Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20103 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #30 : Вересня 13, 2021, 03:08:06 15:08 »
Вони... фiзичнi iнвалiди (...в Украiнi це слово неприпустиме - люди з особливими потребами...), яких Держава знае та шануе - це нормальнi, за психiкою, люди, в яких Природа вiдiбрала деякi фiзичнi функцii... - вони проходять обстеження, отримують, хай i мiзерну, але пенсiю, розумiють Свiт та не роблять з себе якихось особливих та ображених...Геi... це особи, якi вважають, що одностатевi щлюби... - то норма, яка повинна бути... в усьому Свiтi - тому вони... придумали собi маску ображених та виходять на Прайди, аби iх почули...
Звiсно, цей маскарад не можна порiвнювати до проблем людей з фiзичними вадами, але блакитнi... добре розумiють, що коли постiйно нагадувати про себе... то ставлення до них буде краще...
Чому в Кiтаi геi не виходить на Паради, або в КНДР?..То нащо ви живете в краiнi, де Гей-паради - норма життя - подобаеться воно вам чi нi... - совки... справдi не розумiють Гей-парадiв, бо все життя у нас були власнi Паради - з танками, гарматами, членами... Полiтбюро тощо...
Не лише в США - Европа давно стала... блакитною - всi Медiа, кiно, театри - давно та без меж... розсаднiк Гей-культури - вони не й не ховаються: з 80-90 рокiв, майже всi комедii з П. Рiшаром - геi, транс-гендери, карнавали й маскаради... - для блакитного свiту... маскаради... як iнше життя - вони роблять собi свято, тому виставляють себе наче ляльки в Театрi Абсурду... - все це йде не користь... Iндустрii розваг - Шоу, Вечiрки, перуки, грим, костюми... - все це частина Свiтового поглинання молодi в Свiт Червоних Лiхтарiв, де за лаштунками Шоу... криеться... проституцiя, наркота та шаленi статки буржуiв, якi на цьому роблять мульйони...
Таким чiном... всi тi Прайди... - добре слпанована Акцiя, аби показати Свiту, на що здатен Свiтовий капiтал, який за бесцiнь скуповуе душi молодi, яким набридло жити в реальному Свiтi...
 :smilie7:
Я так розумію що розмір гомофобської скрєпи у вас в голові такий самий як і в кацапів і через те що вона пофарбована в синьо-жовтий колір вона кращою не стає бо згідно з вашої логіки - Майдан - " добре слпанована Акцiя, аби показати Свiту, на що здатен Свiтовий капiтал,"

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #31 : Вересня 13, 2021, 03:45:04 15:45 »
Я недавно транса возив.
Сіла якась дивна дівчина , висока, незграбна, але голос дівочий.
Відвіз її за адресою, вона просить розрахуватися через монобанк.
Ок.
Приходять гроші. Відправник Андрій К.
Завіса :fp2
Mocsia delenda est

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #32 : Вересня 13, 2021, 03:54:39 15:54 »
Ось я таке один в один чув від моєї співробітниці, яка зі сходу України і її коло спілкування заходить навіть в Росію. І коли я почав розбирати що за діти хто кого уродує то виявилось, що то з пропагандонського сайту маразм.

Так до вас питання, що за діти і як вони себе уродують?

це не є секретом тут  виступали реальні діти. але уявіть розмір проблеми ,вийти на світ і сказати - я помилився це треба мати титанічну волю яка є далеко не у всіх  тому відсоток самогубств у тій спільноті такий великий.

взагалі це нелегке питання - з одного боку потрібне нормальне ставлення до ЛГБТ з іншого прибрати ту рекламу та роздування хайпу навколо них.

