Автор Тема: У Києві від вибуху в машині загинув журналіст Павло Шеремет  (Прочитано 41477 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46800
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15908
Ой, ну давайте, поясніть же ж мені, недолугому, ЩО САМЕ ви мали на увазі. Ну, будь ласка - уважно слухаю. Я хочу почути, ЯК САМЕ треба інтерпретувати ваші слова про те, що ви "не проти" "пари касет по Києву". Даю вам чесне слово: якщо там у вас глибинний смисл закладено, я вибачусь і визнаю, що "не так зрозумів".
Ще раз. Підказка: Маріуполь.

Абсолютно правильно. Ще б ви могли міркувати і спробували здогадатися чиїх і накуя. Але для вас це надзавдання, не для думання квіточку ростили

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Зелогіка. Це найпростіше для розуміння виділив

Окей. Ваша думка? Я свої виклав. Мені здається, пояснив, чому це - неоднозначна тема. Наведіть ваші аргументи. А то поки що я бачу, що ви зливаетесь на рівень Мічігану з ФУПу: "Ой, ну що там пояснювати, ти ж дебіл".

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46800
  • Never give in!
Окей. Ваша думка? Я свої виклав. Мені здається, пояснив, чому це - неоднозначна тема. Наведіть ваші аргументи. А то поки що я бачу, що ви зливаетесь на рівень Мічігану з ФУПу: "Ой, ну що там пояснювати, ти ж дебіл".

Аваков  на має жодних конкретних доказів. Жодних!
І головне - справу розглядає “суддя“ Вовк.
Справа замовна і 1000000% відсотків сфальсифікована.

If you are going through hell, keep going.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Ще раз. Підказка: Маріуполь.

Слухайте, ну не треба мені підказок. Ви ж вже зробили висновок, що я - дибіл. Окей, я не буду сперечатися. Ну так розкладіть мені на пальцях.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27049
Одну річ точно скажу

Вбивством Шеремета ну ніяк не можна було влаштувати "дестабілізацію в країні".

Ну это просто. Менты за неимение реального мотива прилепили первое что пришло им в голову

МОТИВ як раз був - загальна дестабілізація. Поки що незрозуміло, чому саме Шеремета обрали ціллю. Але мотив БУВ.

Это не мотив, а ментовские фантазии  и не более

Якщо "багато форумчан погодяться", мені явно не по дорозі з такими форумчанами - нехай вб'ються об стіну. Крові їм забажалося, йопт. Нехай до Єбанутої Наді приєднуються.

Закон предписує покарання не тільки за ЗДІЙСНЕННЯ злочинів, але й за ЗАМАХ на здійснення.

Да, но!
Даже замах подразумевает какието ДЕЙСТВИЯ, а не треп по телефону



Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
елгі, припиняй виляти сракою і швиденько розповідай, як ти уявляєш собі шакала "загальну дестабілізацію ситуації в країні" і в чому крнкретно вона виражається.  popcorn2


Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
елгі, припиняй виляти сракою і швиденько розповідай, як ти уявляєш собі шакала "загальну дестабілізацію ситуації в країні" і в чому крнкретно вона виражається.  popcorn2

А ти не побачив результатів "загальної дестабілізації"? Порох аут, Зєлєбоба ін. Ось так вигляда загальна дестабілізація.

Це я навожу найбільш очевидний приклад (безвідносно до справи, яку ми обговорюємо).

Не треба вважати, що "дестабілізація" - то громадянська війна і собаки жруть людські трупи на вулицях. Вона має багато, багато форм.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
А ти не побачив результатів "загальної дестабілізації"? Порох аут, Зєлєбоба ін. Ось так вигляда загальна дестабілізація.

Програш виборів президентом - це "загальна дестабілізація"?  :Sho_za: Це все від шльопання шеремета сталося?  :Sho_za: І тепер люди, котрі від цього виграли, саджають тих, хто це організував? І при цьому жодний з зєбілів, з котрими я спілкувався, жодним словом не згадав про того бландінчика а все більше про "тарифи" і "усталасць ат вайни". Схоже, шановний, ваш "шакал" - "в відє змєі".  :eyes:


Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Програш виборів президентом - це "загальна дестабілізація"?  :Sho_za: Це все від шльопання шеремета сталося?  :Sho_za: І тепер люди, котрі від цього виграли, саджають тих, хто це організував? І при цьому жодний з зєбілів, з котрими я спілкувався, жодним словом не згадав про того бландінчика а все більше про "тарифи" і "усталасць ат вайни". Схоже, шановний, ваш "шакал" - "в відє змєі".  :eyes:

Ти читати вмієш? Ну то перечитай ще раз, що я написав.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Ти читати вмієш? Ну то перечитай ще раз, що я написав.

Хуйню ти написав.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
о, а вот и Насиння вилезло  :gigi: и шота как-то неЗЕтолерантно, видать еще не уплОчено







Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
(Пояснюю, якщо не доходить)

ТАК, зміщення Пороха і інтронізація Клоуна - то результат ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ. Всі ці "усталі от вайни", "доларпавосімь" - результат ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ. Звичайно ж, що НЕ вбивство Шеремета привело до неї. Але то вбивство стало таким самим елементом дестабілізації, як і тисячі інших проявів.

