тільки українською.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #81 : Квітня 11, 2014, 08:11:39 20:11 »
Двомовність - це відмова українській на право існування в Україні. І нічого тут особливо мудрувати.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #82 : Квітня 11, 2014, 08:13:14 20:13 »
для coolzak

згідний зі всім, окрім середньої школи по вибору.
будемо і надалі мати одну українську школу на весь Крим.
всі державні школи двомовні, перший семестр українською, другий російською, всі предмети і підручники друкувати відповідно. Ми тільки виграємо від того, що всі діти будуть знати дві мови.
Всі фільми тільки українською.

Маразм. Для чого друга російська - путіна читати в оригіналі? А чому не англійська, польська, румунська?   :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #83 : Квітня 11, 2014, 08:14:48 20:14 »
для Шавлія

Ваша пропозиія?
заборонити російську?  є реалії життя, в Криму одна українська гімназія, скільки в Донецькій області?
є ряд політичних п...сів, які будуть педалювати цю тему до бескінечності, а російськомовне населення буде за них голосувати, бо "русській язік".
В ідеалі я з Вами повністю згідний але, що робити зараз?
Давайте закриємо питання раз і назавжди.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #84 : Квітня 11, 2014, 08:15:42 20:15 »
Ось свіжий приклад.
В даний момент - 1 Національний телеканал, політ-шоу, ВСІ учасники говорять російською.
А тут ще декому не вистачає російської. :smilie2:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #85 : Квітня 11, 2014, 08:16:13 20:16 »
для Шавлія

Ваша пропозиія?
заборонити російську?  є реалії життя, в Криму одна українська гімназія, скільки в Донецькій області?
є ряд політичних п...сів, які будуть педалювати цю тему до бескінечності, а російськомовне населення буде за них голосувати, бо "русській язік".
В ідеалі я з Вами повністю згідний але, що робити зараз?
Давайте закриємо питання раз і назавжди.

Давайте закриємо питання раз і назавжди. І таким чином, остаточно витіснимо українську.  :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #86 : Квітня 11, 2014, 08:17:28 20:17 »
Ось свіжий приклад.
В даний момент - 1 Національний телеканал, політ-шоу, ВСІ учасники говорять російською.
А тут ще декому не вистачає російської. :smilie2:

Саме тому за рік-два все повернеться назад - в малоросійське болото...  :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #87 : Квітня 11, 2014, 08:17:48 20:17 »
Feral Cat, хороший текст. всю гілку не читав, просто скажі: Георгіу з тарадайкою вже приходили і казали, що русскіє і русскій язик - ні прі чьом?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #88 : Квітня 11, 2014, 08:18:44 20:18 »
Є ще варіант "все для бабусів". Формальна друга державна (насправді такий статус ні до чого не зобов'язує, це можна зробити лише ярликом). Заповнювати документи можна російською, це наче не дорого. Держава ніяк не вказує приватним особам мову (на якій мові на ліках підписи - не її справа, бабцям радість... мабуть). Через агресію Росії та її пропаганду, та прозахідний курс, та на протиставлення введенню другої державної - жоден державний учбовий заклад України не навчає російською. Хто дуже виступає за російське навчання - сідає як сепаратист.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #89 : Квітня 11, 2014, 08:20:09 20:20 »
для Feral Cat

зараз вони просто не вчать українську і не будуть.
а будуть вимагати другу державну, щоб не знати  першу, вам вигідна ця напруга?
чи ви думаєте, що від вашого бажання зникне 40% населення?
а вони щей голосують, Царева вам в депутати.
подумайте, я хочу, щоб всі хто ходить на вибори знали дві мови, щоб всі діти знали українську, ви проти? чи ви пропонуєте заборонити російсьску? спробуйте в Харькові чи ЛУганську
давайте виходити з того, що маємо. Я хочу через 12 років мати 100% випускників, що вільно володіють українською.