Автор Тема: Чи буде війна?  (Прочитано 2627 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #60 : Квітня 16, 2021, 04:23:11 16:23 »
Дохлую кацапню ВОЛОКОМ тянули...Просили "прекращения огня" ДЕСЯТКИ раз.

Это они не разбежались. Это они "перегруппировались". Только вот на "ротацию" постоянно уходили....

О, да!  :moskali:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #61 : Квітня 16, 2021, 04:35:39 16:35 »
Ну все, ми обсмоктали мантри про непереможність російської армії та потужність російської економіки........ Було наведено багато аргументів що все це блеф, деза та пропаганда......... У відповідь лише посилання на якусь гіпотетичну ефемерну "статистику" та заламування рук про "шапкозакидатєльство".......
Якщо будуть якісь конкретні факти або реальні доводи на цю тему - будь ласка наводьте, обсудимо,
але з цього моменту подібні бездоказові мантри на сторінках цього форуму будуть вважатись розповсюдженням ворожої агітації з відповідними орг наслідками........

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: Чи буде війна?
« Reply #62 : Квітня 16, 2021, 04:40:09 16:40 »
Дохлую кацапню ВОЛОКОМ тянули...Просили "прекращения огня" ДЕСЯТКИ раз.

Это они не разбежались. Это они "перегруппировались". Только вот на "ротацию" постоянно уходили....

О, да!  :moskali:

это все прекрасно ... например анализируя дебальцево можно утверждать что соотношение потерь было более чем 1 к 5 в нашу пользу ... но в итоге над дебальцево триколор.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #63 : Квітня 16, 2021, 04:43:55 16:43 »
Ну все, ми обсмоктали мантри про непереможність російської армії та потужність російської економіки........ Було наведено багато аргументів що все це блеф, деза та пропаганда......... У відповідь лише посилання на якусь гіпотетичну ефемерну "статистику" та заламування рук про "шапкозакидатєльство".......
Якщо будуть якісь конкретні факти або реальні доводи на цю тему - будь ласка наводьте, обсудимо,
але з цього моменту подібні бездоказові мантри на сторінках цього форуму будуть вважатись розповсюдженням ворожої агітації з відповідними орг наслідками........

Браво! Уррррааа! "вважатись розповсюдженням ворожої агітації"!  :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24:

....в бан-листі я його не бачу, але то все хуйня!

Мені подобається "з цього моменту подібні бездоказові мантри на сторінках цього форуму будуть вважатись розповсюдженням ворожої агітації"  :smiley24:

Це сильно!  :smiley24: Ось саме це - сильно!

"Ведь может же быть у человека дело. Может или не может? – Не может, – говорила попадья. Отцу Федору, человеку в обращении с ближними кроткому, пришлось даже постучать кулаком по столу. Хотя стучал он осторожно и неумело, так как никогда этого раньше не делал, попадья все же очень испугалась и, накинув платок, побежала к брату за штатской одеждой."

