Автор Тема: Выскажу крамольную мысль касательно украинцев  (Прочитано 12978 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Данный форум, благодаря отличной работе модераторов, более чем полностью очищен от рашистских ботов, т.е. внешний враг отсутствует. На форуме только участники, которые любят Украину, готовы за нее бороться, являются патриотами этой страны. И вместе с тем на форуме начинается дикий флуд касательно языков, кто больше любит Украину и прочая. Почему мы все, украинцы, патриоты, не можем вместе идти к одной цели, а опять подтверждаем поговорку о 3 гетьманах и предателе?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Проблема ИМХО не в том, что украинцы - любители сраzzа. В состоянии безопасности, почему бы любителям этого дела не отвести душу (без фанатизма и зная меру). Проблема в том, что сраzzа продолжают, когда брат у ворот. Вот это позорно, чревато и вообще ...  :an
Братья поляки тоже не единожды родину за этим делом профукивали. Сколько там было разделов Польши?
А стремлением к единомыслию во всем и всегда выложена дорожка к фашизму. А мне в ту сторону не хочется.  :av

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Ну без этого никак, патриотов же не по лекалам на китайском заводе делали, отличаються. Кто любит простые решения (в теории) - проблеме 100 лет. а решить ее пытаються за 3 дня, кто-то признает только свою свободу. а свободу других готов мгновенно свернуть и "засунути в дупу" оппоненту. Разные мы, и хвосты у многих из совка тянуться.
Батя, мы стараемся ...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ну вот меня, конкретно, упрекают, что я русскоязычный, значит патриотом уже быть не могу, и вообще скрытый предатель. Как то сложно на это реагировать адекватно после участия в 2004 и 2014 и понимания, что без киевлян ничего бы не было вообще. Насчет единомыслия я не говорил, имею ввиду, что цель у всех одна - единая мощная страна, можно ведь спорить о пути к успеху и инструментах (партиях и лидерах), но не обвинять друг друга в предательстве, делить по языковому признаку и т.д.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Ну вот меня, конкретно, упрекают, что я русскоязычный, значит патриотом уже быть не могу, и вообще скрытый предатель.
Как говорил один старый еврей -это они могут :smilie1:
Батя, мы стараемся ...

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Ну вот меня, конкретно, упрекают, что я русскоязычный, значит патриотом уже быть не могу, и вообще скрытый предатель.
Пардоньте, но это bullshit.  :smiley16:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Ну вот меня, конкретно, упрекают, что я русскоязычный,

це ти про мене? ну так пригадай про що була мова. мова була про те, що в часи коли нанокарлик захистив русскоязичних в криму і намагається зробити те саме на континенті, ти ЧОМУСЬ не хочеш спілкуватися українською, хоча стверджуєш, що знаєш її добре. таке роблять виключно з принципу. "нє буду я разговарівать на етой вашей мовє!"
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ну вот меня, конкретно, упрекают, что я русскоязычный, значит патриотом уже быть не могу, и вообще скрытый предатель.
Пардоньте, но это bullshit.  :smiley16:

Пардоньте, но в трех ветках я нахватал минусов в карму за попытку объяснить, что говорю на трех языках, но в быту (а соответственно и на форуме) мне удобно говорить на русском. И все мои друзья и родственники тоже русскоязычные патриоты Украины.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ну вот меня, конкретно, упрекают, что я русскоязычный,

це ти про мене? ну так пригадай про що була мова. мова була про те, що в часи коли нанокарлик захистив русскоязичних в криму і намагається зробити те саме на континенті, ти ЧОМУСЬ не хочеш спілкуватися українською, хоча стверджуєш, що знаєш її добре. таке роблять виключно з принципу. "нє буду я разговарівать на етой вашей мовє!"

