Автор Тема: Чи буде війна?  (Прочитано 2630 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Чи буде війна?
« : Квітня 16, 2021, 02:08:03 14:08 »
Навіть при найкращому для рашки сценарії-практично неможливо буде перемогти Україну.Сил просто не вистачить.Так що імовірність війни-десь під 30 проц.Тут я згоден з мудрими людьми-Портніковим,генералами НАТО,для окупації і втримання Одеси треба буде десь коло дивізії,для Харкова-теж дивізія.Де набрати стільки армії?А якщо допоможе і США і закриє небо-тоді ця задача майже неможлива буде.Для Одеси окупація стане крахом-зразу накриється порт і туристика,тому навіть ватани не підтримають окупації

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Чи буде війна?
« Reply #1 : Квітня 16, 2021, 02:11:31 14:11 »
а зачем им и харьков и одесса?? они могут сконцентрироватья на одессе и тогда сил хватит....

могут биь коридор в приднестровье - тоже норм варант на который у них достаточно сил и средств
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Чи буде війна?
« Reply #2 : Квітня 16, 2021, 02:14:26 14:14 »
Про це і Портніков каже.Єдине чого вони зможуть добитись-це перетворити Одесу на донецьк,на похмурий привид...Більше-сил забракне.Але це ідіотизм буде

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #3 : Квітня 16, 2021, 02:23:39 14:23 »
Потенційні наслідки для кацапів

1. Ешелони трупів та нові гектари цвинтарів під ростовом
2. Економіка знищена вхлам. Ефект підсилюватиме повна економічна блокада. Як наслідок голод та жебрацтво по всій країні
3. Ризики втрати позицій на інших напрямках... далекий схід (курили, сахалін), китай і тд.....

Потенційні здобутки:

1. Більше можливостей у питанні вирішення проблеми доступу та води в крим
2. Реалізовані імперські амбіції


---------------------

То як ви думаєте?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Чи буде війна?
« Reply #4 : Квітня 16, 2021, 02:28:21 14:28 »
профитов больше.
никогда у них не будет более удобной ситуации для нападеняи чем сейчас:

президент - идиот
в высшем руководстве - десятки агенторв РФ
армия - в худшем состоянии с 2019 года и добиться еще больше го ухудшения вряд ли возможно


на все это потрачено сотни миллионов если не миллиарды долларов. и теперь вот так отказаться и сказать - не пошли домой?? ..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #5 : Квітня 16, 2021, 02:32:20 14:32 »
профитов больше.
никогда у них не будет более удобной ситуации для нападеняи чем сейчас:

президент - идиот
в высшем руководстве - десятки агенторв РФ
армия - в худшем состоянии с 2019 года и добиться еще больше го ухудшения вряд ли возможно


на все это потрачено сотни миллионов если не миллиарды долларов. и теперь вот так отказаться и сказать - не пошли домой?? ..

Ти перечислив  сприятливі обставини, а не "профіти".......  А в чому власне "профіти"?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Чи буде війна?
« Reply #6 : Квітня 16, 2021, 02:35:29 14:35 »
Ти перечислив  сприятливі обставини, а не "профіти".......  А в чому власне "профіти"?

лишив укарину выхода к морю россия решит украинский вопрос. значительная часть экономики просто рухнет и/или попадет под контроль РФ .. тот же экспорт пшеницы через днепр и море станет невозможен и/или частично неконкуренте на мировом рынке при иной логистике через ЕС например...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #7 : Квітня 16, 2021, 02:40:17 14:40 »
лишив укарину выхода к морю россия решит украинский вопрос. значительная часть экономики просто рухнет и/или попадет под контроль РФ .. тот же экспорт пшеницы через днепр и море станет невозможен и/или частично неконкуренте на мировом рынке при иной логистике через ЕС например...