я не бачу їх іншими як інші людські аномалії- знову таки як інваліди чи глухі сліпі аутики. то є хвороба, і не є нормою.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #33 : Вересня 13, 2021, 05:41:25 17:41 »
мені просто не подобається шо вони парадами ходять . і все. ота реклама їхнього життя мені нах не всралася. бо зараз у США на це хайп і нещасні діти себе уродують без розуміння наслідків.
Уже довгий час шукаю хоч якихось відмінностей між трампістами і ватанами, і щось ніяк не можу знайти. Щось якось виходить як брати-близнюки.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #34 : Вересня 13, 2021, 06:43:12 18:43 »
Он вони як пішли, с тузів.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #35 : Вересня 13, 2021, 07:08:25 19:08 »
Я так розумію що розмір гомофобської скрєпи у вас в голові такий самий як і в кацапів і через те що вона пофарбована в синьо-жовтий колір вона кращою не стає бо згідно з вашої логіки - Майдан - " добре слпанована Акцiя, аби показати Свiту, на що здатен Свiтовий капiтал,"
Що, шановний, пiзнав себе чi зачепiло?..
Давай не будемо розкривати всю суть цього кошмару, який чомусь називають Прайдом...
Один знайомий... обiзниний з цими понтами... казав, що в цiх Прайдах... бiльше студентiв анiж геiв...
I до чого тут скрепи - трахай свого брата, як подобаеться, але нащо Полiтику чiпляти?...
Полiтика там одна: Будуть грошi - буде Цирк...
Бiльше я там нiчого не бачу: все це лайно йде вiд тих, хто сидить на потоках та мае звязки з Европою, де просить на Прайди грошi, iнколи... провокуе копiв - чiм бiльше провокацiя, тим краще картинка - можна скаржитися Европi, нехай ще дають грошi...
Тому я не бачу тут нiчого особливого:  нещаснi люди, якi самi себе зробили iзгоями, заради того, аби... одягти сукню з перукою або... рiзати пенiс, коли мозог каже, що ти народився... бабою...
Я недавно транса возив.
Сіла якась дивна дівчина , висока, незграбна, але голос дівочий.
Відвіз її за адресою, вона просить розрахуватися через монобанк.
Ок.
Приходять гроші. Відправник Андрій К.
Завіса
 :fp2
Взагалi то транси (тi що стать змiнюють...) одягаюяться в унiсекс - куртка, джинси, мякий голос - бiльше слухають анiж розмовляють, бо в башке реально проблема, яка... не лiкуюеться нi якими пiгулками й терапiями...
Була iнфа, навiть в США, де TG служать в Армii - довго не живуть - прийом пiгулок (жiночi гормони - естраген) може наробити багато лиха, але дехто йде на такий крок, бо готовий працювати в Шоу бiзнесi, моделями, зиматися в кiно, або грати в Театрi...
 :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #36 : Вересня 13, 2021, 07:14:51 19:14 »
Взагалi то транси (тi що стать змiнюють...) одягаюяться в унiсекс - куртка, джинси, мякий голос - бiльше слухають анiж розмовляють, бо в башке реально проблема, яка... не лiкуюеться нi якими пiгулками й терапiями...
Була iнфа, навiть в США, де TG служать в Армii - довго не живуть - прийом пiгулок (жiночi гормони - естраген) може наробити багато лиха, але дехто йде на такий крок, бо готовий працювати в Шоу бiзнесi, моделями, зиматися в кiно, або грати в Театрi...
 :smilie7:

Ну не всі транси роблять операцію...... Є такі шо просто люблять одягатись ........

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #37 : Вересня 13, 2021, 07:20:29 19:20 »
А от цікаво,  "сестри" Вачовські - вони так прикольнулися, чи зробили операцію, чи не зробили? Що там було, хто знає.



Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #38 : Вересня 13, 2021, 07:24:22 19:24 »
А от цікаво,  "сестри" Вачовські - вони так прикольнулися, чи зробили операцію, чи не зробили? Що там було, хто знає.

Зазвичай офіційно змінюють стать після операції......

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #39 : Вересня 13, 2021, 07:26:46 19:26 »
Ну не всі транси роблять операцію......
Є такі шо просто люблять одягатись ........
Перевдягаються - транвсестiти й крос-дресери...
Тi що пенiс рiжуть - не перевдягаються - все iх життя - закритi форуми та клiнiки...
Свого часу я робив програму з Головним сексологом Украiни... - на мое питання - як живуть такi родини... вiн жартував - живуть так само, як геi в США та Европi - подобаються чувакам таке життя, нехай собi живуть - дiти iм не треба, так само як i посвiдчення ЗАГСу...
Iнша справа - Травестi-шоу: там збоченцiв... менше, бо Цирк - прикриття iх психiчних проблем...
Тобто, в образi размальованих жiнок... вони ще й грошi заробляють...
З точки зору Мiнздрава... всi TG - хворi на голову, бо iнакше сприймать статевi вiдносини, спiлкуються переважно iз такими як вони самi... - навiть коли персона виходить в тираж - як Травестi Монро - всi розмови й само-PR про те, яка вона... Королева...