Да не только про тебя, Знак вот отличился особо, у него четко - русскоязычный - виноват в бедах Украины, еще пару человек. Вот тут еще из Умани завявил товарищ - вважаю всіх російськомовних кацапами. Это было очень круто слышать.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
нерви ні у кого не залізні - це треба розуміти. перезимували на майдані, загинули люди, прийшла весна, а проблем лише збільшилося... в тому числі і через русскоязичних. тому цілком нормальним є те, що люди не розуміють тих, у кого працює принцип "нє буду я разговарівать на етой вашей мовє!"
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
нерви ні у кого не залізні - це треба розуміти. перезимували на майдані, загинули люди, прийшла весна, а проблем лише збільшилося... в тому числі і через русскоязичних. тому цілком нормальним є те, що люди не розуміють тих, у кого працює принцип "нє буду я разговарівать на етой вашей мовє!"

Я ведь не из принципа. Я с рождения в русскоязычной среде. И все окружающие меня на работе, друзья, семья, все говорят по русски. Если перееду во Львов, на второй день начну говорить по украински, это не проблема. Но пока я в Киеве и говорю на русском.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ну вот меня, конкретно, упрекают, что я русскоязычный,

це ти про мене? ну так пригадай про що була мова. мова була про те, що в часи коли нанокарлик захистив русскоязичних в криму і намагається зробити те саме на континенті, ти ЧОМУСЬ не хочеш спілкуватися українською, хоча стверджуєш, що знаєш її добре. таке роблять виключно з принципу. "нє буду я разговарівать на етой вашей мовє!"

Да не только про тебя, Знак вот отличился особо, у него четко - русскоязычный - виноват в бедах Украины, еще пару человек. Вот тут еще из Умани завявил товарищ - вважаю всіх російськомовних кацапами. Это было очень круто слышать.


Дозволите Вам порадити дещо?Без наїзду, образ та глузування.Як на духу...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Дозволите Вам порадити дещо?Без наїзду, образ та глузування.Як на духу...

Да мне уже столько насоветовали, что не стесняйтесь :laugh:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
нерви ні у кого не залізні - це треба розуміти. перезимували на майдані, загинули люди, прийшла весна, а проблем лише збільшилося... в тому числі і через русскоязичних. тому цілком нормальним є те, що люди не розуміють тих, у кого працює принцип "нє буду я разговарівать на етой вашей мовє!"

Я ведь не из принципа. Я с рождения в русскоязычной среде. И все окружающие меня на работе, друзья, семья, все говорят по русски. Если перееду во Львов, на второй день начну говорить по украински, это не проблема. Но пока я в Киеве и говорю на русском.

я теж від народження в русскоязичному середовищі. і теж в Києві, але спілкуюся переважно двома мовами, хоча знаю ще дві. в інеті русскім язиком дописую лише ватнікам з расії. і не бачу, чому ти не можеш робити те саме, принаймні в ці неспокійні часи :smilie11:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Ну вот меня, конкретно, упрекают, что я русскоязычный, значит патриотом уже быть не могу, и вообще скрытый предатель.
Пардоньте, но это bullshit.  :smiley16:

Пардоньте, но в трех ветках я нахватал минусов в карму за попытку объяснить, что говорю на трех языках, но в быту (а соответственно и на форуме) мне удобно говорить на русском. И все мои друзья и родственники тоже русскоязычные патриоты Украины.
Я, к примеру, билингв, каковых в Украине немало. Але в мене не було жодного приводу і потреби дискутувати з цього питання. Perhaps you said something ambiguous that made other people discuss your patriotism.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\ Вот тут еще из Умани завявил товарищ - вважаю всіх російськомовних кацапами. Это было очень круто слышать.

взагалі я вже вибачився (( по другому я також вже 8 років в Києві - але розмовляю на Українській хоча російську знаю краще - перед цим 6 років жив Англії вільно володію Англійською - ( в Англії розмовляв Англійською) - (коли знаходився певний час в Москві розмовляв російською) - ( але якщо я знаходжусь в Україні то я спілкуюсь українською )

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Дозволите Вам порадити дещо?Без наїзду, образ та глузування.Як на духу...