Так їхня економіка просяде ще сильніше чим українська в умовах блокади...... Про експорт будь чого можна забути дуже надовго....... Правда трохи вирішить продовольчу проблему в самому кацапстані, але поперше нашо створювати цю продовольчу проблему, а потім героїчно її вирішувати, подруге ефект почне проявлятись лише за кілька років........

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Чи буде війна?
« Reply #8 : Квітня 16, 2021, 02:42:37 14:42 »
Так їхня економіка просяде ще сильніше чим українська в умовах блокади...... Про експорт будь чого можна забути дуже надовго....... Правда трохи вирішить продовольчу проблему в самому кацапстані, але поперше нашо створювати цю продовольчу проблему, а потім героїчно її вирішувати, подруге ефект почне проявлятись лише за кілька років........

их просядет - наша умрет ... через 2-4 года умрет и остаток от украины просто потому что в таких условиях не вынесет ни миллона беженцев, ни дефолта бюджета ни разгрома ВСУ и невозможности их восстановить при мертвой экономике.

РФ просяде а Украина умрет ... и через 6-10 лет РФ раздерибанит остатки Украины и закроет вопрос санкций по принципу нет Украины - нет проблем.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #9 : Квітня 16, 2021, 02:52:15 14:52 »
их просядет - наша умрет ... через 2-4 года умрет и остаток от украины просто потому что в таких условиях не вынесет ни миллона беженцев, ни дефолта бюджета ни разгрома ВСУ и невозможности их восстановить при мертвой экономике.

РФ просяде а Украина умрет ... и через 6-10 лет РФ раздерибанит остатки Украины и закроет вопрос санкций по принципу нет Украины - нет проблем.

Я не згоден.... Навпаки..... Україні доведеться стати на військові рейки та позбутись бюрократичного баласту.....  Захід посаде економіку україни на "апарат штучної підтримки життєдіяльності"........ У заходу просто не буде іншого вибору.............. Буде боляче всим, але також з'являтимуться і нові можливості.......... В той же час кацапи будуть дуже сильно обмежені в часі та ресурсах, адже терпіння у населення небескінечне........

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #10 : Квітня 16, 2021, 02:54:04 14:54 »
их просядет - наша умрет ... через 2-4 года умрет и остаток от украины просто потому что в таких условиях не вынесет ни миллона беженцев, ни дефолта бюджета ни разгрома ВСУ и невозможности их восстановить при мертвой экономике.

РФ просяде а Украина умрет ... и через 6-10 лет РФ раздерибанит остатки Украины и закроет вопрос санкций по принципу нет Украины - нет проблем.

Мудак рідкісний. Повий ще тут. Руки позаламуй.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #11 : Квітня 16, 2021, 02:54:18 14:54 »
Я не згоден.... Навпаки..... Україні доведеться стати на військові рейки та позбутись бюрократичного баласту.....  Захід посаде економіку україни на "апарат штучної підтримки життєдіяльності"........ У заходу просто не буде іншого вибору.............. Буде боляче всим, але також з'являтимуться і нові можливості.......... В той же час кацапи будуть дуже сильно обмежені в часі та ресурсах, адже терпіння у населення небескінечне........

Модератор.... :laugh:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Чи буде війна?
« Reply #12 : Квітня 16, 2021, 02:57:15 14:57 »
Я не згоден.... Навпаки..... Україні доведеться стати на військові рейки та позбутись бюрократичного баласту.....  Захід посаде економіку україни на "апарат штучної підтримки життєдіяльності"........ У заходу просто не буде іншого вибору.............. Буде боляче всим, але також з'являтимуться і нові можливості.......... В той же час кацапи будуть дуже сильно обмежені в часі та ресурсах, адже терпіння у населення небескінечне........

у запада нет столько денег чтобы поддерживать старну даже с 30 млн населния .. даже с 20 млн ... если старна такого размера банкрот то никакой МВФ не поможет. ...а военные рельсы стоят денег - если у вас коллапс экономики то никаких рельс у вас не получиться .. израиль при этом не пример - они первые годы жили за счет денег израильских фонодов которые были достаточно сосоятельны но и сам израиль был мизерным ... с укариной такой финт не прокатит ... де-факто потеря моря будет для нас предфинальным аккордом перед смертью государства.