 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 13, 2021, 07:35:36 19:35 від Бувалий »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #40 : Вересня 13, 2021, 07:30:49 19:30 »
Зазвичай офіційно змінюють стать після операції......

Ти вважаєш що вони обидва відрізали собі прутня? В таке неможливо повірити. Ну вони ж не йобнуті.

Сподіваюся, вони лише трансвестіти.
« Останнє редагування: Вересня 13, 2021, 07:34:55 19:34 від svit »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #41 : Вересня 13, 2021, 07:39:46 19:39 »
Ти вважаєш що вони обидва відрізали собі прутня?
В таке неможливо повірити.
Ну вони ж не йобнуті.
Сподіваюся, вони лише трансвестіти.
Половина клоунiв-трансiв... вирiшують жити... в жiночому образi...
Справдi, не всi рiжуть собi... орган - але на гормони сiдають... майже всi...
Iнакше... яка ж баба з вусами й бородою?..
Примiром, так ж таки Монро, як вона саме каже, зробила собi дiпiляцiю обличчя - видалила волоси, аби щоразу не голитися...
Дехто на все це дивиться, як на гру, тому не бачiть там родини - адже у нас.. немае Закону... про одностатевi шлюби...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #42 : Вересня 13, 2021, 07:45:25 19:45 »
Половина клоунiв-трансiв... вирiшують жити... в жiночому образi...

Так отож, там є різні види цього - або трансвестити, або трансгендери, а є просто мужики звичайного вигляду, а інколи і міцної статури, так не знаю що гірше. Я колись побачив своїми очами у Симеїзі підарасів... оце було враження, на все життя.

Дехто на все це дивиться, як на гру, тому не бачiть там родини - адже у нас.. немае Закону... про одностатевi шлюби...

Ну як я розумію, вони в основному за узаконення шлюбів і виступають, тоді ще можна зрозуміти. А якщо просто похизуватися та епатувати публіку, то то діло гниле.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #43 : Вересня 13, 2021, 07:50:49 19:50 »
Ти вважаєш що вони обидва відрізали собі прутня? В таке неможливо повірити. Ну вони ж не йобнуті.

Сподіваюся, вони лише трансвестіти.

Йобнуті.... в галівуді практично всі йобнуті..... нормальні не витримують конкуренції в цій індустрії....

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #44 : Вересня 13, 2021, 07:50:56 19:50 »
I до чого тут скрепи

Скрєпи тут до того, що твоя наступна цитата повторює те що кацапи про Майдан говорили.

Полiтика там одна: Будуть грошi - буде Цирк...
Бiльше я там нiчого не бачу: все це лайно йде вiд тих, хто сидить на потоках та мае звязки з Европою, де просить на Прайди грошi, iнколи... провокуе копiв - чiм бiльше провокацiя, тим краще картинка - можна скаржитися Европi, нехай ще дають грошi...

Так чому цей парад роблять, крім того щоб показати що ти гомофоб?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #45 : Вересня 13, 2021, 07:52:58 19:52 »
Йобнуті.... в галівуді практично всі йобнуті..... нормальні не витримують конкуренції в цій індустрії....

Тут згоден, хотів те ж саме додати до свого посту. Але не хочеться вірити що йобнутість буває настільки сильною. Бо що це практично дає - грошей, слави? Відчуттів, насолоди? Сцяти стоячи буде вже важко, менструація а ні, ну тут не вгадав.. так для чого це робити? От цей момент вирішальний, може хтось пояснить.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #46 : Вересня 13, 2021, 08:02:08 20:02 »
Скрєпи тут до того, що твоя наступна цитата повторює те що кацапи про Майдан говорили.
Так чому цей парад роблять, крім того щоб показати що ти гомофоб?
Не гомофоб, а реалiст, на вiдмiну вiд тебе, що шукае... привiд для образи...
Я не проти того, аби дядьки в спiдницях та перуках... трахали одно одного.
Але Прайди - це не просто вихiд в Свiт, це - Шоу... - а коли Шоу робилося на халяву?...
Знову питання - при чому тут скрепи - е досвiд спiвпрацi... з Нашей Рашей?..
В Украiнi... такого Шоу немае - у нас все дуже просто - Дiзель-Шоу...
А в Раше... скiльки рокiв йшло Наша Блакитна Раша - порахуй...
Йобнуті.... в галівуді практично всі йобнуті..... нормальні не витримують конкуренції в цій індустрії....
Вони намагаються... поеднати життя в реальному свiтi та в кiно...
В Цирку... це проще робиться - зняв руду перуку, вмив обличчя... - йди собi... куди треба
В кiно... працюють iнши закони: аби добре грати роль... треба якийсь час... жити в тому образi, вчити слова, одягатися як треба...
Тому... багато хто не витримуе випробувань Фабрiки Грьоз...
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33105
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #47 : Вересня 13, 2021, 08:04:18 20:04 »
Ну не всі транси роблять операцію...... Є такі шо просто люблять одягатись ........