Да мне уже столько насоветовали, что не стесняйтесь :laugh:

З приводу мовосрачів.
Вам не здається дивним, що людина-українець, у арсеналі якої дві, а то і більше мов, називає себе русскоязичним?
Це повинно кимось бути оцінено? Тоді нафіга акцентувати?
Зауважу ...мені абсолютно байдуже якою мовою ви спілкуєтеся, в якій позі займаєтесь сексом, який колір шкіри маєте.

Тому  циклитися на якомусь язичії (укр/рус/анг) повна маячня.Тим більше вішати на себе остаточний ярлик ...язичія.
Переїдете у Мілан будете італоязичним... :smilie1:

Термін язичія  - убогий та принизливий для освіченої людини.

Але танцювати навколо цього...дуже кортить


Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Вам не здається дивним, що людина-українець, у арсеналі якої дві, а то і більше мов, називає себе русскоязичним?

угу. я українець, живу в україні, знаю 3 мови, але я русскоязичний і ідітє на хєр с вашей мовой :suicide2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Почему мы все, украинцы, патриоты, не можем вместе идти к одной цели, а опять подтверждаем поговорку о 3 гетьманах и предателе?

Почни давати відповідь з себе. Поки що вона незадовільна.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ну вот меня, конкретно, упрекают, что я русскоязычный, значит патриотом уже быть не могу, и вообще скрытый предатель.
Пардоньте, но это bullshit.  :smiley16:

Пардоньте, но в трех ветках я нахватал минусов в карму за попытку объяснить, что говорю на трех языках, но в быту (а соответственно и на форуме) мне удобно говорить на русском. И все мои друзья и родственники тоже русскоязычные патриоты Украины.
Я, к примеру, билингв, каковых в Украине немало. Але в мене не було жодного приводу і потреби дискутувати з цього питання. Perhaps you said something ambiguous that made other people discuss your patriotism.

Nothing at all, but u can see it urself from this thread.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
З приводу мовосрачів.
Вам не здається дивним, що людина-українець, у арсеналі якої дві, а то і більше мов, називає себе русскоязичним?
Це повинно кимось бути оцінено? Тоді нафіга акцентувати?
Зауважу ...мені абсолютно байдуже якою мовою ви спілкуєтеся, в якій позі займаєтесь сексом, який колір шкіри маєте.

Тому  циклитися на якомусь язичії (укр/рус/анг) повна маячня.Тим більше вішати на себе остаточний ярлик ...язичія.
Переїдете у Мілан будете італоязичним... :smilie1:

Термін язичія  - убогий та принизливий для освіченої людини.

Але танцювати навколо цього...дуже кортить

Надо изначально поднять ветки Знака. Я не пришел и не заявил, что вот мол я русскоязычный, все идите в оппу. Знак обозначил в своих ветках, что русскоязычные - корень всех бед в стране. Я высказал свое удивление, что я общаюсь на русском всю жизнь, следовательно русскоязычный, но какое я имею отношение к ПР или к ватникам или сепаратистам, и что таких как я очень много.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
\\ Вот тут еще из Умани завявил товарищ - вважаю всіх російськомовних кацапами. Это было очень круто слышать.

взагалі я вже вибачився (( по другому я також вже 8 років в Києві - але розмовляю на Українській хоча російську знаю краще - перед цим 6 років жив Англії вільно володію Англійською - ( в Англії розмовляв Англійською) - (коли знаходився певний час в Москві розмовляв російською) - ( але якщо я знаходжусь в Україні то я спілкуюсь українською )

Геннадий, принимается. А я всю свою жизнь в Киеве, здесь родился. И всегда меня окружал русский язык. Последние десять-пятнадцать лет к нему добавился жуткий суржик. Чистый украинский язык я наверное по пальцам могу пересчитать случаи, когда слышу в ежедневном общении.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Почему мы все, украинцы, патриоты, не можем вместе идти к одной цели, а опять подтверждаем поговорку о 3 гетьманах и предателе?

Почни давати відповідь з себе. Поки що вона незадовільна.