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #64 : Квітня 16, 2021, 04:45:36 16:45 »
Ну, загалом, якщо хто не помітив, то війна у нас уже 7 років. Тому тут питання чи буде чергове загострення, і наскільки сильним воно буде. Я думаю що вірогідність чергового загострення дуже висока. Кращого часу для москалів уже може і не бути. 2 роки зебіли розвалювали і деморалізували армію, переслідували волонтерів і добровольців, практично помножили на нуль всі досягнення ВПК і ракетної програми. По суті зараз можливо ми проходимо пік розвалу. Далі маятник може качнутися в іншу сторону, і знову піде розвиток ВСУ та ВПК і воювати з Україною може стати набагато важче. Це можливо навіть при нинішньому Зебілові, якщо у нього хоч якийсь інстинкт самозбереження присутній.
Ну і якщо загострення почнеться, то почнеться воно мабуть з Донбасу. Спробують прориватись щоб як мінімум вийти на кордони областей, як максимум ще й захопити узбережжя Азовського моря. При цьому будуть використовуватись і сепари і іхтамнети. Але на цьому етапі без авіації та ракет. А орки при цьому нависатимуть зі сторони Мордору, Криму та Білорусі щоб зв'язати наші сили і відтягнути від напрямку ОРДЛО. І уже за наслідками цього етапу можуть бути прийняті рішення про введення цих сил що стоять зараз на кордоні з Україною і переходу до великомасштабної війни з використанням ракетно-авіаційного озброєння.
Хоча це лише один з можливих сценаріїв. У Хуйла я думаю їх багато. На усіляку підлість ця гнидота дуже винахідлива. І тут дуже важлива підтримка наших західних партнерів. У них є всі засоби щоб зупинити Хуйла невійськовим шляхом. Але чи підуть вони на це - невідомо.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Чи буде війна?
« Reply #65 : Квітня 16, 2021, 04:50:14 16:50 »
Ну, загалом, якщо хто не помітив, то війна у нас уже 7 років. Тому тут питання чи буде чергове загострення, і наскільки сильним воно буде. Я думаю що вірогідність чергового загострення дуже висока. Кращого часу для москалів уже може і не бути. 2 роки зебіли розвалювали і деморалізували армію, переслідували волонтерів і добровольців, практично помножили на нуль всі досягнення ВПК і ракетної програми. По суті зараз можливо ми проходимо пік розвалу. Далі маятник може качнутися в іншу сторону, і знову піде розвиток ВСУ та ВПК і воювати з Україною може стати набагато важче. Це можливо навіть при нинішньому Зебілові, якщо у нього хоч якийсь інстинкт самозбереження присутній.
Ну і якщо загострення почнеться, то почнеться воно мабуть з Донбасу. Спробують прориватись щоб як мінімум вийти на кордони областей, як максимум ще й захопити узбережжя Азовського моря. При цьому будуть використовуватись і сепари і іхтамнети. Але на цьому етапі без авіації та ракет. А орки при цьому нависатимуть зі сторони Мордору, Криму та Білорусі щоб зв'язати наші сили і відтягнути від напрямку ОРДЛО. І уже за наслідками цього етапу можуть бути прийняті рішення про введення цих сил що стоять зараз на кордоні з Україною і переходу до великомасштабної війни з використанням ракетно-авіаційного озброєння.
Хоча це лише один з можливих сценаріїв. У Хуйла я думаю їх багато. На усіляку підлість ця гнидота дуже винахідлива. І тут дуже важлива підтримка наших західних партнерів. У них є всі засоби щоб зупинити Хуйла невійськовим шляхом. Але чи підуть вони на це - невідомо.

А західні партнери в курсі, що Україна продовжує вести активну економічну співпрацю із країною, яка окупувала частину її території і зараз погрожує повномасштабним військовим нападом?
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #66 : Квітня 16, 2021, 04:54:27 16:54 »
Ну, загалом, якщо хто не помітив, то війна у нас уже 7 років. Тому тут питання чи буде чергове загострення, і наскільки сильним воно буде. Я думаю що вірогідність чергового загострення дуже висока. Кращого часу для москалів уже може і не бути. 2 роки зебіли розвалювали і деморалізували армію, переслідували волонтерів і добровольців, практично помножили на нуль всі досягнення ВПК і ракетної програми. По суті зараз можливо ми проходимо пік розвалу. Далі маятник може качнутися в іншу сторону, і знову піде розвиток ВСУ та ВПК і воювати з Україною може стати набагато важче. Це можливо навіть при нинішньому Зебілові, якщо у нього хоч якийсь інстинкт самозбереження присутній.
Ну і якщо загострення почнеться, то почнеться воно мабуть з Донбасу. Спробують прориватись щоб як мінімум вийти на кордони областей, як максимум ще й захопити узбережжя Азовського моря. При цьому будуть використовуватись і сепари і іхтамнети. Але на цьому етапі без авіації та ракет. А орки при цьому нависатимуть зі сторони Мордору, Криму та Білорусі щоб зв'язати наші сили і відтягнути від напрямку ОРДЛО. І уже за наслідками цього етапу можуть бути прийняті рішення про введення цих сил що стоять зараз на кордоні з Україною і переходу до великомасштабної війни з використанням ракетно-авіаційного озброєння.
Хоча це лише один з можливих сценаріїв. У Хуйла я думаю їх багато. На усіляку підлість ця гнидота дуже винахідлива. І тут дуже важлива підтримка наших західних партнерів. У них є всі засоби щоб зупинити Хуйла невійськовим шляхом. Але чи підуть вони на це - невідомо.

Толково.  :smiley24:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #67 : Квітня 16, 2021, 04:55:58 16:55 »
это все прекрасно ... например анализируя дебальцево

Что-то ты типа "анализируешь" точно так же как и кремлёвкий пропагандон как и вся твоя дурная писанина.  Дебалу бы по любому оставили , поскольку как плацдарм для наступления она потеряла свое значение  , а оборонять этот  апендикс было сложно и затратно. Хуйло знало , что Дебалу ВСУ оставят , но решило попонтоваться , что ее типа взяли.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #68 : Квітня 16, 2021, 04:56:01 16:56 »
....в бан-листі я його не бачу, але то все хуйня!

Сподіваюсь що в дискусіях на цю тему він зробить зусилля та наводитиме лише конкретні факти та свої власні міркування, оминаючи почуті з кацапських змі агітаційні  гасла........