тут простая математика.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Чи буде війна?
« Reply #13 : Квітня 16, 2021, 02:58:42 14:58 »
Мудак рідкісний. Повий ще тут. Руки позаламуй.

если я говорю что выстрел в голову с вероятностью 90% смертелен то я заламываю руки и паникую??  .. странная логика.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Чи буде війна?
« Reply #14 : Квітня 16, 2021, 03:00:14 15:00 »
Мудак рідкісний. Повий ще тут. Руки позаламуй.

Кіяша зі свого дивану лібєрально зрадойобить  :weep:



Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Чи буде війна?
« Reply #15 : Квітня 16, 2021, 03:01:27 15:01 »
никто ни на кого не нападёт. Путин свою задачу выполнил на него обратили внимание. ситуация счас и в 2014 году кардинально отличается. анализ безумный вода какая то, коридоры...

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Чи буде війна?
« Reply #16 : Квітня 16, 2021, 03:02:40 15:02 »
если я говорю что выстрел в голову с вероятностью 90% смертелен то я заламываю руки и паникую??  .. странная логика.

Ти просто пихатий диванний пиздобол.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Чи буде війна?
« Reply #17 : Квітня 16, 2021, 03:03:07 15:03 »
Я ,звичайно, такий собі експерт в воєнній сфері.
Але розумію, що путіну треба вода в Крим.
Це  критично для пуйла.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #18 : Квітня 16, 2021, 03:04:05 15:04 »
Кіяша зі свого дивану лібєрально зрадойобить  :weep:

І дєтєй ми будєм варіть в казанах і отривать по кусочку! Кому ножку! Кому пальчік! І варони буду клєвать наши глаза!!!!!!!!! А "Іскандери" будут смєяться! І русскій медвєдь наклєіт пластирь на ту царапіну, которую єму нанєсла Украіна! ВСЄ ПОДОХНЄМ! ВСЄ! Слишитє? ВСЄЄЄЄ!!!

Заігнорив нахуй. Вже давно наривався.  :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #19 : Квітня 16, 2021, 03:05:09 15:05 »
Я ,звичайно, такий собі експерт в воєнній сфері.
Але розумію, що путіну треба вода в Крим.
Це  критично для пуйла.

Дальше чьто?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Чи буде війна?
« Reply #20 : Квітня 16, 2021, 03:05:31 15:05 »
если я говорю что выстрел в голову с вероятностью 90% смертелен то я заламываю руки и паникую??  .. странная логика.

Цього вистрілу просто не буде. Тому не панікуй.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Чи буде війна?
« Reply #21 : Квітня 16, 2021, 03:05:44 15:05 »
Я ,звичайно, такий собі експерт в воєнній сфері.
Але розумію, що путіну треба вода в Крим.
Це  критично для пуйла.

Ти нічого не розумієш, тому краще помовч на цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #22 : Квітня 16, 2021, 03:07:26 15:07 »
у запада нет столько денег чтобы поддерживать старну даже с 30 млн населния .. даже с 20 млн ... если старна такого размера банкрот то никакой МВФ не поможет. ...а военные рельсы стоят денег - если у вас коллапс экономики то никаких рельс у вас не получиться .. израиль при этом не пример - они первые годы жили за счет денег израильских фонодов которые были достаточно сосоятельны но и сам израиль был мизерным ... с укариной такой финт не прокатит ... де-факто потеря моря будет для нас предфинальным аккордом перед смертью государства.
тут простая математика.

Ти або свідомо, або через звужене мислення упускаєш один нюанс........ Час Ч повністю перевертає ситуацію з ніг на голову у всьому світі........ Твоя "математика" уже не працюватиме в нових умовах........