Вася, поверь, не тебе это решать, слишком много апломба, поумерь малехо.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Знак обозначил в своих ветках, что русскоязычные - корень всех бед в стране.

і в чому він помилився? http://ukrpravda.net/index.php?topic=6006.0
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
З приводу мовосрачів.
Вам не здається дивним, що людина-українець, у арсеналі якої дві, а то і більше мов, називає себе русскоязичним?
Це повинно кимось бути оцінено? Тоді нафіга акцентувати?
Зауважу ...мені абсолютно байдуже якою мовою ви спілкуєтеся, в якій позі займаєтесь сексом, який колір шкіри маєте.

Тому  циклитися на якомусь язичії (укр/рус/анг) повна маячня.Тим більше вішати на себе остаточний ярлик ...язичія.
Переїдете у Мілан будете італоязичним... :smilie1:

Термін язичія  - убогий та принизливий для освіченої людини.

Але танцювати навколо цього...дуже кортить

Надо изначально поднять ветки Знака. Я не пришел и не заявил, что вот мол я русскоязычный, все идите в оппу. Знак обозначил в своих ветках, что русскоязычные - корень всех бед в стране. Я высказал свое удивление, что я общаюсь на русском всю жизнь, следовательно русскоязычный, но какое я имею отношение к ПР или к ватникам или сепаратистам, и что таких как я очень много.


От тут і нєстиковочка.Ви ж не продані до гробової дошки у рабство рускоязичія.Може вивчити ще парочку мов, і спілкуватися...
Це навіть не колір шкіри, не стать.Що за самонавішування пожиттєвого ярлика.
От не розумію.
« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 02:01:10 14:01 від finli »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Знак обозначил в своих ветках, что русскоязычные - корень всех бед в стране.

і в чому він помилився? http://ukrpravda.net/index.php?topic=6006.0

в том, что загреб под одну гребенку всех, кто общается на русском языке. Мог ведь уточнить, что русскоязычные, которые не знают и не хотят знать украинский, или русскоязычные сепаратисты, или русскоязычные, которые ненавидят все украинское. В Украине очень неуместно так обобщать. Харьковчане или днепропетровцы так вообще могут не понять такие закидоны.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
ТС, русскоязичний - це той, хто не знає жодної іншої мови, крім расійської. а у тебе - інша ситуація. у тебе - принцип, ну або самообмова :)
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

От тут і нєстиковочка.Ви ж не продані до гробової дошки у рабство рускоязичія.Може вивчити ще парочку мов, і спілкуватися...
Це навіть не колір шкіри, не стать.Що за самонавішування пожиттєвого ярлика.
От не розумію.

Наверное потому, что передо мной такой вопрос никогда не стоял и возник только на этом форуме, и поэтому я просто прозреваю с людей, которым язык общения важнее чем личность человека. Ведь по такой логике коррупционеры в вышиванках из, допустим, Свободы, ваще наши ребята и молодцы. Или тот же Ющенко, приведший овоща в 2010 просто душка и свет в оконце.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
ТС, русскоязичний - це той, хто не знає жодної іншої мови, крім расійської. а у тебе - інша ситуація. у тебе - принцип, ну або самообмова :)

Ок, trilingual. В быту использую русский, таким чином влаштовує?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
2 Shannou. не сприймай це так трагічно, насправді ситуація в Києві з мовного питання абсолютно толерантна. Я вважаю, що якщо російськомовна людина за державність української, не проти навчання  своїх дітей  на мові, за єдину Україну, то він такий же  патріот, як і україномовні. І так думає більшість українців.
Не на часі зараз педалювати на цих питаннях. Зараз ми повинні бути єдиними як ніколи, і кожен наш патріот є важливим для України.
От мене, наприклад "ущемляєт" те, що в Києві в кіосках мізер видань українською, але багато в чому це залежить від україномовних, бо якби принципово не  купували тих газет (а прикладів купа), то видавники б це враховували. Так що шановні україномовні українці (нонсенс!) починати треба з кожного з нас теж.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)