Пригадую, кілька років тому  Оскара де ла Хойю засікли в жіночих лахах, таблоїди писали і фоти публікували   :smilie5: 

Якщо хтось не знає, це професійний боксер такий, далеко не останній (кличка Голден Бой), чемпіонив в профі багато разів. Зараз відомий промоутер.

Навів трохи кіпішу в боксерських кругах   :smilie1:
« Останнє редагування: Вересня 13, 2021, 08:31:07 20:31 від RG »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #48 : Вересня 13, 2021, 08:07:02 20:07 »
Тут згоден, хотів те ж саме додати до свого посту.
Але не хочеться вірити що йобнутість буває настільки сильною.
Бо що це практично дає - грошей, слави?
Відчуттів, насолоди?
Сцяти стоячи буде вже важко, менструація а ні, ну тут не вгадав.. так для чого це робити?
От цей момент вирішальний, може хтось пояснить.
У всьому цивiлiзованому Свiтi... е пiсюари та й кабiни - кому яке дiло, що у тебе в панталонах...
Тим паче... тi TG, що роблять операцiю на органi... добре розумiють, що пiсля реабiлiтацii... буде тяжко звикати...
Тi, хто не робить операцiю... ховають свого друга... в панчохи (колготкi)...
 :smilie7:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #49 : Вересня 13, 2021, 08:09:56 20:09 »
Не гомофоб, а реалiст, на вiдмiну вiд тебе, що шукае... привiд для образи...
Я не проти того, аби дядьки в спiдницях та перуках... трахали одно одного.
Але Прайди - це не просто вихiд в Свiт, це - Шоу... - а коли Шоу робилося на халяву?...
Знову питання - при чому тут скрепи - е досвiд спiвпрацi... з Нашей Рашей?..
В Украiнi... такого Шоу немае - у нас все дуже просто - Дiзель-Шоу...
А в Раше... скiльки рокiв йшло Наша Блакитна Раша - порахуй...Вони намагаються... поеднати життя в реальному свiтi та в кiно...
В Цирку... це проще робиться - зняв руду перуку, вмив обличчя... - йди собi... куди треба
В кiно... працюють iнши закони: аби добре грати роль... треба якийсь час... жити в тому образi, вчити слова, одягатися як треба...
Тому... багато хто не витримуе випробувань Фабрiки Грьоз...
 :smilie7:

Тобто ти навіть не знаєш чого люди вийшли?
Ніразу не поцікавився їх вимоги, але в тебе в голові цирк, кіно, шоу.
Нерозумію чого ти нашу рашу згадуєш, але на рашу тудей тебе б без співбесіди взяли, так твоя гомофобська скрєпа з їхньою співпадає

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #50 : Вересня 13, 2021, 08:11:04 20:11 »
Пригадую, кілька років тому  Оскара де ла Хойю засікли в жіночих лахах, таблоїди писали і фоти публікували   :smilie5: 
Якщо хтось не знає, це професійний боксер такий, далеко не останній не останній (кличка Голден Бой), чемпіонив в профі багато разів. Зараз відомий промоутер.
Навів трохи кіпішу в боксерських кругах 
 :smilie1:
Ради понту й гумору... чоловiки iнколи одягаються в жiноче вбрання та перуки...
На Хелоуiн або на Октобер-фест... чоловiки можуть перевдягатися в служниць абу в якусь... Примадонну...
:smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #51 : Вересня 13, 2021, 08:17:00 20:17 »
Тобто ти навіть не знаєш чого люди вийшли?
Ніразу не поцікавився їх вимоги, але в тебе в голові цирк, кіно, шоу.
Нерозумію чого ти нашу рашу згадуєш, але на рашу тудей тебе б без співбесіди взяли, так твоя гомофобська скрєпа з їхньою співпадає