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #69 : Квітня 16, 2021, 04:57:24 16:57 »
О-о-оо.....

Котяра на підтримку "переляканому павуками з капцем" приповзло серти...

Ну, ще 2-3 тошнотвори СУПу, і буде фулл компліт.  :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #70 : Квітня 16, 2021, 04:57:48 16:57 »
Сподіваюсь що в дискусіях на цю тему він зробить зусилля та наводитиме лише конкретні факти та свої власні міркування, оминаючи почуті з кацапських змі агітаційні  гасла........

..і кулаком по столу!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Чи буде війна?
« Reply #71 : Квітня 16, 2021, 05:00:49 17:00 »
О-о-оо.....

Котяра на підтримку "переляканому павуками з капцем" приповзло серти...

Ну, ще 2-3 тошнотвори СУПу, і буде фулл компліт.  :laugh:

Я задав цілком легітимне питання, позаяк вважаю, що активна економічна співпраця України із Мордором серйозно заважає активній військово-плотичній співпраці України з країнами НАТО.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #72 : Квітня 16, 2021, 05:02:17 17:02 »
А західні партнери в курсі, що Україна продовжує вести активну економічну співпрацю із країною, яка окупувала частину її території і зараз погрожує повномасштабним військовим нападом?

Тепер конкретні приклади "активної економічної співпраці" будь ласка........

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Чи буде війна?
« Reply #73 : Квітня 16, 2021, 05:04:07 17:04 »
Тепер конкретні приклади "активної економічної співпраці" будь ласка........

Закупівля енергоресурсів та електроенергії і не лише...

https://www.radiosvoboda.org/a/news-import-elektroenergiya-rosiya/31082539.html

https://nv.ua/ukr/biz/markets/rosiyskiy-biznes-v-ukrajini-i-ukrajinskiy-biznes-u-rf-dani-cifri-infografika-novini-ukrajini-50103601.html
« Останнє редагування: Квітня 16, 2021, 05:13:46 17:13 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #74 : Квітня 16, 2021, 05:40:23 17:40 »
Закупівля енергоресурсів та електроенергії і не лише...


Котяра , я всегда говорил , что ты полдкацапская шавка , которая из себя  корчит типа патриота как "свободовское" дерьмо.

Твои секелёвские закидоны один в один всегда повторяют кремлёвских ботов.


А ты у своих кацапских дружков спроси , а как им то , что их электроэнергия и все про что они вякапют как ты , находиться в танках и прочих нищяках которые их тварей уничтожают?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Чи буде війна?
« Reply #75 : Квітня 16, 2021, 05:49:09 17:49 »
Котяра , я всегда говорил , что ты полдкацапская шавка , которая из себя  корчит типа патриота как "свободовское" дерьмо.

Твои секелёвские закидоны один в один всегда повторяют кремлёвских ботов.


А ты у своих кацапских дружков спроси , а как им то , что их электроэнергия и все про что они вякапют как ты , находиться в танках и прочих нищяках которые их тварей уничтожают?

“Всьо смєшалось в доме Облонскіх“...   :laugh:

Ти це поясни західним “партньорам“. Вони покрутять пальцем біля скроні.  :weep:

Ви хочете позбутися кацапів, але не хочете поворушити навіть звивиною і пожертвувати звичним комфортом спілкування кацапською чи то перестати мати звичний енергетичний бізнес із кацапами.
Дивні люди...
« Останнє редагування: Квітня 16, 2021, 05:54:41 17:54 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #76 : Квітня 16, 2021, 06:23:35 18:23 »
але не хочете поворушити навіть звивиною і пожертвувати звичним комфортом

Ты подкацапская тварь не путай Украину  со своим жидом Беней который и берет у кацапов ту электроэнергию.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Чи буде війна?
« Reply #77 : Квітня 16, 2021, 06:30:49 18:30 »
Ти нічого не розумієш, тому краще помовч на цю тему.
А  ти троль , arrow
Чи трольчиха?
Ти бабка, arrow, да ?
Бо вредна дуже
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Чи буде війна?
« Reply #78 : Квітня 16, 2021, 06:32:37 18:32 »
Дальше чьто?
А далі - шалений тиск на зеленського.
Найшаленіший, як тільки може пуйло.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Чи буде війна?
« Reply #79 : Квітня 16, 2021, 06:57:48 18:57 »
Ты подкацапская тварь не путай Украину  со своим жидом Беней который и берет у кацапов ту электроэнергию.

