Автор Тема: Выскажу крамольную мысль касательно украинцев  (Прочитано 12976 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

От тут і нєстиковочка.Ви ж не продані до гробової дошки у рабство рускоязичія.Може вивчити ще парочку мов, і спілкуватися...
Це навіть не колір шкіри, не стать.Що за самонавішування пожиттєвого ярлика.
От не розумію.

Наверное потому, что передо мной такой вопрос никогда не стоял и возник только на этом форуме, и поэтому я просто прозреваю с людей, которым язык общения важнее чем личность человека. Ведь по такой логике коррупционеры в вышиванках из, допустим, Свободы, ваще наши ребята и молодцы. Или тот же Ющенко, приведший овоща в 2010 просто душка и свет в оконце.

Просто невдалий лівий термін...не користуйтесь ним, то - кака  (власне порада)

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Ведь по такой логике коррупционеры в вышиванках..


Порівняння абсолютно некоректне. Як ви не зрозумієте, чого од вас хочуть - на мою думку, суть "конфлікту" в тому, що ви, людина, котра вільно володіє українською мовою (не помиляюсь?), живучи в столиці України, з якихось незбагненних причин воліє лишатися "рускоязичним".
От в цьому й прикол. Чого так? Де тут здоровий глузд?
І ще питання. Що має статись для того, щоб ви свідомо й радісно перейшли на українську?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
ТС, русскоязичний - це той, хто не знає жодної іншої мови, крім расійської. а у тебе - інша ситуація. у тебе - принцип, ну або самообмова :)

Ок, trilingual. В быту использую русский, таким чином влаштовує?

дивись, яку маячню ми обговорюємо. тут тобі - не побут, не дім, де твоя русскоязичная родина, діти тощо. тут ти не чоловік, не батько. тут ти - нік. тобто якщо ти спілкуєшся українською на форумі, це ніяк не зачипає твоїх русскоязичних близьких. а якщо ти не спілкуєшся українською, то це тупо принцип і жодних інших пояснень не може бути. отже ми говоримо ні про що.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
ТС, русскоязичний - це той, хто не знає жодної іншої мови, крім расійської. а у тебе - інша ситуація. у тебе - принцип, ну або самообмова :)

їбанько, "гусскаязiчнiй" це той, хто використовує росiйску мову у звичайному спiлкуваннi.
ви всi вже заколупали вишукувати ворогiв, якi у всьому виннi.
в Українi, нажаль, нема анi натяку на єдного лiдера, а у владi саме лайно.
лайно було до майдану, пiсля нього прийшло iнше лайно, пiсля виборiв прийде ще iнше, хто б що не казав, бо "тєндєнцiя, однако" (с)
українське суспiльство теж ну дуууже далеко вiд єдної думки що робити та куди рухатись.
i, "внєзапно", на всьому цьому бекграундi винними опинилися русскаязичнiє!
що, знайшли вiдьом? жити легше стало ?
така ситуацiя створюється вже не перший раз, i можна вже було б навчитись оминати помилки минулого, але вочевидь українцi не з тих, хто шукає легких шляхiв...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
2 Shannou. не сприймай це так трагічно, насправді ситуація в Києві з мовного питання абсолютно толерантна. Я вважаю, що якщо російськомовна людина за державність української, не проти навчання  своїх дітей  на мові, за єдину Україну, то він такий же  патріот, як і україномовні. І так думає більшість українців.
Не на часі зараз педалювати на цих питаннях. Зараз ми повинні бути єдиними як ніколи, і кожен наш патріот є важливим для України.
От мене, наприклад "ущемляєт" те, що в Києві в кіосках мізер видань українською, але багато в чому це залежить від україномовних, бо якби принципово не  купували тих газет (а прикладів купа), то видавники б це враховували. Так що шановні україномовні українці (нонсенс!) починати треба з кожного з нас теж.

Я первый раз с такой постановкой вопроса столкнулся именно здесь, попросту был ошарашен. Я обучаю ребенка в украинской школе, хожу в кино на фильмы с украинским переводом, покупаю того же Кинга почитать только на украинском. И именно поэтому открыл ветку, потому что счас мы должны быть единой нацией и язык общения уж точно не первостепенный вопрос на данном этапе времени, когда война диверсионная идет. То есть хочу понять, это чисто фишка этого форума такая языковая, или действительно вот такое отношение к русскоязычным, потому что я ж на себя табличку не повешу, что говорю на трех языках)))
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
ТС, русскоязичний - це той, хто не знає жодної іншої мови, крім расійської. а у тебе - інша ситуація. у тебе - принцип, ну або самообмова :)

їбанько, "гусскаязiчнiй" це той, хто використовує росiйску мову у звичайному спiлкуваннi.