Тому не треба зневажати аргументацію "вони задумували дестабілізацію" - кожен розуміє собі, ЧОГО САМЕ вони хочуть досягти, по-своєму. Раша хотіла прибрати Пороха - і прибрала. Застосувавши тисячі факторів і кондуітів. Включно з "недорогенькими" Упячки. Ці звинувачені хотіли... х.з., що саме вони хотіли - думаю, що як і у Надьки, їм хотілося б, щоб "якось не так, але не знаю точно як". Але вважали мабуть, що якщо розгойдати човна, само якось пойдьот.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15908
(Пояснюю, якщо не доходить)

ТАК, зміщення Пороха і інтронізація Клоуна - то результат ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ. Всі ці "усталі от вайни", "доларпавосімь" - результат ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ. Звичайно ж, що НЕ вбивство Шеремета привело до неї. Але то вбивство стало таким самим елементом дестабілізації, як і тисячі інших проявів.

Тому не треба зневажати аргументацію "вони задумували дестабілізацію" - кожен розуміє собі, ЧОГО САМЕ вони хочуть досягти, по-своєму. Раша хотіла прибрати Пороха - і прибрала. Застосувавши тисячі факторів і кондуітів. Включно з "недорогенькими" Упячки. Ці звинувачені хотіли... х.з., що саме вони хотіли - думаю, що як і у Надьки, їм хотілося б, щоб "якось не так, але не знаю точно як". Але вважали мабуть, що якщо розгойдати човна, само якось пойдьот.
Отже, вбивство Шеремета ні на яку дестабілізацію не тягнуло

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15908
Слухайте, ну не треба мені підказок. Ви ж вже зробили висновок, що я - дибіл. Окей, я не буду сперечатися. Ну так розкладіть мені на пальцях.
Хто обстріляв Маріуполь ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15908
 
Окей. Ваша думка? Я свої виклав. Мені здається, пояснив, чому це - неоднозначна тема. Наведіть ваші аргументи. А то поки що я бачу, що ви зливаетесь на рівень Мічігану з ФУПу: "Ой, ну що там пояснювати, ти ж дебіл".

Дисонансу у виокремленому не відчуваєте?

А ось ЦЕ - ДІЙСНО цікаво. (Перша людина, файналлі, хто нормальну тему для обговорення підняв).

Стільки телефонних прослуховувань, скільки було заявлено, мабуть, неможливо фізично обробити в режимі, коли всі вони підкреплені відповідним ордером. Тобто, прослуховування тотальне, і тіки що вони це визнали.

З іншого боку... Я не знаю, як ще у країні, де йде гібридна війна, можна перехоплювати кацапів, терористів і колаборантів. Дуже слизька тема, насправді. Це у Європах можна бавитись у "торжество закона". Ті ж Штати вже давно мають свій "Ешелон" - і витоки інфи показують раз за разом, що антирозвідка і федерали явно не завжди дочікуються дозволу судді на прослушку.

Мені важко тут для себе навіть окреслити, чи то є добре, чи погано.
Це ще я вас не питаю, звідки ви взяли, що вони саме так багато прослуховували. Наскільки пам'ятаю, вживалося слово "оброблені".

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Хто обстріляв Маріуполь ?

Кацапи. І що? Ви хочте з ними у парі попрацювати, облегчити задачу? Я все ще не розумію вашої аргументації.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15908
Кацапи. І що? Ви хочте з ними у парі попрацювати, облегчити задачу? Я все ще не розумію вашої аргументації.
Коли кацапи обстрілюють твоє місто, то які почуття до них виникають?

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113

Дисонансу у виокремленому не відчуваєте?
 Це ще я вас не питаю, звідки ви взяли, що вони саме так багато прослуховували. Наскільки пам'ятаю, вживалося слово "оброблені".

Ага. Мільйони записів. Я не знаю, СКІЛЬКИ САМЕ вони прослуховували - я вказую на факт, який було озвучено.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Коли кацапи обстрілюють твоє місто, то які почуття до них виникають?

Дивлячись, у кого.....У ТАМтешніх...???  ?

Віновати бєньдьоровци-укропи! Єслі би нє ви - вайни би нє било, нацикі укроповскіє!

ость такі у них почуття при обстрілах зі сторони сєпарні!
« Останнє редагування: Грудня 13, 2019, 07:28:44 19:28 від Geo »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15908
Ага. Мільйони записів. Я не знаю, СКІЛЬКИ САМЕ вони прослуховували - я вказую на факт, який було озвучено.
Виокремлені ваші думки хіба не протирічать одна одній?
А ось ЦЕ - ДІЙСНО цікаво. (Перша людина, файналлі, хто нормальну тему для обговорення підняв).

Стільки телефонних прослуховувань, скільки було заявлено, мабуть, неможливо фізично обробити в режимі, коли всі вони підкреплені відповідним ордером. Тобто, прослуховування тотальне, і тіки що вони це визнали.