А ви (Україна) на те дивитися як “ягнята - нехай, може так і треба“...  :weep: :weep:

Я тобі ще раз кажу - це дуже хєрово виглядає ззовні.   :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи буде війна?
« Reply #80 : Квітня 16, 2021, 07:54:19 19:54 »
“Всьо смєшалось в доме Облонскіх“...   :laugh:

Ти це поясни західним “партньорам“. Вони покрутять пальцем біля скроні.  :weep:

Ви хочете позбутися кацапів, але не хочете поворушити навіть звивиною і пожертвувати звичним комфортом спілкування кацапською чи то перестати мати звичний енергетичний бізнес із кацапами.
Дивні люди...

Ольгінець, а ти вже тут від західних партньоров типу вєщаєш ? Уполномочілі тєбя ?   :smilie7:

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Чи буде війна?
« Reply #81 : Квітня 17, 2021, 02:41:14 14:41 »
Сергій Притула на СС Шустера-Полігони і стрільбища забиті людьми,всі реально готуються дати відсіч.Притулі вірю.Як привють вакциною,треба і собі записатись.
Наєв також підтверджує-Армія програвала найгірші варіанти подій.По любому варіанту-кацапам нічого не світить.Нація згуртувалась перед небезпекою і вірить в перемогу

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Чи буде війна?
« Reply #82 : Квітня 17, 2021, 02:58:53 14:58 »
Кіяша - це булгаковський лібєрал, масштабу геніальності якого "тєсно в малоросійском нєдоразумєніі".

Добвойоб ватний  :laugh:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Чи буде війна?
« Reply #83 : Квітня 17, 2021, 03:00:46 15:00 »
Сергій Притула на СС Шустера-Полігони і стрільбища забиті людьми,всі реально готуються дати відсіч.Притулі вірю.Як привють вакциною,треба і собі записатись.
Наєв також підтверджує-Армія програвала найгірші варіанти подій.По любому варіанту-кацапам нічого не світить.Нація згуртувалась перед небезпекою і вірить в перемогу

Кіяша зі свого дивану повєлєл хахлам ідті на поклон к імпєратору Хуйлу І.
І точка!

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Чи буде війна?
« Reply #84 : Квітня 22, 2021, 03:10:18 15:10 »
даа, хуйовий з київлянина аналітик....... .

https://www.interfax.ru/russia/762700

просто керується не мозгами, а якимись совково-кацапськими штампами

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
 :fp2

https://www.svoboda.org/a/31217299.html

Войска, принимавшие участие в манёврах на юге России и в аннексированном Крыму, до 1 мая вернутся в места постоянной дислокации. Об этом заявил глава российского Минобороны Сергей Шойгу. Сегодня он прибыл на полуостров, где в четверг постоялся основной этап военных учений.

Российские власти ранее сообщали об участии в манёврах более десяти тысяч российских военных.

Учения проходят на фоне возросшей напряжённости в отношениях между Россией и Украиной. Киев опасается военного вторжения из-за стягивания российских войск к украинским границам. Свою обеспокоенность происходящим выражали США и Евросоюз.

Кремль утверждает, что перемещения российских военных в регионе никому не угрожают.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Кремль утверждает, что перемещения российских военных в регионе никому не угрожают.

И давно вы верите путину, а особенно если это какой-то шойгу??
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
И давно вы верите путину, а особенно если это какой-то шойгу??

думаєш то такий хитрий підступний хід? На публіку віддати наказ розходитись по військових частинах, а під ковдрою наказати висуватись в наступ? :smilie8:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
думаєш то такий хитрий підступний хід? На публіку віддати наказ розходитись по військових частинах, а під ковдрою наказати висуватись в наступ? :smilie8:

Вечером в понедельник на встрече с главой МИД России Сергеем Лавровым и главой Минобороны Сергеем Шойгу Путин распорядился начать вывод основных российских сил Сирии. Операция должна начаться уже завтра, 15 марта. Отдавая приказ, Путин подчеркнул, что «задачи, поставленные перед Министерством обороны, в целом выполнены».
14 мара 2016


Министр обороны России Сергей Шойгу заявил:
"Считаю, что цели внезапной проверки достигнуты полностью. В связи с этим мной принято решение завершить проверочные мероприятия в Южном и Западном военных округах"

22.04.2021
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26913
Вечером в понедельник на встрече с главой МИД России Сергеем Лавровым и главой Минобороны Сергеем Шойгу Путин распорядился начать вывод основных российских сил Сирии. Операция должна начаться уже завтра, 15 марта. Отдавая приказ, Путин подчеркнул, что «задачи, поставленные перед Министерством обороны, в целом выполнены».
14 мара 2016


Министр обороны России Сергей Шойгу заявил:
"Считаю, что цели внезапной проверки достигнуты полностью. В связи с этим мной принято решение завершить проверочные мероприятия в Южном и Западном военных округах"

22.04.2021

Если Шойгу, или Путин, говорит что цели достигнуты это еще совсем не значит что цели на самом деле достигнуты