їбанько, це лише ще одне тратування, і воно так само правильне, як і моє. я дивлюся на проблему зверху, а ти збоку - от і вся різниця. якщо ти знаєш тільки русскій, то ти автоматично русскоязичний
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ведь по такой логике коррупционеры в вышиванках..


Порівняння абсолютно некоректне. Як ви не зрозумієте, чого од вас хочуть - на мою думку, суть "конфлікту" в тому, що ви, людина, котра вільно володіє українською мовою (не помиляюсь?), живучи в столиці України, з якихось незбагненних причин воліє лишатися "рускоязичним".
От в цьому й прикол. Чого так? Де тут здоровий глузд?
І ще питання. Що має статись для того, щоб ви свідомо й радісно перейшли на українську?


Так в том то и прикол ситуации. Кто хочет? Анонимные ники на форуме? Кто эти люди и почему я должен делать так, как они хочуть? Еще раз повторю, вильно володию, всю жизнь живу в столице и всю жизнь меня окружает русский язык. Это достаточная причина на нем говорить? Еще есть суржик, на нем я говорить никогда не буду, надеюсь, понятно. А свидомо и радисно я перейду на украинский, когда вокруг меня будет украиноязычная среда хотя бы на 50%. Сейчас это 1%.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
ТС, русскоязичний - це той, хто не знає жодної іншої мови, крім расійської. а у тебе - інша ситуація. у тебе - принцип, ну або самообмова :)

їбанько, "гусскаязiчнiй" це той, хто використовує росiйску мову у звичайному спiлкуваннi.

їбанько, це лише ще одне тратування, і воно так само правильне, як і моє. я дивлюся на проблему зверху, а ти збоку - от і вся різниця. якщо ти знаєш тільки русскій, то ти автоматично русскоязичний

мiльони українцiв чудово знають українську, пiдтримують Україну, але первинно розмовляють росiйською.
навiть на супi прикладiв дофiга.
що з цими прєдатлямi дєлать?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
ТС, русскоязичний - це той, хто не знає жодної іншої мови, крім расійської. а у тебе - інша ситуація. у тебе - принцип, ну або самообмова :)

їбанько, "гусскаязiчнiй" це той, хто використовує росiйску мову у звичайному спiлкуваннi.

їбанько, це лише ще одне тратування, і воно так само правильне, як і моє. я дивлюся на проблему зверху, а ти збоку - от і вся різниця. якщо ти знаєш тільки русскій, то ти автоматично русскоязичний

мiльони українцiв чудово знають українську, пiдтримують Україну, але первинно розмовляють росiйською.
навiть на супi прикладiв дофiга.
що з цими прєдатлямi дєлать?

 :Sho_za:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\А свидомо и радисно я перейду на украинский, когда вокруг меня будет украиноязычная среда хотя бы на 50%. Сейчас это 1%.

Ви не вважаєте, що це замкнене коло ?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Ну, всі ми когось ображаємо на форумі, а хтось ображає нас.
Але зараз час такий, що багато хто з українців болісно реагує на руский язик, тому що нас окуповують рускіє. Ну така правда життя. Памятаєте, як під час німецької окупації наші люди ставились до всього німецького, в тому числі і до мови?
Звичайно, це перегиби, можливо, з часом це пройде.
Але підливають масла в вогонь і ці тупі заяви влади про "офіціальний" статус руского, "услишать рускоязичні регіони".
Я сама наполовину росіянка, але від початку окупації росією часто ловлю себе на думці, що мені важко чути руский язик. Про те, щоб розмовляти ним, і мови немає, я ж живу в Україні. :smilie1:

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
:Sho_za:

мав на увазi у першу чергу, принаймнi у побуту

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
А свидомо и радисно я перейду на украинский, когда вокруг меня будет украиноязычная среда хотя бы на 50%. Сейчас это 1%.
Ну, добре й це. Хоча щодо одного процента ви таки загнули.
Але є одне "але". Особистою участю й поведінкою ви можете наблизити отой "момент 50%", якщо згідні з тим, що в Україні є найбільш природнім користуватись саме українською мовою. І якщо дійсно такий момент завдав би вам радості.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
То есть хочу понять, это чисто фишка этого форума такая языковая, или действительно вот такое отношение к русскоязычным, потому что я ж на себя табличку не повешу, что говорю на трех языках)))