З іншого боку... Я не знаю, як ще у країні, де йде гібридна війна, можна перехоплювати кацапів, терористів і колаборантів. Дуже слизька тема, насправді. Це у Європах можна бавитись у "торжество закона". Ті ж Штати вже давно мають свій "Ешелон" - і витоки інфи показують раз за разом, що антирозвідка і федерали явно не завжди дочікуються дозволу судді на прослушку.

Мені важко тут для себе навіть окреслити, чи то є добре, чи погано.
То скільки телефонних прослуховувань було заявлено? Бажано тільки цитату з посиланням

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Коли кацапи обстрілюють твоє місто, то які почуття до них виникають?

Ага. Окей, тепліше - але є різниця:

Сказати "Блін, якщо б оця вся піздота хоча б раз під обстріл попала, я б подивився на їх "втому від війни" - це одне, і для мене на рівні аргументації то прийнятне.

Сказати те, що сказала Єбанута Надя чи ці персонажі (ну ви ж чули прослушку самі) - то інше, не знаходите?

(Безвідносно до продовження цієї лінії дискусії, можу сказати, що в контексті того, що ви зараз пояснили, ваша точка зору прийнятна для мене. Хоча зауважу, що можна було не вийобуватись, а відразу пояснити - не вбачаю в тому нічого непосильного).

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15908
Дивлячись, у кого.....У ТАМтешніх...???  ?

Віновати бєньоровци-укропи! Єслі би нє ви - вайни би нє било, нацикі укроповскіє!

ость такі у них почуття при обстрілах зі сторони сєпарні!
Та я все це знаю. Мова ж про логіку затриманих ветеранів в їх висловлюваннях про касети по Києву.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Дивлячись, у кого.....У ТАМтешніх...???  ?
Віновати бєньдьоровци-укропи! Єслі би нє ви - вайни би нє било, нацикі укроповскіє!
ость такі у них почуття при обстрілах зі сторони сєпарні!

Ну... теж правда.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15908
Ага. Окей, тепліше - але є різниця:

Сказати "Блін, якщо б оця вся піздота хоча б раз під обстріл попала, я б подивився на їх "втому від війни" - це одне, і для мене на рівні аргументації то прийнятне.

Сказати те, що сказала Єбанута Надя чи ці персонажі (ну ви ж чули прослушку самі) - то інше, не знаходите?

(Безвідносно до продовження цієї лінії дискусії, можу сказати, що в контексті того, що ви зараз пояснили, ваша точка зору прийнятна для мене. Хоча зауважу, що можна було не вийобуватись, а відразу пояснити - не вбачаю в тому нічого непосильного).
Отож.
 Надя вчинила замах на вчинення злочину, а ці тільки язиками лякали у приватних розмовах.Нє?
 Як на мене,  логіка їх думок очевидна, тому й вийо@уюсь.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Та я все це знаю. Мова ж про логіку затриманих ветеранів в їх висловлюваннях про касети по Києву.

Логіка проста.

ВИНИЩИТИ під корінь "упоротих свідомих".

Всіх інших Жириновський і так відправить на "Кольський полуостров"...Я ж не жартую...Так і буде. Так. так...21 сторіччя. Як в старі, добрі часи. Та ще й з "макронами", а не Рузвельтами. Так і буде. Поки народ (простітє, як казав мій ротний) "ЄБЛУЄ".

І жодна ООН, жодне ОБСЄ....жодна світова "*уйня"...СЛОВА НЕ СКАЖЕ. Бо рашка - ядерна.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
То скільки телефонних прослуховувань було заявлено? Бажано тільки цитату з посиланням

Ой бліііін... Ще зара я буду переслухувати і цитати давати. Вони. ЗВИЧАЙНО ж, не давали статистику окремо по "отут ми слухали, отут ми номери перевіряли, отут слухали, але не тих, а їх співрозмовників". ЯК ЦЕ МІНЯЄ аргументацію - до чого це все? Яка лінія вашого аргументу? Що їх не слухали? Що вони того не говорили?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15908
Логіка проста.

ВИНИЩИТИ під корінь "упоротих свідомих".

Всіх інших Жириновський і так відправить на "Кольський полуостров"...Я ж не жартую...Так і буде. Так. так...21 сторіччя. Так і буде. Поки народ (простітє, як казав мій ротний) "ЄБЛУЄ".
Ми дискутуємо про висловлювання затриманих ветеранів в телефонних базіканнях про касету по Києву. Висловлювання Жиріка, як на мене , тут ні до чого.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Ми дискутуємо про висловлювання затриманих ветеранів в телефонних базіканнях про касету по Києву. Висловлювання Жиріка, як на мене , тут ні до чого.

Яку касету по Києву?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15908
Ой бліііін... Ще зара я буду переслухувати і цитати давати. Вони. ЗВИЧАЙНО ж, не давали статистику окремо по "отут ми слухали, отут ми номери перевіряли, отут слухали, але не тих, а їх співрозмовників". ЯК ЦЕ МІНЯЄ аргументацію - до чого це все? Яка лінія вашого аргументу? Що їх не слухали? Що вони того не говорили?
Бо ви маніпулюєте термінами і на підставі цього робите маніпулятивні припущення, розводитесь в речах в яких не в зуб ногою .