Наїздами та звинуваченнями ви ніколи не переконаєте людей "бути толерантними"

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #52 : Вересня 13, 2021, 08:25:57 20:25 »
Наїздами та звинуваченнями ви ніколи не переконаєте людей "бути толерантними"
Тобто якщо хтось інший наїзджає і звинувачує то ви не побачили, а якщо я задаю питання щоб людина сама зробила висновок що між тим що вона пише і для чого той парад немає нічого спільного.
Але що я можу очікувати від когось хто людей з особливими потребами називає фріками.

А серйозно ви думаєте, що гомофоба можна переконати стати толерантним - свята наївність

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #53 : Вересня 13, 2021, 08:28:17 20:28 »
Тобто якщо хтось інший наїзджає і звинувачує то ви не побачили, а якщо я задаю питання щоб людина сама зробила висновок що між тим що вона пише і для чого той парад немає нічого спільного.

Ті хто хотять щоб людина сама зробила висновок - не тиснуть.... Тиснуть в основному ті хто хотять нав'язати власне ставлення.......

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #54 : Вересня 13, 2021, 08:29:07 20:29 »
Але що я можу очікувати від когось хто людей з особливими потребами називає фріками.

Ну так, тут я трохи перегнув палку..... Далеко не всі люди з особливими потребами є фріками.....

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #55 : Вересня 13, 2021, 08:30:44 20:30 »
А серйозно ви думаєте, що гомофоба можна переконати стати толерантним - свята наївність

Звичайно..... Але лише якщо людина є гомофобом через відсутність знань та досувіду і у неї є бажання розібратись в цьому питанні.......

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #56 : Вересня 13, 2021, 08:36:04 20:36 »
А серйозно ви думаєте, що гомофоба можна переконати стати толерантним - свята наївність

Гомосексуалісти по різному проявляють свої вподобання. Те що було у Харкові - це одне, я б з задоволенням подивився на це не по телевізору, поспілкувався б з людьми. Але те що я бачив у Сімеїзі - то такий йобаний жах, важко описати. У мене була легка психологічна травма після цього. Це дійсно перевертає всю свідомість, це жахає людей. Якщо цікаво, я розкажу.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #57 : Вересня 13, 2021, 08:38:17 20:38 »
Уже довгий час шукаю хоч якихось відмінностей між трампістами і ватанами, і щось ніяк не можу знайти. Щось якось виходить як брати-близнюки.  :gigi:
у нас на роботі була співробітниця Мішель. потім став Масісом.

це була дочка хазяїна фірми. більш доброї та відчутної людини рідко знайдеш. в роботі спілкування саме задоволення.

там хірургія,  гормони і всі прєлєсті перетворення.

я щось маю проти тих людей? ні.

я кажу лише за паради та випячування. нав'язування. а в цілому відношуся спокійно. у товариша на роботі теж є гей живе з іншим чоловіком. дуже пристойні люди.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #58 : Вересня 13, 2021, 08:38:20 20:38 »
А серйозно ви думаєте, що гомофоба можна переконати стати толерантним - свята наївність
Ну я ще років 10 тому був затятим гомофобом. Зараз ні. Багато що змінив 2014 рік. Зрозумів що треба приймати демократичний світ в усій його повноті, бо навіть з малого заперечення свобод інших, починається шлях, який закінчується Хуйлом на троні.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #59 : Вересня 13, 2021, 08:40:36 20:40 »
Ну я ще років 10 тому був затятим гомофобом. Зараз ні. Багато що змінив 2014 рік. Зрозумів що треба приймати демократичний світ в усій його повноті, бо навіть з малого заперечення свобод інших, починається шлях, який закінчується Хуйлом на троні.

Мою свідомість змінило спілкування з дочкою. Я пожартував про негрів, вона образилася та каже - папа, ти що, расист?

Айа-йа-й, убілі негра, убілі негра...

Це покоління вже інше. Принципово.