Не переймайтесь. Це "пєрєгіби на мєстах" :smilie1: Ви ж у Києві живете, так що мали б це розуміти, тут куди попадеш. У нас на роботі 50/50 рус/укр, і все Ок, ніяких проблем, документи всі українською, а спілкування по бажанню.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Ну, всі ми когось ображаємо на форумі, а хтось ображає нас.
Але зараз час такий, що багато хто з українців болісно реагує на руский язик, тому що нас окуповують рускіє. Ну така правда життя. Памятаєте, як під час німецької окупації наші люди ставились до всього німецького, в тому числі і до мови?
Звичайно, це перегиби, можливо, з часом це пройде.
Але підливають масла в вогонь і ці тупі заяви влади про "офіціальний" статус руского, "услишать рускоязичні регіони".
Я сама наполовину росіянка, але від початку окупації росією часто ловлю себе на думці, що мені важко чути руский язик. Про те, щоб розмовляти ним, і мови немає, я ж живу в Україні. :smilie1:
Плюс багато.
Більш 20-ти років я не мав змоги спілкуватись живою українською, і з практичних міркувань - для точнішої та зграбнішої передачі своєї думки мені було б зручніше перейти на російську... Але - не буде цього, бо тут - Україна, а крім того - гарно сказано вище.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
:Sho_za:

мав на увазi у першу чергу, принаймнi у побуту

ну і що? це нікого не стосується, це є приватною справою, це не може бути аргументом у політичних іграх
« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 02:41:09 14:41 від finli »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Ну, добре й це. Хоча щодо одного процента ви таки загнули.
Але є одне "але". Особистою участю й поведінкою ви можете наблизити отой "момент 50%", якщо згідні з тим, що в Україні є найбільш природнім користуватись саме українською мовою. І якщо дійсно такий момент завдав би вам радості.

Вот самое интересное, что не загнул. Действительно прикинул навскидку, просто посчитав людей, которые всегда общаются на украинском из всех своих знакомых, даже не друзей. Это 4 человека. Из сотен. То есть счас вопрос стоит так, что я должен сделать первый шаг, перейти на украинский и потянуть этим кого-то из своих знакомых тоже перейти на украинский, правильно я понимаю?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
в очередной раз подняли тему языка и обвинили русскоязычных во всех бедах. Все равно что путать причину заболевания и его симптомы. Русскоязычность — симптом заболевания, которым Украина болеет уже 300 лет. Продолжая педалировать эту дебильную тему, кто друг и кто враг, вы напоминаете врача, который смертельно больного вирусным заболеванием человека продолжает пичкать жаропонижающими, снимая симптомы, но не борясь с причиной болезни, введя ему сыворотку.
Для ТС: Слова "сукин сын" может оскорбить только человека, который не уверен в своей матери.
Дела делаются не языком, а большей частью молча.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497

Ну, добре й це. Хоча щодо одного процента ви таки загнули.
Але є одне "але". Особистою участю й поведінкою ви можете наблизити отой "момент 50%", якщо згідні з тим, що в Україні є найбільш природнім користуватись саме українською мовою. І якщо дійсно такий момент завдав би вам радості.

Вот самое интересное, что не загнул. Действительно прикинул навскидку, просто посчитав людей, которые всегда общаются на украинском из всех своих знакомых, даже не друзей. Это 4 человека. Из сотен. То есть счас вопрос стоит так, что я должен сделать первый шаг, перейти на украинский и потянуть этим кого-то из своих знакомых тоже перейти на украинский, правильно я понимаю?
Не маю причини сумніватись у ваших словах, хоче гріх не завважити, що навколишнє оточення у вас якось геть нетипове для Києва (корінні кияни нехай підтвердять або спростують).
Відносно того, що б ви мали робити, на мою думку - то залежно від власного настрОю, як уже казав. Якщо дорога вам українська і ви бачите за нею майбутнє - так, несіть її "в маси" при кожній можливості.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
в очередной раз подняли тему языка и обвинили русскоязычных во всех бедах. Все равно что путать причину заболевания и его симптомы. Русскоязычность — симптом заболевания, которым Украина болеет уже 300 лет. Продолжая педалировать эту дебильную тему, кто друг и кто враг, вы напоминаете врача, который смертельно больного вирусным заболеванием человека продолжает пичкать жаропонижающими, снимая симптомы, но не борясь с причиной болезни, введя ему сыворотку.
Для ТС: Слова "сукин сын" может оскорбить только человека, который не уверен в своей матери.
Дела делаются не языком, а большей частью молча.