На відміну від тебе хуйло це прекрасно розуміє...... тому очкує.......
Мобілізація та гуртування українців навколо ідеї боротьби до останнього за власну країну замість розпускання соплів як ти це робиш примусить його очкувати ще більше........

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Чи буде війна?
« Reply #23 : Квітня 16, 2021, 03:08:19 15:08 »
І дєтєй ми будєм варіть в казанах і отривать по кусочку! Кому ножку! Кому пальчік! І варони буду клєвать наши глаза!!!!!!!!! А "Іскандери" будут смєяться! І русскій медвєдь наклєіт пластирь на ту царапіну, которую єму нанєсла Украіна! ВСЄ ПОДОХНЄМ! ВСЄ! Слишитє? ВСЄЄЄЄ!!!

Заігнорив нахуй. Вже давно наривався.  :smilie7:

Та ну, це ж типова офісно планктонна потрєблядь. Не дурень, але пихатість домінує настільки, що він себе вважає еспертом в усьому. Синдром Жоржа Вєлосіпєдова.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Чи буде війна?
« Reply #24 : Квітня 16, 2021, 03:08:19 15:08 »
ох извините что разрушил фаши розовые иллюзии... в следующий раб уду олее учтив и буду поддакивать любому бреду лишь бы не нанести урон вашей тонкой душевной организации.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Чи буде війна?
« Reply #25 : Квітня 16, 2021, 03:09:45 15:09 »
Ти або свідомо, або через звужене мислення упускаєш один нюанс........ Час Ч повністю перевертає ситуацію з ніг на голову у всьому світі........ Твоя "математика" уже не працюватиме в нових умовах........

На відміну від тебе хуйло це прекрасно розуміє...... тому очкує.......
Мобілізація та гуртування українців навколо ідеї боротьби до останнього за власну країну замість розпускання соплів як ти це робиш примусить його очкувати ще більше........

вы странно мыслите - я вам попросили агрументов почему путин напает явам из дал .. вы обвинили меня в распускании соплей .. у вас там все ок с кукухой? )))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #26 : Квітня 16, 2021, 03:11:30 15:11 »
Та ну, це ж типова офісно планктонна потрєблядь. Не дурень, але пихатість домінує настільки, що він себе вважає еспертом в усьому. Синдром Жоржа Вєлосіпєдова.

Зачєм ти пішеш?

21 чісла ми всє умрьом!

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #27 : Квітня 16, 2021, 03:11:58 15:11 »
если я говорю что выстрел в голову с вероятностью 90% смертелен то я заламываю руки и паникую??  .. странная логика.

А це вже взагалі якась хуйловська пропаганда........ Вони зараз в такому стані що хоча б вистачило сил натиснути на гачок не звалившись........ куди там ще влучити в голову......

Думаю хуйло це також  добре розуміє, а тому навіть і не збирається стріляти.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #28 : Квітня 16, 2021, 03:14:15 15:14 »
вы странно мыслите - я вам попросили агрументов почему путин напает явам из дал .. вы обвинили меня в распускании соплей .. у вас там все ок с кукухой? )))

Я тобі відповів на таій аргумент про експорт зерна......... Саме після того ти почав розпускати соплі про якусь математику.....

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Чи буде війна?
« Reply #29 : Квітня 16, 2021, 03:14:33 15:14 »
А це вже взагалі якась хуйловська пропаганда........ Вони зараз в такому стані що хоча б вистачило сил натиснути на гачок не звалившись........ куди там ще влучити в голову......

Думаю хуйло це також  добре розуміє, а тому навіть і не збирається стріляти.

а это уже совсем уж шапкозакидательский урапатриотизм .. .. в 14-м году 30 тыс группировки регуляров зашли в Украину выполнили половину задачи минимум и ушли .. не убежали не были разбиты до стотояния потери управления - не разбежались .. воевали и выполняли задачи ....

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.