да скільки можна себе добровільно таврувати як худобу по язичію !!!!!....ну це ж пи..ець

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Не маю причини сумніватись у ваших словах, хоче гріх не завважити, що навколишнє оточення у вас якось геть нетипове для Києва (корінні кияни нехай підтвердять або спростують).
Відносно того, що б ви мали робити, на мою думку - то залежно від власного настрОю, як уже казав. Якщо дорога вам українська і ви бачите за нею майбутнє - так, несіть її "в маси" при кожній можливості.

А я тогда кто, неправильный коренной киевлянин? :lol: Друзья и знакомые поэтому тоже в массе своей коренные киевляне, потому что общаемся с детства. Повторюсь - или русский или суржик, чистого украинского я практически не слышу в повседневной жизни.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
. Кто хочет? Анонимные ники на форуме? Кто эти люди и почему я должен делать так, как они хочуть? Еще раз повторю, вильно володию, всю жизнь живу в столице и всю жизнь меня окружает русский язык. Это достаточная причина на нем говорить

ну ось ми і приїхали. як я і казав, це "принцип".
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
ну і стосовно 1% україномовних в києві - вибачте, але це повна і остаточна хуйня.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Насправді це все дуже сумно.
Ви знаєте українську, але принципово нею не говорите, тому що ви будете в меншості.
А якщо опинитесь наодинці з україномовним?
Або коли ви перший починаєте діалог з незнайомою людиною? наприклад в банку чи в магазині?
Ви говоритимете українською? Ви ж нею володієте. Чи принципово не будете?
Іноді здається що патріотизм декого з російськомовних є виправданням за нехтування української мови. Мовляв дивіться, ми теж патріоти і все таке, але вашою мовою ми принципово не говоримо.

З таким підходом 50% не те що в Києві, на Західній скоро не буде. А не буде мови - не буде й держави. І нажаль все до того йде.
Українська зникає на очах і чим далі тим швидше. І ці процеси вже не спинити.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
ну і стосовно 1% україномовних в києві - вибачте, але це повна і остаточна хуйня.

Егорий, ты мне счас один в один как кацапы, которым из Москвы лучше и виднее, что у нас здесь происходит. Ты в каком году в Киеве оказался?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Насправді це все дуже сумно.
Ви знаєте українську, але принципово нею не говорите, тому що ви будете в меншості.
А якщо опинитесь наодинці з україномовним?
Або коли ви перший починаєте діалог з незнайомою людиною? наприклад в банку чи в магазині?
Ви говоритимете українською? Ви ж нею володієте. Чи принципово не будете?


Может прекратите уже эту пластинку гонять про прынцыпово? Это не принцип. Русский - язык на котором я думаю и говорю. Впитан с молоком матери. Прынцыпово, это если я во Львове со всеми буду на русском общаться. Вы вот со мной на украинском общаетесь, тоже прынцыпово, или потому что на нем общаетесь всю жизнь? О каких принципах идет речь? Или я ребенка прынцыпово отдал в украинскую школу, и фильмы и книги прынцыпово читаю и смотрю на украинском или английском? По моему вы банально не понимаете, что я пытаюсь до вас донести.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
ну і стосовно 1% україномовних в києві - вибачте, але це повна і остаточна хуйня.

Егорий, ты мне счас один в один как кацапы, которым из Москвы лучше и виднее, что у нас здесь происходит. Ты в каком году в Киеве оказался?

ми будемо обговорювати твою маячню про 1% і про принцип невживання української бо ти русскоязичний, чи обговорюватимемо, коли я опинився в києві?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

ми будемо обговорювати твою маячню про 1% і про принцип невживання української, чи обговорюватимемо, коли я опинився в києві?

То есть человек, который в Киеве оказался недавно, будет рассказывать коренному киевлянину, на каком языке говорят в Киеве и говорили раньше? Ок, я понял твою зачетную идею. :lol: Больше спорить не вижу смысла, в этой теме ты ноу компрендо.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

ми будемо обговорювати твою маячню про 1% і про принцип невживання української, чи обговорюватимемо, коли я опинився в києві?

То есть человек, который в Киеве оказался недавно, будет рассказывать коренному киевлянину, на каком языке говорят в Киеве и говорили раньше? Ок, я понял твою зачетную идею. :lol: Больше спорить не вижу смысла, в этой теме ты ноу компрендо.


ширє пальці.... ширє... :bd 

Зі. Срач Ви влаштували знатний. :gigi:

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Re: Выскажу крамольную мысль касательно украинцев

А ты, собственно, откуда сам будешь?
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...